RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
321 291 281 8 2 5 20 2 6 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8035VÍCTOR MANUEL DEL CORRAL TRIACTIV LANZAROTEABM00:55:11100:17:35100:29:2540.7900:47:00900:08:1100:00:2500:00:30
2 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM00:55:41300:17:481100:30:1739.6300:48:05100:07:3600:00:2300:00:22
3 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:55:50200:17:481200:30:2039.5600:48:08200:07:4200:00:2200:00:29
4 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:56:01900:18:07200:29:5940.0200:48:06300:07:5500:00:2200:00:27
5 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM00:56:10400:17:56900:30:1339.7100:48:09400:08:0100:00:2500:00:29
6 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM00:56:12600:18:00500:30:1039.7800:48:10600:08:0200:00:2500:00:29
7 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.E. RAYOTEAMJNM00:56:171000:18:10400:30:0539.8900:48:15500:08:0200:00:2600:00:34
8 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROABM00:56:35500:17:59600:30:1139.7600:48:102300:08:2500:00:2900:00:30
9 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM00:57:09700:18:014200:31:0538.6100:49:06700:08:0300:00:2400:00:35
10 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:121100:18:102600:30:4039.1300:48:501900:08:2200:00:5800:00:23
11 4475POL GIMENO FONQUERNIEFLOR DE TRIATLOSUB23M00:57:151500:18:322300:30:3339.2800:49:05800:08:1000:00:3000:00:43
12 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:57:201300:18:113500:30:5538.8100:49:061000:08:1400:00:2400:00:37
13 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:57:211200:18:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3000:00:00
14 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM00:57:232100:18:461000:30:1539.6700:49:011700:08:2200:00:2900:00:32
15 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M00:57:311600:18:332400:30:3439.2600:49:072100:08:2400:00:2700:00:33
16 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:57:47800:18:074100:31:0338.6500:49:103200:08:3700:00:3000:00:36
17 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM00:58:032000:18:443800:31:0038.7100:49:441300:08:1900:00:4500:00:28
18 8038ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLOSUB23M00:58:051800:18:364300:31:0738.5600:49:431800:08:2200:00:2600:00:27
19 5411JORDI ALBA SANTAMARIAW3TRIBCNABM00:58:072700:19:002900:30:4738.9800:49:471400:08:2000:00:3000:00:29
20 364CARLOS LÓPEZ FERNÁNDEZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M00:58:101900:18:405300:31:1638.3800:49:561100:08:1400:00:2600:00:34
21 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:58:112500:18:573300:30:5138.9000:49:482000:08:2300:00:2800:00:30
22 270JAVIER CIRCUJANO VALDERRAC.N. MATAROABM00:58:121400:18:316000:31:2538.2000:49:561200:08:1600:00:3400:00:35
23 2522ANDREU DE JUAN BARDESDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:58:143500:19:142500:30:3939.1500:49:531500:08:2100:00:3300:00:44
24 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM00:58:153400:19:111300:30:2139.5400:49:324100:08:4300:00:2500:00:17
25 177ELOI MORAGUES PAÑELLAC.N. CATALUNYAABM00:58:182400:18:563900:31:0038.7100:49:561600:08:2200:00:2800:00:33
26 269JAVIER CASTRO ROMEROC.N. MATAROABM00:58:203000:19:052700:30:4339.0700:49:482500:08:3200:00:2600:00:29
27 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M00:58:253900:19:231700:30:2939.3700:49:522700:08:3300:00:2600:00:35
28 133FRANCESC JUAREZ ROSELLOC.N. MATAROABM00:58:264600:19:32300:30:0239.9600:49:345500:08:5200:00:2800:00:26
29 3982RAFA PRADO GARCIAFLOR DE TRIATLOABM00:58:273700:19:231400:30:2139.5400:49:444200:08:4300:00:3100:00:29
30 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:58:292900:19:023400:30:5538.8100:49:572600:08:3200:00:3800:00:33
31 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:58:312800:19:003700:30:5638.7900:49:563000:08:3500:00:2700:00:35
32 499CARLOS ALFONSO PULIDO MARFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:324100:19:252200:30:3339.2800:49:582900:08:3400:00:3300:00:38
33 8012ALBERT RUZ QUADRADALLICENCIA DE DIAJNM00:58:342600:18:593000:30:4738.9800:49:464800:08:4800:00:3300:00:31
34 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M00:58:353600:19:222000:30:3139.3200:49:533600:08:4200:00:3200:00:41
35 8032PABLO SICILIA LOPEZSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM00:58:373100:19:053600:30:5638.7900:50:013100:08:3600:00:3400:00:29
36 2731SIMÓN JIMÉNEZ MARINCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM00:58:393200:19:074400:31:0838.5400:50:152200:08:2400:00:3900:00:45
37 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM00:58:423800:19:232800:30:4639.0000:50:092800:08:3300:00:3900:00:34
