RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
412 394 18 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM00:55:361600:15:373800:32:4436.6600:48:214800:07:1500:00:3100:00:42
2 2757GERARD AGUSTINA RIBERACLUB NATACIO BARCELONACDM00:55:382100:15:505200:33:0136.3500:48:51800:06:4700:00:3200:00:31
3 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:57:196000:16:473400:32:4136.7200:49:2810400:07:5100:00:3100:00:39
4 4004MARC PEREZ FLORESL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:58:4011300:17:436300:33:2135.9800:51:048500:07:3600:00:3300:00:37
5 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLACDM00:59:086400:16:5112000:35:1334.0700:52:042900:07:0400:00:3900:00:39
6 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:59:406700:16:549100:34:2534.8700:51:1916200:08:2100:00:3200:00:39
7 4659FERRAN ALVAREZ FONTCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:59:5410100:17:357200:33:3535.7300:51:1021700:08:4400:00:3500:00:36
8 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM01:01:2613500:18:0212300:35:1634.0300:53:1813800:08:0800:00:3600:00:00
9 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:01:3013400:18:0111700:35:1034.1200:53:1115900:08:1900:00:5200:00:44
10 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MINORISACDM01:02:2117500:19:0012100:35:1434.0600:54:1413500:08:0700:00:3300:00:49
11 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:02:3610700:17:3913300:35:3133.7900:53:1029000:09:2600:00:3600:00:47
12 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYORCLUB ESPORTIU Z5CDM01:03:0817100:18:5612500:35:1734.0100:54:1323600:08:5500:00:4500:00:43
13 4684MARC SANGES PRADASL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:03:1815600:18:3315900:36:2133.0100:54:5416700:08:2400:00:3500:00:37
14 4801ALEJANDRO CANTALLOPS PEREC.N. SABADELLCDM01:03:4414300:18:0918200:36:5332.5400:55:0221300:08:4200:00:5700:01:36
15 5867ALAN TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:04:0224100:20:0212900:35:2733.8500:55:2918700:08:3300:00:3800:00:37
16 5849JOAN SALOMON PAGESPETITPRAT TRIATLO 1994CDM01:05:5411100:17:4127500:40:1529.8100:57:5612000:07:5800:00:3800:00:35
17 2709ALONSO GARCIA MARTINL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:07:0215700:18:3324400:38:5730.8100:57:3029900:09:3200:00:3500:00:39
18 1723MIQUEL CARAZO RAMIREZCLUB TRIATLO CASTELLBISBACDM01:07:0324900:20:1220000:37:2832.0300:57:4027900:09:2300:00:3400:00:35
19 6028HUGO SACO PEREZGAVA TRIATLOCDM01:07:2116700:18:5427400:40:1429.8300:59:0814700:08:1300:00:5100:00:54
20 4726YERAY MARTINEZ SALACLUB NATACIO MINORISACDM01:07:4717900:19:0428100:40:4129.5000:59:4512800:08:0200:00:3200:00:31
21 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:07:5429700:21:1219500:37:2132.1300:58:3327500:09:2100:00:4100:00:38
22 4885BERNAT XIQUES ALVAREZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:08:1023400:19:5425300:39:1730.5500:59:1123800:08:5900:01:0300:00:54
23 5742DAVID VIÑUALES BEQTRANSTRIATLONCDM01:09:4619700:19:1529900:41:1929.0401:00:3426100:09:1200:00:5100:01:04
24 6048SERGIO CABALLERO MORÁNGAVA TRIATLOCDM01:10:4022100:19:3728900:40:5329.3501:00:3033100:10:1000:00:3900:00:55
25 4563KILIAN ZURERA VIZUETEGAVA TRIATLOCDM01:11:2530400:21:2528700:40:5029.3901:02:1525500:09:1000:00:5900:00:41
26 5561ISAAC ALÓS ESQUERRA-TORREL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:11:3930800:21:3429400:41:0629.2001:02:4023900:08:5900:00:4700:01:15
27 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONACDM01:12:0626600:20:3732900:42:5427.9701:03:3119600:08:3500:00:3800:00:46
28 5733ALEX RUIZ DEL ARCOVILADECANS TRIATLOCDM01:12:2130900:21:3429000:40:5929.2801:02:3330900:09:4800:00:4600:00:37
29 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONACDM01:12:5022300:19:3835200:44:4126.8601:04:1918400:08:3100:00:4300:00:37
30 3504ALEX JIMENEZ RUZAFACLUB TRIATLO CASTELLBISBACDM01:14:2233800:22:2730500:41:3528.8601:04:0233600:10:2000:01:0900:00:43
31 5848VICTOR MARTINEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994CDM01:16:4825500:20:2036700:47:5025.0901:08:1020200:08:3800:01:2000:01:18
32 1196ETHAN GARCIA TORRESC.E. RAYOTEAMCDM01:21:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 5310ALEX MORALES MATAVILADECANS TRIATLOCDM01:29:3635600:23:5438300:54:5321.8601:18:4735500:10:4900:00:4400:00:36
34 5574PATRICK CARBAJAL MALATOL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:39:4538800:34:0937800:50:3523.7201:24:4438900:15:0100:01:0400:00:52
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5JNM01:01:2513600:18:0210900:34:5834.3200:53:0016800:08:2500:00:3500:00:41
2 5680RUBEN RUIZ MARTINTRICBM-CALELLAJNM01:04:5811900:17:4624100:38:4530.9700:56:3117300:08:2700:01:0100:00:57
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:52:57300:14:35300:31:1638.3800:45:513200:07:0600:00:2700:00:29
2 785ROGER MANYA VALENZUELASALTOKI TRIKIDEAKSUB23M00:54:01700:15:07500:32:0437.4200:47:111500:06:5000:00:2700:00:30
3 2761CARLES BLANCO CONDEFLOR DE TRIATLOSUB23M00:54:021000:15:08600:32:1737.1700:47:25200:06:3700:00:2800:00:24
4 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:54:371200:15:082100:32:3136.9000:47:392500:06:5800:00:3100:00:39
5 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:55:111500:15:371400:32:2537.0200:48:023800:07:0900:00:2700:00:23
6 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:55:563400:16:073100:32:4036.7300:48:473900:07:0900:00:2900:00:31
7 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:56:004400:16:241800:32:2736.9800:48:513600:07:0900:00:2800:00:32
8 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOFLOR DE TRIATLOSUB23M00:56:183100:16:014100:32:4736.6000:48:486700:07:3000:00:3200:00:31
9 5846SERGIO MORENO TORRECILLASC. TRIATLO MONTORNESSUB23M00:56:404200:16:205800:33:0836.2200:49:284300:07:1200:00:5300:00:33
10 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOFLOR DE TRIATLOSUB23M00:56:413700:16:125900:33:1236.1400:49:245100:07:1700:00:3500:00:35
11 5959ARNAU NAJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M00:58:449100:17:227900:33:5235.4300:51:147000:07:3000:00:4700:00:38
12 5603MARC DUEÑAS CASAMAYORCLUB ESPORTIU Z5SUB23M00:59:4212600:17:557300:33:3635.7100:51:3114400:08:1100:00:3400:00:36
13 4713AITOR NOVEILLO OTONFLOR DE TRIATLOSUB23M01:00:146800:16:5414800:35:5933.3500:52:535500:07:2100:00:3500:00:31
