RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
412 394 18 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5066ERIKA ROBLEDA GRACIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:05:4715100:18:2026000:39:3330.3400:57:5310800:07:5400:00:4700:01:05
2 4040ABRIL ESTRADE MORAGL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:06:3622600:19:4222000:38:0631.500:57:4822700:08:4800:00:3300:00:35
3 6022CARLA CIRUELOS DE LGAVA TRIATLOCDF01:09:2526800:20:3926500:39:4530.1901:00:2424000:09:0100:00:5300:00:38
4 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOCDF01:16:4631400:21:3935700:45:0026.6701:06:3932900:10:0700:00:4000:00:51
5 4163AÏNARA SANDOVAL AMACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:18:0335700:23:5533300:43:0727.8301:07:0236000:11:0100:00:3900:00:34
6 5564JANA ABADAL GINESTAL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:18:1834400:22:4935600:44:5626.7101:07:4534600:10:3300:00:4500:00:48
7 5115LAURA BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDF01:22:0035400:23:4736800:47:5325.0601:11:4033900:10:2000:00:4400:00:37
8 5851CANDELA CASTRILLO PC.N. TARRACOCDF01:27:5734800:23:0638200:53:2822.4401:16:3436900:11:2300:00:4300:00:50
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4873BIEL PLANAS VILAGRACLUB NATACIO BANYOLESCDM00:57:196000:16:473400:32:4136.7200:49:2810400:07:5100:00:3100:00:39
2 4004MARC PEREZ FLORESL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:58:4011300:17:436300:33:2135.9800:51:048500:07:3600:00:3300:00:37
3 4659FERRAN ALVAREZ FONTCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:59:5410100:17:357200:33:3535.7300:51:1021700:08:4400:00:3500:00:36
4 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM01:01:2613500:18:0212300:35:1634.0300:53:1813800:08:0800:00:3600:00:00
5 4207KEVIN MARFIL BOLADCLUB NATACIO MINORISACDM01:02:2117500:19:0012100:35:1434.0600:54:1413500:08:0700:00:3300:00:49
6 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYCLUB ESPORTIU Z5CDM01:03:0817100:18:5612500:35:1734.0100:54:1323600:08:5500:00:4500:00:43
7 4684MARC SANGES PRADASL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:03:1815600:18:3315900:36:2133.0100:54:5416700:08:2400:00:3500:00:37
8 4801ALEJANDRO CANTALLOPC.N. SABADELLCDM01:03:4414300:18:0918200:36:5332.5400:55:0221300:08:4200:00:5700:01:36
9 5867ALAN TEIXIDO SARAROCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:04:0224100:20:0212900:35:2733.8500:55:2918700:08:3300:00:3800:00:37
10 5849JOAN SALOMON PAGESPPRAT TRIATLO 1994CDM01:05:5411100:17:4127500:40:1529.8100:57:5612000:07:5800:00:3800:00:35
11 1723MIQUEL CARAZO RAMIRCLUB TRIATLO CASTELLBISBACDM01:07:0324900:20:1220000:37:2832.0300:57:4027900:09:2300:00:3400:00:35
12 6028HUGO SACO PEREZGAVA TRIATLOCDM01:07:2116700:18:5427400:40:1429.8300:59:0814700:08:1300:00:5100:00:54
13 4726YERAY MARTINEZ SALACLUB NATACIO MINORISACDM01:07:4717900:19:0428100:40:4129.500:59:4512800:08:0200:00:3200:00:31
14 4885BERNAT XIQUES ALVARCLUB NATACIO BARCELONACDM01:08:1023400:19:5425300:39:1730.5500:59:1123800:08:5900:01:0300:00:54
15 6048SERGIO CABALLERO MOGAVA TRIATLOCDM01:10:4022100:19:3728900:40:5329.3501:00:3033100:10:1000:00:3900:00:55
16 4563KILIAN ZURERA VIZUEGAVA TRIATLOCDM01:11:2530400:21:2528700:40:5029.3901:02:1525500:09:1000:00:5900:00:41
17 5561ISAAC ALÓS ESQUERRAL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:11:3930800:21:3429400:41:0629.201:02:4023900:08:5900:00:4700:01:15
18 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONACDM01:12:0626600:20:3732900:42:5427.9701:03:3119600:08:3500:00:3800:00:46
19 5733ALEX RUIZ DEL ARCOVILADECANS TRIATLOCDM01:12:2130900:21:3429000:40:5929.2801:02:3330900:09:4800:00:4600:00:37
20 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONACDM01:12:5022300:19:3835200:44:4126.8601:04:1918400:08:3100:00:4300:00:37
21 1196ETHAN GARCIA TORREC.E. RAYOTEAMCDM01:21:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 5310ALEX MORALES MATAVILADECANS TRIATLOCDM01:29:3635600:23:5438300:54:5321.8601:18:4735500:10:4900:00:4400:00:36
23 5574PATRICK CARBAJAL MAL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:39:4538800:34:0937800:50:3523.7201:24:4438900:15:0100:01:0400:00:52
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3430CARLA DOMINGUEZ TORFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:59:418600:17:1811400:35:0634.1900:52:245200:07:1700:00:3300:00:30
2 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONAJNF01:00:03000:00:00000:00:00000:52:307800:07:3300:00:0000:00:34
3 1839JULIA RAJA GUBAUC.N. MATAROJNF01:03:4114600:18:1419700:37:2732.0400:55:4112300:08:0000:00:3200:00:32
4 148NURIA NOGUERA SALMEC.E. KATOA BARCELONACDF01:04:3719000:19:1118900:37:1032.2900:56:2115300:08:1600:00:3500:00:34
5 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTJNF01:04:4018900:19:1119200:37:1332.2400:56:2415400:08:1600:00:4800:00:37
6 2215CRISTINA BATLLES PRC.E. KATOA BARCELONAJNF01:04:4620200:19:1818400:37:0032.4300:56:1817800:08:2800:00:3900:00:32
7 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:06:2821800:19:3322200:38:1031.4400:57:4322000:08:4500:00:3700:00:32
8 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLJNF01:07:5127000:20:4021200:37:4931.7300:58:2927700:09:2200:00:3700:01:10
9 6254JUDIT IBARRA CAZORLFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:08:0525400:20:1922600:38:2031.300:58:3928900:09:2600:00:3800:00:37
10 3231BERTA BRUGUERA LOPETRICBM-CALELLACDF01:09:5327100:20:4027100:40:1229.8501:00:5224100:09:0100:00:4300:00:42
11 5404ALBA BARROSO MONTORC.N. MATAROJNF01:11:3026100:20:3531400:41:5228.6601:02:2724300:09:0300:00:4400:00:44
12 3107ELISABETH VINE FABRCLUB NATACIO BANYOLESJNF01:19:0837700:25:3532100:42:2128.3401:07:5636400:11:1200:00:4600:01:03
13 5391SARA CASADO ROSILLOPRAT TRIATLO 1994CDF01:19:4836400:24:1534500:44:1727.101:08:3236600:11:1600:00:5200:00:49
14 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:20:3437500:25:2433200:43:0627.8401:08:3037900:12:0400:00:4000:00:49
15 4009NATALIA MINGORANCE C.N. TARRACOCDF01:38:0237400:25:2438600:59:0720.301:24:3138700:13:3100:01:2200:00:54
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2337NADIR BOURAS MOUSSATRICBM-CALELLACDM00:55:361600:15:373800:32:4436.6600:48:214800:07:1500:00:3100:00:42
