RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
321 291 281 8 2 5 20 2 6 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:07:4315900:22:3416800:35:0234.2500:57:3615300:10:0700:00:3700:00:43
2 6054IVET RUBIO COMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:16:5125700:26:4424000:38:1131.4301:04:5525400:11:5600:01:0100:00:47
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:07:0918200:23:1713900:34:0135.2800:57:1812800:09:5100:00:3200:00:32
2 4020MARIA CASTRO MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:17:4326200:27:0923100:37:4431.801:04:5327000:12:5000:00:4000:00:43
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6149MARTA BOTSORA TOLOCC.A. IGUALADASUB23F01:05:5612200:21:4215400:34:2534.8700:56:0712300:09:4900:00:3400:00:37
2 6108CRISTINA ALDEHUELA CLUB NATACIO SITGESSUB23F01:16:3425000:26:1524300:38:2331.2601:04:3825200:11:5600:00:5100:00:43
3 5198ANNA GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATSUB23F01:28:1627400:30:0326900:43:5227.3601:13:5527600:14:2100:00:5900:00:48
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3594MIREIA PONS TORRESCERDANYOLA CHABF01:06:1512300:21:4216700:35:0234.2500:56:4410100:09:3100:00:4800:00:49
2 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:11:1521500:24:1520800:36:2632.9401:00:4118800:10:3400:00:5900:00:43
3 51NURIA GARCIA GINJAUW3TRIBCNABF01:11:3019100:23:3323000:37:3631.9101:01:0917300:10:2100:00:5300:00:43
4 5031TERESA PASCUAL GODAC.A. LES TORTUGUESABF01:12:0622400:24:2921100:36:3332.8301:01:0222300:11:0400:00:5300:00:39
5 6158PAULA BALCARCE VARGC.N. MATAROABF01:22:4326400:27:2526500:42:5327.9801:10:1826100:12:2500:01:2200:01:03
6 7114ARIADNA GUIRAO MELGLLICENCIA DE DIAABF01:29:4627500:30:0327300:45:1626.5101:15:1927700:14:2700:01:1200:01:20
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:01:157100:20:127700:31:4337.8300:51:558800:09:2000:00:2700:00:39
2 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:07:5719300:23:3413100:33:4335.5900:57:1720000:10:4000:01:0600:00:39
3 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:11:2716700:22:5024500:38:2931.1801:01:1915500:10:0800:01:2100:01:13
4 8016NEUS PARDO SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABF01:12:1322500:24:2921000:36:3332.8301:01:0222800:11:1100:00:5900:00:40
5 8009LAURA VAQUÉ NUÑEZLLICENCIA DE DIAABF01:17:2323500:25:1625300:40:5929.2801:06:1522600:11:0800:01:5100:02:04
6 8004LAIA MONTOLI MONTESLLICENCIA DE DIAABF01:23:5923400:25:1427500:46:5625.5701:12:1024800:11:4900:01:0800:01:17
7 6163PATRICIA CAPAPEY MACLUB NATACIO SITGESABF01:25:3826100:26:5527400:46:1025.9901:13:0526600:12:3300:01:0000:00:59
8 6159CARLA BOIX BUFIACLUB VO2 TEAMABF01:28:3126000:26:5427900:48:5924.501:15:5326800:12:3800:01:3600:01:59
9 6193VIVIANA GARCIA MANZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABF01:31:0827900:32:0727100:44:272701:16:3427900:14:3400:01:0700:00:50
10 6014ELISABET SANCHEZ EXC.A. LES TORTUGUESABF01:31:2828000:32:5427000:44:0427.2301:16:5827800:14:3000:01:4700:00:54
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1982LAIA RIERA GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:09:5322200:24:2816400:34:5334.400:59:2118500:10:3200:00:3300:00:35
2 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:10:1018600:23:2520300:36:1133.1600:59:3619000:10:3400:00:4900:00:42
3 4069SARAI NARBONA CONEJCLUB PROAMABF01:10:4119700:23:4120500:36:1733.0700:59:5820300:10:4300:00:5600:00:50
4 3580ANA HERNANDEZ ROLDC.E. RAYOTEAMABF01:12:1023800:25:2619700:36:0133.3201:01:2720400:10:4300:00:5200:00:43
5 8005RAQUEL FAUCON ARAÑOLLICENCIA DE DIAABF01:16:5819800:23:4126400:42:5028.0201:06:3117800:10:2700:01:1600:00:58
6 1968SUSANNA LLOPART BELC.A. IGUALADAABF01:19:1825600:26:3425200:40:5029.3901:07:2425100:11:5400:00:4600:00:47
7 7102NOELIA BALLESTERO LLLICENCIA DE DIAABF01:28:1927700:31:1827600:47:3925.1801:18:579300:09:2200:01:4200:01:30
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1984NATALIA RODRIGUEZ GC.N. MATAROV1F01:02:428400:20:3410900:32:4736.600:53:219100:09:2100:00:3200:00:42
2 8031MARTA PACHECO TABERLLICENCIA DE DIAV1F01:09:5919000:23:3119300:35:5433.4300:59:2518700:10:3400:01:0700:00:49
3 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:13:0221000:24:0523800:38:0431.5201:02:0921200:10:5300:00:5500:00:45
4 6164CRISTINA AGUILERA PCLUB NATACIO RUBIV1F01:17:5923100:24:4725800:41:5428.6401:06:4123600:11:1800:01:0700:00:49
