RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
321 291 281 8 2 5 20 2 6 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8035VÍCTOR MANUEL DEL CORRAL TRIACTIV LANZAROTEABM00:55:11100:17:35100:29:2540.7900:47:00900:08:1100:00:2500:00:30
2 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM00:55:41300:17:481100:30:1739.6300:48:05100:07:3600:00:2300:00:22
3 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:55:50200:17:481200:30:2039.5600:48:08200:07:4200:00:2200:00:29
4 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:56:01900:18:07200:29:5940.0200:48:06300:07:5500:00:2200:00:27
5 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM00:56:10400:17:56900:30:1339.7100:48:09400:08:0100:00:2500:00:29
6 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM00:56:12600:18:00500:30:1039.7800:48:10600:08:0200:00:2500:00:29
7 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.E. RAYOTEAMJNM00:56:171000:18:10400:30:0539.8900:48:15500:08:0200:00:2600:00:34
8 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROABM00:56:35500:17:59600:30:1139.7600:48:102300:08:2500:00:2900:00:30
9 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM00:57:09700:18:014200:31:0538.6100:49:06700:08:0300:00:2400:00:35
10 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:121100:18:102600:30:4039.1300:48:501900:08:2200:00:5800:00:23
11 4475POL GIMENO FONQUERNIEFLOR DE TRIATLOSUB23M00:57:151500:18:322300:30:3339.2800:49:05800:08:1000:00:3000:00:43
12 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:57:201300:18:113500:30:5538.8100:49:061000:08:1400:00:2400:00:37
13 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:57:211200:18:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3000:00:00
14 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM00:57:232100:18:461000:30:1539.6700:49:011700:08:2200:00:2900:00:32
15 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M00:57:311600:18:332400:30:3439.2600:49:072100:08:2400:00:2700:00:33
16 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:57:47800:18:074100:31:0338.6500:49:103200:08:3700:00:3000:00:36
17 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM00:58:032000:18:443800:31:0038.7100:49:441300:08:1900:00:4500:00:28
18 8038ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLOSUB23M00:58:051800:18:364300:31:0738.5600:49:431800:08:2200:00:2600:00:27
19 5411JORDI ALBA SANTAMARIAW3TRIBCNABM00:58:072700:19:002900:30:4738.9800:49:471400:08:2000:00:3000:00:29
20 364CARLOS LÓPEZ FERNÁNDEZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M00:58:101900:18:405300:31:1638.3800:49:561100:08:1400:00:2600:00:34
21 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:58:112500:18:573300:30:5138.9000:49:482000:08:2300:00:2800:00:30
22 270JAVIER CIRCUJANO VALDERRAC.N. MATAROABM00:58:121400:18:316000:31:2538.2000:49:561200:08:1600:00:3400:00:35
23 2522ANDREU DE JUAN BARDESDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:58:143500:19:142500:30:3939.1500:49:531500:08:2100:00:3300:00:44
24 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM00:58:153400:19:111300:30:2139.5400:49:324100:08:4300:00:2500:00:17
25 177ELOI MORAGUES PAÑELLAC.N. CATALUNYAABM00:58:182400:18:563900:31:0038.7100:49:561600:08:2200:00:2800:00:33
26 269JAVIER CASTRO ROMEROC.N. MATAROABM00:58:203000:19:052700:30:4339.0700:49:482500:08:3200:00:2600:00:29
27 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M00:58:253900:19:231700:30:2939.3700:49:522700:08:3300:00:2600:00:35
28 133FRANCESC JUAREZ ROSELLOC.N. MATAROABM00:58:264600:19:32300:30:0239.9600:49:345500:08:5200:00:2800:00:26
29 3982RAFA PRADO GARCIAFLOR DE TRIATLOABM00:58:273700:19:231400:30:2139.5400:49:444200:08:4300:00:3100:00:29
30 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:58:292900:19:023400:30:5538.8100:49:572600:08:3200:00:3800:00:33
31 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:58:312800:19:003700:30:5638.7900:49:563000:08:3500:00:2700:00:35
32 499CARLOS ALFONSO PULIDO MARFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:324100:19:252200:30:3339.2800:49:582900:08:3400:00:3300:00:38
