RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
500 418 412 4 2 5 19 2 8 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM00:58:38000:00:00000:00:000.0000:48:5116600:09:4700:00:0000:00:48
2 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:58:475300:17:567200:31:5335.7600:49:497400:08:5800:00:5300:01:23
3 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:59:527000:18:1410300:32:2535.1700:50:3910000:09:1300:00:5800:00:56
4 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM00:59:598200:18:187100:31:5335.7600:50:1116700:09:4800:01:0500:01:01
5 3768VICTOR GARCÍA CASTROGAVA TRIATLOCDM01:00:299700:18:359000:32:1535.3500:50:5015200:09:3900:00:5000:00:51
6 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:02:3010700:18:5514400:33:2634.1000:52:2120600:10:0900:00:5200:00:51
7 187ROGER CLIMENT I MORACERDANYOLA CHCDM01:03:47000:00:00000:00:000.0000:53:4619000:10:0100:00:0000:01:00
8 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:06:4014000:19:3623500:36:4730.9900:56:2322300:10:1700:01:3000:02:07
9 2122ALBERT BASCUÑANA I BAREACLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:07:29000:00:00000:00:000.0000:56:2929500:11:0000:00:0000:02:12
10 4669ALEJANDRO MOLINA MUÑOZC.N. MATAROCDM01:08:10000:00:00000:00:000.0000:58:1617900:09:5400:00:0000:00:55
11 5926DAVID GALOBARDES ESTEBANC.N. VIC-ETBCDM01:13:4928400:22:3528800:39:5728.5401:02:3231600:11:1700:01:0500:01:57
12 2868NIL PERA I SAGRERATEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:15:0826300:22:0831200:41:1227.6701:03:2034100:11:4800:01:4500:01:19
13 5912LLUC VERDAGUER GIMFERRERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:18:2330200:23:1332900:42:2426.8901:05:3738200:12:4600:01:1300:01:09
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:55:071400:16:48600:29:5738.0600:46:452100:08:2200:00:4600:00:43
2 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994JNM00:57:48000:00:00000:00:000.0000:48:536800:08:5500:00:0000:00:47
3 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:57:544500:17:395300:31:2036.3800:48:596600:08:5500:00:5600:00:48
4 4596CRISTIAN PRESAS MARTINEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM00:58:335000:17:505100:31:1736.4400:49:0712500:09:2600:00:5800:01:00
5 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:58:586000:18:048300:32:0335.5700:50:075900:08:5100:01:0200:00:56
6 926DANI BLANCHART LÓPEZTRICBMJNM00:59:116400:18:108800:32:1435.3700:50:245200:08:4700:01:2200:01:04
7 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:00:198700:18:239300:32:1635.3300:50:3915500:09:4000:01:0600:01:15
8 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:01:235200:17:5412400:32:5934.5600:50:5325200:10:3000:01:0300:01:29
9 5922SAMIR IDRISIC.N. VIC-ETBJNM01:04:19000:00:00000:00:000.0000:52:1535200:12:0400:00:0000:01:07
10 2872PAU BERNABÉ CONSTANSTEAM CALELLA TRIATHLONJNM01:06:1017400:20:0818600:35:0332.5200:55:1129300:10:5900:01:0100:01:01
11 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESJNM01:08:4418300:20:1624500:37:0430.7600:57:2032300:11:2400:01:3900:00:53
12 4654ALBERT PLAZA CARMONATRICBMJNM01:16:5730000:22:5731300:41:1327.6601:04:1038500:12:4700:01:1000:01:18
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 277ORIOL BARBANY BOFILLFLOR DE TRIATLOSUB23M00:54:38000:00:00000:00:000.0000:46:48200:07:5000:00:0000:00:43
2 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:54:431000:16:431400:30:1437.7100:46:57100:07:4600:00:5300:00:47
3 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:54:47000:00:00000:00:000.0000:46:471000:08:0000:00:0000:00:43
4 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M00:54:542100:16:58500:29:5738.0600:46:55900:07:5900:00:4300:00:46
5 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:55:00500:16:242300:30:2837.4200:46:521400:08:0800:00:4300:00:45
6 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAFLOR DE TRIATLOSUB23M00:55:02900:16:43800:29:5738.0600:46:402200:08:2200:00:4400:00:40
7 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M00:56:052300:17:003900:30:5136.9500:47:511600:08:1400:00:4800:00:47
8 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M00:56:273100:17:183000:30:3637.2500:47:543000:08:3300:00:5100:00:52
9 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M00:56:314200:17:311500:30:1537.6900:47:465000:08:4500:00:4700:00:49
10 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M00:56:483300:17:203200:30:3737.2300:47:576000:08:5100:00:5200:00:52
11 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M00:57:568300:18:193100:30:3637.2500:48:557800:09:0100:00:5200:00:50
12 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:58:024400:17:355200:31:2036.3800:48:559100:09:0700:00:5700:00:00
13 620MARC MARTIN CLOTATRICBMSUB23M00:58:294800:17:454700:31:1136.5600:48:5614100:09:3300:01:0600:00:50
14 360MARC PRIEGO CAMPOSCERDANYOLA CHSUB23M00:58:51000:00:00000:00:000.0000:50:114200:08:4000:00:0000:00:58
15 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:59:017300:18:157600:31:5735.6800:50:125500:08:4900:00:4900:00:56
16 2802RAMON FIGUERAS MONERCLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M00:59:0910500:18:544200:31:0136.7500:49:5510500:09:1400:00:4600:00:51
17 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:59:12000:00:00000:00:000.0000:50:235600:08:4900:00:0000:01:08
18 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M00:59:255600:17:599800:32:1935.2800:50:188600:09:0700:01:0100:00:00
19 2610MIQUEL ÀNGEL ESTELRICH ROABSOLUT SPORTSUB23M00:59:266100:18:0710200:32:2535.1700:50:326300:08:5400:01:0700:01:06
20 1472JOSEP Mª LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:00:088400:18:209200:32:1635.3300:50:3613800:09:3200:01:0600:00:57
21 337CARLOS CERVERA GARCIAC.A. IGUALADASUB23M01:01:025900:18:0415800:33:5533.6100:51:598400:09:0300:00:5600:00:55
22 1358ADRIA JIMENEZ ANILLOC.N. MATAROSUB23M01:02:2211900:19:1411700:32:5234.6900:52:0622100:10:1600:01:0400:01:00
23 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:04:1022300:21:028700:32:1235.4000:53:1428800:10:5600:00:5200:00:53
24 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:06:0120000:20:3518800:35:0632.4800:55:4122800:10:2000:00:5400:00:51
25 1616JORDI JIMENEZ OLMEDOGAVA TRIATLOSUB23M01:06:5217300:20:0722900:36:3731.1300:56:4420400:10:0800:01:1100:01:16
26 5755ALEX VERA GUZMANDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23M01:07:1821000:20:4712800:33:0234.5100:53:4939600:13:2900:00:5400:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M00:54:542200:16:58200:29:5538.1100:46:531200:08:0100:00:4700:00:47