5 7112ANNA SALVADOR GAZQULLICENCIA DE DIAV1F01:28:2626900:27:4227800:48:3424.7101:16:1625800:12:1000:01:2400:00:52
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8024MIREIA GURRI I LLADLLICENCIA DE DIAV1F01:10:2518800:23:3119400:35:5633.400:59:2721700:10:5800:01:0300:00:57
2 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:13:4024400:25:3621600:36:4932.5901:02:2523300:11:1500:00:4500:00:41
3 1987JOANA MARTINEZ CARRC.N. MATAROV1F01:14:4926600:27:3616300:34:5134.4301:02:2726000:12:2200:01:0300:00:52
4 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:23:4727600:30:2125000:39:2830.4101:09:4927400:13:5800:01:0200:00:49
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1893ANGELS BOSCH CAMPRECLUB POLIESPORTIU PUIGCERV2F01:13:5525100:26:2520400:36:1633.0901:02:4123100:11:1400:00:5200:00:45
2 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:23:2427300:28:5625900:42:0228.5501:10:5826200:12:2600:00:4900:00:44
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4559MARCEL CAMPRUBI PIJCLUB NATACIO BARCELONACDM01:00:435100:19:4010300:32:2337.0600:52:033300:08:4000:01:0000:01:01
2 5000MARCEL CUADROS BROCCLUB TRIATLO CERVERACDM01:05:137900:20:2318600:35:3033.800:55:538900:09:2000:00:4500:00:34
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:56:01900:18:07200:29:5940.0200:48:06300:07:5500:00:2200:00:27
2 2910BERNAT COROMINAS OLC.E. RAYOTEAMJNM00:56:171000:18:10400:30:0539.8900:48:15500:08:0200:00:2600:00:34
3 785ROGER MANYÀ VALENZUASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:57:211200:18:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3000:00:00
4 5741GUILLERMO CORTIJO RC.N. MATAROJNM00:58:153400:19:111300:30:2139.5400:49:324100:08:4300:00:2500:00:17
5 8012ALBERT RUZ QUADRADALLICENCIA DE DIAJNM00:58:342600:18:593000:30:4738.9800:49:464800:08:4800:00:3300:00:31
6 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUJNM01:00:427600:20:166500:31:3637.9700:51:525100:08:5000:00:4800:00:36
7 2587ARNAU COSTILLA AZNAC.N. MATAROJNM01:02:059200:20:518800:31:5637.5800:52:478200:09:1800:00:3600:00:35
8 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMJNM01:03:2311000:21:246200:31:3038.100:52:5418200:10:2900:00:2900:00:36
9 3703JORDI LARRUY GILABEC.E. RAYOTEAMCDM01:03:436700:20:0614000:34:0135.2800:54:0710800:09:3600:00:3700:00:41
10 2906ROGER MUÑOZ I ALEJACLUB GASSS TRIATLO CERDANJNM01:04:0011800:21:3810400:32:2437.0400:54:0214100:09:5800:00:3600:00:50
11 5840JOAN SOLER MARTÍC.E. RAYOTEAMCDM01:04:1811400:21:3410500:32:2537.0200:53:5916700:10:1900:00:5500:00:45
12 3626GUILLEM VILLANUEVA C.E. RAYOTEAMCDM01:06:0316000:22:3911900:33:2535.9100:56:0414400:09:5900:00:3500:00:43
13 2872PAU BERNABÉ CONSTANTEAM CALELLA TRIATHLONJNM01:07:5917900:23:1214200:34:0335.2400:57:1520500:10:4400:00:3300:00:35
14 4654ALBERT PLAZA CARMONTRICBMJNM01:20:2624100:25:3126100:42:2728.2701:07:5826300:12:2800:01:2700:01:18
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2096PABLO LOPEZ MARTINEC.N. MATAROABM00:56:35500:17:59600:30:1139.7600:48:102300:08:2500:00:2900:00:30
2 4475POL GIMENO FONQUERNFLOR DE TRIATLOSUB23M00:57:151500:18:322300:30:3339.2800:49:05800:08:1000:00:3000:00:43
3 8038ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLOSUB23M00:58:051800:18:364300:31:0738.5600:49:431800:08:2200:00:2600:00:27
4 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M00:58:253900:19:231700:30:2939.3700:49:522700:08:3300:00:2600:00:35
5 499CARLOS ALFONSO PULIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:324100:19:252200:30:3339.2800:49:582900:08:3400:00:3300:00:38
6 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNABM00:58:452200:18:504800:31:1338.4400:50:033500:08:4200:00:3500:00:44
7 5976ALEX MATESANZ SALVAW3TRIBCNSUB23M00:59:204900:19:351500:30:2539.4500:50:009000:09:2000:00:2600:00:27
8 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:59:464400:19:266800:31:3837.9300:51:043700:08:4200:00:3200:00:38
9 4241RICARD BOIXCLUB VO2 TEAMSUB23M01:00:081700:18:341900:30:3039.3400:49:0422200:11:0400:00:3400:00:27
10 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:00:367000:20:115500:31:2138.2800:51:327000:09:0400:00:2800:00:32
11 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M01:00:436000:19:557300:31:4037.8900:51:357400:09:0800:00:2800:00:35
12 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMSUB23M01:00:486800:20:067400:31:4137.8700:51:476600:09:0100:00:3600:00:44
