RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
268 258 8 2 5 20 2 17 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:27:5624000:27:3423800:49:0424.4601:16:3822600:11:1800:00:5400:00:39
2 4020MARIA CASTRO MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:30:2424200:27:4424100:50:2523.801:18:0924700:12:1500:00:4600:00:32
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F01:11:2014800:22:3115300:39:4830.1501:02:1912900:09:0100:00:1900:00:28
2 5143MARTA SANCHEZ HERNAC.N. VIC-ETBSUB23F01:11:2013900:22:1516000:40:003001:02:1513100:09:0500:00:2400:00:27
3 1863BARBARA RUBIO FORCAC.E. TRIATHLONBCNSUB23F01:12:2716700:23:2315000:39:3230.3501:02:5515400:09:3200:00:3500:00:43
4 1961NURIA LLAGOSTERA PAPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:18:5821500:25:2919200:42:5327.9801:08:2220400:10:3600:00:2500:00:34
5 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBISUB23F01:22:2622900:26:5021500:44:4926.7801:11:3921200:10:4700:00:4700:00:30
6 51NURIA GARCIA GINJAUTRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23F01:30:0923100:26:5624500:52:0823.0201:19:0422100:11:0500:00:4600:00:35
7 5158MIREIA JOANPERE SALTRIATLO AMICS DE RIUDOMSSUB23F01:32:4524300:27:5024800:52:4222.7701:20:3224500:12:1300:00:4300:00:48
8 3589MARIA PLAZA CHACONCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F01:34:0624700:28:0825200:53:3822.3701:21:4625000:12:2000:00:4800:01:01
9 25ALBA MARTINEZ DE LAC.N. BADALONAABF01:35:1824500:27:5625300:55:0521.7901:23:0124900:12:1700:00:5300:01:02
10 5159SORAYA CLARO BRAVOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSSUB23F01:41:5225000:29:1025700:59:3120.1601:28:4125400:13:1100:00:5500:00:52
11 38SARA GRACIA FERNANDC.N. BADALONASUB23F01:46:3025600:36:5325500:56:2121.301:33:1425600:13:1600:01:0000:00:46
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF01:11:5415600:23:0314900:39:2930.3901:02:3214600:09:2200:00:4300:00:33
2 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON CLUBABF01:12:5918600:23:5612500:38:3631.0901:02:3219900:10:2700:00:2100:00:26
3 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:17:1418900:23:5920200:43:3827.501:07:3716300:09:3700:00:2400:00:29
4 1955ISABEL GÓMEZ FARGASTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABF01:17:3817900:23:4420600:44:0427.2301:07:4817200:09:5000:00:5700:00:38
5 1815BELÉN SALOMONI SCHWC.N. VIC-ETBABF01:18:3521000:25:2319100:42:5227.9901:08:1519300:10:2000:00:2400:00:35
6 5089JÚLIA BREIZ PELLICEC.E. TRIATHLONBCNABF01:21:5021200:25:2422200:45:2526.4201:10:4921900:11:0100:00:4100:00:25
7 1880PATRICIA BENITEZ ROC.E. TRIATHLONBCNABF01:22:0321100:25:2422600:46:0426.0501:11:2820200:10:3500:00:3900:00:30
8 29CLARA CANOVAS SANTOC.N. BADALONAABF01:29:2020400:25:1025000:53:2722.4501:18:3720500:10:4300:01:0700:00:59
9 36CRISTINA BUSQUETS PC.N. BADALONAABF01:32:4824900:28:1824600:52:1622.9601:20:3424600:12:1400:00:4600:00:46
10 5104DESIREE VIDAL COMASCLUB NATACIO SITGESABF01:35:0723900:27:3025400:55:3621.5801:23:0624300:12:0100:00:2700:00:37
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1940ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:07:017200:20:2311100:38:1131.4300:58:346800:08:2700:00:2300:00:26
2 33SARA LOEHR MUÑOZC.N. VIC-ETBABF01:08:599900:21:0013900:39:1630.5601:00:169900:08:4300:00:1900:00:24
3 4081SONIA JULIA SANCHEZCERRR IGUALADAABF01:09:4111000:21:3514600:39:2330.4701:00:589600:08:4300:00:2100:00:26
4 5055LAURA SANZBERROFASTTRIATLON CLUBABF01:11:4112800:21:5516900:40:3129.6201:02:2613800:09:1500:00:2400:00:24
5 5081MARIA MARTINEZ CORC.E. PICORNELLABF01:11:5616100:23:1814800:39:2630.4301:02:4413600:09:1200:00:3500:00:37
6 5068LAURA MONTANER CHULTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:17:2419000:24:0020100:43:3627.5201:07:3617100:09:4800:00:4300:00:25
7 5196NURIA BOFILL GUAÑAC.E. PICORNELLABF01:18:1018300:23:5420900:44:1027.1701:08:0418400:10:0600:00:4300:00:42
8 5756ELECTRA GARCIA MARGCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:18:3620100:25:0819400:43:0227.8901:08:1019700:10:2600:00:4800:00:32
9 1841LUCIA BERMEJO CALVOCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:22:1921900:25:5721700:44:5826.6901:10:5523300:11:2400:00:3300:00:28