2 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M00:55:231700:16:52700:29:5738.0600:46:493200:08:3400:00:4300:00:42
3 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M00:56:042500:17:052900:30:3537.2800:47:402300:08:2400:00:5100:00:44
4 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M00:56:07000:00:00000:00:000.0000:47:009200:09:0700:00:0000:00:52
5 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:56:232900:17:133600:30:4337.1100:47:562600:08:2700:00:4900:00:50
6 3958JORDI LINARES HERNANDEZCERDANYOLA CHV1M00:57:413800:17:295800:31:3636.0800:49:053700:08:3600:01:1600:00:53
7 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:57:49000:00:00000:00:000.0000:49:035100:08:4600:00:0000:00:49
8 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M00:57:585400:17:564600:31:0736.6400:49:036900:08:5500:01:0000:00:54
9 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M00:58:076200:18:084000:30:5836.8100:49:068000:09:0100:00:4700:00:56
10 2414ROBERT PARDO ROVIRAC.N. VIC-ETBV1M00:58:37000:00:00000:00:000.0000:49:0813100:09:2900:00:0000:00:50
11 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M00:58:39000:00:00000:00:000.0000:49:1112900:09:2800:00:0000:00:56
12 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M00:58:514100:17:3010500:32:2935.0900:49:596100:08:5200:00:4600:00:41
13 1057GABI RODRIGUEZ CALLEROCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M00:58:588600:18:238100:32:0135.6100:50:243300:08:3400:01:1100:01:01
14 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M00:59:077200:18:157900:31:5835.6600:50:136400:08:5400:00:5500:01:01
15 1101OSCAR DOMENECH SAGARRACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M00:59:086300:18:099500:32:1735.3100:50:264500:08:4200:01:0000:01:00
16 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M00:59:11000:00:00000:00:000.0000:50:048900:09:0700:00:0000:00:53
17 2867JOAN GIL ARNAUTEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:59:259500:18:356100:31:3836.0400:50:139800:09:1200:01:1900:01:03
18 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M00:59:329900:18:425700:31:3636.0800:50:1810600:09:1400:01:0300:00:56
19 608MARC TORO GARCIATRICBMV1M00:59:37000:00:00000:00:000.0000:50:544800:08:4300:00:0000:00:55
20 5214ALBERT FELIP SEGURAC.A. IGUALADAV1M00:59:4211400:19:034300:31:0436.7000:50:0714600:09:3500:01:1100:01:01
21 1378JAUME SALVADOR LOPEZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:00:036800:18:129700:32:1935.2800:50:3113900:09:3200:00:5100:01:11
22 5448LLUIS SALA CASELLAST-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:00:107400:18:1512100:32:5634.6200:51:117600:08:5900:01:2600:01:34
23 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:01:1012000:19:1511300:32:3834.9300:51:5310700:09:1700:01:0100:00:56
24 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M01:01:1711800:19:1311100:32:3634.9700:51:4912700:09:2800:01:2300:00:52
25 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:01:1710800:18:5513500:33:1234.3400:52:079700:09:1000:01:1500:01:07
26 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:01:1911500:19:0311400:32:4534.8100:51:4813700:09:3100:00:5500:00:50
27 3844FEDERICO HABA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:01:2112300:19:1711000:32:3534.9900:51:5213200:09:2900:01:3500:00:55
28 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:01:3012700:19:2011200:32:3734.9500:51:5714300:09:3300:01:0700:00:57
29 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV1M01:01:3311600:19:0712600:33:0134.5300:52:0812000:09:2500:00:5400:01:02
30 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:01:3914500:19:407500:31:5635.7000:51:3619100:10:0300:00:5300:00:52
31 2672ENRIC SUBIÑA COLLC.N. MATAROV1M01:01:4812900:19:2410000:32:2135.2400:51:4519300:10:0300:00:5500:00:56
32 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M01:01:4816300:19:558500:32:0735.5000:52:0216400:09:4600:01:0500:01:02
33 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:01:5313000:19:2411500:32:5034.7200:52:1415300:09:3900:01:1200:01:21
34 3968DAVID ESTAPÉ MUNYOZC.A. IGUALADAV1M01:02:0913700:19:3410400:32:2935.0900:52:0320000:10:0600:01:0500:01:07
35 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRACLUB NATACIO SITGESV1M01:02:5518400:20:166500:31:4735.8700:52:0328000:10:5200:00:5100:01:04
36 1200EDUARDO POLO CASTROC.E. VILA OLIMPICAV1M01:03:03000:00:00000:00:000.0000:53:3712400:09:2600:00:0000:01:11
37 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:03:0818500:20:1712300:32:5934.5600:53:1617500:09:5200:01:0100:01:00
38 156LUCIANO FISCHERCLUB NATACIO SITGESV1M01:03:2315000:19:4415900:33:5633.6000:53:4015900:09:4300:01:0300:00:58
39 3902EDUARD SEGURA FLIXCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:03:2418100:20:1114100:33:1834.2300:53:2918100:09:5500:01:0600:01:04
40 3797DAVID RODRIGUEZ GARCIACLUB NATACIO BANYOLESV1M01:03:24000:00:00000:00:000.0000:53:1919900:10:0500:00:0000:00:58
41 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M01:03:27000:00:00000:00:000.0000:53:3018300:09:5700:00:0000:01:12
42 2128CARLES MORENO ANDREUC. TRIATLO MONTORNESV1M01:03:4212400:19:1816100:34:0333.4800:53:2123100:10:2100:01:2000:00:58
43 4126JAVIER BUISÁN GUARGACERDANYOLA CHV1M01:03:4410000:18:4319500:35:1632.3300:53:5916100:09:4500:01:0900:01:02
44 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:04:2017100:20:0616300:34:1333.3200:54:1918800:10:0100:00:5700:01:46
45 3971JORDI MAÑÉ CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:04:297500:18:1624200:37:0030.8100:55:169900:09:1300:01:3500:01:07
46 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M01:04:3710900:18:5622600:36:2331.3300:55:1910800:09:1800:02:0000:01:12
47 3780TONI LAPUENTE SALABERTC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:04:38000:00:00000:00:000.0000:54:5416000:09:4400:00:0000:01:25
48 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:04:5013400:19:3117000:34:3333.0000:54:0426800:10:4600:01:1000:01:26
49 3037TONI LOPEZ CRUZCLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:04:5320500:20:4216000:33:5633.6000:54:3821700:10:1500:01:0800:01:16
50 1455ALEJANDRO MARTINEZ RODRIGC. TRIATLO MONTORNESV1M01:05:0216700:19:5919200:35:1032.4200:55:0917800:09:5300:01:0200:01:04
51 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:05:179200:18:3122700:36:2731.2800:54:5822600:10:1900:00:5600:01:07
52 1763XAVIER LOPEZ RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:05:2615700:19:5120400:35:4331.9200:55:3417300:09:5200:01:2000:01:33
53 2507CARLOS DAPENA GONZALEZCERDANYOLA CHV1M01:05:2725800:21:5613100:33:0834.4100:55:0423600:10:2300:01:0200:01:06