33 8012ALBERT RUZ QUADRADALLICENCIA DE DIAJNM00:58:342600:18:593000:30:4738.9800:49:464800:08:4800:00:3300:00:31
34 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M00:58:353600:19:222000:30:3139.3200:49:533600:08:4200:00:3200:00:41
35 8032PABLO SICILIA LOPEZSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM00:58:373100:19:053600:30:5638.7900:50:013100:08:3600:00:3400:00:29
36 2731SIMÓN JIMÉNEZ MARINCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM00:58:393200:19:074400:31:0838.5400:50:152200:08:2400:00:3900:00:45
37 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM00:58:423800:19:232800:30:4639.0000:50:092800:08:3300:00:3900:00:34
38 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:58:434500:19:32800:30:1339.7100:49:456300:08:5800:00:2700:00:32
39 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM00:58:444800:19:341800:30:3039.3400:50:043400:08:4000:00:3200:00:31
40 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:445400:19:43700:30:1239.7400:49:555000:08:4900:00:2700:00:32
41 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNABM00:58:452200:18:504800:31:1338.4400:50:033500:08:4200:00:3500:00:44
42 3481EDU LOPEZ BARRANCOC.N. MATAROABM00:58:564700:19:332100:30:3239.3000:50:055400:08:5100:00:2600:00:31
43 5976ALEX MATESANZ SALVADOW3TRIBCNSUB23M00:59:204900:19:351500:30:2539.4500:50:009000:09:2000:00:2600:00:27
44 2024JORDI MATOS PARDOC.E. RAYOTEAMABM00:59:355500:19:454000:31:0238.6700:50:474700:08:4800:00:4100:00:32
45 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM00:59:436500:20:033100:30:5038.9200:50:535300:08:5000:00:3100:00:35
46 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUABM00:59:465800:19:543200:30:5138.9000:50:456700:09:0100:00:2600:00:31
47 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:59:464400:19:266800:31:3837.9300:51:043700:08:4200:00:3200:00:38
48 2072ALBERTO DÍAZ MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:495000:19:404600:31:1138.4800:50:516200:08:5800:00:3100:00:30
49 406FERRAN BETLLOCH SANDALINAC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:59:573300:19:099800:32:1837.1500:51:272400:08:3000:00:2800:00:29
50 4241RICARD BOIXCLUB VO2 TEAMSUB23M01:00:081700:18:341900:30:3039.3400:49:0422200:11:0400:00:3400:00:27
51 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:00:114300:19:257500:31:4237.8500:51:076900:09:0400:00:3200:00:42
52 5382VICTOR OLIVIER ADRASTETRI+9 EL MASNOUABM01:00:129100:20:501600:30:2539.4500:51:156100:08:5700:00:3300:00:25
53 388ELOY SERRANO RODRIGUEZFLOR DE TRIATLOABM01:00:134000:19:235700:31:2138.2800:50:449900:09:2900:00:3400:01:13
54 8020JORDI BARRACHINA RODERALLICENCIA DE DIAABM01:00:214200:19:259300:32:1337.2500:51:383900:08:4300:01:3800:00:38
55 5508SERGIO BERNAL GARCIAC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:00:238100:20:274500:31:0838.5400:51:354900:08:4800:00:4300:00:29
56 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:00:255200:19:408900:32:0137.4800:51:414300:08:4400:00:2900:00:35
57 5665JOSE LUIS LORENTE FERNÁNDC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:266300:20:027000:31:3937.9100:51:414400:08:4500:00:4000:00:33
58 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM01:00:285600:19:458600:31:5337.6400:51:385200:08:5000:00:3100:00:33
59 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:00:356100:19:598200:31:4937.7200:51:484500:08:4700:00:3700:00:34
60 5695ABEL CASTRO AGUILARTRI+9 EL MASNOUABM01:00:355900:19:556600:31:3637.9700:51:317100:09:0400:00:3100:00:31
61 5650FERNANDO LORENZO DE JESÚSA.C. PARETS RAVET BIKEV2M01:00:355300:19:429200:32:1037.3100:51:524000:08:4300:01:0300:00:40
62 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:00:367000:20:115500:31:2138.2800:51:327000:09:0400:00:2800:00:32
63 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAW3TRIBCNABM01:00:366900:20:097100:31:4037.8900:51:494600:08:4700:00:5200:00:36
64 1101OSCAR DOMENECH SAGARRACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:00:417700:20:216100:31:2638.1800:51:475900:08:5400:00:3500:00:35
65 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUJNM01:00:427600:20:166500:31:3637.9700:51:525100:08:5000:00:4800:00:36
