RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
500 418 412 4 2 5 19 2 8 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. MATARO - 02:44:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
12096PABLO LOPEZ MARTINEZ00:54:33
21580ANTOLI FAURIA TORRENT00:54:47
3313DAVID ROVIRA DOÑATE00:54:47

2. - TRICBM - 02:44:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET00:54:41
2637JOHN MANUEL GALINDO ROONEY00:54:42
32391CARLOS GALINDO ROONEY00:54:44

3. - FLOR DE TRIATLO - 02:44:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1277ORIOL BARBANY BOFILL00:54:38
25941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON00:55:02
3201AARON PAGES URBANO00:55:05

4. - C.A. IGUALADA - 02:46:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
15919MARC MORENO MARTIN00:54:31
2754JOSEP MARTINEZ CORTES00:56:01
33649ORIOL MARIMON CASTELLTORT00:56:21

5. - GAVA TRIATLO - 02:47:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
13336JORDI GARCIA BERMÚDEZ00:54:54
23881OSCAR CIRUELOS CRUZ00:54:54
33328JORDI ARANDA GONZALEZ 00:58:07

6. - C.N. VIC-ETB - 02:48:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS00:56:04
2835RAMON SALVANS ISERN00:56:15
34465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA00:56:25

7. - C. TRIATLO MONTORNES - 02:49:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13425JAVIER MARTINEZ MUÑOZ00:56:24
2993LUIS ARIAS GARCIA00:56:27
33625CINTO DOMENECH00:56:33

8. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 02:49:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
12396JOAN GRAS SOLER00:55:30
22198MARC SADURNÍ DE LA TORRE00:56:13
33052JORDI ROYES YUBERO00:57:49

9. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 02:50:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS00:55:07
22515JORDI MUELA CASTRO00:56:04
31707RUBEN JIMENEZ PICAZO00:59:12

10. - C.E. RAYOTEAM - 02:50:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
11090RICARD MARI FERRER00:55:30
21529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEZ00:56:07
32644MIQUEL IZQUIERDO DELGADO00:59:01

11. - CLUB TRIATLO BLANES - 02:51:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
14414ALBERTO DIAZ LOPEZ00:56:19
24947ALBERTO MONTES OLIVA00:56:57
31068EDUARD RUIZ ANGLADA00:57:53

12. - CLUB ESPORTIU Z5 - 02:52:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA00:56:31
24876PATRICIO ROSSI00:57:43
32987MARC ARMENGOD RUIZ00:57:52

13. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 02:52:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
15608ARNAU PAGÈS LÓPEZ00:54:43
24596CRISTIAN PRESAS MARTINEZ00:58:33
31057GABI RODRIGUEZ CALLERO00:58:58

14. - ABSOLUT SPORT - 02:52:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
13035ARTURO CHUECA ESTERUELAS00:56:05
23130MARC CANET00:57:00
32610MIQUEL ÀNGEL ESTELRICH ROIG00:59:26

15. - CERDANYOLA CH - 02:54:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
13958JORDI LINARES HERNANDEZ00:57:41
25843CRISTIAN CHAGUACEDA GALISTEO00:57:41
3360MARC PRIEGO CAMPOS00:58:51

16. - CLUB VO2 TEAM - 02:55:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
12788SERGI PUIGMAL OROZCO00:55:03
22744RAIMON SANJAUME I FARRES00:58:39
32548ALEXIS GUILLÉN LERROUX01:01:19

17. - CLUB NATACIO BARCELONA - 02:55:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
14201BRU CALPE CAPELLADES00:57:54
24559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN00:58:47
34795POL CLEMENTE GONZALEZ00:58:58

18. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 02:57:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13326SERGI SAEZ DAMAS00:55:42
23270ALBERT HERNANDEZ SERRANO00:59:52
35607MARC VILA VALLS01:02:13