54 4150HECTOR HERRERO FRANCOCLUB ATLETISME OLESAV1M01:05:2824400:21:2715200:33:4033.8600:55:0722900:10:2100:01:1100:01:07
55 5860XAVIER VILLANUEVA NUÑEZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMV1M01:05:2916000:19:5321100:35:5931.6800:55:5214900:09:3700:01:4600:01:41
56 2585ALBERT PONS NEIRACLUB TRIATLO BLANESV1M01:05:2919500:20:2717400:34:4132.8700:55:0823200:10:2100:01:0200:01:05
57 5713SERGIO GARCIA MANZANO C.A. LES TORTUGUESV1M01:05:3021200:20:4814600:33:2934.0500:54:1730700:11:1300:01:1500:01:07
58 2720XAVI MATAS CARRERASC.N. SABADELLV1M01:05:3218200:20:1618400:34:5832.6000:55:1422400:10:1800:01:2300:01:05
59 2705DAVID MONTERO POYATOGAVA TRIATLOV1M01:05:5717200:20:0621000:35:5931.6800:56:0517600:09:5200:01:2800:01:05
60 1327ANTONIO ENCINAS GAMEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:06:0615600:19:5021500:36:1031.5200:56:0020100:10:0600:01:2700:01:14
61 512EDUARDO ROS FERNÁNDEZ-PORC.E. VILA OLIMPICAV1M01:06:1916800:20:0020700:35:4731.8600:55:4725300:10:3200:01:4000:01:16
62 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:06:4021700:20:5516900:34:3133.0300:55:2631200:11:1400:01:2100:01:01
63 2392DAVID GARCIA MANZANERATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:06:4522900:21:0917500:34:4432.8200:55:5328100:10:5200:01:0700:01:19
64 5372DAVID SANGLAS PUNTÍC.N. VIC-ETBV1M01:06:5921500:20:5122200:36:1931.3900:57:1016800:09:4900:01:0500:01:14
65 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M01:07:0213300:19:3026400:38:1029.8700:57:4011500:09:2200:01:4600:01:38
66 5375JUAN LUIS VICENTE OJEDADIMENSION3 CLUB TRIATLOV1M01:07:0518000:20:1124400:37:0430.7600:57:1516900:09:5000:01:2700:01:10
67 5467ARTURO MEDINA BAREACERDANYOLA CHV1M01:07:2414900:19:4326000:37:4930.1500:57:3217200:09:5200:06:0300:01:07
68 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:07:2821400:20:5121400:36:0831.5500:56:5924700:10:2900:01:0100:01:01
69 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:07:3429200:22:4516500:34:1533.2800:57:0025400:10:3400:01:0700:01:13
70 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:08:3025700:21:5320600:35:4631.8700:57:3927800:10:5100:01:4000:01:40
71 5589JOAN BARBANY BUFÍC.A. LES TORTUGUESV1M01:08:4822200:21:0124700:37:0430.7600:58:0526600:10:4300:00:5600:01:05
72 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:08:5225400:21:4520900:35:5131.8000:57:3631500:11:1600:01:2800:01:13
73 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:09:0123700:21:1525300:37:2030.5400:58:3523900:10:2600:02:1200:01:48
74 5642DIEGO DE LA TORRE MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:09:0926800:22:1317800:34:4832.7600:57:0135500:12:0800:01:2400:01:00
75 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:09:1422600:21:0325000:37:1630.5900:58:1928700:10:5500:01:1800:01:05
76 3885JAVIER RASCHE CASTILLOGAVA TRIATLOV1M01:09:4929900:22:5719100:35:0832.4500:58:0534000:11:4400:01:2500:01:07
77 2661JESUS VICENTE BALBASINDEPENDENTV1M01:10:0329600:22:5419300:35:1032.4200:58:0435000:11:5900:01:2100:01:08
78 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:10:0924200:21:2625700:37:4230.2400:59:0829600:11:0100:01:4300:01:10
79 1355XAVIER GARCIA TOSCASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:10:37000:00:00000:00:000.0001:00:0125800:10:3600:00:0000:01:48
80 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAV1M01:10:5126700:22:1223300:36:4631.0100:58:5834500:11:5300:01:1900:01:25
81 5924JOSE FRANCISCO MARTÍNEZ HCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:11:0628000:22:2726800:38:2229.7101:00:4922200:10:1700:01:5700:01:38
82 1511MANUEL ALLER LLAMAZARESCLUB NATACIO SITGESV1M01:11:1133900:25:4812700:33:0234.5100:58:5036000:12:2100:00:5900:01:14
83 4925JOAN GORDILLO GARCÍATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:11:1525300:21:4227300:38:4629.4101:00:2826900:10:4700:01:3300:01:20
84 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:11:21000:00:00000:00:000.0000:58:5536500:12:2600:00:0000:01:23
85 1666ORIOL FOGUERAS BAYARRITEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:11:3026200:22:0427000:38:3329.5701:00:3728500:10:5300:01:4000:01:41
86 2583FRANCISCO ROMERO MERCHANTGAVA TRIATLOV1M01:11:5429800:22:5725500:37:3430.3501:00:3132100:11:2300:01:2600:01:19
87 5557IVÁN GONZÁLEZ GÁZQUEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:12:2623400:21:1230000:40:4627.9601:01:5824400:10:2800:02:0300:01:46
88 841ALEJANDRO ENRIQUE ARRIBASCERDANYOLA CHV1M01:12:2827000:22:1428100:39:1829.0101:01:3228900:10:5600:01:4800:01:26
89 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M01:12:3228100:22:2827500:38:5629.2801:01:2430300:11:0800:01:1700:01:12
90 2862FRANCISCO ÁLVAREZ DOMÍNGUTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:13:2728600:22:3926600:38:1429.8201:00:5337000:12:3400:01:3000:01:41
91 2740MARTÍN CÁRDENAS ACEDOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:13:3427200:22:1628300:39:2528.9201:01:4134700:11:5300:01:4600:01:25
92 3867TONI ARNAL LOPEZTG TRIATLO SITGESV1M01:14:0628300:22:2929400:40:2328.2301:02:5230900:11:1400:01:2500:01:13
93 5571JORDI SANCHEZ BERMEJOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:14:2331100:23:4526900:38:2329.7001:02:0835800:12:1500:01:2700:01:27
94 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLANUEVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:14:2626000:22:0030300:40:5427.8701:02:5433000:11:3200:01:2900:01:35
95 5939DAVID MUÑOZ CUADROSCLUB ESPORTIU Z5V1M01:14:5026900:22:1432300:41:5727.1801:04:1126100:10:3900:02:0200:01:47
96 2537DAVID GARCIA PERUCHOC.N. MOLINS DE REIV1M01:15:1928700:22:3930900:41:0427.7601:03:4333300:11:3600:01:1800:01:11
97 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:15:2532100:24:2227600:38:5729.2701:03:1935400:12:0600:01:1400:01:47
98 5453JOSE MANUEL PEREZ VIAPLANTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:18:3427600:22:2134600:45:3824.9801:07:5925500:10:3500:02:1400:02:19
99 5905IVAN GONZALEZ VIDALTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:18:3932000:24:2131800:41:3027.4701:05:5138600:12:4800:02:0600:01:46
100 5440DAVID ARTEAGA MONTEJOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:21:2133600:25:1833600:43:1926.3201:08:3738000:12:4400:01:4400:01:21
101 5291JAUME POLO ESCUDÉASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV1M01:21:4133700:25:2732000:41:4527.3101:07:1240400:14:2900:01:4900:02:04
102 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:21:4430600:23:3234500:45:2525.1001:08:5738400:12:4700:01:2700:01:55
103 1334JULIO MEROÑO SALVATIERRAABSOLUT SPORTV1M01:22:2934500:26:1333400:43:0426.4701:09:1739300:13:1200:01:3100:01:29