2 2757GERARD AGUSTINA RIBCLUB NATACIO BARCELONACDM00:55:382100:15:505200:33:0136.3500:48:51800:06:4700:00:3200:00:31
3 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLACDM00:59:086400:16:5112000:35:1334.0700:52:042900:07:0400:00:3900:00:39
4 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:59:406700:16:549100:34:2534.8700:51:1916200:08:2100:00:3200:00:39
5 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5JNM01:01:2513600:18:0210900:34:5834.3200:53:0016800:08:2500:00:3500:00:41
6 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:01:3013400:18:0111700:35:1034.1200:53:1115900:08:1900:00:5200:00:44
7 3073ARNAU MONZONIS ADAMCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:02:3610700:17:3913300:35:3133.7900:53:1029000:09:2600:00:3600:00:47
8 5680RUBEN RUIZ MARTINTRICBM-CALELLAJNM01:04:5811900:17:4624100:38:4530.9700:56:3117300:08:2700:01:0100:00:57
9 2709ALONSO GARCIA MARTIL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:07:0215700:18:3324400:38:5730.8100:57:3029900:09:3200:00:3500:00:39
10 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:07:5429700:21:1219500:37:2132.1300:58:3327500:09:2100:00:4100:00:38
11 5742DAVID VIÑUALES BEQTRANSTRIATLONCDM01:09:4619700:19:1529900:41:1929.0401:00:3426100:09:1200:00:5100:01:04
12 3504ALEX JIMENEZ RUZAFACLUB TRIATLO CASTELLBISBACDM01:14:2233800:22:2730500:41:3528.8601:04:0233600:10:2000:01:0900:00:43
13 5848VICTOR MARTINEZ HIDPRAT TRIATLO 1994CDM01:16:4825500:20:2036700:47:5025.0901:08:1020200:08:3800:01:2000:01:18
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 59MARTA ROMANCE OMSPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:59:558900:17:2011500:35:0734.1700:52:276400:07:2800:00:3100:00:32
2 47MERITXELL VELASCO AC.E. KATOA BARCELONAABF01:02:2813100:18:0016600:36:3232.8500:54:3211500:07:5600:00:3000:00:31
3 77TXELL JARQUE PUJALSC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:02:4613200:18:0017200:36:3832.7600:54:3813600:08:0800:00:3900:00:34
4 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:02:5912900:17:5916800:36:3532.800:54:3417000:08:2500:00:4900:00:33
5 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:03:3714200:18:0820700:37:3431.9400:55:4210900:07:5500:00:3400:00:38
6 3553LAIA MARTIN MAGDALEGAVA TRIATLOABF01:07:1223900:20:0023600:38:3331.1300:58:3320400:08:3900:01:0000:00:44
7 5789CRISTINA BRU CLOTEC.A. IGUALADASUB23F01:08:3028500:20:5921600:37:5931.5900:58:5829800:09:3200:00:4300:00:56
8 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:11:1428600:21:0028500:40:4729.4201:01:4729200:09:2700:00:3300:00:39
9 7013EVA KUNZMANNOVÁLLICENCIA DE DIAABF01:13:3833500:22:1630300:41:3228.8901:03:4831400:09:5000:00:0000:00:00
10 4698PAULA GUERRERO RUSIC.N. SABADELLSUB23F01:17:5030200:21:2535500:44:5226.7501:06:1737500:11:3300:00:5500:00:49
11 1705ESTEFANIA CHAMORRO TGCBINNSUB23F01:18:0234500:22:5035100:44:3926.8801:07:2934700:10:3300:00:5700:00:53
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:52:57300:14:35300:31:1638.3800:45:513200:07:0600:00:2700:00:29
2 785ROGER MANYA VALENZUSALTOKI TRIKIDEAKSUB23M00:54:01700:15:07500:32:0437.4200:47:111500:06:5000:00:2700:00:30
3 2761CARLES BLANCO CONDEFLOR DE TRIATLOSUB23M00:54:021000:15:08600:32:1737.1700:47:25200:06:3700:00:2800:00:24
4 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:54:371200:15:082100:32:3136.900:47:392500:06:5800:00:3100:00:39
5 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:54:57600:15:065400:33:0236.3300:48:081300:06:4900:00:2600:00:33
6 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:55:111500:15:371400:32:2537.0200:48:023800:07:0900:00:2700:00:23
7 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:55:413800:16:122300:32:3336.8700:48:452300:06:5600:00:3000:00:29
8 3336JORDI GARCIA BERMUDC.E. RAYOTEAMABM00:55:473500:16:073000:32:3836.7700:48:452700:07:0200:00:3100:00:29
9 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:55:563400:16:073100:32:4036.7300:48:473900:07:0900:00:2900:00:31
10 2018PAU CAPDEVILA VERAC.E. RAYOTEAMABM00:55:561700:15:386500:33:3035.8200:49:081100:06:4800:01:0200:00:50
11 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:56:004400:16:241800:32:2736.9800:48:513600:07:0900:00:2800:00:32
12 5770MARC ZARAGOZA CARBAFLOR DE TRIATLOSUB23M00:56:183100:16:014100:32:4736.600:48:486700:07:3000:00:3200:00:31
13 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5ABM00:56:354700:16:264900:32:5836.400:49:244200:07:1100:00:2800:00:37
14 4846MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADAABM00:56:385600:16:423500:32:4136.7200:49:234900:07:1500:00:2900:00:34
15 5846SERGIO MORENO TORREC. TRIATLO MONTORNESSUB23M00:56:404200:16:205800:33:0836.2200:49:284300:07:1200:00:5300:00:33
16 5903BRUNO MONTEFUSCO DEFLOR DE TRIATLOSUB23M00:56:413700:16:125900:33:1236.1400:49:245100:07:1700:00:3500:00:35
17 4594ORIOL ALONSO SERRANCLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:57:085100:16:316900:33:3135.800:50:023000:07:0600:00:5600:00:35
18 5959ARNAU NAJERA SANTANC.E. NO TE PARESSUB23M00:58:449100:17:227900:33:5235.4300:51:147000:07:3000:00:4700:00:38
19 2618EDUARD GONZALEZ GARCLUB NATACIO RUBIABM00:58:467300:16:578800:34:1635.0200:51:137600:07:3300:00:3900:00:34
20 441DAVID BAELL OLIVERACLUB NATACIO BARCELONAABM00:59:007500:16:589500:34:3434.7200:51:326200:07:2800:00:4100:00:37
21 5603MARC DUEÑAS CASAMAYCLUB ESPORTIU Z5SUB23M00:59:4212600:17:557300:33:3635.7100:51:3114400:08:1100:00:3400:00:36
22 4713AITOR NOVEILLO OTONFLOR DE TRIATLOSUB23M01:00:146800:16:5414800:35:5933.3500:52:535500:07:2100:00:3500:00:31
23 3445ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTSUB23M01:01:2513900:18:069400:34:3334.7300:52:3922300:08:4600:00:3700:00:41
24 4583JOAQUIN GABRIEL QUICLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:01:536500:16:5120600:37:3431.9400:54:256300:07:2800:00:4200:00:37
25 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:02:027800:17:0020400:37:303200:54:307400:07:3200:00:5000:00:30
26 3356RAMON PUJOL DESCALCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:02:4515400:18:3015600:36:1733.0700:54:4711900:07:5800:01:1700:01:11
27 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMSUB23M01:06:5825100:20:1618800:37:0932.300:57:2530000:09:3300:00:4300:00:41
