RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
500 418 412 4 2 5 19 2 8 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:06:1017700:20:1020300:35:3132.100:55:4125000:10:2900:01:0000:00:59
2 6217PAULA FERNANDEZ BACT-BIKES CLUB TRIATLOCDF01:23:2135000:27:4230200:40:5227.901:08:3440700:14:4700:01:3700:01:31
3 6230ROSER SOLA ARMADASTRIACTIVA L AMETLLA DEL VCDF01:37:2435900:31:0035800:50:5322.401:21:5340800:15:3100:01:4000:01:39
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1953TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:02:268000:18:1818900:35:0732.4600:53:257900:09:0100:01:0200:00:55
2 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:03:1317800:20:1013800:33:1334.3200:53:2317000:09:5000:00:5500:00:55
3 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:04:4118600:20:1817200:34:4032.8800:54:5815800:09:4300:00:5500:00:51
4 1838MARIA ANDREU OLIVERC.N. MATAROCDF01:07:4220200:20:3723200:36:4331.0500:57:2023300:10:2200:01:0200:00:57
5 1844MIREIA ALVAREZ MATAC.N. MATAROCDF01:11:5530900:23:3723700:36:5230.9201:00:2932400:11:2600:01:0300:01:16
6 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF01:15:2729100:22:4131900:41:3627.401:04:1730600:11:1000:01:2400:01:27
7 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTJNF01:15:4531400:23:5029500:40:2628.1901:04:1632700:11:2900:01:2300:01:20
8 6233MERITXELL BOU PRATC.N. VIC-ETBJNF01:16:1828900:22:4032100:41:4927.2601:04:2934200:11:4900:01:1300:01:14
9 5095CLAUDIA SOGAS LOPEZGAVA TRIATLOJNF01:21:4634700:26:4430500:40:5827.8301:07:4240200:14:0400:01:1500:01:04
10 6234CLARA VERGÉS BALLESCLUB TRIATLO BLANESJNF01:32:0234800:26:5435900:51:3222.1201:18:2639700:13:3600:01:3300:01:45
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3553LAIA MARTIN MAGDALEGAVA TRIATLOSUB23F01:05:0517000:20:0620000:35:2632.1700:55:3214200:09:3300:01:0900:00:56
2 6093PATRICIA PÉREZ NAVACLUB NATACIO SITGESSUB23F01:14:3025000:21:3731700:41:2927.4801:03:0632200:11:2400:00:5900:01:00
3 6108CRISTINA ALDEHUELA CLUB NATACIO SITGESSUB23F01:18:4633000:24:5631400:41:1927.5901:06:1536700:12:3100:01:3600:01:22
4 5198ANNA GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATSUB23F01:26:2935500:28:2433900:43:3426.1701:11:5840500:14:3100:01:2600:01:13
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF00:59:228100:18:187800:31:5735.6800:50:158700:09:0700:00:5800:01:00
2 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:01:2416600:19:596200:31:403600:51:3916300:09:4500:00:5100:00:49
3 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:03:1014100:19:3715600:33:5133.6800:53:2815600:09:4200:01:0600:01:03
4 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:10:3922000:20:5927900:39:0529.1701:00:0425700:10:3500:01:1800:01:17
5 6166LAURA GONZALEZ ARANC.E. VILA OLIMPICAABF01:11:1429500:22:5223600:36:5130.9400:59:4332900:11:3100:02:0900:01:19
6 1943ALBA GRACIA PAÑELLACLUB NATACIO SITGESABF01:13:31000:00:00000:00:00001:02:3828400:10:5300:00:0000:01:14
7 3582MARTA MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABF01:14:5128800:22:3929300:40:1928.2801:02:5834600:11:5300:01:1600:01:17
8 6065ZAIDA JURADO SANCHEC. TRIATLO MONTORNESABF01:16:0330700:23:3330100:40:5027.9201:04:2333800:11:4000:01:1400:01:09
9 4076GEMMA BADIA PRATCLUB VO2 TEAMABF01:16:1430800:23:3429900:40:3528.0901:04:0935300:12:0500:01:1800:01:13
10 6003MARI CARMEN GÓMEZ RGAVA TRIATLOABF01:18:4131600:23:5333100:42:3826.7401:06:3135600:12:1000:01:5400:01:36
11 6141SERENA SERRA MASÓCLUB NATACIO SITGESABF01:18:4632600:24:5631500:41:1927.5901:06:1536800:12:3100:01:3500:01:22
12 6236JORDINA ESTEVE ESTECLUB TRIATLO PROSANABF01:20:2531200:23:4634400:44:4225.501:08:2834800:11:5700:01:4400:01:24
13 6150MIRIAM PASCUAL FERNABSOLUT SPORTABF01:20:3033400:25:1132700:42:1027.0401:07:2139100:13:0900:01:4400:01:30
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:04:3912500:19:1819600:35:1832.2900:54:3619200:10:0300:00:5900:00:54
2 4045IRENE RODRIGUEZ GUECLUB TRIATLO BLANESABF01:05:4122400:21:0316700:34:2633.1100:55:2921100:10:1200:00:5700:00:56
3 5137AITANA DOMÈNECH MARPRAT TRIATLO 1994ABF01:09:0520100:20:3527100:38:3729.5200:59:1217700:09:5300:01:1400:01:03
4 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:12:1419200:20:2630700:41:0027.801:01:2627000:10:4800:01:3600:02:03
5 6163PATRICIA CAPAPEY MACLUB NATACIO SITGESABF01:12:4132700:24:5615400:33:4833.7300:58:4440000:13:5700:01:3500:01:39
6 6231MONTSERRAT VELA ROLC.T. PARETS DEL VALLESABF01:18:0130100:23:0633200:42:5526.5601:06:0135100:12:0000:01:3900:01:39
7 6088MIREIA LAPEÑA CALABC.E. RAYOTEAMABF01:18:1832500:24:5430600:40:5927.8201:05:5336300:12:2500:01:2700:01:32
8 5168OLGA MARTIN RUBIOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:19:0632800:24:5631600:41:2927.4801:06:2537500:12:4100:01:3900:01:37
9 6044GINA CANSECO RIBASC.E. VILA OLIMPICAABF01:20:3231700:23:5334000:43:5725.9401:07:5037800:12:4200:01:4900:01:27
10 5010IRENE MELINA ARAQUETEAM CALELLA TRIATHLONABF01:22:3226500:22:0935600:47:2324.0601:09:3238900:13:0000:01:2900:01:16
11 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:24:3734300:26:0734900:45:5024.8701:11:5737400:12:4000:01:3600:01:24
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑC.A. IGUALADAABF01:01:4314700:19:4110700:32:3235.0400:52:1313500:09:3000:01:3400:01:10