10 4037MIRIAM OLIVARES POC.E. PICORNELLABF01:23:3823700:27:1721600:44:5826.6901:12:1523200:11:2300:01:0400:00:43
11 5062ANA FUENTES GONZÀLETEAM CALELLA TRIATHLONABF01:24:2324800:28:1019900:43:2927.601:11:3925300:12:4400:00:3200:00:25
12 3566SARA DE DIEGO NAVARTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:25:5022800:26:4723500:47:4325.1501:14:3022900:11:2000:00:4400:00:51
13 1911LAURA LLOVERA RIBAUCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:27:4824600:27:5723700:48:4024.6601:16:3722200:11:1100:00:3600:00:33
14 5734IRENE MELINA ARAQUETEAM CALELLA TRIATHLONABF01:29:4123500:27:0724200:51:2023.3801:18:2722300:11:1400:00:4400:00:48
15 5174MARTA DE LA TORRE ECERRR IGUALADAABF01:47:3625400:34:5525600:58:1320.6101:33:0825700:14:2800:01:0900:00:53
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:06:495900:20:0512400:38:3031.1700:58:355200:08:1400:00:2700:00:28
2 4013BEATRIZ AGUILAR PIQC.E. TRIATHLONBCNABF01:11:4114600:22:2616600:40:1929.7601:02:4512200:08:5600:00:4300:00:36
3 127ESTER HERNANDEZ CASC.N. REUS PLOMSABF01:11:5617500:23:3612800:38:4530.9701:02:2116000:09:3500:00:3800:00:28
4 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:16:1018700:23:5818600:42:2628.2801:06:2416900:09:4600:00:2700:00:29
5 8MARTA BASSA GARCIAPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:18:0819900:24:5718800:42:3728.1601:07:3420100:10:3400:00:2900:00:29
6 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAABF01:18:3020300:25:1019300:43:0227.8901:08:1219100:10:1800:00:3200:00:28
7 1930YOLANDA LOPEZ BERDUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:18:3520200:25:0819800:43:1427.7601:08:2218900:10:1300:00:2700:00:36
8 5776VERONICA KAREN DELCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:19:1818500:23:5521400:44:3726.901:08:3221000:10:4600:00:4300:00:39
9 76ELENA BARLABE BERNAC.A. IGUALADAABF01:21:2022100:26:1221100:44:2027.0701:10:3221300:10:4800:00:2300:00:25
10 1949GEMMA CASULLERAS MAC.T. S.J. ABADESSESABF01:22:5320900:25:2323100:46:4725.6501:12:1020700:10:4300:01:1100:00:48
11 1968SUSANNA LLOPART BELC.A. IGUALADAABF01:23:0124100:27:3620700:44:0527.2201:11:4123000:11:2000:00:3200:00:29
12 46MARIA NAVIO FLORESCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABF01:23:3824400:27:5120800:44:0727.201:11:5823900:11:4000:00:3100:00:32
13 5746EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESABF01:24:0022500:26:3722700:46:0826.0101:12:4522400:11:1500:00:5100:00:37
14 5745EVA PEREZ ARCIJACLUB NATACIO SITGESABF01:27:4923400:27:0523900:49:2424.2901:16:2922800:11:2000:00:4200:00:48
15 1855MÒNICA BONEU FONDEVCLUB NATACIO RUBIABF01:31:3225200:29:2624000:49:5524.0401:19:2124400:12:1100:01:0100:00:41
16 1931ANDREA DI BELLACLUB POLIESPORTIU PUIGCERABF01:33:5625100:29:1624900:52:5622.6701:22:1224100:11:4400:00:3300:00:44
17 5052Mª JOSÉ FARRÉ PINILCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:33:5825300:29:4024700:52:2222.9201:22:0224200:11:5600:00:3600:00:35
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:11:2214400:22:2515800:39:5730.0401:02:2212600:09:0000:00:2600:00:27
2 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON CLUBV1F01:11:4018100:23:5311600:38:2131.2901:02:1414800:09:2600:00:2300:00:22
3 1818MARTA CUSIDO USTRELC.T. S.J. ABADESSESV1F01:11:5716800:23:2613400:39:0730.6801:02:3314700:09:2400:00:2300:00:26
4 68MERCHE BONASTRE RODPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:12:2316500:23:2114000:39:1630.5601:02:3717000:09:4600:00:3900:00:33
5 1803OLGA SEPÚLVEDA SERRPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:16:2118800:23:5818400:42:2228.3201:06:2017900:10:0100:00:2700:00:29
6 1873ALEJANDRA FERNANDEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:21:2820000:25:0322300:45:3626.3201:10:3921400:10:4900:00:4900:00:36
7 5051ELISABET VILANOVA LCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:22:1921600:25:5221900:45:0326.6401:10:5523400:11:2400:00:2400:00:35
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:22:4121800:25:5722500:45:5826.1101:11:5520800:10:4600:00:4200:00:36
