RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
268 258 8 2 5 20 2 17 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:01:32300:18:132900:35:5633.4000:54:09500:07:230:00:000:00:00
2 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:01:36900:18:211600:35:4533.5700:54:061000:07:300:00:000:00:00
3 1177GENIS GRAU PLANAPRAT DISTANCE TRIATLOSUB23M01:01:38200:18:134900:36:1433.1200:54:27100:07:110:00:000:00:00
4 2930MARIO MAZANA NERIZPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:01:42100:18:125400:36:1633.0900:54:28200:07:140:00:000:00:00
5 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM01:01:51600:18:193300:36:0133.3200:54:201100:07:310:00:000:00:00
6 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSABM01:01:561500:18:263700:36:0633.2400:54:32700:07:240:00:000:00:00
7 565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. REUS PLOMSV1M01:02:001000:18:225100:36:1533.1000:54:37600:07:230:00:000:00:00
8 4870ISAM MOUNIR EL MRABETPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:02:00800:18:214600:36:1233.1500:54:33800:07:270:00:000:00:00
9 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM01:02:00700:18:205600:36:2133.0100:54:41300:07:190:00:000:00:00
10 503DANIEL GONZALEZ JIMENEZC.N. MATAROSUB23M01:02:02500:18:195500:36:2033.0300:54:39400:07:230:00:000:00:00
11 1176POL RECOBER PLANAPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:02:032900:19:10200:35:0434.2200:54:142200:07:490:00:000:00:00
12 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM01:02:061100:18:225200:36:1533.1000:54:37900:07:290:00:000:00:00
13 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALICLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:02:172600:18:591300:35:4333.6000:54:421200:07:350:00:000:00:00
14 4743PHILIPP SCHWARZLABSOLUT SPORTABM01:02:201700:18:383200:35:5933.3500:54:371600:07:430:00:000:00:00
15 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV1M01:02:211900:18:502700:35:5533.4100:54:451300:07:360:00:000:00:00
16 2891ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM01:02:222400:18:571200:35:4333.6000:54:401500:07:420:00:000:00:00
17 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. TARRACOSUB23M01:02:222000:18:511100:35:4133.6300:54:322300:07:500:00:000:00:00
18 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:02:271400:18:263900:36:0933.2000:54:352500:07:520:00:000:00:00
19 3818SALVADOR ZURITA RIERAFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:02:281600:18:364500:36:1133.1600:54:471400:07:410:00:000:00:00
20 1025ÁLVARO GARCÍA GAÑÁNC.E. TRIATHLONBCNABM01:02:292700:19:08700:35:3333.7600:54:411900:07:480:00:000:00:00
21 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M01:02:313200:19:12500:35:3233.7700:54:441800:07:470:00:000:00:00
22 692EDUARD QUERALT RADUAC.N. REUS PLOMSABM01:02:351800:18:394300:36:1033.1800:54:491700:07:460:00:000:00:00
23 1390ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:02:373800:19:25300:35:0834.1600:54:333900:08:040:00:000:00:00
24 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M01:02:392300:18:562200:35:4933.5000:54:452800:07:540:00:000:00:00
25 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:02:412100:18:522800:35:5633.4000:54:482700:07:530:00:000:00:00
26 5221IGNACIO FERNANDEZ JARILLOC.N. TARRACOSUB23M01:02:422500:18:572000:35:4633.5500:54:433400:07:590:00:000:00:00
27 640MANUEL LLORET ZARAGOZICLUB NATACIO SITGESABM01:02:443300:19:13400:35:2533.8800:54:384100:08:060:00:000:00:00
28 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:492200:18:543100:35:5833.3600:54:523100:07:570:00:000:00:00
29 133FRANCESC JUAREZ ROSELLOC.N. MATAROABM01:02:504000:19:36100:34:5534.3700:54:315900:08:190:00:000:00:00
30 1782CRISTIAN BAIZAN DIAZC.N. VIC-ETBABM01:02:553500:19:15800:35:3333.7600:54:484300:08:070:00:000:00:00
31 5726JONATHAN GALÁN CARRACEDOFASTTRIATLON CLUBABM01:02:583000:19:101900:35:4633.5500:54:563600:08:020:00:000:00:00
32 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM01:03:021300:18:256700:36:3732.7700:55:023500:08:000:00:000:00:00
33 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABM01:03:073600:19:151700:35:4633.5500:55:014200:08:060:00:000:00:00