28 3703JORDI LARRUY GILABEC.E. RAYOTEAMSUB23M01:09:4819800:19:1530900:41:4028.801:00:5523000:08:5300:00:4600:00:52
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2627MARINA BURGAYA NOGC.E. KATOA BARCELONAABF01:03:5413300:18:0020800:37:4531.7900:55:4514000:08:0900:00:3100:00:38
2 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:04:4315000:18:1823100:38:2631.2200:56:4412200:07:5900:00:5100:00:52
3 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:05:4916300:18:4325000:39:1030.6400:57:5311300:07:5600:00:4300:00:37
4 4082HELENA FLORENTÍ CLUB NATACIO BARCELONAABF01:06:1923500:19:5421300:37:5031.7200:57:4419500:08:3500:00:4000:00:32
5 5407ANDREA CASTAN USONC.E. TRIATLO PICORNELLABF01:06:4721500:19:2823800:38:3731.0700:58:0521500:08:4200:01:1200:00:45
6 2570LAIA LLORET PÉREZCLUB PROAMABF01:07:4820900:19:2127000:40:0629.9300:59:2716000:08:2100:01:2700:00:49
7 6266LUCIA CORDOBA MIÑANC.E. RAYOTEAMABF01:09:3928900:21:0125900:39:2830.4101:00:2925600:09:1000:00:4600:00:38
8 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:09:5328800:21:0126300:39:4030.2501:00:4126200:09:1200:00:5100:00:52
9 3111PIPPA MORRISCLUB PROAMABF01:12:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 2093CARLOTA AGUILERA ORCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:12:3331300:21:3829200:41:0529.2101:02:4331500:09:5000:00:5300:00:49
11 54LAURE FRANCOISC.E. KATOA BARCELONAABF01:12:5032600:21:5729300:41:0529.2101:03:0231000:09:4800:00:3700:00:45
12 4588MARTA LLAMAS LUCEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:13:4833400:22:1630700:41:3728.8301:03:5331900:09:5500:00:4400:01:12
13 4609CRISTINA TABAS JUANC.A. IGUALADAABF01:14:4526500:20:3733500:43:0927.8101:03:4635900:10:5900:01:0900:00:53
14 5666SILVIA GILES MARTÍNCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:18:2835500:23:4734000:43:5627.3101:07:4335400:10:4500:00:4300:01:06
15 8020LINA BALLESTEROS FLLICENCIA DE DIAABF01:18:4735000:23:2135400:44:4626.8101:08:0735000:10:4000:01:1900:01:25
16 4612ANNIA CASTILLO NIETGCBINNABF01:18:5236600:24:3633700:43:1427.7601:07:5036200:11:0200:00:5800:00:57
17 4853ANNA LAREDO QUESADAC.N. SABADELLABF01:18:5533000:22:0536000:46:092601:08:1435300:10:4100:01:2200:01:06
18 58ELENA OLMOS JURADOCLUB PROAMABF01:23:0135300:23:4237300:48:3824.6701:12:2035200:10:4100:01:4500:01:36
19 3441XENIA GONZALEZ PUJOCLUB PROAMABF01:29:5338200:26:5837700:50:3123.7501:17:2938100:12:2400:02:1400:01:37
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:52:14200:14:35100:31:0738.5600:45:42100:06:3200:00:3400:00:25
2 5450FRANCESC ESCOLA RUICLUB TRIATLO CORNELLAABM00:54:392700:15:55400:31:3038.100:47:254500:07:1400:00:3500:00:29
3 5638JORGE CANO GARCIA C.E. KATOA BARCELONAABM00:54:57900:15:075600:33:0636.2500:48:13500:06:4400:00:4200:00:30
4 5837ROGER RIERA BOZZOTRICBM-CALELLAABM00:55:081300:15:314200:32:4836.5900:48:191400:06:4900:00:5100:00:37
5 1218HERIBERT CUBELLS I C.E. KATOA BARCELONAABM00:55:443600:16:112800:32:3736.7900:48:482400:06:5600:00:2800:00:31
6 3422TRISTAM KNOPHCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:56:306200:16:482700:32:3536.8300:49:233500:07:0700:00:3900:00:31
7 4813ALEJANDRO DELGADO VCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:56:314300:16:205500:33:0436.2900:49:243400:07:0700:00:3100:00:33
8 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM00:56:375700:16:423600:32:4136.7200:49:234600:07:1400:00:3000:00:31
9 8028MIKEL OCERIN VAZQUETRIATLON ARTEIXOABM00:56:383000:15:586700:33:3135.800:49:293700:07:0900:00:3300:00:33
10 3311MARC MALLARACH GUINCLUB NATACIO OLOTABM00:57:20000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2600ALEX PAGAN MONTOROTRI+9 EL MASNOUABM00:57:377700:16:594700:32:5636.4400:49:559300:07:4200:00:3300:00:33
12 5492MARC GALLARDO LOMBAC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:386600:16:514800:32:5836.400:49:4910200:07:4900:00:3600:00:30
13 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:459500:17:291700:32:2736.9800:49:5610100:07:4900:00:3100:00:34
14 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM00:58:377200:16:568300:34:0735.1700:51:037900:07:3400:00:3100:00:33
15 298LLUIS MAILLO PASCUC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:467100:16:558900:34:1635.0200:51:118100:07:3500:00:3400:00:40
16 4682DANIEL LEON ALONSOC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:58:469600:17:327500:33:4235.6100:51:147200:07:3200:00:3800:00:45
17 2497VICTOR HERNANDEZ ROC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:477900:17:038600:34:1035.1200:51:138000:07:3400:00:4700:00:35
18 1552ALBERTO PRADOS CORRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:58:478500:17:167600:33:4335.5900:50:599900:07:4800:00:4500:00:33
19 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM00:58:518000:17:048200:34:0235.2600:51:069700:07:4500:00:3300:00:34
20 5011JOSEP CANTOS TRIATLO L´HOSPITALETABM00:58:549200:17:228500:34:0935.1400:51:315800:07:2300:01:1100:00:39
21 4096ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLABM01:00:054600:16:2514600:35:5633.400:52:219600:07:4400:00:4300:00:40
22 3112XAVIER CARMON MANTCLUB PROAMABM01:00:5112500:17:5312400:35:1634.0300:53:099400:07:4200:00:5900:00:41
23 4458MARCEL ARAGONES I MC.N. MATAROABM01:01:057600:16:5814200:35:4633.5500:52:4416300:08:2100:00:3600:00:41
24 708MARC ANDRES CABREROTRIATLO L´HOSPITALETABM01:01:1514700:18:1510400:34:5034.4500:53:0514300:08:1000:00:5500:00:42
25 2344ALEJANDRO SANCHEZ LCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:2214100:18:0711200:35:0334.2400:53:1014600:08:1200:00:4000:00:45
26 3033MIGUEL ANGEL FERNANTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:01:4417400:18:597800:33:5135.4500:52:5023300:08:5400:00:4500:00:35
27 4828VICTOR CONRADO ANDITRIATLO L´HOSPITALETABM01:02:1114900:18:1614400:35:5133.4700:54:0713100:08:0400:01:1000:00:41
28 464ADRIAN OLMO MORACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:02:4316500:18:4911800:35:1134.1100:54:0021600:08:4300:00:4900:00:36
29 5825JESUS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:02:5316600:18:5213000:35:2733.8500:54:1919200:08:3400:00:4900:00:40
30 5147FRANCISCO JOSE LOPEC.T. LA POBLAABM01:03:1321000:19:2112600:35:2233.9300:54:4318300:08:3000:00:4700:00:34