38 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:58:434500:19:32800:30:1339.7100:49:456300:08:5800:00:2700:00:32
39 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:445400:19:43700:30:1239.7400:49:555000:08:4900:00:2700:00:32
40 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM00:58:444800:19:341800:30:3039.3400:50:043400:08:4000:00:3200:00:31
41 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNABM00:58:452200:18:504800:31:1338.4400:50:033500:08:4200:00:3500:00:44
42 3481EDU LOPEZ BARRANCOC.N. MATAROABM00:58:564700:19:332100:30:3239.3000:50:055400:08:5100:00:2600:00:31
43 5976ALEX MATESANZ SALVADOW3TRIBCNSUB23M00:59:204900:19:351500:30:2539.4500:50:009000:09:2000:00:2600:00:27
44 2024JORDI MATOS PARDOC.E. RAYOTEAMABM00:59:355500:19:454000:31:0238.6700:50:474700:08:4800:00:4100:00:32
45 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM00:59:436500:20:033100:30:5038.9200:50:535300:08:5000:00:3100:00:35
46 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:59:464400:19:266800:31:3837.9300:51:043700:08:4200:00:3200:00:38
47 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUABM00:59:465800:19:543200:30:5138.9000:50:456700:09:0100:00:2600:00:31
48 2072ALBERTO DÍAZ MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:495000:19:404600:31:1138.4800:50:516200:08:5800:00:3100:00:30
49 406FERRAN BETLLOCH SANDALINAC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:59:573300:19:099800:32:1837.1500:51:272400:08:3000:00:2800:00:29
50 4241RICARD BOIXCLUB VO2 TEAMSUB23M01:00:081700:18:341900:30:3039.3400:49:0422200:11:0400:00:3400:00:27
51 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:00:114300:19:257500:31:4237.8500:51:076900:09:0400:00:3200:00:42
52 5382VICTOR OLIVIER ADRASTETRI+9 EL MASNOUABM01:00:129100:20:501600:30:2539.4500:51:156100:08:5700:00:3300:00:25
53 388ELOY SERRANO RODRIGUEZFLOR DE TRIATLOABM01:00:134000:19:235700:31:2138.2800:50:449900:09:2900:00:3400:01:13
54 8020JORDI BARRACHINA RODERALLICENCIA DE DIAABM01:00:214200:19:259300:32:1337.2500:51:383900:08:4300:01:3800:00:38
55 5508SERGIO BERNAL GARCIAC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:00:238100:20:274500:31:0838.5400:51:354900:08:4800:00:4300:00:29
56 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:00:255200:19:408900:32:0137.4800:51:414300:08:4400:00:2900:00:35
57 5665JOSE LUIS LORENTE FERNÁNDC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:266300:20:027000:31:3937.9100:51:414400:08:4500:00:4000:00:33
58 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM01:00:285600:19:458600:31:5337.6400:51:385200:08:5000:00:3100:00:33
59 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:00:356100:19:598200:31:4937.7200:51:484500:08:4700:00:3700:00:34
60 5695ABEL CASTRO AGUILARTRI+9 EL MASNOUABM01:00:355900:19:556600:31:3637.9700:51:317100:09:0400:00:3100:00:31
61 5650FERNANDO LORENZO DE JESÚSA.C. PARETS RAVET BIKEV2M01:00:355300:19:429200:32:1037.3100:51:524000:08:4300:01:0300:00:40
62 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:00:367000:20:115500:31:2138.2800:51:327000:09:0400:00:2800:00:32
63 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAW3TRIBCNABM01:00:366900:20:097100:31:4037.8900:51:494600:08:4700:00:5200:00:36
64 1101OSCAR DOMENECH SAGARRACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:00:417700:20:216100:31:2638.1800:51:475900:08:5400:00:3500:00:35
65 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUJNM01:00:427600:20:166500:31:3637.9700:51:525100:08:5000:00:4800:00:36
66 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM01:00:435100:19:4010300:32:2337.0600:52:033300:08:4000:01:0000:01:01
67 4967ALESANDER JAGOBA VILCHEZ C.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:00:436600:20:057900:31:4537.8000:51:505600:08:5300:00:2900:00:33
68 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M01:00:436000:19:557300:31:4037.8900:51:357400:09:0800:00:2800:00:35
69 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:00:487200:20:135900:31:2438.2200:51:377800:09:1100:00:2600:00:35
70 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M01:00:486800:20:067400:31:4137.8700:51:476600:09:0100:00:3600:00:44
71 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:00:495700:19:519500:32:1637.1900:52:073800:08:4200:00:3800:00:57
72 7116FABIAN HEINLEINLLICENCIA DE DIAABM01:00:496400:20:038500:31:5337.6400:51:565800:08:5300:00:4000:00:35
73 1062CÉSAR THOVAR PÉREZC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:00:516200:20:028100:31:4937.7200:51:516500:09:0000:00:4900:00:41
74 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:017400:20:156900:31:3837.9300:51:537300:09:0800:00:3500:00:39
75 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM01:01:038200:20:334900:31:1338.4400:51:468100:09:1700:00:3400:00:35
