RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
500 418 412 4 2 5 19 2 8 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSABM00:53:57000:00:00000:00:000.0000:46:01700:07:5600:00:0000:00:46
2 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM00:54:31300:16:102400:30:2837.4200:46:38500:07:5300:00:4100:00:38
3 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROABM00:54:33400:16:132200:30:2837.4200:46:41400:07:5200:00:4200:00:40
4 277ORIOL BARBANY BOFILLFLOR DE TRIATLOSUB23M00:54:38000:00:00000:00:000.0000:46:48200:07:5000:00:0000:00:43
5 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM00:54:41200:16:102700:30:3437.3000:46:44800:07:5700:00:4600:00:39
6 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM00:54:42000:00:00000:00:000.0000:46:47600:07:5500:00:0000:00:48
7 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:54:431000:16:431400:30:1437.7100:46:57100:07:4600:00:5300:00:47
8 2391CARLOS GALINDO ROONEYTRICBMABM00:54:44100:16:093500:30:4337.1100:46:52300:07:5200:00:4200:00:44
9 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:54:471100:16:44900:30:0237.9600:46:461100:08:0100:00:4400:00:44
10 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM00:54:47000:00:00000:00:000.0000:46:431300:08:0400:00:0000:00:41
11 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:54:47000:00:00000:00:000.0000:46:471000:08:0000:00:0000:00:43
12 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M00:54:542100:16:58500:29:5738.0600:46:55900:07:5900:00:4300:00:46
13 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M00:54:542200:16:58200:29:5538.1100:46:531200:08:0100:00:4700:00:47
14 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:55:00500:16:242300:30:2837.4200:46:521400:08:0800:00:4300:00:45
15 270JAVIER CIRCUJANO VALDERRAC.N. MATAROABM00:55:01700:16:261800:30:2437.5000:46:501500:08:1100:00:5700:00:46
16 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAFLOR DE TRIATLOSUB23M00:55:02900:16:43800:29:5738.0600:46:402200:08:2200:00:4400:00:40
17 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM00:55:031200:16:441100:30:0537.8900:46:491700:08:1400:00:5400:00:46
18 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.N. MATAROABM00:55:04800:16:291600:30:1637.6700:46:452000:08:1900:00:4400:00:42
19 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLOABM00:55:052000:16:55100:29:5338.1500:46:481900:08:1700:00:4300:00:41
20 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:55:071400:16:48600:29:5738.0600:46:452100:08:2200:00:4600:00:43
21 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M00:55:231700:16:52700:29:5738.0600:46:493200:08:3400:00:4300:00:42
22 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFLOR DE TRIATLOABM00:55:26000:00:00000:00:000.0000:46:542800:08:3200:00:0000:00:49
23 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:55:301600:16:51300:29:5638.0800:46:474700:08:4300:00:4600:00:44
24 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM00:55:30000:00:00000:00:000.0000:46:514000:08:3900:00:0000:00:50
25 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:421300:16:471200:30:0637.8700:46:535700:08:4900:00:4900:00:45
26 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM00:56:01000:00:00000:00:000.0000:47:105800:08:5100:00:0000:01:00
27 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M00:56:042500:17:052900:30:3537.2800:47:402300:08:2400:00:5100:00:44
28 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:56:041500:16:484100:31:0036.7700:47:481800:08:1600:00:4900:00:45
29 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M00:56:052300:17:003900:30:5136.9500:47:511600:08:1400:00:4800:00:47
30 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M00:56:07000:00:00000:00:000.0000:47:009200:09:0700:00:0000:00:52
31 2198MARC SADURNÍ DE LA TORRETEAM CALELLA TRIATHLONABM00:56:133500:17:212000:30:2737.4400:47:482400:08:2500:00:4700:00:45
32 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM00:56:15000:00:00000:00:000.0000:47:364100:08:3900:00:0000:00:44
33 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM00:56:192700:17:112800:30:3437.3000:47:453100:08:3400:00:4800:00:47
34 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM00:56:21600:16:243300:30:3737.2300:47:0111100:09:2000:00:4400:00:48
35 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:56:232900:17:133600:30:4337.1100:47:562600:08:2700:00:4900:00:50
36 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:241800:16:534500:31:0636.6600:47:592500:08:2500:00:4500:00:53
37 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM00:56:252400:17:053800:30:4936.9900:47:542700:08:3100:00:4300:00:49
38 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M00:56:273100:17:183000:30:3637.2500:47:543000:08:3300:00:5100:00:52
39 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M00:56:314200:17:311500:30:1537.6900:47:465000:08:4500:00:4700:00:49
40 3625CINTO DOMENECHC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:33000:00:00000:00:000.0000:47:534300:08:4000:00:0000:00:00
41 933PAUL CAILTRICBMABM00:56:342600:17:113400:30:4237.1300:47:534400:08:4100:00:4400:00:52
42 2795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM00:56:363700:17:282500:30:3137.3600:47:593800:08:3700:00:5900:00:55
43 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:56:41000:00:00000:00:000.0000:47:535400:08:4800:00:0000:00:47
44 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M00:56:483300:17:203200:30:3737.2300:47:576000:08:5100:00:5200:00:52
45 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:554700:17:441300:30:1037.7900:47:548100:09:0100:00:5500:00:51
46 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM00:56:575500:17:58400:29:5638.0800:47:548200:09:0300:00:4900:00:54
47 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM00:57:004300:17:331700:30:1737.6400:47:509500:09:1000:00:5200:00:48
48 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:57:074000:17:291900:30:2437.5000:47:5310300:09:1400:01:0300:00:52
49 2522ANDREU DE JUAN BARDESDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:57:073900:17:292100:30:2837.4200:47:579600:09:1000:00:4900:01:03