31 1796JAVIER SANCHEZ AMIGC.N. BADALONAABM01:03:3321600:19:3114500:35:5633.400:55:2713300:08:0600:00:4000:00:38
32 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHGAVA TRIATLOABM01:03:5917000:18:5516200:36:223300:55:1721200:08:4200:00:5100:00:50
33 8034DANIEL FERNANDEZ LULLICENCIA DE DIAABM01:04:5722500:19:4117300:36:4332.6800:56:2419000:08:3300:01:1100:00:47
34 1718ALEX MARTÍNEZ RAMOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:05:3021100:19:2220100:37:2832.0300:56:5020800:08:4000:00:5600:00:46
35 4436FRANCESC MARTINEZ RCLUB NATACIO RUBIABM01:05:3222800:19:4318500:37:0832.3200:56:5121100:08:4100:00:4500:00:41
36 2859ADRIA MITJA CABEZOSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:05:3826000:20:3413500:35:3533.7200:56:0929400:09:2900:00:4000:00:41
37 345JOSE RUIZ NIETOTRIATLO L´HOSPITALETABM01:05:5523200:19:5117800:36:5032.5800:56:4126600:09:1400:01:0300:01:03
38 5602JOSEP ORIOL RUBIROLTGCBINNABM01:06:129300:17:2328800:40:5129.3800:58:1412100:07:5800:00:4400:01:36
39 7003FABRICIO DA COSTALLICENCIA DE DIAABM01:06:1923100:19:4822400:38:1431.3900:58:0215500:08:1700:01:0200:01:31
40 5394BORJA HIDALGO TOCACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:07:3720300:19:1826700:39:5430.0800:59:1216900:08:2500:01:1600:01:20
41 5690FRANCISCO JAVIER MEC.N. BADALONAABM01:10:1224700:20:1029700:41:1629.0801:01:2622200:08:4600:01:4200:00:54
42 7006OSCAR MIRALLES FERNLLICENCIA DE DIAABM01:22:3935900:23:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:5500:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5747AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF01:04:5519400:19:1419100:37:1332.2400:56:2717500:08:2800:00:4100:00:39
2 3045JASMINA LOPEZ CARMOC.E. KATOA BARCELONAABF01:07:4625200:20:1723200:38:2831.200:58:4524200:09:0100:00:4800:00:41
3 4412MARIA MARCO TERRAESCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:13:0131600:21:4329600:41:1429.101:02:5732800:10:0400:00:5100:00:56
4 6138SARA DELPUEYO CASANCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:14:0231200:21:3832300:42:2928.2501:04:0732000:09:5500:00:4500:00:53
5 4830LAURA LOPEZ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABF01:14:4331800:21:4532400:42:3628.1701:04:2134000:10:2200:00:5800:00:47
6 4591TATIANA SERRANO CORCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:14:4834100:22:3931300:41:4928.701:04:2833700:10:2000:01:0300:00:56
7 3740ANA LOPEZ BARRERACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:18:5536700:24:4032800:42:5327.9801:07:3336700:11:2200:01:0500:00:56
8 5272ROSER FEBRER TORRENCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:24:2238000:26:2636100:46:3225.7901:12:5837000:11:2400:01:1700:01:06
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3078ALBERT MORENO MOLINC.A. IGUALADAABM00:52:29100:14:35200:31:1638.3800:45:51300:06:3800:00:3100:00:29
2 2433VICTOR ALVAREZ DE LPRAT TRIATLO 1994ABM00:54:12500:15:061100:32:2037.1100:47:26600:06:4600:00:2800:00:29
3 4870ISAM MOUNIR EL MRABTRICBM-CALELLAABM00:54:151100:15:08900:32:2037.1100:47:281000:06:4700:00:3200:00:28
4 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:54:22400:15:012000:32:3036.9200:47:311600:06:5100:00:3000:00:31
5 2028DEHEZ AMAURYC.E.T. DISTANCEABM00:54:531800:15:381300:32:2337.0600:48:011900:06:5200:00:3000:00:23
6 4851EMILIO TIZÓN VALVERC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:54:591900:15:381000:32:2037.1100:47:582600:07:0100:00:3000:00:29
7 4128PERE BIFET VERGEC.E. RAYOTEAMABM00:55:012000:15:392900:32:3836.7700:48:17400:06:4400:00:3300:00:37
8 5593ADRIA NAVARRO PUIGDC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:55:442300:15:535000:32:5936.3800:48:521800:06:5200:00:3300:00:33
9 3841JORDI MIRANDA ALFRACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:532400:15:555700:33:0636.2500:49:012000:06:5200:00:4000:00:38
10 2515JORDI MUELA CASTROFLOR DE TRIATLOABM00:56:285000:16:304400:32:5236.5100:49:223100:07:0600:00:3900:00:33
11 1772MARC ABULI LLUCHC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:56:295300:16:393200:32:4036.7300:49:194000:07:1000:00:3300:00:32
12 1156VICTOR ROJAS CERVELC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:56:293300:16:066100:33:1636.0700:49:223300:07:0700:00:4300:00:34
13 5415ADRIA GOMEZ GRAUCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:56:356900:16:551500:32:263700:49:214700:07:1400:00:3000:00:37
14 543ORIOL BRUGUERA SUPEC.N. MATAROABM00:56:404800:16:264500:32:5536.4600:49:215300:07:1900:00:3000:00:32
15 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:56:512200:15:533900:32:4636.6200:48:3914500:08:1200:00:3500:00:28
16 2394MIQUEL CAMPDERRICHCLUB NATACIO OLOTABM00:57:134900:16:296600:33:3035.8200:49:594400:07:1400:00:4500:00:34
17 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:57:279000:17:212400:32:3336.8700:49:547700:07:3300:00:3400:00:30
18 3046DAVID JURADO GUILLEC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:565800:16:449300:34:2934.800:51:139500:07:4300:00:4000:00:38
19 1717ALEX GOMEZ MARTINEZC.E. TRIPLAY PRATABM00:59:068800:17:209000:34:2434.8800:51:445600:07:2200:01:0700:00:53
20 1871DANIEL DORADO FERNAC.N. SABADELLABM00:59:0810400:17:377100:33:3435.7500:51:1111600:07:5700:00:4900:00:44
21 2647FERRAN CONILLERA VIC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:00:3313800:18:069200:34:2734.8300:52:3312400:08:0000:00:3500:00:40
22 4971XAVIER GOMEZ JORDANINDEPENDIENTEABM01:00:3510300:17:3611300:35:0434.2200:52:4011100:07:5500:00:5600:00:43
23 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:025900:16:4615400:36:1633.0900:53:0212500:08:0000:00:3500:00:42
24 5889MARC VILAMANYA LOPECLUB NATACIO OLOTABM01:01:0313000:18:0011600:35:0834.1600:53:0811000:07:5500:00:4200:00:40
25 184JOSE MANUEL GARCIA TRI+9 EL MASNOUABM01:01:418700:17:1917700:36:5032.5800:54:097100:07:3200:01:0200:00:45
26 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:01:5115300:18:299600:34:3734.6700:53:0621900:08:4500:00:3900:00:48
27 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:01:5111000:17:4115800:36:2033.0300:54:0110300:07:5000:01:4200:00:44
28 4822OSCAR MONTSERRAT AGCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:01:5311800:17:4616900:36:3732.7700:54:236900:07:3000:01:0400:00:53
