RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
321 291 281 8 2 5 20 2 6 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM01:00:435100:19:4010300:32:2337.0600:52:033300:08:4000:01:0000:01:01
2 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMCDM01:03:436700:20:0614000:34:0135.2800:54:0710800:09:3600:00:3700:00:41
3 5840JOAN SOLER MARTÍC.E. RAYOTEAMCDM01:04:1811400:21:3410500:32:2537.0200:53:5916700:10:1900:00:5500:00:45
4 5000MARCEL CUADROS BROCHCLUB TRIATLO CERVERACDM01:05:137900:20:2318600:35:3033.8000:55:538900:09:2000:00:4500:00:34
5 3626GUILLEM VILLANUEVA URBANC.E. RAYOTEAMCDM01:06:0316000:22:3911900:33:2535.9100:56:0414400:09:5900:00:3500:00:43
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:56:01900:18:07200:29:5940.0200:48:06300:07:5500:00:2200:00:27
2 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.E. RAYOTEAMJNM00:56:171000:18:10400:30:0539.8900:48:15500:08:0200:00:2600:00:34
3 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:57:211200:18:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3000:00:00
4 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM00:58:153400:19:111300:30:2139.5400:49:324100:08:4300:00:2500:00:17
5 8012ALBERT RUZ QUADRADALLICENCIA DE DIAJNM00:58:342600:18:593000:30:4738.9800:49:464800:08:4800:00:3300:00:31
6 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUJNM01:00:427600:20:166500:31:3637.9700:51:525100:08:5000:00:4800:00:36
7 2587ARNAU COSTILLA AZNARC.N. MATAROJNM01:02:059200:20:518800:31:5637.5800:52:478200:09:1800:00:3600:00:35
8 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMJNM01:03:2311000:21:246200:31:3038.1000:52:5418200:10:2900:00:2900:00:36
9 2906ROGER MUÑOZ I ALEJANDROCLUB GASSS TRIATLO CERDANJNM01:04:0011800:21:3810400:32:2437.0400:54:0214100:09:5800:00:3600:00:50
10 2872PAU BERNABÉ CONSTANSTEAM CALELLA TRIATHLONJNM01:07:5917900:23:1214200:34:0335.2400:57:1520500:10:4400:00:3300:00:35
11 4654ALBERT PLAZA CARMONATRICBMJNM01:20:2624100:25:3126100:42:2728.2701:07:5826300:12:2800:01:2700:01:18
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4475POL GIMENO FONQUERNIEFLOR DE TRIATLOSUB23M00:57:151500:18:322300:30:3339.2800:49:05800:08:1000:00:3000:00:43
2 8038ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLOSUB23M00:58:051800:18:364300:31:0738.5600:49:431800:08:2200:00:2600:00:27
3 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M00:58:253900:19:231700:30:2939.3700:49:522700:08:3300:00:2600:00:35
4 5976ALEX MATESANZ SALVADOW3TRIBCNSUB23M00:59:204900:19:351500:30:2539.4500:50:009000:09:2000:00:2600:00:27
5 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:59:464400:19:266800:31:3837.9300:51:043700:08:4200:00:3200:00:38
6 4241RICARD BOIXCLUB VO2 TEAMSUB23M01:00:081700:18:341900:30:3039.3400:49:0422200:11:0400:00:3400:00:27
7 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:00:367000:20:115500:31:2138.2800:51:327000:09:0400:00:2800:00:32
8 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M01:00:436000:19:557300:31:4037.8900:51:357400:09:0800:00:2800:00:35
9 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M01:00:486800:20:067400:31:4137.8700:51:476600:09:0100:00:3600:00:44
10 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:00:495700:19:519500:32:1637.1900:52:073800:08:4200:00:3800:00:57
11 5755ALEX VERA GUZMANDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23M01:04:1814600:22:215600:31:2138.2800:53:4219300:10:3600:00:3400:00:37
12 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:06:0618100:23:1510200:32:2337.0600:55:3818100:10:2800:00:3000:00:34
13 8030QUIM COLLADO ESPIGARESLLICENCIA DE DIASUB23M01:08:1517700:23:0815500:34:2934.8000:57:3719700:10:3800:00:0000:00:00
14 7118POL PRAT BAÑOLLICENCIA DE DIASUB23M01:11:1122800:24:3416600:34:5734.3300:59:3124500:11:4000:01:0900:01:08
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M00:57:311600:18:332400:30:3439.2600:49:072100:08:2400:00:2700:00:33
2 364CARLOS LÓPEZ FERNÁNDEZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M00:58:101900:18:405300:31:1638.3800:49:561100:08:1400:00:2600:00:34
3 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:58:292900:19:023400:30:5538.8100:49:572600:08:3200:00:3800:00:33
4 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M00:58:353600:19:222000:30:3139.3200:49:533600:08:4200:00:3200:00:41
5 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:00:356100:19:598200:31:4937.7200:51:484500:08:4700:00:3700:00:34