66 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM01:00:435100:19:4010300:32:2337.0600:52:033300:08:4000:01:0000:01:01
67 4967ALESANDER JAGOBA VILCHEZ C.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:00:436600:20:057900:31:4537.8000:51:505600:08:5300:00:2900:00:33
68 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M01:00:436000:19:557300:31:4037.8900:51:357400:09:0800:00:2800:00:35
69 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:00:487200:20:135900:31:2438.2200:51:377800:09:1100:00:2600:00:35
70 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M01:00:486800:20:067400:31:4137.8700:51:476600:09:0100:00:3600:00:44
71 7116FABIAN HEINLEINLLICENCIA DE DIAABM01:00:496400:20:038500:31:5337.6400:51:565800:08:5300:00:4000:00:35
72 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:00:495700:19:519500:32:1637.1900:52:073800:08:4200:00:3800:00:57
73 1062CÉSAR THOVAR PÉREZC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:00:516200:20:028100:31:4937.7200:51:516500:09:0000:00:4900:00:41
74 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:017400:20:156900:31:3837.9300:51:537300:09:0800:00:3500:00:39
75 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM01:01:038200:20:334900:31:1338.4400:51:468100:09:1700:00:3400:00:35
76 316SAMUEL HUERTA RODRIGUEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:01:057300:20:147800:31:4437.8200:51:587200:09:0700:00:5500:00:49
77 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:01:068700:20:395200:31:1638.3800:51:557700:09:1100:00:3600:00:33
78 5209DAVID RUBIO CERDÁNC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:01:177500:20:167200:31:4037.8900:51:569200:09:2100:00:3300:00:38
79 8015ALEX PAGAN MONTOROLLICENCIA DE DIAABM01:01:438300:20:344700:31:1238.4600:51:4613600:09:5700:00:3800:00:42
80 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M01:01:529800:20:596700:31:3637.9700:52:358000:09:1700:00:3000:00:34
81 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:01:5610900:21:225100:31:1538.4000:52:378400:09:1900:00:3600:00:34
82 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:02:0011100:21:275000:31:1338.4400:52:408700:09:2000:00:3100:00:35
83 2587ARNAU COSTILLA AZNARC.N. MATAROJNM01:02:059200:20:518800:31:5637.5800:52:478200:09:1800:00:3600:00:35
84 5756ALEX COMELLA VIÑOLASCLUB VO2 TEAMABM01:02:0710000:21:036400:31:3338.0300:52:3610000:09:3100:00:4100:00:32
85 5748JOSÉ BARTOLOMÉ AVILÉSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:0810300:21:145400:31:1938.3200:52:3310600:09:3500:00:5800:00:30
86 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:02:119000:20:439000:32:0837.3400:52:518500:09:2000:00:4700:00:40
87 5776JOAN FRANCESC CAMPOS VAZQC.N. CATALUNYAV1M01:02:168800:20:4010100:32:2137.0900:53:017900:09:1500:00:3300:00:42
88 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M01:02:208500:20:379700:32:1837.1500:52:559600:09:2500:00:3400:00:39
89 1227JUAN ANTONIO HERNANDEZ ROC.E. RAYOTEAMV1M01:02:2610200:21:126300:31:3338.0300:52:4511600:09:4100:00:3700:00:33
90 4236SERGIO RODRÍGUEZ BENEGASCLUB VO2 TEAMABM01:02:288000:20:2511300:33:0036.3600:53:256800:09:0300:00:3600:01:17
91 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV2M01:03:0810700:21:1810800:32:4036.7300:53:587600:09:1000:00:4300:00:41
92 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M01:03:1410600:21:1710700:32:3936.7500:53:568300:09:1800:01:0700:00:51
93 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M01:03:189400:20:5211500:33:0236.3300:53:549400:09:2400:01:5000:00:00
94 2672ENRIC SUBIÑA COLLC.N. MATAROV1M01:03:1910400:21:148000:31:4637.7800:53:0016800:10:1900:00:4000:00:45
95 5516DANIEL VAQUÉ NUÑEZC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:219900:21:0011400:33:0136.3500:54:018600:09:2000:01:1800:00:36
96 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMJNM01:03:2311000:21:246200:31:3038.1000:52:5418200:10:2900:00:2900:00:36
97 5826CARLOS CLARÀ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:269700:20:5811100:32:5636.4400:53:5410400:09:3200:00:3700:00:42