2 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F01:23:1523800:27:2621300:44:3126.9601:11:5722700:11:1800:00:4000:00:49
3 116Mª CARME HERNANDEZ CLUB NATACIO SITGESV1F01:23:2223200:27:0221800:44:5826.6901:12:0023100:11:2200:00:3700:00:39
4 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:25:3523600:27:0923200:46:5825.5501:14:0723600:11:2800:00:3000:00:48
5 1807ANGELS PUIG VILAROC.N. BADALONAV1F01:30:0023300:27:0324400:51:4123.2201:18:4422500:11:1600:01:3400:01:03
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1893ANGELS BOSCH CAMPRECLUB POLIESPORTIU PUIGCERV2F01:17:4319800:24:5019000:42:512801:07:4118000:10:0200:00:2700:00:35
2 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F01:18:3520600:25:1519500:43:0927.8101:08:2418800:10:1100:00:2800:00:37
3 3562MARIA DAVILA RUEDATRIATLO BCN-TRIFORFUNV2F01:44:5125500:35:5025100:53:3422.401:29:2425800:15:2700:01:0700:01:21
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. TRILERCAVONS TERRES CDM01:06:048600:20:476900:36:4332.6800:57:308200:08:3400:00:2500:00:39
2 5542JOEL JOAN SANTIAGO CLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:12:0716000:23:1714700:39:2430.4601:02:4114900:09:2600:00:4200:00:47
3 5540ADRIÀ PELÀEZ FERNÀNCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:23:5322200:26:1323000:46:4625.6601:12:5921700:10:5400:00:2900:00:44
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5757ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROCDM01:05:476800:20:217800:36:5632.4900:57:177600:08:3000:00:3100:00:35
2 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROJNM01:07:1610600:21:108200:37:1432.2300:58:2411700:08:5200:00:3100:00:31
3 4850ALEIX BIEL BOLAÑOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERJNM01:07:2011600:21:417900:37:0332.3900:58:448500:08:3600:00:2000:00:40
4 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTJNM01:09:1413300:22:0212000:38:2731.2101:00:2910400:08:4500:00:2600:00:26
5 756SERGI FUENTES SALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:10:0113100:22:0012200:38:2831.201:00:2815700:09:3300:00:3000:00:47
6 785ROGER MANYÀ VALENZUCLUB TRIBANDA TRIATLOCDM01:11:026200:20:1218200:42:0428.5301:02:1610800:08:4600:00:3600:00:33
7 1293ALEX CARRERAS LORENCLUB TRIBANDA TRIATLOCDM01:15:1516300:23:1917900:41:5328.6501:05:1218200:10:0300:01:0100:00:55
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:01:32300:18:132900:35:5633.400:54:09500:07:2300:00:2100:00:24
2 1177GENIS GRAU PLANAPRAT DISTANCE TRIATLOSUB23M01:01:38200:18:134900:36:1433.1200:54:27100:07:1100:00:2200:00:22
3 1574ERIK MERINO ALAMINOC.N. REUS PLOMSABM01:01:561500:18:263700:36:0633.2400:54:32700:07:2400:00:2100:00:23
4 503DANIEL GONZALEZ JIMC.N. MATAROSUB23M01:02:02500:18:195500:36:2033.0300:54:39400:07:2300:00:2500:00:28
5 4743PHILIPP SCHWARZLABSOLUT SPORTABM01:02:201700:18:383200:35:5933.3500:54:371600:07:4300:00:1900:00:20
6 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. TARRACOSUB23M01:02:222000:18:511100:35:4133.6300:54:322300:07:5000:00:2000:00:26
7 3818SALVADOR ZURITA RIEFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:02:281600:18:364500:36:1133.1600:54:471400:07:4100:00:2300:00:27
8 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M01:02:313200:19:12500:35:3233.7700:54:441800:07:4700:00:2400:00:26
9 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M01:02:392300:18:562200:35:4933.500:54:452800:07:5400:00:2100:00:22
10 4779FERRAN ANGUERA GARCPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:02:412100:18:522800:35:5633.400:54:482700:07:5300:00:2700:00:24
11 5221IGNACIO FERNANDEZ JC.N. TARRACOSUB23M01:02:422500:18:572000:35:4633.5500:54:433400:07:5900:00:1800:00:24
12 838DANIEL VELASCO GARCABSOLUT SPORTABM01:03:213100:19:121800:35:4633.5500:54:586400:08:2300:00:2100:00:33
13 2957ORIOL ARGUDO CAMPSUNIO ATLETICA RUBIABM01:03:473700:19:196600:36:3732.7700:55:562400:07:5100:00:1900:00:21
14 2046TONI LLULL AMERCERDANYOLA CHSUB23M01:03:574300:19:376400:36:3232.8500:56:092000:07:4800:00:2700:00:27
15 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBSUB23M01:03:585500:20:022400:35:5333.4400:55:553700:08:0300:00:2200:00:28
