RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
412 394 18 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:52:14200:14:35100:31:0738.5600:45:42100:06:3200:00:3400:00:25
2 3078ALBERT MORENO MOLINSC.A. IGUALADAABM00:52:29100:14:35200:31:1638.3800:45:51300:06:3800:00:3100:00:29
3 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:52:57300:14:35300:31:1638.3800:45:513200:07:0600:00:2700:00:29
4 785ROGER MANYA VALENZUELASALTOKI TRIKIDEAKSUB23M00:54:01700:15:07500:32:0437.4200:47:111500:06:5000:00:2700:00:30
5 2761CARLES BLANCO CONDEFLOR DE TRIATLOSUB23M00:54:021000:15:08600:32:1737.1700:47:25200:06:3700:00:2800:00:24
6 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:54:10000:00:00000:00:000.0000:47:211200:06:4900:00:0000:00:23
7 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM00:54:12500:15:061100:32:2037.1100:47:26600:06:4600:00:2800:00:29
8 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM00:54:151100:15:08900:32:2037.1100:47:281000:06:4700:00:3200:00:28
9 240LLUÍS VILA AGUILARSALTOKI TRIKIDEAKABM00:54:21800:15:071600:32:2736.9800:47:34900:06:4700:00:3000:00:32
10 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:54:22400:15:012000:32:3036.9200:47:311600:06:5100:00:3000:00:31
11 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:54:371200:15:082100:32:3136.9000:47:392500:06:5800:00:3100:00:39
12 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:54:392700:15:55400:31:3038.1000:47:254500:07:1400:00:3500:00:29
13 2028DEHEZ AMAURYC.E.T. DISTANCEABM00:54:531800:15:381300:32:2337.0600:48:011900:06:5200:00:3000:00:23
14 5638JORGE CANO GARCIA C.E. KATOA BARCELONAABM00:54:57900:15:075600:33:0636.2500:48:13500:06:4400:00:4200:00:30
15 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:54:57600:15:065400:33:0236.3300:48:081300:06:4900:00:2600:00:33
16 4851EMILIO TIZÓN VALVERDEC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:54:591900:15:381000:32:2037.1100:47:582600:07:0100:00:3000:00:29
17 4128PERE BIFET VERGEC.E. RAYOTEAMABM00:55:012000:15:392900:32:3836.7700:48:17400:06:4400:00:3300:00:37
18 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV2M00:55:021400:15:342600:32:3436.8500:48:082200:06:5400:00:4000:00:35
19 5837ROGER RIERA BOZZOTRICBM-CALELLAABM00:55:081300:15:314200:32:4836.5900:48:191400:06:4900:00:5100:00:37
20 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:55:111500:15:371400:32:2537.0200:48:023800:07:0900:00:2700:00:23
21 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM00:55:361600:15:373800:32:4436.6600:48:214800:07:1500:00:3100:00:42
22 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:55:372500:15:554600:32:5636.4400:48:51700:06:4600:00:3800:00:36
23 2757GERARD AGUSTINA RIBERACLUB NATACIO BARCELONACDM00:55:382100:15:505200:33:0136.3500:48:51800:06:4700:00:3200:00:31
24 4400JOAN MENGUAL BORDASC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:55:392800:15:564300:32:5136.5300:48:472100:06:5200:00:2800:00:33
25 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:55:413800:16:122300:32:3336.8700:48:452300:06:5600:00:3000:00:29
26 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM00:55:443600:16:112800:32:3736.7900:48:482400:06:5600:00:2800:00:31
27 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:55:442300:15:535000:32:5936.3800:48:521800:06:5200:00:3300:00:33
28 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:55:452600:15:555100:32:5936.3800:48:541700:06:5100:00:3000:00:35
29 4714DAVID SERRA TERMENSC.E. CERDANYOLA A.T.V2M00:55:463200:16:042200:32:3236.8900:48:364100:07:1000:00:2800:00:23
30 3336JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM00:55:473500:16:073000:32:3836.7700:48:452700:07:0200:00:3100:00:29
31 3841JORDI MIRANDA ALFRANCACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:532400:15:555700:33:0636.2500:49:012000:06:5200:00:4000:00:38
32 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:55:563400:16:073100:32:4036.7300:48:473900:07:0900:00:2900:00:31
33 2018PAU CAPDEVILA VERAC.E. RAYOTEAMABM00:55:561700:15:386500:33:3035.8200:49:081100:06:4800:01:0200:00:50
34 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:56:004400:16:241800:32:2736.9800:48:513600:07:0900:00:2800:00:32
35 1090RICARD MARI FERRERC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:56:164000:16:181900:32:2836.9600:48:466800:07:3000:00:2900:00:34
36 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOFLOR DE TRIATLOSUB23M00:56:183100:16:014100:32:4736.6000:48:486700:07:3000:00:3200:00:31
37 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M00:56:204100:16:182500:32:3436.8500:48:526500:07:2800:00:3400:00:34
38 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:56:263900:16:173300:32:4036.7300:48:576600:07:2900:00:3300:00:38
39 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:56:285500:16:413700:32:4336.6800:49:242800:07:0400:00:4100:00:39
40 2515JORDI MUELA CASTROFLOR DE TRIATLOABM00:56:285000:16:304400:32:5236.5100:49:223100:07:0600:00:3900:00:33
41 1772MARC ABULI LLUCHC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:56:295300:16:393200:32:4036.7300:49:194000:07:1000:00:3300:00:32
42 1156VICTOR ROJAS CERVELLERAC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:56:293300:16:066100:33:1636.0700:49:223300:07:0700:00:4300:00:34
43 3422TRISTAM KNOPHCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:56:306200:16:482700:32:3536.8300:49:233500:07:0700:00:3900:00:31
44 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:56:314300:16:205500:33:0436.2900:49:243400:07:0700:00:3100:00:33
45 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5ABM00:56:354700:16:264900:32:5836.4000:49:244200:07:1100:00:2800:00:37