50 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:57:374600:17:424900:31:1636.4600:48:583900:08:3900:00:4600:00:50
51 3958JORDI LINARES HERNANDEZCERDANYOLA CHV1M00:57:413800:17:295800:31:3636.0800:49:053700:08:3600:01:1600:00:53
52 5843CRISTIAN CHAGUACEDA GALISCERDANYOLA CHABM00:57:413600:17:256300:31:4435.9200:49:092900:08:3200:00:5900:00:55
53 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM00:57:435800:18:031000:30:0537.8900:48:0814500:09:3500:00:5000:01:09
54 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:57:474900:17:464400:31:0636.6600:48:527000:08:5500:00:4400:00:57
55 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994JNM00:57:48000:00:00000:00:000.0000:48:536800:08:5500:00:0000:00:47
56 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:57:49000:00:00000:00:000.0000:49:035100:08:4600:00:0000:00:49
57 2987MARC ARMENGOD RUIZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:57:526600:18:113700:30:4437.0900:48:557200:08:5700:00:5100:00:00
58 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM00:57:53000:00:00000:00:000.0000:47:5618400:09:5700:00:0000:00:59
59 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:57:544500:17:395300:31:2036.3800:48:596600:08:5500:00:5600:00:48
60 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM00:57:557100:18:152600:30:3437.3000:48:498500:09:0600:00:5000:00:45
61 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M00:57:568300:18:193100:30:3637.2500:48:557800:09:0100:00:5200:00:50
62 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M00:57:585400:17:564600:31:0736.6400:49:036900:08:5500:01:0000:00:54
63 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:58:024400:17:355200:31:2036.3800:48:559100:09:0700:00:5700:00:00
64 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M00:58:076200:18:084000:30:5836.8100:49:068000:09:0100:00:4700:00:56
65 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:143200:17:206600:31:5135.7900:49:118300:09:0300:00:4800:01:02
66 620MARC MARTIN CLOTATRICBMSUB23M00:58:294800:17:454700:31:1136.5600:48:5614100:09:3300:01:0600:00:50
67 4596CRISTIAN PRESAS MARTINEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM00:58:335000:17:505100:31:1736.4400:49:0712500:09:2600:00:5800:01:00
68 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:58:343400:17:206000:31:3836.0400:48:5814800:09:3600:00:5100:00:54
69 2414ROBERT PARDO ROVIRAC.N. VIC-ETBV1M00:58:37000:00:00000:00:000.0000:49:0813100:09:2900:00:0000:00:50
70 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM00:58:38000:00:00000:00:000.0000:48:5116600:09:4700:00:0000:00:48
71 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M00:58:39000:00:00000:00:000.0000:49:1112900:09:2800:00:0000:00:56
72 4354ISAAC GOMEZ LATORRETRICBMABM00:58:455700:18:016800:31:5135.7900:49:526200:08:5300:00:5900:00:46
73 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZCLUB TRIATLO MALGRATABM00:58:467600:18:166400:31:4535.9100:50:014900:08:4500:00:5300:00:41
74 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:58:475300:17:567200:31:5335.7600:49:497400:08:5800:00:5300:01:23
75 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M00:58:514100:17:3010500:32:2935.0900:49:596100:08:5200:00:4600:00:41
76 360MARC PRIEGO CAMPOSCERDANYOLA CHSUB23M00:58:51000:00:00000:00:000.0000:50:114200:08:4000:00:0000:00:58
77 5854ESTEVE OLIVÉ BOIXC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:561900:16:5414200:33:2034.2000:50:144600:08:4200:01:3300:00:00
78 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:58:586000:18:048300:32:0335.5700:50:075900:08:5100:01:0200:00:56
79 1057GABI RODRIGUEZ CALLEROCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M00:58:588600:18:238100:32:0135.6100:50:243300:08:3400:01:1100:01:01
80 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:59:017300:18:157600:31:5735.6800:50:125500:08:4900:00:4900:00:56
81 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM00:59:016500:18:107300:31:5435.7400:50:047100:08:5700:00:5200:00:49
82 5935RAÚL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM00:59:012800:17:1113900:33:1534.2900:50:263600:08:3500:00:4400:00:42
83 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZCLUB NATACIO SITGESABM00:59:028900:18:295600:31:3436.1100:50:037500:08:5900:00:4800:00:54
84 602ENRIC TEIXIDOR BOSCHC.N. VIC-ETBABM00:59:058800:18:285900:31:3736.0600:50:057700:09:0000:00:5500:00:53
85 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M00:59:077200:18:157900:31:5835.6600:50:136400:08:5400:00:5500:01:01
86 316SAMUEL HUERTA RODRIGUEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:59:077800:18:177400:31:5535.7200:50:126500:08:5500:01:1800:00:59
87 1101OSCAR DOMENECH SAGARRACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M00:59:086300:18:099500:32:1735.3100:50:264500:08:4200:01:0000:01:00
88 2802RAMON FIGUERAS MONERCLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M00:59:0910500:18:544200:31:0136.7500:49:5510500:09:1400:00:4600:00:51
89 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:10000:00:00000:00:000.0000:50:353400:08:3500:00:0000:00:52
90 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:105100:17:549900:32:1935.2800:50:137300:08:5700:00:4800:00:55
91 5643AGUSTÍ ISÚN NETCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:59:103000:17:1714000:33:1834.2300:50:353500:08:3500:01:2800:01:08
92 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M00:59:11000:00:00000:00:000.0000:50:048900:09:0700:00:0000:00:53
93 926DANI BLANCHART LÓPEZTRICBMJNM00:59:116400:18:108800:32:1435.3700:50:245200:08:4700:01:2200:01:04
94 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:59:12000:00:00000:00:000.0000:50:235600:08:4900:00:0000:01:08
95 2867JOAN GIL ARNAUTEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:59:259500:18:356100:31:3836.0400:50:139800:09:1200:01:1900:01:03
96 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M00:59:255600:17:599800:32:1935.2800:50:188600:09:0700:01:0100:00:00
97 2610MIQUEL ÀNGEL ESTELRICH ROABSOLUT SPORTSUB23M00:59:266100:18:0710200:32:2535.1700:50:326300:08:5400:01:0700:01:06
98 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:59:2910100:18:445500:31:3136.1700:50:1510400:09:1400:00:5500:01:01