16 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:04:025200:20:014000:36:0933.200:56:102600:07:5200:00:4000:00:31
17 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:04:234900:19:554400:36:1133.1600:56:065600:08:1700:00:2500:00:32
18 4103ARNAU SERRADESANFERC.N. VIC-ETBSUB23M01:04:555400:20:023000:35:5833.3600:56:0012100:08:5500:00:2300:00:32
19 2439BORJA ALVAREZ CARRAC.E. TRIATHLONBCNSUB23M01:05:219000:20:531500:35:4533.5700:56:389800:08:4300:00:2400:00:22
20 1746BERNAT RAMON CASTELCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:05:236900:20:217200:36:4932.5900:57:105100:08:1300:00:2400:00:31
21 3293GENÍS MATEU SALARICCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:05:268200:20:445900:36:2632.9400:57:105500:08:1600:00:2600:00:29
22 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:07:119100:20:549600:37:3931.8700:58:338800:08:3800:00:2600:00:27
23 3191EDU MASSO GRABULOSAABSOLUT SPORTABM01:07:1810500:21:098000:37:1032.2900:58:1912400:08:5900:00:2300:00:25
24 3254DAVID LASCORZ MORENC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:08:0811700:21:4110300:37:4931.7300:59:308900:08:3800:00:3300:00:26
25 2322SERGI TOUS OLLÈC.E. TRIATHLONBCNSUB23M01:09:4012900:21:5912100:38:2731.2101:00:2613700:09:1400:00:2400:00:25
26 4911ISAAC CANO ACEDOC.N. TARRACOSUB23M01:12:0815700:23:0815400:39:4930.1401:02:5713500:09:1100:01:0300:00:49
27 3412EDU GARCIA TORRALBOC.T. FISIOSALUT LA POBLASUB23M01:12:2316400:23:2014400:39:2230.4801:02:4216500:09:4100:00:4100:00:46
28 4492DAVID GIL MONTSERRAC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM01:16:17000:00:00000:00:00001:06:1817700:09:5900:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:01:36900:18:211600:35:4533.5700:54:061000:07:3000:00:1700:00:19
2 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON CLUBABM01:01:51600:18:193300:36:0133.3200:54:201100:07:3100:00:2200:00:17
3 4870ISAM MOUNIR EL MRABPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:02:00800:18:214600:36:1233.1500:54:33800:07:2700:00:2500:00:22
4 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM01:02:00700:18:205600:36:2133.0100:54:41300:07:1900:00:2300:00:27
5 1176POL RECOBER PLANAPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:02:032900:19:10200:35:0434.2200:54:142200:07:4900:00:2500:00:25
6 2891ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM01:02:222400:18:571200:35:4333.600:54:401500:07:4200:00:2300:00:25
7 1025ÁLVARO GARCÍA GAÑÁNC.E. TRIATHLONBCNABM01:02:292700:19:08700:35:3333.7600:54:411900:07:4800:00:1800:00:20
8 692EDUARD QUERALT RADUC.N. REUS PLOMSABM01:02:351800:18:394300:36:1033.1800:54:491700:07:4600:00:2700:00:28
9 1782CRISTIAN BAIZAN DIAC.N. VIC-ETBABM01:02:553500:19:15800:35:3333.7600:54:484300:08:0700:00:2300:00:26
10 5726JONATHAN GALÁN CARRFASTTRIATLON CLUBABM01:02:583000:19:101900:35:4633.5500:54:563600:08:0200:00:2400:00:29
11 3649ORIOL MARIMON CASTECERRR IGUALADAABM01:03:073600:19:151700:35:4633.5500:55:014200:08:0600:00:2600:00:38
12 2911ADAN HIDALGO AGUILATRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM01:04:137300:20:23900:35:3833.6800:56:014900:08:1200:00:1700:00:19
13 2888MOHAMED BENKTIB DAHABSOLUT SPORTABM01:04:174700:19:484700:36:1233.1500:56:005700:08:1700:00:1800:00:16
14 3792JORDI ALBERT RAMOS C.N. VIC-ETBABM01:04:516600:20:19600:35:3233.7700:55:5112500:09:0000:00:2400:00:25
15 4912MARC BOVÉ BALLESTEC.N. TARRACOABM01:04:527100:20:222500:35:5333.4400:56:158600:08:3700:00:2700:00:30
16 5411JORDI ALBA SANTAMARTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:05:317600:20:277500:36:5232.5500:57:195000:08:1200:00:3900:00:31
17 1670DANIEL ANTUNEZ TIRAC.E. TRIATHLONBCNABM01:05:338000:20:405800:36:2432.9700:57:047200:08:2900:00:1900:00:29
18 1247GUILLEM SAMANIEGO MABSOLUT SPORTABM01:05:507900:20:406300:36:3032.8800:57:109200:08:4000:00:2000:00:27
19 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:06:458100:20:419500:37:3731.900:58:187000:08:2700:00:2200:00:23
20 1772MARC ABULI LLUCHC.E. PICORNELLABM01:06:469400:20:558700:37:2532.0700:58:206700:08:2600:00:3600:00:28
21 3130MARC CANETC.E.T. DISTANCEABM01:11:5713000:21:5916800:40:3029.6301:02:2915100:09:2800:00:3600:00:30