98 3844FEDERICO HABA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:03:3412600:21:449900:32:1837.1500:54:0210300:09:3200:00:4900:00:50
99 2548ALEXIS GUILLÉN LERROUXCLUB VO2 TEAMABM01:03:3613100:21:568400:31:5237.6600:53:4812100:09:4800:01:0200:00:38
100 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:4011900:21:399600:32:1737.1700:53:5611900:09:4400:00:3500:00:38
101 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM01:03:4113800:22:087600:31:4237.8500:53:5012700:09:5100:00:4200:00:38
102 3648SANTI CHINCHILLA CANOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:03:4213200:21:568300:31:5237.6600:53:4813200:09:5400:00:3500:00:38
103 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMCDM01:03:436700:20:0614000:34:0135.2800:54:0710800:09:3600:00:3700:00:41
104 1608IVÁN REDONDO VALERACENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:03:4513400:22:058700:31:5537.6000:54:0012000:09:4500:00:3200:00:49
105 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M01:03:4715200:22:265800:31:2238.2600:53:4814300:09:5900:00:3300:00:41
106 8002JOAN MIQUEL RIERA CORTLLICENCIA DE DIAV1M01:03:4810500:21:1411200:32:5936.3800:54:1310500:09:3500:00:5700:00:50
107 1383ORIOL FERRE CAÑELLASC.N. MATAROABM01:03:532300:18:5419800:36:0233.3000:54:566000:08:5700:00:4200:00:47
108 8019JAVIER TUR ROSELLOLLICENCIA DE DIAABM01:03:5612500:21:439100:32:0937.3300:53:5215100:10:0400:01:0800:00:51
109 2906ROGER MUÑOZ I ALEJANDROCLUB GASSS TRIATLO CERDANJNM01:04:0011800:21:3810400:32:2437.0400:54:0214100:09:5800:00:3600:00:50
110 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:04:0112700:21:459400:32:1437.2300:53:5914900:10:0200:00:5500:00:45
111 1721OSCAR TOMAS TORRESCLUB NÀUTIC MASNOUV1M01:04:118600:20:3813500:33:5335.4200:54:3111400:09:4000:00:5600:01:03
112 7111JOSE LUIS VALERO MORONLLICENCIA DE DIAABM01:04:1611600:21:3610600:32:2736.9800:54:0316000:10:1300:01:1600:00:00
113 4549XAVIER MATARÍN SÁNCHEZCLUB NATACIO RUBIABM01:04:178900:20:4013600:33:5835.3300:54:3811200:09:3900:00:4600:01:18
114 5840JOAN SOLER MARTÍC.E. RAYOTEAMCDM01:04:1811400:21:3410500:32:2537.0200:53:5916700:10:1900:00:5500:00:45
115 5755ALEX VERA GUZMANDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23M01:04:1814600:22:215600:31:2138.2800:53:4219300:10:3600:00:3400:00:37
116 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM01:04:599600:20:5714800:34:1135.1000:55:0812900:09:5100:00:5400:01:51
117 5000MARCEL CUADROS BROCHCLUB TRIATLO CERVERACDM01:05:137900:20:2318600:35:3033.8000:55:538900:09:2000:00:4500:00:34
118 5745BERNAT BAS PUJOLSC.E. KATOA BARCELONAABM01:05:2112900:21:4613700:33:5935.3100:55:4510700:09:3600:00:5700:00:34
119 2419DANI LOPEZ FITÓTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:2811700:21:3614600:34:1035.1200:55:4611700:09:4200:00:4300:00:30
120 5481ERNEST ROURA PUIGDEVALLCLUB TRIATLO MALGRATABM01:05:3111200:21:2915300:34:2534.8700:55:5410900:09:3700:00:5400:00:35
121 3049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:3212400:21:4316200:34:5034.4500:56:336400:08:5900:01:3000:01:04
122 5766CESAR OCHOA DIEZC.E. KATOA BARCELONAV1M01:05:3411300:21:3015800:34:3934.6300:56:099500:09:2500:00:5100:00:46
123 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:05:3711500:21:3515600:34:3134.7700:56:0610200:09:3100:01:0600:00:50
124 7113GERARD PANISELLO ESCRIGLLICENCIA DE DIAABM01:05:3914200:22:1112800:33:3935.6600:55:5012200:09:4900:01:1000:00:33
125 7106SALVADOR QUIÑONES JIMÉNEZLLICENCIA DE DIAABM01:05:4213900:22:0912900:33:4235.6100:55:5112500:09:5100:00:5100:00:48
126 5727DANIEL MELLADO COMACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:05:4414700:22:2212300:33:3135.8000:55:5312600:09:5100:01:1900:00:45
127 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M01:05:4417300:23:0411000:32:4836.5900:55:5213100:09:5200:00:5000:00:49
128 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:05:499300:20:5210000:32:2137.0900:53:1326700:12:3600:00:3300:01:04
129 7117JOSEP PRAT DANGLALLICENCIA DE DIAV1M01:05:5114300:22:1314100:34:0135.2800:56:1411000:09:3700:01:2100:01:01