2 4069SARAI NARBONA CONEJCLUB PROAMABF01:11:0924100:21:2327800:39:0429.1801:00:2726500:10:4200:01:1900:01:18
3 6063YOLANDA GARCÍA CABAC. TRIATLO MONTORNESABF01:15:0426600:22:1032400:42:0127.1301:04:1128300:10:5300:01:1800:01:21
4 5062ANA FUENTES GONZÀLETEAM CALELLA TRIATHLONABF01:16:1133500:25:1326700:38:1929.7501:03:3237300:12:3900:01:2900:01:10
5 6145SANDRA DENISE JONESTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF01:18:0733300:25:1029100:40:1528.3201:05:2537900:12:4200:01:3200:01:20
6 3595LAURA VILLARET IZQTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:22:31000:00:00000:00:00001:09:1939200:13:1200:00:0000:01:34
7 6133ESTER DE LA FUENTE C.E. VILA OLIMPICAABF01:23:3333200:25:0534800:45:4624.9101:10:5137700:12:4200:01:3100:01:40
8 6036OLGA FERNANDEZ ORTCLUB TRIATLO SABADELLABF01:24:3732400:24:5135400:47:0724.201:11:5837100:12:3900:01:4700:01:50
9 6232SARA CASAS GARCÍACLUB TRIATLO BLANESABF01:26:0134900:27:2834300:44:3125.6101:11:5940100:14:0200:01:3100:01:55
10 4099ANABEL PIMENTEL DELCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF01:31:2135600:28:5635700:48:1823.601:17:1440300:14:0700:01:2600:01:24
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:11:3525200:21:3727700:38:5929.2401:00:3629400:10:5900:01:1300:01:05
2 6235LIDIA MORA FUENTESCLUB TRIATLO PROSANV1F01:12:0023600:21:1328700:39:4128.7301:00:5430200:11:0600:01:2700:01:39
3 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F01:18:4231300:23:4833000:42:2926.8301:06:1736200:12:2500:01:3400:01:30
4 55SONIA RODRIGUEZ FRACLUB TRIATLO BLANESV1F01:22:56000:00:00000:00:00001:09:5838800:12:5800:00:0000:02:02
5 6067MERITXELL LÓPEZ CONC. TRIATLO MONTORNESV1F01:29:5035700:29:2934700:45:4024.9601:15:0940600:14:4100:01:2000:01:31
6 6229NURIA TIJERO GONZACLUB TRIATLO BLANESV1F01:31:1835800:29:4535000:45:5024.8701:15:3541000:15:4300:01:3600:02:04
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5096ANGELA AGUILAR FUENC.N. CATALUNYAV1F01:12:3024300:21:2728600:39:3628.7901:01:0332500:11:2700:01:0400:01:23
2 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:15:1229000:22:4130800:41:0327.7701:03:4432600:11:2800:01:0800:01:16
3 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:19:4432900:24:5633300:42:5626.5501:07:5234400:11:5200:01:0600:01:18
4 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:26:0135100:27:4434200:44:3125.6101:12:1539900:13:4600:01:1400:01:26
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:23:59000:00:00000:00:00001:11:1837600:12:4100:00:0000:01:55
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV2F01:15:4928500:22:3832500:42:0927.0501:04:4729800:11:0200:01:5000:01:25
2 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:20:3231800:23:5534100:44:1925.7201:08:1435900:12:1800:01:3500:01:50
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2124IÑAKI MORET MARTINEC. TRIATLO MONTORNESCDM00:58:38000:00:00000:00:00000:48:5116600:09:4700:00:0000:00:48
2 4559MARCEL CAMPRUBI PIJCLUB NATACIO BARCELONACDM00:58:475300:17:567200:31:5335.7600:49:497400:08:5800:00:5300:01:23
3 4569PAUL LUCAS MAURUS MCLUB NATACIO BARCELONACDM00:59:598200:18:187100:31:5335.7600:50:1116700:09:4800:01:0500:01:01
4 5627MARTI MONFERRER BARCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:06:4014000:19:3623500:36:4730.9900:56:2322300:10:1700:01:3000:02:07
5 5926DAVID GALOBARDES ESC.N. VIC-ETBCDM01:13:4928400:22:3528800:39:5728.5401:02:3231600:11:1700:01:0500:01:57
6 5912LLUC VERDAGUER GIMFCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:18:2330200:23:1332900:42:2426.8901:05:3738200:12:4600:01:1300:01:09
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:55:071400:16:48600:29:5738.0600:46:452100:08:2200:00:4600:00:43
2 924ORIOL MARTÍNEZ MACIPRAT TRIATLO 1994JNM00:57:48000:00:00000:00:00000:48:536800:08:5500:00:0000:00:47
3 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONAJNM00:57:544500:17:395300:31:2036.3800:48:596600:08:5500:00:5600:00:48
4 4596CRISTIAN PRESAS MARCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM00:58:335000:17:505100:31:1736.4400:49:0712500:09:2600:00:5800:01:00
5 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:58:586000:18:048300:32:0335.5700:50:075900:08:5100:01:0200:00:56
6 926DANI BLANCHART LÓPETRICBMJNM00:59:116400:18:108800:32:1435.3700:50:245200:08:4700:01:2200:01:04
7 3270ALBERT HERNANDEZ SECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:59:527000:18:1410300:32:2535.1700:50:3910000:09:1300:00:5800:00:56
8 5903BRUNO MONTEFUSCO DECLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:00:198700:18:239300:32:1635.3300:50:3915500:09:4000:01:0600:01:15
9 3768VICTOR GARCÍA CASTRGAVA TRIATLOCDM01:00:299700:18:359000:32:1535.3500:50:5015200:09:3900:00:5000:00:51
10 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:01:235200:17:5412400:32:5934.5600:50:5325200:10:3000:01:0300:01:29
11 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:02:3010700:18:5514400:33:2634.100:52:2120600:10:0900:00:5200:00:51
12 187ROGER CLIMENT I MORCERDANYOLA CHCDM01:03:47000:00:00000:00:00000:53:4619000:10:0100:00:0000:01:00
13 5922SAMIR IDRISIC.N. VIC-ETBJNM01:04:19000:00:00000:00:00000:52:1535200:12:0400:00:0000:01:07