14 3445ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M01:01:2513900:18:069400:34:3334.7300:52:3922300:08:4600:00:3700:00:41
15 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:01:536500:16:5120600:37:3431.9400:54:256300:07:2800:00:4200:00:37
16 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:02:027800:17:0020400:37:3032.0000:54:307400:07:3200:00:5000:00:30
17 3356RAMON PUJOL DESCALSCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:02:4515400:18:3015600:36:1733.0700:54:4711900:07:5800:01:1700:01:11
18 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMSUB23M01:06:5825100:20:1618800:37:0932.3000:57:2530000:09:3300:00:4300:00:41
19 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMSUB23M01:09:4819800:19:1530900:41:4028.8001:00:5523000:08:5300:00:4600:00:52
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:55:452600:15:555100:32:5936.3800:48:541700:06:5100:00:3000:00:35
2 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M00:56:204100:16:182500:32:3436.8500:48:526500:07:2800:00:3400:00:34
3 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:56:487000:16:55700:32:1837.1500:49:138300:07:3500:00:2800:00:31
4 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M00:57:048200:17:081200:32:2337.0600:49:317500:07:3300:00:4500:00:38
5 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M00:57:082900:15:567000:33:3435.7500:49:308900:07:3800:00:3200:00:36
6 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:57:208400:17:094000:32:4736.6000:49:565900:07:2400:00:5300:00:35
7 1708JOSÉ MANUEL ROSA CAMPOSTGCBINNV1M00:57:437400:16:576000:33:1436.1100:50:117300:07:3200:00:4300:00:45
8 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY PRATV1M00:57:576300:16:496800:33:3135.8000:50:208800:07:3700:00:3400:00:56
9 5497JONATHAN CASTILLO MERINOCLUB NATACIO CALDESV1M00:59:038300:17:098700:34:1335.0700:51:229200:07:4100:00:4800:00:41
10 1227JUAN ANTONIO HERNANDEZ ROTRIATLO L´HOSPITALETV1M00:59:059700:17:337400:33:3735.7000:51:1011200:07:5500:00:5300:00:36
11 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMV1M01:00:116100:16:4714300:35:4733.5400:52:348700:07:3700:00:4400:00:38
12 5930OSCAR BERTRAN AGUILARC.N. SABADELLV1M01:00:169900:17:3411100:35:0134.2700:52:359100:07:4100:00:4400:01:39
13 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:00:2614800:18:168000:33:5535.3800:52:1115100:08:1500:00:5500:00:40
14 4919ALBERT PLANAS MARTINEZESSENCIAL TRIATLOV1M01:00:5211200:17:4212800:35:2233.9300:53:0410000:07:4800:00:5400:00:40
15 3634MARÇAL PEDRENYC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:01:1914500:18:1210300:34:4634.5200:52:5816100:08:2100:00:3600:00:37
16 4725SALVADOR MARTINEZ GUTIERRCLUB NATACIO MINORISAV1M01:01:4412000:17:4716000:36:2133.0100:54:088400:07:3600:01:0400:00:39
17 8019JOSE ANTONIO TAMAYO GUTIELLICENCIA DE DIAV1M01:01:5110900:17:4017600:36:4832.6100:54:285700:07:2300:01:0600:00:47
18 5393ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M01:02:0910000:17:3517000:36:3832.7600:54:1311400:07:5600:00:4500:00:35
19 8040RUBEN COLCHERO TOMEYDUATLON CALATAYUDV1M01:02:1716800:18:5410600:34:5534.3700:53:4917700:08:2800:00:4800:00:40
20 3064CARLOS VERANO GONZALEZCLUB PROAMV1M01:02:198100:17:0621500:37:5731.6200:55:035000:07:1600:00:5600:00:39
21 7008ELOY ANTÓN BELLOLLICENCIA DE DIAV1M01:02:2017600:19:0110000:34:4434.5500:53:4519700:08:3500:00:4700:00:47
22 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:03:0119200:19:1310800:34:5634.3500:54:0922900:08:5200:00:4500:00:37
23 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:03:2219900:19:1512200:35:1434.0600:54:2923100:08:5300:00:5600:00:56
24 4764JOAQUIM COOPER JORDANC.N. SABADELLV1M01:03:2221700:19:3210700:34:5634.3500:54:2823400:08:5400:00:3800:00:59
25 4642SERGI MARZO VENTURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:03:2518100:19:0514700:35:5833.3600:55:0316400:08:2200:00:5000:00:43
26 5466SERGIO LÓPEZ MOYAC.E. NO TE PARESV1M01:03:3717200:18:5915100:36:0833.2100:55:0718100:08:3000:01:1400:00:48
27 5842DAVID ARMENGOL RECNSC.A. IGUALADAV1M01:03:5012800:17:5921100:37:4831.7500:55:4712900:08:0300:01:1700:01:28
28 5957JAVIER CASTAN ROMEROC.N. BADALONAV1M01:04:0821900:19:3314900:36:0133.3200:55:3419300:08:3400:00:4700:00:40
29 8001DANIEL MANJON MARTINLLICENCIA DE DIAV1M01:04:2122000:19:3515700:36:1733.0700:55:5218000:08:2900:00:3600:00:34
30 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:04:4919100:19:1217500:36:4632.6400:55:5822800:08:5100:00:5100:00:41
31 4460ALEX PONS SOLEC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:04:5515900:18:3421400:37:5231.6900:56:2617900:08:2900:01:4300:01:17
32 4804DAVID NOGUERA SANFELICESC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:05:1017700:19:0321700:38:0131.5700:57:0413400:08:0600:01:1900:01:37
33 1064JORDI PUIGDOLLERS NABAUINDEPENDIENTEV1M01:05:3618700:19:0921900:38:0231.5500:57:1117100:08:2500:01:0000:00:48
34 264GONZALO MARCHENA MARSETCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:05:3827200:20:4115500:36:1733.0700:56:5820500:08:4000:00:4500:00:51
35 2521JUAN JOSE PALMERO TINOCOGAVA TRIATLOV1M01:05:4123600:19:5619300:37:1732.1900:57:1317600:08:2800:00:5200:01:02
36 2432MARCOS LOPEZ TOLEDOPRAT TRIATLO 1994V1M01:05:5518800:19:1122100:38:0831.4700:57:1919800:08:3600:01:0300:01:07
37 1368SERGIO VIDAL MULERO TRIATLO L´HOSPITALETV1M01:06:5015200:18:2526900:40:0129.9900:58:2616500:08:2400:01:2300:01:06
38 2536ENRIC ALVAREZ VILARRASAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:07:0219600:19:1525100:39:1530.5700:58:3018600:08:3200:02:2200:01:22
39 8016TONI DIAZ ARNAULLICENCIA DE DIAV1M01:07:0925800:20:3319600:37:2332.1000:57:5626400:09:1300:00:5800:00:52
40 2178JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTV1M01:07:2123300:19:5222900:38:2431.2500:58:1625000:09:0500:00:4300:01:01
41 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:07:3822200:19:3824700:39:0330.7300:58:4123700:08:5700:01:0900:00:40
42 1565XAVI VALLRIBERA RIERACLUB NATACIO CALDESV1M01:07:4129800:21:1318000:36:5132.5600:58:0430200:09:3700:01:0800:00:59
43 451ALFONS BLAS SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAV1M01:07:4930100:21:2316500:36:3232.8500:57:5531800:09:5400:00:3800:00:58