76 316SAMUEL HUERTA RODRIGUEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:01:057300:20:147800:31:4437.8200:51:587200:09:0700:00:5500:00:49
77 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:01:068700:20:395200:31:1638.3800:51:557700:09:1100:00:3600:00:33
78 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:01:157100:20:127700:31:4337.8300:51:558800:09:2000:00:2700:00:39
79 5209DAVID RUBIO CERDÁNC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:01:177500:20:167200:31:4037.8900:51:569200:09:2100:00:3300:00:38
80 8015ALEX PAGAN MONTOROLLICENCIA DE DIAABM01:01:438300:20:344700:31:1238.4600:51:4613600:09:5700:00:3800:00:42
81 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M01:01:529800:20:596700:31:3637.9700:52:358000:09:1700:00:3000:00:34
82 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:01:5610900:21:225100:31:1538.4000:52:378400:09:1900:00:3600:00:34
83 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:02:0011100:21:275000:31:1338.4400:52:408700:09:2000:00:3100:00:35
84 2587ARNAU COSTILLA AZNARC.N. MATAROJNM01:02:059200:20:518800:31:5637.5800:52:478200:09:1800:00:3600:00:35
85 5756ALEX COMELLA VIÑOLASCLUB VO2 TEAMABM01:02:0710000:21:036400:31:3338.0300:52:3610000:09:3100:00:4100:00:32
86 5748JOSÉ BARTOLOMÉ AVILÉSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:0810300:21:145400:31:1938.3200:52:3310600:09:3500:00:5800:00:30
87 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:02:119000:20:439000:32:0837.3400:52:518500:09:2000:00:4700:00:40
88 5776JOAN FRANCESC CAMPOS VAZQC.N. CATALUNYAV1M01:02:168800:20:4010100:32:2137.0900:53:017900:09:1500:00:3300:00:42
89 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M01:02:208500:20:379700:32:1837.1500:52:559600:09:2500:00:3400:00:39
90 1227JUAN ANTONIO HERNANDEZ ROC.E. RAYOTEAMV1M01:02:2610200:21:126300:31:3338.0300:52:4511600:09:4100:00:3700:00:33
91 4236SERGIO RODRÍGUEZ BENEGASCLUB VO2 TEAMABM01:02:288000:20:2511300:33:0036.3600:53:256800:09:0300:00:3600:01:17
92 1984NATALIA RODRIGUEZ GRAGERAC.N. MATAROV1F01:02:428400:20:3410900:32:4736.6000:53:219100:09:2100:00:3200:00:42
93 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV2M01:03:0810700:21:1810800:32:4036.7300:53:587600:09:1000:00:4300:00:41
94 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M01:03:1410600:21:1710700:32:3936.7500:53:568300:09:1800:01:0700:00:51
95 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M01:03:189400:20:5211500:33:0236.3300:53:549400:09:2400:01:5000:00:00
96 2672ENRIC SUBIÑA COLLC.N. MATAROV1M01:03:1910400:21:148000:31:4637.7800:53:0016800:10:1900:00:4000:00:45
97 5516DANIEL VAQUÉ NUÑEZC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:219900:21:0011400:33:0136.3500:54:018600:09:2000:01:1800:00:36
98 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMJNM01:03:2311000:21:246200:31:3038.1000:52:5418200:10:2900:00:2900:00:36
99 5826CARLOS CLARÀ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:269700:20:5811100:32:5636.4400:53:5410400:09:3200:00:3700:00:42
100 3844FEDERICO HABA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:03:3412600:21:449900:32:1837.1500:54:0210300:09:3200:00:4900:00:50
101 2548ALEXIS GUILLÉN LERROUXCLUB VO2 TEAMABM01:03:3613100:21:568400:31:5237.6600:53:4812100:09:4800:01:0200:00:38
102 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:4011900:21:399600:32:1737.1700:53:5611900:09:4400:00:3500:00:38
103 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM01:03:4113800:22:087600:31:4237.8500:53:5012700:09:5100:00:4200:00:38
104 3648SANTI CHINCHILLA CANOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:03:4213200:21:568300:31:5237.6600:53:4813200:09:5400:00:3500:00:38
105 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMCDM01:03:436700:20:0614000:34:0135.2800:54:0710800:09:3600:00:3700:00:41
106 1608IVÁN REDONDO VALERACENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:03:4513400:22:058700:31:5537.6000:54:0012000:09:4500:00:3200:00:49
107 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M01:03:4715200:22:265800:31:2238.2600:53:4814300:09:5900:00:3300:00:41
108 8002JOAN MIQUEL RIERA CORTLLICENCIA DE DIAV1M01:03:4810500:21:1411200:32:5936.3800:54:1310500:09:3500:00:5700:00:50
109 1383ORIOL FERRE CAÑELLASC.N. MATAROABM01:03:532300:18:5419800:36:0233.3000:54:566000:08:5700:00:4200:00:47
110 8019JAVIER TUR ROSELLOLLICENCIA DE DIAABM01:03:5612500:21:439100:32:0937.3300:53:5215100:10:0400:01:0800:00:51
111 2906ROGER MUÑOZ I ALEJANDROCLUB GASSS TRIATLO CERDANJNM01:04:0011800:21:3810400:32:2437.0400:54:0214100:09:5800:00:3600:00:50
112 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:04:0112700:21:459400:32:1437.2300:53:5914900:10:0200:00:5500:00:45
113 1721OSCAR TOMAS TORRESCLUB NÀUTIC MASNOUV1M01:04:118600:20:3813500:33:5335.4200:54:3111400:09:4000:00:5600:01:03