6 1101OSCAR DOMENECH SAGARRACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:00:417700:20:216100:31:2638.1800:51:475900:08:5400:00:3500:00:35
7 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:00:487200:20:135900:31:2438.2200:51:377800:09:1100:00:2600:00:35
8 1062CÉSAR THOVAR PÉREZC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:00:516200:20:028100:31:4937.7200:51:516500:09:0000:00:4900:00:41
9 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:017400:20:156900:31:3837.9300:51:537300:09:0800:00:3500:00:39
10 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:02:0011100:21:275000:31:1338.4400:52:408700:09:2000:00:3100:00:35
11 5776JOAN FRANCESC CAMPOS VAZQC.N. CATALUNYAV1M01:02:168800:20:4010100:32:2137.0900:53:017900:09:1500:00:3300:00:42
12 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M01:02:208500:20:379700:32:1837.1500:52:559600:09:2500:00:3400:00:39
13 1227JUAN ANTONIO HERNANDEZ ROC.E. RAYOTEAMV1M01:02:2610200:21:126300:31:3338.0300:52:4511600:09:4100:00:3700:00:33
14 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M01:03:189400:20:5211500:33:0236.3300:53:549400:09:2400:01:5000:00:00
15 2672ENRIC SUBIÑA COLLC.N. MATAROV1M01:03:1910400:21:148000:31:4637.7800:53:0016800:10:1900:00:4000:00:45
16 3844FEDERICO HABA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:03:3412600:21:449900:32:1837.1500:54:0210300:09:3200:00:4900:00:50
17 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M01:03:4715200:22:265800:31:2238.2600:53:4814300:09:5900:00:3300:00:41
18 8002JOAN MIQUEL RIERA CORTLLICENCIA DE DIAV1M01:03:4810500:21:1411200:32:5936.3800:54:1310500:09:3500:00:5700:00:50
19 1721OSCAR TOMAS TORRESCLUB NÀUTIC MASNOUV1M01:04:118600:20:3813500:33:5335.4200:54:3111400:09:4000:00:5600:01:03
20 5766CESAR OCHOA DIEZC.E. KATOA BARCELONAV1M01:05:3411300:21:3015800:34:3934.6300:56:099500:09:2500:00:5100:00:46
21 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M01:05:4417300:23:0411000:32:4836.5900:55:5213100:09:5200:00:5000:00:49
22 7117JOSEP PRAT DANGLALLICENCIA DE DIAV1M01:05:5114300:22:1314100:34:0135.2800:56:1411000:09:3700:01:2100:01:01
23 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:05:5215300:22:2612100:33:2935.8400:55:5513900:09:5700:00:3900:00:36
24 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:06:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:06:4815700:22:3312400:33:3435.7500:56:0720100:10:4100:01:0500:00:58
26 4408MIQUEL LLEVAT MATALLANASBR OPEN TEAMV1M01:06:4816400:22:4615100:34:1834.9900:57:0411800:09:4400:00:5600:00:38
27 5320MANU TORTOSA MARTINEZC.N. TARRACOV1M01:06:5117600:23:0711800:33:0836.2200:56:1519400:10:3600:00:4100:00:49
28 3241ARTURO GIL JOHANSSONC.N. TARRACOV1M01:06:5117800:23:0911700:33:0836.2200:56:1718600:10:3400:00:3800:00:45
29 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV1M01:07:0417000:22:5714700:34:1135.1000:57:0813500:09:5600:00:5300:00:38
30 5739SIMONE TIBURZICLUB PROAMV1M01:07:1719900:23:4212600:33:3535.7300:57:1714600:10:0000:00:3700:00:36
31 8008JUAN LUIS CHARRO MOLINALLICENCIA DE DIAV1M01:07:3214100:22:1018900:35:4233.6100:57:5211500:09:4000:01:4100:01:13
32 289OSCAR TORRES LLORENTEC.N. MATAROV1M01:07:3719600:23:3912200:33:3135.8000:57:1017900:10:2700:00:3900:00:39
33 4679TONY SAYAGO RODRÍGUEZINDEPENDENTV1M01:08:0516300:22:4517600:35:1234.0900:57:5715400:10:0800:01:1300:01:34
34 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:08:2018500:23:2513800:34:0035.2900:57:2521400:10:5500:00:5900:00:42
35 8027DIEGO GONZÁLEZ SÁNCHEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:08:3812100:21:4021500:36:4832.6100:58:2815600:10:1000:01:4600:01:26
36 8029JORDI MIRAS ISERNLLICENCIA DE DIAV1M01:09:3919200:23:3419600:35:5933.3500:59:3315200:10:0600:01:4000:01:07
37 5375JUAN LUIS VICENTE OJEDADIMENSION3 CLUB TRIATLOV1M01:09:4014400:22:1323300:37:4831.7501:00:0111300:09:3900:01:4300:01:05
38 5759MARIO ROMERO HERRERAC.E. RAYOTEAMV1M01:09:4614500:22:1422900:37:3431.9400:59:4814000:09:5800:00:5400:00:47
39 2697DANIEL TOMÀS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:09:4818900:23:3120100:36:0633.2400:59:3715700:10:1100:01:0400:00:53
40 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:10:0220700:23:5917400:35:1034.1200:59:0921300:10:5300:01:1000:00:44
41 2458OSCAR DIAZ FERNANDEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:10:3321700:24:1718000:35:1933.9800:59:3621600:10:5700:00:4200:00:46