44 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:07:5623700:19:5825400:39:1830.5300:59:1620600:08:4000:01:1400:01:01
45 4618VICTOR PACHECO GONZALEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:08:0420000:19:1526600:39:4530.1900:59:0024700:09:0400:00:4200:01:07
46 5445MAX JENARO LLERANDIPRAT TRIATLO 1994V1M01:08:1525900:20:3323400:38:3131.1600:59:0425900:09:1100:01:0600:01:00
47 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:08:3526200:20:3623900:38:3731.0700:59:1327800:09:2200:01:5200:01:00
48 8017ALBERT ROBLEDA FONTLLICENCIA DE DIAV1M01:08:4621300:19:2427800:40:2829.6500:59:5223500:08:5400:01:1000:01:02
49 209XAVIER SANCHO GALLARTC.E. RAYOTEAMV1M01:09:0427600:20:5024600:39:0330.7300:59:5325800:09:1100:01:0400:00:50
50 904OLIVER GARCÍA POYPRAT TRIATLO 1994V1M01:09:4928400:20:5825700:39:2630.4301:00:2428300:09:2500:01:1200:01:02
51 5510IGNASI LLOVET ROCAC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:09:5324000:20:0128600:40:4929.4001:00:5024500:09:0300:01:1600:01:25
52 3054JORDI PUJOL BELLALTATEAM TRIRELAYV1M01:10:1023000:19:4731700:42:0528.5101:01:5215600:08:1800:03:2100:01:46
53 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M01:10:2632200:21:4824000:38:3831.0601:00:2632400:10:0000:00:5800:00:46
54 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:10:2832100:21:4824900:39:0930.6501:00:5729500:09:3100:01:0400:00:48
55 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994V1M01:10:3230500:21:2625500:39:2330.4701:00:4930400:09:4300:00:4300:00:57
56 748JORGE RODRIGUEZ CODINAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:10:3824800:20:1030800:41:4028.8001:01:5022600:08:4800:01:1300:01:00
57 1217FRANCISCO JAVIER MORENO MC.E. NO TE PARESV1M01:10:4132900:22:0423000:38:2531.2401:00:2933400:10:1200:00:5600:01:06
58 5829JOSÉ MARÍA QUESADA POYATOC.T. LA POBLAV1M01:10:4629400:21:0823700:38:3631.0900:59:4436100:11:0200:01:5300:02:01
59 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:11:1229600:21:1226800:39:5830.0301:01:1032700:10:0200:01:0000:01:01
60 5698MANEL CASTELLANO ALCOBERRC.A. IGUALADAV1M01:11:3820400:19:1933100:43:0427.8601:02:2326800:09:1500:00:3500:00:52
61 8018ANTONI BARAHONA CARRASCOLLICENCIA DE DIAV1M01:11:5526400:20:3730200:41:3228.8901:02:0930700:09:4600:01:2100:00:54
62 5303JOSE MANUEL FRUCTUOSO REGTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:11:5726300:20:3629800:41:1929.0401:01:5532600:10:0200:01:5000:01:12
63 5844RICARDO RODRIGUEZ MUÑOZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:12:2225000:20:1332600:42:3828.1501:02:5129700:09:3100:01:1500:01:12
64 1703FELIPE NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1M01:12:3733200:22:0628400:40:4329.4701:02:4931100:09:4800:01:0900:00:50
65 7009XAVI MONTAÑÀ CAELLESLLICENCIA DE DIAV1M01:13:2130700:21:3331200:41:4728.7201:03:2032500:10:0100:01:3200:01:14
66 4576JUAN MANUEL HERRERA JIMENC.E. NO TE PARESV1M01:15:0332000:21:4733800:43:1727.7201:05:0432200:09:5900:01:2100:01:11
67 4827JOSE GALLARDO ALONSOC.N. MATAROV1M01:16:0431100:21:3734300:44:0127.2601:05:3834100:10:2600:01:1800:01:08
68 1684CARLOS FERNANDEZ MURILLOCLUB NATACIO SITGESV1M01:17:0035100:23:3132700:42:4928.0301:06:2035100:10:4000:00:5800:01:19
69 8021OVIDIO PEREZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:0734300:22:4334800:44:3126.9601:07:1431700:09:5300:01:5600:01:38
70 8033MARCK GENDRA HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:1533700:22:2534900:44:3526.9201:07:0033500:10:1500:00:0000:00:00
71 8023ISIDRO GARCÍA MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:1936500:24:1831800:42:0728.4901:06:2535700:10:5400:01:1000:01:25
72 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M01:17:3934000:22:3535000:44:3626.9101:07:1134200:10:2800:02:2800:02:10
73 4133IVAN RUBIO PASCUALTRI+9 EL MASNOUV1M01:17:5529500:21:0936400:46:5625.5701:08:0531300:09:5000:01:3400:01:01
74 8015EMILIO BENITO RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:21:4136000:24:0536200:46:3325.7801:10:3836300:11:0300:01:2100:01:37
75 8031ANTONIO GENDRA HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:23:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
76 8039FRANCESCO FERROLLICENCIA DE DIAV1M01:25:3638300:27:0135900:46:0826.0101:13:0938200:12:2700:02:0000:02:03
77 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSAV1M01:39:5533600:22:1738701:07:5117.6901:30:0830800:09:4700:01:0800:01:04
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV2M00:55:021400:15:342600:32:3436.8500:48:082200:06:5400:00:4000:00:35
2 4714DAVID SERRA TERMENSC.E. CERDANYOLA A.T.V2M00:55:463200:16:042200:32:3236.8900:48:364100:07:1000:00:2800:00:23
3 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M00:59:5817300:18:59800:32:1837.1500:51:1721000:08:4100:00:4500:00:55
4 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M01:00:1712300:17:5210200:34:4634.5200:52:389000:07:3900:00:5300:00:41
5 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:01:2815800:18:3410100:34:4534.5300:53:1914100:08:0900:00:5500:00:52
6 119JUANJO GALLARDO GONZALEZGAVA TRIATLOV2M01:02:0918400:19:088100:33:5735.3500:53:0524800:09:0400:00:3700:00:42
7 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:02:4116900:18:5510500:34:5334.4000:53:4823200:08:5300:00:3500:00:44
8 2006SEBASTIAN SALMERON ORTIZCLUB ESPORTIU I RUN WITH V2M01:06:2618500:19:0923300:38:3031.1700:57:3922400:08:4700:01:0900:00:50
9 760ENRIC BALAÑA FERRECCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:06:4225300:20:1818300:36:5832.4600:57:1628500:09:2600:01:0100:01:07
10 737JUAN CARLOS ANGULO VALDEAL´3SCOLA SANT JUSTV2M01:07:2523800:19:5824300:38:5030.9000:58:4820000:08:3700:00:4000:00:49
11 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV2M01:07:5826900:20:3922300:38:1231.4100:58:5125200:09:0700:01:0600:00:51
12 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:08:1526700:20:3922700:38:2031.3000:58:5926900:09:1600:01:0500:00:50
13 2157J. DAVID FERNANDEZ MARTINCLUB ESPORTIU Z5V2M01:08:2324400:20:0626200:39:3530.3200:59:4121400:08:4200:01:1400:01:23
14 5287JOSEP LLUÍS SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:09:0727700:20:5124800:39:0630.6900:59:5725700:09:1000:00:4600:01:05
15 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:09:0729900:21:2022800:38:2431.2500:59:4428100:09:2300:00:5600:00:50
16 3849GERARDO BLANCO RAMIREZCLUB NATACIO RUBIV2M01:10:4228200:20:5627600:40:2029.7501:01:1628700:09:2600:01:3400:00:51