46 5415ADRIA GOMEZ GRAUCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:56:356900:16:551500:32:2637.0000:49:214700:07:1400:00:3000:00:37
47 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:56:375700:16:423600:32:4136.7200:49:234600:07:1400:00:3000:00:31
48 4846MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADAABM00:56:385600:16:423500:32:4136.7200:49:234900:07:1500:00:2900:00:34
49 8028MIKEL OCERIN VAZQUEZTRIATLON ARTEIXOABM00:56:383000:15:586700:33:3135.8000:49:293700:07:0900:00:3300:00:33
50 5846SERGIO MORENO TORRECILLASC. TRIATLO MONTORNESSUB23M00:56:404200:16:205800:33:0836.2200:49:284300:07:1200:00:5300:00:33
51 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:56:404800:16:264500:32:5536.4600:49:215300:07:1900:00:3000:00:32
52 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOFLOR DE TRIATLOSUB23M00:56:413700:16:125900:33:1236.1400:49:245100:07:1700:00:3500:00:35
53 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:56:487000:16:55700:32:1837.1500:49:138300:07:3500:00:2800:00:31
54 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:56:512200:15:533900:32:4636.6200:48:3914500:08:1200:00:3500:00:28
55 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M00:57:048200:17:081200:32:2337.0600:49:317500:07:3300:00:4500:00:38
56 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M00:57:082900:15:567000:33:3435.7500:49:308900:07:3800:00:3200:00:36
57 4594ORIOL ALONSO SERRANOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:57:085100:16:316900:33:3135.8000:50:023000:07:0600:00:5600:00:35
58 2394MIQUEL CAMPDERRICH LECUMCLUB NATACIO OLOTABM00:57:134900:16:296600:33:3035.8200:49:594400:07:1400:00:4500:00:34
59 332SERGI MARTINEZ MERODIOINDEPENDIENTEABM00:57:155400:16:395300:33:0136.3500:49:408200:07:3500:00:3500:00:49
60 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:57:196000:16:473400:32:4136.7200:49:2810400:07:5100:00:3100:00:39
61 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTABM00:57:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:57:208400:17:094000:32:4736.6000:49:565900:07:2400:00:5300:00:35
63 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:57:279000:17:212400:32:3336.8700:49:547700:07:3300:00:3400:00:30
64 2600ALEX PAGAN MONTOROTRI+9 EL MASNOUABM00:57:377700:16:594700:32:5636.4400:49:559300:07:4200:00:3300:00:33
65 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:386600:16:514800:32:5836.4000:49:4910200:07:4900:00:3600:00:30
66 1708JOSÉ MANUEL ROSA CAMPOSTGCBINNV1M00:57:437400:16:576000:33:1436.1100:50:117300:07:3200:00:4300:00:45
67 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:459500:17:291700:32:2736.9800:49:5610100:07:4900:00:3100:00:34
68 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY PRATV1M00:57:576300:16:496800:33:3135.8000:50:208800:07:3700:00:3400:00:56
69 1493JOAN ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:58:284500:16:259900:34:4334.5700:51:085400:07:2000:00:3700:00:35
70 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM00:58:377200:16:568300:34:0735.1700:51:037900:07:3400:00:3100:00:33
71 4004MARC PEREZ FLORESL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:58:4011300:17:436300:33:2135.9800:51:048500:07:3600:00:3300:00:37
72 5959ARNAU NAJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M00:58:449100:17:227900:33:5235.4300:51:147000:07:3000:00:4700:00:38
73 298LLUIS MAILLO PASCUALC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:467100:16:558900:34:1635.0200:51:118100:07:3500:00:3400:00:40
74 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBIABM00:58:467300:16:578800:34:1635.0200:51:137600:07:3300:00:3900:00:34
75 4682DANIEL LEON ALONSOC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:58:469600:17:327500:33:4235.6100:51:147200:07:3200:00:3800:00:45
76 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:58:478500:17:167600:33:4335.5900:50:599900:07:4800:00:4500:00:33
77 2497VICTOR HERNANDEZ ROMEROC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:477900:17:038600:34:1035.1200:51:138000:07:3400:00:4700:00:35
78 3384RODOLPHE BAYLONFLOR DE TRIATLOABM00:58:5010500:17:396400:33:2535.9100:51:049800:07:4600:00:3600:00:33
79 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM00:58:518000:17:048200:34:0235.2600:51:069700:07:4500:00:3300:00:34
80 5011JOSEP CANTOS TRIATLO L´HOSPITALETABM00:58:549200:17:228500:34:0935.1400:51:315800:07:2300:01:1100:00:39
81 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:565800:16:449300:34:2934.8000:51:139500:07:4300:00:4000:00:38
82 3362LLUIS VALL-LLOSERA NOGUETGCBINNABM00:58:595200:16:319700:34:3734.6700:51:0810500:07:5100:00:3400:00:33
83 441DAVID BAELL OLIVERAS CLUB NATACIO BARCELONAABM00:59:007500:16:589500:34:3434.7200:51:326200:07:2800:00:4100:00:37
84 3808VICTOR LANGREO CERDANTRIATLO L´HOSPITALETABM00:59:019800:17:337700:33:5135.4500:51:248600:07:3700:00:5000:00:54
85 5497JONATHAN CASTILLO MERINOCLUB NATACIO CALDESV1M00:59:038300:17:098700:34:1335.0700:51:229200:07:4100:00:4800:00:41
86 1227JUAN ANTONIO HERNANDEZ ROTRIATLO L´HOSPITALETV1M00:59:059700:17:337400:33:3735.7000:51:1011200:07:5500:00:5300:00:36
87 1717ALEX GOMEZ MARTINEZC.E. TRIPLAY PRATABM00:59:068800:17:209000:34:2434.8800:51:445600:07:2200:01:0700:00:53
88 1871DANIEL DORADO FERNANDEZC.N. SABADELLABM00:59:0810400:17:377100:33:3435.7500:51:1111600:07:5700:00:4900:00:44
89 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLACDM00:59:086400:16:5112000:35:1334.0700:52:042900:07:0400:00:3900:00:39