34 626ROBERT ZSOLT BUDAIPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:03:201200:18:244100:36:0933.2000:54:3310900:08:470:00:000:00:00
35 838DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM01:03:213100:19:121800:35:4633.5500:54:586400:08:230:00:000:00:00
36 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZC.N. TARRACOV1M01:03:332800:19:092600:35:5333.4400:55:027700:08:310:00:000:00:00
37 2957ORIOL ARGUDO CAMPSUNIO ATLETICA RUBIABM01:03:473700:19:196600:36:3732.7700:55:562400:07:510:00:000:00:00
38 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM01:03:504100:19:374200:36:1033.1800:55:473800:08:030:00:000:00:00
39 280RODRIGO TORRES HERNANFASTTRIATLON CLUBABM01:03:51400:18:186500:36:3332.8300:54:5112700:09:000:00:000:00:00
40 2046TONI LLULL AMERCERDANYOLA CHSUB23M01:03:574300:19:376400:36:3232.8500:56:092000:07:480:00:000:00:00
41 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBSUB23M01:03:585500:20:022400:35:5333.4400:55:553700:08:030:00:000:00:00
42 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:04:015600:20:032300:35:5033.4900:55:534500:08:080:00:000:00:00
43 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:04:025200:20:014000:36:0933.2000:56:102600:07:520:00:000:00:00
44 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM01:04:024200:19:376000:36:2732.9200:56:043200:07:580:00:000:00:00
45 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCNABM01:04:024600:19:415300:36:1633.0900:55:574000:08:050:00:000:00:00
46 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM01:04:053400:19:147700:36:5632.4900:56:102900:07:550:00:000:00:00
47 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAABM01:04:065100:19:563400:36:0133.3200:55:574600:08:090:00:000:00:00
48 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM01:04:085000:19:564800:36:1433.1200:56:103300:07:580:00:000:00:00
49 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:04:116500:20:151000:35:4033.6400:55:555400:08:160:00:000:00:00
50 3712JORDI MONSERRAT TALTAVULC.E. PICORNELLABM01:04:114500:19:387000:36:4432.6700:56:222100:07:490:00:000:00:00
51 2911ADAN HIDALGO AGUILARTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM01:04:137300:20:23900:35:3833.6800:56:014900:08:120:00:000:00:00
52 2888MOHAMED BENKTIB DAHBIABSOLUT SPORTABM01:04:174700:19:484700:36:1233.1500:56:005700:08:170:00:000:00:00
53 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:04:195800:20:043600:36:0533.2600:56:094700:08:100:00:000:00:00
54 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:04:234900:19:554400:36:1133.1600:56:065600:08:170:00:000:00:00
55 5635RICARD ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM01:04:286100:20:093500:36:0433.2700:56:135300:08:150:00:000:00:00
56 2068JORDI GARCIA FERNANDEZC.N. TARRACOABM01:04:283900:19:257600:36:5532.5100:56:204400:08:080:00:000:00:00
57 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM01:04:367400:20:231400:35:4433.5800:56:077300:08:290:00:000:00:00
58 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:04:475700:20:035000:36:1433.1200:56:177500:08:300:00:000:00:00
59 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM01:04:516600:20:19600:35:3233.7700:55:5112500:09:000:00:000:00:00
60 4912MARC BOVÉ BALLESTEC.N. TARRACOABM01:04:527100:20:222500:35:5333.4400:56:158600:08:370:00:000:00:00
61 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M01:04:555400:20:023000:35:5833.3600:56:0012100:08:550:00:000:00:00
62 2923MARC TORO GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:04:584400:19:388600:37:2432.0900:57:023000:07:560:00:000:00:00
63 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:04:596300:20:132100:35:4933.5000:56:0212300:08:570:00:000:00:00
64 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:05:077800:20:393800:36:0633.2400:56:456200:08:220:00:000:00:00
65 2439BORJA ALVAREZ CARRASCOC.E. TRIATHLONBCNSUB23M01:05:219000:20:531500:35:4533.5700:56:389800:08:430:00:000:00:00
66 1746BERNAT RAMON CASTELLACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:05:236900:20:217200:36:4932.5900:57:105100:08:130:00:000:00:00