42 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M01:10:5020800:24:0119100:35:4533.5700:59:4622400:11:0400:01:1500:01:04
43 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:10:5421200:24:1418300:35:2333.9100:59:3723400:11:1700:01:0300:00:54
44 8011JOAN POL OLIVERASLLICENCIA DE DIAV1M01:10:5823600:25:1917900:35:1833.9901:00:3717400:10:2100:01:0500:00:45
45 8013CARLOS CARDERO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:11:0215800:22:3323600:37:5931.5901:00:3218400:10:3000:01:2300:00:59
46 5205JACINTO MUÑOZ VILLODRESINDEPENDENTV1M01:11:1316800:22:5123500:37:5831.6101:00:4917500:10:2400:00:5100:00:54
47 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUV1M01:11:5322900:24:4121200:36:3432.8201:01:1519500:10:3800:00:4500:00:52
48 8028JOSE HERNANDEZ VELÁZQUEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:12:3324300:25:3619000:35:4533.5701:01:2123000:11:1200:01:1400:00:51
49 8021JORDI ALCALA PIÑOLLLICENCIA DE DIAV1M01:12:5214900:22:2425100:40:1029.8801:02:3416600:10:1800:02:1700:01:07
50 866FRANCISCO BAENA GOMEZSBR OPEN TEAMV1M01:13:1021600:24:1622700:37:2932.0101:01:4523900:11:2500:01:0800:01:22
51 2563XAVIER PÉREZ DÁVILATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:13:2722700:24:3323700:38:0331.5401:02:3621000:10:5100:00:4700:00:50
52 5482JAUME POBLET TORRESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:13:4924600:25:4421800:36:5732.4801:02:4122700:11:0800:01:2000:00:59
53 8023ORIOL NOÈ BOBALLICENCIA DE DIAV1M01:14:4826800:27:3817000:35:0434.2201:02:4225600:12:0600:01:0400:01:14
54 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:14:4926500:27:3616500:34:5534.3701:02:3125900:12:1800:01:0200:00:58
55 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:16:3325800:26:4424700:38:3731.0701:05:2122900:11:1200:01:0500:01:14
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5650FERNANDO LORENZO DE JESÚSA.C. PARETS RAVET BIKEV2M01:00:355300:19:429200:32:1037.3100:51:524000:08:4300:01:0300:00:40
2 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:01:068700:20:395200:31:1638.3800:51:557700:09:1100:00:3600:00:33
3 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M01:01:529800:20:596700:31:3637.9700:52:358000:09:1700:00:3000:00:34
4 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV2M01:03:0810700:21:1810800:32:4036.7300:53:587600:09:1000:00:4300:00:41
5 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M01:03:1410600:21:1710700:32:3936.7500:53:568300:09:1800:01:0700:00:51
6 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:05:3711500:21:3515600:34:3134.7700:56:0610200:09:3100:01:0600:00:50
7 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:10:2517200:23:0121400:36:4032.7300:59:4120600:10:4400:00:5600:00:52
8 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M01:12:5323300:25:1020000:36:0433.2701:01:1424400:11:3900:00:5300:01:19
9 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:13:3924200:25:3622400:37:0732.3301:02:4321500:10:5600:01:2100:01:09
10 3077JOSÉ MANUEL HARO ONIEVATRICBMV2M01:13:5524700:25:4722000:37:0132.4201:02:4822500:11:0700:01:1300:01:05
11 7109ÀNGEL FERNÁNDEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV2M01:13:5525300:26:2720200:36:0733.2301:02:3423700:11:2100:00:4400:00:54
12 5718SEBASTIAN LUIS LLOMPART VINDEPENDENTV2M01:15:2120200:23:4425400:41:1929.0401:05:0316500:10:1800:01:5800:01:04
13 2126JOSE LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV2M01:16:3925200:26:2724400:38:2831.2001:04:5524600:11:4400:00:5400:00:52
14 8039DAVID OLIVERA LLICENCIA DE DIAV2M01:17:5722100:24:2226300:42:4428.0801:07:0620800:10:5100:01:3900:01:39
15 443AMADOR OLIVARES DE LA OSAC.E. NO TE PARESV2M01:21:3025400:26:2826600:43:1327.7701:09:4124900:11:4900:01:3100:01:36
16 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:23:1427100:27:5526200:42:3328.2001:10:2826900:12:4600:00:5600:01:25
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:12:1325500:26:3214400:34:0435.2301:00:3624200:11:3700:00:5700:00:54
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:12:5223000:24:4622300:37:0532.3601:01:5121900:11:0100:00:5300:01:06
3 987TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M01:14:4826700:27:3715900:34:4334.5701:02:2026400:12:2800:01:0300:00:50
4 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:18:2324500:25:3824800:38:4530.9701:04:2327500:14:0000:00:4300:01:09
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:07:0918200:23:1713900:34:0135.2800:57:1812800:09:5100:00:3200:00:32