90 4805ANDRES BARBERO SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:59:2512100:17:496200:33:1836.0400:51:0715700:08:1800:00:3500:00:37
91 2619JORDI SERRANO MOLEROTRIATLO L´HOSPITALETABM00:59:4010200:17:358400:34:0835.1600:51:4311700:07:5700:00:4700:00:50
92 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:59:406700:16:549100:34:2534.8700:51:1916200:08:2100:00:3200:00:39
93 5603MARC DUEÑAS CASAMAYORCLUB ESPORTIU Z5SUB23M00:59:4212600:17:557300:33:3635.7100:51:3114400:08:1100:00:3400:00:36
94 4659FERRAN ALVAREZ FONTCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:59:5410100:17:357200:33:3535.7300:51:1021700:08:4400:00:3500:00:36
95 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M00:59:5817300:18:59800:32:1837.1500:51:1721000:08:4100:00:4500:00:55
96 4096ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLABM01:00:054600:16:2514600:35:5633.4000:52:219600:07:4400:00:4300:00:40
97 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMV1M01:00:116100:16:4714300:35:4733.5400:52:348700:07:3700:00:4400:00:38
98 4713AITOR NOVEILLO OTONFLOR DE TRIATLOSUB23M01:00:146800:16:5414800:35:5933.3500:52:535500:07:2100:00:3500:00:31
99 5930OSCAR BERTRAN AGUILARC.N. SABADELLV1M01:00:169900:17:3411100:35:0134.2700:52:359100:07:4100:00:4400:01:39
100 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M01:00:1712300:17:5210200:34:4634.5200:52:389000:07:3900:00:5300:00:41
101 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:00:2614800:18:168000:33:5535.3800:52:1115100:08:1500:00:5500:00:40
102 2647FERRAN CONILLERA VILARC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:00:3313800:18:069200:34:2734.8300:52:3312400:08:0000:00:3500:00:40
103 4971XAVIER GOMEZ JORDANAINDEPENDIENTEABM01:00:3510300:17:3611300:35:0434.2200:52:4011100:07:5500:00:5600:00:43
104 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZTEAM TRIRELAYABM01:00:3710600:17:3913200:35:3033.8000:53:096100:07:2800:01:0000:00:40
105 5605JONATHAN MENDEZ LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:00:4511400:17:4311000:35:0034.2900:52:4312700:08:0200:00:3900:00:49
106 3112XAVIER CARMON MANTASCLUB PROAMABM01:00:5112500:17:5312400:35:1634.0300:53:099400:07:4200:00:5900:00:41
107 4919ALBERT PLANAS MARTINEZESSENCIAL TRIATLOV1M01:00:5211200:17:4212800:35:2233.9300:53:0410000:07:4800:00:5400:00:40
108 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:025900:16:4615400:36:1633.0900:53:0212500:08:0000:00:3500:00:42
109 5889MARC VILAMANYA LOPEZCLUB NATACIO OLOTABM01:01:0313000:18:0011600:35:0834.1600:53:0811000:07:5500:00:4200:00:40
110 4458MARCEL ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:01:057600:16:5814200:35:4633.5500:52:4416300:08:2100:00:3600:00:41
111 708MARC ANDRES CABREROTRIATLO L´HOSPITALETABM01:01:1514700:18:1510400:34:5034.4500:53:0514300:08:1000:00:5500:00:42
112 3634MARÇAL PEDRENYC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:01:1914500:18:1210300:34:4634.5200:52:5816100:08:2100:00:3600:00:37
113 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:2214100:18:0711200:35:0334.2400:53:1014600:08:1200:00:4000:00:45
114 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5JNM01:01:2513600:18:0210900:34:5834.3200:53:0016800:08:2500:00:3500:00:41
115 3445ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M01:01:2513900:18:069400:34:3334.7300:52:3922300:08:4600:00:3700:00:41
116 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM01:01:2613500:18:0212300:35:1634.0300:53:1813800:08:0800:00:3600:00:00
117 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:01:2815800:18:3410100:34:4534.5300:53:1914100:08:0900:00:5500:00:52
118 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:01:3013400:18:0111700:35:1034.1200:53:1115900:08:1900:00:5200:00:44
119 5209DAVID RUBIO CERDANC.E. TRIPLAY PRATABM01:01:3313700:18:0511900:35:1234.0900:53:1715200:08:1600:00:5200:00:54
120 945JUAN JOSE ROBLES SANCHEZTRIATLO L´HOSPITALETABM01:01:3615500:18:329800:34:3834.6500:53:1017200:08:2600:00:4200:00:45
121 184JOSE MANUEL GARCIA MARTINTRI+9 EL MASNOUABM01:01:418700:17:1917700:36:5032.5800:54:097100:07:3200:01:0200:00:45
122 4725SALVADOR MARTINEZ GUTIERRCLUB NATACIO MANRESAV1M01:01:4412000:17:4716000:36:2133.0100:54:088400:07:3600:01:0400:00:39
123 3033MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:01:4417400:18:597800:33:5135.4500:52:5023300:08:5400:00:4500:00:35
124 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:01:5111000:17:4115800:36:2033.0300:54:0110300:07:5000:01:4200:00:44
125 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:01:5115300:18:299600:34:3734.6700:53:0621900:08:4500:00:3900:00:48
126 8019JOSE ANTONIO TAMAYO GUTIELLICENCIA DE DIAV1M01:01:5110900:17:4017600:36:4832.6100:54:285700:07:2300:01:0600:00:47
127 4822OSCAR MONTSERRAT AGUILOCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:01:5311800:17:4616900:36:3732.7700:54:236900:07:3000:01:0400:00:53
128 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:01:536500:16:5120600:37:3431.9400:54:256300:07:2800:00:4200:00:37
129 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:02:027800:17:0020400:37:3032.0000:54:307400:07:3200:00:5000:00:30
130 5393ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M01:02:0910000:17:3517000:36:3832.7600:54:1311400:07:5600:00:4500:00:35
131 119JUANJO GALLARDO GONZALEZGAVA TRIATLOV2M01:02:0918400:19:088100:33:5735.3500:53:0524800:09:0400:00:3700:00:42
132 4828VICTOR CONRADO ANDIONTRIATLO L´HOSPITALETABM01:02:1114900:18:1614400:35:5133.4700:54:0713100:08:0400:01:1000:00:41
133 8040RUBEN COLCHERO TOMEYDUATLON CALATAYUDV1M01:02:1716800:18:5410600:34:5534.3700:53:4917700:08:2800:00:4800:00:40