13 5765LUIS GERARDO NAVARRTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:00:495700:19:519500:32:1637.1900:52:073800:08:4200:00:3800:00:57
14 5755ALEX VERA GUZMANDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23M01:04:1814600:22:215600:31:2138.2800:53:4219300:10:3600:00:3400:00:37
15 3049CRISTIAN MARTINEZ STEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:3212400:21:4316200:34:5034.4500:56:336400:08:5900:01:3000:01:04
16 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:06:0618100:23:1510200:32:2337.0600:55:3818100:10:2800:00:3000:00:34
17 8030QUIM COLLADO ESPIGALLICENCIA DE DIASUB23M01:08:1517700:23:0815500:34:2934.800:57:3719700:10:3800:00:0000:00:00
18 2668JOAN BALLESCA VILERDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:10:0222000:24:1817100:35:0634.1900:59:2419600:10:3800:00:4800:00:39
19 7118POL PRAT BAÑOLLICENCIA DE DIASUB23M01:11:1122800:24:3416600:34:5734.3300:59:3124500:11:4000:01:0900:01:08
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM00:55:41300:17:481100:30:1739.6300:48:05100:07:3600:00:2300:00:22
2 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:121100:18:102600:30:4039.1300:48:501900:08:2200:00:5800:00:23
3 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM00:58:032000:18:443800:31:0038.7100:49:441300:08:1900:00:4500:00:28
4 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:445400:19:43700:30:1239.7400:49:555000:08:4900:00:2700:00:32
5 2072ALBERTO DÍAZ MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:495000:19:404600:31:1138.4800:50:516200:08:5800:00:3100:00:30
6 406FERRAN BETLLOCH SANC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:59:573300:19:099800:32:1837.1500:51:272400:08:3000:00:2800:00:29
7 5382VICTOR OLIVIER ADRATRI+9 EL MASNOUABM01:00:129100:20:501600:30:2539.4500:51:156100:08:5700:00:3300:00:25
8 388ELOY SERRANO RODRIGFLOR DE TRIATLOABM01:00:134000:19:235700:31:2138.2800:50:449900:09:2900:00:3400:01:13
9 5508SERGIO BERNAL GARCIC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:00:238100:20:274500:31:0838.5400:51:354900:08:4800:00:4300:00:29
10 2644MIQUEL IZQUIERDO DEC.E. RAYOTEAMABM01:00:285600:19:458600:31:5337.6400:51:385200:08:5000:00:3100:00:33
11 5695ABEL CASTRO AGUILARTRI+9 EL MASNOUABM01:00:355900:19:556600:31:3637.9700:51:317100:09:0400:00:3100:00:31
12 7116FABIAN HEINLEINLLICENCIA DE DIAABM01:00:496400:20:038500:31:5337.6400:51:565800:08:5300:00:4000:00:35
13 8015ALEX PAGAN MONTOROLLICENCIA DE DIAABM01:01:438300:20:344700:31:1238.4600:51:4613600:09:5700:00:3800:00:42
14 5756ALEX COMELLA VIÑOLACLUB VO2 TEAMABM01:02:0710000:21:036400:31:3338.0300:52:3610000:09:3100:00:4100:00:32
15 5748JOSÉ BARTOLOMÉ AVILCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:0810300:21:145400:31:1938.3200:52:3310600:09:3500:00:5800:00:30
16 2548ALEXIS GUILLÉN LERRCLUB VO2 TEAMABM01:03:3613100:21:568400:31:5237.6600:53:4812100:09:4800:01:0200:00:38
17 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM01:03:4113800:22:087600:31:4237.8500:53:5012700:09:5100:00:4200:00:38
18 1383ORIOL FERRE CAÑELLAC.N. MATAROABM01:03:532300:18:5419800:36:0233.300:54:566000:08:5700:00:4200:00:47
19 8019JAVIER TUR ROSELLOLLICENCIA DE DIAABM01:03:5612500:21:439100:32:0937.3300:53:5215100:10:0400:01:0800:00:51
20 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM01:04:0112700:21:459400:32:1437.2300:53:5914900:10:0200:00:5500:00:45
21 5745BERNAT BAS PUJOLSC.E. KATOA BARCELONAABM01:05:2112900:21:4613700:33:5935.3100:55:4510700:09:3600:00:5700:00:34
22 5717QUIM GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATABM01:06:009500:20:5417300:35:0934.1400:56:0313700:09:5700:00:4800:00:38
23 5746BERNAT RAFEL PARISC.E. KATOA BARCELONAABM01:06:1113600:22:0713000:33:4335.5900:55:5017100:10:2100:00:5300:00:38
24 5771MARC RIBO AVILACLUB TRI5UABM01:06:477800:20:2322800:37:3131.9900:57:545700:08:5300:01:5400:01:23
25 3470IGNASI BARBARROJA CC.N. SABADELLABM01:07:0918000:23:1214300:34:0335.2400:57:1513300:09:5400:01:0600:00:39
26 5744DANIEL ROMERO MARTÍC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:4017500:23:0715200:34:2134.9300:57:2815900:10:1200:00:4700:00:38
27 2354ALBERTO BERMEJO GOMDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:07:4120400:23:4613200:33:4435.5700:57:3015800:10:1100:01:0000:00:47
28 7107BLAY CASTELLS BARRALLICENCIA DE DIAABM01:08:0814800:22:2317700:35:1534.0400:57:3818300:10:3000:00:5600:00:56
