RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
268 258 8 2 5 20 2 17 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:06:495900:20:0512400:38:3031.1700:58:355200:08:140:00:000:00:00
2 1940ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:07:017200:20:2311100:38:1131.4300:58:346800:08:270:00:000:00:00
3 33SARA LOEHR MUÑOZC.N. VIC-ETBABF01:08:599900:21:0013900:39:1630.5601:00:169900:08:430:00:000:00:00
4 4081SONIA JULIA SANCHEZCERRR IGUALADAABF01:09:4111000:21:3514600:39:2330.4701:00:589600:08:430:00:000:00:00
5 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F01:11:2014800:22:3115300:39:4830.1501:02:1912900:09:010:00:000:00:00
6 5143MARTA SANCHEZ HERNANDEZC.N. VIC-ETBSUB23F01:11:2013900:22:1516000:40:0030.0001:02:1513100:09:050:00:000:00:00
7 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:11:2214400:22:2515800:39:5730.0401:02:2212600:09:000:00:000:00:00
8 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON CLUBV1F01:11:4018100:23:5311600:38:2131.2901:02:1414800:09:260:00:000:00:00
9 5055LAURA SANZBERROFASTTRIATLON CLUBABF01:11:4112800:21:5516900:40:3129.6201:02:2613800:09:150:00:000:00:00
10 4013BEATRIZ AGUILAR PIQUEC.E. TRIATHLONBCNABF01:11:4114600:22:2616600:40:1929.7601:02:4512200:08:560:00:000:00:00
11 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF01:11:5415600:23:0314900:39:2930.3901:02:3214600:09:220:00:000:00:00
12 5081MARIA MARTINEZ CORELLANOC.E. PICORNELLABF01:11:5616100:23:1814800:39:2630.4301:02:4413600:09:120:00:000:00:00
13 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSABF01:11:5617500:23:3612800:38:4530.9701:02:2116000:09:350:00:000:00:00
14 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F01:11:5716800:23:2613400:39:0730.6801:02:3314700:09:240:00:000:00:00
15 68MERCHE BONASTRE RODRIGUEZPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:12:2316500:23:2114000:39:1630.5601:02:3717000:09:460:00:000:00:00
16 1863BARBARA RUBIO FORCADAC.E. TRIATHLONBCNSUB23F01:12:2716700:23:2315000:39:3230.3501:02:5515400:09:320:00:000:00:00
17 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON CLUBABF01:12:5918600:23:5612500:38:3631.0901:02:3219900:10:270:00:000:00:00
18 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:16:1018700:23:5818600:42:2628.2801:06:2416900:09:460:00:000:00:00
19 1803OLGA SEPÚLVEDA SERRANOPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:16:2118800:23:5818400:42:2228.3201:06:2017900:10:010:00:000:00:00
20 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:17:1418900:23:5920200:43:3827.5001:07:3716300:09:370:00:000:00:00
21 5068LAURA MONTANER CHULVITEAM CALELLA TRIATHLONABF01:17:2419000:24:0020100:43:3627.5201:07:3617100:09:480:00:000:00:00
22 1955ISABEL GÓMEZ FARGASTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABF01:17:3817900:23:4420600:44:0427.2301:07:4817200:09:500:00:000:00:00
23 1893ANGELS BOSCH CAMPRECIOSCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV2F01:17:4319800:24:5019000:42:5128.0001:07:4118000:10:020:00:000:00:00
24 8MARTA BASSA GARCIAPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:18:0819900:24:5718800:42:3728.1601:07:3420100:10:340:00:000:00:00
25 5196NURIA BOFILL GUAÑABENSC.E. PICORNELLABF01:18:1018300:23:5420900:44:1027.1701:08:0418400:10:060:00:000:00:00
26 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAABF01:18:3020300:25:1019300:43:0227.8901:08:1219100:10:180:00:000:00:00
27 1815BELÉN SALOMONI SCHWABC.N. VIC-ETBABF01:18:3521000:25:2319100:42:5227.9901:08:1519300:10:200:00:000:00:00
28 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F01:18:3520600:25:1519500:43:0927.8101:08:2418800:10:110:00:000:00:00
29 1930YOLANDA LOPEZ BERDUMCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:18:3520200:25:0819800:43:1427.7601:08:2218900:10:130:00:000:00:00
30 5756ELECTRA GARCIA MARGALEFCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:18:3620100:25:0819400:43:0227.8901:08:1019700:10:260:00:000:00:00
31 1961NURIA LLAGOSTERA PAJUELOPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:18:5821500:25:2919200:42:5327.9801:08:2220400:10:360:00:000:00:00
32 5776VERONICA KAREN DELGADOCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:19:1818500:23:5521400:44:3726.9001:08:3221000:10:460:00:000:00:00
33 76ELENA BARLABE BERNADOC.A. IGUALADAABF01:21:2022100:26:1221100:44:2027.0701:10:3221300:10:480:00:000:00:00
34 1873ALEJANDRA FERNANDEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:21:2820000:25:0322300:45:3626.3201:10:3921400:10:490:00:000:00:00
35 5089JÚLIA BREIZ PELLICERC.E. TRIATHLONBCNABF01:21:5021200:25:2422200:45:2526.4201:10:4921900:11:010:00:000:00:00
