RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
412 394 18 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 02:43:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:54:22
23236ENRIC BOLDU ROIG00:54:37
35558SERGI MATAS LARGO00:54:57

2. - C.E.T. DISTANCE - 02:44:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1626ROBERT ZSOLT BUDAI00:54:10
22028DEHEZ AMAURY00:54:53
32606JOSEP VILADOMS BELLART00:55:02

3. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 02:44:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
11251AXEL BADIA CELMA00:52:57
25450FRANCESC ESCOLA RUIZ00:54:39
33422TRISTAM KNOPH00:56:30

4. - C.A. IGUALADA - 02:44:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
13078ALBERT MORENO MOLINS00:52:29
25233ALBERT SOLE SALCEDO00:55:11
3754JOSEP MARTINEZ CORTES00:57:08

5. - TRICBM-CALELLA - 02:44:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET00:54:15
25837ROGER RIERA BOZZO00:55:08
32337NADIR BOURAS MOUSSAOUI00:55:36

6. - C.E. TRIATLO PICORNELL - 02:46:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
14851EMILIO TIZÓN VALVERDE00:54:59
21189ALBERT SABATER MOLL00:55:41
35593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALL00:55:44

7. - C.E. RAYOTEAM - 02:46:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
14128PERE BIFET VERGE00:55:01
23336JORDI GARCIA BERMUDEZ00:55:47
32018PAU CAPDEVILA VERA00:55:56

8. - FLOR DE TRIATLO - 02:46:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
12761CARLES BLANCO CONDE00:54:02
25770MARC ZARAGOZA CARBALLIDO00:56:18
32515JORDI MUELA CASTRO00:56:28

9. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 02:47:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
14400JOAN MENGUAL BORDAS00:55:39
24714DAVID SERRA TERMENS00:55:46
32999FRANCISCO JAVIER TORRES PINO00:56:26

10. - C.E. KATOA BARCELONA - 02:48:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
15638JORGE CANO GARCIA 00:54:57
21218HERIBERT CUBELLS I CUBELLS00:55:44
35492MARC GALLARDO LOMBARTE00:57:38

11. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 02:48:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN00:55:45
25415ADRIA GOMEZ GRAU00:56:35
34846MARTI MORENO PRATS 00:56:38

12. - CLUB NATACIO BARCELONA - 02:50:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
12757GERARD AGUSTINA RIBERA00:55:38
24201BRU CALPE CAPELLADES00:56:00
3441DAVID BAELL OLIVERAS 00:59:00

13. - C.N. MATARO - 02:55:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1543ORIOL BRUGUERA SUPERVIA00:56:40
24215ALEIX GARRETA BADIA00:58:37
3281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA01:00:17

14. - CLUB NATACIO OLOT - 02:55:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
12394MIQUEL CAMPDERRICH LECUMBERRI00:57:13
23311MARC MALLARACH GUINART00:57:20
35889MARC VILAMANYA LOPEZ01:01:03

15. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:56:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZ00:54:12
22791DANIEL RATERA RAMOS00:55:56
35849JOAN SALOMON PAGESPETIT01:05:54

16. - CLUB NATACIO BANYOLES - 02:56:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
14873BIEL PLANAS VILAGRAN00:57:19
25262AITOR ESPINOSA VALERO00:58:51
34659FERRAN ALVAREZ FONT00:59:54

17. - C. TRIATLO MONTORNES - 02:56:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
15846SERGIO MORENO TORRECILLAS00:56:40
23046DAVID JURADO GUILLEN00:58:56
33201SERGIO JURADO GOMEZ01:01:02

18. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 02:56:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
13841JORDI MIRANDA ALFRANCA00:55:53
21493JOAN ALARCON VILA00:58:28
33073ARNAU MONZONIS ADAME01:02:36

19. - TRIATLO L´HOSPITALET - 02:57:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
15011JOSEP CANTOS 00:58:54
23808VICTOR LANGREO CERDAN00:59:01
31227JUAN ANTONIO HERNANDEZ ROLDAN00:59:05

20. - CLUB ESPORTIU Z5 - 02:57:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVAN BUSTOS LARA00:56:35
25603MARC DUEÑAS CASAMAYOR00:59:42
33277JOEL JARO LOPEZ01:01:25

21. - C.E. TRIPLAY PRAT - 02:58:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13076DAVID GIL MOLDES00:57:57
21717ALEX GOMEZ MARTINEZ00:59:06
35209DAVID RUBIO CERDAN01:01:33