29 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM01:09:1120500:23:4812000:33:2635.8900:57:1425500:11:5700:00:4400:00:46
30 5767XAVI PALAU BALASCHCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:09:5617100:22:5821900:36:5832.4600:59:5614700:10:0000:01:0300:00:58
31 5734ÒSCAR TORRUELLA LLOCLUB TRIATLO MALGRATABM01:10:2220900:24:0418100:35:2033.9600:59:2421800:10:5800:00:3500:00:36
32 7101JOAN AMETLLER SERRALLICENCIA DE DIAABM01:10:2720600:23:5519500:35:5733.3800:59:5219100:10:3500:01:0700:01:14
33 5769JAUME RUIZ-RUANO MAINDEPENDENTABM01:12:1121400:24:1522200:37:0432.3701:01:1921100:10:5200:01:1800:00:49
34 7104JORDI HOMS LORENZOLLICENCIA DE DIAABM01:14:1223700:25:2322100:37:0332.3901:02:2624700:11:4600:01:4300:00:55
35 5405MIGUEL TRIGUERO MOLC. TRIATLO MONTORNESABM01:17:5022300:24:2825500:41:2628.9601:05:5425300:11:5600:01:3800:01:03
36 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:17:5027200:27:5722600:37:2032.1401:05:1726500:12:3300:00:3800:00:43
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:55:50200:17:481200:30:2039.5600:48:08200:07:4200:00:2200:00:29
2 1580ANTOLI FAURIA TORREC.N. MATAROABM00:56:12600:18:00500:30:1039.7800:48:10600:08:0200:00:2500:00:29
3 4870ISAM MOUNIR EL MRABTRICBMABM00:57:09700:18:014200:31:0538.6100:49:06700:08:0300:00:2400:00:35
4 2788SERGI PUIGMAL OROZCCLUB VO2 TEAMABM00:57:232100:18:461000:30:1539.6700:49:011700:08:2200:00:2900:00:32
5 5411JORDI ALBA SANTAMARW3TRIBCNABM00:58:072700:19:002900:30:4738.9800:49:471400:08:2000:00:3000:00:29
6 2522ANDREU DE JUAN BARDDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:58:143500:19:142500:30:3939.1500:49:531500:08:2100:00:3300:00:44
7 269JAVIER CASTRO ROMERC.N. MATAROABM00:58:203000:19:052700:30:4339.0700:49:482500:08:3200:00:2600:00:29
8 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:58:312800:19:003700:30:5638.7900:49:563000:08:3500:00:2700:00:35
9 8032PABLO SICILIA LOPEZSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM00:58:373100:19:053600:30:5638.7900:50:013100:08:3600:00:3400:00:29
10 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM00:58:423800:19:232800:30:463900:50:092800:08:3300:00:3900:00:34
11 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:58:434500:19:32800:30:1339.7100:49:456300:08:5800:00:2700:00:32
12 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM00:58:444800:19:341800:30:3039.3400:50:043400:08:4000:00:3200:00:31
13 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:00:255200:19:408900:32:0137.4800:51:414300:08:4400:00:2900:00:35
14 2378JON ANDER URIBARRI W3TRIBCNABM01:00:366900:20:097100:31:4037.8900:51:494600:08:4700:00:5200:00:36
15 4967ALESANDER JAGOBA VIC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:00:436600:20:057900:31:4537.800:51:505600:08:5300:00:2900:00:33
16 728ALBERTO VIZCAINO NC.E. PICORNELLABM01:01:038200:20:334900:31:1338.4400:51:468100:09:1700:00:3400:00:35
17 5209DAVID RUBIO CERDÁNC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:01:177500:20:167200:31:4037.8900:51:569200:09:2100:00:3300:00:38
18 3016ORIOL MARTINEZ BAQUCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:01:5610900:21:225100:31:1538.400:52:378400:09:1900:00:3600:00:34
19 4236SERGIO RODRÍGUEZ BECLUB VO2 TEAMABM01:02:288000:20:2511300:33:0036.3600:53:256800:09:0300:00:3600:01:17
20 5826CARLOS CLARÀ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:269700:20:5811100:32:5636.4400:53:5410400:09:3200:00:3700:00:42
21 1608IVÁN REDONDO VALERACENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:03:4513400:22:058700:31:5537.600:54:0012000:09:4500:00:3200:00:49
22 7111JOSE LUIS VALERO MOLLICENCIA DE DIAABM01:04:1611600:21:3610600:32:2736.9800:54:0316000:10:1300:01:1600:00:00
23 2419DANI LOPEZ FITÓTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:2811700:21:3614600:34:1035.1200:55:4611700:09:4200:00:4300:00:30
24 5481ERNEST ROURA PUIGDECLUB TRIATLO MALGRATABM01:05:3111200:21:2915300:34:2534.8700:55:5410900:09:3700:00:5400:00:35
25 7113GERARD PANISELLO ESLLICENCIA DE DIAABM01:05:3914200:22:1112800:33:3935.6600:55:5012200:09:4900:01:1000:00:33
26 5727DANIEL MELLADO COMACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:05:4414700:22:2212300:33:3135.800:55:5312600:09:5100:01:1900:00:45
27 8010IGNASI MARTÍ PONTONLLICENCIA DE DIAABM01:06:1415400:22:2713300:33:4935.4900:56:1614200:09:5800:01:1200:01:13