104 5975TONI PAREJA CARDEALCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:24:2435300:27:4728200:39:2228.9601:07:0941200:17:1500:01:1700:01:48
105 5885JAN RAMIREZ RUIZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:24:3232200:24:2235200:46:2924.5201:10:5139800:13:4100:01:2200:01:36
106 3659MANEL GARCIA FERRERCLUB TRIATLO BLANESV1M01:31:0935400:28:2435300:47:0524.2101:15:2940900:15:4000:02:4500:02:03
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M00:59:469000:18:296700:31:5135.7900:50:2012200:09:2600:00:5900:01:09
2 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:01:0410400:18:5313000:33:0434.4800:51:578800:09:0700:00:5900:00:57
3 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:03:35000:00:00000:00:000.0000:53:2320900:10:1200:00:0000:01:10
4 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M01:03:3919300:20:2613300:33:1034.3700:53:3619400:10:0300:01:0000:01:17
5 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:03:39000:00:00000:00:000.0000:53:2322000:10:1600:00:0000:01:05
6 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:06:1519700:20:2918100:34:5332.6800:55:2228200:10:5300:01:0700:01:10
7 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:07:0623000:21:0916600:34:2333.1600:55:3233200:11:3400:01:0100:01:06
8 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:07:21000:00:00000:00:000.0000:57:1619800:10:0500:00:0000:01:03
9 2007VICENS OMS LANZACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M01:07:2324600:21:3320800:35:4931.8300:57:2218700:10:0100:01:2400:01:27
10 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:08:00000:00:00000:00:000.0000:57:0927700:10:5100:00:0000:01:18
11 3460FRANCESC GAROFANO MONTORTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:08:0820700:20:4524100:36:5930.8200:57:4423800:10:2400:01:3900:01:40
12 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:08:1620800:20:4525400:37:2730.4400:58:1219700:10:0400:01:4200:01:21
13 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:10:0125900:21:5724900:37:1330.6300:59:1027500:10:5100:01:2100:01:28
14 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:10:0626400:22:0924800:37:0730.7100:59:1627300:10:5000:01:5100:01:38
15 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:10:2521100:20:4828000:39:0829.1300:59:5624900:10:2900:01:4700:01:51
16 4882JORDI ZABALETA GASCOGAVA TRIATLOV2M01:10:2529400:22:5121700:36:1231.4900:59:0332000:11:2200:01:2400:01:12
17 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:10:3527100:22:1524300:37:0130.8000:59:1631700:11:1900:01:2000:01:31
18 5966MANOLO LUQUE MENDEZASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV2M01:10:3727500:22:1924600:37:0430.7600:59:2331000:11:1400:03:3000:01:53
19 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV2M01:12:4023800:21:1629800:40:3328.1101:01:4927600:10:5100:01:5800:01:27
20 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:14:3034000:25:4822000:36:1631.4301:02:0436400:12:2600:01:0100:01:20
21 3088JOSEP MIQUEL OLIVERTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:15:39000:00:00000:00:000.0001:03:0736900:12:3200:00:0000:01:41
22 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:17:4534100:25:5328500:39:2828.8901:05:2136100:12:2400:01:0900:01:14
23 2156MANEL BOLAÑOS PUJOLINDEPENDENTV2M01:18:5531000:23:4533700:43:2026.3101:07:0534300:11:5000:01:4500:01:13
24 4580JORGE VON JESS SANCHEZTG TRIATLO SITGESV2M01:19:3832300:24:4232800:42:1027.0401:06:5238300:12:4600:01:3200:01:42
25 1094JOSEP ORIOL CASADEMUNT SATRIATLO JOVENT 79V2M01:25:3833800:25:3135500:47:1824.1001:12:4938700:12:4900:01:5800:02:15
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:08:2731500:23:5112200:32:5734.6000:56:4833700:11:3900:01:1800:01:22
2 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:19:4534200:25:5429700:40:3228.1301:06:2639500:13:1900:01:5400:01:34
3 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:24:2435200:27:4728400:39:2728.9001:07:1441100:17:1000:01:3300:01:47
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:03:1317800:20:1013800:33:1334.3200:53:2317000:09:5000:00:5500:00:55
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:04:4118600:20:1817200:34:4032.8800:54:5815800:09:4300:00:5500:00:51
3 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:06:1017700:20:1020300:35:3132.1000:55:4125000:10:2900:01:0000:00:59
4 1838MARIA ANDREU OLIVERASC.N. MATAROCDF01:07:4220200:20:3723200:36:4331.0500:57:2023300:10:2200:01:0200:00:57
5 1844MIREIA ALVAREZ MATALLANAC.N. MATAROCDF01:11:5530900:23:3723700:36:5230.9201:00:2932400:11:2600:01:0300:01:16
6 6217PAULA FERNANDEZ BACERRAT-BIKES CLUB TRIATLOCDF01:23:2135000:27:4230200:40:5227.9001:08:3440700:14:4700:01:3700:01:31
7 6230ROSER SOLA ARMADASTRIACTIVA L AMETLLA DEL VCDF01:37:2435900:31:0035800:50:5322.4001:21:5340800:15:3100:01:4000:01:39
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1953TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:02:268000:18:1818900:35:0732.4600:53:257900:09:0100:01:0200:00:55
2 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF01:15:2729100:22:4131900:41:3627.4001:04:1730600:11:1000:01:2400:01:27
3 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTJNF01:15:4531400:23:5029500:40:2628.1901:04:1632700:11:2900:01:2300:01:20
4 6233MERITXELL BOU PRATC.N. VIC-ETBJNF01:16:1828900:22:4032100:41:4927.2601:04:2934200:11:4900:01:1300:01:14
5 5095CLAUDIA SOGAS LOPEZGAVA TRIATLOJNF01:21:4634700:26:4430500:40:5827.8301:07:4240200:14:0400:01:1500:01:04
6 6234CLARA VERGÉS BALLESTEROSCLUB TRIATLO BLANESJNF01:32:0234800:26:5435900:51:3222.1201:18:2639700:13:3600:01:3300:01:45
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOSUB23F01:05:0517000:20:0620000:35:2632.1700:55:3214200:09:3300:01:0900:00:56
2 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:14:3025000:21:3731700:41:2927.4801:03:0632200:11:2400:00:5900:01:00
3 6108CRISTINA ALDEHUELA CORRALCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:18:4633000:24:5631400:41:1927.5901:06:1536700:12:3100:01:3600:01:22
4 5198ANNA GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATSUB23F01:26:2935500:28:2433900:43:3426.1701:11:5840500:14:3100:01:2600:01:13
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:11:3525200:21:3727700:38:5929.2401:00:3629400:10:5900:01:1300:01:05
2 6235LIDIA MORA FUENTESCLUB TRIATLO PROSANV1F01:12:0023600:21:1328700:39:4128.7301:00:5430200:11:0600:01:2700:01:39
3 5096ANGELA AGUILAR FUENTESC.N. CATALUNYAV1F01:12:3024300:21:2728600:39:3628.7901:01:0332500:11:2700:01:0400:01:23