67 3293GENÍS MATEU SALARICHCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:05:268200:20:445900:36:2632.9400:57:105500:08:160:00:000:00:00
68 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:298400:20:465700:36:2233.0000:57:086100:08:210:00:000:00:00
69 2408CRISTIAN ARMENGOL GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:318300:20:456100:36:2932.8900:57:145800:08:170:00:000:00:00
70 5411JORDI ALBA SANTAMARIATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:05:317600:20:277500:36:5232.5500:57:195000:08:120:00:000:00:00
71 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOC.E. TRIATHLONBCNABM01:05:338000:20:405800:36:2432.9700:57:047200:08:290:00:000:00:00
72 353XAVIER DALMAU I BERTRÁNCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:05:377500:20:247100:36:4532.6500:57:097100:08:280:00:000:00:00
73 5632CARLOS ROPERO LOBATOCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:05:395300:20:018100:37:1132.2700:57:126900:08:270:00:000:00:00
74 5757ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROCDM01:05:476800:20:217800:36:5632.4900:57:177600:08:300:00:000:00:00
75 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERABSOLUT SPORTABM01:05:507900:20:406300:36:3032.8800:57:109200:08:400:00:000:00:00
76 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:05:516700:20:207400:36:5132.5600:57:119300:08:400:00:000:00:00
77 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. TRILERCAVONS TERRES CDM01:06:048600:20:476900:36:4332.6800:57:308200:08:340:00:000:00:00
78 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. TRILERCAVONS TERRES V2M01:06:098500:20:466800:36:3932.7400:57:2510300:08:440:00:000:00:00
79 5552CARLOS RUIZ MARTÍNEZCLUB NATACIO RUBIABM01:06:147700:20:366200:36:3032.8800:57:0613200:09:080:00:000:00:00
80 4290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERCERRR IGUALADAABM01:06:168800:20:507300:36:4932.5900:57:398700:08:370:00:000:00:00
81 2264TXEMA CORDOBA JIMENEZCERDANYOLA CHABM01:06:418900:20:539400:37:3631.9100:58:294800:08:120:00:000:00:00
82 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:06:458100:20:419500:37:3731.9000:58:187000:08:270:00:000:00:00
83 1772MARC ABULI LLUCHC.E. PICORNELLABM01:06:469400:20:558700:37:2532.0700:58:206700:08:260:00:000:00:00
84 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:06:495900:20:0512400:38:3031.1700:58:355200:08:140:00:000:00:00
85 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:539500:20:568900:37:2632.0600:58:227900:08:310:00:000:00:00
86 1940ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:07:017200:20:2311100:38:1131.4300:58:346800:08:270:00:000:00:00
87 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M01:07:0210400:21:088400:37:1832.1700:58:268300:08:360:00:000:00:00
88 3271ISRAEL TURULL   FORNSC.E. PICORNELLV1M01:07:039300:20:5510000:37:4831.7500:58:436000:08:200:00:000:00:00
89 795ANTONI HERENA MONTULLCERDANYOLA CHABM01:07:048700:20:4910500:37:5231.6900:58:416300:08:230:00:000:00:00
90 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM01:07:109800:20:599000:37:2832.0300:58:279700:08:430:00:000:00:00
91 4652ANTONIO GARCIA GARCIACERDANYOLA CHV1M01:07:109200:20:549900:37:4731.7600:58:417400:08:290:00:000:00:00
92 3362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:07:114800:19:4913300:38:5830.8000:58:476500:08:240:00:000:00:00
93 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:07:119100:20:549600:37:3931.8700:58:338800:08:380:00:000:00:00
94 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:136000:20:0712700:38:4131.0200:58:486600:08:250:00:000:00:00
95 4476CARLES SERRANO GUASCHC.E. PICORNELLABM01:07:156400:20:1511900:38:2631.2200:58:418000:08:340:00:000:00:00
96 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:07:169700:20:579800:37:4531.7900:58:428100:08:340:00:000:00:00
97 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROJNM01:07:1610600:21:108200:37:1432.2300:58:2411700:08:520:00:000:00:00
98 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:07:177000:20:2211200:38:1331.4000:58:359500:08:420:00:000:00:00
99 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALC.T. S.J. ABADESSESABM01:07:1710000:21:059100:37:3231.9700:58:379000:08:400:00:000:00:00