134 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:02:1816000:18:4013100:35:3033.8000:54:1013700:08:0800:00:4000:00:46
135 3064CARLOS VERANO GONZALEZCLUB PROAMV1M01:02:198100:17:0621500:37:5731.6200:55:035000:07:1600:00:5600:00:39
136 7008ELOY ANTÓN BELLOLLICENCIA DE DIAV1M01:02:2017600:19:0110000:34:4434.5500:53:4519700:08:3500:00:4700:00:47
137 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MANRESACDM01:02:2117500:19:0012100:35:1434.0600:54:1413500:08:0700:00:3300:00:49
138 4195PEDRO AGUILERACLUB PROAMABM01:02:3212400:17:5316700:36:3332.8300:54:2613200:08:0600:01:0300:00:48
139 4603DIEGO ORTIZ GOMEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:02:3514000:18:0715300:36:1433.1200:54:2114800:08:1400:01:2400:00:54
140 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:02:3610700:17:3913300:35:3133.7900:53:1029000:09:2600:00:3600:00:47
141 4589RICARDO MARROQUI VICENTECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:02:3816400:18:4412700:35:2233.9300:54:0618500:08:3200:00:5500:00:38
142 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:02:4116900:18:5510500:34:5334.4000:53:4823200:08:5300:00:3500:00:44
143 464ADRIAN OLMO MORACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:02:4316500:18:4911800:35:1134.1100:54:0021600:08:4300:00:4900:00:36
144 3356RAMON PUJOL DESCALSCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:02:4515400:18:3015600:36:1733.0700:54:4711900:07:5800:01:1700:01:11
145 5825JESUS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:02:5316600:18:5213000:35:2733.8500:54:1919200:08:3400:00:4900:00:40
146 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:02:5511600:17:4516100:36:2233.0000:54:0722500:08:4800:00:3900:00:48
147 2086ISIDRE OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:02:5718000:19:0414100:35:4433.5800:54:4814200:08:0900:00:4300:00:40
148 5234DAVID CASANOVAS FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:0014400:18:1117900:36:5132.5600:55:0211800:07:5800:00:5300:00:51
149 4415DAVID PALACIOS PIQUERESCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:03:0010800:17:4019400:37:1932.1600:54:5912600:08:0100:02:4200:00:44
150 2735SERGI CRISTIN MARTINEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:03:0116100:18:4113700:35:4033.6400:54:2120700:08:4000:00:4000:00:57
151 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:03:0119200:19:1310800:34:5634.3500:54:0922900:08:5200:00:4500:00:37
152 3319OSCAR JIMENEZ GALLEGOC.E. VILA OLIMPICAABM01:03:0320100:19:1713600:35:3833.6800:54:5513900:08:0800:00:5800:00:41
153 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYORCLUB ESPORTIU Z5CDM01:03:0817100:18:5612500:35:1734.0100:54:1323600:08:5500:00:4500:00:43
154 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:03:1017800:19:0313400:35:3433.7400:54:3718900:08:3300:00:4700:00:40
155 5147FRANCISCO JOSE LOPEZ RODRC.T. LA POBLAABM01:03:1321000:19:2112600:35:2233.9300:54:4318300:08:3000:00:4700:00:34
156 8030BORJA COSTA ROJOTRIATLON ARTEIXOABM01:03:1412200:17:5020500:37:3131.9900:55:2110600:07:5300:00:5400:00:58
157 4684MARC SANGES PRADASL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:03:1815600:18:3315900:36:2133.0100:54:5416700:08:2400:00:3500:00:37
158 6004MIQUEL MARTÍNEZ MOYAC.N. VIC-ETBABM01:03:2116200:18:4316300:36:2432.9700:55:0714900:08:1400:01:2300:00:51
159 4764JOAQUIM COOPER JORDANC.N. SABADELLV1M01:03:2221700:19:3210700:34:5634.3500:54:2823400:08:5400:00:3800:00:59
160 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:03:2219900:19:1512200:35:1434.0600:54:2923100:08:5300:00:5600:00:56
161 2675DANIEL RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:03:2419300:19:1313800:35:4133.6300:54:5418200:08:3000:00:4700:00:52
162 4642SERGI MARZO VENTURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:03:2518100:19:0514700:35:5833.3600:55:0316400:08:2200:00:5000:00:43
163 5604SERGI ALVAREZ VILARRASAC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:03:2612700:17:5619800:37:2732.0400:55:2313000:08:0300:01:1600:01:18
164 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOC.N. BADALONAABM01:03:3321600:19:3114500:35:5633.4000:55:2713300:08:0600:00:4000:00:38
165 5466SERGIO LÓPEZ MOYAC.E. NO TE PARESV1M01:03:3717200:18:5915100:36:0833.2100:55:0718100:08:3000:01:1400:00:48
166 8041ANGEL SANCHO LLINARESLLICENCIA DE DIAABM01:03:4121400:19:2414000:35:4333.6000:55:0719100:08:3400:00:5500:00:33
167 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM01:03:4418600:19:0915200:36:1133.1600:55:2016600:08:2400:00:4000:00:44
168 4801ALEJANDRO CANTALLOPS PEREC.N. SABADELLCDM01:03:4414300:18:0918200:36:5332.5400:55:0221300:08:4200:00:5700:01:36
169 5842DAVID ARMENGOL RECNSC.A. IGUALADAV1M01:03:5012800:17:5921100:37:4831.7500:55:4712900:08:0300:01:1700:01:28
170 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM01:03:5917000:18:5516200:36:2233.0000:55:1721200:08:4200:00:5100:00:50
171 5867ALAN TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:04:0224100:20:0212900:35:2733.8500:55:2918700:08:3300:00:3800:00:37
172 719JORDI MORENO MONTANERC.A. IGUALADAV3M01:04:0520700:19:1916400:36:2832.9100:55:4715800:08:1800:00:5800:00:50
173 5957JAVIER CASTAN ROMEROC.N. BADALONAV1M01:04:0821900:19:3314900:36:0133.3200:55:3419300:08:3400:00:4700:00:40
174 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:04:1820800:19:2013900:35:4233.6100:55:0227000:09:1600:00:4700:00:45
175 8001DANIEL MANJON MARTINLLICENCIA DE DIAV1M01:04:2122000:19:3515700:36:1733.0700:55:5218000:08:2900:00:3600:00:34
176 2360LUIS ALBERTO SEVILLA HERVCLUB ATLETISME OLESAABM01:04:2211500:17:4424200:38:4530.9700:56:2910700:07:5300:01:4100:00:51