17 2670ADELARDO GALLEGO GILCLUB NATACIO RUBIV2M01:10:4929000:21:0228000:40:3929.5201:01:4125300:09:0800:01:0600:01:14
18 8036JAVIER CAMPOS CANASLLICENCIA DE DIAV2M01:11:5827800:20:5231000:41:4328.7701:02:3528000:09:2300:01:2200:01:16
19 5939DAVID MUÑOZ CUADROSCLUB ESPORTIU Z5V2M01:12:2228000:20:5431900:42:1028.4601:03:0427100:09:1800:01:3900:01:41
20 5239ANTON SABATE NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:12:2831700:21:4430600:41:3628.8501:03:2025400:09:0800:01:2100:01:22
21 5100DAVID VILLELLAS JUANL´3SCOLA SANT JUSTV2M01:14:3033300:22:0732500:42:3728.1601:04:4430600:09:4600:01:2100:00:59
22 8032FRANCESC MUSTÉ ROIG LLICENCIA DE DIAV2M01:22:3537800:25:3534700:44:2826.9901:10:0338300:12:3200:01:3100:01:41
23 8035TONI ARÉVALO MONTILLALLICENCIA DE DIAV2M01:23:1637000:25:0036500:47:2325.3301:12:2335600:10:5300:02:1000:02:04
24 8009JAVIER PEREZ OLTRALLICENCIA DE DIAV2M01:25:5937200:25:1737100:48:3424.7101:13:5138000:12:0800:03:3300:02:20
25 4808BLAS GARCIA DEL TOROL´3SCOLA SANT JUSTV2M01:27:4237900:26:1137200:48:3524.7001:14:4638400:12:5600:01:0800:00:51
26 8002RICARDO BAYO PLAZALLICENCIA DE DIAV2M01:29:4538400:27:0338000:52:1023.0001:19:1334400:10:3200:02:0100:01:27
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 719JORDI MORENO MONTANERC.A. IGUALADAV3M01:04:0520700:19:1916400:36:2832.9100:55:4715800:08:1800:00:5800:00:50
2 7012THOMAS RITZKALLICENCIA DE DIAV3M01:07:2529200:21:0319000:37:1032.2900:58:1326300:09:1200:01:0400:01:10
3 4025JAVIER DEL AGUILA RODAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:09:3427500:20:4926400:39:4230.2301:00:3124400:09:0300:01:3300:01:14
4 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:16:4034900:23:1133000:42:5727.9401:06:0834500:10:3200:01:2200:01:05
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3430CARLA DOMINGUEZ TORNERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:59:418600:17:1811400:35:0634.1900:52:245200:07:1700:00:3300:00:30
2 148NURIA NOGUERA SALMERONC.E. KATOA BARCELONACDF01:04:3719000:19:1118900:37:1032.2900:56:2115300:08:1600:00:3500:00:34
3 5066ERIKA ROBLEDA GRACIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:05:4715100:18:2026000:39:3330.3400:57:5310800:07:5400:00:4700:01:05
4 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:06:2821800:19:3322200:38:1031.4400:57:4322000:08:4500:00:3700:00:32
5 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:06:3622600:19:4222000:38:0631.5000:57:4822700:08:4800:00:3300:00:35
6 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOCDF01:09:2526800:20:3926500:39:4530.1901:00:2424000:09:0100:00:5300:00:38
7 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:09:5327100:20:4027100:40:1229.8501:00:5224100:09:0100:00:4300:00:42
8 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOCDF01:16:4631400:21:3935700:45:0026.6701:06:3932900:10:0700:00:4000:00:51
9 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:18:0335700:23:5533300:43:0727.8301:07:0236000:11:0100:00:3900:00:34
10 5564JANA ABADAL GINESTAL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:18:1834400:22:4935600:44:5626.7101:07:4534600:10:3300:00:4500:00:48
11 5391SARA CASADO ROSILLO PRAT TRIATLO 1994CDF01:19:4836400:24:1534500:44:1727.1001:08:3236600:11:1600:00:5200:00:49
12 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:20:3437500:25:2433200:43:0627.8401:08:3037900:12:0400:00:4000:00:49
13 5115LAURA BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDF01:22:0035400:23:4736800:47:5325.0601:11:4033900:10:2000:00:4400:00:37
14 5851CANDELA CASTRILLO PÉREZC.N. TARRACOCDF01:27:5734800:23:0638200:53:2822.4401:16:3436900:11:2300:00:4300:00:50
15 4009NATALIA MINGORANCE MBANG C.N. TARRACOCDF01:38:0237400:25:2438600:59:0720.3001:24:3138700:13:3100:01:2200:00:54
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONAJNF01:00:03000:00:00000:00:000.0000:52:307800:07:3300:00:0000:00:34
2 1839JULIA RAJA GUBAUC.N. MATAROJNF01:03:4114600:18:1419700:37:2732.0400:55:4112300:08:0000:00:3200:00:32
3 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTJNF01:04:4018900:19:1119200:37:1332.2400:56:2415400:08:1600:00:4800:00:37
4 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEC.E. KATOA BARCELONAJNF01:04:4620200:19:1818400:37:0032.4300:56:1817800:08:2800:00:3900:00:32
5 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLJNF01:07:5127000:20:4021200:37:4931.7300:58:2927700:09:2200:00:3700:01:10
6 6254JUDIT IBARRA CAZORLAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:08:0525400:20:1922600:38:2031.3000:58:3928900:09:2600:00:3800:00:37
7 5404ALBA BARROSO MONTOROC.N. MATAROJNF01:11:3026100:20:3531400:41:5228.6601:02:2724300:09:0300:00:4400:00:44
8 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESJNF01:19:0837700:25:3532100:42:2128.3401:07:5636400:11:1200:00:4600:01:03
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 59MARTA ROMANCE OMSPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:59:558900:17:2011500:35:0734.1700:52:276400:07:2800:00:3100:00:32
2 77TXELL JARQUE PUJALSC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:02:4613200:18:0017200:36:3832.7600:54:3813600:08:0800:00:3900:00:34
3 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:02:5912900:17:5916800:36:3532.8000:54:3417000:08:2500:00:4900:00:33
4 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:03:3714200:18:0820700:37:3431.9400:55:4210900:07:5500:00:3400:00:38
5 5789CRISTINA BRU CLOTETC.A. IGUALADASUB23F01:08:3028500:20:5921600:37:5931.5900:58:5829800:09:3200:00:4300:00:56
6 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:11:1428600:21:0028500:40:4729.4201:01:4729200:09:2700:00:3300:00:39
7 4698PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F01:17:5030200:21:2535500:44:5226.7501:06:1737500:11:3300:00:5500:00:49
8 1705ESTEFANIA CHAMORRO I PADITGCBINNSUB23F01:18:0234500:22:5035100:44:3926.8801:07:2934700:10:3300:00:5700:00:53
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 19MONTSE MAS SANZCLUB NATACIO BANYOLESV1F01:03:089400:17:2522500:38:1831.3300:55:436000:07:2500:00:4900:00:38
2 125MARIA REMEDIOS CARRASCO TPRAT TRIATLO 1994V1F01:05:2419500:19:1420200:37:2932.0100:56:4320900:08:4100:00:4400:00:49
3 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F01:12:2328700:21:0131500:42:0128.5601:03:0227600:09:2100:00:5600:01:02