2 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:07:4315900:22:3416800:35:0234.2500:57:3615300:10:0700:00:3700:00:43
3 6054IVET RUBIO COMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:16:5125700:26:4424000:38:1131.4301:04:5525400:11:5600:01:0100:00:47
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:17:4326200:27:0923100:37:4431.8001:04:5327000:12:5000:00:4000:00:43
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6149MARTA BOTSORA TOLOCHKOC.A. IGUALADASUB23F01:05:5612200:21:4215400:34:2534.8700:56:0712300:09:4900:00:3400:00:37
2 6108CRISTINA ALDEHUELA CORRALCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:16:3425000:26:1524300:38:2331.2601:04:3825200:11:5600:00:5100:00:43
3 5198ANNA GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATSUB23F01:28:1627400:30:0326900:43:5227.3601:13:5527600:14:2100:00:5900:00:48
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1984NATALIA RODRIGUEZ GRAGERAC.N. MATAROV1F01:02:428400:20:3410900:32:4736.6000:53:219100:09:2100:00:3200:00:42
2 8031MARTA PACHECO TABERNERLLICENCIA DE DIAV1F01:09:5919000:23:3119300:35:5433.4300:59:2518700:10:3400:01:0700:00:49
3 8024MIREIA GURRI I LLADÓLLICENCIA DE DIAV1F01:10:2518800:23:3119400:35:5633.4000:59:2721700:10:5800:01:0300:00:57
4 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:13:0221000:24:0523800:38:0431.5201:02:0921200:10:5300:00:5500:00:45
5 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:13:4024400:25:3621600:36:4932.5901:02:2523300:11:1500:00:4500:00:41
6 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV1F01:14:4926600:27:3616300:34:5134.4301:02:2726000:12:2200:01:0300:00:52
7 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F01:17:5923100:24:4725800:41:5428.6401:06:4123600:11:1800:01:0700:00:49
8 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:23:4727600:30:2125000:39:2830.4101:09:4927400:13:5800:01:0200:00:49
9 7112ANNA SALVADOR GAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1F01:28:2626900:27:4227800:48:3424.7101:16:1625800:12:1000:01:2400:00:52
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1893ANGELS BOSCH CAMPRECIOSCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV2F01:13:5525100:26:2520400:36:1633.0901:02:4123100:11:1400:00:5200:00:45
2 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:23:2427300:28:5625900:42:0228.5501:10:5826200:12:2600:00:4900:00:44
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8035VÍCTOR MANUEL DEL CORRAL TRIACTIV LANZAROTEABM00:55:11100:17:35100:29:2540.7900:47:00900:08:1100:00:2500:00:30
2 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM00:55:41300:17:481100:30:1739.6300:48:05100:07:3600:00:2300:00:22
3 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:55:50200:17:481200:30:2039.5600:48:08200:07:4200:00:2200:00:29
4 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM00:56:10400:17:56900:30:1339.7100:48:09400:08:0100:00:2500:00:29
5 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM00:56:12600:18:00500:30:1039.7800:48:10600:08:0200:00:2500:00:29
6 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROABM00:56:35500:17:59600:30:1139.7600:48:102300:08:2500:00:2900:00:30
7 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM00:57:09700:18:014200:31:0538.6100:49:06700:08:0300:00:2400:00:35
8 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:121100:18:102600:30:4039.1300:48:501900:08:2200:00:5800:00:23
9 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:57:201300:18:113500:30:5538.8100:49:061000:08:1400:00:2400:00:37
10 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM00:57:232100:18:461000:30:1539.6700:49:011700:08:2200:00:2900:00:32
11 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:57:47800:18:074100:31:0338.6500:49:103200:08:3700:00:3000:00:36
12 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM00:58:032000:18:443800:31:0038.7100:49:441300:08:1900:00:4500:00:28
13 5411JORDI ALBA SANTAMARIAW3TRIBCNABM00:58:072700:19:002900:30:4738.9800:49:471400:08:2000:00:3000:00:29
14 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:58:112500:18:573300:30:5138.9000:49:482000:08:2300:00:2800:00:30
15 270JAVIER CIRCUJANO VALDERRAC.N. MATAROABM00:58:121400:18:316000:31:2538.2000:49:561200:08:1600:00:3400:00:35
16 2522ANDREU DE JUAN BARDESDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:58:143500:19:142500:30:3939.1500:49:531500:08:2100:00:3300:00:44
17 177ELOI MORAGUES PAÑELLAC.N. CATALUNYAABM00:58:182400:18:563900:31:0038.7100:49:561600:08:2200:00:2800:00:33