114 7111JOSE LUIS VALERO MORONLLICENCIA DE DIAABM01:04:1611600:21:3610600:32:2736.9800:54:0316000:10:1300:01:1600:00:00
115 4549XAVIER MATARÍN SÁNCHEZCLUB NATACIO RUBIABM01:04:178900:20:4013600:33:5835.3300:54:3811200:09:3900:00:4600:01:18
116 5755ALEX VERA GUZMANDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23M01:04:1814600:22:215600:31:2138.2800:53:4219300:10:3600:00:3400:00:37
117 5840JOAN SOLER MARTÍC.E. RAYOTEAMCDM01:04:1811400:21:3410500:32:2537.0200:53:5916700:10:1900:00:5500:00:45
118 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM01:04:599600:20:5714800:34:1135.1000:55:0812900:09:5100:00:5400:01:51
119 5000MARCEL CUADROS BROCHCLUB TRIATLO CERVERACDM01:05:137900:20:2318600:35:3033.8000:55:538900:09:2000:00:4500:00:34
120 5745BERNAT BAS PUJOLSC.E. KATOA BARCELONAABM01:05:2112900:21:4613700:33:5935.3100:55:4510700:09:3600:00:5700:00:34
121 2419DANI LOPEZ FITÓTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:2811700:21:3614600:34:1035.1200:55:4611700:09:4200:00:4300:00:30
122 5481ERNEST ROURA PUIGDEVALLCLUB TRIATLO MALGRATABM01:05:3111200:21:2915300:34:2534.8700:55:5410900:09:3700:00:5400:00:35
123 3049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:3212400:21:4316200:34:5034.4500:56:336400:08:5900:01:3000:01:04
124 5766CESAR OCHOA DIEZC.E. KATOA BARCELONAV1M01:05:3411300:21:3015800:34:3934.6300:56:099500:09:2500:00:5100:00:46
125 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:05:3711500:21:3515600:34:3134.7700:56:0610200:09:3100:01:0600:00:50
126 7113GERARD PANISELLO ESCRIGLLICENCIA DE DIAABM01:05:3914200:22:1112800:33:3935.6600:55:5012200:09:4900:01:1000:00:33
127 7106SALVADOR QUIÑONES JIMÉNEZLLICENCIA DE DIAABM01:05:4213900:22:0912900:33:4235.6100:55:5112500:09:5100:00:5100:00:48
128 5727DANIEL MELLADO COMACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:05:4414700:22:2212300:33:3135.8000:55:5312600:09:5100:01:1900:00:45
129 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M01:05:4417300:23:0411000:32:4836.5900:55:5213100:09:5200:00:5000:00:49
130 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:05:499300:20:5210000:32:2137.0900:53:1326700:12:3600:00:3300:01:04
131 7117JOSEP PRAT DANGLALLICENCIA DE DIAV1M01:05:5114300:22:1314100:34:0135.2800:56:1411000:09:3700:01:2100:01:01
132 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:05:5215300:22:2612100:33:2935.8400:55:5513900:09:5700:00:3900:00:36
133 6149MARTA BOTSORA TOLOCHKOC.A. IGUALADASUB23F01:05:5612200:21:4215400:34:2534.8700:56:0712300:09:4900:00:3400:00:37
134 4274ANTONIO ROCA PEREDOC.E. KATOA BARCELONAABM01:05:5712800:21:4515000:34:1635.0200:56:0113400:09:5600:00:3600:00:40
135 5717QUIM GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATABM01:06:009500:20:5417300:35:0934.1400:56:0313700:09:5700:00:4800:00:38
136 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:06:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
137 3626GUILLEM VILLANUEVA URBANC.E. RAYOTEAMCDM01:06:0316000:22:3911900:33:2535.9100:56:0414400:09:5900:00:3500:00:43
138 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM01:06:0510800:21:2017200:35:0734.1700:56:2711100:09:3800:01:1200:01:01
139 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:06:0618100:23:1510200:32:2337.0600:55:3818100:10:2800:00:3000:00:34
140 5746BERNAT RAFEL PARISC.E. KATOA BARCELONAABM01:06:1113600:22:0713000:33:4335.5900:55:5017100:10:2100:00:5300:00:38
141 8010IGNASI MARTÍ PONTONESLLICENCIA DE DIAABM01:06:1415400:22:2713300:33:4935.4900:56:1614200:09:5800:01:1200:01:13
142 4907MARC MORELL DOLSTRICBMABM01:06:1516900:22:5611600:33:0236.3300:55:5816400:10:1700:00:4400:00:45
143 3594MIREIA PONS TORRESCERDANYOLA CHABF01:06:1512300:21:4216700:35:0234.2500:56:4410100:09:3100:00:4800:00:49
144 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM01:06:1513700:22:0713400:33:5135.4500:55:5816300:10:1700:00:3300:00:45
145 7108TONI JIMENEZ CUMPLIDOLLICENCIA DE DIAABM01:06:3512000:21:3915700:34:3534.7000:56:1417200:10:2100:01:0700:01:02
146 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:06:4415500:22:2716100:34:5034.4500:57:179700:09:2700:00:5300:00:31
147 5771MARC RIBO AVILACLUB TRI5UABM01:06:477800:20:2322800:37:3131.9900:57:545700:08:5300:01:5400:01:23
148 4408MIQUEL LLEVAT MATALLANASBR OPEN TEAMV1M01:06:4816400:22:4615100:34:1834.9900:57:0411800:09:4400:00:5600:00:38
149 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:06:4815700:22:3312400:33:3435.7500:56:0720100:10:4100:01:0500:00:58
150 2890SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:06:4915600:22:3212500:33:3535.7300:56:0720200:10:4200:00:4500:00:50
151 3241ARTURO GIL JOHANSSONC.N. TARRACOV1M01:06:5117800:23:0911700:33:0836.2200:56:1718600:10:3400:00:3800:00:45
152 5320MANU TORTOSA MARTINEZC.N. TARRACOV1M01:06:5117600:23:0711800:33:0836.2200:56:1519400:10:3600:00:4100:00:49