4 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:15:1229000:22:4130800:41:0327.7701:03:4432600:11:2800:01:0800:01:16
5 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F01:18:4231300:23:4833000:42:2926.8301:06:1736200:12:2500:01:3400:01:30
6 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:19:4432900:24:5633300:42:5626.5501:07:5234400:11:5200:01:0600:01:18
7 55SONIA RODRIGUEZ FRAMISCLUB TRIATLO BLANESV1F01:22:56000:00:00000:00:000.0001:09:5838800:12:5800:00:0000:02:02
8 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:26:0135100:27:4434200:44:3125.6101:12:1539900:13:4600:01:1400:01:26
9 6067MERITXELL LÓPEZ CONDEC. TRIATLO MONTORNESV1F01:29:5035700:29:2934700:45:4024.9601:15:0940600:14:4100:01:2000:01:31
10 6229NURIA TIJERO GONZALEZCLUB TRIATLO BLANESV1F01:31:1835800:29:4535000:45:5024.8701:15:3541000:15:4300:01:3600:02:04
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:15:4928500:22:3832500:42:0927.0501:04:4729800:11:0200:01:5000:01:25
2 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:20:3231800:23:5534100:44:1925.7201:08:1435900:12:1800:01:3500:01:50
3 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:23:59000:00:00000:00:000.0001:11:1837600:12:4100:00:0000:01:55
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSABM00:53:57000:00:00000:00:000.0000:46:01700:07:5600:00:0000:00:46
2 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM00:54:31300:16:102400:30:2837.4200:46:38500:07:5300:00:4100:00:38
3 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROABM00:54:33400:16:132200:30:2837.4200:46:41400:07:5200:00:4200:00:40
4 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM00:54:41200:16:102700:30:3437.3000:46:44800:07:5700:00:4600:00:39
5 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM00:54:42000:00:00000:00:000.0000:46:47600:07:5500:00:0000:00:48
6 2391CARLOS GALINDO ROONEYTRICBMABM00:54:44100:16:093500:30:4337.1100:46:52300:07:5200:00:4200:00:44
7 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:54:471100:16:44900:30:0237.9600:46:461100:08:0100:00:4400:00:44
8 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM00:54:47000:00:00000:00:000.0000:46:431300:08:0400:00:0000:00:41
9 270JAVIER CIRCUJANO VALDERRAC.N. MATAROABM00:55:01700:16:261800:30:2437.5000:46:501500:08:1100:00:5700:00:46
10 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM00:55:031200:16:441100:30:0537.8900:46:491700:08:1400:00:5400:00:46
11 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.N. MATAROABM00:55:04800:16:291600:30:1637.6700:46:452000:08:1900:00:4400:00:42
12 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLOABM00:55:052000:16:55100:29:5338.1500:46:481900:08:1700:00:4300:00:41
13 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFLOR DE TRIATLOABM00:55:26000:00:00000:00:000.0000:46:542800:08:3200:00:0000:00:49
14 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM00:55:30000:00:00000:00:000.0000:46:514000:08:3900:00:0000:00:50
15 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:55:301600:16:51300:29:5638.0800:46:474700:08:4300:00:4600:00:44
16 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:421300:16:471200:30:0637.8700:46:535700:08:4900:00:4900:00:45
17 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM00:56:01000:00:00000:00:000.0000:47:105800:08:5100:00:0000:01:00
18 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:56:041500:16:484100:31:0036.7700:47:481800:08:1600:00:4900:00:45
19 2198MARC SADURNÍ DE LA TORRETEAM CALELLA TRIATHLONABM00:56:133500:17:212000:30:2737.4400:47:482400:08:2500:00:4700:00:45
20 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM00:56:15000:00:00000:00:000.0000:47:364100:08:3900:00:0000:00:44
21 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM00:56:192700:17:112800:30:3437.3000:47:453100:08:3400:00:4800:00:47
22 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM00:56:21600:16:243300:30:3737.2300:47:0111100:09:2000:00:4400:00:48
23 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:241800:16:534500:31:0636.6600:47:592500:08:2500:00:4500:00:53
24 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM00:56:252400:17:053800:30:4936.9900:47:542700:08:3100:00:4300:00:49
25 3625CINTO DOMENECHC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:33000:00:00000:00:000.0000:47:534300:08:4000:00:0000:00:00
26 933PAUL CAILTRICBMABM00:56:342600:17:113400:30:4237.1300:47:534400:08:4100:00:4400:00:52
27 2795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM00:56:363700:17:282500:30:3137.3600:47:593800:08:3700:00:5900:00:55
28 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:56:41000:00:00000:00:000.0000:47:535400:08:4800:00:0000:00:47
29 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:554700:17:441300:30:1037.7900:47:548100:09:0100:00:5500:00:51
30 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM00:56:575500:17:58400:29:5638.0800:47:548200:09:0300:00:4900:00:54
31 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM00:57:004300:17:331700:30:1737.6400:47:509500:09:1000:00:5200:00:48
32 2522ANDREU DE JUAN BARDESDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:57:073900:17:292100:30:2837.4200:47:579600:09:1000:00:4900:01:03
33 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:57:074000:17:291900:30:2437.5000:47:5310300:09:1400:01:0300:00:52
34 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:57:374600:17:424900:31:1636.4600:48:583900:08:3900:00:4600:00:50
35 5843CRISTIAN CHAGUACEDA GALISCERDANYOLA CHABM00:57:413600:17:256300:31:4435.9200:49:092900:08:3200:00:5900:00:55
36 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM00:57:435800:18:031000:30:0537.8900:48:0814500:09:3500:00:5000:01:09
37 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:57:474900:17:464400:31:0636.6600:48:527000:08:5500:00:4400:00:57
38 2987MARC ARMENGOD RUIZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:57:526600:18:113700:30:4437.0900:48:557200:08:5700:00:5100:00:00
39 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM00:57:53000:00:00000:00:000.0000:47:5618400:09:5700:00:0000:00:59
40 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM00:57:557100:18:152600:30:3437.3000:48:498500:09:0600:00:5000:00:45
41 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:143200:17:206600:31:5135.7900:49:118300:09:0300:00:4800:01:02
42 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:58:343400:17:206000:31:3836.0400:48:5814800:09:3600:00:5100:00:54
43 4354ISAAC GOMEZ LATORRETRICBMABM00:58:455700:18:016800:31:5135.7900:49:526200:08:5300:00:5900:00:46
44 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZCLUB TRIATLO MALGRATABM00:58:467600:18:166400:31:4535.9100:50:014900:08:4500:00:5300:00:41