130 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:05:5215300:22:2612100:33:2935.8400:55:5513900:09:5700:00:3900:00:36
131 4274ANTONIO ROCA PEREDOC.E. KATOA BARCELONAABM01:05:5712800:21:4515000:34:1635.0200:56:0113400:09:5600:00:3600:00:40
132 5717QUIM GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATABM01:06:009500:20:5417300:35:0934.1400:56:0313700:09:5700:00:4800:00:38
133 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:06:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
134 3626GUILLEM VILLANUEVA URBANC.E. RAYOTEAMCDM01:06:0316000:22:3911900:33:2535.9100:56:0414400:09:5900:00:3500:00:43
135 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM01:06:0510800:21:2017200:35:0734.1700:56:2711100:09:3800:01:1200:01:01
136 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:06:0618100:23:1510200:32:2337.0600:55:3818100:10:2800:00:3000:00:34
137 5746BERNAT RAFEL PARISC.E. KATOA BARCELONAABM01:06:1113600:22:0713000:33:4335.5900:55:5017100:10:2100:00:5300:00:38
138 8010IGNASI MARTÍ PONTONESLLICENCIA DE DIAABM01:06:1415400:22:2713300:33:4935.4900:56:1614200:09:5800:01:1200:01:13
139 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM01:06:1513700:22:0713400:33:5135.4500:55:5816300:10:1700:00:3300:00:45
140 4907MARC MORELL DOLSTRICBMABM01:06:1516900:22:5611600:33:0236.3300:55:5816400:10:1700:00:4400:00:45
141 7108TONI JIMENEZ CUMPLIDOLLICENCIA DE DIAABM01:06:3512000:21:3915700:34:3534.7000:56:1417200:10:2100:01:0700:01:02
142 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:06:4415500:22:2716100:34:5034.4500:57:179700:09:2700:00:5300:00:31
143 5771MARC RIBO AVILACLUB TRI5UABM01:06:477800:20:2322800:37:3131.9900:57:545700:08:5300:01:5400:01:23
144 4408MIQUEL LLEVAT MATALLANASBR OPEN TEAMV1M01:06:4816400:22:4615100:34:1834.9900:57:0411800:09:4400:00:5600:00:38
145 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:06:4815700:22:3312400:33:3435.7500:56:0720100:10:4100:01:0500:00:58
146 2890SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:06:4915600:22:3212500:33:3535.7300:56:0720200:10:4200:00:4500:00:50
147 3241ARTURO GIL JOHANSSONC.N. TARRACOV1M01:06:5117800:23:0911700:33:0836.2200:56:1718600:10:3400:00:3800:00:45
148 5320MANU TORTOSA MARTINEZC.N. TARRACOV1M01:06:5117600:23:0711800:33:0836.2200:56:1519400:10:3600:00:4100:00:49
149 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV1M01:07:0417000:22:5714700:34:1135.1000:57:0813500:09:5600:00:5300:00:38
150 260JORDI FLORENSA GAMUNDITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:07:0717400:23:0514900:34:1235.0900:57:1712400:09:5000:00:4300:00:41
151 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:07:0918000:23:1214300:34:0335.2400:57:1513300:09:5400:01:0600:00:39
152 8022ORIOL ELLACURIAGA HERNANDLLICENCIA DE DIAABM01:07:1314000:22:0916000:34:4434.5500:56:5316900:10:2000:00:5800:00:44
153 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:07:1613000:21:4718700:35:3733.6900:57:2413000:09:5200:01:0100:00:37
154 5739SIMONE TIBURZICLUB PROAMV1M01:07:1719900:23:4212600:33:3535.7300:57:1714600:10:0000:00:3700:00:36
155 605HECTOR MEDRANO MARTINEZTRI+9 EL MASNOUABM01:07:1920300:23:4512700:33:3735.7000:57:2213800:09:5700:00:3600:00:34
156 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLCLUB TRIATLO MALGRATABM01:07:2115000:22:2514500:34:0935.1400:56:3420700:10:4700:00:3700:00:39
157 8008JUAN LUIS CHARRO MOLINALLICENCIA DE DIAV1M01:07:3214100:22:1018900:35:4233.6100:57:5211500:09:4000:01:4100:01:13
158 5749POL SURINYACH NOVELLASC.N. MATAROABM01:07:3413500:22:0616900:35:0334.2400:57:0917600:10:2500:00:0000:00:00
159 289OSCAR TORRES LLORENTEC.N. MATAROV1M01:07:3719600:23:3912200:33:3135.8000:57:1017900:10:2700:00:3900:00:39
160 3168JOSEP SOTO PEREZC.E. NO TE PARESABM01:07:4015100:22:2517500:35:1234.0900:57:3715000:10:0300:00:5000:00:57
161 5744DANIEL ROMERO MARTÍNEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:4017500:23:0715200:34:2134.9300:57:2815900:10:1200:00:4700:00:38
162 2354ALBERTO BERMEJO GOMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:07:4120400:23:4613200:33:4435.5700:57:3015800:10:1100:01:0000:00:47