100 3191EDU MASSO GRABULOSAABSOLUT SPORTABM01:07:1810500:21:098000:37:1032.2900:58:1912400:08:590:00:000:00:00
101 1760JOAN NEBLEZA MIRABENTCLUB NATACIO SITGESV1M01:07:1910300:21:088500:37:1932.1600:58:2711800:08:520:00:000:00:00
102 4850ALEIX BIEL BOLAÑOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERJNM01:07:2011600:21:417900:37:0332.3900:58:448500:08:360:00:000:00:00
103 3746XAVIER RICO CALDERONC.T. S.J. ABADESSESV2M01:07:2110100:21:069300:37:3531.9300:58:419100:08:400:00:000:00:00
104 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:07:2210200:21:078800:37:2532.0700:58:3211400:08:500:00:000:00:00
105 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:07:229600:20:569200:37:3531.9300:58:3111500:08:510:00:000:00:00
106 2962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:07:3310800:21:258300:37:1732.1900:58:4211600:08:510:00:000:00:00
107 3254DAVID LASCORZ MORENOC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:08:0811700:21:4110300:37:4931.7300:59:308900:08:380:00:000:00:00
108 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAABM01:08:1111800:21:429700:37:4031.8600:59:2211300:08:490:00:000:00:00
109 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:08:2212000:21:4410400:37:5231.6900:59:3610700:08:460:00:000:00:00
110 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM01:08:2411300:21:4010900:38:0131.5700:59:4110000:08:430:00:000:00:00
111 4611RAFAEL BURN ALVAREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:08:2511900:21:4310600:37:5431.6600:59:3711100:08:480:00:000:00:00
112 4373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZC.N. SABADELLABM01:08:2712200:21:4510700:37:5631.6300:59:4110600:08:460:00:000:00:00
113 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:08:3011100:21:3810100:37:4931.7300:59:2713000:09:030:00:000:00:00
114 2162EDUARD SERRA SOLEC.N. REUS PLOMSABM01:08:3012600:21:5310200:37:4931.7300:59:4211200:08:480:00:000:00:00
115 227JORDI RIU MUDARRACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:08:3711500:21:4110800:37:5631.6300:59:3712800:09:000:00:000:00:00
116 33SARA LOEHR MUÑOZC.N. VIC-ETBABF01:08:599900:21:0013900:39:1630.5601:00:169900:08:430:00:000:00:00
117 2283JOSEP ALTIMIR PUIGDEMONTTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:09:0012700:21:5311800:38:2431.2501:00:1710100:08:430:00:000:00:00
118 3215JORDI VIDAL RUBIOC.E. PENEDES MARITIMV1M01:09:0113400:22:0511500:38:2031.3001:00:258400:08:360:00:000:00:00
119 1503DAVID ALONSO VAZQUEZC.E. PENEDES MARITIMABM01:09:0413500:22:0511400:38:1531.3701:00:2010200:08:440:00:000:00:00
120 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:09:0911400:21:4013200:38:5830.8001:00:387800:08:310:00:000:00:00
121 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T. S.J. ABADESSESV1M01:09:1410700:21:2211700:38:2231.2800:59:4415300:09:300:00:000:00:00
122 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTJNM01:09:1413300:22:0212000:38:2731.2101:00:2910400:08:450:00:000:00:00
123 4500FREDERIC CORDERAS IBARZTG TRIATLO SITGESABM01:09:1412500:21:5012600:38:3931.0501:00:2910500:08:450:00:000:00:00
124 3184TONI GONZALEZ MUÑOZTRIATLO L´HOSPITALETABM01:09:2610900:21:3113800:39:1430.5901:00:459400:08:410:00:000:00:00
125 932JONATAN NIETO JIMÉNEZ C.E. PICORNELLABM01:09:2812100:21:4413000:38:5030.9001:00:3412000:08:540:00:000:00:00
126 3284SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:09:3413700:22:1211300:38:1331.4001:00:2513400:09:090:00:000:00:00
127 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:09:3813600:22:1011000:38:0831.4701:00:1814200:09:200:00:000:00:00
128 2322SERGI TOUS OLLÈC.E. TRIATHLONBCNSUB23M01:09:4012900:21:5912100:38:2731.2101:00:2613700:09:140:00:000:00:00
129 3237SALVI VILAC.E.T. DISTANCEV1M01:09:4013200:22:0013100:38:5230.8701:00:5211000:08:480:00:000:00:00
130 4081SONIA JULIA SANCHEZCERRR IGUALADAABF01:09:4111000:21:3514600:39:2330.4701:00:589600:08:430:00:000:00:00
131 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:09:4411200:21:3913600:39:1130.6301:00:5011900:08:540:00:000:00:00
132 4918ABEL MORENO DOMINGUEZC.N. SABADELLABM01:09:5512400:21:4612900:38:4830.9301:00:3414400:09:210:00:000:00:00