36 1880PATRICIA BENITEZ RODRIGUEC.E. TRIATHLONBCNABF01:22:0321100:25:2422600:46:0426.0501:11:2820200:10:350:00:000:00:00
37 1841LUCIA BERMEJO CALVOCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:22:1921900:25:5721700:44:5826.6901:10:5523300:11:240:00:000:00:00
38 5051ELISABET VILANOVA LOPEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:22:1921600:25:5221900:45:0326.6401:10:5523400:11:240:00:000:00:00
39 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBISUB23F01:22:2622900:26:5021500:44:4926.7801:11:3921200:10:470:00:000:00:00
40 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:22:4121800:25:5722500:45:5826.1101:11:5520800:10:460:00:000:00:00
41 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZC.T. S.J. ABADESSESABF01:22:5320900:25:2323100:46:4725.6501:12:1020700:10:430:00:000:00:00
42 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF01:23:0124100:27:3620700:44:0527.2201:11:4123000:11:200:00:000:00:00
43 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F01:23:1523800:27:2621300:44:3126.9601:11:5722700:11:180:00:000:00:00
44 116Mª CARME HERNANDEZ LOPEZCLUB NATACIO SITGESV1F01:23:2223200:27:0221800:44:5826.6901:12:0023100:11:220:00:000:00:00
45 46MARIA NAVIO FLORESCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABF01:23:3824400:27:5120800:44:0727.2001:11:5823900:11:400:00:000:00:00
46 4037MIRIAM OLIVARES POUSC.E. PICORNELLABF01:23:3823700:27:1721600:44:5826.6901:12:1523200:11:230:00:000:00:00
47 5746EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESABF01:24:0022500:26:3722700:46:0826.0101:12:4522400:11:150:00:000:00:00
48 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:24:2324800:28:1019900:43:2927.6001:11:3925300:12:440:00:000:00:00
49 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:25:3523600:27:0923200:46:5825.5501:14:0723600:11:280:00:000:00:00
50 3566SARA DE DIEGO NAVARRATRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:25:5022800:26:4723500:47:4325.1501:14:3022900:11:200:00:000:00:00
51 1911LAURA LLOVERA RIBAUCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:27:4824600:27:5723700:48:4024.6601:16:3722200:11:110:00:000:00:00
52 5745EVA PEREZ ARCIJACLUB NATACIO SITGESABF01:27:4923400:27:0523900:49:2424.2901:16:2922800:11:200:00:000:00:00
53 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:27:5624000:27:3423800:49:0424.4601:16:3822600:11:180:00:000:00:00
54 29CLARA CANOVAS SANTOSC.N. BADALONAABF01:29:2020400:25:1025000:53:2722.4501:18:3720500:10:430:00:000:00:00
55 5734IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF01:29:4123500:27:0724200:51:2023.3801:18:2722300:11:140:00:000:00:00
56 1807ANGELS PUIG VILAROC.N. BADALONAV1F01:30:0023300:27:0324400:51:4123.2201:18:4422500:11:160:00:000:00:00
57 51NURIA GARCIA GINJAUMETRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23F01:30:0923100:26:5624500:52:0823.0201:19:0422100:11:050:00:000:00:00
58 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:30:2424200:27:4424100:50:2523.8001:18:0924700:12:150:00:000:00:00
59 1855MÒNICA BONEU FONDEVILACLUB NATACIO RUBIABF01:31:3225200:29:2624000:49:5524.0401:19:2124400:12:110:00:000:00:00
60 5158MIREIA JOANPERE SALVADÓTRIATLO AMICS DE RIUDOMSSUB23F01:32:4524300:27:5024800:52:4222.7701:20:3224500:12:130:00:000:00:00
61 36CRISTINA BUSQUETS PEREZC.N. BADALONAABF01:32:4824900:28:1824600:52:1622.9601:20:3424600:12:140:00:000:00:00
62 1931ANDREA DI BELLACLUB POLIESPORTIU PUIGCERABF01:33:5625100:29:1624900:52:5622.6701:22:1224100:11:440:00:000:00:00
63 5052Mª JOSÉ FARRÉ PINILLACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:33:5825300:29:4024700:52:2222.9201:22:0224200:11:560:00:000:00:00
64 3589MARIA PLAZA CHACONCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F01:34:0624700:28:0825200:53:3822.3701:21:4625000:12:200:00:000:00:00
65 5104DESIREE VIDAL COMASCLUB NATACIO SITGESABF01:35:0723900:27:3025400:55:3621.5801:23:0624300:12:010:00:000:00:00
66 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZC.N. BADALONAABF01:35:1824500:27:5625300:55:0521.7901:23:0124900:12:170:00:000:00:00
67 5159SORAYA CLARO BRAVOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSSUB23F01:41:5225000:29:1025700:59:3120.1601:28:4125400:13:110:00:000:00:00
68 3562MARIA DAVILA RUEDATRIATLO BCN-TRIFORFUNV2F01:44:5125500:35:5025100:53:3422.4001:29:2425800:15:270:00:000:00:00
69 38SARA GRACIA FERNANDEZC.N. BADALONASUB23F01:46:3025600:36:5325500:56:2121.3001:33:1425600:13:160:00:000:00:00
70 5174MARTA DE LA TORRE ESTAPÉCERRR IGUALADAABF01:47:3625400:34:5525600:58:1320.6101:33:0825700:14:280:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32