163 2872PAU BERNABÉ CONSTANSTEAM CALELLA TRIATHLONJNM01:07:5917900:23:1214200:34:0335.2400:57:1520500:10:4400:00:3300:00:35
164 1603FRANCISCO MARTÍNEZ LÓPEZINDEPENDENTABM01:08:0216100:22:4118200:35:2233.9300:58:0314500:09:5900:01:3000:01:26
165 4679TONY SAYAGO RODRÍGUEZINDEPENDENTV1M01:08:0516300:22:4517600:35:1234.0900:57:5715400:10:0800:01:1300:01:34
166 7107BLAY CASTELLS BARRACHINALLICENCIA DE DIAABM01:08:0814800:22:2317700:35:1534.0400:57:3818300:10:3000:00:5600:00:56
167 8030QUIM COLLADO ESPIGARESLLICENCIA DE DIASUB23M01:08:1517700:23:0815500:34:2934.8000:57:3719700:10:3800:00:0000:00:00
168 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:08:2018500:23:2513800:34:0035.2900:57:2521400:10:5500:00:5900:00:42
169 5687PACO GÓMEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:08:2816200:22:4417800:35:1634.0300:58:0018000:10:2800:01:0900:01:08
170 8027DIEGO GONZÁLEZ SÁNCHEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:08:3812100:21:4021500:36:4832.6100:58:2815600:10:1000:01:4600:01:26
171 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM01:09:1120500:23:4812000:33:2635.8900:57:1425500:11:5700:00:4400:00:46
172 2573ADRIAN VERA ORTIZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:09:1118700:23:2818800:35:4133.6300:59:0914800:10:0200:01:2400:00:45
173 5610ADRIAN LOPEZ VIDALCLUB PROAMABM01:09:1310100:21:0724600:38:3731.0700:59:449800:09:2900:00:4400:00:41
174 3752JAVIER GONZÁLEZ SOTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:3220100:23:4418500:35:2833.8300:59:1217000:10:2000:01:2500:00:48
175 8029JORDI MIRAS ISERNLLICENCIA DE DIAV1M01:09:3919200:23:3419600:35:5933.3500:59:3315200:10:0600:01:4000:01:07
176 5375JUAN LUIS VICENTE OJEDADIMENSION3 CLUB TRIATLOV1M01:09:4014400:22:1323300:37:4831.7501:00:0111300:09:3900:01:4300:01:05
177 5759MARIO ROMERO HERRERAC.E. RAYOTEAMV1M01:09:4614500:22:1422900:37:3431.9400:59:4814000:09:5800:00:5400:00:47
178 2697DANIEL TOMÀS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:09:4818900:23:3120100:36:0633.2400:59:3715700:10:1100:01:0400:00:53
179 8014ALEX BEJARANO ESTEBANLLICENCIA DE DIAABM01:09:5216500:22:4720900:36:3132.8600:59:1818900:10:3400:01:5800:00:45
180 4402SERGIO FUENTES ROSALESCLUB ESPORTIU Z5ABM01:09:5519400:23:3619900:36:0433.2700:59:4016100:10:1500:01:1900:01:05
181 5767XAVI PALAU BALASCHCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:09:5617100:22:5821900:36:5832.4600:59:5614700:10:0000:01:0300:00:58
182 7115JONATAN JARQUE ORTIZLLICENCIA DE DIAABM01:10:0118300:23:2020700:36:2432.9700:59:4416200:10:1700:01:3100:01:04
183 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:10:0220700:23:5917400:35:1034.1200:59:0921300:10:5300:01:1000:00:44
184 2668JOAN BALLESCA VILERTDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:10:0222000:24:1817100:35:0634.1900:59:2419600:10:3800:00:4800:00:39
185 5734ÒSCAR TORRUELLA LLOBETCLUB TRIATLO MALGRATABM01:10:2220900:24:0418100:35:2033.9600:59:2421800:10:5800:00:3500:00:36
186 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:10:2413300:21:5823200:37:4631.7700:59:4419800:10:4000:01:0500:00:56
187 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:10:2517200:23:0121400:36:4032.7300:59:4120600:10:4400:00:5600:00:52
188 7101JOAN AMETLLER SERRALLICENCIA DE DIAABM01:10:2720600:23:5519500:35:5733.3800:59:5219100:10:3500:01:0700:01:14
189 2458OSCAR DIAZ FERNANDEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:10:3321700:24:1718000:35:1933.9800:59:3621600:10:5700:00:4200:00:46
190 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M01:10:5020800:24:0119100:35:4533.5700:59:4622400:11:0400:01:1500:01:04
191 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:10:5421200:24:1418300:35:2333.9100:59:3723400:11:1700:01:0300:00:54
192 8011JOAN POL OLIVERASLLICENCIA DE DIAV1M01:10:5823600:25:1917900:35:1833.9901:00:3717400:10:2100:01:0500:00:45
193 8013CARLOS CARDERO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:11:0215800:22:3323600:37:5931.5901:00:3218400:10:3000:01:2300:00:59
194 7118POL PRAT BAÑOLLICENCIA DE DIASUB23M01:11:1122800:24:3416600:34:5734.3300:59:3124500:11:4000:01:0900:01:08