29 4880SERGIO RODRIGUEZ CATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:02:1816000:18:4013100:35:3033.800:54:1013700:08:0800:00:4000:00:46
30 4195PEDRO AGUILERACLUB PROAMABM01:02:3212400:17:5316700:36:3332.8300:54:2613200:08:0600:01:0300:00:48
31 4589RICARDO MARROQUI VICLUB TRIATLO CORNELLAABM01:02:3816400:18:4412700:35:2233.9300:54:0618500:08:3200:00:5500:00:38
32 2086ISIDRE OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:02:5718000:19:0414100:35:4433.5800:54:4814200:08:0900:00:4300:00:40
33 5234DAVID CASANOVAS FEC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:0014400:18:1117900:36:5132.5600:55:0211800:07:5800:00:5300:00:51
34 4415DAVID PALACIOS PIQUCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:03:0010800:17:4019400:37:1932.1600:54:5912600:08:0100:02:4200:00:44
35 8041ANGEL SANCHO LLINARLLICENCIA DE DIAABM01:03:4121400:19:2414000:35:4333.600:55:0719100:08:3400:00:5500:00:33
36 2360LUIS ALBERTO SEVILLCLUB ATLETISME OLESAABM01:04:2211500:17:4424200:38:4530.9700:56:2910700:07:5300:01:4100:00:51
37 8013IGNACIO DE SOLA COTLLICENCIA DE DIAABM01:05:0621200:19:2318700:37:0832.3200:56:3119400:08:3500:01:0100:00:48
38 5744DANIEL ROMERO MARTÍC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:3420600:19:1920300:37:2932.0100:56:4822100:08:4600:00:4500:00:40
39 3470IGNASI BARBARROJA CC.N. SABADELLABM01:06:5227400:20:4817100:36:3832.7600:57:2628800:09:2600:00:4300:00:41
40 1711MARCEL FOLCH SÁNCHETGCBINNABM01:07:1425600:20:2321000:37:4731.7600:58:1024600:09:0400:00:4800:01:09
41 3118AMIN EL AISSATI TAAC.E. MEDITERRANIABM01:07:2324200:20:0318100:36:5132.5600:56:5434300:10:2900:01:0900:00:51
42 5055ALEX MUNTANE ORDOÑECLUB NATACIO SITGESABM01:07:3422700:19:4225600:39:2530.4400:59:0717400:08:2700:01:0000:01:03
43 5691ALBERTO GARZÓN BARC.T. LA POBLAABM01:08:2529300:21:0521800:38:0131.5700:59:0627300:09:1900:01:2000:00:57
44 1637VICTOR GIMENEZ BAÑOC.E. VILA OLIMPICAABM01:09:3428300:20:5725800:39:2630.4301:00:2326000:09:1100:01:0500:00:56
45 7004SAMIR MAIMOUNI PALLLLICENCIA DE DIAABM01:10:2228100:20:5527200:40:1329.8401:01:0826700:09:1400:01:4200:01:06
46 3715JAIME RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:10:2731000:21:3526100:39:3330.3401:01:0827400:09:1900:01:2700:01:03
47 1736ARNAU TORRUELLA I CCLUB PROAMABM01:12:1131500:21:4128300:40:4229.4801:02:2331200:09:4800:00:5700:00:47
48 1706MARC RODRÍGUEZ PALETGCBINNABM01:13:0330300:21:2531100:41:4728.7201:03:1231600:09:5100:01:4500:01:12
49 7011JOAN FARNOS LEIRASLLICENCIA DE DIAABM01:13:0333100:22:0529100:41:0129.2601:03:0632100:09:5700:01:3200:01:09
50 7005CARLOS GONZÁLEZ JUÁLLICENCIA DE DIAABM01:18:0134600:22:5733900:43:3527.5301:06:3237300:11:2900:01:1700:01:10
51 5555ANTONIO ALBERTO PERCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:18:2235800:23:5734400:44:0527.2201:08:0233800:10:2000:01:3200:00:56
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2000BEGO DE LA ROCHA MUTGCBINNABF01:13:0632500:21:5530000:41:2728.9501:03:2230500:09:4400:01:0900:01:02
2 1563DOLORS PRADELL LOPEC.E. NO TE PARESABF01:13:3629100:21:0233400:43:0927.8101:04:1128400:09:2500:01:1000:01:05
3 8022ZULEMA MARTÍ I OLTRLLICENCIA DE DIAABF01:16:1732800:22:0335300:44:4526.8201:06:4829300:09:2900:01:3800:00:57
4 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:16:4634200:22:4034100:43:5927.2801:06:3933000:10:0700:01:0800:00:46
5 4165GEORGINA CALLEJON MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:22:2136100:24:1036300:46:4925.6301:10:5936800:11:2200:01:1900:01:21
6 5344MARIANA FRAGA SUBTITRI+9 EL MASNOUABF01:27:0837300:25:1937600:50:002401:15:1937800:11:4900:01:1600:01:35
7 8003ESTHER JAÉN FLORESLLICENCIA DE DIAABF01:32:3137100:25:1238500:55:4321.5401:20:5537700:11:3600:02:0200:02:04
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:54:10000:00:00000:00:00000:47:211200:06:4900:00:0000:00:23
2 240LLUÍS VILA AGUILARSALTOKI TRIKIDEAKABM00:54:21800:15:071600:32:2736.9800:47:34900:06:4700:00:3000:00:32
3 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:55:372500:15:554600:32:5636.4400:48:51700:06:4600:00:3800:00:36
4 4400JOAN MENGUAL BORDASC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:55:392800:15:564300:32:5136.5300:48:472100:06:5200:00:2800:00:33
5 1090RICARD MARI FERRERC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:56:164000:16:181900:32:2836.9600:48:466800:07:3000:00:2900:00:34
6 2999FRANCISCO JAVIER TOC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:56:263900:16:173300:32:4036.7300:48:576600:07:2900:00:3300:00:38
7 5210ALEJANDRO REAL SALADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:56:285500:16:413700:32:4336.6800:49:242800:07:0400:00:4100:00:39
8 332SERGI MARTINEZ MEROINDEPENDIENTEABM00:57:155400:16:395300:33:0136.3500:49:408200:07:3500:00:3500:00:49
9 1493JOAN ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:58:284500:16:259900:34:4334.5700:51:085400:07:2000:00:3700:00:35
10 3384RODOLPHE BAYLONFLOR DE TRIATLOABM00:58:5010500:17:396400:33:2535.9100:51:049800:07:4600:00:3600:00:33
11 3362LLUIS VALL-LLOSERATGCBINNABM00:58:595200:16:319700:34:3734.6700:51:0810500:07:5100:00:3400:00:33
12 3808VICTOR LANGREO CERDTRIATLO L´HOSPITALETABM00:59:019800:17:337700:33:5135.4500:51:248600:07:3700:00:5000:00:54
13 4805ANDRES BARBERO SANCCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:59:2512100:17:496200:33:1836.0400:51:0715700:08:1800:00:3500:00:37
14 2619JORDI SERRANO MOLERTRIATLO L´HOSPITALETABM00:59:4010200:17:358400:34:0835.1600:51:4311700:07:5700:00:4700:00:50
15 2755DAVID GARCIA RODRIGTEAM TRIRELAYABM01:00:3710600:17:3913200:35:3033.800:53:096100:07:2800:01:0000:00:40
16 5605JONATHAN MENDEZ LOPCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:00:4511400:17:4311000:35:0034.2900:52:4312700:08:0200:00:3900:00:49
17 5209DAVID RUBIO CERDANC.E. TRIPLAY PRATABM01:01:3313700:18:0511900:35:1234.0900:53:1715200:08:1600:00:5200:00:54
18 945JUAN JOSE ROBLES SATRIATLO L´HOSPITALETABM01:01:3615500:18:329800:34:3834.6500:53:1017200:08:2600:00:4200:00:45
19 4603DIEGO ORTIZ GOMEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:02:3514000:18:0715300:36:1433.1200:54:2114800:08:1400:01:2400:00:54
20 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:02:5511600:17:4516100:36:223300:54:0722500:08:4800:00:3900:00:48