28 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:06:4415500:22:2716100:34:5034.4500:57:179700:09:2700:00:5300:00:31
29 2890SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:06:4915600:22:3212500:33:3535.7300:56:0720200:10:4200:00:4500:00:50
30 8022ORIOL ELLACURIAGA HLLICENCIA DE DIAABM01:07:1314000:22:0916000:34:4434.5500:56:5316900:10:2000:00:5800:00:44
31 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:07:1613000:21:4718700:35:3733.6900:57:2413000:09:5200:01:0100:00:37
32 3168JOSEP SOTO PEREZC.E. NO TE PARESABM01:07:4015100:22:2517500:35:1234.0900:57:3715000:10:0300:00:5000:00:57
33 1603FRANCISCO MARTÍNEZ INDEPENDENTABM01:08:0216100:22:4118200:35:2233.9300:58:0314500:09:5900:01:3000:01:26
34 2573ADRIAN VERA ORTIZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:09:1118700:23:2818800:35:4133.6300:59:0914800:10:0200:01:2400:00:45
35 8014ALEX BEJARANO ESTEBLLICENCIA DE DIAABM01:09:5216500:22:4720900:36:3132.8600:59:1818900:10:3400:01:5800:00:45
36 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:10:2413300:21:5823200:37:4631.7700:59:4419800:10:4000:01:0500:00:56
37 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:11:3121300:24:1418400:35:2633.8700:59:4025000:11:5100:00:5000:00:00
38 8001NICO YORDÀ IBAÑEZLLICENCIA DE DIAABM01:12:4022600:24:3221300:36:3832.7601:01:1024000:11:3000:00:3100:00:38
39 5913JUAN FERNÁNDEZ PEÑAC.E. RAYOTEAMABM01:12:5723900:25:2719200:35:5333.4401:01:2024300:11:3700:00:4900:00:41
40 5566JOSE CARLOS REGUEIRCLUB PROAMABM01:13:4324000:25:2721700:36:5132.5601:02:1823800:11:2500:00:3900:00:41
41 5527FERNANDO SÁNCHEZ ALCLUB PROAMABM01:19:2324900:26:0725700:41:4328.7701:07:5024100:11:3300:01:2500:01:11
42 8025RAMON MASPONSLLICENCIA DE DIAABM01:26:2927000:27:4527200:45:0326.6401:12:4827300:13:4100:00:5900:00:47
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8035VÍCTOR MANUEL DEL CTRIACTIV LANZAROTEABM00:55:11100:17:35100:29:2540.7900:47:00900:08:1100:00:2500:00:30
2 637JOHN MANUEL GALINDOTRICBMABM00:56:10400:17:56900:30:1339.7100:48:09400:08:0100:00:2500:00:29
3 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:57:201300:18:113500:30:5538.8100:49:061000:08:1400:00:2400:00:37
4 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:57:47800:18:074100:31:0338.6500:49:103200:08:3700:00:3000:00:36
5 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:58:112500:18:573300:30:5138.900:49:482000:08:2300:00:2800:00:30
6 270JAVIER CIRCUJANO VAC.N. MATAROABM00:58:121400:18:316000:31:2538.200:49:561200:08:1600:00:3400:00:35
7 177ELOI MORAGUES PAÑELC.N. CATALUNYAABM00:58:182400:18:563900:31:0038.7100:49:561600:08:2200:00:2800:00:33
8 133FRANCESC JUAREZ ROSC.N. MATAROABM00:58:264600:19:32300:30:0239.9600:49:345500:08:5200:00:2800:00:26
9 3982RAFA PRADO GARCIAFLOR DE TRIATLOABM00:58:273700:19:231400:30:2139.5400:49:444200:08:4300:00:3100:00:29
10 2731SIMÓN JIMÉNEZ MARINCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM00:58:393200:19:074400:31:0838.5400:50:152200:08:2400:00:3900:00:45
11 3481EDU LOPEZ BARRANCOC.N. MATAROABM00:58:564700:19:332100:30:3239.300:50:055400:08:5100:00:2600:00:31
12 2024JORDI MATOS PARDOC.E. RAYOTEAMABM00:59:355500:19:454000:31:0238.6700:50:474700:08:4800:00:4100:00:32
13 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM00:59:436500:20:033100:30:5038.9200:50:535300:08:5000:00:3100:00:35
14 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUABM00:59:465800:19:543200:30:5138.900:50:456700:09:0100:00:2600:00:31
15 2999FRANCISCO JAVIER TOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:00:114300:19:257500:31:4237.8500:51:076900:09:0400:00:3200:00:42
16 8020JORDI BARRACHINA ROLLICENCIA DE DIAABM01:00:214200:19:259300:32:1337.2500:51:383900:08:4300:01:3800:00:38
17 5665JOSE LUIS LORENTE FC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:266300:20:027000:31:3937.9100:51:414400:08:4500:00:4000:00:33
18 316SAMUEL HUERTA RODRICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:01:057300:20:147800:31:4437.8200:51:587200:09:0700:00:5500:00:49
19 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉCLUB TRIATLO SABADELLABM01:02:119000:20:439000:32:0837.3400:52:518500:09:2000:00:4700:00:40
20 5516DANIEL VAQUÉ NUÑEZC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:219900:21:0011400:33:0136.3500:54:018600:09:2000:01:1800:00:36
21 2702JOSEP ANTONI GONZALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:4011900:21:399600:32:1737.1700:53:5611900:09:4400:00:3500:00:38