99 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M00:59:329900:18:425700:31:3636.0800:50:1810600:09:1400:01:0300:00:56
100 795ANTONI HERENA MONTULLCERDANYOLA CHABM00:59:379800:18:387000:31:5135.7900:50:299300:09:0800:01:0100:01:10
101 608MARC TORO GARCIATRICBMV1M00:59:37000:00:00000:00:000.0000:50:544800:08:4300:00:0000:00:55
102 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:387700:18:177700:31:5735.6800:50:1411800:09:2400:01:0700:00:55
103 3341JORDI CANTÓ CÉSPEDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:59:38000:00:00000:00:000.0000:50:0813300:09:3000:00:0000:00:00
104 5214ALBERT FELIP SEGURAC.A. IGUALADAV1M00:59:4211400:19:034300:31:0436.7000:50:0714600:09:3500:01:1100:01:01
105 5965RAUL COLL NOGUETEAM CALELLA TRIATHLONABM00:59:4211700:19:084800:31:1136.5600:50:1911600:09:2300:00:5600:01:10
106 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M00:59:469000:18:296700:31:5135.7900:50:2012200:09:2600:00:5900:01:09
107 2408CRISTIAN ARMENGOL GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONABM00:59:506900:18:139600:32:1835.2900:50:3111000:09:1900:01:0300:01:08
108 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:59:5111000:18:565000:31:1736.4400:50:1315100:09:3800:00:5100:00:54
109 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM00:59:51000:00:00000:00:000.0000:50:2312800:09:2800:00:0000:01:06
110 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:59:527000:18:1410300:32:2535.1700:50:3910000:09:1300:00:5800:00:56
111 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM00:59:598200:18:187100:31:5335.7600:50:1116700:09:4800:01:0500:01:01
112 1378JAUME SALVADOR LOPEZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:00:036800:18:129700:32:1935.2800:50:3113900:09:3200:00:5100:01:11
113 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5ABM01:00:067900:18:178400:32:0635.5100:50:2315700:09:4300:01:0100:01:01
114 1472JOSEP Mª LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:00:088400:18:209200:32:1635.3300:50:3613800:09:3200:01:0600:00:57
115 5448LLUIS SALA CASELLAST-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:00:107400:18:1512100:32:5634.6200:51:117600:08:5900:01:2600:01:34
116 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:00:198700:18:239300:32:1635.3300:50:3915500:09:4000:01:0600:01:15
117 3768VICTOR GARCÍA CASTROGAVA TRIATLOCDM01:00:299700:18:359000:32:1535.3500:50:5015200:09:3900:00:5000:00:51
118 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:00:509100:18:306900:31:5135.7900:50:2124800:10:2900:00:5300:01:07
119 2361XAVIER DIAZ BADIAC.A. LES TORTUGUESABM01:00:52000:00:00000:00:000.0000:50:4320500:10:0900:00:0000:00:53
120 1097IGNASI SANTAFE VENTEOCLUB TRIATLO BLANESABM01:00:5512100:19:1510100:32:2235.2200:51:3710900:09:1800:00:5400:00:51
121 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:00:5910600:18:5411800:32:5234.6900:51:4610100:09:1300:00:5700:00:54
122 337CARLOS CERVERA GARCIAC.A. IGUALADASUB23M01:01:025900:18:0415800:33:5533.6100:51:598400:09:0300:00:5600:00:55
123 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:01:0410400:18:5313000:33:0434.4800:51:578800:09:0700:00:5900:00:57
124 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:08000:00:00000:00:000.0000:51:4711400:09:2100:00:0000:00:55
125 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:01:1012000:19:1511300:32:3834.9300:51:5310700:09:1700:01:0100:00:56
126 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M01:01:1711800:19:1311100:32:3634.9700:51:4912700:09:2800:01:2300:00:52
127 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:01:1710800:18:5513500:33:1234.3400:52:079700:09:1000:01:1500:01:07
128 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:01:1810200:18:5212500:32:5934.5600:51:5112600:09:2700:01:0000:00:52
129 2548ALEXIS GUILLÉN LERROUXCLUB VO2 TEAMABM01:01:1911300:19:0211900:32:5234.6900:51:5411900:09:2500:01:0000:00:55
130 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:01:1911500:19:0311400:32:4534.8100:51:4813700:09:3100:00:5500:00:50
131 3844FEDERICO HABA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:01:2112300:19:1711000:32:3534.9900:51:5213200:09:2900:01:3500:00:55
132 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:01:229300:18:3215100:33:4033.8600:52:129400:09:1000:01:3600:01:06
133 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:01:235200:17:5412400:32:5934.5600:50:5325200:10:3000:01:0300:01:29
134 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:01:239400:18:3414500:33:2834.0600:52:0211300:09:2100:01:0600:00:59
135 5949JORDI BOSCH ANDUIGC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:2914300:19:409400:32:1635.3300:51:5614000:09:3300:01:0400:00:59
136 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:01:3012700:19:2011200:32:3734.9500:51:5714300:09:3300:01:0700:00:57
137 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:01:3113500:19:3210800:32:3335.0200:52:0512100:09:2600:01:0900:01:04
138 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV1M01:01:3311600:19:0712600:33:0134.5300:52:0812000:09:2500:00:5400:01:02
139 2650JONATHAN MENDEZ LÓPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:01:37000:00:00000:00:000.0000:52:1311700:09:2400:00:0000:01:20
140 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:01:3914500:19:407500:31:5635.7000:51:3619100:10:0300:00:5300:00:52
141 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:01:4613800:19:348600:32:1235.4000:51:4618600:10:0000:01:2500:00:56
142 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M01:01:4816300:19:558500:32:0735.5000:52:0216400:09:4600:01:0500:01:02
143 2672ENRIC SUBIÑA COLLC.N. MATAROV1M01:01:4812900:19:2410000:32:2135.2400:51:4519300:10:0300:00:5500:00:56
144 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:01:5211200:19:0213200:33:1034.3700:52:1215400:09:4000:01:0100:00:59
145 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:01:5313000:19:2411500:32:5034.7200:52:1415300:09:3900:01:1200:01:21
146 1507ELOI SOLA LAGARESCLUB VO2 TEAMABM01:01:5716200:19:558200:32:0135.6100:51:5618900:10:0100:01:0000:00:57