177 1522ORIOL GARCIA BOSCHC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:04:2318200:19:0517400:36:4532.6500:55:5018800:08:3300:01:1500:00:57
178 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:04:4919100:19:1217500:36:4632.6400:55:5822800:08:5100:00:5100:00:41
179 4460ALEX PONS SOLEC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:04:5515900:18:3421400:37:5231.6900:56:2617900:08:2900:01:4300:01:17
180 8034DANIEL FERNANDEZ LUNALLICENCIA DE DIAABM01:04:5722500:19:4117300:36:4332.6800:56:2419000:08:3300:01:1100:00:47
181 5680RUBEN RUIZ MARTINTRICBM-CALELLAJNM01:04:5811900:17:4624100:38:4530.9700:56:3117300:08:2700:01:0100:00:57
182 8013IGNACIO DE SOLA COTESLLICENCIA DE DIAABM01:05:0621200:19:2318700:37:0832.3200:56:3119400:08:3500:01:0100:00:48
183 4804DAVID NOGUERA SANFELICESC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:05:1017700:19:0321700:38:0131.5700:57:0413400:08:0600:01:1900:01:37
184 4531ALEX CASTAÑO CUELLARCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:05:1611700:17:4525200:39:1630.5600:57:0115000:08:1500:01:2500:01:34
185 492JULI PEINADO CLAPÉSTEAM TRIRELAYABM01:05:2322400:19:3918600:37:0832.3200:56:4719900:08:3600:01:1000:01:05
186 1718ALEX MARTÍNEZ RAMOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:05:3021100:19:2220100:37:2832.0300:56:5020800:08:4000:00:5600:00:46
187 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM01:05:3222800:19:4318500:37:0832.3200:56:5121100:08:4100:00:4500:00:41
188 5744DANIEL ROMERO MARTÍNEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:3420600:19:1920300:37:2932.0100:56:4822100:08:4600:00:4500:00:40
189 5624EDUARD BATLLOSERA BATLLOSTGCBINNABM01:05:3625700:20:2615000:36:0433.2700:56:3025100:09:0600:00:3800:00:51
190 1064JORDI PUIGDOLLERS NABAUINDEPENDIENTEV1M01:05:3618700:19:0921900:38:0231.5500:57:1117100:08:2500:01:0000:00:48
191 2859ADRIA MITJA CABEZOSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:05:3826000:20:3413500:35:3533.7200:56:0929400:09:2900:00:4000:00:41
192 264GONZALO MARCHENA MARSETCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:05:3827200:20:4115500:36:1733.0700:56:5820500:08:4000:00:4500:00:51
193 2521JUAN JOSE PALMERO TINOCOGAVA TRIATLOV1M01:05:4123600:19:5619300:37:1732.1900:57:1317600:08:2800:00:5200:01:02
194 5849JOAN SALOMON PAGESPETITPRAT TRIATLO 1994CDM01:05:5411100:17:4127500:40:1529.8100:57:5612000:07:5800:00:3800:00:35
195 2432MARCOS LOPEZ TOLEDOPRAT TRIATLO 1994V1M01:05:5518800:19:1122100:38:0831.4700:57:1919800:08:3600:01:0300:01:07
196 345JOSE RUIZ NIETOTRIATLO L´HOSPITALETABM01:05:5523200:19:5117800:36:5032.5800:56:4126600:09:1400:01:0300:01:03
197 5602JOSEP ORIOL RUBIROLA GAMETGCBINNABM01:06:129300:17:2328800:40:5129.3800:58:1412100:07:5800:00:4400:01:36
198 4572MARCO ANTONIO BRAVO MORALCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:06:1618300:19:0623500:38:3231.1400:57:3820300:08:3800:01:1300:00:49
199 7003FABRICIO DA COSTALLICENCIA DE DIAABM01:06:1923100:19:4822400:38:1431.3900:58:0215500:08:1700:01:0200:01:31
200 2006SEBASTIAN SALMERON ORTIZCLUB ESPORTIU I RUN WITH V2M01:06:2618500:19:0923300:38:3031.1700:57:3922400:08:4700:01:0900:00:50
201 760ENRIC BALAÑA FERRECCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:06:4225300:20:1818300:36:5832.4600:57:1628500:09:2600:01:0100:01:07
202 1368SERGIO VIDAL MULERO TRIATLO L´HOSPITALETV1M01:06:5015200:18:2526900:40:0129.9900:58:2616500:08:2400:01:2300:01:06
203 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:06:5227400:20:4817100:36:3832.7600:57:2628800:09:2600:00:4300:00:41
204 8037DANIEL SÁNCHEZ DELGADOLLICENCIA DE DIAABM01:06:5320500:19:1924500:38:5730.8100:58:1620100:08:3700:01:1300:01:02
205 3024FRANCISCO JAVIER VEGA GUECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:06:5424300:20:0420900:37:4531.7900:57:4924900:09:0500:01:2500:01:38
206 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMSUB23M01:06:5825100:20:1618800:37:0932.3000:57:2530000:09:3300:00:4300:00:41
207 2709ALONSO GARCIA MARTINL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:07:0215700:18:3324400:38:5730.8100:57:3029900:09:3200:00:3500:00:39
208 2536ENRIC ALVAREZ VILARRASAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:07:0219600:19:1525100:39:1530.5700:58:3018600:08:3200:02:2200:01:22
209 1723MIQUEL CARAZO RAMIREZCLUB TRIATLO CASTELLBISBACDM01:07:0324900:20:1220000:37:2832.0300:57:4027900:09:2300:00:3400:00:35
210 8016TONI DIAZ ARNAULLICENCIA DE DIAV1M01:07:0925800:20:3319600:37:2332.1000:57:5626400:09:1300:00:5800:00:52
211 8029CARLOS REGUEIRA DE LA IGLLLICENCIA DE DIAABM01:07:1124600:20:0919900:37:2832.0300:57:3730100:09:3400:01:1100:01:22
212 1711MARCEL FOLCH SÁNCHEZTGCBINNABM01:07:1425600:20:2321000:37:4731.7600:58:1024600:09:0400:00:4800:01:09
213 6028HUGO SACO PEREZGAVA TRIATLOCDM01:07:2116700:18:5427400:40:1429.8300:59:0814700:08:1300:00:5100:00:54
214 2178JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTV1M01:07:2123300:19:5222900:38:2431.2500:58:1625000:09:0500:00:4300:01:01
215 3118AMIN EL AISSATI TAADOUC.E. MEDITERRANIABM01:07:2324200:20:0318100:36:5132.5600:56:5434300:10:2900:01:0900:00:51
216 737JUAN CARLOS ANGULO VALDEAL´3SCOLA SANT JUSTV2M01:07:2523800:19:5824300:38:5030.9000:58:4820000:08:3700:00:4000:00:49
217 7012THOMAS RITZKALLICENCIA DE DIAV3M01:07:2529200:21:0319000:37:1032.2900:58:1326300:09:1200:01:0400:01:10
218 5055ALEX MUNTANE ORDOÑEZCLUB NATACIO SITGESABM01:07:3422700:19:4225600:39:2530.4400:59:0717400:08:2700:01:0000:01:03
219 5394BORJA HIDALGO TOCACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:07:3720300:19:1826700:39:5430.0800:59:1216900:08:2500:01:1600:01:20