4 3967MARIA CASTAÑEDA LOPEZINDEPENDIENTEV1F01:13:0330000:21:2231600:42:0228.5501:03:2430300:09:3900:01:1900:01:57
5 1877LAURA ESTHER RÍOS TORQUETCLUB NATACIO SITGESV1F01:13:4332700:21:5832000:42:1828.3701:04:1629100:09:2700:01:2100:01:00
6 5503MAREIKE VOLLMERCLUB NATACIO SITGESV1F01:18:4736300:24:1134200:44:0027.2701:08:1134900:10:3600:01:1800:01:09
7 8038IOLANDA ALMENARA MADRIDLLICENCIA DE DIAV1F01:23:2336200:24:1136600:47:4425.1401:11:5537200:11:2800:01:3900:01:47
8 8006SONIA VALVERDE JOSENDELLICENCIA DE DIAV1F01:23:3835200:23:3537500:49:0824.4201:12:4335800:10:5500:01:2600:01:39
9 1732TATIANA MARIA REYESCLUB NATACIO SITGESV1F01:24:4936900:24:4937400:48:4724.6001:13:3636500:11:1300:01:2900:01:42
10 6092MERITXELL NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1F01:24:5036800:24:4737000:48:2924.7501:13:1637600:11:3400:01:2100:01:24
11 3256GISELLE SANTORO SOCALICLUB ESPORTIU I RUN WITH V1F01:29:2638100:26:4437900:51:1523.4101:17:5937100:11:2700:01:3100:01:30
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCCT SALOU COSTA DAURADAV2F01:13:1133900:22:3127900:40:2829.6501:02:5933300:10:1200:00:4500:00:39
2 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV2F01:13:5934700:22:5727700:40:2729.6701:03:2434800:10:3500:00:4300:01:08
3 8008LAURA MOLINA CAZORLALLICENCIA DE DIAV2F01:30:1238600:28:3936900:48:1724.8501:16:5638600:13:1600:01:5300:01:07
4 8004TERESA MADRONA PASTRANALLICENCIA DE DIAV2F01:39:1138700:29:1038400:55:1221.7401:24:2238800:14:4900:01:0400:01:06
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV3F01:16:1531900:21:4634600:44:1727.1001:06:0333200:10:1200:01:1000:00:57
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:52:14200:14:35100:31:0738.5600:45:42100:06:3200:00:3400:00:25
2 3078ALBERT MORENO MOLINSC.A. IGUALADAABM00:52:29100:14:35200:31:1638.3800:45:51300:06:3800:00:3100:00:29
3 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:54:10000:00:00000:00:000.0000:47:211200:06:4900:00:0000:00:23
4 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM00:54:12500:15:061100:32:2037.1100:47:26600:06:4600:00:2800:00:29
5 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM00:54:151100:15:08900:32:2037.1100:47:281000:06:4700:00:3200:00:28
6 240LLUÍS VILA AGUILARSALTOKI TRIKIDEAKABM00:54:21800:15:071600:32:2736.9800:47:34900:06:4700:00:3000:00:32
7 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:54:22400:15:012000:32:3036.9200:47:311600:06:5100:00:3000:00:31
8 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:54:392700:15:55400:31:3038.1000:47:254500:07:1400:00:3500:00:29
9 2028DEHEZ AMAURYC.E.T. DISTANCEABM00:54:531800:15:381300:32:2337.0600:48:011900:06:5200:00:3000:00:23
10 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:54:57600:15:065400:33:0236.3300:48:081300:06:4900:00:2600:00:33
11 5638JORGE CANO GARCIA C.E. KATOA BARCELONAABM00:54:57900:15:075600:33:0636.2500:48:13500:06:4400:00:4200:00:30
12 4851EMILIO TIZÓN VALVERDEC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:54:591900:15:381000:32:2037.1100:47:582600:07:0100:00:3000:00:29
13 4128PERE BIFET VERGEC.E. RAYOTEAMABM00:55:012000:15:392900:32:3836.7700:48:17400:06:4400:00:3300:00:37
14 5837ROGER RIERA BOZZOTRICBM-CALELLAABM00:55:081300:15:314200:32:4836.5900:48:191400:06:4900:00:5100:00:37
15 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:55:372500:15:554600:32:5636.4400:48:51700:06:4600:00:3800:00:36
16 4400JOAN MENGUAL BORDASC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:55:392800:15:564300:32:5136.5300:48:472100:06:5200:00:2800:00:33
17 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:55:413800:16:122300:32:3336.8700:48:452300:06:5600:00:3000:00:29
18 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:55:442300:15:535000:32:5936.3800:48:521800:06:5200:00:3300:00:33
19 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM00:55:443600:16:112800:32:3736.7900:48:482400:06:5600:00:2800:00:31
20 3336JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM00:55:473500:16:073000:32:3836.7700:48:452700:07:0200:00:3100:00:29
21 3841JORDI MIRANDA ALFRANCACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:532400:15:555700:33:0636.2500:49:012000:06:5200:00:4000:00:38
22 2018PAU CAPDEVILA VERAC.E. RAYOTEAMABM00:55:561700:15:386500:33:3035.8200:49:081100:06:4800:01:0200:00:50
23 1090RICARD MARI FERRERC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:56:164000:16:181900:32:2836.9600:48:466800:07:3000:00:2900:00:34
24 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:56:263900:16:173300:32:4036.7300:48:576600:07:2900:00:3300:00:38
25 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:56:285500:16:413700:32:4336.6800:49:242800:07:0400:00:4100:00:39
26 2515JORDI MUELA CASTROFLOR DE TRIATLOABM00:56:285000:16:304400:32:5236.5100:49:223100:07:0600:00:3900:00:33
27 1772MARC ABULI LLUCHC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:56:295300:16:393200:32:4036.7300:49:194000:07:1000:00:3300:00:32
28 1156VICTOR ROJAS CERVELLERAC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:56:293300:16:066100:33:1636.0700:49:223300:07:0700:00:4300:00:34
29 3422TRISTAM KNOPHCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:56:306200:16:482700:32:3536.8300:49:233500:07:0700:00:3900:00:31
30 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:56:314300:16:205500:33:0436.2900:49:243400:07:0700:00:3100:00:33
31 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5ABM00:56:354700:16:264900:32:5836.4000:49:244200:07:1100:00:2800:00:37
32 5415ADRIA GOMEZ GRAUCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:56:356900:16:551500:32:2637.0000:49:214700:07:1400:00:3000:00:37
33 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:56:375700:16:423600:32:4136.7200:49:234600:07:1400:00:3000:00:31
34 4846MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADAABM00:56:385600:16:423500:32:4136.7200:49:234900:07:1500:00:2900:00:34
35 8028MIKEL OCERIN VAZQUEZTRIATLON ARTEIXOABM00:56:383000:15:586700:33:3135.8000:49:293700:07:0900:00:3300:00:33
36 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:56:404800:16:264500:32:5536.4600:49:215300:07:1900:00:3000:00:32
37 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:56:512200:15:533900:32:4636.6200:48:3914500:08:1200:00:3500:00:28