14 2872PAU BERNABÉ CONSTANTEAM CALELLA TRIATHLONJNM01:06:1017400:20:0818600:35:0332.5200:55:1129300:10:5900:01:0100:01:01
15 2122ALBERT BASCUÑANA I CLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:07:29000:00:00000:00:00000:56:2929500:11:0000:00:0000:02:12
16 4669ALEJANDRO MOLINA MUC.N. MATAROCDM01:08:10000:00:00000:00:00000:58:1617900:09:5400:00:0000:00:55
17 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESJNM01:08:4418300:20:1624500:37:0430.7600:57:2032300:11:2400:01:3900:00:53
18 2868NIL PERA I SAGRERATEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:15:0826300:22:0831200:41:1227.6701:03:2034100:11:4800:01:4500:01:19
19 4654ALBERT PLAZA CARMONTRICBMJNM01:16:5730000:22:5731300:41:1327.6601:04:1038500:12:4700:01:1000:01:18
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2096PABLO LOPEZ MARTINEC.N. MATAROABM00:54:33400:16:132200:30:2837.4200:46:41400:07:5200:00:4200:00:40
2 277ORIOL BARBANY BOFILFLOR DE TRIATLOSUB23M00:54:38000:00:00000:00:00000:46:48200:07:5000:00:0000:00:43
3 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:54:431000:16:431400:30:1437.7100:46:57100:07:4600:00:5300:00:47
4 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:54:47000:00:00000:00:00000:46:471000:08:0000:00:0000:00:43
5 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOSUB23M00:54:542100:16:58500:29:5738.0600:46:55900:07:5900:00:4300:00:46
6 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:55:00500:16:242300:30:2837.4200:46:521400:08:0800:00:4300:00:45
7 5941ERIK GUILLEM STENINFLOR DE TRIATLOSUB23M00:55:02900:16:43800:29:5738.0600:46:402200:08:2200:00:4400:00:40
8 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLOABM00:55:052000:16:55100:29:5338.1500:46:481900:08:1700:00:4300:00:41
9 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:421300:16:471200:30:0637.8700:46:535700:08:4900:00:4900:00:45
10 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTSUB23M00:56:052300:17:003900:30:5136.9500:47:511600:08:1400:00:4800:00:47
11 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M00:56:273100:17:183000:30:3637.2500:47:543000:08:3300:00:5100:00:52
12 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M00:56:314200:17:311500:30:1537.6900:47:465000:08:4500:00:4700:00:49
13 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M00:56:483300:17:203200:30:3737.2300:47:576000:08:5100:00:5200:00:52
14 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M00:57:568300:18:193100:30:3637.2500:48:557800:09:0100:00:5200:00:50
15 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:58:024400:17:355200:31:2036.3800:48:559100:09:0700:00:5700:00:00
16 620MARC MARTIN CLOTATRICBMSUB23M00:58:294800:17:454700:31:1136.5600:48:5614100:09:3300:01:0600:00:50
17 360MARC PRIEGO CAMPOSCERDANYOLA CHSUB23M00:58:51000:00:00000:00:00000:50:114200:08:4000:00:0000:00:58
18 5935RAÚL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM00:59:012800:17:1113900:33:1534.2900:50:263600:08:3500:00:4400:00:42
19 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:59:017300:18:157600:31:5735.6800:50:125500:08:4900:00:4900:00:56
20 2802RAMON FIGUERAS MONECLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M00:59:0910500:18:544200:31:0136.7500:49:5510500:09:1400:00:4600:00:51
21 5643AGUSTÍ ISÚN NETCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:59:103000:17:1714000:33:1834.2300:50:353500:08:3500:01:2800:01:08
22 1707RUBEN JIMENEZ PICAZC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:59:12000:00:00000:00:00000:50:235600:08:4900:00:0000:01:08
23 5765LUIS GERARDO NAVARRTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M00:59:255600:17:599800:32:1935.2800:50:188600:09:0700:01:0100:00:00
24 2610MIQUEL ÀNGEL ESTELRABSOLUT SPORTSUB23M00:59:266100:18:0710200:32:2535.1700:50:326300:08:5400:01:0700:01:06
25 1472JOSEP Mª LLORENS IBCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:00:088400:18:209200:32:1635.3300:50:3613800:09:3200:01:0600:00:57
26 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:00:5910600:18:5411800:32:5234.6900:51:4610100:09:1300:00:5700:00:54
27 337CARLOS CERVERA GARCC.A. IGUALADASUB23M01:01:025900:18:0415800:33:5533.6100:51:598400:09:0300:00:5600:00:55
28 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:1314200:19:3810600:32:3135.0600:52:0919500:10:0400:01:0900:01:19
29 1358ADRIA JIMENEZ ANILLC.N. MATAROSUB23M01:02:2211900:19:1411700:32:5234.6900:52:0622100:10:1600:01:0400:01:00
30 3049CRISTIAN MARTINEZ STEAM CALELLA TRIATHLONABM01:02:5514800:19:4115300:33:4633.7600:53:2713000:09:2800:01:2900:01:00
31 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:04:1022300:21:028700:32:1235.400:53:1428800:10:5600:00:5200:00:53
32 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBABM01:05:0917500:20:0918700:35:0432.5100:55:1318200:09:5600:00:5900:01:14
33 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:06:0120000:20:3518800:35:0632.4800:55:4122800:10:2000:00:5400:00:51
34 1616JORDI JIMENEZ OLMEDGAVA TRIATLOSUB23M01:06:5217300:20:0722900:36:3731.1300:56:4420400:10:0800:01:1100:01:16
35 5755ALEX VERA GUZMANDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23M01:07:1821000:20:4712800:33:0234.5100:53:4939600:13:2900:00:5400:00:00