220 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:07:3822200:19:3824700:39:0330.7300:58:4123700:08:5700:01:0900:00:40
221 1565XAVI VALLRIBERA RIERACLUB NATACIO CALDESV1M01:07:4129800:21:1318000:36:5132.5600:58:0430200:09:3700:01:0800:00:59
222 4726YERAY MARTINEZ SALACLUB NATACIO MANRESACDM01:07:4717900:19:0428100:40:4129.5000:59:4512800:08:0200:00:3200:00:31
223 451ALFONS BLAS SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAV1M01:07:4930100:21:2316500:36:3232.8500:57:5531800:09:5400:00:3800:00:58
224 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:07:5429700:21:1219500:37:2132.1300:58:3327500:09:2100:00:4100:00:38
225 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:07:5623700:19:5825400:39:1830.5300:59:1620600:08:4000:01:1400:01:01
226 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV2M01:07:5826900:20:3922300:38:1231.4100:58:5125200:09:0700:01:0600:00:51
227 4618VICTOR PACHECO GONZALEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:08:0420000:19:1526600:39:4530.1900:59:0024700:09:0400:00:4200:01:07
228 4885BERNAT XIQUES ALVAREZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:08:1023400:19:5425300:39:1730.5500:59:1123800:08:5900:01:0300:00:54
229 5445MAX JENARO LLERANDIPRAT TRIATLO 1994V1M01:08:1525900:20:3323400:38:3131.1600:59:0425900:09:1100:01:0600:01:00
230 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:08:1526700:20:3922700:38:2031.3000:58:5926900:09:1600:01:0500:00:50
231 2157J. DAVID FERNANDEZ MARTINCLUB ESPORTIU Z5V2M01:08:2324400:20:0626200:39:3530.3200:59:4121400:08:4200:01:1400:01:23
232 5691ALBERTO GARZÓN BARREROC.T. LA POBLAABM01:08:2529300:21:0521800:38:0131.5700:59:0627300:09:1900:01:2000:00:57
233 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:08:3526200:20:3623900:38:3731.0700:59:1327800:09:2200:01:5200:01:00
234 8017ALBERT ROBLEDA FONTLLICENCIA DE DIAV1M01:08:4621300:19:2427800:40:2829.6500:59:5223500:08:5400:01:1000:01:02
235 209XAVIER SANCHO GALLARTC.E. RAYOTEAMV1M01:09:0427600:20:5024600:39:0330.7300:59:5325800:09:1100:01:0400:00:50
236 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:09:0729900:21:2022800:38:2431.2500:59:4428100:09:2300:00:5600:00:50
237 5287JOSEP LLUÍS SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:09:0727700:20:5124800:39:0630.6900:59:5725700:09:1000:00:4600:01:05
238 4025JAVIER DEL AGUILA RODAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:09:3427500:20:4926400:39:4230.2301:00:3124400:09:0300:01:3300:01:14
239 1637VICTOR GIMENEZ BAÑOSC.E. VILA OLIMPICAABM01:09:3428300:20:5725800:39:2630.4301:00:2326000:09:1100:01:0500:00:56
240 5742DAVID VIÑUALES BEQTRANSTRIATLONCDM01:09:4619700:19:1529900:41:1929.0401:00:3426100:09:1200:00:5100:01:04
241 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMSUB23M01:09:4819800:19:1530900:41:4028.8001:00:5523000:08:5300:00:4600:00:52
242 904OLIVER GARCÍA POYPRAT TRIATLO 1994V1M01:09:4928400:20:5825700:39:2630.4301:00:2428300:09:2500:01:1200:01:02
243 5510IGNASI LLOVET ROCAC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:09:5324000:20:0128600:40:4929.4001:00:5024500:09:0300:01:1600:01:25
244 3054JORDI PUJOL BELLALTATEAM TRIRELAYV1M01:10:1023000:19:4731700:42:0528.5101:01:5215600:08:1800:03:2100:01:46
245 5690FRANCISCO JAVIER MERLO GRC.N. BADALONAABM01:10:1224700:20:1029700:41:1629.0801:01:2622200:08:4600:01:4200:00:54
246 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUABM01:10:1727300:20:4527300:40:1329.8401:00:5827200:09:1900:01:0500:01:02
247 7004SAMIR MAIMOUNI PALLEJALLICENCIA DE DIAABM01:10:2228100:20:5527200:40:1329.8401:01:0826700:09:1400:01:4200:01:06
248 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M01:10:2632200:21:4824000:38:3831.0601:00:2632400:10:0000:00:5800:00:46
249 3715JAIME RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:10:2731000:21:3526100:39:3330.3401:01:0827400:09:1900:01:2700:01:03
250 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:10:2832100:21:4824900:39:0930.6501:00:5729500:09:3100:01:0400:00:48
251 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994V1M01:10:3230500:21:2625500:39:2330.4701:00:4930400:09:4300:00:4300:00:57
252 748JORGE RODRIGUEZ CODINAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:10:3824800:20:1030800:41:4028.8001:01:5022600:08:4800:01:1300:01:00
253 6048SERGIO CABALLERO MORÁNGAVA TRIATLOCDM01:10:4022100:19:3728900:40:5329.3501:00:3033100:10:1000:00:3900:00:55
254 1217FRANCISCO JAVIER MORENO MC.E. NO TE PARESV1M01:10:4132900:22:0423000:38:2531.2401:00:2933400:10:1200:00:5600:01:06
255 3849GERARDO BLANCO RAMIREZCLUB NATACIO RUBIV2M01:10:4228200:20:5627600:40:2029.7501:01:1628700:09:2600:01:3400:00:51
256 5829JOSÉ MARÍA QUESADA POYATOC.T. LA POBLAV1M01:10:4629400:21:0823700:38:3631.0900:59:4436100:11:0200:01:5300:02:01
257 2670ADELARDO GALLEGO GILCLUB NATACIO RUBIV2M01:10:4929000:21:0228000:40:3929.5201:01:4125300:09:0800:01:0600:01:14
258 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:11:1229600:21:1226800:39:5830.0301:01:1032700:10:0200:01:0000:01:01
259 4563KILIAN ZURERA VIZUETEGAVA TRIATLOCDM01:11:2530400:21:2528700:40:5029.3901:02:1525500:09:1000:00:5900:00:41
260 5698MANEL CASTELLANO ALCOBERRC.A. IGUALADAV1M01:11:3820400:19:1933100:43:0427.8601:02:2326800:09:1500:00:3500:00:52
261 5561ISAAC ALÓS ESQUERRA-TORREL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:11:3930800:21:3429400:41:0629.2001:02:4023900:08:5900:00:4700:01:15
262 8011FERRAN ESTRAGUÉS GÓMEZLLICENCIA DE DIAABM01:11:4727900:20:5330100:41:3028.9201:02:2328200:09:2400:01:2600:01:37