45 5854ESTEVE OLIVÉ BOIXC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:561900:16:5414200:33:2034.2000:50:144600:08:4200:01:3300:00:00
46 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM00:59:016500:18:107300:31:5435.7400:50:047100:08:5700:00:5200:00:49
47 5935RAÚL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM00:59:012800:17:1113900:33:1534.2900:50:263600:08:3500:00:4400:00:42
48 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZCLUB NATACIO SITGESABM00:59:028900:18:295600:31:3436.1100:50:037500:08:5900:00:4800:00:54
49 602ENRIC TEIXIDOR BOSCHC.N. VIC-ETBABM00:59:058800:18:285900:31:3736.0600:50:057700:09:0000:00:5500:00:53
50 316SAMUEL HUERTA RODRIGUEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:59:077800:18:177400:31:5535.7200:50:126500:08:5500:01:1800:00:59
51 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:105100:17:549900:32:1935.2800:50:137300:08:5700:00:4800:00:55
52 5643AGUSTÍ ISÚN NETCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:59:103000:17:1714000:33:1834.2300:50:353500:08:3500:01:2800:01:08
53 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:10000:00:00000:00:000.0000:50:353400:08:3500:00:0000:00:52
54 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:59:2910100:18:445500:31:3136.1700:50:1510400:09:1400:00:5500:01:01
55 795ANTONI HERENA MONTULLCERDANYOLA CHABM00:59:379800:18:387000:31:5135.7900:50:299300:09:0800:01:0100:01:10
56 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:387700:18:177700:31:5735.6800:50:1411800:09:2400:01:0700:00:55
57 3341JORDI CANTÓ CÉSPEDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:59:38000:00:00000:00:000.0000:50:0813300:09:3000:00:0000:00:00
58 5965RAUL COLL NOGUETEAM CALELLA TRIATHLONABM00:59:4211700:19:084800:31:1136.5600:50:1911600:09:2300:00:5600:01:10
59 2408CRISTIAN ARMENGOL GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONABM00:59:506900:18:139600:32:1835.2900:50:3111000:09:1900:01:0300:01:08
60 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM00:59:51000:00:00000:00:000.0000:50:2312800:09:2800:00:0000:01:06
61 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:59:5111000:18:565000:31:1736.4400:50:1315100:09:3800:00:5100:00:54
62 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5ABM01:00:067900:18:178400:32:0635.5100:50:2315700:09:4300:01:0100:01:01
63 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:00:509100:18:306900:31:5135.7900:50:2124800:10:2900:00:5300:01:07
64 2361XAVIER DIAZ BADIAC.A. LES TORTUGUESABM01:00:52000:00:00000:00:000.0000:50:4320500:10:0900:00:0000:00:53
65 1097IGNASI SANTAFE VENTEOCLUB TRIATLO BLANESABM01:00:5512100:19:1510100:32:2235.2200:51:3710900:09:1800:00:5400:00:51
66 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:00:5910600:18:5411800:32:5234.6900:51:4610100:09:1300:00:5700:00:54
67 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:08000:00:00000:00:000.0000:51:4711400:09:2100:00:0000:00:55
68 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:01:1810200:18:5212500:32:5934.5600:51:5112600:09:2700:01:0000:00:52
69 2548ALEXIS GUILLÉN LERROUXCLUB VO2 TEAMABM01:01:1911300:19:0211900:32:5234.6900:51:5411900:09:2500:01:0000:00:55
70 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:01:229300:18:3215100:33:4033.8600:52:129400:09:1000:01:3600:01:06
71 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:01:239400:18:3414500:33:2834.0600:52:0211300:09:2100:01:0600:00:59
72 5949JORDI BOSCH ANDUIGC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:2914300:19:409400:32:1635.3300:51:5614000:09:3300:01:0400:00:59
73 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:01:3113500:19:3210800:32:3335.0200:52:0512100:09:2600:01:0900:01:04
74 2650JONATHAN MENDEZ LÓPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:01:37000:00:00000:00:000.0000:52:1311700:09:2400:00:0000:01:20
75 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:01:4613800:19:348600:32:1235.4000:51:4618600:10:0000:01:2500:00:56
76 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:01:5211200:19:0213200:33:1034.3700:52:1215400:09:4000:01:0100:00:59
77 1507ELOI SOLA LAGARESCLUB VO2 TEAMABM01:01:5716200:19:558200:32:0135.6100:51:5618900:10:0100:01:0000:00:57
78 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:02:0315900:19:538000:32:0035.6300:51:5320700:10:1000:01:0900:00:58
79 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:1314200:19:3810600:32:3135.0600:52:0919500:10:0400:01:0900:01:19
80 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM01:02:1715400:19:498900:32:1435.3700:52:0321600:10:1400:01:0000:01:01
81 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:02:1912800:19:2212000:32:5334.6700:52:1519600:10:0400:01:3200:01:14
82 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:02:4318900:20:225400:31:2336.3300:51:4529100:10:5800:00:5100:00:55
83 5474ODÍN RODRIGUEZ URREJOLATRICBMABM01:02:4513600:19:339100:32:1535.3500:51:4829000:10:5700:00:5600:01:00
84 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:02:4613100:19:2713700:33:1334.3200:52:4020300:10:0600:01:0300:00:49
85 5825JESÚS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:02:476700:18:1219700:35:2232.2300:53:3410200:09:1300:03:1800:01:05
86 3049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:02:5514800:19:4115300:33:4633.7600:53:2713000:09:2800:01:2900:01:00
87 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:02:59000:00:00000:00:000.0000:53:2813600:09:3100:00:0000:01:02
88 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:03:3417900:20:1113400:33:1134.3500:53:2221200:10:1200:01:2000:01:04
89 2689MARC TARROCH GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM01:03:4216100:19:5314300:33:2534.1100:53:1823700:10:2400:00:5500:00:58
90 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM01:03:4815800:19:5114700:33:3134.0100:53:2224100:10:2600:00:5400:00:56
91 2138ALBERT PACHECO CAMARAC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:4912600:19:1918000:34:5232.7000:54:1115000:09:3800:01:0400:00:52
92 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:03:5317600:20:0914800:33:3234.0000:53:4120800:10:1200:01:3000:01:17
93 2419DANI LOPEZ FITÓTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:03:57000:00:00000:00:000.0000:54:2314400:09:3400:00:0000:01:02
94 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:03:5914600:19:4016200:34:0633.4300:53:4621300:10:1300:01:1800:01:31
95 3805JOAN DE LA TORRE JIMENEZC.T. PARETS DEL VALLESABM01:04:0319900:20:3012900:33:0434.4800:53:3424600:10:2900:01:0200:01:08