22 3648SANTI CHINCHILLA CACLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:03:4213200:21:568300:31:5237.6600:53:4813200:09:5400:00:3500:00:38
23 4549XAVIER MATARÍN SÁNCCLUB NATACIO RUBIABM01:04:178900:20:4013600:33:5835.3300:54:3811200:09:3900:00:4600:01:18
24 2742ROGER PAGES BARGALLC.E. RAYOTEAMABM01:04:599600:20:5714800:34:1135.100:55:0812900:09:5100:00:5400:01:51
25 7106SALVADOR QUIÑONES JLLICENCIA DE DIAABM01:05:4213900:22:0912900:33:4235.6100:55:5112500:09:5100:00:5100:00:48
26 362RODRIGO CARRIL MORACLUB NATACIO SITGESABM01:05:499300:20:5210000:32:2137.0900:53:1326700:12:3600:00:3300:01:04
27 4274ANTONIO ROCA PEREDOC.E. KATOA BARCELONAABM01:05:5712800:21:4515000:34:1635.0200:56:0113400:09:5600:00:3600:00:40
28 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM01:06:0510800:21:2017200:35:0734.1700:56:2711100:09:3800:01:1200:01:01
29 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁABSOLUT SPORTABM01:06:1513700:22:0713400:33:5135.4500:55:5816300:10:1700:00:3300:00:45
30 4907MARC MORELL DOLSTRICBMABM01:06:1516900:22:5611600:33:0236.3300:55:5816400:10:1700:00:4400:00:45
31 7108TONI JIMENEZ CUMPLILLICENCIA DE DIAABM01:06:3512000:21:3915700:34:3534.700:56:1417200:10:2100:01:0700:01:02
32 260JORDI FLORENSA GAMUTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:07:0717400:23:0514900:34:1235.0900:57:1712400:09:5000:00:4300:00:41
33 605HECTOR MEDRANO MARTTRI+9 EL MASNOUABM01:07:1920300:23:4512700:33:3735.700:57:2213800:09:5700:00:3600:00:34
34 2081IGNASI PIÑEIRO ADELCLUB TRIATLO MALGRATABM01:07:2115000:22:2514500:34:0935.1400:56:3420700:10:4700:00:3700:00:39
35 5749POL SURINYACH NOVELC.N. MATAROABM01:07:3413500:22:0616900:35:0334.2400:57:0917600:10:2500:00:0000:00:00
36 5687PACO GÓMEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:08:2816200:22:4417800:35:1634.0300:58:0018000:10:2800:01:0900:01:08
37 5610ADRIAN LOPEZ VIDALCLUB PROAMABM01:09:1310100:21:0724600:38:3731.0700:59:449800:09:2900:00:4400:00:41
38 3752JAVIER GONZÁLEZ SOTCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:3220100:23:4418500:35:2833.8300:59:1217000:10:2000:01:2500:00:48
39 4402SERGIO FUENTES ROSACLUB ESPORTIU Z5ABM01:09:5519400:23:3619900:36:0433.2700:59:4016100:10:1500:01:1900:01:05
40 7115JONATAN JARQUE ORTILLICENCIA DE DIAABM01:10:0118300:23:2020700:36:2432.9700:59:4416200:10:1700:01:3100:01:04
41 5725RAFAEL VICIANA MORAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:12:0718400:23:2123900:38:1031.4401:01:3119200:10:3600:01:1500:01:13
42 431CRISTIAN MONTERO CLTRICBMABM01:12:2121800:24:1722500:37:1332.2401:01:3020900:10:5100:01:0000:00:57
43 5696EDUARD VERA GONZALETRI+9 EL MASNOUABM01:12:2621100:24:0723400:37:5231.6901:01:5917700:10:2700:01:0800:01:07
44 8017JORDI MARTINEZ BERNLLICENCIA DE DIAABM01:12:4819500:23:3624100:38:1131.4301:01:4722000:11:0100:01:4200:01:03
45 5613ALBERT SEGOVIA GALICLUB PROAMABM01:13:2824800:25:5320600:36:2133.0101:02:1423200:11:1400:00:5100:00:48
46 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:13:4721900:24:1824200:38:1231.4101:02:3023500:11:1700:01:1100:01:08
47 8007SERGI RIERA DURANLLICENCIA DE DIAABM01:15:4616600:22:4926000:42:1728.3801:05:0619900:10:4000:01:3400:01:14
48 5679DAVID CARRION GARCIC.A. LES TORTUGUESABM01:15:5323200:24:5224900:38:5430.8501:03:4625700:12:0700:00:5300:01:08
49 5751DIDAC MARQUÈS ROZASCLUB ESPORTIU Z5ABM01:16:2220000:23:4225600:41:3728.8301:05:1922100:11:0300:01:1900:02:26
50 8006IVAN GARCÍALLICENCIA DE DIAABM01:23:4325900:26:5426800:43:5127.3701:10:4527100:12:5800:01:5800:01:34
51 8018SAMU ESPARCIALLICENCIA DE DIAABM01:23:5926300:27:1826700:43:4027.4801:10:5827200:13:0100:01:2700:01:28
52 7103DANIEL SAIZ QUILEZLLICENCIA DE DIAABM01:28:1927800:31:1827700:47:5125.0801:19:097500:09:1000:01:4700:01:42
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2599SANTIAGO ABAD DE AGC.N. MATAROV1M00:57:311600:18:332400:30:3439.2600:49:072100:08:2400:00:2700:00:33
2 364CARLOS LÓPEZ FERNÁNCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M00:58:101900:18:405300:31:1638.3800:49:561100:08:1400:00:2600:00:34
3 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:58:292900:19:023400:30:5538.8100:49:572600:08:3200:00:3800:00:33
4 366JOAQUIM JORDI ITURRC.N. MATAROV1M00:58:353600:19:222000:30:3139.3200:49:533600:08:4200:00:3200:00:41
5 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:00:356100:19:598200:31:4937.7200:51:484500:08:4700:00:3700:00:34