22 4450SERGIO PULIDO PRATSCLUB NATACIO RUBIABM01:12:0015000:22:3716200:40:0829.901:02:4513900:09:1500:00:5300:00:39
23 3239ERIC LATORRE COSTATRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM01:14:3717100:23:2917200:41:1029.1501:04:3917600:09:5800:00:4300:00:27
24 5887XAVIER GRAELLS MONTC.E.T. DISTANCEABM01:14:4218000:23:5317000:40:5529.3301:04:4817400:09:5400:00:3400:00:32
25 2226JOAN GONZALEZ MARTÍCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:14:5014500:22:2518900:42:4628.0601:05:1116400:09:3900:01:0100:00:53
26 1742DANTE PÉREZ BERENGUCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:15:0817700:23:4217700:41:232901:05:0518100:10:0300:01:0200:00:43
27 2945JAVIER BUILL VILCHEUNIO ATLETICA RUBIABM01:16:2617600:23:3618100:41:5728.6101:05:3321600:10:5300:00:3700:00:43
28 152ALBERT CALVO MORENOCLUB NATACIO RUBIABM01:18:1320500:25:1318700:42:3628.1701:07:4919500:10:2400:00:3500:00:29
29 5418RUBEN MARTINEZ RIVEC.N. BADALONAABM01:23:1921400:25:2522800:46:1125.9801:11:3624000:11:4300:00:5200:00:53
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4427DANIEL BARALDÉS DÍAC.A. IGUALADAABM01:02:061100:18:225200:36:1533.100:54:37900:07:2900:00:2300:00:20
2 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:02:271400:18:263900:36:0933.200:54:352500:07:5200:00:2100:00:24
3 1390ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:02:373800:19:25300:35:0834.1600:54:333900:08:0400:00:2200:00:26
4 640MANUEL LLORET ZARAGCLUB NATACIO SITGESABM01:02:443300:19:13400:35:2533.8800:54:384100:08:0600:00:2600:00:26
5 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:492200:18:543100:35:5833.3600:54:523100:07:5700:00:2400:00:28
6 626ROBERT ZSOLT BUDAIPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:03:201200:18:244100:36:0933.200:54:3310900:08:4700:00:2200:00:20
7 280RODRIGO TORRES HERNFASTTRIATLON CLUBABM01:03:51400:18:186500:36:3332.8300:54:5112700:09:0000:00:2100:00:31
8 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM01:04:024200:19:376000:36:2732.9200:56:043200:07:5800:00:2500:00:29
9 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCNABM01:04:024600:19:415300:36:1633.0900:55:574000:08:0500:00:2700:00:25
10 3712JORDI MONSERRAT TAC.E. PICORNELLABM01:04:114500:19:387000:36:4432.6700:56:222100:07:4900:00:2700:00:36
11 5635RICARD ALVAREZ HERMCERRR IGUALADAABM01:04:286100:20:093500:36:0433.2700:56:135300:08:1500:00:2700:00:36
12 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM01:04:367400:20:231400:35:4433.5800:56:077300:08:2900:00:2400:00:25
13 2408CRISTIAN ARMENGOL GTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:318300:20:456100:36:2932.8900:57:145800:08:1700:00:2300:00:24
14 5552CARLOS RUIZ MARTÍNECLUB NATACIO RUBIABM01:06:147700:20:366200:36:3032.8800:57:0613200:09:0800:00:2200:00:20
15 795ANTONI HERENA MONTUCERDANYOLA CHABM01:07:048700:20:4910500:37:5231.6900:58:416300:08:2300:00:4700:00:33
16 3362LLUÍS VALL-LLOSERATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:07:114800:19:4913300:38:5830.800:58:476500:08:2400:00:3100:00:36
17 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:136000:20:0712700:38:4131.0200:58:486600:08:2500:00:3400:00:41
18 4476CARLES SERRANO GUASC.E. PICORNELLABM01:07:156400:20:1511900:38:2631.2200:58:418000:08:3400:00:3500:00:35
19 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:07:177000:20:2211200:38:1331.400:58:359500:08:4200:00:4600:00:29
20 5898FRANCESC LOPEZ MARIC.T. S.J. ABADESSESABM01:07:1710000:21:059100:37:3231.9700:58:379000:08:4000:00:3400:00:36
21 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:08:2212000:21:4410400:37:5231.6900:59:3610700:08:4600:00:3400:00:26
22 728ALBERTO VIZCAINO NC.E. PICORNELLABM01:08:2411300:21:4010900:38:0131.5700:59:4110000:08:4300:00:3200:00:34
23 2162EDUARD SERRA SOLEC.N. REUS PLOMSABM01:08:3012600:21:5310200:37:4931.7300:59:4211200:08:4800:00:2400:00:33
24 227JORDI RIU MUDARRACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:08:3711500:21:4110800:37:5631.6300:59:3712800:09:0000:00:2200:00:26
25 2283JOSEP ALTIMIR PUIGDTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:09:0012700:21:5311800:38:2431.2501:00:1710100:08:4300:00:3200:00:29