96 5897JOSEP Mª GÓMEZ GRAUABSOLUT SPORTABM01:04:0320400:20:3914900:33:3333.9800:54:1217100:09:5100:01:1200:00:57
97 3314MIQUEL SOLÉ AIXÀSC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:0815300:19:4915700:33:5333.6400:53:4224000:10:2600:01:0500:01:09
98 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:04:1020900:20:4510900:32:3534.9900:53:2027200:10:5000:01:0500:00:00
99 5505DAVID RIVERA PÉREZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:04:1016400:19:5516800:34:2933.0600:54:2416500:09:4600:00:5800:01:40
100 2890SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:04:1116500:19:5515000:33:3633.9300:53:3126300:10:4000:01:0300:01:07
101 2553CRISTHIAN ACEVEDO CARDENACLUB TRIATLO BLANESABM01:04:21000:00:00000:00:000.0000:54:0621800:10:1500:00:0000:00:55
102 5518MARIO ALBERTO BERNAL ORTIGAVA TRIATLOABM01:04:2215100:19:4519000:35:0732.4600:54:5213400:09:3000:01:1700:01:31
103 574ARTURO SEPULVEDA BRAVOGAVA TRIATLOABM01:04:2418700:20:1913600:33:1334.3200:53:3227900:10:5200:01:0300:01:00
104 5819IU BENET DURANC.A. LES TORTUGUESABM01:04:338500:18:2125100:37:1730.5800:55:386700:08:5500:01:3200:01:03
105 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:04:3419800:20:3011600:32:5034.7200:53:2031300:11:1400:00:5600:01:06
106 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:4414400:19:4016400:34:1533.2800:53:5527100:10:4900:01:0000:01:13
107 5830MANOLO REDONDO RODRÍGUEZ C.N. VIC-ETBABM01:04:5811100:18:5823000:36:3931.1100:55:3711200:09:2100:01:2700:01:25
108 260JORDI FLORENSA GAMUNDITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:0520300:20:3715500:33:4933.7100:54:2626200:10:3900:01:0800:01:08
109 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBABM01:05:0917500:20:0918700:35:0432.5100:55:1318200:09:5600:00:5900:01:14
110 5963ORIOL NAVARRO PEREZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:05:1015500:19:5020500:35:4431.9000:55:3414700:09:3600:01:2500:01:13
111 4390SANTIAGO LLAUGER GISPERTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:1416900:20:0319900:35:2632.1700:55:2916200:09:4500:01:0800:01:11
112 4907MARC MORELL DOLSTRICBMABM01:05:1719100:20:2617100:34:3632.9500:55:0221900:10:1500:01:1900:00:58
113 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLCLUB TRIATLO MALGRATABM01:05:2115200:19:4720100:35:2832.1400:55:1520200:10:0600:01:0100:01:04
114 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM01:05:5922800:21:0721200:36:0531.5900:57:125300:08:4700:01:1600:00:54
115 1406JOAN MIGUEL CALLEJACLUB TRIATLO SABADELLABM01:06:0420600:20:4418500:35:0032.5700:55:4422700:10:2000:01:2400:01:14
116 5727DANIEL MELLADO COMACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:06:0819600:20:2819400:35:1332.3700:55:4124200:10:2700:01:3100:01:10
117 4979JAVIER LEÓN BARGALLÓGAVA TRIATLOABM01:06:2323300:21:1017700:34:4532.8100:55:5524300:10:2800:01:3000:01:11
118 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM01:06:3119400:20:2619800:35:2432.2000:55:5026400:10:4100:00:5400:00:59
119 2121MARC VALLMAJO MICALÓCLUB NATACIO BANYOLESABM01:06:3413200:19:2826200:37:5930.0100:57:279000:09:0700:03:1700:01:38
120 5861TONI SOBREVALS AGULLÓASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATABM01:06:399600:18:3527200:38:3829.5100:57:1312300:09:2600:03:0500:01:37
121 5610ADRIAN LOPEZ VIDALCLUB PROAMABM01:06:4310300:18:5326100:37:5830.0300:56:5117400:09:5200:01:1100:01:12
122 4155DANI PONS PEREZCLUB TRIATLO BLANESABM01:07:1319000:20:2422800:36:3531.1600:56:5921500:10:1400:01:0000:00:56
123 431CRISTIAN MONTERO CLOPESTRICBMABM01:07:2521600:20:5422100:36:1731.4200:57:1121400:10:1400:01:2300:01:09
124 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:07:3524000:21:2018200:34:5432.6600:56:1431900:11:2100:00:5800:01:14
125 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTABM01:07:36000:00:00000:00:000.0000:57:2421000:10:1200:00:0000:01:06
126 889SERGI RETAMAL NIETOC.T. PARETS DEL VALLESABM01:07:4521900:20:5921600:36:1131.5100:57:1025600:10:3500:01:4800:01:10
127 5882CARLOS MORALES FERNANDEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:07:4623100:21:0921900:36:1531.4500:57:2423500:10:2200:01:2200:01:06
128 5251SERGIO CARMONA MAGAÑACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:07:5527300:22:1618300:34:5632.6300:57:1226700:10:4300:01:1600:01:19
129 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:07:5527400:22:1617600:34:4532.8100:57:0128600:10:5400:01:1100:01:10
130 5725RAFAEL VICIANA MORALESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:07:5823500:21:1322500:36:2331.3300:57:3623400:10:2200:01:2600:01:29
131 4798DANIEL HUERTAS BANEGASGAVA TRIATLOABM01:08:0123200:21:1022300:36:2131.3600:57:3125100:10:3000:01:2700:01:26
132 5514CARLOS RECIO GALOBARDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:08:0524800:21:3520200:35:2932.1300:57:0429700:11:0100:01:2400:01:08
133 5845RUBEN GARCIA ARCASC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:2427700:22:2117900:34:5032.7300:57:1130800:11:1300:01:3200:01:20
134 5744DANIEL ROMERO MARTÍNEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:2522500:21:0321800:36:1431.4600:57:1730400:11:0800:01:0400:00:59
135 5400XAVIER MALDONADO PEREZCLUB TRITRAININGABM01:08:3321300:20:4925900:37:4730.1700:58:3618500:09:5700:01:3000:01:33
136 5413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:08:4524500:21:3223800:36:5430.8900:58:2622500:10:1900:02:1800:01:28
137 5923RUBEN GARCIA ROLDANCLUB VO2 TEAMABM01:08:5422700:21:0725200:37:1830.5600:58:2524500:10:2900:01:4200:02:11
138 3766JOSEP TORRENT VALLSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:09:0225600:21:5021300:36:0731.5600:57:5730000:11:0500:01:0700:01:37
139 5878JOAN MANEL MESA RIBÓTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:09:1412200:19:1628900:40:0428.4500:59:2018000:09:5400:01:5500:01:24
140 5940ALBERT DE LA TORRE JIMÉNEC.T. PARETS DEL VALLESABM01:09:3224900:21:3623400:36:4730.9900:58:2330500:11:0900:01:1400:01:00
141 2275ENRIC SÁNCHEZ BONILLAGAVA TRIATLOABM01:09:3418800:20:2127400:38:5229.3300:59:1323000:10:2100:01:2300:01:06
142 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:09:5627800:22:2423100:36:4231.0600:59:0627400:10:5000:01:0400:01:23
143 4402SERGIO FUENTES ROSALESCLUB ESPORTIU Z5ABM01:10:0421800:20:5826300:38:0829.9000:59:0629200:10:5800:01:3400:01:26
144 5679DAVID CARRION GARCIAC.A. LES TORTUGUESABM01:10:0925500:21:4922400:36:2131.3600:58:1034900:11:5900:01:3100:01:24
145 3700FRANCESC GAMITO GARCIAGAVA TRIATLOABM01:10:2424700:21:3425600:37:3530.3300:59:0931400:11:1500:01:1000:01:14
146 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM01:10:5025100:21:3725800:37:4330.2300:59:2032800:11:3000:01:0400:01:16