18 269JAVIER CASTRO ROMEROC.N. MATAROABM00:58:203000:19:052700:30:4339.0700:49:482500:08:3200:00:2600:00:29
19 133FRANCESC JUAREZ ROSELLOC.N. MATAROABM00:58:264600:19:32300:30:0239.9600:49:345500:08:5200:00:2800:00:26
20 3982RAFA PRADO GARCIAFLOR DE TRIATLOABM00:58:273700:19:231400:30:2139.5400:49:444200:08:4300:00:3100:00:29
21 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:58:312800:19:003700:30:5638.7900:49:563000:08:3500:00:2700:00:35
22 499CARLOS ALFONSO PULIDO MARFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:324100:19:252200:30:3339.2800:49:582900:08:3400:00:3300:00:38
23 8032PABLO SICILIA LOPEZSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM00:58:373100:19:053600:30:5638.7900:50:013100:08:3600:00:3400:00:29
24 2731SIMÓN JIMÉNEZ MARINCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM00:58:393200:19:074400:31:0838.5400:50:152200:08:2400:00:3900:00:45
25 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM00:58:423800:19:232800:30:4639.0000:50:092800:08:3300:00:3900:00:34
26 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:58:434500:19:32800:30:1339.7100:49:456300:08:5800:00:2700:00:32
27 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM00:58:444800:19:341800:30:3039.3400:50:043400:08:4000:00:3200:00:31
28 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:445400:19:43700:30:1239.7400:49:555000:08:4900:00:2700:00:32
29 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNABM00:58:452200:18:504800:31:1338.4400:50:033500:08:4200:00:3500:00:44
30 3481EDU LOPEZ BARRANCOC.N. MATAROABM00:58:564700:19:332100:30:3239.3000:50:055400:08:5100:00:2600:00:31
31 2024JORDI MATOS PARDOC.E. RAYOTEAMABM00:59:355500:19:454000:31:0238.6700:50:474700:08:4800:00:4100:00:32
32 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM00:59:436500:20:033100:30:5038.9200:50:535300:08:5000:00:3100:00:35
33 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUABM00:59:465800:19:543200:30:5138.9000:50:456700:09:0100:00:2600:00:31
34 2072ALBERTO DÍAZ MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:495000:19:404600:31:1138.4800:50:516200:08:5800:00:3100:00:30
35 406FERRAN BETLLOCH SANDALINAC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:59:573300:19:099800:32:1837.1500:51:272400:08:3000:00:2800:00:29
36 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:00:114300:19:257500:31:4237.8500:51:076900:09:0400:00:3200:00:42
37 5382VICTOR OLIVIER ADRASTETRI+9 EL MASNOUABM01:00:129100:20:501600:30:2539.4500:51:156100:08:5700:00:3300:00:25
38 388ELOY SERRANO RODRIGUEZFLOR DE TRIATLOABM01:00:134000:19:235700:31:2138.2800:50:449900:09:2900:00:3400:01:13
39 8020JORDI BARRACHINA RODERALLICENCIA DE DIAABM01:00:214200:19:259300:32:1337.2500:51:383900:08:4300:01:3800:00:38
40 5508SERGIO BERNAL GARCIAC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:00:238100:20:274500:31:0838.5400:51:354900:08:4800:00:4300:00:29
41 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:00:255200:19:408900:32:0137.4800:51:414300:08:4400:00:2900:00:35
42 5665JOSE LUIS LORENTE FERNÁNDC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:266300:20:027000:31:3937.9100:51:414400:08:4500:00:4000:00:33
43 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM01:00:285600:19:458600:31:5337.6400:51:385200:08:5000:00:3100:00:33
44 5695ABEL CASTRO AGUILARTRI+9 EL MASNOUABM01:00:355900:19:556600:31:3637.9700:51:317100:09:0400:00:3100:00:31
45 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAW3TRIBCNABM01:00:366900:20:097100:31:4037.8900:51:494600:08:4700:00:5200:00:36
46 4967ALESANDER JAGOBA VILCHEZ C.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:00:436600:20:057900:31:4537.8000:51:505600:08:5300:00:2900:00:33
47 7116FABIAN HEINLEINLLICENCIA DE DIAABM01:00:496400:20:038500:31:5337.6400:51:565800:08:5300:00:4000:00:35
48 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM01:01:038200:20:334900:31:1338.4400:51:468100:09:1700:00:3400:00:35
49 316SAMUEL HUERTA RODRIGUEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:01:057300:20:147800:31:4437.8200:51:587200:09:0700:00:5500:00:49
50 5209DAVID RUBIO CERDÁNC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:01:177500:20:167200:31:4037.8900:51:569200:09:2100:00:3300:00:38
51 8015ALEX PAGAN MONTOROLLICENCIA DE DIAABM01:01:438300:20:344700:31:1238.4600:51:4613600:09:5700:00:3800:00:42
52 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:01:5610900:21:225100:31:1538.4000:52:378400:09:1900:00:3600:00:34
