RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
412 394 18 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3430CARLA DOMINGUEZ TORNERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:59:418600:17:1811400:35:0634.1900:52:245200:07:1700:00:3300:00:30
2 59MARTA ROMANCE OMSPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:59:558900:17:2011500:35:0734.1700:52:276400:07:2800:00:3100:00:32
3 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONAJNF01:00:03000:00:00000:00:000.0000:52:307800:07:3300:00:0000:00:34
4 47MERITXELL VELASCO AYGUASAC.E. KATOA BARCELONAABF01:02:2813100:18:0016600:36:3232.8500:54:3211500:07:5600:00:3000:00:31
5 77TXELL JARQUE PUJALSC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:02:4613200:18:0017200:36:3832.7600:54:3813600:08:0800:00:3900:00:34
6 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:02:5912900:17:5916800:36:3532.8000:54:3417000:08:2500:00:4900:00:33
7 19MONTSE MAS SANZCLUB NATACIO BANYOLESV1F01:03:089400:17:2522500:38:1831.3300:55:436000:07:2500:00:4900:00:38
8 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:03:3714200:18:0820700:37:3431.9400:55:4210900:07:5500:00:3400:00:38
9 1839JULIA RAJA GUBAUC.N. MATAROJNF01:03:4114600:18:1419700:37:2732.0400:55:4112300:08:0000:00:3200:00:32
10 2627MARINA BURGAYA NOGALES C.E. KATOA BARCELONAABF01:03:5413300:18:0020800:37:4531.7900:55:4514000:08:0900:00:3100:00:38
11 148NURIA NOGUERA SALMERONC.E. KATOA BARCELONACDF01:04:3719000:19:1118900:37:1032.2900:56:2115300:08:1600:00:3500:00:34
12 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTJNF01:04:4018900:19:1119200:37:1332.2400:56:2415400:08:1600:00:4800:00:37
13 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:04:4315000:18:1823100:38:2631.2200:56:4412200:07:5900:00:5100:00:52
14 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEC.E. KATOA BARCELONAJNF01:04:4620200:19:1818400:37:0032.4300:56:1817800:08:2800:00:3900:00:32
15 5747AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF01:04:5519400:19:1419100:37:1332.2400:56:2717500:08:2800:00:4100:00:39
16 125MARIA REMEDIOS CARRASCO TPRAT TRIATLO 1994V1F01:05:2419500:19:1420200:37:2932.0100:56:4320900:08:4100:00:4400:00:49
17 5066ERIKA ROBLEDA GRACIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:05:4715100:18:2026000:39:3330.3400:57:5310800:07:5400:00:4700:01:05
18 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:05:4916300:18:4325000:39:1030.6400:57:5311300:07:5600:00:4300:00:37
19 4082HELENA FLORENTÍ CLUB NATACIO BARCELONAABF01:06:1923500:19:5421300:37:5031.7200:57:4419500:08:3500:00:4000:00:32
20 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:06:2821800:19:3322200:38:1031.4400:57:4322000:08:4500:00:3700:00:32
21 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:06:3622600:19:4222000:38:0631.5000:57:4822700:08:4800:00:3300:00:35
22 5407ANDREA CASTAN USONC.E. TRIATLO PICORNELLABF01:06:4721500:19:2823800:38:3731.0700:58:0521500:08:4200:01:1200:00:45
23 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOABF01:07:1223900:20:0023600:38:3331.1300:58:3320400:08:3900:01:0000:00:44
24 3045JASMINA LOPEZ CARMONAC.E. KATOA BARCELONAABF01:07:4625200:20:1723200:38:2831.2000:58:4524200:09:0100:00:4800:00:41
25 2570LAIA LLORET PÉREZCLUB PROAMABF01:07:4820900:19:2127000:40:0629.9300:59:2716000:08:2100:01:2700:00:49
26 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLJNF01:07:5127000:20:4021200:37:4931.7300:58:2927700:09:2200:00:3700:01:10
27 6254JUDIT IBARRA CAZORLAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:08:0525400:20:1922600:38:2031.3000:58:3928900:09:2600:00:3800:00:37
28 5789CRISTINA BRU CLOTETC.A. IGUALADASUB23F01:08:3028500:20:5921600:37:5931.5900:58:5829800:09:3200:00:4300:00:56
29 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOCDF01:09:2526800:20:3926500:39:4530.1901:00:2424000:09:0100:00:5300:00:38
30 6266LUCIA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF01:09:3928900:21:0125900:39:2830.4101:00:2925600:09:1000:00:4600:00:38