153 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV1M01:07:0417000:22:5714700:34:1135.1000:57:0813500:09:5600:00:5300:00:38
154 260JORDI FLORENSA GAMUNDITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:07:0717400:23:0514900:34:1235.0900:57:1712400:09:5000:00:4300:00:41
155 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:07:0918200:23:1713900:34:0135.2800:57:1812800:09:5100:00:3200:00:32
156 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:07:0918000:23:1214300:34:0335.2400:57:1513300:09:5400:01:0600:00:39
157 8022ORIOL ELLACURIAGA HERNANDLLICENCIA DE DIAABM01:07:1314000:22:0916000:34:4434.5500:56:5316900:10:2000:00:5800:00:44
158 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:07:1613000:21:4718700:35:3733.6900:57:2413000:09:5200:01:0100:00:37
159 5739SIMONE TIBURZICLUB PROAMV1M01:07:1719900:23:4212600:33:3535.7300:57:1714600:10:0000:00:3700:00:36
160 605HECTOR MEDRANO MARTINEZTRI+9 EL MASNOUABM01:07:1920300:23:4512700:33:3735.7000:57:2213800:09:5700:00:3600:00:34
161 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLCLUB TRIATLO MALGRATABM01:07:2115000:22:2514500:34:0935.1400:56:3420700:10:4700:00:3700:00:39
162 8008JUAN LUIS CHARRO MOLINALLICENCIA DE DIAV1M01:07:3214100:22:1018900:35:4233.6100:57:5211500:09:4000:01:4100:01:13
163 5749POL SURINYACH NOVELLASC.N. MATAROABM01:07:3413500:22:0616900:35:0334.2400:57:0917600:10:2500:00:0000:00:00
164 289OSCAR TORRES LLORENTEC.N. MATAROV1M01:07:3719600:23:3912200:33:3135.8000:57:1017900:10:2700:00:3900:00:39
165 3168JOSEP SOTO PEREZC.E. NO TE PARESABM01:07:4015100:22:2517500:35:1234.0900:57:3715000:10:0300:00:5000:00:57
166 5744DANIEL ROMERO MARTÍNEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:4017500:23:0715200:34:2134.9300:57:2815900:10:1200:00:4700:00:38
167 2354ALBERTO BERMEJO GOMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:07:4120400:23:4613200:33:4435.5700:57:3015800:10:1100:01:0000:00:47
168 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:07:4315900:22:3416800:35:0234.2500:57:3615300:10:0700:00:3700:00:43
169 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:07:5719300:23:3413100:33:4335.5900:57:1720000:10:4000:01:0600:00:39
170 2872PAU BERNABÉ CONSTANSTEAM CALELLA TRIATHLONJNM01:07:5917900:23:1214200:34:0335.2400:57:1520500:10:4400:00:3300:00:35
171 1603FRANCISCO MARTÍNEZ LÓPEZINDEPENDENTABM01:08:0216100:22:4118200:35:2233.9300:58:0314500:09:5900:01:3000:01:26
172 4679TONY SAYAGO RODRÍGUEZINDEPENDENTV1M01:08:0516300:22:4517600:35:1234.0900:57:5715400:10:0800:01:1300:01:34
173 7107BLAY CASTELLS BARRACHINALLICENCIA DE DIAABM01:08:0814800:22:2317700:35:1534.0400:57:3818300:10:3000:00:5600:00:56
174 8030QUIM COLLADO ESPIGARESLLICENCIA DE DIASUB23M01:08:1517700:23:0815500:34:2934.8000:57:3719700:10:3800:00:0000:00:00
175 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:08:2018500:23:2513800:34:0035.2900:57:2521400:10:5500:00:5900:00:42
176 5687PACO GÓMEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:08:2816200:22:4417800:35:1634.0300:58:0018000:10:2800:01:0900:01:08
177 8027DIEGO GONZÁLEZ SÁNCHEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:08:3812100:21:4021500:36:4832.6100:58:2815600:10:1000:01:4600:01:26
178 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM01:09:1120500:23:4812000:33:2635.8900:57:1425500:11:5700:00:4400:00:46
179 2573ADRIAN VERA ORTIZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:09:1118700:23:2818800:35:4133.6300:59:0914800:10:0200:01:2400:00:45
180 5610ADRIAN LOPEZ VIDALCLUB PROAMABM01:09:1310100:21:0724600:38:3731.0700:59:449800:09:2900:00:4400:00:41
181 3752JAVIER GONZÁLEZ SOTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:3220100:23:4418500:35:2833.8300:59:1217000:10:2000:01:2500:00:48
182 8029JORDI MIRAS ISERNLLICENCIA DE DIAV1M01:09:3919200:23:3419600:35:5933.3500:59:3315200:10:0600:01:4000:01:07
183 5375JUAN LUIS VICENTE OJEDADIMENSION3 CLUB TRIATLOV1M01:09:4014400:22:1323300:37:4831.7501:00:0111300:09:3900:01:4300:01:05
184 5759MARIO ROMERO HERRERAC.E. RAYOTEAMV1M01:09:4614500:22:1422900:37:3431.9400:59:4814000:09:5800:00:5400:00:47
185 2697DANIEL TOMÀS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:09:4818900:23:3120100:36:0633.2400:59:3715700:10:1100:01:0400:00:53
186 8014ALEX BEJARANO ESTEBANLLICENCIA DE DIAABM01:09:5216500:22:4720900:36:3132.8600:59:1818900:10:3400:01:5800:00:45
187 1982LAIA RIERA GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:09:5322200:24:2816400:34:5334.4000:59:2118500:10:3200:00:3300:00:35
188 4402SERGIO FUENTES ROSALESCLUB ESPORTIU Z5ABM01:09:5519400:23:3619900:36:0433.2700:59:4016100:10:1500:01:1900:01:05
189 5767XAVI PALAU BALASCHCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:09:5617100:22:5821900:36:5832.4600:59:5614700:10:0000:01:0300:00:58