53 5756ALEX COMELLA VIÑOLASCLUB VO2 TEAMABM01:02:0710000:21:036400:31:3338.0300:52:3610000:09:3100:00:4100:00:32
54 5748JOSÉ BARTOLOMÉ AVILÉSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:0810300:21:145400:31:1938.3200:52:3310600:09:3500:00:5800:00:30
55 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:02:119000:20:439000:32:0837.3400:52:518500:09:2000:00:4700:00:40
56 4236SERGIO RODRÍGUEZ BENEGASCLUB VO2 TEAMABM01:02:288000:20:2511300:33:0036.3600:53:256800:09:0300:00:3600:01:17
57 5516DANIEL VAQUÉ NUÑEZC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:219900:21:0011400:33:0136.3500:54:018600:09:2000:01:1800:00:36
58 5826CARLOS CLARÀ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:269700:20:5811100:32:5636.4400:53:5410400:09:3200:00:3700:00:42
59 2548ALEXIS GUILLÉN LERROUXCLUB VO2 TEAMABM01:03:3613100:21:568400:31:5237.6600:53:4812100:09:4800:01:0200:00:38
60 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:4011900:21:399600:32:1737.1700:53:5611900:09:4400:00:3500:00:38
61 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM01:03:4113800:22:087600:31:4237.8500:53:5012700:09:5100:00:4200:00:38
62 3648SANTI CHINCHILLA CANOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:03:4213200:21:568300:31:5237.6600:53:4813200:09:5400:00:3500:00:38
63 1608IVÁN REDONDO VALERACENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:03:4513400:22:058700:31:5537.6000:54:0012000:09:4500:00:3200:00:49
64 1383ORIOL FERRE CAÑELLASC.N. MATAROABM01:03:532300:18:5419800:36:0233.3000:54:566000:08:5700:00:4200:00:47
65 8019JAVIER TUR ROSELLOLLICENCIA DE DIAABM01:03:5612500:21:439100:32:0937.3300:53:5215100:10:0400:01:0800:00:51
66 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:04:0112700:21:459400:32:1437.2300:53:5914900:10:0200:00:5500:00:45
67 7111JOSE LUIS VALERO MORONLLICENCIA DE DIAABM01:04:1611600:21:3610600:32:2736.9800:54:0316000:10:1300:01:1600:00:00
68 4549XAVIER MATARÍN SÁNCHEZCLUB NATACIO RUBIABM01:04:178900:20:4013600:33:5835.3300:54:3811200:09:3900:00:4600:01:18
69 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM01:04:599600:20:5714800:34:1135.1000:55:0812900:09:5100:00:5400:01:51
70 5745BERNAT BAS PUJOLSC.E. KATOA BARCELONAABM01:05:2112900:21:4613700:33:5935.3100:55:4510700:09:3600:00:5700:00:34
71 2419DANI LOPEZ FITÓTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:2811700:21:3614600:34:1035.1200:55:4611700:09:4200:00:4300:00:30
72 5481ERNEST ROURA PUIGDEVALLCLUB TRIATLO MALGRATABM01:05:3111200:21:2915300:34:2534.8700:55:5410900:09:3700:00:5400:00:35
73 3049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:3212400:21:4316200:34:5034.4500:56:336400:08:5900:01:3000:01:04
74 7113GERARD PANISELLO ESCRIGLLICENCIA DE DIAABM01:05:3914200:22:1112800:33:3935.6600:55:5012200:09:4900:01:1000:00:33
75 7106SALVADOR QUIÑONES JIMÉNEZLLICENCIA DE DIAABM01:05:4213900:22:0912900:33:4235.6100:55:5112500:09:5100:00:5100:00:48
76 5727DANIEL MELLADO COMACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:05:4414700:22:2212300:33:3135.8000:55:5312600:09:5100:01:1900:00:45
77 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:05:499300:20:5210000:32:2137.0900:53:1326700:12:3600:00:3300:01:04
78 4274ANTONIO ROCA PEREDOC.E. KATOA BARCELONAABM01:05:5712800:21:4515000:34:1635.0200:56:0113400:09:5600:00:3600:00:40
79 5717QUIM GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATABM01:06:009500:20:5417300:35:0934.1400:56:0313700:09:5700:00:4800:00:38
80 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM01:06:0510800:21:2017200:35:0734.1700:56:2711100:09:3800:01:1200:01:01
81 5746BERNAT RAFEL PARISC.E. KATOA BARCELONAABM01:06:1113600:22:0713000:33:4335.5900:55:5017100:10:2100:00:5300:00:38
82 8010IGNASI MARTÍ PONTONESLLICENCIA DE DIAABM01:06:1415400:22:2713300:33:4935.4900:56:1614200:09:5800:01:1200:01:13
83 4907MARC MORELL DOLSTRICBMABM01:06:1516900:22:5611600:33:0236.3300:55:5816400:10:1700:00:4400:00:45
84 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM01:06:1513700:22:0713400:33:5135.4500:55:5816300:10:1700:00:3300:00:45
85 7108TONI JIMENEZ CUMPLIDOLLICENCIA DE DIAABM01:06:3512000:21:3915700:34:3534.7000:56:1417200:10:2100:01:0700:01:02
86 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:06:4415500:22:2716100:34:5034.4500:57:179700:09:2700:00:5300:00:31
87 5771MARC RIBO AVILACLUB TRI5UABM01:06:477800:20:2322800:37:3131.9900:57:545700:08:5300:01:5400:01:23