6 1101OSCAR DOMENECH SAGACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:00:417700:20:216100:31:2638.1800:51:475900:08:5400:00:3500:00:35
7 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M01:00:487200:20:135900:31:2438.2200:51:377800:09:1100:00:2600:00:35
8 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:017400:20:156900:31:3837.9300:51:537300:09:0800:00:3500:00:39
9 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:02:0011100:21:275000:31:1338.4400:52:408700:09:2000:00:3100:00:35
10 2744RAIMON SANJAUME I FCLUB VO2 TEAMV1M01:02:208500:20:379700:32:1837.1500:52:559600:09:2500:00:3400:00:39
11 1227JUAN ANTONIO HERNANC.E. RAYOTEAMV1M01:02:2610200:21:126300:31:3338.0300:52:4511600:09:4100:00:3700:00:33
12 5774FRANCISCO RAFAEL TRCLUB NATACIO RUBIV1M01:03:189400:20:5211500:33:0236.3300:53:549400:09:2400:01:5000:00:00
13 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M01:03:4715200:22:265800:31:2238.2600:53:4814300:09:5900:00:3300:00:41
14 8002JOAN MIQUEL RIERA CLLICENCIA DE DIAV1M01:03:4810500:21:1411200:32:5936.3800:54:1310500:09:3500:00:5700:00:50
15 1721OSCAR TOMAS TORRESCLUB NÀUTIC MASNOUV1M01:04:118600:20:3813500:33:5335.4200:54:3111400:09:4000:00:5600:01:03
16 2097RAFAEL CEREZUELA LOC.A. LES TORTUGUESV1M01:05:4417300:23:0411000:32:4836.5900:55:5213100:09:5200:00:5000:00:49
17 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:05:5215300:22:2612100:33:2935.8400:55:5513900:09:5700:00:3900:00:36
18 4453DAVID MARTINEZ MARTCLUB NATACIO SITGESV1M01:06:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 3241ARTURO GIL JOHANSSOC.N. TARRACOV1M01:06:5117800:23:0911700:33:0836.2200:56:1718600:10:3400:00:3800:00:45
20 5739SIMONE TIBURZICLUB PROAMV1M01:07:1719900:23:4212600:33:3535.7300:57:1714600:10:0000:00:3700:00:36
21 8008JUAN LUIS CHARRO MLLICENCIA DE DIAV1M01:07:3214100:22:1018900:35:4233.6100:57:5211500:09:4000:01:4100:01:13
22 8027DIEGO GONZÁLEZ SÁNCLLICENCIA DE DIAV1M01:08:3812100:21:4021500:36:4832.6100:58:2815600:10:1000:01:4600:01:26
23 8029JORDI MIRAS ISERNLLICENCIA DE DIAV1M01:09:3919200:23:3419600:35:5933.3500:59:3315200:10:0600:01:4000:01:07
24 5375JUAN LUIS VICENTE ODIMENSION3 CLUB TRIATLOV1M01:09:4014400:22:1323300:37:4831.7501:00:0111300:09:3900:01:4300:01:05
25 5759MARIO ROMERO HERRERC.E. RAYOTEAMV1M01:09:4614500:22:1422900:37:3431.9400:59:4814000:09:5800:00:5400:00:47
26 2697DANIEL TOMÀS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:09:4818900:23:3120100:36:0633.2400:59:3715700:10:1100:01:0400:00:53
27 2458OSCAR DIAZ FERNANDECLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:10:3321700:24:1718000:35:1933.9800:59:3621600:10:5700:00:4200:00:46
28 8011JOAN POL OLIVERASLLICENCIA DE DIAV1M01:10:5823600:25:1917900:35:1833.9901:00:3717400:10:2100:01:0500:00:45
29 5205JACINTO MUÑOZ VILLOINDEPENDENTV1M01:11:1316800:22:5123500:37:5831.6101:00:4917500:10:2400:00:5100:00:54
30 1642SERGIO JOSE MALLORQC.E. MASQUES ST ANDREUV1M01:11:5322900:24:4121200:36:3432.8201:01:1519500:10:3800:00:4500:00:52
31 8028JOSE HERNANDEZ VELÁLLICENCIA DE DIAV1M01:12:3324300:25:3619000:35:4533.5701:01:2123000:11:1200:01:1400:00:51
32 8021JORDI ALCALA PIÑOLLLICENCIA DE DIAV1M01:12:5214900:22:2425100:40:1029.8801:02:3416600:10:1800:02:1700:01:07
33 866FRANCISCO BAENA GOMSBR OPEN TEAMV1M01:13:1021600:24:1622700:37:2932.0101:01:4523900:11:2500:01:0800:01:22
34 8023ORIOL NOÈ BOBALLICENCIA DE DIAV1M01:14:4826800:27:3817000:35:0434.2201:02:4225600:12:0600:01:0400:01:14
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1062CÉSAR THOVAR PÉREZC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:00:516200:20:028100:31:4937.7200:51:516500:09:0000:00:4900:00:41
2 5776JOAN FRANCESC CAMPOC.N. CATALUNYAV1M01:02:168800:20:4010100:32:2137.0900:53:017900:09:1500:00:3300:00:42
3 2672ENRIC SUBIÑA COLLC.N. MATAROV1M01:03:1910400:21:148000:31:4637.7800:53:0016800:10:1900:00:4000:00:45
4 3844FEDERICO HABA MARTIUNIO ATLETICA RUBIV1M01:03:3412600:21:449900:32:1837.1500:54:0210300:09:3200:00:4900:00:50
5 5766CESAR OCHOA DIEZC.E. KATOA BARCELONAV1M01:05:3411300:21:3015800:34:3934.6300:56:099500:09:2500:00:5100:00:46
6 7117JOSEP PRAT DANGLALLICENCIA DE DIAV1M01:05:5114300:22:1314100:34:0135.2800:56:1411000:09:3700:01:2100:01:01
7 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:06:4815700:22:3312400:33:3435.7500:56:0720100:10:4100:01:0500:00:58