147 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:02:0315900:19:538000:32:0035.6300:51:5320700:10:1000:01:0900:00:58
148 3968DAVID ESTAPÉ MUNYOZC.A. IGUALADAV1M01:02:0913700:19:3410400:32:2935.0900:52:0320000:10:0600:01:0500:01:07
149 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:1314200:19:3810600:32:3135.0600:52:0919500:10:0400:01:0900:01:19
150 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM01:02:1715400:19:498900:32:1435.3700:52:0321600:10:1400:01:0000:01:01
151 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:02:1912800:19:2212000:32:5334.6700:52:1519600:10:0400:01:3200:01:14
152 1358ADRIA JIMENEZ ANILLOC.N. MATAROSUB23M01:02:2211900:19:1411700:32:5234.6900:52:0622100:10:1600:01:0400:01:00
153 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:02:3010700:18:5514400:33:2634.1000:52:2120600:10:0900:00:5200:00:51
154 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:02:4318900:20:225400:31:2336.3300:51:4529100:10:5800:00:5100:00:55
155 5474ODÍN RODRIGUEZ URREJOLATRICBMABM01:02:4513600:19:339100:32:1535.3500:51:4829000:10:5700:00:5600:01:00
156 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:02:4613100:19:2713700:33:1334.3200:52:4020300:10:0600:01:0300:00:49
157 5825JESÚS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:02:476700:18:1219700:35:2232.2300:53:3410200:09:1300:03:1800:01:05
158 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRACLUB NATACIO SITGESV1M01:02:5518400:20:166500:31:4735.8700:52:0328000:10:5200:00:5100:01:04
159 3049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:02:5514800:19:4115300:33:4633.7600:53:2713000:09:2800:01:2900:01:00
160 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:02:59000:00:00000:00:000.0000:53:2813600:09:3100:00:0000:01:02
161 1200EDUARDO POLO CASTROC.E. VILA OLIMPICAV1M01:03:03000:00:00000:00:000.0000:53:3712400:09:2600:00:0000:01:11
162 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:03:0818500:20:1712300:32:5934.5600:53:1617500:09:5200:01:0100:01:00
163 156LUCIANO FISCHERCLUB NATACIO SITGESV1M01:03:2315000:19:4415900:33:5633.6000:53:4015900:09:4300:01:0300:00:58
164 3902EDUARD SEGURA FLIXCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:03:2418100:20:1114100:33:1834.2300:53:2918100:09:5500:01:0600:01:04
165 3797DAVID RODRIGUEZ GARCIACLUB NATACIO BANYOLESV1M01:03:24000:00:00000:00:000.0000:53:1919900:10:0500:00:0000:00:58
166 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M01:03:27000:00:00000:00:000.0000:53:3018300:09:5700:00:0000:01:12
167 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:03:3417900:20:1113400:33:1134.3500:53:2221200:10:1200:01:2000:01:04
168 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:03:35000:00:00000:00:000.0000:53:2320900:10:1200:00:0000:01:10
169 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:03:39000:00:00000:00:000.0000:53:2322000:10:1600:00:0000:01:05
170 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M01:03:3919300:20:2613300:33:1034.3700:53:3619400:10:0300:01:0000:01:17
171 2128CARLES MORENO ANDREUC. TRIATLO MONTORNESV1M01:03:4212400:19:1816100:34:0333.4800:53:2123100:10:2100:01:2000:00:58
172 2689MARC TARROCH GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM01:03:4216100:19:5314300:33:2534.1100:53:1823700:10:2400:00:5500:00:58
173 4126JAVIER BUISÁN GUARGACERDANYOLA CHV1M01:03:4410000:18:4319500:35:1632.3300:53:5916100:09:4500:01:0900:01:02
174 187ROGER CLIMENT I MORACERDANYOLA CHCDM01:03:47000:00:00000:00:000.0000:53:4619000:10:0100:00:0000:01:00
175 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM01:03:4815800:19:5114700:33:3134.0100:53:2224100:10:2600:00:5400:00:56
176 2138ALBERT PACHECO CAMARAC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:4912600:19:1918000:34:5232.7000:54:1115000:09:3800:01:0400:00:52
177 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:03:5317600:20:0914800:33:3234.0000:53:4120800:10:1200:01:3000:01:17
178 2419DANI LOPEZ FITÓTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:03:57000:00:00000:00:000.0000:54:2314400:09:3400:00:0000:01:02
179 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:03:5914600:19:4016200:34:0633.4300:53:4621300:10:1300:01:1800:01:31
180 3805JOAN DE LA TORRE JIMENEZC.T. PARETS DEL VALLESABM01:04:0319900:20:3012900:33:0434.4800:53:3424600:10:2900:01:0200:01:08
181 5897JOSEP Mª GÓMEZ GRAUABSOLUT SPORTABM01:04:0320400:20:3914900:33:3333.9800:54:1217100:09:5100:01:1200:00:57
182 3314MIQUEL SOLÉ AIXÀSC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:0815300:19:4915700:33:5333.6400:53:4224000:10:2600:01:0500:01:09
183 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:04:1022300:21:028700:32:1235.4000:53:1428800:10:5600:00:5200:00:53
184 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:04:1020900:20:4510900:32:3534.9900:53:2027200:10:5000:01:0500:00:00
185 5505DAVID RIVERA PÉREZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:04:1016400:19:5516800:34:2933.0600:54:2416500:09:4600:00:5800:01:40
186 2890SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:04:1116500:19:5515000:33:3633.9300:53:3126300:10:4000:01:0300:01:07
187 5922SAMIR IDRISIC.N. VIC-ETBJNM01:04:19000:00:00000:00:000.0000:52:1535200:12:0400:00:0000:01:07
188 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:04:2017100:20:0616300:34:1333.3200:54:1918800:10:0100:00:5700:01:46
189 2553CRISTHIAN ACEVEDO CARDENACLUB TRIATLO BLANESABM01:04:21000:00:00000:00:000.0000:54:0621800:10:1500:00:0000:00:55
190 5518MARIO ALBERTO BERNAL ORTIGAVA TRIATLOABM01:04:2215100:19:4519000:35:0732.4600:54:5213400:09:3000:01:1700:01:31
191 574ARTURO SEPULVEDA BRAVOGAVA TRIATLOABM01:04:2418700:20:1913600:33:1334.3200:53:3227900:10:5200:01:0300:01:00
192 3971JORDI MAÑÉ CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:04:297500:18:1624200:37:0030.8100:55:169900:09:1300:01:3500:01:07
193 5819IU BENET DURANC.A. LES TORTUGUESABM01:04:338500:18:2125100:37:1730.5800:55:386700:08:5500:01:3200:01:03
194 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:04:3419800:20:3011600:32:5034.7200:53:2031300:11:1400:00:5600:01:06
195 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M01:04:3710900:18:5622600:36:2331.3300:55:1910800:09:1800:02:0000:01:12