88 2890SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:06:4915600:22:3212500:33:3535.7300:56:0720200:10:4200:00:4500:00:50
89 260JORDI FLORENSA GAMUNDITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:07:0717400:23:0514900:34:1235.0900:57:1712400:09:5000:00:4300:00:41
90 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:07:0918000:23:1214300:34:0335.2400:57:1513300:09:5400:01:0600:00:39
91 8022ORIOL ELLACURIAGA HERNANDLLICENCIA DE DIAABM01:07:1314000:22:0916000:34:4434.5500:56:5316900:10:2000:00:5800:00:44
92 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:07:1613000:21:4718700:35:3733.6900:57:2413000:09:5200:01:0100:00:37
93 605HECTOR MEDRANO MARTINEZTRI+9 EL MASNOUABM01:07:1920300:23:4512700:33:3735.7000:57:2213800:09:5700:00:3600:00:34
94 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLCLUB TRIATLO MALGRATABM01:07:2115000:22:2514500:34:0935.1400:56:3420700:10:4700:00:3700:00:39
95 5749POL SURINYACH NOVELLASC.N. MATAROABM01:07:3413500:22:0616900:35:0334.2400:57:0917600:10:2500:00:0000:00:00
96 3168JOSEP SOTO PEREZC.E. NO TE PARESABM01:07:4015100:22:2517500:35:1234.0900:57:3715000:10:0300:00:5000:00:57
97 5744DANIEL ROMERO MARTÍNEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:4017500:23:0715200:34:2134.9300:57:2815900:10:1200:00:4700:00:38
98 2354ALBERTO BERMEJO GOMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:07:4120400:23:4613200:33:4435.5700:57:3015800:10:1100:01:0000:00:47
99 1603FRANCISCO MARTÍNEZ LÓPEZINDEPENDENTABM01:08:0216100:22:4118200:35:2233.9300:58:0314500:09:5900:01:3000:01:26
100 7107BLAY CASTELLS BARRACHINALLICENCIA DE DIAABM01:08:0814800:22:2317700:35:1534.0400:57:3818300:10:3000:00:5600:00:56
101 5687PACO GÓMEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:08:2816200:22:4417800:35:1634.0300:58:0018000:10:2800:01:0900:01:08
102 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM01:09:1120500:23:4812000:33:2635.8900:57:1425500:11:5700:00:4400:00:46
103 2573ADRIAN VERA ORTIZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:09:1118700:23:2818800:35:4133.6300:59:0914800:10:0200:01:2400:00:45
104 5610ADRIAN LOPEZ VIDALCLUB PROAMABM01:09:1310100:21:0724600:38:3731.0700:59:449800:09:2900:00:4400:00:41
105 3752JAVIER GONZÁLEZ SOTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:3220100:23:4418500:35:2833.8300:59:1217000:10:2000:01:2500:00:48
106 8014ALEX BEJARANO ESTEBANLLICENCIA DE DIAABM01:09:5216500:22:4720900:36:3132.8600:59:1818900:10:3400:01:5800:00:45
107 4402SERGIO FUENTES ROSALESCLUB ESPORTIU Z5ABM01:09:5519400:23:3619900:36:0433.2700:59:4016100:10:1500:01:1900:01:05
108 5767XAVI PALAU BALASCHCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:09:5617100:22:5821900:36:5832.4600:59:5614700:10:0000:01:0300:00:58
109 7115JONATAN JARQUE ORTIZLLICENCIA DE DIAABM01:10:0118300:23:2020700:36:2432.9700:59:4416200:10:1700:01:3100:01:04
110 2668JOAN BALLESCA VILERTDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:10:0222000:24:1817100:35:0634.1900:59:2419600:10:3800:00:4800:00:39
111 5734ÒSCAR TORRUELLA LLOBETCLUB TRIATLO MALGRATABM01:10:2220900:24:0418100:35:2033.9600:59:2421800:10:5800:00:3500:00:36
112 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:10:2413300:21:5823200:37:4631.7700:59:4419800:10:4000:01:0500:00:56
113 7101JOAN AMETLLER SERRALLICENCIA DE DIAABM01:10:2720600:23:5519500:35:5733.3800:59:5219100:10:3500:01:0700:01:14
114 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:11:3121300:24:1418400:35:2633.8700:59:4025000:11:5100:00:5000:00:00
115 5725RAFAEL VICIANA MORALESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:12:0718400:23:2123900:38:1031.4401:01:3119200:10:3600:01:1500:01:13
116 5769JAUME RUIZ-RUANO MARCOSINDEPENDENTABM01:12:1121400:24:1522200:37:0432.3701:01:1921100:10:5200:01:1800:00:49
117 431CRISTIAN MONTERO CLOPESTRICBMABM01:12:2121800:24:1722500:37:1332.2401:01:3020900:10:5100:01:0000:00:57
118 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUABM01:12:2621100:24:0723400:37:5231.6901:01:5917700:10:2700:01:0800:01:07
119 8001NICO YORDÀ IBAÑEZLLICENCIA DE DIAABM01:12:4022600:24:3221300:36:3832.7601:01:1024000:11:3000:00:3100:00:38
120 8017JORDI MARTINEZ BERNALLLICENCIA DE DIAABM01:12:4819500:23:3624100:38:1131.4301:01:4722000:11:0100:01:4200:01:03
121 5913JUAN FERNÁNDEZ PEÑAC.E. RAYOTEAMABM01:12:5723900:25:2719200:35:5333.4401:01:2024300:11:3700:00:4900:00:41
122 5613ALBERT SEGOVIA GALISTEOCLUB PROAMABM01:13:2824800:25:5320600:36:2133.0101:02:1423200:11:1400:00:5100:00:48