147 5613ALBERT SEGOVIA GALISTEOCLUB PROAMABM01:11:5130300:23:2023900:36:5530.8801:00:1533400:11:3600:01:0700:01:08
148 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM01:12:0530500:23:2924000:36:5930.8201:00:2833600:11:3700:01:2600:01:13
149 5592AGUSTÍ OLIVERAC.E.E. SANT GERVASIABM01:12:0923900:21:1829000:40:1328.3501:01:3126000:10:3800:01:5800:01:21
150 4467JAVI FERNANDEZ VALVERDETRIATLO L´HOSPITALETABM01:12:2729700:22:5426500:38:1329.8301:01:0731800:11:2000:01:2800:01:17
151 5833GUIFRE CORTES RIBERAC.T. PARETS DEL VALLESABM01:13:2626100:22:0429200:40:1728.3001:02:2130100:11:0500:01:3000:01:57
152 925ALFRED LIEURY BOHERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:13:5627900:22:2430400:40:5527.8601:03:1925900:10:3700:01:2400:01:09
153 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:14:1334600:26:1417300:34:4032.8801:00:5439400:13:1900:01:0800:01:09
154 1676JAUME ARNALOT GARCÍACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:14:46000:00:00000:00:000.0001:03:3231100:11:1400:00:0000:02:04
155 3462KARLOS VIANA CATALÁNTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:14:55000:00:00000:00:000.0001:03:1433900:11:4100:00:0000:01:15
156 5865DANIEL PAVON LÓPEZCLUB NATACIO SITGESABM01:15:2122100:20:5933500:43:1826.3301:04:1729900:11:0400:02:2500:01:44
157 5964RAMON LLUIS GOMEZ PLANASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:16:0830400:23:2829600:40:2728.1801:03:5535700:12:1300:01:0100:01:09
158 5469JOAN BORRAS GALLELC.E. VILA OLIMPICAABM01:16:3129300:22:4731000:41:0527.7501:03:5237200:12:3900:01:3900:01:11
159 5527FERNANDO SÁNCHEZ ALVAREZCLUB PROAMABM01:17:2831900:24:0132200:41:5127.2401:05:5233500:11:3600:01:2300:01:19
160 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM01:17:2813900:19:3635100:46:2024.6001:05:5633100:11:3200:00:4800:01:12
161 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINAC. TRIATLO MONTORNESABM01:18:1828200:22:2933800:43:2326.2801:05:5236600:12:2600:02:2200:01:28
162 5847CARLES ILA JUAREZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:20:0334400:26:1031100:41:0827.7101:07:1838100:12:4500:01:2700:01:46
163 3732PEDRO CANALES MUÑOZGAVA TRIATLOABM01:20:1633100:24:5832600:42:0927.0501:07:0739000:13:0900:01:4700:02:17
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF00:59:228100:18:187800:31:5735.6800:50:158700:09:0700:00:5800:01:00
2 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:01:2416600:19:596200:31:4036.0000:51:3916300:09:4500:00:5100:00:49
3 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAABF01:01:4314700:19:4110700:32:3235.0400:52:1313500:09:3000:01:3400:01:10
4 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:03:1014100:19:3715600:33:5133.6800:53:2815600:09:4200:01:0600:01:03
5 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:04:3912500:19:1819600:35:1832.2900:54:3619200:10:0300:00:5900:00:54
6 4045IRENE RODRIGUEZ GUELLCLUB TRIATLO BLANESABF01:05:4122400:21:0316700:34:2633.1100:55:2921100:10:1200:00:5700:00:56
7 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:09:0520100:20:3527100:38:3729.5200:59:1217700:09:5300:01:1400:01:03
8 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:10:3922000:20:5927900:39:0529.1701:00:0425700:10:3500:01:1800:01:17
9 4069SARAI NARBONA CONEJEROCLUB PROAMABF01:11:0924100:21:2327800:39:0429.1801:00:2726500:10:4200:01:1900:01:18
10 6166LAURA GONZALEZ ARANDAC.E. VILA OLIMPICAABF01:11:1429500:22:5223600:36:5130.9400:59:4332900:11:3100:02:0900:01:19
11 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:12:1419200:20:2630700:41:0027.8001:01:2627000:10:4800:01:3600:02:03
12 6163PATRICIA CAPAPEY MAGAÑACLUB NATACIO SITGESABF01:12:4132700:24:5615400:33:4833.7300:58:4440000:13:5700:01:3500:01:39
13 1943ALBA GRACIA PAÑELLACLUB NATACIO SITGESABF01:13:31000:00:00000:00:000.0001:02:3828400:10:5300:00:0000:01:14
14 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF01:14:5128800:22:3929300:40:1928.2801:02:5834600:11:5300:01:1600:01:17
15 6063YOLANDA GARCÍA CABALLEROC. TRIATLO MONTORNESABF01:15:0426600:22:1032400:42:0127.1301:04:1128300:10:5300:01:1800:01:21
16 6065ZAIDA JURADO SANCHEZC. TRIATLO MONTORNESABF01:16:0330700:23:3330100:40:5027.9201:04:2333800:11:4000:01:1400:01:09
17 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:16:1133500:25:1326700:38:1929.7501:03:3237300:12:3900:01:2900:01:10
18 4076GEMMA BADIA PRATCLUB VO2 TEAMABF01:16:1430800:23:3429900:40:3528.0901:04:0935300:12:0500:01:1800:01:13
19 6231MONTSERRAT VELA ROLDÁNC.T. PARETS DEL VALLESABF01:18:0130100:23:0633200:42:5526.5601:06:0135100:12:0000:01:3900:01:39
20 6145SANDRA DENISE JONES RODRÍTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF01:18:0733300:25:1029100:40:1528.3201:05:2537900:12:4200:01:3200:01:20
21 6088MIREIA LAPEÑA CALABUYC.E. RAYOTEAMABF01:18:1832500:24:5430600:40:5927.8201:05:5336300:12:2500:01:2700:01:32
22 6003MARI CARMEN GÓMEZ REALGAVA TRIATLOABF01:18:4131600:23:5333100:42:3826.7401:06:3135600:12:1000:01:5400:01:36
23 6141SERENA SERRA MASÓCLUB NATACIO SITGESABF01:18:4632600:24:5631500:41:1927.5901:06:1536800:12:3100:01:3500:01:22
24 5168OLGA MARTIN RUBIOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:19:0632800:24:5631600:41:2927.4801:06:2537500:12:4100:01:3900:01:37
25 6236JORDINA ESTEVE ESTEVECLUB TRIATLO PROSANABF01:20:2531200:23:4634400:44:4225.5001:08:2834800:11:5700:01:4400:01:24
26 6150MIRIAM PASCUAL FERNANDEZABSOLUT SPORTABF01:20:3033400:25:1132700:42:1027.0401:07:2139100:13:0900:01:4400:01:30
27 6044GINA CANSECO RIBASC.E. VILA OLIMPICAABF01:20:3231700:23:5334000:43:5725.9401:07:5037800:12:4200:01:4900:01:27
28 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:22:31000:00:00000:00:000.0001:09:1939200:13:1200:00:0000:01:34
29 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF01:22:3226500:22:0935600:47:2324.0601:09:3238900:13:0000:01:2900:01:16
30 6133ESTER DE LA FUENTE ALMEIDC.E. VILA OLIMPICAABF01:23:3333200:25:0534800:45:4624.9101:10:5137700:12:4200:01:3100:01:40
31 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:24:3734300:26:0734900:45:5024.8701:11:5737400:12:4000:01:3600:01:24
32 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLABF01:24:3732400:24:5135400:47:0724.2001:11:5837100:12:3900:01:4700:01:50
33 6232SARA CASAS GARCÍACLUB TRIATLO BLANESABF01:26:0134900:27:2834300:44:3125.6101:11:5940100:14:0200:01:3100:01:55
34 4099ANABEL PIMENTEL DEL RIOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF01:31:2135600:28:5635700:48:1823.6001:17:1440300:14:0700:01:2600:01:24

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32