196 3780TONI LAPUENTE SALABERTC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:04:38000:00:00000:00:000.0000:54:5416000:09:4400:00:0000:01:25
197 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:4414400:19:4016400:34:1533.2800:53:5527100:10:4900:01:0000:01:13
198 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:04:5013400:19:3117000:34:3333.0000:54:0426800:10:4600:01:1000:01:26
199 3037TONI LOPEZ CRUZCLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:04:5320500:20:4216000:33:5633.6000:54:3821700:10:1500:01:0800:01:16
200 5830MANOLO REDONDO RODRÍGUEZ C.N. VIC-ETBABM01:04:5811100:18:5823000:36:3931.1100:55:3711200:09:2100:01:2700:01:25
201 1455ALEJANDRO MARTINEZ RODRIGC. TRIATLO MONTORNESV1M01:05:0216700:19:5919200:35:1032.4200:55:0917800:09:5300:01:0200:01:04
202 260JORDI FLORENSA GAMUNDITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:0520300:20:3715500:33:4933.7100:54:2626200:10:3900:01:0800:01:08
203 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBABM01:05:0917500:20:0918700:35:0432.5100:55:1318200:09:5600:00:5900:01:14
204 5963ORIOL NAVARRO PEREZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:05:1015500:19:5020500:35:4431.9000:55:3414700:09:3600:01:2500:01:13
205 4390SANTIAGO LLAUGER GISPERTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:1416900:20:0319900:35:2632.1700:55:2916200:09:4500:01:0800:01:11
206 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:05:179200:18:3122700:36:2731.2800:54:5822600:10:1900:00:5600:01:07
207 4907MARC MORELL DOLSTRICBMABM01:05:1719100:20:2617100:34:3632.9500:55:0221900:10:1500:01:1900:00:58
208 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLCLUB TRIATLO MALGRATABM01:05:2115200:19:4720100:35:2832.1400:55:1520200:10:0600:01:0100:01:04
209 1763XAVIER LOPEZ RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:05:2615700:19:5120400:35:4331.9200:55:3417300:09:5200:01:2000:01:33
210 2507CARLOS DAPENA GONZALEZCERDANYOLA CHV1M01:05:2725800:21:5613100:33:0834.4100:55:0423600:10:2300:01:0200:01:06
211 4150HECTOR HERRERO FRANCOCLUB ATLETISME OLESAV1M01:05:2824400:21:2715200:33:4033.8600:55:0722900:10:2100:01:1100:01:07
212 5860XAVIER VILLANUEVA NUÑEZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMV1M01:05:2916000:19:5321100:35:5931.6800:55:5214900:09:3700:01:4600:01:41
213 2585ALBERT PONS NEIRACLUB TRIATLO BLANESV1M01:05:2919500:20:2717400:34:4132.8700:55:0823200:10:2100:01:0200:01:05
214 5713SERGIO GARCIA MANZANO C.A. LES TORTUGUESV1M01:05:3021200:20:4814600:33:2934.0500:54:1730700:11:1300:01:1500:01:07
215 2720XAVI MATAS CARRERASC.N. SABADELLV1M01:05:3218200:20:1618400:34:5832.6000:55:1422400:10:1800:01:2300:01:05
216 2705DAVID MONTERO POYATOGAVA TRIATLOV1M01:05:5717200:20:0621000:35:5931.6800:56:0517600:09:5200:01:2800:01:05
217 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM01:05:5922800:21:0721200:36:0531.5900:57:125300:08:4700:01:1600:00:54
218 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:06:0120000:20:3518800:35:0632.4800:55:4122800:10:2000:00:5400:00:51
219 1406JOAN MIGUEL CALLEJACLUB TRIATLO SABADELLABM01:06:0420600:20:4418500:35:0032.5700:55:4422700:10:2000:01:2400:01:14
220 1327ANTONIO ENCINAS GAMEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:06:0615600:19:5021500:36:1031.5200:56:0020100:10:0600:01:2700:01:14
221 5727DANIEL MELLADO COMACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:06:0819600:20:2819400:35:1332.3700:55:4124200:10:2700:01:3100:01:10
222 2872PAU BERNABÉ CONSTANSTEAM CALELLA TRIATHLONJNM01:06:1017400:20:0818600:35:0332.5200:55:1129300:10:5900:01:0100:01:01
223 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:06:1519700:20:2918100:34:5332.6800:55:2228200:10:5300:01:0700:01:10
224 512EDUARDO ROS FERNÁNDEZ-PORC.E. VILA OLIMPICAV1M01:06:1916800:20:0020700:35:4731.8600:55:4725300:10:3200:01:4000:01:16
225 4979JAVIER LEÓN BARGALLÓGAVA TRIATLOABM01:06:2323300:21:1017700:34:4532.8100:55:5524300:10:2800:01:3000:01:11
226 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM01:06:3119400:20:2619800:35:2432.2000:55:5026400:10:4100:00:5400:00:59
227 2121MARC VALLMAJO MICALÓCLUB NATACIO BANYOLESABM01:06:3413200:19:2826200:37:5930.0100:57:279000:09:0700:03:1700:01:38
228 5861TONI SOBREVALS AGULLÓASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATABM01:06:399600:18:3527200:38:3829.5100:57:1312300:09:2600:03:0500:01:37
229 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:06:4021700:20:5516900:34:3133.0300:55:2631200:11:1400:01:2100:01:01
230 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:06:4014000:19:3623500:36:4730.9900:56:2322300:10:1700:01:3000:02:07
231 5610ADRIAN LOPEZ VIDALCLUB PROAMABM01:06:4310300:18:5326100:37:5830.0300:56:5117400:09:5200:01:1100:01:12
232 2392DAVID GARCIA MANZANERATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:06:4522900:21:0917500:34:4432.8200:55:5328100:10:5200:01:0700:01:19
233 1616JORDI JIMENEZ OLMEDOGAVA TRIATLOSUB23M01:06:5217300:20:0722900:36:3731.1300:56:4420400:10:0800:01:1100:01:16
234 5372DAVID SANGLAS PUNTÍC.N. VIC-ETBV1M01:06:5921500:20:5122200:36:1931.3900:57:1016800:09:4900:01:0500:01:14
235 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M01:07:0213300:19:3026400:38:1029.8700:57:4011500:09:2200:01:4600:01:38
236 5375JUAN LUIS VICENTE OJEDADIMENSION3 CLUB TRIATLOV1M01:07:0518000:20:1124400:37:0430.7600:57:1516900:09:5000:01:2700:01:10
237 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:07:0623000:21:0916600:34:2333.1600:55:3233200:11:3400:01:0100:01:06
238 4155DANI PONS PEREZCLUB TRIATLO BLANESABM01:07:1319000:20:2422800:36:3531.1600:56:5921500:10:1400:01:0000:00:56
239 5755ALEX VERA GUZMANDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23M01:07:1821000:20:4712800:33:0234.5100:53:4939600:13:2900:00:5400:00:00
240 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:07:21000:00:00000:00:000.0000:57:1619800:10:0500:00:0000:01:03
241 2007VICENS OMS LANZACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M01:07:2324600:21:3320800:35:4931.8300:57:2218700:10:0100:01:2400:01:27
242 5467ARTURO MEDINA BAREACERDANYOLA CHV1M01:07:2414900:19:4326000:37:4930.1500:57:3217200:09:5200:06:0300:01:07