133 756SERGI FUENTES SALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:10:0113100:22:0012200:38:2831.2001:00:2815700:09:330:00:000:00:00
134 3001ALBERT GILART FONTANALSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:10:3112300:21:4513500:39:1130.6301:00:5615900:09:350:00:000:00:00
135 785ROGER MANYÀ VALENZUELACLUB TRIBANDA TRIATLOCDM01:11:026200:20:1218200:42:0428.5301:02:1610800:08:460:00:000:00:00
136 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F01:11:2014800:22:3115300:39:4830.1501:02:1912900:09:010:00:000:00:00
137 5143MARTA SANCHEZ HERNANDEZC.N. VIC-ETBSUB23F01:11:2013900:22:1516000:40:0030.0001:02:1513100:09:050:00:000:00:00
138 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:11:2214400:22:2515800:39:5730.0401:02:2212600:09:000:00:000:00:00
139 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M01:11:2714000:22:2115900:39:5730.0401:02:1813300:09:090:00:000:00:00
140 3799JORDI RANGEL MORATAUNIO ATLETICA RUBIABM01:11:3314100:22:2315500:39:5030.1301:02:1314300:09:200:00:000:00:00
141 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:11:3913800:22:1416300:40:0929.8901:02:2314000:09:160:00:000:00:00
142 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON CLUBV1F01:11:4018100:23:5311600:38:2131.2901:02:1414800:09:260:00:000:00:00
143 4013BEATRIZ AGUILAR PIQUEC.E. TRIATHLONBCNABF01:11:4114600:22:2616600:40:1929.7601:02:4512200:08:560:00:000:00:00
144 5055LAURA SANZBERROFASTTRIATLON CLUBABF01:11:4112800:21:5516900:40:3129.6201:02:2613800:09:150:00:000:00:00
145 1451JAVI TRENCHS ALFONSOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:11:5315900:23:1313700:39:1430.5901:02:2715000:09:260:00:000:00:00
146 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF01:11:5415600:23:0314900:39:2930.3901:02:3214600:09:220:00:000:00:00
147 5081MARIA MARTINEZ CORELLANOC.E. PICORNELLABF01:11:5616100:23:1814800:39:2630.4301:02:4413600:09:120:00:000:00:00
148 3984TONI MUÑOZ MARTÍNEZC.N. SABADELLABM01:11:5615300:22:5015200:39:4530.1901:02:3514500:09:210:00:000:00:00
149 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSABF01:11:5617500:23:3612800:38:4530.9701:02:2116000:09:350:00:000:00:00
150 2637CARLOS ARGÜELLO FERRERC.E.T. DISTANCEABM01:11:5714300:22:2416500:40:1529.8101:02:3914100:09:180:00:000:00:00
151 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F01:11:5716800:23:2613400:39:0730.6801:02:3314700:09:240:00:000:00:00
152 3130MARC CANETC.E.T. DISTANCEABM01:11:5713000:21:5916800:40:3029.6301:02:2915100:09:280:00:000:00:00
153 4450SERGIO PULIDO PRATSCLUB NATACIO RUBIABM01:12:0015000:22:3716200:40:0829.9001:02:4513900:09:150:00:000:00:00
154 3218SERGI RIBA MASSANATG TRIATLO SITGESABM01:12:0114900:22:3215700:39:5630.0501:02:2815800:09:330:00:000:00:00
155 5542JOEL JOAN SANTIAGO PERA CCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:12:0716000:23:1714700:39:2430.4601:02:4114900:09:260:00:000:00:00
156 5544JORGE MERINO HERNÁNDEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M01:12:0715100:22:4515600:39:5230.1001:02:3715200:09:300:00:000:00:00
157 4911ISAAC CANO ACEDOC.N. TARRACOSUB23M01:12:0815700:23:0815400:39:4930.1401:02:5713500:09:110:00:000:00:00
158 3844FEDERICO HABA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:12:1214200:22:2416100:40:0629.9301:02:3016800:09:420:00:000:00:00
159 3007MANUEL NOGALES ALTESCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:12:1516600:23:2214200:39:2030.5101:02:4215500:09:330:00:000:00:00
160 1531JOSE MANUEL MARTIN PESCADC.E. PENEDES MARITIMABM01:12:1514700:22:2616400:40:1229.8501:02:3816200:09:370:00:000:00:00
161 68MERCHE BONASTRE RODRIGUEZPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:12:2316500:23:2114000:39:1630.5601:02:3717000:09:460:00:000:00:00
162 3407GERARD GOMIS MOUREC.T. FISIOSALUT LA POBLAABM01:12:2316200:23:1914500:39:2330.4701:02:4216600:09:410:00:000:00:00
163 3412EDU GARCIA TORRALBOC.T. FISIOSALUT LA POBLASUB23M01:12:2316400:23:2014400:39:2230.4801:02:4216500:09:410:00:000:00:00
164 1863BARBARA RUBIO FORCADAC.E. TRIATHLONBCNSUB23F01:12:2716700:23:2315000:39:3230.3501:02:5515400:09:320:00:000:00:00
165 1601MARC PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:12:3115200:22:4915100:39:4430.2001:02:3317500:09:580:00:000:00:00