36 5413KILIAN GUTIÉRREZ GATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:08:4524500:21:3223800:36:5430.8900:58:2622500:10:1900:02:1800:01:28
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOC.N. REUS PLOMSABM00:53:57000:00:00000:00:00000:46:01700:07:5600:00:0000:00:46
2 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM00:54:31300:16:102400:30:2837.4200:46:38500:07:5300:00:4100:00:38
3 5593ADRIA NAVARRO PUIGDFLOR DE TRIATLOABM00:55:26000:00:00000:00:00000:46:542800:08:3200:00:0000:00:49
4 2198MARC SADURNÍ DE LA TEAM CALELLA TRIATHLONABM00:56:133500:17:212000:30:2737.4400:47:482400:08:2500:00:4700:00:45
5 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM00:56:15000:00:00000:00:00000:47:364100:08:3900:00:0000:00:44
6 3649ORIOL MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABM00:56:21600:16:243300:30:3737.2300:47:0111100:09:2000:00:4400:00:48
7 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM00:56:41000:00:00000:00:00000:47:535400:08:4800:00:0000:00:47
8 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB TRIATLO BLANESABM00:56:575500:17:58400:29:5638.0800:47:548200:09:0300:00:4900:00:54
9 5843CRISTIAN CHAGUACEDACERDANYOLA CHABM00:57:413600:17:256300:31:4435.9200:49:092900:08:3200:00:5900:00:55
10 2987MARC ARMENGOD RUIZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:57:526600:18:113700:30:4437.0900:48:557200:08:5700:00:5100:00:00
11 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:143200:17:206600:31:5135.7900:49:118300:09:0300:00:4800:01:02
12 2644MIQUEL IZQUIERDO DEC.E. RAYOTEAMABM00:59:016500:18:107300:31:5435.7400:50:047100:08:5700:00:5200:00:49
13 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:59:5111000:18:565000:31:1736.4400:50:1315100:09:3800:00:5100:00:54
14 2548ALEXIS GUILLÉN LERRCLUB VO2 TEAMABM01:01:1911300:19:0211900:32:5234.6900:51:5411900:09:2500:01:0000:00:55
15 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:01:4613800:19:348600:32:1235.400:51:4618600:10:0000:01:2500:00:56
16 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:02:4613100:19:2713700:33:1334.3200:52:4020300:10:0600:01:0300:00:49
17 5825JESÚS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:02:476700:18:1219700:35:2232.2300:53:3410200:09:1300:03:1800:01:05
18 3470IGNASI BARBARROJA CC.N. SABADELLABM01:03:3417900:20:1113400:33:1134.3500:53:2221200:10:1200:01:2000:01:04
19 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM01:03:5317600:20:0914800:33:323400:53:4120800:10:1200:01:3000:01:17
20 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:03:5914600:19:4016200:34:0633.4300:53:4621300:10:1300:01:1800:01:31
21 3805JOAN DE LA TORRE JIC.T. PARETS DEL VALLESABM01:04:0319900:20:3012900:33:0434.4800:53:3424600:10:2900:01:0200:01:08
22 5897JOSEP Mª GÓMEZ GRAUABSOLUT SPORTABM01:04:0320400:20:3914900:33:3333.9800:54:1217100:09:5100:01:1200:00:57
23 5505DAVID RIVERA PÉREZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:04:1016400:19:5516800:34:2933.0600:54:2416500:09:4600:00:5800:01:40
24 2052XAVIER SERRANO BELLDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:04:1020900:20:4510900:32:3534.9900:53:2027200:10:5000:01:0500:00:00
25 2553CRISTHIAN ACEVEDO CCLUB TRIATLO BLANESABM01:04:21000:00:00000:00:00000:54:0621800:10:1500:00:0000:00:55
26 574ARTURO SEPULVEDA BRGAVA TRIATLOABM01:04:2418700:20:1913600:33:1334.3200:53:3227900:10:5200:01:0300:01:00
27 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:04:3419800:20:3011600:32:5034.7200:53:2031300:11:1400:00:5600:01:06
28 5963ORIOL NAVARRO PEREZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:05:1015500:19:5020500:35:4431.900:55:3414700:09:3600:01:2500:01:13
29 4979JAVIER LEÓN BARGALLGAVA TRIATLOABM01:06:2323300:21:1017700:34:4532.8100:55:5524300:10:2800:01:3000:01:11
30 4155DANI PONS PEREZCLUB TRIATLO BLANESABM01:07:1319000:20:2422800:36:3531.1600:56:5921500:10:1400:01:0000:00:56
31 889SERGI RETAMAL NIETOC.T. PARETS DEL VALLESABM01:07:4521900:20:5921600:36:1131.5100:57:1025600:10:3500:01:4800:01:10
32 5845RUBEN GARCIA ARCASC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:2427700:22:2117900:34:5032.7300:57:1130800:11:1300:01:3200:01:20
33 5744DANIEL ROMERO MARTÍC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:2522500:21:0321800:36:1431.4600:57:1730400:11:0800:01:0400:00:59
34 5400XAVIER MALDONADO PECLUB TRITRAININGABM01:08:3321300:20:4925900:37:4730.1700:58:3618500:09:5700:01:3000:01:33
35 5940ALBERT DE LA TORRE C.T. PARETS DEL VALLESABM01:09:3224900:21:3623400:36:4730.9900:58:2330500:11:0900:01:1400:01:00
36 3700FRANCESC GAMITO GARGAVA TRIATLOABM01:10:2424700:21:3425600:37:3530.3300:59:0931400:11:1500:01:1000:01:14
37 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM01:10:5025100:21:3725800:37:4330.2300:59:2032800:11:3000:01:0400:01:16
38 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:14:1334600:26:1417300:34:4032.8801:00:5439400:13:1900:01:0800:01:09
39 5469JOAN BORRAS GALLELC.E. VILA OLIMPICAABM01:16:3129300:22:4731000:41:0527.7501:03:5237200:12:3900:01:3900:01:11
40 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM01:17:2813900:19:3635100:46:2024.601:05:5633100:11:3200:00:4800:01:12
41 5405MIGUEL TRIGUERO MOLC. TRIATLO MONTORNESABM01:18:1828200:22:2933800:43:2326.2801:05:5236600:12:2600:02:2200:01:28