31 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:09:5328800:21:0126300:39:4030.2501:00:4126200:09:1200:00:5100:00:52
32 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:09:5327100:20:4027100:40:1229.8501:00:5224100:09:0100:00:4300:00:42
33 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:11:1428600:21:0028500:40:4729.4201:01:4729200:09:2700:00:3300:00:39
34 5404ALBA BARROSO MONTOROC.N. MATAROJNF01:11:3026100:20:3531400:41:5228.6601:02:2724300:09:0300:00:4400:00:44
35 3111PIPPA MORRISCLUB PROAMABF01:12:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F01:12:2328700:21:0131500:42:0128.5601:03:0227600:09:2100:00:5600:01:02
37 2093CARLOTA AGUILERA ORDOÑEZCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:12:3331300:21:3829200:41:0529.2101:02:4331500:09:5000:00:5300:00:49
38 54LAURE FRANCOISC.E. KATOA BARCELONAABF01:12:5032600:21:5729300:41:0529.2101:03:0231000:09:4800:00:3700:00:45
39 4412MARIA MARCO TERRAESCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:13:0131600:21:4329600:41:1429.1001:02:5732800:10:0400:00:5100:00:56
40 3967MARIA CASTAÑEDA LOPEZINDEPENDIENTEV1F01:13:0330000:21:2231600:42:0228.5501:03:2430300:09:3900:01:1900:01:57
41 2000BEGO DE LA ROCHA MURTGCBINNABF01:13:0632500:21:5530000:41:2728.9501:03:2230500:09:4400:01:0900:01:02
42 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCCT SALOU COSTA DAURADAV2F01:13:1133900:22:3127900:40:2829.6501:02:5933300:10:1200:00:4500:00:39
43 1563DOLORS PRADELL LOPEZC.E. NO TE PARESABF01:13:3629100:21:0233400:43:0927.8101:04:1128400:09:2500:01:1000:01:05
44 7013EVA KUNZMANNOVÁLLICENCIA DE DIAABF01:13:3833500:22:1630300:41:3228.8901:03:4831400:09:5000:00:0000:00:00
45 1877LAURA ESTHER RÍOS TORQUETCLUB NATACIO SITGESV1F01:13:4332700:21:5832000:42:1828.3701:04:1629100:09:2700:01:2100:01:00
46 4588MARTA LLAMAS LUCEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:13:4833400:22:1630700:41:3728.8301:03:5331900:09:5500:00:4400:01:12
47 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV2F01:13:5934700:22:5727700:40:2729.6701:03:2434800:10:3500:00:4300:01:08
48 6138SARA DELPUEYO CASANOVACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:14:0231200:21:3832300:42:2928.2501:04:0732000:09:5500:00:4500:00:53
49 4830LAURA LOPEZ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABF01:14:4331800:21:4532400:42:3628.1701:04:2134000:10:2200:00:5800:00:47
50 4609CRISTINA TABAS JUANC.A. IGUALADAABF01:14:4526500:20:3733500:43:0927.8101:03:4635900:10:5900:01:0900:00:53
51 4591TATIANA SERRANO CORADOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:14:4834100:22:3931300:41:4928.7001:04:2833700:10:2000:01:0300:00:56
52 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV3F01:16:1531900:21:4634600:44:1727.1001:06:0333200:10:1200:01:1000:00:57
53 8022ZULEMA MARTÍ I OLTRALLICENCIA DE DIAABF01:16:1732800:22:0335300:44:4526.8201:06:4829300:09:2900:01:3800:00:57
54 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:16:4634200:22:4034100:43:5927.2801:06:3933000:10:0700:01:0800:00:46
55 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOCDF01:16:4631400:21:3935700:45:0026.6701:06:3932900:10:0700:00:4000:00:51
56 4698PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F01:17:5030200:21:2535500:44:5226.7501:06:1737500:11:3300:00:5500:00:49
57 1705ESTEFANIA CHAMORRO I PADITGCBINNSUB23F01:18:0234500:22:5035100:44:3926.8801:07:2934700:10:3300:00:5700:00:53
58 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:18:0335700:23:5533300:43:0727.8301:07:0236000:11:0100:00:3900:00:34
59 5564JANA ABADAL GINESTAL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:18:1834400:22:4935600:44:5626.7101:07:4534600:10:3300:00:4500:00:48
60 5666SILVIA GILES MARTÍNCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:18:2835500:23:4734000:43:5627.3101:07:4335400:10:4500:00:4300:01:06
61 5503MAREIKE VOLLMERCLUB NATACIO SITGESV1F01:18:4736300:24:1134200:44:0027.2701:08:1134900:10:3600:01:1800:01:09
62 8020LINA BALLESTEROS FRANCOLLICENCIA DE DIAABF01:18:4735000:23:2135400:44:4626.8101:08:0735000:10:4000:01:1900:01:25