123 5566JOSE CARLOS REGUEIRACLUB PROAMABM01:13:4324000:25:2721700:36:5132.5601:02:1823800:11:2500:00:3900:00:41
124 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:13:4721900:24:1824200:38:1231.4101:02:3023500:11:1700:01:1100:01:08
125 7104JORDI HOMS LORENZOLLICENCIA DE DIAABM01:14:1223700:25:2322100:37:0332.3901:02:2624700:11:4600:01:4300:00:55
126 8007SERGI RIERA DURANLLICENCIA DE DIAABM01:15:4616600:22:4926000:42:1728.3801:05:0619900:10:4000:01:3400:01:14
127 5679DAVID CARRION GARCIAC.A. LES TORTUGUESABM01:15:5323200:24:5224900:38:5430.8501:03:4625700:12:0700:00:5300:01:08
128 5751DIDAC MARQUÈS ROZASCLUB ESPORTIU Z5ABM01:16:2220000:23:4225600:41:3728.8301:05:1922100:11:0300:01:1900:02:26
129 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINAC. TRIATLO MONTORNESABM01:17:5022300:24:2825500:41:2628.9601:05:5425300:11:5600:01:3800:01:03
130 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:17:5027200:27:5722600:37:2032.1401:05:1726500:12:3300:00:3800:00:43
131 5527FERNANDO SÁNCHEZ ALVAREZCLUB PROAMABM01:19:2324900:26:0725700:41:4328.7701:07:5024100:11:3300:01:2500:01:11
132 8006IVAN GARCÍALLICENCIA DE DIAABM01:23:4325900:26:5426800:43:5127.3701:10:4527100:12:5800:01:5800:01:34
133 8018SAMU ESPARCIALLICENCIA DE DIAABM01:23:5926300:27:1826700:43:4027.4801:10:5827200:13:0100:01:2700:01:28
134 8025RAMON MASPONSLLICENCIA DE DIAABM01:26:2927000:27:4527200:45:0326.6401:12:4827300:13:4100:00:5900:00:47
135 7103DANIEL SAIZ QUILEZLLICENCIA DE DIAABM01:28:1927800:31:1827700:47:5125.0801:19:097500:09:1000:01:4700:01:42
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:01:157100:20:127700:31:4337.8300:51:558800:09:2000:00:2700:00:39
2 3594MIREIA PONS TORRESCERDANYOLA CHABF01:06:1512300:21:4216700:35:0234.2500:56:4410100:09:3100:00:4800:00:49
3 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:07:5719300:23:3413100:33:4335.5900:57:1720000:10:4000:01:0600:00:39
4 1982LAIA RIERA GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:09:5322200:24:2816400:34:5334.4000:59:2118500:10:3200:00:3300:00:35
5 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:10:1018600:23:2520300:36:1133.1600:59:3619000:10:3400:00:4900:00:42
6 4069SARAI NARBONA CONEJEROCLUB PROAMABF01:10:4119700:23:4120500:36:1733.0700:59:5820300:10:4300:00:5600:00:50
7 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:11:1521500:24:1520800:36:2632.9401:00:4118800:10:3400:00:5900:00:43
8 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:11:2716700:22:5024500:38:2931.1801:01:1915500:10:0800:01:2100:01:13
9 51NURIA GARCIA GINJAUMEW3TRIBCNABF01:11:3019100:23:3323000:37:3631.9101:01:0917300:10:2100:00:5300:00:43
10 5031TERESA PASCUAL GODALLC.A. LES TORTUGUESABF01:12:0622400:24:2921100:36:3332.8301:01:0222300:11:0400:00:5300:00:39
11 3580ANA HERNANDEZ ROLDANC.E. RAYOTEAMABF01:12:1023800:25:2619700:36:0133.3201:01:2720400:10:4300:00:5200:00:43
12 8016NEUS PARDO SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABF01:12:1322500:24:2921000:36:3332.8301:01:0222800:11:1100:00:5900:00:40
13 8005RAQUEL FAUCON ARAÑOLLICENCIA DE DIAABF01:16:5819800:23:4126400:42:5028.0201:06:3117800:10:2700:01:1600:00:58
14 8009LAURA VAQUÉ NUÑEZLLICENCIA DE DIAABF01:17:2323500:25:1625300:40:5929.2801:06:1522600:11:0800:01:5100:02:04
15 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF01:19:1825600:26:3425200:40:5029.3901:07:2425100:11:5400:00:4600:00:47
16 6158PAULA BALCARCE VARGASC.N. MATAROABF01:22:4326400:27:2526500:42:5327.9801:10:1826100:12:2500:01:2200:01:03
17 8004LAIA MONTOLI MONTESLLICENCIA DE DIAABF01:23:5923400:25:1427500:46:5625.5701:12:1024800:11:4900:01:0800:01:17
18 6163PATRICIA CAPAPEY MAGAÑACLUB NATACIO SITGESABF01:25:3826100:26:5527400:46:1025.9901:13:0526600:12:3300:01:0000:00:59
19 7102NOELIA BALLESTERO LOPEZLLICENCIA DE DIAABF01:28:1927700:31:1827600:47:3925.1801:18:579300:09:2200:01:4200:01:30
20 6159CARLA BOIX BUFIACLUB VO2 TEAMABF01:28:3126000:26:5427900:48:5924.5001:15:5326800:12:3800:01:3600:01:59
21 7114ARIADNA GUIRAO MELGARLLICENCIA DE DIAABF01:29:4627500:30:0327300:45:1626.5101:15:1927700:14:2700:01:1200:01:20
22 6193VIVIANA GARCIA MANZANILLADIMENSION3 CLUB TRIATLOABF01:31:0827900:32:0727100:44:2727.0001:16:3427900:14:3400:01:0700:00:50
23 6014ELISABET SANCHEZ EXPOSITOC.A. LES TORTUGUESABF01:31:2828000:32:5427000:44:0427.2301:16:5827800:14:3000:01:4700:00:54

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32