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4870ISAM MOUNIR EL MRABTRICBMABM00:54:41200:16:102700:30:3437.300:46:44800:07:5700:00:4600:00:39
2 1580ANTOLI FAURIA TORREC.N. MATAROABM00:54:47000:00:00000:00:00000:46:431300:08:0400:00:0000:00:41
3 2788SERGI PUIGMAL OROZCCLUB VO2 TEAMABM00:55:031200:16:441100:30:0537.8900:46:491700:08:1400:00:5400:00:46
4 2708VICENÇ CASTELLA SERC.N. MATAROABM00:55:04800:16:291600:30:1637.6700:46:452000:08:1900:00:4400:00:42
5 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:55:301600:16:51300:29:5638.0800:46:474700:08:4300:00:4600:00:44
6 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM00:55:30000:00:00000:00:00000:46:514000:08:3900:00:0000:00:50
7 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:56:041500:16:484100:31:0036.7700:47:481800:08:1600:00:4900:00:45
8 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM00:56:192700:17:112800:30:3437.300:47:453100:08:3400:00:4800:00:47
9 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM00:57:004300:17:331700:30:1737.6400:47:509500:09:1000:00:5200:00:48
10 2522ANDREU DE JUAN BARDDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:57:073900:17:292100:30:2837.4200:47:579600:09:1000:00:4900:01:03
11 5210ALEJANDRO REAL SALADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:57:074000:17:291900:30:2437.500:47:5310300:09:1400:01:0300:00:52
12 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:57:474900:17:464400:31:0636.6600:48:527000:08:5500:00:4400:00:57
13 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM00:57:53000:00:00000:00:00000:47:5618400:09:5700:00:0000:00:59
14 4354ISAAC GOMEZ LATORRETRICBMABM00:58:455700:18:016800:31:5135.7900:49:526200:08:5300:00:5900:00:46
15 3089IVAN SANCHEZ ALCARACLUB NATACIO SITGESABM00:59:028900:18:295600:31:3436.1100:50:037500:08:5900:00:4800:00:54
16 2855ANTONIO ROLDAN GOMEC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:10000:00:00000:00:00000:50:353400:08:3500:00:0000:00:52
17 795ANTONI HERENA MONTUCERDANYOLA CHABM00:59:379800:18:387000:31:5135.7900:50:299300:09:0800:01:0100:01:10
18 5965RAUL COLL NOGUETEAM CALELLA TRIATHLONABM00:59:4211700:19:084800:31:1136.5600:50:1911600:09:2300:00:5600:01:10
19 2408CRISTIAN ARMENGOL GTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:59:506900:18:139600:32:1835.2900:50:3111000:09:1900:01:0300:01:08
20 5253CRISTIAN NAVARRO MCLUB ESPORTIU Z5ABM00:59:51000:00:00000:00:00000:50:2312800:09:2800:00:0000:01:06
21 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:01:3113500:19:3210800:32:3335.0200:52:0512100:09:2600:01:0900:01:04
22 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:01:5211200:19:0213200:33:1034.3700:52:1215400:09:4000:01:0100:00:59
23 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:02:4318900:20:225400:31:2336.3300:51:4529100:10:5800:00:5100:00:55
24 5474ODÍN RODRIGUEZ URRETRICBMABM01:02:4513600:19:339100:32:1535.3500:51:4829000:10:5700:00:5600:01:00
25 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:02:59000:00:00000:00:00000:53:2813600:09:3100:00:0000:01:02
26 2419DANI LOPEZ FITÓTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:03:57000:00:00000:00:00000:54:2314400:09:3400:00:0000:01:02
27 3314MIQUEL SOLÉ AIXÀSC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:0815300:19:4915700:33:5333.6400:53:4224000:10:2600:01:0500:01:09
28 2890SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:04:1116500:19:5515000:33:3633.9300:53:3126300:10:4000:01:0300:01:07
29 5819IU BENET DURANC.A. LES TORTUGUESABM01:04:338500:18:2125100:37:1730.5800:55:386700:08:5500:01:3200:01:03
30 4390SANTIAGO LLAUGER GITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:1416900:20:0319900:35:2632.1700:55:2916200:09:4500:01:0800:01:11
31 5727DANIEL MELLADO COMACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:06:0819600:20:2819400:35:1332.3700:55:4124200:10:2700:01:3100:01:10
32 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM01:06:3119400:20:2619800:35:2432.200:55:5026400:10:4100:00:5400:00:59
33 2121MARC VALLMAJO MICALCLUB NATACIO BANYOLESABM01:06:3413200:19:2826200:37:5930.0100:57:279000:09:0700:03:1700:01:38
34 5861TONI SOBREVALS AGUASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATABM01:06:399600:18:3527200:38:3829.5100:57:1312300:09:2600:03:0500:01:37
35 5882CARLOS MORALES FERNTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:07:4623100:21:0921900:36:1531.4500:57:2423500:10:2200:01:2200:01:06
36 5514CARLOS RECIO GALOBACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:08:0524800:21:3520200:35:2932.1300:57:0429700:11:0100:01:2400:01:08
37 2275ENRIC SÁNCHEZ BONILGAVA TRIATLOABM01:09:3418800:20:2127400:38:5229.3300:59:1323000:10:2100:01:2300:01:06
38 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:09:5627800:22:2423100:36:4231.0600:59:0627400:10:5000:01:0400:01:23
39 3462KARLOS VIANA CATALÁTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:14:55000:00:00000:00:00001:03:1433900:11:4100:00:0000:01:15
40 5527FERNANDO SÁNCHEZ ALCLUB PROAMABM01:17:2831900:24:0132200:41:5127.2401:05:5233500:11:3600:01:2300:01:19
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 637JOHN MANUEL GALINDOTRICBMABM00:54:42000:00:00000:00:00000:46:47600:07:5500:00:0000:00:48