263 8018ANTONI BARAHONA CARRASCOLLICENCIA DE DIAV1M01:11:5526400:20:3730200:41:3228.8901:02:0930700:09:4600:01:2100:00:54
264 5303JOSE MANUEL FRUCTUOSO REGTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:11:5726300:20:3629800:41:1929.0401:01:5532600:10:0200:01:5000:01:12
265 8036JAVIER CAMPOS CANASLLICENCIA DE DIAV2M01:11:5827800:20:5231000:41:4328.7701:02:3528000:09:2300:01:2200:01:16
266 4699ALBERTO FERNANDEZ GAMEROC.E. NO TE PARESABM01:12:0332300:21:5128200:40:4129.5001:02:3229600:09:3100:01:0800:00:56
267 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONACDM01:12:0626600:20:3732900:42:5427.9701:03:3119600:08:3500:00:3800:00:46
268 1736ARNAU TORRUELLA I CORTÉSCLUB PROAMABM01:12:1131500:21:4128300:40:4229.4801:02:2331200:09:4800:00:5700:00:47
269 4999OSCAR NIETO RUIZC.E. NO TE PARESABM01:12:1122900:19:4533600:43:1227.7801:02:5726500:09:1400:01:3600:01:19
270 5733ALEX RUIZ DEL ARCOVILADECANS TRIATLOCDM01:12:2130900:21:3429000:40:5929.2801:02:3330900:09:4800:00:4600:00:37
271 5939DAVID MUÑOZ CUADROSCLUB ESPORTIU Z5V2M01:12:2228000:20:5431900:42:1028.4601:03:0427100:09:1800:01:3900:01:41
272 5844RICARDO RODRIGUEZ MUÑOZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:12:2225000:20:1332600:42:3828.1501:02:5129700:09:3100:01:1500:01:12
273 8027JORDI VILLAR ESPARZACLUB TRIATLO TARRAGONAABM01:12:2432400:21:5129500:41:0729.1901:02:5828600:09:2600:01:1400:01:10
274 5239ANTON SABATE NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:12:2831700:21:4430600:41:3628.8501:03:2025400:09:0800:01:2100:01:22
275 1703FELIPE NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1M01:12:3733200:22:0628400:40:4329.4701:02:4931100:09:4800:01:0900:00:50
276 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONACDM01:12:5022300:19:3835200:44:4126.8601:04:1918400:08:3100:00:4300:00:37
277 1706MARC RODRÍGUEZ PALET TGCBINNABM01:13:0330300:21:2531100:41:4728.7201:03:1231600:09:5100:01:4500:01:12
278 7011JOAN FARNOS LEIRASLLICENCIA DE DIAABM01:13:0333100:22:0529100:41:0129.2601:03:0632100:09:5700:01:3200:01:09
279 7009XAVI MONTAÑÀ CAELLESLLICENCIA DE DIAV1M01:13:2130700:21:3331200:41:4728.7201:03:2032500:10:0100:01:3200:01:14
280 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:13:5630600:21:3132200:42:2628.2801:03:5732300:09:5900:01:2700:01:15
281 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM01:14:1624500:20:0735800:45:2526.4201:05:3221800:08:4400:01:4900:01:20
282 3504ALEX JIMENEZ RUZAFACLUB TRIATLO CASTELLBISBACDM01:14:2233800:22:2730500:41:3528.8601:04:0233600:10:2000:01:0900:00:43
283 5100DAVID VILLELLAS JUANL´3SCOLA SANT JUSTV2M01:14:3033300:22:0732500:42:3728.1601:04:4430600:09:4600:01:2100:00:59
284 4576JUAN MANUEL HERRERA JIMENC.E. NO TE PARESV1M01:15:0332000:21:4733800:43:1727.7201:05:0432200:09:5900:01:2100:01:11
285 4827JOSE GALLARDO ALONSOC.N. MATAROV1M01:16:0431100:21:3734300:44:0127.2601:05:3834100:10:2600:01:1800:01:08
286 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:16:4034900:23:1133000:42:5727.9401:06:0834500:10:3200:01:2200:01:05
287 5848VICTOR MARTINEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994CDM01:16:4825500:20:2036700:47:5025.0901:08:1020200:08:3800:01:2000:01:18
288 1684CARLOS FERNANDEZ MURILLOCLUB NATACIO SITGESV1M01:17:0035100:23:3132700:42:4928.0301:06:2035100:10:4000:00:5800:01:19
289 8021OVIDIO PEREZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:0734300:22:4334800:44:3126.9601:07:1431700:09:5300:01:5600:01:38
290 8033MARCK GENDRA HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:1533700:22:2534900:44:3526.9201:07:0033500:10:1500:00:0000:00:00
291 8023ISIDRO GARCÍA MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:1936500:24:1831800:42:0728.4901:06:2535700:10:5400:01:1000:01:25
292 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M01:17:3934000:22:3535000:44:3626.9101:07:1134200:10:2800:02:2800:02:10
293 4133IVAN RUBIO PASCUALTRI+9 EL MASNOUV1M01:17:5529500:21:0936400:46:5625.5701:08:0531300:09:5000:01:3400:01:01
294 7005CARLOS GONZÁLEZ JUÁREZ LLICENCIA DE DIAABM01:18:0134600:22:5733900:43:3527.5301:06:3237300:11:2900:01:1700:01:10
295 5555ANTONIO ALBERTO PEREZ ALCCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:18:2235800:23:5734400:44:0527.2201:08:0233800:10:2000:01:3200:00:56
296 3254PEDRO NIETO GUIJARROC.E. NO TE PARESABM01:18:3837600:25:3530400:41:3328.8801:07:0837400:11:3000:01:1400:01:15
297 1196ETHAN GARCIA TORRESC.E. RAYOTEAMCDM01:21:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
298 8015EMILIO BENITO RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:21:4136000:24:0536200:46:3325.7801:10:3836300:11:0300:01:2100:01:37
299 8032FRANCESC MUSTÉ ROIG LLICENCIA DE DIAV2M01:22:3537800:25:3534700:44:2826.9901:10:0338300:12:3200:01:3100:01:41
300 7006OSCAR MIRALLES FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:22:3935900:23:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5500:00:00
301 8035TONI ARÉVALO MONTILLALLICENCIA DE DIAV2M01:23:1637000:25:0036500:47:2325.3301:12:2335600:10:5300:02:1000:02:04
302 8031ANTONIO GENDRA HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:23:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
303 8039FRANCESCO FERROLLICENCIA DE DIAV1M01:25:3638300:27:0135900:46:0826.0101:13:0938200:12:2700:02:0000:02:03
304 8009JAVIER PEREZ OLTRALLICENCIA DE DIAV2M01:25:5937200:25:1737100:48:3424.7101:13:5138000:12:0800:03:3300:02:20
305 4808BLAS GARCIA DEL TOROL´3SCOLA SANT JUSTV2M01:27:4237900:26:1137200:48:3524.7001:14:4638400:12:5600:01:0800:00:51
306 5310ALEX MORALES MATAVILADECANS TRIATLOCDM01:29:3635600:23:5438300:54:5321.8601:18:4735500:10:4900:00:4400:00:36