26 1503DAVID ALONSO VAZQUEC.E. PENEDES MARITIMABM01:09:0413500:22:0511400:38:1531.3701:00:2010200:08:4400:00:2700:00:24
27 4500FREDERIC CORDERAS ITG TRIATLO SITGESABM01:09:1412500:21:5012600:38:3931.0501:00:2910500:08:4500:00:2500:00:27
28 932JONATAN NIETO JIMÉC.E. PICORNELLABM01:09:2812100:21:4413000:38:5030.901:00:3412000:08:5400:00:3700:00:29
29 3001ALBERT GILART FONTACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:10:3112300:21:4513500:39:1130.6301:00:5615900:09:3500:00:4000:00:44
30 3799JORDI RANGEL MORATAUNIO ATLETICA RUBIABM01:11:3314100:22:2315500:39:5030.1301:02:1314300:09:2000:00:2500:00:29
31 2637CARLOS ARGÜELLO FERC.E.T. DISTANCEABM01:11:5714300:22:2416500:40:1529.8101:02:3914100:09:1800:00:2700:00:29
32 1531JOSE MANUEL MARTIN C.E. PENEDES MARITIMABM01:12:1514700:22:2616400:40:1229.8501:02:3816200:09:3700:00:2800:00:28
33 3407GERARD GOMIS MOUREC.T. FISIOSALUT LA POBLAABM01:12:2316200:23:1914500:39:2330.4701:02:4216600:09:4100:00:4200:00:40
34 1601MARC PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:12:3115200:22:4915100:39:4430.201:02:3317500:09:5800:00:4300:00:33
35 3951JORDI MARTI LOBATOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM01:12:4016900:23:2814300:39:2130.501:02:4917300:09:5100:00:4000:00:40
36 1747ENEKO FERNANDEZ GONCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:12:5115800:23:1214100:39:2030.5101:02:3219200:10:1900:00:3000:00:27
37 2251ALBERTO JAVIER MORECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:14:2817300:23:3217600:41:1529.0901:04:4716700:09:4100:00:4500:00:45
38 483JOSÉ MARÍA CASTROCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:14:4117400:23:3417100:41:0629.201:04:4017800:10:0100:00:2900:00:26
39 3234IVAN BALAÑA LLAGOSTTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM01:17:2517000:23:2821200:44:2027.0701:07:4816100:09:3700:00:5200:00:45
40 5431DAVID HENS MACIATRIATLO L´HOSPITALETABM01:18:0018400:23:5520500:43:5927.2801:07:5418500:10:0600:00:5200:00:46
41 3953ALBERT MARTI LOBATOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM01:27:0523000:26:5223600:47:5725.0301:14:4924800:12:1600:00:5000:00:40
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 133FRANCESC JUAREZ ROSC.N. MATAROABM01:02:504000:19:36100:34:5534.3700:54:315900:08:1900:00:2300:00:21
2 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM01:03:021300:18:256700:36:3732.7700:55:023500:08:0000:00:2300:00:34
3 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBABM01:03:504100:19:374200:36:1033.1800:55:473800:08:0300:00:2400:00:20
4 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM01:04:053400:19:147700:36:5632.4900:56:102900:07:5500:00:2600:00:30
5 667JORDI GARCIA BERCIAC.N. BADALONAABM01:04:065100:19:563400:36:0133.3200:55:574600:08:0900:00:2100:00:17
6 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM01:04:085000:19:564800:36:1433.1200:56:103300:07:5800:00:2500:00:25
7 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:04:116500:20:151000:35:4033.6400:55:555400:08:1600:00:2200:00:21
8 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:04:195800:20:043600:36:0533.2600:56:094700:08:1000:00:2400:00:32
9 2068JORDI GARCIA FERNANC.N. TARRACOABM01:04:283900:19:257600:36:5532.5100:56:204400:08:0800:00:2500:00:33
10 1198ALBERT BARRACHINA MCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:04:475700:20:035000:36:1433.1200:56:177500:08:3000:00:2900:00:32
11 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:04:596300:20:132100:35:4933.500:56:0212300:08:5700:00:2200:00:26
12 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:05:077800:20:393800:36:0633.2400:56:456200:08:2200:00:3500:00:34
13 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:298400:20:465700:36:223300:57:086100:08:2100:00:2400:00:21
14 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:05:516700:20:207400:36:5132.5600:57:119300:08:4000:00:3500:00:29
15 4290RAMON NICOLAS SANCHCERRR IGUALADAABM01:06:168800:20:507300:36:4932.5900:57:398700:08:3700:00:2500:00:46
16 2264TXEMA CORDOBA JIMENCERDANYOLA CHABM01:06:418900:20:539400:37:3631.9100:58:294800:08:1200:00:3000:00:25