195 5205JACINTO MUÑOZ VILLODRESINDEPENDENTV1M01:11:1316800:22:5123500:37:5831.6101:00:4917500:10:2400:00:5100:00:54
196 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:11:3121300:24:1418400:35:2633.8700:59:4025000:11:5100:00:5000:00:00
197 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUV1M01:11:5322900:24:4121200:36:3432.8201:01:1519500:10:3800:00:4500:00:52
198 5725RAFAEL VICIANA MORALESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:12:0718400:23:2123900:38:1031.4401:01:3119200:10:3600:01:1500:01:13
199 5769JAUME RUIZ-RUANO MARCOSINDEPENDENTABM01:12:1121400:24:1522200:37:0432.3701:01:1921100:10:5200:01:1800:00:49
200 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:12:1325500:26:3214400:34:0435.2301:00:3624200:11:3700:00:5700:00:54
201 431CRISTIAN MONTERO CLOPESTRICBMABM01:12:2121800:24:1722500:37:1332.2401:01:3020900:10:5100:01:0000:00:57
202 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUABM01:12:2621100:24:0723400:37:5231.6901:01:5917700:10:2700:01:0800:01:07
203 8028JOSE HERNANDEZ VELÁZQUEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:12:3324300:25:3619000:35:4533.5701:01:2123000:11:1200:01:1400:00:51
204 8001NICO YORDÀ IBAÑEZLLICENCIA DE DIAABM01:12:4022600:24:3221300:36:3832.7601:01:1024000:11:3000:00:3100:00:38
205 8017JORDI MARTINEZ BERNALLLICENCIA DE DIAABM01:12:4819500:23:3624100:38:1131.4301:01:4722000:11:0100:01:4200:01:03
206 8021JORDI ALCALA PIÑOLLLICENCIA DE DIAV1M01:12:5214900:22:2425100:40:1029.8801:02:3416600:10:1800:02:1700:01:07
207 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:12:5223000:24:4622300:37:0532.3601:01:5121900:11:0100:00:5300:01:06
208 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M01:12:5323300:25:1020000:36:0433.2701:01:1424400:11:3900:00:5300:01:19
209 5913JUAN FERNÁNDEZ PEÑAC.E. RAYOTEAMABM01:12:5723900:25:2719200:35:5333.4401:01:2024300:11:3700:00:4900:00:41
210 866FRANCISCO BAENA GOMEZSBR OPEN TEAMV1M01:13:1021600:24:1622700:37:2932.0101:01:4523900:11:2500:01:0800:01:22
211 2563XAVIER PÉREZ DÁVILATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:13:2722700:24:3323700:38:0331.5401:02:3621000:10:5100:00:4700:00:50
212 5613ALBERT SEGOVIA GALISTEOCLUB PROAMABM01:13:2824800:25:5320600:36:2133.0101:02:1423200:11:1400:00:5100:00:48
213 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:13:3924200:25:3622400:37:0732.3301:02:4321500:10:5600:01:2100:01:09
214 5566JOSE CARLOS REGUEIRACLUB PROAMABM01:13:4324000:25:2721700:36:5132.5601:02:1823800:11:2500:00:3900:00:41
215 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:13:4721900:24:1824200:38:1231.4101:02:3023500:11:1700:01:1100:01:08
216 5482JAUME POBLET TORRESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:13:4924600:25:4421800:36:5732.4801:02:4122700:11:0800:01:2000:00:59
217 7109ÀNGEL FERNÁNDEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV2M01:13:5525300:26:2720200:36:0733.2301:02:3423700:11:2100:00:4400:00:54
218 3077JOSÉ MANUEL HARO ONIEVATRICBMV2M01:13:5524700:25:4722000:37:0132.4201:02:4822500:11:0700:01:1300:01:05
219 7104JORDI HOMS LORENZOLLICENCIA DE DIAABM01:14:1223700:25:2322100:37:0332.3901:02:2624700:11:4600:01:4300:00:55
220 8023ORIOL NOÈ BOBALLICENCIA DE DIAV1M01:14:4826800:27:3817000:35:0434.2201:02:4225600:12:0600:01:0400:01:14
221 987TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M01:14:4826700:27:3715900:34:4334.5701:02:2026400:12:2800:01:0300:00:50
222 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:14:4926500:27:3616500:34:5534.3701:02:3125900:12:1800:01:0200:00:58
223 5718SEBASTIAN LUIS LLOMPART VINDEPENDENTV2M01:15:2120200:23:4425400:41:1929.0401:05:0316500:10:1800:01:5800:01:04
224 8007SERGI RIERA DURANLLICENCIA DE DIAABM01:15:4616600:22:4926000:42:1728.3801:05:0619900:10:4000:01:3400:01:14
225 5679DAVID CARRION GARCIAC.A. LES TORTUGUESABM01:15:5323200:24:5224900:38:5430.8501:03:4625700:12:0700:00:5300:01:08
226 5751DIDAC MARQUÈS ROZASCLUB ESPORTIU Z5ABM01:16:2220000:23:4225600:41:3728.8301:05:1922100:11:0300:01:1900:02:26
227 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:16:3325800:26:4424700:38:3731.0701:05:2122900:11:1200:01:0500:01:14