2 2391CARLOS GALINDO ROONTRICBMABM00:54:44100:16:093500:30:4337.1100:46:52300:07:5200:00:4200:00:44
3 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:54:471100:16:44900:30:0237.9600:46:461100:08:0100:00:4400:00:44
4 270JAVIER CIRCUJANO VAC.N. MATAROABM00:55:01700:16:261800:30:2437.500:46:501500:08:1100:00:5700:00:46
5 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM00:56:01000:00:00000:00:00000:47:105800:08:5100:00:0000:01:00
6 3425JAVIER MARTINEZ MUÑC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:241800:16:534500:31:0636.6600:47:592500:08:2500:00:4500:00:53
7 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM00:56:252400:17:053800:30:4936.9900:47:542700:08:3100:00:4300:00:49
8 3625CINTO DOMENECHC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:33000:00:00000:00:00000:47:534300:08:4000:00:0000:00:00
9 933PAUL CAILTRICBMABM00:56:342600:17:113400:30:4237.1300:47:534400:08:4100:00:4400:00:52
10 2795FRANCISCO JAVIER DICLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM00:56:363700:17:282500:30:3137.3600:47:593800:08:3700:00:5900:00:55
11 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:554700:17:441300:30:1037.7900:47:548100:09:0100:00:5500:00:51
12 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:57:374600:17:424900:31:1636.4600:48:583900:08:3900:00:4600:00:50
13 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM00:57:435800:18:031000:30:0537.8900:48:0814500:09:3500:00:5000:01:09
14 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM00:57:557100:18:152600:30:3437.300:48:498500:09:0600:00:5000:00:45
15 2999FRANCISCO JAVIER TOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:58:343400:17:206000:31:3836.0400:48:5814800:09:3600:00:5100:00:54
16 2755DAVID GARCIA RODRIGCLUB TRIATLO MALGRATABM00:58:467600:18:166400:31:4535.9100:50:014900:08:4500:00:5300:00:41
17 5854ESTEVE OLIVÉ BOIXC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:561900:16:5414200:33:2034.200:50:144600:08:4200:01:3300:00:00
18 602ENRIC TEIXIDOR BOSCC.N. VIC-ETBABM00:59:058800:18:285900:31:3736.0600:50:057700:09:0000:00:5500:00:53
19 316SAMUEL HUERTA RODRICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:59:077800:18:177400:31:5535.7200:50:126500:08:5500:01:1800:00:59
20 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:105100:17:549900:32:1935.2800:50:137300:08:5700:00:4800:00:55
21 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:59:2910100:18:445500:31:3136.1700:50:1510400:09:1400:00:5500:01:01
22 3341JORDI CANTÓ CÉSPEDECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:59:38000:00:00000:00:00000:50:0813300:09:3000:00:0000:00:00
23 5322MANUEL PEDRO CARO PC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:387700:18:177700:31:5735.6800:50:1411800:09:2400:01:0700:00:55
24 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5ABM01:00:067900:18:178400:32:0635.5100:50:2315700:09:4300:01:0100:01:01
25 362RODRIGO CARRIL MORACLUB NATACIO SITGESABM01:00:509100:18:306900:31:5135.7900:50:2124800:10:2900:00:5300:01:07
26 2361XAVIER DIAZ BADIAC.A. LES TORTUGUESABM01:00:52000:00:00000:00:00000:50:4320500:10:0900:00:0000:00:53
27 1097IGNASI SANTAFE VENTCLUB TRIATLO BLANESABM01:00:5512100:19:1510100:32:2235.2200:51:3710900:09:1800:00:5400:00:51
28 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:08000:00:00000:00:00000:51:4711400:09:2100:00:0000:00:55
29 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM01:01:1810200:18:5212500:32:5934.5600:51:5112600:09:2700:01:0000:00:52
30 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:01:229300:18:3215100:33:4033.8600:52:129400:09:1000:01:3600:01:06
31 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉCLUB TRIATLO SABADELLABM01:01:239400:18:3414500:33:2834.0600:52:0211300:09:2100:01:0600:00:59
32 5949JORDI BOSCH ANDUIGC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:2914300:19:409400:32:1635.3300:51:5614000:09:3300:01:0400:00:59
33 2650JONATHAN MENDEZ LÓPCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:01:37000:00:00000:00:00000:52:1311700:09:2400:00:0000:01:20
34 1507ELOI SOLA LAGARESCLUB VO2 TEAMABM01:01:5716200:19:558200:32:0135.6100:51:5618900:10:0100:01:0000:00:57
35 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:02:0315900:19:538000:32:0035.6300:51:5320700:10:1000:01:0900:00:58
36 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM01:02:1715400:19:498900:32:1435.3700:52:0321600:10:1400:01:0000:01:01
37 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:02:1912800:19:2212000:32:5334.6700:52:1519600:10:0400:01:3200:01:14
38 2689MARC TARROCH GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM01:03:4216100:19:5314300:33:2534.1100:53:1823700:10:2400:00:5500:00:58
39 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁABSOLUT SPORTABM01:03:4815800:19:5114700:33:3134.0100:53:2224100:10:2600:00:5400:00:56
40 2138ALBERT PACHECO CAMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:4912600:19:1918000:34:5232.700:54:1115000:09:3800:01:0400:00:52
41 5518MARIO ALBERTO BERNAGAVA TRIATLOABM01:04:2215100:19:4519000:35:0732.4600:54:5213400:09:3000:01:1700:01:31
42 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:4414400:19:4016400:34:1533.2800:53:5527100:10:4900:01:0000:01:13