243 431CRISTIAN MONTERO CLOPESTRICBMABM01:07:2521600:20:5422100:36:1731.4200:57:1121400:10:1400:01:2300:01:09
244 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:07:2821400:20:5121400:36:0831.5500:56:5924700:10:2900:01:0100:01:01
245 2122ALBERT BASCUÑANA I BAREACLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:07:29000:00:00000:00:000.0000:56:2929500:11:0000:00:0000:02:12
246 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:07:3429200:22:4516500:34:1533.2800:57:0025400:10:3400:01:0700:01:13
247 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:07:3524000:21:2018200:34:5432.6600:56:1431900:11:2100:00:5800:01:14
248 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTABM01:07:36000:00:00000:00:000.0000:57:2421000:10:1200:00:0000:01:06
249 889SERGI RETAMAL NIETOC.T. PARETS DEL VALLESABM01:07:4521900:20:5921600:36:1131.5100:57:1025600:10:3500:01:4800:01:10
250 5882CARLOS MORALES FERNANDEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:07:4623100:21:0921900:36:1531.4500:57:2423500:10:2200:01:2200:01:06
251 5251SERGIO CARMONA MAGAÑACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:07:5527300:22:1618300:34:5632.6300:57:1226700:10:4300:01:1600:01:19
252 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:07:5527400:22:1617600:34:4532.8100:57:0128600:10:5400:01:1100:01:10
253 5725RAFAEL VICIANA MORALESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:07:5823500:21:1322500:36:2331.3300:57:3623400:10:2200:01:2600:01:29
254 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:08:00000:00:00000:00:000.0000:57:0927700:10:5100:00:0000:01:18
255 4798DANIEL HUERTAS BANEGASGAVA TRIATLOABM01:08:0123200:21:1022300:36:2131.3600:57:3125100:10:3000:01:2700:01:26
256 5514CARLOS RECIO GALOBARDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:08:0524800:21:3520200:35:2932.1300:57:0429700:11:0100:01:2400:01:08
257 3460FRANCESC GAROFANO MONTORTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:08:0820700:20:4524100:36:5930.8200:57:4423800:10:2400:01:3900:01:40
258 4669ALEJANDRO MOLINA MUÑOZC.N. MATAROCDM01:08:10000:00:00000:00:000.0000:58:1617900:09:5400:00:0000:00:55
259 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:08:1620800:20:4525400:37:2730.4400:58:1219700:10:0400:01:4200:01:21
260 5845RUBEN GARCIA ARCASC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:2427700:22:2117900:34:5032.7300:57:1130800:11:1300:01:3200:01:20
261 5744DANIEL ROMERO MARTÍNEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:2522500:21:0321800:36:1431.4600:57:1730400:11:0800:01:0400:00:59
262 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:08:2731500:23:5112200:32:5734.6000:56:4833700:11:3900:01:1800:01:22
263 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:08:3025700:21:5320600:35:4631.8700:57:3927800:10:5100:01:4000:01:40
264 5400XAVIER MALDONADO PEREZCLUB TRITRAININGABM01:08:3321300:20:4925900:37:4730.1700:58:3618500:09:5700:01:3000:01:33
265 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESJNM01:08:4418300:20:1624500:37:0430.7600:57:2032300:11:2400:01:3900:00:53
266 5413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:08:4524500:21:3223800:36:5430.8900:58:2622500:10:1900:02:1800:01:28
267 5589JOAN BARBANY BUFÍC.A. LES TORTUGUESV1M01:08:4822200:21:0124700:37:0430.7600:58:0526600:10:4300:00:5600:01:05
268 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:08:5225400:21:4520900:35:5131.8000:57:3631500:11:1600:01:2800:01:13
269 5923RUBEN GARCIA ROLDANCLUB VO2 TEAMABM01:08:5422700:21:0725200:37:1830.5600:58:2524500:10:2900:01:4200:02:11
270 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:09:0123700:21:1525300:37:2030.5400:58:3523900:10:2600:02:1200:01:48
271 3766JOSEP TORRENT VALLSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:09:0225600:21:5021300:36:0731.5600:57:5730000:11:0500:01:0700:01:37
272 5642DIEGO DE LA TORRE MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:09:0926800:22:1317800:34:4832.7600:57:0135500:12:0800:01:2400:01:00
273 5878JOAN MANEL MESA RIBÓTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:09:1412200:19:1628900:40:0428.4500:59:2018000:09:5400:01:5500:01:24
274 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:09:1422600:21:0325000:37:1630.5900:58:1928700:10:5500:01:1800:01:05
275 5940ALBERT DE LA TORRE JIMÉNEC.T. PARETS DEL VALLESABM01:09:3224900:21:3623400:36:4730.9900:58:2330500:11:0900:01:1400:01:00
276 2275ENRIC SÁNCHEZ BONILLAGAVA TRIATLOABM01:09:3418800:20:2127400:38:5229.3300:59:1323000:10:2100:01:2300:01:06
277 3885JAVIER RASCHE CASTILLOGAVA TRIATLOV1M01:09:4929900:22:5719100:35:0832.4500:58:0534000:11:4400:01:2500:01:07
278 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:09:5627800:22:2423100:36:4231.0600:59:0627400:10:5000:01:0400:01:23
279 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:10:0125900:21:5724900:37:1330.6300:59:1027500:10:5100:01:2100:01:28
280 2661JESUS VICENTE BALBASINDEPENDENTV1M01:10:0329600:22:5419300:35:1032.4200:58:0435000:11:5900:01:2100:01:08
281 4402SERGIO FUENTES ROSALESCLUB ESPORTIU Z5ABM01:10:0421800:20:5826300:38:0829.9000:59:0629200:10:5800:01:3400:01:26
282 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:10:0626400:22:0924800:37:0730.7100:59:1627300:10:5000:01:5100:01:38
283 5679DAVID CARRION GARCIAC.A. LES TORTUGUESABM01:10:0925500:21:4922400:36:2131.3600:58:1034900:11:5900:01:3100:01:24
284 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:10:0924200:21:2625700:37:4230.2400:59:0829600:11:0100:01:4300:01:10
285 3700FRANCESC GAMITO GARCIAGAVA TRIATLOABM01:10:2424700:21:3425600:37:3530.3300:59:0931400:11:1500:01:1000:01:14
286 4882JORDI ZABALETA GASCOGAVA TRIATLOV2M01:10:2529400:22:5121700:36:1231.4900:59:0332000:11:2200:01:2400:01:12
287 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:10:2521100:20:4828000:39:0829.1300:59:5624900:10:2900:01:4700:01:51
288 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:10:3527100:22:1524300:37:0130.8000:59:1631700:11:1900:01:2000:01:31
289 1355XAVIER GARCIA TOSCASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:10:37000:00:00000:00:000.0001:00:0125800:10:3600:00:0000:01:48