38 4594ORIOL ALONSO SERRANOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:57:085100:16:316900:33:3135.8000:50:023000:07:0600:00:5600:00:35
39 2394MIQUEL CAMPDERRICH LECUMCLUB NATACIO OLOTABM00:57:134900:16:296600:33:3035.8200:49:594400:07:1400:00:4500:00:34
40 332SERGI MARTINEZ MERODIOINDEPENDIENTEABM00:57:155400:16:395300:33:0136.3500:49:408200:07:3500:00:3500:00:49
41 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTABM00:57:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:57:279000:17:212400:32:3336.8700:49:547700:07:3300:00:3400:00:30
43 2600ALEX PAGAN MONTOROTRI+9 EL MASNOUABM00:57:377700:16:594700:32:5636.4400:49:559300:07:4200:00:3300:00:33
44 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:386600:16:514800:32:5836.4000:49:4910200:07:4900:00:3600:00:30
45 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:459500:17:291700:32:2736.9800:49:5610100:07:4900:00:3100:00:34
46 1493JOAN ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:58:284500:16:259900:34:4334.5700:51:085400:07:2000:00:3700:00:35
47 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM00:58:377200:16:568300:34:0735.1700:51:037900:07:3400:00:3100:00:33
48 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBIABM00:58:467300:16:578800:34:1635.0200:51:137600:07:3300:00:3900:00:34
49 298LLUIS MAILLO PASCUALC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:467100:16:558900:34:1635.0200:51:118100:07:3500:00:3400:00:40
50 4682DANIEL LEON ALONSOC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:58:469600:17:327500:33:4235.6100:51:147200:07:3200:00:3800:00:45
51 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:58:478500:17:167600:33:4335.5900:50:599900:07:4800:00:4500:00:33
52 2497VICTOR HERNANDEZ ROMEROC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:477900:17:038600:34:1035.1200:51:138000:07:3400:00:4700:00:35
53 3384RODOLPHE BAYLONFLOR DE TRIATLOABM00:58:5010500:17:396400:33:2535.9100:51:049800:07:4600:00:3600:00:33
54 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM00:58:518000:17:048200:34:0235.2600:51:069700:07:4500:00:3300:00:34
55 5011JOSEP CANTOS TRIATLO L´HOSPITALETABM00:58:549200:17:228500:34:0935.1400:51:315800:07:2300:01:1100:00:39
56 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:565800:16:449300:34:2934.8000:51:139500:07:4300:00:4000:00:38
57 3362LLUIS VALL-LLOSERA NOGUETGCBINNABM00:58:595200:16:319700:34:3734.6700:51:0810500:07:5100:00:3400:00:33
58 441DAVID BAELL OLIVERAS CLUB NATACIO BARCELONAABM00:59:007500:16:589500:34:3434.7200:51:326200:07:2800:00:4100:00:37
59 3808VICTOR LANGREO CERDANTRIATLO L´HOSPITALETABM00:59:019800:17:337700:33:5135.4500:51:248600:07:3700:00:5000:00:54
60 1717ALEX GOMEZ MARTINEZC.E. TRIPLAY PRATABM00:59:068800:17:209000:34:2434.8800:51:445600:07:2200:01:0700:00:53
61 1871DANIEL DORADO FERNANDEZC.N. SABADELLABM00:59:0810400:17:377100:33:3435.7500:51:1111600:07:5700:00:4900:00:44
62 4805ANDRES BARBERO SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:59:2512100:17:496200:33:1836.0400:51:0715700:08:1800:00:3500:00:37
63 2619JORDI SERRANO MOLEROTRIATLO L´HOSPITALETABM00:59:4010200:17:358400:34:0835.1600:51:4311700:07:5700:00:4700:00:50
64 4096ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLABM01:00:054600:16:2514600:35:5633.4000:52:219600:07:4400:00:4300:00:40
65 2647FERRAN CONILLERA VILARC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:00:3313800:18:069200:34:2734.8300:52:3312400:08:0000:00:3500:00:40
66 4971XAVIER GOMEZ JORDANAINDEPENDIENTEABM01:00:3510300:17:3611300:35:0434.2200:52:4011100:07:5500:00:5600:00:43
67 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZTEAM TRIRELAYABM01:00:3710600:17:3913200:35:3033.8000:53:096100:07:2800:01:0000:00:40
68 5605JONATHAN MENDEZ LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:00:4511400:17:4311000:35:0034.2900:52:4312700:08:0200:00:3900:00:49
69 3112XAVIER CARMON MANTASCLUB PROAMABM01:00:5112500:17:5312400:35:1634.0300:53:099400:07:4200:00:5900:00:41
70 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:025900:16:4615400:36:1633.0900:53:0212500:08:0000:00:3500:00:42
71 5889MARC VILAMANYA LOPEZCLUB NATACIO OLOTABM01:01:0313000:18:0011600:35:0834.1600:53:0811000:07:5500:00:4200:00:40
72 4458MARCEL ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:01:057600:16:5814200:35:4633.5500:52:4416300:08:2100:00:3600:00:41
73 708MARC ANDRES CABREROTRIATLO L´HOSPITALETABM01:01:1514700:18:1510400:34:5034.4500:53:0514300:08:1000:00:5500:00:42
74 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:2214100:18:0711200:35:0334.2400:53:1014600:08:1200:00:4000:00:45
75 5209DAVID RUBIO CERDANC.E. TRIPLAY PRATABM01:01:3313700:18:0511900:35:1234.0900:53:1715200:08:1600:00:5200:00:54
76 945JUAN JOSE ROBLES SANCHEZTRIATLO L´HOSPITALETABM01:01:3615500:18:329800:34:3834.6500:53:1017200:08:2600:00:4200:00:45
77 184JOSE MANUEL GARCIA MARTINTRI+9 EL MASNOUABM01:01:418700:17:1917700:36:5032.5800:54:097100:07:3200:01:0200:00:45
78 3033MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:01:4417400:18:597800:33:5135.4500:52:5023300:08:5400:00:4500:00:35
79 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:01:5115300:18:299600:34:3734.6700:53:0621900:08:4500:00:3900:00:48
80 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:01:5111000:17:4115800:36:2033.0300:54:0110300:07:5000:01:4200:00:44
81 4822OSCAR MONTSERRAT AGUILOCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:01:5311800:17:4616900:36:3732.7700:54:236900:07:3000:01:0400:00:53
82 4828VICTOR CONRADO ANDIONTRIATLO L´HOSPITALETABM01:02:1114900:18:1614400:35:5133.4700:54:0713100:08:0400:01:1000:00:41
83 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:02:1816000:18:4013100:35:3033.8000:54:1013700:08:0800:00:4000:00:46
84 4195PEDRO AGUILERACLUB PROAMABM01:02:3212400:17:5316700:36:3332.8300:54:2613200:08:0600:01:0300:00:48
85 4603DIEGO ORTIZ GOMEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:02:3514000:18:0715300:36:1433.1200:54:2114800:08:1400:01:2400:00:54
86 4589RICARDO MARROQUI VICENTECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:02:3816400:18:4412700:35:2233.9300:54:0618500:08:3200:00:5500:00:38
87 464ADRIAN OLMO MORACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:02:4316500:18:4911800:35:1134.1100:54:0021600:08:4300:00:4900:00:36