8 4408MIQUEL LLEVAT MATALSBR OPEN TEAMV1M01:06:4816400:22:4615100:34:1834.9900:57:0411800:09:4400:00:5600:00:38
9 5320MANU TORTOSA MARTIC.N. TARRACOV1M01:06:5117600:23:0711800:33:0836.2200:56:1519400:10:3600:00:4100:00:49
10 4848FELIP CASTELLANO MAC.A. IGUALADAV1M01:07:0417000:22:5714700:34:1135.100:57:0813500:09:5600:00:5300:00:38
11 289OSCAR TORRES LLORENC.N. MATAROV1M01:07:3719600:23:3912200:33:3135.800:57:1017900:10:2700:00:3900:00:39
12 4679TONY SAYAGO RODRÍGINDEPENDENTV1M01:08:0516300:22:4517600:35:1234.0900:57:5715400:10:0800:01:1300:01:34
13 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:08:2018500:23:2513800:34:0035.2900:57:2521400:10:5500:00:5900:00:42
14 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:10:0220700:23:5917400:35:1034.1200:59:0921300:10:5300:01:1000:00:44
15 3440MIQUEL JODAR CORRERC.E. RAYOTEAMV1M01:10:5020800:24:0119100:35:4533.5700:59:4622400:11:0400:01:1500:01:04
16 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:10:5421200:24:1418300:35:2333.9100:59:3723400:11:1700:01:0300:00:54
17 8013CARLOS CARDERO GARCLLICENCIA DE DIAV1M01:11:0215800:22:3323600:37:5931.5901:00:3218400:10:3000:01:2300:00:59
18 2563XAVIER PÉREZ DÁVILATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:13:2722700:24:3323700:38:0331.5401:02:3621000:10:5100:00:4700:00:50
19 5482JAUME POBLET TORREFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:13:4924600:25:4421800:36:5732.4801:02:4122700:11:0800:01:2000:00:59
20 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:14:4926500:27:3616500:34:5534.3701:02:3125900:12:1800:01:0200:00:58
21 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:16:3325800:26:4424700:38:3731.0701:05:2122900:11:1200:01:0500:01:14
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5650FERNANDO LORENZO DEA.C. PARETS RAVET BIKEV2M01:00:355300:19:429200:32:1037.3100:51:524000:08:4300:01:0300:00:40
2 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M01:01:068700:20:395200:31:1638.3800:51:557700:09:1100:00:3600:00:33
3 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M01:01:529800:20:596700:31:3637.9700:52:358000:09:1700:00:3000:00:34
4 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV2M01:03:0810700:21:1810800:32:4036.7300:53:587600:09:1000:00:4300:00:41
5 539MANEL MONTEYS VILANU.C. SANT CUGATV2M01:03:1410600:21:1710700:32:3936.7500:53:568300:09:1800:01:0700:00:51
6 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:05:3711500:21:3515600:34:3134.7700:56:0610200:09:3100:01:0600:00:50
7 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:10:2517200:23:0121400:36:4032.7300:59:4120600:10:4400:00:5600:00:52
8 3884JUAN JOSE SANCHEZ TCLUB NATACIO RUBIV2M01:12:5323300:25:1020000:36:0433.2701:01:1424400:11:3900:00:5300:01:19
9 5718SEBASTIAN LUIS LLOMINDEPENDENTV2M01:15:2120200:23:4425400:41:1929.0401:05:0316500:10:1800:01:5800:01:04
10 2126JOSE LUIS LOPEZ PINCLUB NATACIO RUBIV2M01:16:3925200:26:2724400:38:2831.201:04:5524600:11:4400:00:5400:00:52
11 8039DAVID OLIVERA LLICENCIA DE DIAV2M01:17:5722100:24:2226300:42:4428.0801:07:0620800:10:5100:01:3900:01:39
12 443AMADOR OLIVARES DE C.E. NO TE PARESV2M01:21:3025400:26:2826600:43:1327.7701:09:4124900:11:4900:01:3100:01:36
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5357PEDRO TALAVERA ROMECLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:13:3924200:25:3622400:37:0732.3301:02:4321500:10:5600:01:2100:01:09
2 7109ÀNGEL FERNÁNDEZ MALLICENCIA DE DIAV2M01:13:5525300:26:2720200:36:0733.2301:02:3423700:11:2100:00:4400:00:54
3 3077JOSÉ MANUEL HARO ONTRICBMV2M01:13:5524700:25:4722000:37:0132.4201:02:4822500:11:0700:01:1300:01:05
4 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:23:1427100:27:5526200:42:3328.201:10:2826900:12:4600:00:5600:01:25
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 961ANTONIO PAREJA MOCHCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:18:2324500:25:3824800:38:4530.9701:04:2327500:14:0000:00:4300:01:09
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:12:5223000:24:4622300:37:0532.3601:01:5121900:11:0100:00:5300:01:06
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2498JUAN MANUEL BORRAS CLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:12:1325500:26:3214400:34:0435.2301:00:3624200:11:3700:00:5700:00:54
2 987TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M01:14:4826700:27:3715900:34:4334.5701:02:2026400:12:2800:01:0300:00:50

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32