190 8031MARTA PACHECO TABERNERLLICENCIA DE DIAV1F01:09:5919000:23:3119300:35:5433.4300:59:2518700:10:3400:01:0700:00:49
191 7115JONATAN JARQUE ORTIZLLICENCIA DE DIAABM01:10:0118300:23:2020700:36:2432.9700:59:4416200:10:1700:01:3100:01:04
192 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:10:0220700:23:5917400:35:1034.1200:59:0921300:10:5300:01:1000:00:44
193 2668JOAN BALLESCA VILERTDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:10:0222000:24:1817100:35:0634.1900:59:2419600:10:3800:00:4800:00:39
194 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:10:1018600:23:2520300:36:1133.1600:59:3619000:10:3400:00:4900:00:42
195 5734ÒSCAR TORRUELLA LLOBETCLUB TRIATLO MALGRATABM01:10:2220900:24:0418100:35:2033.9600:59:2421800:10:5800:00:3500:00:36
196 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:10:2413300:21:5823200:37:4631.7700:59:4419800:10:4000:01:0500:00:56
197 8024MIREIA GURRI I LLADÓLLICENCIA DE DIAV1F01:10:2518800:23:3119400:35:5633.4000:59:2721700:10:5800:01:0300:00:57
198 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:10:2517200:23:0121400:36:4032.7300:59:4120600:10:4400:00:5600:00:52
199 7101JOAN AMETLLER SERRALLICENCIA DE DIAABM01:10:2720600:23:5519500:35:5733.3800:59:5219100:10:3500:01:0700:01:14
200 2458OSCAR DIAZ FERNANDEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:10:3321700:24:1718000:35:1933.9800:59:3621600:10:5700:00:4200:00:46
201 4069SARAI NARBONA CONEJEROCLUB PROAMABF01:10:4119700:23:4120500:36:1733.0700:59:5820300:10:4300:00:5600:00:50
202 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M01:10:5020800:24:0119100:35:4533.5700:59:4622400:11:0400:01:1500:01:04
203 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:10:5421200:24:1418300:35:2333.9100:59:3723400:11:1700:01:0300:00:54
204 8011JOAN POL OLIVERASLLICENCIA DE DIAV1M01:10:5823600:25:1917900:35:1833.9901:00:3717400:10:2100:01:0500:00:45
205 8013CARLOS CARDERO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:11:0215800:22:3323600:37:5931.5901:00:3218400:10:3000:01:2300:00:59
206 7118POL PRAT BAÑOLLICENCIA DE DIASUB23M01:11:1122800:24:3416600:34:5734.3300:59:3124500:11:4000:01:0900:01:08
207 5205JACINTO MUÑOZ VILLODRESINDEPENDENTV1M01:11:1316800:22:5123500:37:5831.6101:00:4917500:10:2400:00:5100:00:54
208 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:11:1521500:24:1520800:36:2632.9401:00:4118800:10:3400:00:5900:00:43
209 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:11:2716700:22:5024500:38:2931.1801:01:1915500:10:0800:01:2100:01:13
210 51NURIA GARCIA GINJAUMEW3TRIBCNABF01:11:3019100:23:3323000:37:3631.9101:01:0917300:10:2100:00:5300:00:43
211 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:11:3121300:24:1418400:35:2633.8700:59:4025000:11:5100:00:5000:00:00
212 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUV1M01:11:5322900:24:4121200:36:3432.8201:01:1519500:10:3800:00:4500:00:52
213 5031TERESA PASCUAL GODALLC.A. LES TORTUGUESABF01:12:0622400:24:2921100:36:3332.8301:01:0222300:11:0400:00:5300:00:39
214 5725RAFAEL VICIANA MORALESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:12:0718400:23:2123900:38:1031.4401:01:3119200:10:3600:01:1500:01:13
215 3580ANA HERNANDEZ ROLDANC.E. RAYOTEAMABF01:12:1023800:25:2619700:36:0133.3201:01:2720400:10:4300:00:5200:00:43
216 5769JAUME RUIZ-RUANO MARCOSINDEPENDENTABM01:12:1121400:24:1522200:37:0432.3701:01:1921100:10:5200:01:1800:00:49
217 8016NEUS PARDO SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABF01:12:1322500:24:2921000:36:3332.8301:01:0222800:11:1100:00:5900:00:40
218 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:12:1325500:26:3214400:34:0435.2301:00:3624200:11:3700:00:5700:00:54
219 431CRISTIAN MONTERO CLOPESTRICBMABM01:12:2121800:24:1722500:37:1332.2401:01:3020900:10:5100:01:0000:00:57
220 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUABM01:12:2621100:24:0723400:37:5231.6901:01:5917700:10:2700:01:0800:01:07
221 8028JOSE HERNANDEZ VELÁZQUEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:12:3324300:25:3619000:35:4533.5701:01:2123000:11:1200:01:1400:00:51
222 8001NICO YORDÀ IBAÑEZLLICENCIA DE DIAABM01:12:4022600:24:3221300:36:3832.7601:01:1024000:11:3000:00:3100:00:38
223 8017JORDI MARTINEZ BERNALLLICENCIA DE DIAABM01:12:4819500:23:3624100:38:1131.4301:01:4722000:11:0100:01:4200:01:03
224 8021JORDI ALCALA PIÑOLLLICENCIA DE DIAV1M01:12:5214900:22:2425100:40:1029.8801:02:3416600:10:1800:02:1700:01:07
225 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:12:5223000:24:4622300:37:0532.3601:01:5121900:11:0100:00:5300:01:06
226 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M01:12:5323300:25:1020000:36:0433.2701:01:1424400:11:3900:00:5300:01:19
227 5913JUAN FERNÁNDEZ PEÑAC.E. RAYOTEAMABM01:12:5723900:25:2719200:35:5333.4401:01:2024300:11:3700:00:4900:00:41