21 2735SERGI CRISTIN MARTITRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:03:0116100:18:4113700:35:4033.6400:54:2120700:08:4000:00:4000:00:57
22 3319OSCAR JIMENEZ GALLEC.E. VILA OLIMPICAABM01:03:0320100:19:1713600:35:3833.6800:54:5513900:08:0800:00:5800:00:41
23 2928FRANC LIRIA BERRUEZCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:03:1017800:19:0313400:35:3433.7400:54:3718900:08:3300:00:4700:00:40
24 8030BORJA COSTA ROJOTRIATLON ARTEIXOABM01:03:1412200:17:5020500:37:3131.9900:55:2110600:07:5300:00:5400:00:58
25 6004MIQUEL MARTÍNEZ MOC.N. VIC-ETBABM01:03:2116200:18:4316300:36:2432.9700:55:0714900:08:1400:01:2300:00:51
26 2675DANIEL RODRIGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM01:03:2419300:19:1313800:35:4133.6300:54:5418200:08:3000:00:4700:00:52
27 5604SERGI ALVAREZ VILARC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:03:2612700:17:5619800:37:2732.0400:55:2313000:08:0300:01:1600:01:18
28 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM01:03:4418600:19:0915200:36:1133.1600:55:2016600:08:2400:00:4000:00:44
29 5476DAVID MOLINA SANCHEC.E. NO TE PARESABM01:04:1820800:19:2013900:35:4233.6100:55:0227000:09:1600:00:4700:00:45
30 1522ORIOL GARCIA BOSCHC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:04:2318200:19:0517400:36:4532.6500:55:5018800:08:3300:01:1500:00:57
31 4531ALEX CASTAÑO CUELLACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:05:1611700:17:4525200:39:1630.5600:57:0115000:08:1500:01:2500:01:34
32 492JULI PEINADO CLAPÉSTEAM TRIRELAYABM01:05:2322400:19:3918600:37:0832.3200:56:4719900:08:3600:01:1000:01:05
33 5624EDUARD BATLLOSERA BTGCBINNABM01:05:3625700:20:2615000:36:0433.2700:56:3025100:09:0600:00:3800:00:51
34 4572MARCO ANTONIO BRAVOCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:06:1618300:19:0623500:38:3231.1400:57:3820300:08:3800:01:1300:00:49
35 8037DANIEL SÁNCHEZ DELGLLICENCIA DE DIAABM01:06:5320500:19:1924500:38:5730.8100:58:1620100:08:3700:01:1300:01:02
36 3024FRANCISCO JAVIER VECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:06:5424300:20:0420900:37:4531.7900:57:4924900:09:0500:01:2500:01:38
37 8029CARLOS REGUEIRA DE LLICENCIA DE DIAABM01:07:1124600:20:0919900:37:2832.0300:57:3730100:09:3400:01:1100:01:22
38 5696EDUARD VERA GONZALETRI+9 EL MASNOUABM01:10:1727300:20:4527300:40:1329.8401:00:5827200:09:1900:01:0500:01:02
39 8011FERRAN ESTRAGUÉS GÓLLICENCIA DE DIAABM01:11:4727900:20:5330100:41:3028.9201:02:2328200:09:2400:01:2600:01:37
40 4699ALBERTO FERNANDEZ GC.E. NO TE PARESABM01:12:0332300:21:5128200:40:4129.501:02:3229600:09:3100:01:0800:00:56
41 4999OSCAR NIETO RUIZC.E. NO TE PARESABM01:12:1122900:19:4533600:43:1227.7801:02:5726500:09:1400:01:3600:01:19
42 8027JORDI VILLAR ESPARZCLUB TRIATLO TARRAGONAABM01:12:2432400:21:5129500:41:0729.1901:02:5828600:09:2600:01:1400:01:10
43 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:13:5630600:21:3132200:42:2628.2801:03:5732300:09:5900:01:2700:01:15
44 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM01:14:1624500:20:0735800:45:2526.4201:05:3221800:08:4400:01:4900:01:20
45 3254PEDRO NIETO GUIJARRC.E. NO TE PARESABM01:18:3837600:25:3530400:41:3328.8801:07:0837400:11:3000:01:1400:01:15
46 4604JOSÉ ANTONIO MARTÍGAVA TRIATLOABM01:34:3238500:28:2738100:53:0122.6301:21:2838500:13:0400:01:1400:01:01
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 19MONTSE MAS SANZCLUB NATACIO BANYOLESV1F01:03:089400:17:2522500:38:1831.3300:55:436000:07:2500:00:4900:00:38
2 6244ESTHER DOMINGO NIETC.N. SABADELLV1F01:12:2328700:21:0131500:42:0128.5601:03:0227600:09:2100:00:5600:01:02
3 3967MARIA CASTAÑEDA LOINDEPENDIENTEV1F01:13:0330000:21:2231600:42:0228.5501:03:2430300:09:3900:01:1900:01:57
4 1877LAURA ESTHER RÍOS TCLUB NATACIO SITGESV1F01:13:4332700:21:5832000:42:1828.3701:04:1629100:09:2700:01:2100:01:00
5 5503MAREIKE VOLLMERCLUB NATACIO SITGESV1F01:18:4736300:24:1134200:44:0027.2701:08:1134900:10:3600:01:1800:01:09
6 8006SONIA VALVERDE JOSELLICENCIA DE DIAV1F01:23:3835200:23:3537500:49:0824.4201:12:4335800:10:5500:01:2600:01:39
7 6092MERITXELL NOGUERA OCLUB NATACIO SITGESV1F01:24:5036800:24:4737000:48:2924.7501:13:1637600:11:3400:01:2100:01:24
8 3256GISELLE SANTORO SOCCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1F01:29:2638100:26:4437900:51:1523.4101:17:5937100:11:2700:01:3100:01:30
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:55:452600:15:555100:32:5936.3800:48:541700:06:5100:00:3000:00:35
2 1529FRANCISCO JOSE SILVC.E. RAYOTEAMV1M00:56:204100:16:182500:32:3436.8500:48:526500:07:2800:00:3400:00:34
3 5896SALVADOR GRAN ESTEVCCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:56:487000:16:55700:32:1837.1500:49:138300:07:3500:00:2800:00:31
4 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M00:57:048200:17:081200:32:2337.0600:49:317500:07:3300:00:4500:00:38
5 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAV1M00:57:082900:15:567000:33:3435.7500:49:308900:07:3800:00:3200:00:36
6 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:57:208400:17:094000:32:4736.600:49:565900:07:2400:00:5300:00:35
7 5497JONATHAN CASTILLO MCLUB NATACIO CALDESV1M00:59:038300:17:098700:34:1335.0700:51:229200:07:4100:00:4800:00:41
8 1227JUAN ANTONIO HERNANTRIATLO L´HOSPITALETV1M00:59:059700:17:337400:33:3735.700:51:1011200:07:5500:00:5300:00:36
9 5334CHRISTIAN TELLEZ MAC.E. RAYOTEAMV1M01:00:116100:16:4714300:35:4733.5400:52:348700:07:3700:00:4400:00:38
10 5930OSCAR BERTRAN AGUIC.N. SABADELLV1M01:00:169900:17:3411100:35:0134.2700:52:359100:07:4100:00:4400:01:39
11 4919ALBERT PLANAS MARTIESSENCIAL TRIATLOV1M01:00:5211200:17:4212800:35:2233.9300:53:0410000:07:4800:00:5400:00:40
12 3634MARÇAL PEDRENYC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:01:1914500:18:1210300:34:4634.5200:52:5816100:08:2100:00:3600:00:37
13 4725SALVADOR MARTINEZ GCLUB NATACIO MINORISAV1M01:01:4412000:17:4716000:36:2133.0100:54:088400:07:3600:01:0400:00:39
14 5393ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M01:02:0910000:17:3517000:36:3832.7600:54:1311400:07:5600:00:4500:00:35
15 8040RUBEN COLCHERO TOMEDUATLON CALATAYUDV1M01:02:1716800:18:5410600:34:5534.3700:53:4917700:08:2800:00:4800:00:40
16 7008ELOY ANTÓN BELLOLLICENCIA DE DIAV1M01:02:2017600:19:0110000:34:4434.5500:53:4519700:08:3500:00:4700:00:47