290 5966MANOLO LUQUE MENDEZASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV2M01:10:3727500:22:1924600:37:0430.7600:59:2331000:11:1400:03:3000:01:53
291 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM01:10:5025100:21:3725800:37:4330.2300:59:2032800:11:3000:01:0400:01:16
292 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAV1M01:10:5126700:22:1223300:36:4631.0100:58:5834500:11:5300:01:1900:01:25
293 5924JOSE FRANCISCO MARTÍNEZ HCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:11:0628000:22:2726800:38:2229.7101:00:4922200:10:1700:01:5700:01:38
294 1511MANUEL ALLER LLAMAZARESCLUB NATACIO SITGESV1M01:11:1133900:25:4812700:33:0234.5100:58:5036000:12:2100:00:5900:01:14
295 4925JOAN GORDILLO GARCÍATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:11:1525300:21:4227300:38:4629.4101:00:2826900:10:4700:01:3300:01:20
296 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:11:21000:00:00000:00:000.0000:58:5536500:12:2600:00:0000:01:23
297 1666ORIOL FOGUERAS BAYARRITEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:11:3026200:22:0427000:38:3329.5701:00:3728500:10:5300:01:4000:01:41
298 5613ALBERT SEGOVIA GALISTEOCLUB PROAMABM01:11:5130300:23:2023900:36:5530.8801:00:1533400:11:3600:01:0700:01:08
299 2583FRANCISCO ROMERO MERCHANTGAVA TRIATLOV1M01:11:5429800:22:5725500:37:3430.3501:00:3132100:11:2300:01:2600:01:19
300 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM01:12:0530500:23:2924000:36:5930.8201:00:2833600:11:3700:01:2600:01:13
301 5592AGUSTÍ OLIVERAC.E.E. SANT GERVASIABM01:12:0923900:21:1829000:40:1328.3501:01:3126000:10:3800:01:5800:01:21
302 5557IVÁN GONZÁLEZ GÁZQUEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:12:2623400:21:1230000:40:4627.9601:01:5824400:10:2800:02:0300:01:46
303 4467JAVI FERNANDEZ VALVERDETRIATLO L´HOSPITALETABM01:12:2729700:22:5426500:38:1329.8301:01:0731800:11:2000:01:2800:01:17
304 841ALEJANDRO ENRIQUE ARRIBASCERDANYOLA CHV1M01:12:2827000:22:1428100:39:1829.0101:01:3228900:10:5600:01:4800:01:26
305 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M01:12:3228100:22:2827500:38:5629.2801:01:2430300:11:0800:01:1700:01:12
306 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV2M01:12:4023800:21:1629800:40:3328.1101:01:4927600:10:5100:01:5800:01:27
307 5833GUIFRE CORTES RIBERAC.T. PARETS DEL VALLESABM01:13:2626100:22:0429200:40:1728.3001:02:2130100:11:0500:01:3000:01:57
308 2862FRANCISCO ÁLVAREZ DOMÍNGUTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:13:2728600:22:3926600:38:1429.8201:00:5337000:12:3400:01:3000:01:41
309 2740MARTÍN CÁRDENAS ACEDOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:13:3427200:22:1628300:39:2528.9201:01:4134700:11:5300:01:4600:01:25
310 5926DAVID GALOBARDES ESTEBANC.N. VIC-ETBCDM01:13:4928400:22:3528800:39:5728.5401:02:3231600:11:1700:01:0500:01:57
311 925ALFRED LIEURY BOHERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:13:5627900:22:2430400:40:5527.8601:03:1925900:10:3700:01:2400:01:09
312 3867TONI ARNAL LOPEZTG TRIATLO SITGESV1M01:14:0628300:22:2929400:40:2328.2301:02:5230900:11:1400:01:2500:01:13
313 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:14:1334600:26:1417300:34:4032.8801:00:5439400:13:1900:01:0800:01:09
314 5571JORDI SANCHEZ BERMEJOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:14:2331100:23:4526900:38:2329.7001:02:0835800:12:1500:01:2700:01:27
315 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLANUEVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:14:2626000:22:0030300:40:5427.8701:02:5433000:11:3200:01:2900:01:35
316 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:14:3034000:25:4822000:36:1631.4301:02:0436400:12:2600:01:0100:01:20
317 1676JAUME ARNALOT GARCÍACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:14:46000:00:00000:00:000.0001:03:3231100:11:1400:00:0000:02:04
318 5939DAVID MUÑOZ CUADROSCLUB ESPORTIU Z5V1M01:14:5026900:22:1432300:41:5727.1801:04:1126100:10:3900:02:0200:01:47
319 3462KARLOS VIANA CATALÁNTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:14:55000:00:00000:00:000.0001:03:1433900:11:4100:00:0000:01:15
320 2868NIL PERA I SAGRERATEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:15:0826300:22:0831200:41:1227.6701:03:2034100:11:4800:01:4500:01:19
321 2537DAVID GARCIA PERUCHOC.N. MOLINS DE REIV1M01:15:1928700:22:3930900:41:0427.7601:03:4333300:11:3600:01:1800:01:11
322 5865DANIEL PAVON LÓPEZCLUB NATACIO SITGESABM01:15:2122100:20:5933500:43:1826.3301:04:1729900:11:0400:02:2500:01:44
323 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:15:2532100:24:2227600:38:5729.2701:03:1935400:12:0600:01:1400:01:47
324 3088JOSEP MIQUEL OLIVERTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:15:39000:00:00000:00:000.0001:03:0736900:12:3200:00:0000:01:41
325 5964RAMON LLUIS GOMEZ PLANASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:16:0830400:23:2829600:40:2728.1801:03:5535700:12:1300:01:0100:01:09
326 5469JOAN BORRAS GALLELC.E. VILA OLIMPICAABM01:16:3129300:22:4731000:41:0527.7501:03:5237200:12:3900:01:3900:01:11
327 4654ALBERT PLAZA CARMONATRICBMJNM01:16:5730000:22:5731300:41:1327.6601:04:1038500:12:4700:01:1000:01:18
328 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM01:17:2813900:19:3635100:46:2024.6001:05:5633100:11:3200:00:4800:01:12
329 5527FERNANDO SÁNCHEZ ALVAREZCLUB PROAMABM01:17:2831900:24:0132200:41:5127.2401:05:5233500:11:3600:01:2300:01:19
330 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:17:4534100:25:5328500:39:2828.8901:05:2136100:12:2400:01:0900:01:14
331 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINAC. TRIATLO MONTORNESABM01:18:1828200:22:2933800:43:2326.2801:05:5236600:12:2600:02:2200:01:28
332 5912LLUC VERDAGUER GIMFERRERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:18:2330200:23:1332900:42:2426.8901:05:3738200:12:4600:01:1300:01:09
333 5453JOSE MANUEL PEREZ VIAPLANTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:18:3427600:22:2134600:45:3824.9801:07:5925500:10:3500:02:1400:02:19
334 5905IVAN GONZALEZ VIDALTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:18:3932000:24:2131800:41:3027.4701:05:5138600:12:4800:02:0600:01:46