63 4612ANNIA CASTILLO NIELLTGCBINNABF01:18:5236600:24:3633700:43:1427.7601:07:5036200:11:0200:00:5800:00:57
64 3740ANA LOPEZ BARRERACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:18:5536700:24:4032800:42:5327.9801:07:3336700:11:2200:01:0500:00:56
65 4853ANNA LAREDO QUESADAC.N. SABADELLABF01:18:5533000:22:0536000:46:0926.0001:08:1435300:10:4100:01:2200:01:06
66 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESJNF01:19:0837700:25:3532100:42:2128.3401:07:5636400:11:1200:00:4600:01:03
67 5391SARA CASADO ROSILLO PRAT TRIATLO 1994CDF01:19:4836400:24:1534500:44:1727.1001:08:3236600:11:1600:00:5200:00:49
68 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:20:3437500:25:2433200:43:0627.8401:08:3037900:12:0400:00:4000:00:49
69 5115LAURA BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDF01:22:0035400:23:4736800:47:5325.0601:11:4033900:10:2000:00:4400:00:37
70 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:22:2136100:24:1036300:46:4925.6301:10:5936800:11:2200:01:1900:01:21
71 58ELENA OLMOS JURADOCLUB PROAMABF01:23:0135300:23:4237300:48:3824.6701:12:2035200:10:4100:01:4500:01:36
72 8038IOLANDA ALMENARA MADRIDLLICENCIA DE DIAV1F01:23:2336200:24:1136600:47:4425.1401:11:5537200:11:2800:01:3900:01:47
73 8006SONIA VALVERDE JOSENDELLICENCIA DE DIAV1F01:23:3835200:23:3537500:49:0824.4201:12:4335800:10:5500:01:2600:01:39
74 5272ROSER FEBRER TORRENSCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:24:2238000:26:2636100:46:3225.7901:12:5837000:11:2400:01:1700:01:06
75 1732TATIANA MARIA REYESCLUB NATACIO SITGESV1F01:24:4936900:24:4937400:48:4724.6001:13:3636500:11:1300:01:2900:01:42
76 6092MERITXELL NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1F01:24:5036800:24:4737000:48:2924.7501:13:1637600:11:3400:01:2100:01:24
77 5344MARIANA FRAGA SUBTILTRI+9 EL MASNOUABF01:27:0837300:25:1937600:50:0024.0001:15:1937800:11:4900:01:1600:01:35
78 5851CANDELA CASTRILLO PÉREZC.N. TARRACOCDF01:27:5734800:23:0638200:53:2822.4401:16:3436900:11:2300:00:4300:00:50
79 3256GISELLE SANTORO SOCALICLUB ESPORTIU I RUN WITH V1F01:29:2638100:26:4437900:51:1523.4101:17:5937100:11:2700:01:3100:01:30
80 3441XENIA GONZALEZ PUJOLCLUB PROAMABF01:29:5338200:26:5837700:50:3123.7501:17:2938100:12:2400:02:1400:01:37
81 8008LAURA MOLINA CAZORLALLICENCIA DE DIAV2F01:30:1238600:28:3936900:48:1724.8501:16:5638600:13:1600:01:5300:01:07
82 8003ESTHER JAÉN FLORESLLICENCIA DE DIAABF01:32:3137100:25:1238500:55:4321.5401:20:5537700:11:3600:02:0200:02:04
83 4009NATALIA MINGORANCE MBANG C.N. TARRACOCDF01:38:0237400:25:2438600:59:0720.3001:24:3138700:13:3100:01:2200:00:54
84 8004TERESA MADRONA PASTRANALLICENCIA DE DIAV2F01:39:1138700:29:1038400:55:1221.7401:24:2238800:14:4900:01:0400:01:06


NF 166NEUS VIDAL PUCHADESGAVA TRIATLOABF00:00:00000:20:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
NF 3301IVONNE ANDREA VASQUEZ SANTRI+9 EL MASNOUABF00:00:00000:25:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2400:00:00
NF 6295CRISTINA CABALLERO NOGALC.E. KATOA BARCELONAABF00:00:00000:20:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4000:00:00
NF 4006MARIONA MOLINE I HERREROL´3SCOLA SANT JUSTCDF00:00:00000:20:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5900:00:00




NP 126BLANCA TRENAS HINOJOSAC.E. TRIATLO PICORNELLV1F
NP 4295GEMMA ANGUERA SARRETCCT SALOU COSTA DAURADAABF
NP 8026MARIA MARIÑO PIÑEIROLLICENCIA DE DIAV1F
NP 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF
NP 3552LIDIA GALLEGO BENITEZCLUB PROAMV1F
NP 5025ROCIO TORRE RUIZC.E. TRIATLO PICORNELLV2F
NP 5033MIREIA PEREZ GARCIAC.E. KATOA BARCELONASUB23F
NP 26LORENA MARNAMEU C.E. KATOA BARCELONAABF
NP 51NURIA GARCIA GINJAUMEC.E. KATOA BARCELONAABF
NP 1802ESTER GONZALEZ MELEROCLUB TRIATLO SANT FELIUV1F
NP 1901SIMONE PEDERSENC.E. RAYOTEAMABF
NP 1904DANIELA GOMIS PEREZC.E. RAYOTEAMABF
NP 5342ALBA PUJOL ISIDROC.N. MATAROABF
NP 2412BIANCA CHERUBINI BARRAUTRI+9 EL MASNOUABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35