166 3951JORDI MARTI LOBATOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM01:12:4016900:23:2814300:39:2130.5001:02:4917300:09:510:00:000:00:00
167 4192JUAN JAVIER GOMEZ GARCIACERDANYOLA CHABM01:12:4618200:23:5412300:38:2831.2001:02:2219600:10:240:00:000:00:00
168 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:12:5115800:23:1214100:39:2030.5101:02:3219200:10:190:00:000:00:00
169 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON CLUBABF01:12:5918600:23:5612500:38:3631.0901:02:3219900:10:270:00:000:00:00
170 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:14:2817300:23:3217600:41:1529.0901:04:4716700:09:410:00:000:00:00
171 3239ERIC LATORRE COSTATRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM01:14:3717100:23:2917200:41:1029.1501:04:3917600:09:580:00:000:00:00
172 483JOSÉ MARÍA CASTRO ALONSCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:14:4117400:23:3417100:41:0629.2001:04:4017800:10:010:00:000:00:00
173 5887XAVIER GRAELLS MONTEC.E.T. DISTANCEABM01:14:4218000:23:5317000:40:5529.3301:04:4817400:09:540:00:000:00:00
174 2226JOAN GONZALEZ MARTÍNEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:14:5014500:22:2518900:42:4628.0601:05:1116400:09:390:00:000:00:00
175 1742DANTE PÉREZ BERENGUERCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:15:0817700:23:4217700:41:2329.0001:05:0518100:10:030:00:000:00:00
176 2884COCO HUERTA VARELACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:15:1019100:24:1116700:40:2429.7001:04:3520300:10:350:00:000:00:00
177 1293ALEX CARRERAS LORENZOCLUB TRIBANDA TRIATLOCDM01:15:1516300:23:1917900:41:5328.6501:05:1218200:10:030:00:000:00:00
178 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:16:1018700:23:5818600:42:2628.2801:06:2416900:09:460:00:000:00:00
179 4492DAVID GIL MONTSERRATC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM01:16:17000:00:00000:00:000.0001:06:1817700:09:590:00:000:00:00
180 3437JORGE SALIDO PINILLAC.N. BADALONAV1M01:16:1917800:23:4317300:41:1229.1301:04:5523500:11:240:00:000:00:00
181 1803OLGA SEPÚLVEDA SERRANOPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:16:2118800:23:5818400:42:2228.3201:06:2017900:10:010:00:000:00:00
182 2945JAVIER BUILL VILCHESUNIO ATLETICA RUBIABM01:16:2617600:23:3618100:41:5728.6101:05:3321600:10:530:00:000:00:00
183 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:16:3019400:24:2118000:41:5428.6401:06:1519000:10:150:00:000:00:00
184 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:16:5019200:24:1718500:42:2328.3101:06:4018700:10:100:00:000:00:00
185 1687ANTONIO SANTAMARIA QUIROGTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:16:5415500:23:0221000:44:1927.0801:07:2115600:09:330:00:000:00:00
186 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:17:1418900:23:5920200:43:3827.5001:07:3716300:09:370:00:000:00:00
187 5068LAURA MONTANER CHULVITEAM CALELLA TRIATHLONABF01:17:2419000:24:0020100:43:3627.5201:07:3617100:09:480:00:000:00:00
188 3234IVAN BALAÑA LLAGOSTERATRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM01:17:2517000:23:2821200:44:2027.0701:07:4816100:09:370:00:000:00:00
189 370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM01:17:3320700:25:1617800:41:5028.6901:07:0619800:10:270:00:000:00:00
190 1955ISABEL GÓMEZ FARGASTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABF01:17:3817900:23:4420600:44:0427.2301:07:4817200:09:500:00:000:00:00
191 347SALVADOR SABORIT BRACEROSCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:17:3917200:23:3020400:43:4127.4701:07:1120000:10:280:00:000:00:00
192 1893ANGELS BOSCH CAMPRECIOSCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV2F01:17:4319800:24:5019000:42:5128.0001:07:4118000:10:020:00:000:00:00
193 4916VICTOR MANUEL PERALBO JURC.T. FISIOSALUT LA POBLAV1M01:17:4919700:24:3619600:43:1027.8001:07:4618300:10:030:00:000:00:00
194 5431DAVID HENS MACIATRIATLO L´HOSPITALETABM01:18:0018400:23:5520500:43:5927.2801:07:5418500:10:060:00:000:00:00
195 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:18:0119500:24:2420000:43:2927.6001:07:5318600:10:080:00:000:00:00