228 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:13:0221000:24:0523800:38:0431.5201:02:0921200:10:5300:00:5500:00:45
229 866FRANCISCO BAENA GOMEZSBR OPEN TEAMV1M01:13:1021600:24:1622700:37:2932.0101:01:4523900:11:2500:01:0800:01:22
230 2563XAVIER PÉREZ DÁVILATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:13:2722700:24:3323700:38:0331.5401:02:3621000:10:5100:00:4700:00:50
231 5613ALBERT SEGOVIA GALISTEOCLUB PROAMABM01:13:2824800:25:5320600:36:2133.0101:02:1423200:11:1400:00:5100:00:48
232 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:13:3924200:25:3622400:37:0732.3301:02:4321500:10:5600:01:2100:01:09
233 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:13:4024400:25:3621600:36:4932.5901:02:2523300:11:1500:00:4500:00:41
234 5566JOSE CARLOS REGUEIRACLUB PROAMABM01:13:4324000:25:2721700:36:5132.5601:02:1823800:11:2500:00:3900:00:41
235 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:13:4721900:24:1824200:38:1231.4101:02:3023500:11:1700:01:1100:01:08
236 5482JAUME POBLET TORRESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:13:4924600:25:4421800:36:5732.4801:02:4122700:11:0800:01:2000:00:59
237 7109ÀNGEL FERNÁNDEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV2M01:13:5525300:26:2720200:36:0733.2301:02:3423700:11:2100:00:4400:00:54
238 3077JOSÉ MANUEL HARO ONIEVATRICBMV2M01:13:5524700:25:4722000:37:0132.4201:02:4822500:11:0700:01:1300:01:05
239 1893ANGELS BOSCH CAMPRECIOSCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV2F01:13:5525100:26:2520400:36:1633.0901:02:4123100:11:1400:00:5200:00:45
240 7104JORDI HOMS LORENZOLLICENCIA DE DIAABM01:14:1223700:25:2322100:37:0332.3901:02:2624700:11:4600:01:4300:00:55
241 8023ORIOL NOÈ BOBALLICENCIA DE DIAV1M01:14:4826800:27:3817000:35:0434.2201:02:4225600:12:0600:01:0400:01:14
242 987TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M01:14:4826700:27:3715900:34:4334.5701:02:2026400:12:2800:01:0300:00:50
243 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:14:4926500:27:3616500:34:5534.3701:02:3125900:12:1800:01:0200:00:58
244 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV1F01:14:4926600:27:3616300:34:5134.4301:02:2726000:12:2200:01:0300:00:52
245 5718SEBASTIAN LUIS LLOMPART VINDEPENDENTV2M01:15:2120200:23:4425400:41:1929.0401:05:0316500:10:1800:01:5800:01:04
246 8007SERGI RIERA DURANLLICENCIA DE DIAABM01:15:4616600:22:4926000:42:1728.3801:05:0619900:10:4000:01:3400:01:14
247 5679DAVID CARRION GARCIAC.A. LES TORTUGUESABM01:15:5323200:24:5224900:38:5430.8501:03:4625700:12:0700:00:5300:01:08
248 5751DIDAC MARQUÈS ROZASCLUB ESPORTIU Z5ABM01:16:2220000:23:4225600:41:3728.8301:05:1922100:11:0300:01:1900:02:26
249 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:16:3325800:26:4424700:38:3731.0701:05:2122900:11:1200:01:0500:01:14
250 6108CRISTINA ALDEHUELA CORRALCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:16:3425000:26:1524300:38:2331.2601:04:3825200:11:5600:00:5100:00:43
251 2126JOSE LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV2M01:16:3925200:26:2724400:38:2831.2001:04:5524600:11:4400:00:5400:00:52
252 6054IVET RUBIO COMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:16:5125700:26:4424000:38:1131.4301:04:5525400:11:5600:01:0100:00:47
253 8005RAQUEL FAUCON ARAÑOLLICENCIA DE DIAABF01:16:5819800:23:4126400:42:5028.0201:06:3117800:10:2700:01:1600:00:58
254 8009LAURA VAQUÉ NUÑEZLLICENCIA DE DIAABF01:17:2323500:25:1625300:40:5929.2801:06:1522600:11:0800:01:5100:02:04
255 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:17:4326200:27:0923100:37:4431.8001:04:5327000:12:5000:00:4000:00:43
256 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:17:5027200:27:5722600:37:2032.1401:05:1726500:12:3300:00:3800:00:43
257 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINAC. TRIATLO MONTORNESABM01:17:5022300:24:2825500:41:2628.9601:05:5425300:11:5600:01:3800:01:03
258 8039DAVID OLIVERA LLICENCIA DE DIAV2M01:17:5722100:24:2226300:42:4428.0801:07:0620800:10:5100:01:3900:01:39
259 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F01:17:5923100:24:4725800:41:5428.6401:06:4123600:11:1800:01:0700:00:49
260 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:18:2324500:25:3824800:38:4530.9701:04:2327500:14:0000:00:4300:01:09
261 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF01:19:1825600:26:3425200:40:5029.3901:07:2425100:11:5400:00:4600:00:47
262 5527FERNANDO SÁNCHEZ ALVAREZCLUB PROAMABM01:19:2324900:26:0725700:41:4328.7701:07:5024100:11:3300:01:2500:01:11
263 4654ALBERT PLAZA CARMONATRICBMJNM01:20:2624100:25:3126100:42:2728.2701:07:5826300:12:2800:01:2700:01:18
264 443AMADOR OLIVARES DE LA OSAC.E. NO TE PARESV2M01:21:3025400:26:2826600:43:1327.7701:09:4124900:11:4900:01:3100:01:36