22. - C.E. NO TE PARES - 02:58:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA00:56:37
25959ARNAU NAJERA SANTANDREU00:58:44
35466SERGIO LÓPEZ MOYA01:03:37

23. - C.N. SABADELL - 02:59:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11871DANIEL DORADO FERNANDEZ00:59:08
24096ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:00:05
35930OSCAR BERTRAN AGUILAR01:00:16

24. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 02:59:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
14594ORIOL ALONSO SERRANO00:57:08
22612ABEL ALMODOVAR MORALES00:57:20
34531ALEX CASTAÑO CUELLAR01:05:16

25. - C.N. BADALONA - 02:59:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA00:52:14
21796JAVIER SANCHEZ AMIGO01:03:33
35957JAVIER CASTAN ROMERO01:04:08

26. - CLUB PROAM - 03:00:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
14393JORDI ALBA ROBLEDO00:57:04
23112XAVIER CARMON MANTAS01:00:51
33064CARLOS VERANO GONZALEZ01:02:19

27. - TRI+9 EL MASNOU - 03:01:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12600ALEX PAGAN MONTORO00:57:37
2184JOSE MANUEL GARCIA MARTIN01:01:41
35685SERGI PRADO GARCIA01:01:51

28. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:01:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
14947ALBERTO MONTES OLIVA00:57:27
25605JONATHAN MENDEZ LOPEZ01:00:45
34642SERGI MARZO VENTURA01:03:25

29. - TGCBINN - 03:02:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11708JOSÉ MANUEL ROSA CAMPOS00:57:43
23362LLUIS VALL-LLOSERA NOGUE00:58:59
35624EDUARD BATLLOSERA BATLLOSERA01:05:36

30. - CLUB NATACIO RUBI - 03:05:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12618EDUARD GONZALEZ GARCIA00:58:46
23887RICARD VALENZUELA CRUZ01:01:28
34436FRANCESC MARTINEZ RIDAURA01:05:32

31. - GAVA TRIATLO - 03:06:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
14547MAX VELASCO RAJO01:01:26
2119JUANJO GALLARDO GONZALEZ01:02:09
35825JESUS NIÑO PRUANO01:02:53

32. - CLUB NATACIO CALDES - 03:07:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
15497JONATHAN CASTILLO MERINO00:59:03
22727NOEL FORNE VALENCIA01:00:26
31565XAVI VALLRIBERA RIERA01:07:41

33. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:07:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11552ALBERTO PRADOS CORREDOR00:58:47
24112ALEJANDRO TORO TOMAS01:03:22
31718ALEX MARTÍNEZ RAMOS01:05:30

34. - L´3SCOLA SANT JUST - 03:09:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
14004MARC PEREZ FLORES00:58:40
24684MARC SANGES PRADAS01:03:18
32709ALONSO GARCIA MARTIN01:07:02

35. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:11:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
14725SALVADOR MARTINEZ GUTIERREZ01:01:44
24207KEVIN MARFIL BOLADERAS01:02:21
34726YERAY MARTINEZ SALA01:07:47

36. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 03:12:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHO01:02:18
25446ROGER SALVADOR GIMENO01:03:01
3132FRANC CAPEL RUBIO01:07:38

37. - TEAM TRIRELAY - 03:16:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12755DAVID GARCIA RODRIGUEZ01:00:37
2492JULI PEINADO CLAPÉS01:05:23
33054JORDI PUJOL BELLALTA01:10:10

38. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 03:16:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
12086ISIDRE OT PADILLA01:02:57
24572MARCO ANTONIO BRAVO MORALES01:06:16
31723MIQUEL CARAZO RAMIREZ01:07:03

39. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:20:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13319OSCAR JIMENEZ GALLEGO01:03:03
2451ALFONS BLAS SANCHEZ01:07:49
34025JAVIER DEL AGUILA RODA01:09:34

40. - C.T. LA POBLA - 03:22:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
15147FRANCISCO JOSE LOPEZ RODRIGUEZ01:03:13
25691ALBERTO GARZÓN BARRERO01:08:25
35829JOSÉ MARÍA QUESADA POYATOS01:10:46

41. - CLUB NATACIO SITGES - 03:28:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15055ALEX MUNTANE ORDOÑEZ01:07:34
24618VICTOR PACHECO GONZALEZ01:08:04
31703FELIPE NOGUERA OTERO01:12:37

42. - VILADECANS TRIATLO - 03:45:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12675DANIEL RODRIGUEZ MATA01:03:24
25733ALEX RUIZ DEL ARCO01:12:21
35310ALEX MORALES MATA01:29:36

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35