43 5830MANOLO REDONDO RODRC.N. VIC-ETBABM01:04:5811100:18:5823000:36:3931.1100:55:3711200:09:2100:01:2700:01:25
44 260JORDI FLORENSA GAMUTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:0520300:20:3715500:33:4933.7100:54:2626200:10:3900:01:0800:01:08
45 4907MARC MORELL DOLSTRICBMABM01:05:1719100:20:2617100:34:3632.9500:55:0221900:10:1500:01:1900:00:58
46 2081IGNASI PIÑEIRO ADELCLUB TRIATLO MALGRATABM01:05:2115200:19:4720100:35:2832.1400:55:1520200:10:0600:01:0100:01:04
47 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MAC.E. RAYOTEAMABM01:05:5922800:21:0721200:36:0531.5900:57:125300:08:4700:01:1600:00:54
48 1406JOAN MIGUEL CALLEJACLUB TRIATLO SABADELLABM01:06:0420600:20:4418500:35:0032.5700:55:4422700:10:2000:01:2400:01:14
49 5610ADRIAN LOPEZ VIDALCLUB PROAMABM01:06:4310300:18:5326100:37:5830.0300:56:5117400:09:5200:01:1100:01:12
50 431CRISTIAN MONTERO CLTRICBMABM01:07:2521600:20:5422100:36:1731.4200:57:1121400:10:1400:01:2300:01:09
51 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:07:3524000:21:2018200:34:5432.6600:56:1431900:11:2100:00:5800:01:14
52 5244JOAN REIG PLANTALECCLUB NATACIO OLOTABM01:07:36000:00:00000:00:00000:57:2421000:10:1200:00:0000:01:06
53 5251SERGIO CARMONA MAGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:07:5527300:22:1618300:34:5632.6300:57:1226700:10:4300:01:1600:01:19
54 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:07:5527400:22:1617600:34:4532.8100:57:0128600:10:5400:01:1100:01:10
55 5725RAFAEL VICIANA MORAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:07:5823500:21:1322500:36:2331.3300:57:3623400:10:2200:01:2600:01:29
56 4798DANIEL HUERTAS BANEGAVA TRIATLOABM01:08:0123200:21:1022300:36:2131.3600:57:3125100:10:3000:01:2700:01:26
57 5923RUBEN GARCIA ROLDANCLUB VO2 TEAMABM01:08:5422700:21:0725200:37:1830.5600:58:2524500:10:2900:01:4200:02:11
58 3766JOSEP TORRENT VALLSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:09:0225600:21:5021300:36:0731.5600:57:5730000:11:0500:01:0700:01:37
59 5878JOAN MANEL MESA RIBTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:09:1412200:19:1628900:40:0428.4500:59:2018000:09:5400:01:5500:01:24
60 4402SERGIO FUENTES ROSACLUB ESPORTIU Z5ABM01:10:0421800:20:5826300:38:0829.900:59:0629200:10:5800:01:3400:01:26
61 5679DAVID CARRION GARCIC.A. LES TORTUGUESABM01:10:0925500:21:4922400:36:2131.3600:58:1034900:11:5900:01:3100:01:24
62 5613ALBERT SEGOVIA GALICLUB PROAMABM01:11:5130300:23:2023900:36:5530.8801:00:1533400:11:3600:01:0700:01:08
63 1282MIQUEL ÀNGEL TABARCLUB TRIATLO MALGRATABM01:12:0530500:23:2924000:36:5930.8201:00:2833600:11:3700:01:2600:01:13
64 5592AGUSTÍ OLIVERAC.E.E. SANT GERVASIABM01:12:0923900:21:1829000:40:1328.3501:01:3126000:10:3800:01:5800:01:21
65 4467JAVI FERNANDEZ VALVTRIATLO L´HOSPITALETABM01:12:2729700:22:5426500:38:1329.8301:01:0731800:11:2000:01:2800:01:17
66 5833GUIFRE CORTES RIBERC.T. PARETS DEL VALLESABM01:13:2626100:22:0429200:40:1728.301:02:2130100:11:0500:01:3000:01:57
67 925ALFRED LIEURY BOHETEAM CALELLA TRIATHLONABM01:13:5627900:22:2430400:40:5527.8601:03:1925900:10:3700:01:2400:01:09
68 1676JAUME ARNALOT GARCÍCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:14:46000:00:00000:00:00001:03:3231100:11:1400:00:0000:02:04
69 5865DANIEL PAVON LÓPEZCLUB NATACIO SITGESABM01:15:2122100:20:5933500:43:1826.3301:04:1729900:11:0400:02:2500:01:44
70 5964RAMON LLUIS GOMEZ PCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:16:0830400:23:2829600:40:2728.1801:03:5535700:12:1300:01:0100:01:09
71 5847CARLES ILA JUAREZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:20:0334400:26:1031100:41:0827.7101:07:1838100:12:4500:01:2700:01:46
72 3732PEDRO CANALES MUÑOZGAVA TRIATLOABM01:20:1633100:24:5832600:42:0927.0501:07:0739000:13:0900:01:4700:02:17
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M00:54:542200:16:58200:29:5538.1100:46:531200:08:0100:00:4700:00:47
2 2599SANTIAGO ABAD DE AGC.N. MATAROV1M00:55:231700:16:52700:29:5738.0600:46:493200:08:3400:00:4300:00:42
3 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBV1M00:56:042500:17:052900:30:3537.2800:47:402300:08:2400:00:5100:00:44
4 1529FRANCISCO JOSE SILVC.E. RAYOTEAMV1M00:56:07000:00:00000:00:00000:47:009200:09:0700:00:0000:00:52
5 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:56:232900:17:133600:30:4337.1100:47:562600:08:2700:00:4900:00:50
6 3958JORDI LINARES HERNACERDANYOLA CHV1M00:57:413800:17:295800:31:3636.0800:49:053700:08:3600:01:1600:00:53
7 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:57:49000:00:00000:00:00000:49:035100:08:4600:00:0000:00:49
8 3328JORDI ARANDA GONZALGAVA TRIATLOV1M00:58:076200:18:084000:30:5836.8100:49:068000:09:0100:00:4700:00:56
9 2414ROBERT PARDO ROVIRAC.N. VIC-ETBV1M00:58:37000:00:00000:00:00000:49:0813100:09:2900:00:0000:00:50
10 2744RAIMON SANJAUME I FCLUB VO2 TEAMV1M00:58:39000:00:00000:00:00000:49:1112900:09:2800:00:0000:00:56
11 1057GABI RODRIGUEZ CALLCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M00:58:588600:18:238100:32:0135.6100:50:243300:08:3400:01:1100:01:01
12 374DOMINGO ROIG VAZQUEC.E.T. DISTANCEV1M00:59:077200:18:157900:31:5835.6600:50:136400:08:5400:00:5500:01:01
13 1101OSCAR DOMENECH SAGACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M00:59:086300:18:099500:32:1735.3100:50:264500:08:4200:01:0000:01:00