307 8002RICARDO BAYO PLAZALLICENCIA DE DIAV2M01:29:4538400:27:0338000:52:1023.0001:19:1334400:10:3200:02:0100:01:27
308 4604JOSÉ ANTONIO MARTÍN ARIAGAVA TRIATLOABM01:34:3238500:28:2738100:53:0122.6301:21:2838500:13:0400:01:1400:01:01
309 5574PATRICK CARBAJAL MALATOL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:39:4538800:34:0937800:50:3523.7201:24:4438900:15:0100:01:0400:00:52
310 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSAV1M01:39:5533600:22:1738701:07:5117.6901:30:0830800:09:4700:01:0800:01:04


NF 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCEJNM00:00:00000:15:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2600:00:00
NF 3429ANDREU MARTÍNEZ ALVAROCLUB TRIATLO CORNELLACDM00:00:00000:18:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0900:00:00
NF 4323DANIEL DE LA TORRE FELGUEABSOLUT SPORTJNM00:00:00000:18:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3700:00:00
NF 88ALEX ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:00:00000:18:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0400:00:00
NF 937EDUARDO CAMPANARIO GALANCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:00:00000:16:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00
NF 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:00:00000:17:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3200:00:00
NF 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M00:00:00000:17:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4200:00:00
NF 2911ADAN HIDALGO AGUILARC.E. RAYOTEAMABM00:00:00000:16:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2800:00:00
NF 4042MARTI PASTOR GALTESL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:00:00000:18:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5600:00:00
NF 2462ARITZ RODRIGUEZ ALVAREZ PRAT TRIATLO 1994SUB23M00:00:00000:18:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4600:00:00
NF 4100LUCAS ARJONA HERNANDEZL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:00:00000:20:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:00:00000:17:35000:35:5633.4000:53:31000:00:0000:00:4200:00:45
NF 4610WILLIAM GISPERT JONESTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M00:00:00000:17:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5100:00:00
NF 3190JAN ARANDA COMASCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:00:00000:20:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 140PAU CORTÉS PÉREZTRIATLO L´HOSPITALETABM
NP 234JAN GALLARDO LARAGAVA TRIATLOCDM
NP 2574LUIS ESTORNELL MARTIN-CORC.E. NO TE PARESABM
NP 5693CRISTIAN SALMERON MATEOGAVA TRIATLOABM
NP 5738ENRIC MUDARRA HERRERATRI+9 EL MASNOUV2M
NP 5686VICTOR OLIVE VIANCOSC.E. TRIATLO PICORNELLV1M
NP 5758VICTOR GIMENO SANZC.E. RAYOTEAMABM
NP 5836GUILLEM FARRE VILLENATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM
NP 4317MANEL VAQUERO DURANTRI+9 EL MASNOUV2M
NP 4414ALBERTO DIAZ LOPEZTEAM TRIRELAYABM
NP 4710MARIO ARANDA GOMEZGAVA TRIATLOABM
NP 4717ANDRES FERNANDEZ LUQUEZPRAT TRIATLO 1994V2M
NP 4737ORIOL ROBADOR I MUÑOZG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM
NP 7001VAN DER PUTTEN VAN DER PULLICENCIA DE DIAV2M
NP 7002JAVIER REJON LOPEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 7007MARIO SACO RUIZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7010DANIEL DEL PINO CABEZALLICENCIA DE DIAV1M
NP 7014CARLOS MOYA ALVAREZLLICENCIA DE DIAABM
NP 8005MAARTEN VAN DAMLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8007OSCAR GUTIERREZ FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8010JOSE MANUEL TORRENTE RAMOLLICENCIA DE DIAABM
NP 8012DOMINGO ESPINOSA MEDINALLICENCIA DE DIAABM
NP 8014ALBERTO BRAVO GARCÍALLICENCIA DE DIAABM
NP 8024ENRIQUE FILOSO BUREULLICENCIA DE DIAABM
NP 8025MIGUEL ARAGON DIAZLLICENCIA DE DIAV2M
NP 1680CARLES MAJÓ CASASCLUB ESPORTIU TRIKIDSV2M
NP 5568PAU ELIAS VIÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 2679ERIC SAMPER HURTADOC.N. BADALONAV1M
NP 2692MAGIN JORDI DE VAL GILCLUB TRIATLO ARENYSCDM
NP 3785MARC MARIN GINESTAC.N. BADALONAV1M
NP 4178MARTI CARRE PEREZCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 4467JAVI FERNANDEZ VALVERDETRIATLO L´HOSPITALETV1M
NP 4551VICTOR FERRANDO SALARICHGAVA TRIATLOCDM
NP 4590DAVID JAIME FERNANDEZCLUB TRIATLO CORNELLAV1M
NP 4832JAVIER CANO MORALESTRICBM-CALELLAABM
NP 4916PAU GONZALVO CASTELLSTRIATLO L´HOSPITALETABM
NP 301IAN MOLINA GARCIAC.E. RAYOTEAMCDM
NP 316SAMUEL HUERTA RODRIGUEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM
NP 443AMADOR OLIVARES DE LA OSAC.E. NO TE PARESV2M
NP 591JAUME ARANDA MARTINCCT SALOU COSTA DAURADAV1M
NP 4696SANTIAGO ARGAÑARAZ FERNANC.E. RAYOTEAMV1M
NP 4968GERARD DE CASTRO BAUTISTACLUB TRIATLO CASTELLBISBACDM
NP 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M
NP 944MARC BUSQUETS SANSTEAM TRIRELAYABM
NP 976ALBERT JIMENEZ GARCESC.E. RAYOTEAMV1M
NP 1864SALVADOR DE VAL SOLERCLUB TRIATLO ARENYSV2M
NP 2756FRAN ALCAIDE CARMONAC.E. CERDANYOLA A.T.V2M
NP 1883VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABM
NP 2186CARLES VILELLA MARTINEZTRIATLO L´HOSPITALETABM
NP 2188DAVID POYATO ANILLOTRIATLO L´HOSPITALETABM
NP 1370JOSE COLLAZO ABDELKADERTRIATLO L´HOSPITALETV1M
NP 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994V1M
NP 3041JOSE TOVAR LOPEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M
NP 3067JUAN LUIS FERNANDEZ MUÑOZTRIATLO L´HOSPITALETV1M
NP 4043FABIO SERRATRIATLO L´HOSPITALETABM
NP 4083GUILLEM MERCADE PUJADASCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM
NP 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM
NP 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35