228 2126JOSE LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV2M01:16:3925200:26:2724400:38:2831.2001:04:5524600:11:4400:00:5400:00:52
229 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:17:5027200:27:5722600:37:2032.1401:05:1726500:12:3300:00:3800:00:43
230 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINAC. TRIATLO MONTORNESABM01:17:5022300:24:2825500:41:2628.9601:05:5425300:11:5600:01:3800:01:03
231 8039DAVID OLIVERA LLICENCIA DE DIAV2M01:17:5722100:24:2226300:42:4428.0801:07:0620800:10:5100:01:3900:01:39
232 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:18:2324500:25:3824800:38:4530.9701:04:2327500:14:0000:00:4300:01:09
233 5527FERNANDO SÁNCHEZ ALVAREZCLUB PROAMABM01:19:2324900:26:0725700:41:4328.7701:07:5024100:11:3300:01:2500:01:11
234 4654ALBERT PLAZA CARMONATRICBMJNM01:20:2624100:25:3126100:42:2728.2701:07:5826300:12:2800:01:2700:01:18
235 443AMADOR OLIVARES DE LA OSAC.E. NO TE PARESV2M01:21:3025400:26:2826600:43:1327.7701:09:4124900:11:4900:01:3100:01:36
236 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:23:1427100:27:5526200:42:3328.2001:10:2826900:12:4600:00:5600:01:25
237 8006IVAN GARCÍALLICENCIA DE DIAABM01:23:4325900:26:5426800:43:5127.3701:10:4527100:12:5800:01:5800:01:34
238 8018SAMU ESPARCIALLICENCIA DE DIAABM01:23:5926300:27:1826700:43:4027.4801:10:5827200:13:0100:01:2700:01:28
239 8025RAMON MASPONSLLICENCIA DE DIAABM01:26:2927000:27:4527200:45:0326.6401:12:4827300:13:4100:00:5900:00:47
240 7103DANIEL SAIZ QUILEZLLICENCIA DE DIAABM01:28:1927800:31:1827700:47:5125.0801:19:097500:09:1000:01:4700:01:42


NF 665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGC.N. CATALUNYASUB23M00:00:00000:19:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00
NF 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM00:00:00000:18:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2500:00:00
NF 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:00:00000:18:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2500:00:00
NF 5768PAU GILI OLIVETEAM CALELLA TRIATHLONCDM00:00:00000:22:39000:35:5933.3500:58:38000:00:0000:01:0400:01:38
NF 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB NATACIO CORNELLACDM00:00:00000:20:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3500:00:00
NF 8003FRANCESC ODENALLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:26:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2400:00:00
NF 8033EDGAR OLIVARES MAÑASLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:20:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8034JOSE MANUEL ACOSTA MÁRQUEINDEPENDENTV1M00:00:00000:27:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2800:00:00




NP 3812XAVIER ESPINOSA ORTIZESSENCIAL TRIATLOABM
NP 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROSUB23M
NP 599ALBERT MATEO GRAUC.E. RAYOTEAMCDM
NP 824XAVIER FONTSERE ROVIRAC.A. LES TORTUGUESABM
NP 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M
NP 929XAVIER TURON MIRANDATRICBMV1M
NP 945JUAN JOSÉ ROBLES SANCHEZTRI2WINABM
NP 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M
NP 1475RAFAEL FORCADELL FARELLC.E. RAYOTEAMCDM
NP 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M
NP 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. KATOA BARCELONAJNM
NP 2819JORDI CLARET PRIMSBR OPEN TEAMV2M
NP 3067JUAN LUIS FERNANDEZ MUÑOZGAVA TRIATLOABM
NP 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM
NP 4694PAU VENTURA MONTAÑACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM
NP 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM
NP 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONASUB23M
NP 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM
NP 5714JONATAN GALLARDOTRICBMABM
NP 5738ENRIC MUDARRA HERRERATRICBMV2M
NP 5916JORDI TRAVESSET SANCHEZTRI+9 EL MASNOUABM
NP 7105JOSEP MARIA MORROS RODENLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7110JORDI GONZALEZ CARMONALLICENCIA DE DIAV1M
NP 8026DAVID RODRIGUEZ ABADLLICENCIA DE DIAABM
NP 8036SERGI ANDRES DURANLLICENCIA DE DIAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32