RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
268 258 8 2 5 20 2 17 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 04:07:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11177GENIS GRAU PLANA01:01:38
22930MARIO MAZANA NERIZ01:01:42
34870ISAM MOUNIR EL MRABET01:02:00
41176POL RECOBER PLANA01:02:03

2. - FASTTRIATLON CLUB - 04:08:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA01:01:32
2300ALBERT PARREÑO SAMPER01:01:51
33818SALVADOR ZURITA RIERA01:02:28
45726JONATHAN GALÁN CARRACEDO01:02:58

3. - C.N. MATARO - 04:09:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1503DANIEL GONZALEZ JIMENEZ01:02:02
2281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA01:02:21
3778XAVIER CASAL ROMERO01:02:27
4133FRANCESC JUAREZ ROSELLO01:02:50

4. - C.A. IGUALADA - 04:11:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
15919MARC MORENO MARTIN01:02:00
24427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA01:02:06
3754JOSEP MARTINEZ CORTES01:03:02
44428JOAN RIERA BALCELLS01:04:19

5. - ABSOLUT SPORT - 04:12:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
14743PHILIPP SCHWARZL01:02:20
22891ARNAU MARTINEZ MUR01:02:22
3838DANIEL VELASCO GARCIA01:03:21
42888MOHAMED BENKTIB DAHBI01:04:17

6. - C.N. TARRACO - 04:13:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13627JORDI TRAPÉ PÈREZ01:02:22
25221IGNACIO FERNANDEZ JARILLO01:02:42
35203JORGE DE ANDRES SANCHEZ01:03:33
42068JORDI GARCIA FERNANDEZ01:04:28

7. - C.N. VIC-ETB - 04:13:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
1559PAU MORENO MARTIN01:02:31
21782CRISTIAN BAIZAN DIAZ01:02:55
3391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS01:03:50
42217NIL MASNOU NOGUE01:03:58

8. - C.N. REUS PLOMS - 04:15:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
11574ERIK MERINO ALAMINOS01:01:56
2565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZ01:02:00
3692EDUARD QUERALT RADUA01:02:35
42162EDUARD SERRA SOLE01:08:30

9. - C.E. TRIATHLONBCN - 04:17:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
11025ÁLVARO GARCÍA GAÑÁN01:02:29
23644MIQUEL SOLÉ VIVES01:04:02
32439BORJA ALVAREZ CARRASCO01:05:21
41670DANIEL ANTUNEZ TIRADO01:05:33

10. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 04:17:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
12396JOAN GRAS SOLER01:01:36
22923MARC TORO GARCIA01:04:58
32332TONI AZOR ALVAREZ01:05:29
42408CRISTIAN ARMENGOL GARCIA01:05:31

11. - CERRR IGUALADA - 04:17:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT01:03:07
22339JESUS ALVAREZ HERMS01:04:05
35635RICARD ALVAREZ HERMS01:04:28
44290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERNANDEZ01:06:16

12. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:19:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA01:04:02
23326SERGI SAEZ DAMAS01:04:23
31746BERNAT RAMON CASTELLA01:05:23
43293GENÍS MATEU SALARICH01:05:26

13. - C.E. PICORNELL - 04:22:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
11090RICARD MARI FERRER01:04:02
23712JORDI MONSERRAT TALTAVULL01:04:11
31772MARC ABULI LLUCH01:06:46
43271ISRAEL TURULL   FORNS01:07:03

14. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 04:23:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
11158MANEL ZUÑIGA FERRE01:02:49
2673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:05:07
32962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJA01:07:33
44611RAFAEL BURN ALVAREZ01:08:25

15. - CLUB NATACIO SITGES - 04:24:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1640MANUEL LLORET ZARAGOZI01:02:44
22312JOSEBA ARANA ESCALADA01:07:10
3362RODRIGO CARRIL MORALES01:07:16
41760JOAN NEBLEZA MIRABENT01:07:19

16. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 04:24:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11390ALBERT LOPEZ MUÑOZ01:02:37
2989ROGER SEGUI SARDA01:05:51
33362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉ01:07:11
42283JOSEP ALTIMIR PUIGDEMONT01:09:00

17. - CERDANYOLA CH - 04:24:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12046TONI LLULL AMER01:03:57
22264TXEMA CORDOBA JIMENEZ01:06:41
3795ANTONI HERENA MONTULL01:07:04
44652ANTONIO GARCIA GARCIA01:07:10

18. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 04:24:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12612ABEL ALMODOVAR MORALES01:04:11
21363TONI PALLARES GRIMA01:04:59
3249JORDI CELDRAN OTERO01:07:17
43167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:08:30

19. - C.N. SABADELL - 04:25:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:02:39
22929ANDREU HUIZINGA POL01:04:36
34373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZ01:08:27
44918ABEL MORENO DOMINGUEZ01:09:55

20. - UNIO ATLETICA RUBI - 04:26:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
12957ORIOL ARGUDO CAMPS01:03:47
22171VICENTE BLASCO LUZ01:04:01
3714SANTI SANCHEZ ALMAZAN01:07:02
43799JORDI RANGEL MORATA01:11:33

21. - CLUB NATACIO RUBI - 04:29:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:04:08
25552CARLOS RUIZ MARTÍNEZ01:06:14
32036DIEGO GALVEZ CASADO01:07:22
44450SERGIO PULIDO PRATS01:12:00

22. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 04:33:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
11198ALBERT BARRACHINA MORENO01:04:47
23758TONI RODA NOGUERA01:08:22
35708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZ01:09:44
4785ROGER MANYÀ VALENZUELA01:11:02

23. - C.T. S.J. ABADESSES - 04:36:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
15898FRANCESC LOPEZ MARISCAL01:07:17
23746XAVIER RICO CALDERON01:07:21
3490ALBERT LOPEZ ANTON01:09:14
41601MARC PONS BONJORN01:12:31

24. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 04:38:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13466SERGI JURADO FOIX01:07:11
2227JORDI RIU MUDARRA01:08:37
33001ALBERT GILART FONTANALS01:10:31
45542JOEL JOAN SANTIAGO PERA CAMATS01:12:07

25. - C.E. PENEDES MARITIM - 04:38:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
13254DAVID LASCORZ MORENO01:08:08
23215JORDI VIDAL RUBIO01:09:01
31503DAVID ALONSO VAZQUEZ01:09:04
41531JOSE MANUEL MARTIN PESCADOR01:12:15

26. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 04:42:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
15632CARLOS ROPERO LOBATO01:05:39
23284SERGI PUIGFEL MORENO01:09:34
31747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZ01:12:51
4483JOSÉ MARÍA CASTRO ALONSO01:14:41

27. - C.E.T. DISTANCE - 04:48:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
13237SALVI VILA01:09:40
22637CARLOS ARGÜELLO FERRER01:11:57
33130MARC CANET01:11:57
45887XAVIER GRAELLS MONTE01:14:42

28. - TRIATLO AMICS DE RIUDOMS - 04:48:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12911ADAN HIDALGO AGUILAR01:04:13
23951JORDI MARTI LOBATO01:12:40
33239ERIC LATORRE COSTA01:14:37
43234IVAN BALAÑA LLAGOSTERA01:17:25

29. - C.N. BADALONA - 04:51:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1667JORDI GARCIA BERCIAL01:04:06
23087FR. XAVIER PI HEREDIA01:08:11
33437JORGE SALIDO PINILLA01:16:19
45418RUBEN MARTINEZ RIVEROS01:23:19

30. - TG TRIATLO SITGES - 05:00:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
14500FREDERIC CORDERAS IBARZ01:09:14
23218SERGI RIBA MASSANA01:12:01
31052SIMON LOBERA  JONES01:16:30
44923SANTIAGO VICARIA SANTANA01:22:33

31. - TRIATLO L´HOSPITALET - 05:02:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13184TONI GONZALEZ MUÑOZ01:09:26
21687ANTONIO SANTAMARIA QUIROGA01:16:54
35431DAVID HENS MACIA01:18:00
42981JESUS DEL RIO GABAS01:18:01

32. - C.T. FISIOSALUT LA POBLA - 05:05:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
13407GERARD GOMIS MOURE01:12:23
23412EDU GARCIA TORRALBO01:12:23
34916VICTOR MANUEL PERALBO JURADO01:17:49
43419ANTONIO LUQUE GARRIDO01:22:43

33. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 05:18:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
15411JORDI ALBA SANTAMARIA01:05:31
2173JORDI OLIVELLA PUJOL01:16:50
3174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBOLLAL01:18:57
43790JAUME CAROL RUBAU01:36:49

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32