196 8MARTA BASSA GARCIAPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:18:0819900:24:5718800:42:3728.1601:07:3420100:10:340:00:000:00:00
197 5196NURIA BOFILL GUAÑABENSC.E. PICORNELLABF01:18:1018300:23:5420900:44:1027.1701:08:0418400:10:060:00:000:00:00
198 152ALBERT CALVO MORENOCLUB NATACIO RUBIABM01:18:1320500:25:1318700:42:3628.1701:07:4919500:10:240:00:000:00:00
199 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAABF01:18:3020300:25:1019300:43:0227.8901:08:1219100:10:180:00:000:00:00
200 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F01:18:3520600:25:1519500:43:0927.8101:08:2418800:10:110:00:000:00:00
201 1930YOLANDA LOPEZ BERDUMCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:18:3520200:25:0819800:43:1427.7601:08:2218900:10:130:00:000:00:00
202 1815BELÉN SALOMONI SCHWABC.N. VIC-ETBABF01:18:3521000:25:2319100:42:5227.9901:08:1519300:10:200:00:000:00:00
203 5756ELECTRA GARCIA MARGALEFCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:18:3620100:25:0819400:43:0227.8901:08:1019700:10:260:00:000:00:00
204 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:18:4019300:24:1720300:43:4027.4801:07:5720600:10:430:00:000:00:00
205 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:18:5722000:25:5918300:42:1128.4501:08:1021100:10:470:00:000:00:00
206 1961NURIA LLAGOSTERA PAJUELOPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:18:5821500:25:2919200:42:5327.9801:08:2220400:10:360:00:000:00:00
207 5776VERONICA KAREN DELGADOCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:19:1818500:23:5521400:44:3726.9001:08:3221000:10:460:00:000:00:00
208 2212DOMINGO LOPEZ MARIMONC.E. PENEDES MARITIMV1M01:19:5720800:25:1719700:43:1027.8001:08:2723700:11:300:00:000:00:00
209 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:20:1322700:26:3817400:41:1229.1301:07:5025200:12:230:00:000:00:00
210 779JOSEP CAMPRUBI GODAYOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:20:1322400:26:3617500:41:1429.1001:07:5025100:12:230:00:000:00:00
211 5430JOSE MANUEL ORTEGA CASTELTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:21:1721300:25:2422000:45:0726.6001:10:3120900:10:460:00:000:00:00
212 76ELENA BARLABE BERNADOC.A. IGUALADAABF01:21:2022100:26:1221100:44:2027.0701:10:3221300:10:480:00:000:00:00
213 1873ALEJANDRA FERNANDEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:21:2820000:25:0322300:45:3626.3201:10:3921400:10:490:00:000:00:00
214 5089JÚLIA BREIZ PELLICERC.E. TRIATHLONBCNABF01:21:5021200:25:2422200:45:2526.4201:10:4921900:11:010:00:000:00:00
215 1880PATRICIA BENITEZ RODRIGUEC.E. TRIATHLONBCNABF01:22:0321100:25:2422600:46:0426.0501:11:2820200:10:350:00:000:00:00
216 1841LUCIA BERMEJO CALVOCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:22:1921900:25:5721700:44:5826.6901:10:5523300:11:240:00:000:00:00
217 5051ELISABET VILANOVA LOPEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:22:1921600:25:5221900:45:0326.6401:10:5523400:11:240:00:000:00:00
218 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBISUB23F01:22:2622900:26:5021500:44:4926.7801:11:3921200:10:470:00:000:00:00
219 4923SANTIAGO VICARIA SANTANATG TRIATLO SITGESABM01:22:3319600:24:2923300:47:0225.5101:11:3122000:11:020:00:000:00:00
220 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:22:4121800:25:5722500:45:5826.1101:11:5520800:10:460:00:000:00:00
221 3419ANTONIO LUQUE GARRIDOC.T. FISIOSALUT LA POBLAABM01:22:4321700:25:5622100:45:1526.5201:11:1123800:11:320:00:000:00:00
222 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZC.T. S.J. ABADESSESABF01:22:5320900:25:2323100:46:4725.6501:12:1020700:10:430:00:000:00:00
223 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF01:23:0124100:27:3620700:44:0527.2201:11:4123000:11:200:00:000:00:00
224 2170MARCELO KRASNOV STOLLERCLUB NATACIÓ SITGESV2M01:23:0822300:26:2422400:45:4326.2501:12:0721800:11:010:00:000:00:00
225 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F01:23:1523800:27:2621300:44:3126.9601:11:5722700:11:180:00:000:00:00
226 5418RUBEN MARTINEZ RIVEROSC.N. BADALONAABM01:23:1921400:25:2522800:46:1125.9801:11:3624000:11:430:00:000:00:00
227 116Mª CARME HERNANDEZ LOPEZCLUB NATACIO SITGESV1F01:23:2223200:27:0221800:44:5826.6901:12:0023100:11:220:00:000:00:00