17 5446ROGER SALVADOR GIMETRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:03:0119200:19:1310800:34:5634.3500:54:0922900:08:5200:00:4500:00:37
18 4764JOAQUIM COOPER JORC.N. SABADELLV1M01:03:2221700:19:3210700:34:5634.3500:54:2823400:08:5400:00:3800:00:59
19 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:03:2219900:19:1512200:35:1434.0600:54:2923100:08:5300:00:5600:00:56
20 5466SERGIO LÓPEZ MOYAC.E. NO TE PARESV1M01:03:3717200:18:5915100:36:0833.2100:55:0718100:08:3000:01:1400:00:48
21 5957JAVIER CASTAN ROMERC.N. BADALONAV1M01:04:0821900:19:3314900:36:0133.3200:55:3419300:08:3400:00:4700:00:40
22 8001DANIEL MANJON MARTILLICENCIA DE DIAV1M01:04:2122000:19:3515700:36:1733.0700:55:5218000:08:2900:00:3600:00:34
23 1064JORDI PUIGDOLLERS NINDEPENDIENTEV1M01:05:3618700:19:0921900:38:0231.5500:57:1117100:08:2500:01:0000:00:48
24 2521JUAN JOSE PALMERO TGAVA TRIATLOV1M01:05:4123600:19:5619300:37:1732.1900:57:1317600:08:2800:00:5200:01:02
25 2432MARCOS LOPEZ TOLEDOPRAT TRIATLO 1994V1M01:05:5518800:19:1122100:38:0831.4700:57:1919800:08:3600:01:0300:01:07
26 1368SERGIO VIDAL MULEROTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:06:5015200:18:2526900:40:0129.9900:58:2616500:08:2400:01:2300:01:06
27 2536ENRIC ALVAREZ VILARC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:07:0219600:19:1525100:39:1530.5700:58:3018600:08:3200:02:2200:01:22
28 2178JORDI LARIOS SANCHIABSOLUT SPORTV1M01:07:2123300:19:5222900:38:2431.2500:58:1625000:09:0500:00:4300:01:01
29 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:07:3822200:19:3824700:39:0330.7300:58:4123700:08:5700:01:0900:00:40
30 1565XAVI VALLRIBERA RIECLUB NATACIO CALDESV1M01:07:4129800:21:1318000:36:5132.5600:58:0430200:09:3700:01:0800:00:59
31 451ALFONS BLAS SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAV1M01:07:4930100:21:2316500:36:3232.8500:57:5531800:09:5400:00:3800:00:58
32 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:08:3526200:20:3623900:38:3731.0700:59:1327800:09:2200:01:5200:01:00
33 209XAVIER SANCHO GALLC.E. RAYOTEAMV1M01:09:0427600:20:5024600:39:0330.7300:59:5325800:09:1100:01:0400:00:50
34 904OLIVER GARCÍA POYPRAT TRIATLO 1994V1M01:09:4928400:20:5825700:39:2630.4301:00:2428300:09:2500:01:1200:01:02
35 3477CARLOS HERVERA TORRPRAT TRIATLO 1994V1M01:10:3230500:21:2625500:39:2330.4701:00:4930400:09:4300:00:4300:00:57
36 748JORGE RODRIGUEZ CODC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:10:3824800:20:1030800:41:4028.801:01:5022600:08:4800:01:1300:01:00
37 1217FRANCISCO JAVIER MOC.E. NO TE PARESV1M01:10:4132900:22:0423000:38:2531.2401:00:2933400:10:1200:00:5600:01:06
38 5829JOSÉ MARÍA QUESADA C.T. LA POBLAV1M01:10:4629400:21:0823700:38:3631.0900:59:4436100:11:0200:01:5300:02:01
39 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:11:1229600:21:1226800:39:5830.0301:01:1032700:10:0200:01:0000:01:01
40 5698MANEL CASTELLANO ALC.A. IGUALADAV1M01:11:3820400:19:1933100:43:0427.8601:02:2326800:09:1500:00:3500:00:52
41 5844RICARDO RODRIGUEZ CLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:12:2225000:20:1332600:42:3828.1501:02:5129700:09:3100:01:1500:01:12
42 1703FELIPE NOGUERA OTERCLUB NATACIO SITGESV1M01:12:3733200:22:0628400:40:4329.4701:02:4931100:09:4800:01:0900:00:50
43 7009XAVI MONTAÑÀ CAELLELLICENCIA DE DIAV1M01:13:2130700:21:3331200:41:4728.7201:03:2032500:10:0100:01:3200:01:14
44 4827JOSE GALLARDO ALONSC.N. MATAROV1M01:16:0431100:21:3734300:44:0127.2601:05:3834100:10:2600:01:1800:01:08
45 8023ISIDRO GARCÍA MARTÍLLICENCIA DE DIAV1M01:17:1936500:24:1831800:42:0728.4901:06:2535700:10:5400:01:1000:01:25
46 4133IVAN RUBIO PASCUALTRI+9 EL MASNOUV1M01:17:5529500:21:0936400:46:5625.5701:08:0531300:09:5000:01:3400:01:01
47 8015EMILIO BENITO RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:21:4136000:24:0536200:46:3325.7801:10:3836300:11:0300:01:2100:01:37
48 8039FRANCESCO FERROLLICENCIA DE DIAV1M01:25:3638300:27:0135900:46:0826.0101:13:0938200:12:2700:02:0000:02:03
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 125MARIA REMEDIOS CARRPRAT TRIATLO 1994V1F01:05:2419500:19:1420200:37:2932.0100:56:4320900:08:4100:00:4400:00:49
2 8038IOLANDA ALMENARA MLLICENCIA DE DIAV1F01:23:2336200:24:1136600:47:4425.1401:11:5537200:11:2800:01:3900:01:47
3 1732TATIANA MARIA REYESCLUB NATACIO SITGESV1F01:24:4936900:24:4937400:48:4724.601:13:3636500:11:1300:01:2900:01:42
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1708JOSÉ MANUEL ROSA CATGCBINNV1M00:57:437400:16:576000:33:1436.1100:50:117300:07:3200:00:4300:00:45
2 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY PRATV1M00:57:576300:16:496800:33:3135.800:50:208800:07:3700:00:3400:00:56
3 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:00:2614800:18:168000:33:5535.3800:52:1115100:08:1500:00:5500:00:40
4 8019JOSE ANTONIO TAMAYOLLICENCIA DE DIAV1M01:01:5110900:17:4017600:36:4832.6100:54:285700:07:2300:01:0600:00:47
5 3064CARLOS VERANO GONZACLUB PROAMV1M01:02:198100:17:0621500:37:5731.6200:55:035000:07:1600:00:5600:00:39
6 4642SERGI MARZO VENTURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:03:2518100:19:0514700:35:5833.3600:55:0316400:08:2200:00:5000:00:43
7 5842DAVID ARMENGOL RECC.A. IGUALADAV1M01:03:5012800:17:5921100:37:4831.7500:55:4712900:08:0300:01:1700:01:28
8 3026JOSE RAMON GONZALEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:04:4919100:19:1217500:36:4632.6400:55:5822800:08:5100:00:5100:00:41
9 4460ALEX PONS SOLEC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:04:5515900:18:3421400:37:5231.6900:56:2617900:08:2900:01:4300:01:17
10 4804DAVID NOGUERA SANFEC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:05:1017700:19:0321700:38:0131.5700:57:0413400:08:0600:01:1900:01:37
11 264GONZALO MARCHENA MACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:05:3827200:20:4115500:36:1733.0700:56:5820500:08:4000:00:4500:00:51
12 8016TONI DIAZ ARNAULLICENCIA DE DIAV1M01:07:0925800:20:3319600:37:2332.100:57:5626400:09:1300:00:5800:00:52
13 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:07:5623700:19:5825400:39:1830.5300:59:1620600:08:4000:01:1400:01:01
14 4618VICTOR PACHECO GONZCLUB NATACIO SITGESV1M01:08:0420000:19:1526600:39:4530.1900:59:0024700:09:0400:00:4200:01:07