17 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:539500:20:568900:37:2632.0600:58:227900:08:3100:00:2900:00:30
18 2312JOSEBA ARANA ESCALACLUB NATACIO SITGESABM01:07:109800:20:599000:37:2832.0300:58:279700:08:4300:00:3300:00:29
19 362RODRIGO CARRIL MORACLUB NATACIO SITGESABM01:07:169700:20:579800:37:4531.7900:58:428100:08:3400:00:2600:00:37
20 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:07:2210200:21:078800:37:2532.0700:58:3211400:08:5000:00:2700:00:31
21 3087FR. XAVIER PI HEREDC.N. BADALONAABM01:08:1111800:21:429700:37:4031.8600:59:2211300:08:4900:00:2300:00:16
22 4611RAFAEL BURN ALVAREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:08:2511900:21:4310600:37:5431.6600:59:3711100:08:4800:00:2700:00:30
23 4373ALBERT VALBUENA RODC.N. SABADELLABM01:08:2712200:21:4510700:37:5631.6300:59:4110600:08:4600:00:2300:00:28
24 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:08:3011100:21:3810100:37:4931.7300:59:2713000:09:0300:00:2000:00:24
25 3184TONI GONZALEZ MUÑOZTRIATLO L´HOSPITALETABM01:09:2610900:21:3113800:39:1430.5901:00:459400:08:4100:00:4000:00:39
26 3284SERGI PUIGFEL MORENCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:09:3413700:22:1211300:38:1331.401:00:2513400:09:0900:00:2500:00:26
27 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:09:4411200:21:3913600:39:1130.6301:00:5011900:08:5400:00:4500:00:40
28 4918ABEL MORENO DOMINGUC.N. SABADELLABM01:09:5512400:21:4612900:38:4830.9301:00:3414400:09:2100:00:2100:00:30
29 1451JAVI TRENCHS ALFONSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:11:5315900:23:1313700:39:1430.5901:02:2715000:09:2600:00:3600:00:37
30 3984TONI MUÑOZ MARTÍNEZC.N. SABADELLABM01:11:5615300:22:5015200:39:4530.1901:02:3514500:09:2100:00:3500:00:25
31 3218SERGI RIBA MASSANATG TRIATLO SITGESABM01:12:0114900:22:3215700:39:5630.0501:02:2815800:09:3300:00:2900:00:31
32 4192JUAN JAVIER GOMEZ GCERDANYOLA CHABM01:12:4618200:23:5412300:38:2831.201:02:2219600:10:2400:00:2800:00:34
33 370JOSE ANTONIO VAZQUECLUB NATACIO RUBIABM01:17:3320700:25:1617800:41:5028.6901:07:0619800:10:2700:00:2300:00:46
34 4923SANTIAGO VICARIA SATG TRIATLO SITGESABM01:22:3319600:24:2923300:47:0225.5101:11:3122000:11:0200:00:4800:00:35
35 3419ANTONIO LUQUE GARRIC.T. FISIOSALUT LA POBLAABM01:22:4321700:25:5622100:45:1526.5201:11:1123800:11:3200:00:3500:00:48
36 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM01:24:4015400:22:5424300:51:2323.3501:14:1719400:10:2300:00:2500:00:43
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2930MARIO MAZANA NERIZPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:01:42100:18:125400:36:1633.0900:54:28200:07:1400:00:2200:00:20
2 565SERGI RODRIGUEZ JIMC.N. REUS PLOMSV1M01:02:001000:18:225100:36:1533.100:54:37600:07:2300:00:2200:00:21
3 941ALVARO RANCE GIMENECLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:02:172600:18:591300:35:4333.600:54:421200:07:3500:00:2100:00:22
4 5203JORGE DE ANDRES SANC.N. TARRACOV1M01:03:332800:19:092600:35:5333.4400:55:027700:08:3100:00:3600:00:30
5 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:04:015600:20:032300:35:5033.4900:55:534500:08:0800:00:1900:00:16
6 2923MARC TORO GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:04:584400:19:388600:37:2432.0900:57:023000:07:5600:00:2900:00:22
7 3271ISRAEL TURULL   FORC.E. PICORNELLV1M01:07:039300:20:5510000:37:4831.7500:58:436000:08:2000:00:2900:00:33
8 4652ANTONIO GARCIA GARCCERDANYOLA CHV1M01:07:109200:20:549900:37:4731.7600:58:417400:08:2900:00:3300:00:31
9 1760JOAN NEBLEZA MIRABECLUB NATACIO SITGESV1M01:07:1910300:21:088500:37:1932.1600:58:2711800:08:5200:00:2800:00:30
10 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:07:229600:20:569200:37:3531.9300:58:3111500:08:5100:00:3400:00:28
11 2962LUIS JAVIER SANCHEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:07:3310800:21:258300:37:1732.1900:58:4211600:08:5100:00:3500:00:39
12 3215JORDI VIDAL RUBIOC.E. PENEDES MARITIMV1M01:09:0113400:22:0511500:38:2031.301:00:258400:08:3600:00:2400:00:30
13 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:09:0911400:21:4013200:38:5830.801:00:387800:08:3100:00:4900:00:32