228 46MARIA NAVIO FLORESCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABF01:23:3824400:27:5120800:44:0727.2001:11:5823900:11:400:00:000:00:00
229 4037MIRIAM OLIVARES POUSC.E. PICORNELLABF01:23:3823700:27:1721600:44:5826.6901:12:1523200:11:230:00:000:00:00
230 5540ADRIÀ PELÀEZ FERNÀNDEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:23:5322200:26:1323000:46:4625.6601:12:5921700:10:540:00:000:00:00
231 5746EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESABF01:24:0022500:26:3722700:46:0826.0101:12:4522400:11:150:00:000:00:00
232 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:24:2324800:28:1019900:43:2927.6001:11:3925300:12:440:00:000:00:00
233 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM01:24:4015400:22:5424300:51:2323.3501:14:1719400:10:230:00:000:00:00
234 724ALBERT ARENAS BONILLACLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M01:24:5722600:26:3823400:47:2825.2801:14:0621500:10:510:00:000:00:00
235 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:25:3523600:27:0923200:46:5825.5501:14:0723600:11:280:00:000:00:00
236 3566SARA DE DIEGO NAVARRATRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:25:5022800:26:4723500:47:4325.1501:14:3022900:11:200:00:000:00:00
237 3953ALBERT MARTI LOBATOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM01:27:0523000:26:5223600:47:5725.0301:14:4924800:12:160:00:000:00:00
238 1911LAURA LLOVERA RIBAUCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:27:4824600:27:5723700:48:4024.6601:16:3722200:11:110:00:000:00:00
239 5745EVA PEREZ ARCIJACLUB NATACIO SITGESABF01:27:4923400:27:0523900:49:2424.2901:16:2922800:11:200:00:000:00:00
240 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:27:5624000:27:3423800:49:0424.4601:16:3822600:11:180:00:000:00:00
241 29CLARA CANOVAS SANTOSC.N. BADALONAABF01:29:2020400:25:1025000:53:2722.4501:18:3720500:10:430:00:000:00:00
242 5734IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF01:29:4123500:27:0724200:51:2023.3801:18:2722300:11:140:00:000:00:00
243 1807ANGELS PUIG VILAROC.N. BADALONAV1F01:30:0023300:27:0324400:51:4123.2201:18:4422500:11:160:00:000:00:00
244 51NURIA GARCIA GINJAUMETRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23F01:30:0923100:26:5624500:52:0823.0201:19:0422100:11:050:00:000:00:00
245 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:30:2424200:27:4424100:50:2523.8001:18:0924700:12:150:00:000:00:00
246 1855MÒNICA BONEU FONDEVILACLUB NATACIO RUBIABF01:31:3225200:29:2624000:49:5524.0401:19:2124400:12:110:00:000:00:00
247 5158MIREIA JOANPERE SALVADÓTRIATLO AMICS DE RIUDOMSSUB23F01:32:4524300:27:5024800:52:4222.7701:20:3224500:12:130:00:000:00:00
248 36CRISTINA BUSQUETS PEREZC.N. BADALONAABF01:32:4824900:28:1824600:52:1622.9601:20:3424600:12:140:00:000:00:00
249 1931ANDREA DI BELLACLUB POLIESPORTIU PUIGCERABF01:33:5625100:29:1624900:52:5622.6701:22:1224100:11:440:00:000:00:00
250 5052Mª JOSÉ FARRÉ PINILLACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:33:5825300:29:4024700:52:2222.9201:22:0224200:11:560:00:000:00:00
251 3589MARIA PLAZA CHACONCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F01:34:0624700:28:0825200:53:3822.3701:21:4625000:12:200:00:000:00:00
252 5104DESIREE VIDAL COMASCLUB NATACIO SITGESABF01:35:0723900:27:3025400:55:3621.5801:23:0624300:12:010:00:000:00:00
253 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZC.N. BADALONAABF01:35:1824500:27:5625300:55:0521.7901:23:0124900:12:170:00:000:00:00
254 3790JAUME CAROL RUBAUTRIATLO BCN-TRIFORFUNV2M01:36:4925700:36:5522900:46:4025.7101:23:3525500:13:140:00:000:00:00
255 5159SORAYA CLARO BRAVOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSSUB23F01:41:5225000:29:1025700:59:3120.1601:28:4125400:13:110:00:000:00:00
256 3562MARIA DAVILA RUEDATRIATLO BCN-TRIFORFUNV2F01:44:5125500:35:5025100:53:3422.4001:29:2425800:15:270:00:000:00:00
257 38SARA GRACIA FERNANDEZC.N. BADALONASUB23F01:46:3025600:36:5325500:56:2121.3001:33:1425600:13:160:00:000:00:00
258 5174MARTA DE LA TORRE ESTAPÉCERRR IGUALADAABF01:47:3625400:34:5525600:58:1320.6101:33:0825700:14:280:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32