RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
321 291 281 8 2 5 20 2 6 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. MATARO - 02:50:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11580ANTOLI FAURIA TORRENT00:56:12
22096PABLO LOPEZ MARTINEZ00:56:35
3778XAVIER CASAL ROMERO00:57:20

2. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 02:50:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:55:50
23446JORDI MONTRAVETA MOYA00:56:01
3499CARLOS ALFONSO PULIDO MARTINEZ00:58:32

3. - FLOR DE TRIATLO - 02:53:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
14475POL GIMENO FONQUERNIE00:57:15
28038ANTONI LLULL AMER00:58:05
33982RAFA PRADO GARCIA00:58:27

4. - C.E. RAYOTEAM - 02:53:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12910BERNAT COROMINAS OLUCHA00:56:17
21772MARC ABULI LLUCH00:58:03
32024JORDI MATOS PARDO00:59:35

5. - W3TRIBCN - 02:55:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
15411JORDI ALBA SANTAMARIA00:58:07
2809ORIOL PADRÓS VERA00:58:44
34849SERGI LIZ MADRID00:58:45

6. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 02:58:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1833DANIEL CAMPOS HUERTAS00:57:47
22999FRANCISCO JAVIER TORRES PINO01:00:11
35681ROGER GUAL RUIZ01:00:25

7. - C.E. KATOA BARCELONA - 02:59:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR00:57:12
23191EDU MASSO GRABULOSA00:58:44
35516DANIEL VAQUÉ NUÑEZ01:03:21

8. - TRICBM - 02:59:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1637JOHN MANUEL GALINDO ROONEY00:56:10
24870ISAM MOUNIR EL MRABET00:57:09
34907MARC MORELL DOLS01:06:15

9. - CLUB VO2 TEAM - 02:59:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
12788SERGI PUIGMAL OROZCO00:57:23
24241RICARD BOIX01:00:08
35756ALEX COMELLA VIÑOLAS01:02:07

10. - C.E. TRIPLAY LLOBREGAT - 03:00:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
13076DAVID GIL MOLDES00:58:29
24967ALESANDER JAGOBA VILCHEZ RAMOS01:00:43
31062CÉSAR THOVAR PÉREZ01:00:51

11. - TRI+9 EL MASNOU - 03:00:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
1817ORIOL GOMEZ PARE00:59:46
25382VICTOR OLIVIER ADRASTE01:00:12
35695ABEL CASTRO AGUILAR01:00:35

12. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:02:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12072ALBERTO DÍAZ MARTINEZ00:59:49
23020FRANCISCO COLLE PEREIRA01:01:01
35748JOSÉ BARTOLOMÉ AVILÉS01:02:08

13. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:06:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
13052JORDI ROYES YUBERO01:00:35
25765LUIS GERARDO NAVARRETE MORENO01:00:49
32419DANI LOPEZ FITÓ01:05:28

14. - CLUB NATACIO RUBI - 03:08:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13887RICARD VALENZUELA CRUZ01:01:06
25774FRANCISCO RAFAEL TRENADO DOMÍNGUEZ01:03:18
33880CARLOS PARDOS MARIN01:03:47

15. - CLUB NATACIO SITGES - 03:08:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:00:48
21145NACHO ALCARAZ RUBIO01:02:00
3362RODRIGO CARRIL MORALES01:05:49

16. - DIMENSION3 CLUB TRIATLO - 03:10:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12522ANDREU DE JUAN BARDES00:58:14
25755ALEX VERA GUZMAN01:04:18
32354ALBERTO BERMEJO GOMEZ01:07:41

17. - CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA - 03:11:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1364CARLOS LÓPEZ FERNÁNDEZ00:58:10
23648SANTI CHINCHILLA CANO01:03:42
32573ADRIAN VERA ORTIZ01:09:11

18. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:11:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
13979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZ01:02:11
21142FRANCESC MENOR DURAN01:04:01
3886ALVARO CLERICO RODES01:05:37

19. - C.A. IGUALADA - 03:11:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
15919MARC MORENO MARTIN00:55:41
24848FELIP CASTELLANO MAZO01:07:04
35918ENRIC GUIX MÁRQUEZ01:09:11

20. - C.E. MASQUES ST ANDREU - 03:12:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1406FERRAN BETLLOCH SANDALINAS00:59:57
25508SERGIO BERNAL GARCIA01:00:23
31642SERGIO JOSE MALLORQUIN GARRIDO01:11:53

21. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:16:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA00:58:25
25687PACO GÓMEZ01:08:28
34402SERGIO FUENTES ROSALES01:09:55

22. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 03:18:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
15481ERNEST ROURA PUIGDEVALL01:05:31
25717QUIM GÜELL AGUT01:06:00
32081IGNASI PIÑEIRO ADELL01:07:21

23. - CLUB PROAM - 03:20:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13613IVAN SIMON I BIRBA01:03:41
25739SIMONE TIBURZI01:07:17
35610ADRIAN LOPEZ VIDAL01:09:13

24. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:25:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
15665JOSE LUIS LORENTE FERNÁNDEZ01:00:26
25744DANIEL ROMERO MARTÍNEZ01:07:40
32144SERGIO PULIDO PIÑA01:17:50

25. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:31:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
12578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTAS01:08:20
22577LUIS FUNEZ PUERTAS01:10:54
32498JUAN MANUEL BORRAS VIDAL01:12:13

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32