RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
268 258 8 2 5 20 2 17 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. VIC-ETB - 03:31:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
133SARA LOEHR MUÑOZ01:08:59
23516NURIA PEIX TARRES01:11:20
35143MARTA SANCHEZ HERNANDEZ01:11:20

2. - FASTTRIATLON CLUB - 03:36:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
160ANABEL GRACIA GARASA01:11:40
25055LAURA SANZBERRO01:11:41
322DOLÇA OLLE GATELL01:12:59

3. - C.N. REUS PLOMS - 03:41:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1121PILAR RUS GARCIA01:11:22
2127ESTER HERNANDEZ CASAHUGA01:11:56
323MERCE MAGEM PRAT01:18:35

4. - C.E. PICORNELL - 03:42:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
15119OLGA PONS BOSCH01:11:54
25081MARIA MARTINEZ CORELLANO01:11:56
35196NURIA BOFILL GUAÑABENS01:18:10

5. - C.E. TRIATHLONBCN - 03:45:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
14013BEATRIZ AGUILAR PIQUE01:11:41
21863BARBARA RUBIO FORCADA01:12:27
35089JÚLIA BREIZ PELLICER01:21:50

6. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 03:46:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
168MERCHE BONASTRE RODRIGUEZ01:12:23
21803OLGA SEPÚLVEDA SERRANO01:16:21
38MARTA BASSA GARCIA01:18:08

7. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:48:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
11940ANNA ROVIRA GARRIDO01:07:01
25068LAURA MONTANER CHULVI01:17:24
35062ANA FUENTES GONZÀLEZ01:24:23

8. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:57:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13501MIRIAM CODINA CASTILLO01:16:10
21930YOLANDA LOPEZ BERDUM01:18:35
35019CORAL MONTAÑA PONSA01:22:41

9. - C.T. S.J. ABADESSES - 03:58:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
11818MARTA CUSIDO USTRELL01:11:57
21949GEMMA CASULLERAS MARTINEZ01:22:53
31888PAULA DE LA CUESTA01:23:15

10. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:59:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
15756ELECTRA GARCIA MARGALEF01:18:36
25776VERONICA KAREN DELGADO01:19:18
31873ALEJANDRA FERNANDEZ PEREZ01:21:28

11. - C.A. IGUALADA - 04:01:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
15148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZ01:17:14
276ELENA BARLABE BERNADO01:21:20
31968SUSANNA LLOPART BELLOC01:23:01

12. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 04:02:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
15118EVA LEDESMA CALVET01:06:49
21911LAURA LLOVERA RIBAU01:27:48
34098ÀNGELS PRAT MÉNDEZ01:27:56

13. - CLUB NATACIO SITGES - 04:12:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1116Mª CARME HERNANDEZ LOPEZ01:23:22
25746EVA PEREZ DEL RIO01:24:00
31970NURI LOZADA ESPÍ01:25:35

14. - CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA - 04:15:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11893ANGELS BOSCH CAMPRECIOS01:17:43
246MARIA NAVIO FLORES01:23:38
31931ANDREA DI BELLA01:33:56

15. - CERRR IGUALADA - 04:15:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
14081SONIA JULIA SANCHEZ01:09:41
25166ARANTXA MEJIAS REBERT01:18:30
35174MARTA DE LA TORRE ESTAPÉ01:47:36

16. - C.N. BADALONA - 04:32:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
129CLARA CANOVAS SANTOS01:29:20
21807ANGELS PUIG VILARO01:30:00
336CRISTINA BUSQUETS PEREZ01:32:48

17. - TRIATLO AMICS DE RIUDOMS - 04:32:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
11955ISABEL GÓMEZ FARGAS01:17:38
25158MIREIA JOANPERE SALVADÓ01:32:45
35159SORAYA CLARO BRAVO01:41:52

18. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 04:40:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
13566SARA DE DIEGO NAVARRA01:25:50
251NURIA GARCIA GINJAUME01:30:09
33562MARIA DAVILA RUEDA01:44:51

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32