RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
412 394 18 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:08:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13430CARLA DOMINGUEZ TORNER00:59:41
245LAIA CONESA I MUR01:02:59
35066ERIKA ROBLEDA GRACIA01:05:47

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:08:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
159MARTA ROMANCE OMS00:59:55
264GEMMA DIAZ RUIZ01:03:37
3125MARIA REMEDIOS CARRASCO TAVERO01:05:24

3. - C.E. KATOA BARCELONA - 03:09:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
147MERITXELL VELASCO AYGUASANOSA01:02:28
277TXELL JARQUE PUJALS01:02:46
32627MARINA BURGAYA NOGALES 01:03:54

4. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:17:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13276MARIA CASALS MOJICA01:00:03
24082HELENA FLORENTÍ 01:06:19
34002LARA AZNAR BELTRAN01:11:14

5. - C.A. IGUALADA - 03:28:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
15747AÏDA SOLA HERNANDEZ01:04:55
25789CRISTINA BRU CLOTET01:08:30
34609CRISTINA TABAS JUAN01:14:45

6. - C.N. MATARO - 03:29:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11839JULIA RAJA GUBAU01:03:41
25404ALBA BARROSO MONTORO01:11:30
31987JOANA MARTINEZ CARRION01:13:59

7. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 03:30:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11853LAURA PEREZ CANTERO01:04:43
22093CARLOTA AGUILERA ORDOÑEZ01:12:33
34412MARIA MARCO TERRAES01:13:01

8. - C.N. SABADELL - 03:38:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
16080JUDIT UGAS MERINO01:07:51
26244ESTHER DOMINGO NIETO01:12:23
34698PAULA GUERRERO RUSIÑOL01:17:50

9. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 03:39:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
15487LAURA PÉREZ REDONDO01:09:53
26057LAURA MERCEDES LUETICH FURLAN01:13:11
36055AMPARO MUÑOZ SANTAMANS01:16:46

10. - CLUB PROAM - 03:42:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
12570LAIA LLORET PÉREZ01:07:48
23111PIPPA MORRIS01:12:01
358ELENA OLMOS JURADO01:23:01

11. - L´3SCOLA SANT JUST - 03:45:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
14040ABRIL ESTRADE MORAGAS01:06:36
25564JANA ABADAL GINESTA01:18:18
32729ITZEL MUSTE DUEÑAS01:20:34

12. - TGCBINN - 03:50:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12000BEGO DE LA ROCHA MUR01:13:06
21705ESTEFANIA CHAMORRO I PADILLA01:18:02
34612ANNIA CASTILLO NIELL01:18:52

13. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:54:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
14588MARTA LLAMAS LUCERO01:13:48
24163AÏNARA SANDOVAL AMAT01:18:03
34165GEORGINA CALLEJON MARTINEZ01:22:21

14. - CLUB NATACIO SITGES - 03:57:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11877LAURA ESTHER RÍOS TORQUET01:13:43
25503MAREIKE VOLLMER01:18:47
31732TATIANA MARIA REYES01:24:49

15. - C.N. TARRACO - 04:22:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
15657ARIADNA SUAREZ PIZA01:16:46
25851CANDELA CASTRILLO PÉREZ01:27:57
34009NATALIA MINGORANCE MBANG MICHA01:38:02

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35