15 5445MAX JENARO LLERANDIPRAT TRIATLO 1994V1M01:08:1525900:20:3323400:38:3131.1600:59:0425900:09:1100:01:0600:01:00
16 8017ALBERT ROBLEDA FONTLLICENCIA DE DIAV1M01:08:4621300:19:2427800:40:2829.6500:59:5223500:08:5400:01:1000:01:02
17 5510IGNASI LLOVET ROCAC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:09:5324000:20:0128600:40:4929.401:00:5024500:09:0300:01:1600:01:25
18 3054JORDI PUJOL BELLALTTEAM TRIRELAYV1M01:10:1023000:19:4731700:42:0528.5101:01:5215600:08:1800:03:2100:01:46
19 2235SERGI BUYOLO FREITAC.E. NO TE PARESV1M01:10:2632200:21:4824000:38:3831.0601:00:2632400:10:0000:00:5800:00:46
20 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:10:2832100:21:4824900:39:0930.6501:00:5729500:09:3100:01:0400:00:48
21 8018ANTONI BARAHONA CARLLICENCIA DE DIAV1M01:11:5526400:20:3730200:41:3228.8901:02:0930700:09:4600:01:2100:00:54
22 5303JOSE MANUEL FRUCTUOTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:11:5726300:20:3629800:41:1929.0401:01:5532600:10:0200:01:5000:01:12
23 4576JUAN MANUEL HERRERAC.E. NO TE PARESV1M01:15:0332000:21:4733800:43:1727.7201:05:0432200:09:5900:01:2100:01:11
24 1684CARLOS FERNANDEZ MUCLUB NATACIO SITGESV1M01:17:0035100:23:3132700:42:4928.0301:06:2035100:10:4000:00:5800:01:19
25 8021OVIDIO PEREZ MARTINLLICENCIA DE DIAV1M01:17:0734300:22:4334800:44:3126.9601:07:1431700:09:5300:01:5600:01:38
26 8033MARCK GENDRA HERNÁNLLICENCIA DE DIAV1M01:17:1533700:22:2534900:44:3526.9201:07:0033500:10:1500:00:0000:00:00
27 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M01:17:3934000:22:3535000:44:3626.9101:07:1134200:10:2800:02:2800:02:10
28 8031ANTONIO GENDRA HERNLLICENCIA DE DIAV1M01:23:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 5990SERGIO FERRER HERNAC.N. TERRASSAV1M01:39:5533600:22:1738701:07:5117.6901:30:0830800:09:4700:01:0800:01:04
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1987JOANA MARTINEZ CARRC.N. MATAROV2F01:13:5934700:22:5727700:40:2729.6701:03:2434800:10:3500:00:4300:01:08
2 8008LAURA MOLINA CAZORLLLICENCIA DE DIAV2F01:30:1238600:28:3936900:48:1724.8501:16:5638600:13:1600:01:5300:01:07
3 8004TERESA MADRONA PASTLLICENCIA DE DIAV2F01:39:1138700:29:1038400:55:1221.7401:24:2238800:14:4900:01:0400:01:06
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2606JOSEP VILADOMS BELC.E.T. DISTANCEV2M00:55:021400:15:342600:32:3436.8500:48:082200:06:5400:00:4000:00:35
2 4714DAVID SERRA TERMENSC.E. CERDANYOLA A.T.V2M00:55:463200:16:042200:32:3236.8900:48:364100:07:1000:00:2800:00:23
3 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M00:59:5817300:18:59800:32:1837.1500:51:1721000:08:4100:00:4500:00:55
4 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV2M01:00:1712300:17:5210200:34:4634.5200:52:389000:07:3900:00:5300:00:41
5 119JUANJO GALLARDO GONGAVA TRIATLOV2M01:02:0918400:19:088100:33:5735.3500:53:0524800:09:0400:00:3700:00:42
6 2006SEBASTIAN SALMERON CLUB ESPORTIU I RUN WITH V2M01:06:2618500:19:0923300:38:3031.1700:57:3922400:08:4700:01:0900:00:50
7 760ENRIC BALAÑA FERRECCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:06:4225300:20:1818300:36:5832.4600:57:1628500:09:2600:01:0100:01:07
8 737JUAN CARLOS ANGULO L´3SCOLA SANT JUSTV2M01:07:2523800:19:5824300:38:5030.900:58:4820000:08:3700:00:4000:00:49
9 3440MIQUEL JODAR CORRERC.E. RAYOTEAMV2M01:07:5826900:20:3922300:38:1231.4100:58:5125200:09:0700:01:0600:00:51
10 2157J. DAVID FERNANDEZ CLUB ESPORTIU Z5V2M01:08:2324400:20:0626200:39:3530.3200:59:4121400:08:4200:01:1400:01:23
11 5287JOSEP LLUÍS SALA MAC.A. LES TORTUGUESV2M01:09:0727700:20:5124800:39:0630.6900:59:5725700:09:1000:00:4600:01:05
12 5850FRANCISCO SALA MARTC.A. LES TORTUGUESV2M01:09:0729900:21:2022800:38:2431.2500:59:4428100:09:2300:00:5600:00:50
13 2670ADELARDO GALLEGO GICLUB NATACIO RUBIV2M01:10:4929000:21:0228000:40:3929.5201:01:4125300:09:0800:01:0600:01:14
14 5939DAVID MUÑOZ CUADROSCLUB ESPORTIU Z5V2M01:12:2228000:20:5431900:42:1028.4601:03:0427100:09:1800:01:3900:01:41
15 5100DAVID VILLELLAS JUAL´3SCOLA SANT JUSTV2M01:14:3033300:22:0732500:42:3728.1601:04:4430600:09:4600:01:2100:00:59
16 8035TONI ARÉVALO MONTILLLICENCIA DE DIAV2M01:23:1637000:25:0036500:47:2325.3301:12:2335600:10:5300:02:1000:02:04
17 8009JAVIER PEREZ OLTRALLICENCIA DE DIAV2M01:25:5937200:25:1737100:48:3424.7101:13:5138000:12:0800:03:3300:02:20
18 4808BLAS GARCIA DEL TORL´3SCOLA SANT JUSTV2M01:27:4237900:26:1137200:48:3524.701:14:4638400:12:5600:01:0800:00:51
19 8002RICARDO BAYO PLAZALLICENCIA DE DIAV2M01:29:4538400:27:0338000:52:102301:19:1334400:10:3200:02:0100:01:27
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6057LAURA MERCEDES LUECCT SALOU COSTA DAURADAV2F01:13:1133900:22:3127900:40:2829.6501:02:5933300:10:1200:00:4500:00:39
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M01:01:2815800:18:3410100:34:4534.5300:53:1914100:08:0900:00:5500:00:52
2 2861RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:02:4116900:18:5510500:34:5334.400:53:4823200:08:5300:00:3500:00:44
3 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:08:1526700:20:3922700:38:2031.300:58:5926900:09:1600:01:0500:00:50
4 3849GERARDO BLANCO RAMICLUB NATACIO RUBIV2M01:10:4228200:20:5627600:40:2029.7501:01:1628700:09:2600:01:3400:00:51
5 8036JAVIER CAMPOS CANASLLICENCIA DE DIAV2M01:11:5827800:20:5231000:41:4328.7701:02:3528000:09:2300:01:2200:01:16
6 5239ANTON SABATE NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:12:2831700:21:4430600:41:3628.8501:03:2025400:09:0800:01:2100:01:22
7 8032FRANCESC MUSTÉ ROILLICENCIA DE DIAV2M01:22:3537800:25:3534700:44:2826.9901:10:0338300:12:3200:01:3100:01:41
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV3F01:16:1531900:21:4634600:44:1727.101:06:0333200:10:1200:01:1000:00:57
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 719JORDI MORENO MONTANC.A. IGUALADAV3M01:04:0520700:19:1916400:36:2832.9100:55:4715800:08:1800:00:5800:00:50
2 7012THOMAS RITZKALLICENCIA DE DIAV3M01:07:2529200:21:0319000:37:1032.2900:58:1326300:09:1200:01:0400:01:10
3 4025JAVIER DEL AGUILA RC.E. VILA OLIMPICAV3M01:09:3427500:20:4926400:39:4230.2301:00:3124400:09:0300:01:3300:01:14
4 1015GUILLERMO PALUZIE AC.E. VILA OLIMPICAV3M01:16:4034900:23:1133000:42:5727.9401:06:0834500:10:3200:01:2200:01:05

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35