19. - CLUB NATACIO SITGES - 02:57:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
13089IVAN SANCHEZ ALCARAZ00:59:02
2372NICOLAS SAENZ BRIASCO00:59:11
34131ROBERTO CAMARASA TRISTANTE00:59:46

20. - DIMENSION3 CLUB TRIATLO - 02:58:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12522ANDREU DE JUAN BARDES00:57:07
25210ALEJANDRO REAL SALANOVA00:57:07
32052XAVIER SERRANO BELLAVISTA01:04:10

21. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 02:59:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1316SAMUEL HUERTA RODRIGUEZ00:59:07
21101OSCAR DOMENECH SAGARRA00:59:08
32650JONATHAN MENDEZ LÓPEZ01:01:37

22. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 03:03:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
11274XAVIER GISPERT PORCAR00:59:32
25448LLUIS SALA CASELLAS01:00:10
33410DAVID LÓPEZ POMA01:03:59

23. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:03:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:01:04
2365JERO FERRER MARQUEZ01:01:22
33979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZ01:01:23

24. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 03:04:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
12999FRANCISCO JAVIER TORRES PINO00:58:34
23200IVÁN BARRIL SANCHEZ01:02:43
33108SERGI CATALÁN YÁÑEZ01:02:46

25. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:06:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
11472JOSEP Mª LLORENS IBORRA01:00:08
22095ELOI COMPTA TARAFA01:02:30
33797DAVID RODRIGUEZ GARCIA01:03:24

26. - C.A. LES TORTUGUES - 03:08:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12361XAVIER DIAZ BADIA01:00:52
22097RAFAEL CEREZUELA LORENZO01:03:27
35819IU BENET DURAN01:04:33

27. - CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM - 03:13:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
15505DAVID RIVERA PÉREZ01:04:10
22890SERGIO MENA FUNCIA01:04:11
35860XAVIER VILLANUEVA NUÑEZ01:05:29

28. - C.N. SABADELL - 03:16:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
13470IGNASI BARBARROJA CLARAMUNT01:03:34
22720XAVI MATAS CARRERAS01:05:32
35381CARLOS MORENO TIERNO01:07:02

29. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 03:16:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
12755DAVID GARCIA RODRIGUEZ00:58:46
22081IGNASI PIÑEIRO ADELL01:05:21
31282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORAGO 01:12:05

30. - C.T. PARETS DEL VALLES - 03:16:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13805JOAN DE LA TORRE JIMENEZ01:04:03
23780TONI LAPUENTE SALABERT01:04:38
3889SERGI RETAMAL NIETO01:07:45

31. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:22:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
14112ALEJANDRO TORO TOMAS01:02:03
21327ANTONIO ENCINAS GAMEZ01:06:06
31676JAUME ARNALOT GARCÍA01:14:46

32. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:23:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
12578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTAS01:06:40
22498JUAN MANUEL BORRAS VIDAL01:08:27
32577LUIS FUNEZ PUERTAS01:08:52

33. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:25:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11200EDUARDO POLO CASTRO01:03:03
2512EDUARDO ROS FERNÁNDEZ-PORTAL01:06:19
35469JOAN BORRAS GALLEL01:16:31

34. - CLUB PROAM - 03:36:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
15610ADRIAN LOPEZ VIDAL01:06:43
25613ALBERT SEGOVIA GALISTEO01:11:51
33613IVAN SIMON I BIRBA01:17:28

35. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:37:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11355XAVIER GARCIA TOSCAS01:10:37
25924JOSE FRANCISCO MARTÍNEZ HERRERO01:11:06
35964RAMON LLUIS GOMEZ PLANAS01:16:08

36. - ASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATOLLS - 03:38:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
15861TONI SOBREVALS AGULLÓ01:06:39
25966MANOLO LUQUE MENDEZ01:10:37
35291JAUME POLO ESCUDÉ01:21:41

37. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 03:45:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
15413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍA01:08:45
25453JOSE MANUEL PEREZ VIAPLANA01:18:34
35905IVAN GONZALEZ VIDAL01:18:39

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32