88 5825JESUS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:02:5316600:18:5213000:35:2733.8500:54:1919200:08:3400:00:4900:00:40
89 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:02:5511600:17:4516100:36:2233.0000:54:0722500:08:4800:00:3900:00:48
90 2086ISIDRE OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:02:5718000:19:0414100:35:4433.5800:54:4814200:08:0900:00:4300:00:40
91 4415DAVID PALACIOS PIQUERESCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:03:0010800:17:4019400:37:1932.1600:54:5912600:08:0100:02:4200:00:44
92 5234DAVID CASANOVAS FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:0014400:18:1117900:36:5132.5600:55:0211800:07:5800:00:5300:00:51
93 2735SERGI CRISTIN MARTINEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:03:0116100:18:4113700:35:4033.6400:54:2120700:08:4000:00:4000:00:57
94 3319OSCAR JIMENEZ GALLEGOC.E. VILA OLIMPICAABM01:03:0320100:19:1713600:35:3833.6800:54:5513900:08:0800:00:5800:00:41
95 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:03:1017800:19:0313400:35:3433.7400:54:3718900:08:3300:00:4700:00:40
96 5147FRANCISCO JOSE LOPEZ RODRC.T. LA POBLAABM01:03:1321000:19:2112600:35:2233.9300:54:4318300:08:3000:00:4700:00:34
97 8030BORJA COSTA ROJOTRIATLON ARTEIXOABM01:03:1412200:17:5020500:37:3131.9900:55:2110600:07:5300:00:5400:00:58
98 6004MIQUEL MARTÍNEZ MOYAC.N. VIC-ETBABM01:03:2116200:18:4316300:36:2432.9700:55:0714900:08:1400:01:2300:00:51
99 2675DANIEL RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:03:2419300:19:1313800:35:4133.6300:54:5418200:08:3000:00:4700:00:52
100 5604SERGI ALVAREZ VILARRASAC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:03:2612700:17:5619800:37:2732.0400:55:2313000:08:0300:01:1600:01:18
101 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOC.N. BADALONAABM01:03:3321600:19:3114500:35:5633.4000:55:2713300:08:0600:00:4000:00:38
102 8041ANGEL SANCHO LLINARESLLICENCIA DE DIAABM01:03:4121400:19:2414000:35:4333.6000:55:0719100:08:3400:00:5500:00:33
103 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM01:03:4418600:19:0915200:36:1133.1600:55:2016600:08:2400:00:4000:00:44
104 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM01:03:5917000:18:5516200:36:2233.0000:55:1721200:08:4200:00:5100:00:50
105 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:04:1820800:19:2013900:35:4233.6100:55:0227000:09:1600:00:4700:00:45
106 2360LUIS ALBERTO SEVILLA HERVCLUB ATLETISME OLESAABM01:04:2211500:17:4424200:38:4530.9700:56:2910700:07:5300:01:4100:00:51
107 1522ORIOL GARCIA BOSCHC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:04:2318200:19:0517400:36:4532.6500:55:5018800:08:3300:01:1500:00:57
108 8034DANIEL FERNANDEZ LUNALLICENCIA DE DIAABM01:04:5722500:19:4117300:36:4332.6800:56:2419000:08:3300:01:1100:00:47
109 8013IGNACIO DE SOLA COTESLLICENCIA DE DIAABM01:05:0621200:19:2318700:37:0832.3200:56:3119400:08:3500:01:0100:00:48
110 4531ALEX CASTAÑO CUELLARCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:05:1611700:17:4525200:39:1630.5600:57:0115000:08:1500:01:2500:01:34
111 492JULI PEINADO CLAPÉSTEAM TRIRELAYABM01:05:2322400:19:3918600:37:0832.3200:56:4719900:08:3600:01:1000:01:05
112 1718ALEX MARTÍNEZ RAMOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:05:3021100:19:2220100:37:2832.0300:56:5020800:08:4000:00:5600:00:46
113 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM01:05:3222800:19:4318500:37:0832.3200:56:5121100:08:4100:00:4500:00:41
114 5744DANIEL ROMERO MARTÍNEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:3420600:19:1920300:37:2932.0100:56:4822100:08:4600:00:4500:00:40
115 5624EDUARD BATLLOSERA BATLLOSTGCBINNABM01:05:3625700:20:2615000:36:0433.2700:56:3025100:09:0600:00:3800:00:51
116 2859ADRIA MITJA CABEZOSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:05:3826000:20:3413500:35:3533.7200:56:0929400:09:2900:00:4000:00:41
117 345JOSE RUIZ NIETOTRIATLO L´HOSPITALETABM01:05:5523200:19:5117800:36:5032.5800:56:4126600:09:1400:01:0300:01:03
118 5602JOSEP ORIOL RUBIROLA GAMETGCBINNABM01:06:129300:17:2328800:40:5129.3800:58:1412100:07:5800:00:4400:01:36
119 4572MARCO ANTONIO BRAVO MORALCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:06:1618300:19:0623500:38:3231.1400:57:3820300:08:3800:01:1300:00:49
120 7003FABRICIO DA COSTALLICENCIA DE DIAABM01:06:1923100:19:4822400:38:1431.3900:58:0215500:08:1700:01:0200:01:31
121 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:06:5227400:20:4817100:36:3832.7600:57:2628800:09:2600:00:4300:00:41
122 8037DANIEL SÁNCHEZ DELGADOLLICENCIA DE DIAABM01:06:5320500:19:1924500:38:5730.8100:58:1620100:08:3700:01:1300:01:02
123 3024FRANCISCO JAVIER VEGA GUECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:06:5424300:20:0420900:37:4531.7900:57:4924900:09:0500:01:2500:01:38
124 8029CARLOS REGUEIRA DE LA IGLLLICENCIA DE DIAABM01:07:1124600:20:0919900:37:2832.0300:57:3730100:09:3400:01:1100:01:22
125 1711MARCEL FOLCH SÁNCHEZTGCBINNABM01:07:1425600:20:2321000:37:4731.7600:58:1024600:09:0400:00:4800:01:09
126 3118AMIN EL AISSATI TAADOUC.E. MEDITERRANIABM01:07:2324200:20:0318100:36:5132.5600:56:5434300:10:2900:01:0900:00:51
127 5055ALEX MUNTANE ORDOÑEZCLUB NATACIO SITGESABM01:07:3422700:19:4225600:39:2530.4400:59:0717400:08:2700:01:0000:01:03
128 5394BORJA HIDALGO TOCACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:07:3720300:19:1826700:39:5430.0800:59:1216900:08:2500:01:1600:01:20
129 5691ALBERTO GARZÓN BARREROC.T. LA POBLAABM01:08:2529300:21:0521800:38:0131.5700:59:0627300:09:1900:01:2000:00:57
130 1637VICTOR GIMENEZ BAÑOSC.E. VILA OLIMPICAABM01:09:3428300:20:5725800:39:2630.4301:00:2326000:09:1100:01:0500:00:56
131 5690FRANCISCO JAVIER MERLO GRC.N. BADALONAABM01:10:1224700:20:1029700:41:1629.0801:01:2622200:08:4600:01:4200:00:54
132 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUABM01:10:1727300:20:4527300:40:1329.8401:00:5827200:09:1900:01:0500:01:02
133 7004SAMIR MAIMOUNI PALLEJALLICENCIA DE DIAABM01:10:2228100:20:5527200:40:1329.8401:01:0826700:09:1400:01:4200:01:06
134 3715JAIME RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:10:2731000:21:3526100:39:3330.3401:01:0827400:09:1900:01:2700:01:03
135 8011FERRAN ESTRAGUÉS GÓMEZLLICENCIA DE DIAABM01:11:4727900:20:5330100:41:3028.9201:02:2328200:09:2400:01:2600:01:37
136 4699ALBERTO FERNANDEZ GAMEROC.E. NO TE PARESABM01:12:0332300:21:5128200:40:4129.5001:02:3229600:09:3100:01:0800:00:56