335 2156MANEL BOLAÑOS PUJOLINDEPENDENTV2M01:18:5531000:23:4533700:43:2026.3101:07:0534300:11:5000:01:4500:01:13
336 4580JORGE VON JESS SANCHEZTG TRIATLO SITGESV2M01:19:3832300:24:4232800:42:1027.0401:06:5238300:12:4600:01:3200:01:42
337 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:19:4534200:25:5429700:40:3228.1301:06:2639500:13:1900:01:5400:01:34
338 5847CARLES ILA JUAREZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:20:0334400:26:1031100:41:0827.7101:07:1838100:12:4500:01:2700:01:46
339 3732PEDRO CANALES MUÑOZGAVA TRIATLOABM01:20:1633100:24:5832600:42:0927.0501:07:0739000:13:0900:01:4700:02:17
340 5440DAVID ARTEAGA MONTEJOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:21:2133600:25:1833600:43:1926.3201:08:3738000:12:4400:01:4400:01:21
341 5291JAUME POLO ESCUDÉASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV1M01:21:4133700:25:2732000:41:4527.3101:07:1240400:14:2900:01:4900:02:04
342 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:21:4430600:23:3234500:45:2525.1001:08:5738400:12:4700:01:2700:01:55
343 1334JULIO MEROÑO SALVATIERRAABSOLUT SPORTV1M01:22:2934500:26:1333400:43:0426.4701:09:1739300:13:1200:01:3100:01:29
344 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:24:2435200:27:4728400:39:2728.9001:07:1441100:17:1000:01:3300:01:47
345 5975TONI PAREJA CARDEALCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:24:2435300:27:4728200:39:2228.9601:07:0941200:17:1500:01:1700:01:48
346 5885JAN RAMIREZ RUIZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:24:3232200:24:2235200:46:2924.5201:10:5139800:13:4100:01:2200:01:36
347 1094JOSEP ORIOL CASADEMUNT SATRIATLO JOVENT 79V2M01:25:3833800:25:3135500:47:1824.1001:12:4938700:12:4900:01:5800:02:15
348 3659MANEL GARCIA FERRERCLUB TRIATLO BLANESV1M01:31:0935400:28:2435300:47:0524.2101:15:2940900:15:4000:02:4500:02:03


NF 2529JORGE GOMEZ NUÑEZCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM00:00:00000:19:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1500:00:00
NF 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M00:00:00000:18:50000:31:3136.1700:50:21000:00:0000:01:0000:01:05
NF 2846ANDRES JIMENEZ PEÑATRIATLO L´HOSPITALETABM00:00:00000:19:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1700:00:00




NP 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM
NP 1731EDUARD MIGUEL BUILC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM
NP 1739VICTOR MORENO MARTINEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23M
NP 1744SERGI MUÑOZ BLASCOINDEPENDENTABM
NP 2393XAVI REYES SALAMANCAC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 2526JORDI LOBATO TORREÑOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM
NP 2873PAU CLARÀ MARTÍTEAM CALELLA TRIATHLONCDM
NP 2899JORDI CARBO POUGAVA TRIATLOV1M
NP 3075MANEL GUTIERREZ RODRIGUEGAVA TRIATLOV1M
NP 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 3679FERNANDO CORDOVILLA MOLINGAVA TRIATLOCDM
NP 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM
NP 5230MARC FRAGOSO BRUIXCERDANYOLA CHSUB23M
NP 5566JOSE CARLOS REGUEIRACLUB PROAMABM
NP 5573JESÚS ÁNGEL GALVÁN RODRÍGGAVA TRIATLOV1M
NP 5598RAFA FORNÓS CABALLEROCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M
NP 5639GERARD CESPEDES ORIOLCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M
NP 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM
NP 5902MANEL CARCELLER SERRANOC.N. MATAROJNM
NP 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M
NP 3399ERIC DÍEZ SANTIAGOCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM
NP 3900LUIS DIAZ LOPEZC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM
NP 3982RAFA PRADO GARCIAFLOR DE TRIATLOABM
NP 4182JAVIER FRANCO GÓMEZCLUB NATACIO SITGESABM
NP 4241RICARD BOIXCLUB VO2 TEAMSUB23M
NP 4599JAVIER GORDILLO CABELLOC.T. PARETS DEL VALLESABM
NP 4694PAU VENTURA MONTAÑACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM
NP 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M
NP 4825ARNAU PERICAS FIGUERASC.N. VIC-ETBABM
NP 4958MANUEL GUTIERREZ DE CELISCLUB TRIATLO BLANESV2M
NP 5333DAMIÁN BARRANCO GÓMEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M
NP 5408MARC MEDEL BALBOAC.A. IGUALADAJNM
NP 5538MARC SERNA MEDIELC.A. IGUALADAABM
NP 5665JOSE LUIS LORENTE FERNÁNDC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 5738ENRIC MUDARRA HERRERATRICBMV2M
NP 5768PAU GILI OLIVETEAM CALELLA TRIATHLONCDM
NP 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 5835DAVID GUERRERO HERNANDEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM
NP 5855TONI BALCELLS FABREGATASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV1M
NP 5856JOSEP MARIA GISBERT ROVIRINDEPENDENTV1M
NP 1503DAVID ALONSO VAZQUEZC.E. PENEDES MARITIMABM
NP 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M
NP 5928PAU CASAS SERRATSC.N. SABADELLCDM
NP 5943CARLOS BUJALANCE LUNAC.E. PENEDES MARITIMABM
NP 5945JORDI ALTAYÓ RIPOLLC. TRIATLO MONTORNESV1M
NP 5946JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉCLUB TRIATLO PROSANV1M
NP 5947GUILLERMO SANCHEZ ARAGÓNCLUB ESPORTIU Z5ABM
NP 5948EDUARDO GARCIA RUIZC.E. PENEDES MARITIMABM
NP 5952RUBEN FERNANDEZ ENCINASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM
NP 5962DAVID SALAZAR RIQUELMECLUB ESPORTIU Z5ABM
NP 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM
NP 2622RAFAEL CHUECA BLASCOABSOLUT SPORTV2M
NP 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M
NP 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M
NP 3286BIEL OLIVERAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM
NP 252ABEL SIMONA MOLINACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 296JAUME CAMPOS VIDALGAVA TRIATLOABM
NP 462RAFAEL GIMENO GARCIAINDEPENDENTV1M
NP 516JOSEP CANTERO DURANC.A. IGUALADAV2M
NP 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M
NP 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBABM
NP 725LAUREANO PANISELLO GILC.N. MATAROSUB23M
NP 793ADRIA LEON SALVADORABSOLUT SPORTJNM
NP 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M
NP 1188JORDI VERA RAEZASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATABM
NP 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M
NP 1429ROGER FARNES MALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32