14 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:09:3813600:22:1011000:38:0831.4701:00:1814200:09:2000:00:2600:00:25
15 3237SALVI VILAC.E.T. DISTANCEV1M01:09:4013200:22:0013100:38:5230.8701:00:5211000:08:4800:00:3300:00:47
16 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:11:3913800:22:1416300:40:0929.8901:02:2314000:09:1600:00:2200:00:25
17 5544JORGE MERINO HERNÁNCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M01:12:0715100:22:4515600:39:5230.101:02:3715200:09:3000:00:3500:00:34
18 3844FEDERICO HABA MARTIUNIO ATLETICA RUBIV1M01:12:1214200:22:2416100:40:0629.9301:02:3016800:09:4200:00:3900:00:35
19 1687ANTONIO SANTAMARIA TRIATLO L´HOSPITALETV1M01:16:5415500:23:0221000:44:1927.0801:07:2115600:09:3300:00:4300:00:37
20 347SALVADOR SABORIT BRCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:17:3917200:23:3020400:43:4127.4701:07:1120000:10:2800:00:5100:01:14
21 4916VICTOR MANUEL PERALC.T. FISIOSALUT LA POBLAV1M01:17:4919700:24:3619600:43:1027.801:07:4618300:10:0300:00:3400:00:36
22 2212DOMINGO LOPEZ MARIC.E. PENEDES MARITIMV1M01:19:5720800:25:1719700:43:1027.801:08:2723700:11:3000:00:3300:00:31
23 5430JOSE MANUEL ORTEGA TRIATLO L´HOSPITALETV1M01:21:1721300:25:2422000:45:0726.601:10:3120900:10:4600:01:2000:00:43
24 724ALBERT ARENAS BONILCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M01:24:5722600:26:3823400:47:2825.2801:14:0621500:10:5100:01:0400:01:03
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV1M01:02:211900:18:502700:35:5533.4100:54:451300:07:3600:00:2300:00:26
2 353XAVIER DALMAU I BERCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:05:377500:20:247100:36:4532.6500:57:097100:08:2800:00:2100:00:27
3 5632CARLOS ROPERO LOBATCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:05:395300:20:018100:37:1132.2700:57:126900:08:2700:00:2300:00:26
4 714SANTI SANCHEZ ALMAZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:07:0210400:21:088400:37:1832.1700:58:268300:08:3600:00:2100:00:26
5 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T. S.J. ABADESSESV1M01:09:1410700:21:2211700:38:2231.2800:59:4415300:09:3000:00:3400:00:40
6 3007MANUEL NOGALES ALTECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:12:1516600:23:2214200:39:2030.5101:02:4215500:09:3300:00:3600:00:36
7 2884COCO HUERTA VARELACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:15:1019100:24:1116700:40:2429.701:04:3520300:10:3500:00:2800:00:31
8 3437JORGE SALIDO PINILLC.N. BADALONAV1M01:16:1917800:23:4317300:41:1229.1301:04:5523500:11:2400:00:3600:00:43
9 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:16:3019400:24:2118000:41:5428.6401:06:1519000:10:1500:00:3700:00:32
10 173JORDI OLIVELLA PUJOTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:16:5019200:24:1718500:42:2328.3101:06:4018700:10:1000:00:5900:01:07
11 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:18:4019300:24:1720300:43:4027.4801:07:5720600:10:4300:00:4500:00:34
12 174JUAN CARLOS DEL ESTTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:18:5722000:25:5918300:42:1128.4501:08:1021100:10:4700:00:4600:00:45
13 779JOSEP CAMPRUBI GODACLUB NATACIÓ SITGESV1M01:20:1322400:26:3617500:41:1429.101:07:5025100:12:2300:00:3400:00:36
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. TRILERCAVONS TERRES V2M01:06:098500:20:466800:36:3932.7400:57:2510300:08:4400:00:2500:00:33
2 787JULIO CESAR CERVANTC.N. SABADELLV2M01:11:2714000:22:2115900:39:5730.0401:02:1813300:09:0900:00:2300:00:29
3 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:18:0119500:24:2420000:43:2927.601:07:5318600:10:0800:00:5800:00:47
4 1005JOSE MANUEL GONZALVCLUB NATACIO SITGESV2M01:20:1322700:26:3817400:41:1229.1301:07:5025200:12:2300:00:3000:00:37
5 2170MARCELO KRASNOV STOCLUB NATACIÓ SITGESV2M01:23:0822300:26:2422400:45:4326.2501:12:0721800:11:0100:00:4700:00:46
6 3790JAUME CAROL RUBAUTRIATLO BCN-TRIFORFUNV2M01:36:4925700:36:5522900:46:4025.7101:23:3525500:13:1400:01:0800:00:44
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3746XAVIER RICO CALDEROC.T. S.J. ABADESSESV2M01:07:2110100:21:069300:37:3531.9300:58:419100:08:4000:00:3600:00:38

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32