137 1736ARNAU TORRUELLA I CORTÉSCLUB PROAMABM01:12:1131500:21:4128300:40:4229.4801:02:2331200:09:4800:00:5700:00:47
138 4999OSCAR NIETO RUIZC.E. NO TE PARESABM01:12:1122900:19:4533600:43:1227.7801:02:5726500:09:1400:01:3600:01:19
139 8027JORDI VILLAR ESPARZACLUB TRIATLO TARRAGONAABM01:12:2432400:21:5129500:41:0729.1901:02:5828600:09:2600:01:1400:01:10
140 1706MARC RODRÍGUEZ PALET TGCBINNABM01:13:0330300:21:2531100:41:4728.7201:03:1231600:09:5100:01:4500:01:12
141 7011JOAN FARNOS LEIRASLLICENCIA DE DIAABM01:13:0333100:22:0529100:41:0129.2601:03:0632100:09:5700:01:3200:01:09
142 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:13:5630600:21:3132200:42:2628.2801:03:5732300:09:5900:01:2700:01:15
143 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM01:14:1624500:20:0735800:45:2526.4201:05:3221800:08:4400:01:4900:01:20
144 7005CARLOS GONZÁLEZ JUÁREZ LLICENCIA DE DIAABM01:18:0134600:22:5733900:43:3527.5301:06:3237300:11:2900:01:1700:01:10
145 5555ANTONIO ALBERTO PEREZ ALCCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:18:2235800:23:5734400:44:0527.2201:08:0233800:10:2000:01:3200:00:56
146 3254PEDRO NIETO GUIJARROC.E. NO TE PARESABM01:18:3837600:25:3530400:41:3328.8801:07:0837400:11:3000:01:1400:01:15
147 7006OSCAR MIRALLES FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:22:3935900:23:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5500:00:00
148 4604JOSÉ ANTONIO MARTÍN ARIAGAVA TRIATLOABM01:34:3238500:28:2738100:53:0122.6301:21:2838500:13:0400:01:1400:01:01
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 47MERITXELL VELASCO AYGUASAC.E. KATOA BARCELONAABF01:02:2813100:18:0016600:36:3232.8500:54:3211500:07:5600:00:3000:00:31
2 2627MARINA BURGAYA NOGALES C.E. KATOA BARCELONAABF01:03:5413300:18:0020800:37:4531.7900:55:4514000:08:0900:00:3100:00:38
3 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:04:4315000:18:1823100:38:2631.2200:56:4412200:07:5900:00:5100:00:52
4 5747AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF01:04:5519400:19:1419100:37:1332.2400:56:2717500:08:2800:00:4100:00:39
5 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:05:4916300:18:4325000:39:1030.6400:57:5311300:07:5600:00:4300:00:37
6 4082HELENA FLORENTÍ CLUB NATACIO BARCELONAABF01:06:1923500:19:5421300:37:5031.7200:57:4419500:08:3500:00:4000:00:32
7 5407ANDREA CASTAN USONC.E. TRIATLO PICORNELLABF01:06:4721500:19:2823800:38:3731.0700:58:0521500:08:4200:01:1200:00:45
8 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOABF01:07:1223900:20:0023600:38:3331.1300:58:3320400:08:3900:01:0000:00:44
9 3045JASMINA LOPEZ CARMONAC.E. KATOA BARCELONAABF01:07:4625200:20:1723200:38:2831.2000:58:4524200:09:0100:00:4800:00:41
10 2570LAIA LLORET PÉREZCLUB PROAMABF01:07:4820900:19:2127000:40:0629.9300:59:2716000:08:2100:01:2700:00:49
11 6266LUCIA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF01:09:3928900:21:0125900:39:2830.4101:00:2925600:09:1000:00:4600:00:38
12 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:09:5328800:21:0126300:39:4030.2501:00:4126200:09:1200:00:5100:00:52
13 3111PIPPA MORRISCLUB PROAMABF01:12:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 2093CARLOTA AGUILERA ORDOÑEZCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:12:3331300:21:3829200:41:0529.2101:02:4331500:09:5000:00:5300:00:49
15 54LAURE FRANCOISC.E. KATOA BARCELONAABF01:12:5032600:21:5729300:41:0529.2101:03:0231000:09:4800:00:3700:00:45
16 4412MARIA MARCO TERRAESCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:13:0131600:21:4329600:41:1429.1001:02:5732800:10:0400:00:5100:00:56
17 2000BEGO DE LA ROCHA MURTGCBINNABF01:13:0632500:21:5530000:41:2728.9501:03:2230500:09:4400:01:0900:01:02
18 1563DOLORS PRADELL LOPEZC.E. NO TE PARESABF01:13:3629100:21:0233400:43:0927.8101:04:1128400:09:2500:01:1000:01:05
19 7013EVA KUNZMANNOVÁLLICENCIA DE DIAABF01:13:3833500:22:1630300:41:3228.8901:03:4831400:09:5000:00:0000:00:00
20 4588MARTA LLAMAS LUCEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:13:4833400:22:1630700:41:3728.8301:03:5331900:09:5500:00:4400:01:12
21 6138SARA DELPUEYO CASANOVACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:14:0231200:21:3832300:42:2928.2501:04:0732000:09:5500:00:4500:00:53
22 4830LAURA LOPEZ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABF01:14:4331800:21:4532400:42:3628.1701:04:2134000:10:2200:00:5800:00:47
23 4609CRISTINA TABAS JUANC.A. IGUALADAABF01:14:4526500:20:3733500:43:0927.8101:03:4635900:10:5900:01:0900:00:53
24 4591TATIANA SERRANO CORADOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:14:4834100:22:3931300:41:4928.7001:04:2833700:10:2000:01:0300:00:56
25 8022ZULEMA MARTÍ I OLTRALLICENCIA DE DIAABF01:16:1732800:22:0335300:44:4526.8201:06:4829300:09:2900:01:3800:00:57
26 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:16:4634200:22:4034100:43:5927.2801:06:3933000:10:0700:01:0800:00:46
27 5666SILVIA GILES MARTÍNCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:18:2835500:23:4734000:43:5627.3101:07:4335400:10:4500:00:4300:01:06
28 8020LINA BALLESTEROS FRANCOLLICENCIA DE DIAABF01:18:4735000:23:2135400:44:4626.8101:08:0735000:10:4000:01:1900:01:25
29 4612ANNIA CASTILLO NIELLTGCBINNABF01:18:5236600:24:3633700:43:1427.7601:07:5036200:11:0200:00:5800:00:57
30 4853ANNA LAREDO QUESADAC.N. SABADELLABF01:18:5533000:22:0536000:46:0926.0001:08:1435300:10:4100:01:2200:01:06
31 3740ANA LOPEZ BARRERACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:18:5536700:24:4032800:42:5327.9801:07:3336700:11:2200:01:0500:00:56
32 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:22:2136100:24:1036300:46:4925.6301:10:5936800:11:2200:01:1900:01:21
33 58ELENA OLMOS JURADOCLUB PROAMABF01:23:0135300:23:4237300:48:3824.6701:12:2035200:10:4100:01:4500:01:36
34 5272ROSER FEBRER TORRENSCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:24:2238000:26:2636100:46:3225.7901:12:5837000:11:2400:01:1700:01:06
35 5344MARIANA FRAGA SUBTILTRI+9 EL MASNOUABF01:27:0837300:25:1937600:50:0024.0001:15:1937800:11:4900:01:1600:01:35
36 3441XENIA GONZALEZ PUJOLCLUB PROAMABF01:29:5338200:26:5837700:50:3123.7501:17:2938100:12:2400:02:1400:01:37
37 8003ESTHER JAÉN FLORESLLICENCIA DE DIAABF01:32:3137100:25:1238500:55:4321.5401:20:5537700:11:3600:02:0200:02:04

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35