265 6158PAULA BALCARCE VARGASC.N. MATAROABF01:22:4326400:27:2526500:42:5327.9801:10:1826100:12:2500:01:2200:01:03
266 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:23:1427100:27:5526200:42:3328.2001:10:2826900:12:4600:00:5600:01:25
267 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:23:2427300:28:5625900:42:0228.5501:10:5826200:12:2600:00:4900:00:44
268 8006IVAN GARCÍALLICENCIA DE DIAABM01:23:4325900:26:5426800:43:5127.3701:10:4527100:12:5800:01:5800:01:34
269 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:23:4727600:30:2125000:39:2830.4101:09:4927400:13:5800:01:0200:00:49
270 8004LAIA MONTOLI MONTESLLICENCIA DE DIAABF01:23:5923400:25:1427500:46:5625.5701:12:1024800:11:4900:01:0800:01:17
271 8018SAMU ESPARCIALLICENCIA DE DIAABM01:23:5926300:27:1826700:43:4027.4801:10:5827200:13:0100:01:2700:01:28
272 6163PATRICIA CAPAPEY MAGAÑACLUB NATACIO SITGESABF01:25:3826100:26:5527400:46:1025.9901:13:0526600:12:3300:01:0000:00:59
273 8025RAMON MASPONSLLICENCIA DE DIAABM01:26:2927000:27:4527200:45:0326.6401:12:4827300:13:4100:00:5900:00:47
274 5198ANNA GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATSUB23F01:28:1627400:30:0326900:43:5227.3601:13:5527600:14:2100:00:5900:00:48
275 7102NOELIA BALLESTERO LOPEZLLICENCIA DE DIAABF01:28:1927700:31:1827600:47:3925.1801:18:579300:09:2200:01:4200:01:30
276 7103DANIEL SAIZ QUILEZLLICENCIA DE DIAABM01:28:1927800:31:1827700:47:5125.0801:19:097500:09:1000:01:4700:01:42
277 7112ANNA SALVADOR GAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1F01:28:2626900:27:4227800:48:3424.7101:16:1625800:12:1000:01:2400:00:52
278 6159CARLA BOIX BUFIACLUB VO2 TEAMABF01:28:3126000:26:5427900:48:5924.5001:15:5326800:12:3800:01:3600:01:59
279 7114ARIADNA GUIRAO MELGARLLICENCIA DE DIAABF01:29:4627500:30:0327300:45:1626.5101:15:1927700:14:2700:01:1200:01:20
280 6193VIVIANA GARCIA MANZANILLADIMENSION3 CLUB TRIATLOABF01:31:0827900:32:0727100:44:2727.0001:16:3427900:14:3400:01:0700:00:50
281 6014ELISABET SANCHEZ EXPOSITOC.A. LES TORTUGUESABF01:31:2828000:32:5427000:44:0427.2301:16:5827800:14:3000:01:4700:00:54


NF 665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGC.N. CATALUNYASUB23M00:00:00000:19:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00
NF 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM00:00:00000:18:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2500:00:00
NF 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:00:00000:18:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2500:00:00
NF 5768PAU GILI OLIVETEAM CALELLA TRIATHLONCDM00:00:00000:22:39000:35:5933.3500:58:38000:00:0000:01:0400:01:38
NF 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB NATACIO CORNELLACDM00:00:00000:20:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3500:00:00
NF 8003FRANCESC ODENALLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:26:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2400:00:00
NF 8033EDGAR OLIVARES MAÑASLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:20:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8034JOSE MANUEL ACOSTA MÁRQUEINDEPENDENTV1M00:00:00000:27:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2800:00:00




NP 3812XAVIER ESPINOSA ORTIZESSENCIAL TRIATLOABM
NP 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROSUB23M
NP 599ALBERT MATEO GRAUC.E. RAYOTEAMCDM
NP 824XAVIER FONTSERE ROVIRAC.A. LES TORTUGUESABM
NP 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M
NP 929XAVIER TURON MIRANDATRICBMV1M
NP 945JUAN JOSÉ ROBLES SANCHEZTRI2WINABM
NP 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M
NP 1475RAFAEL FORCADELL FARELLC.E. RAYOTEAMCDM
NP 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M
NP 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. KATOA BARCELONAJNM
NP 2819JORDI CLARET PRIMSBR OPEN TEAMV2M
NP 3067JUAN LUIS FERNANDEZ MUÑOZGAVA TRIATLOABM
NP 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM
NP 4694PAU VENTURA MONTAÑACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM
NP 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM
NP 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF
NP 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF
NP 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONASUB23M
NP 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM
NP 5714JONATAN GALLARDOTRICBMABM
NP 5738ENRIC MUDARRA HERRERATRICBMV2M
NP 5916JORDI TRAVESSET SANCHEZTRI+9 EL MASNOUABM
NP 6157MONTSERRAT SABATER BAUDETCLUB TRIATLO MALGRATABF
NP 6160EVA FONTCUBERTA MARTÍNEZCLUB TRIATLO BLANESV1F
NP 7105JOSEP MARIA MORROS RODENLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7110JORDI GONZALEZ CARMONALLICENCIA DE DIAV1M
NP 8026DAVID RODRIGUEZ ABADLLICENCIA DE DIAABM
NP 8036SERGI ANDRES DURANLLICENCIA DE DIAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32