14 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M00:59:11000:00:00000:00:00000:50:048900:09:0700:00:0000:00:53
15 2867JOAN GIL ARNAUTEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:59:259500:18:356100:31:3836.0400:50:139800:09:1200:01:1900:01:03
16 1274XAVIER GISPERT PORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M00:59:329900:18:425700:31:3636.0800:50:1810600:09:1400:01:0300:00:56
17 1378JAUME SALVADOR LOPECLUB TRIATLO BLANESV1M01:00:036800:18:129700:32:1935.2800:50:3113900:09:3200:00:5100:01:11
18 5774FRANCISCO RAFAEL TRCLUB NATACIO RUBIV1M01:01:1711800:19:1311100:32:3634.9700:51:4912700:09:2800:01:2300:00:52
19 4453DAVID MARTINEZ MARTCLUB NATACIO SITGESV1M01:01:1911500:19:0311400:32:4534.8100:51:4813700:09:3100:00:5500:00:50
20 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:01:3012700:19:2011200:32:3734.9500:51:5714300:09:3300:01:0700:00:57
21 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:01:3914500:19:407500:31:5635.700:51:3619100:10:0300:00:5300:00:52
22 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M01:01:4816300:19:558500:32:0735.500:52:0216400:09:4600:01:0500:01:02
23 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:01:5313000:19:2411500:32:5034.7200:52:1415300:09:3900:01:1200:01:21
24 3968DAVID ESTAPÉ MUNYOZC.A. IGUALADAV1M01:02:0913700:19:3410400:32:2935.0900:52:0320000:10:0600:01:0500:01:07
25 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CCLUB NATACIO SITGESV1M01:02:5518400:20:166500:31:4735.8700:52:0328000:10:5200:00:5100:01:04
26 1200EDUARDO POLO CASTROC.E. VILA OLIMPICAV1M01:03:03000:00:00000:00:00000:53:3712400:09:2600:00:0000:01:11
27 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:03:0818500:20:1712300:32:5934.5600:53:1617500:09:5200:01:0100:01:00
28 156LUCIANO FISCHERCLUB NATACIO SITGESV1M01:03:2315000:19:4415900:33:5633.600:53:4015900:09:4300:01:0300:00:58
29 3902EDUARD SEGURA FLIXCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:03:2418100:20:1114100:33:1834.2300:53:2918100:09:5500:01:0600:01:04
30 3797DAVID RODRIGUEZ GARCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:03:24000:00:00000:00:00000:53:1919900:10:0500:00:0000:00:58
31 2097RAFAEL CEREZUELA LOC.A. LES TORTUGUESV1M01:03:27000:00:00000:00:00000:53:3018300:09:5700:00:0000:01:12
32 4126JAVIER BUISÁN GUARGCERDANYOLA CHV1M01:03:4410000:18:4319500:35:1632.3300:53:5916100:09:4500:01:0900:01:02
33 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:04:2017100:20:0616300:34:1333.3200:54:1918800:10:0100:00:5700:01:46
34 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M01:04:3710900:18:5622600:36:2331.3300:55:1910800:09:1800:02:0000:01:12
35 3780TONI LAPUENTE SALABC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:04:38000:00:00000:00:00000:54:5416000:09:4400:00:0000:01:25
36 3037TONI LOPEZ CRUZCLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:04:5320500:20:4216000:33:5633.600:54:3821700:10:1500:01:0800:01:16
37 1455ALEJANDRO MARTINEZ C. TRIATLO MONTORNESV1M01:05:0216700:19:5919200:35:1032.4200:55:0917800:09:5300:01:0200:01:04
38 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:05:179200:18:3122700:36:2731.2800:54:5822600:10:1900:00:5600:01:07
39 1763XAVIER LOPEZ RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:05:2615700:19:5120400:35:4331.9200:55:3417300:09:5200:01:2000:01:33
40 2507CARLOS DAPENA GONZACERDANYOLA CHV1M01:05:2725800:21:5613100:33:0834.4100:55:0423600:10:2300:01:0200:01:06
41 4150HECTOR HERRERO FRANCLUB ATLETISME OLESAV1M01:05:2824400:21:2715200:33:4033.8600:55:0722900:10:2100:01:1100:01:07
42 2585ALBERT PONS NEIRACLUB TRIATLO BLANESV1M01:05:2919500:20:2717400:34:4132.8700:55:0823200:10:2100:01:0200:01:05
43 5860XAVIER VILLANUEVA NCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMV1M01:05:2916000:19:5321100:35:5931.6800:55:5214900:09:3700:01:4600:01:41
44 5713SERGIO GARCIA MANZAC.A. LES TORTUGUESV1M01:05:3021200:20:4814600:33:2934.0500:54:1730700:11:1300:01:1500:01:07
45 2720XAVI MATAS CARRERASC.N. SABADELLV1M01:05:3218200:20:1618400:34:5832.600:55:1422400:10:1800:01:2300:01:05
46 2705DAVID MONTERO POYATGAVA TRIATLOV1M01:05:5717200:20:0621000:35:5931.6800:56:0517600:09:5200:01:2800:01:05
47 2392DAVID GARCIA MANZANTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:06:4522900:21:0917500:34:4432.8200:55:5328100:10:5200:01:0700:01:19
48 5381CARLOS MORENO TIERNC.N. SABADELLV1M01:07:0213300:19:3026400:38:1029.8700:57:4011500:09:2200:01:4600:01:38
49 5375JUAN LUIS VICENTE ODIMENSION3 CLUB TRIATLOV1M01:07:0518000:20:1124400:37:0430.7600:57:1516900:09:5000:01:2700:01:10
50 5467ARTURO MEDINA BAREACERDANYOLA CHV1M01:07:2414900:19:4326000:37:4930.1500:57:3217200:09:5200:06:0300:01:07
51 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:07:2821400:20:5121400:36:0831.5500:56:5924700:10:2900:01:0100:01:01
52 5589JOAN BARBANY BUFÍC.A. LES TORTUGUESV1M01:08:4822200:21:0124700:37:0430.7600:58:0526600:10:4300:00:5600:01:05
53 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:09:0123700:21:1525300:37:2030.5400:58:3523900:10:2600:02:1200:01:48
54 5642DIEGO DE LA TORRE MCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:09:0926800:22:1317800:34:4832.7600:57:0135500:12:0800:01:2400:01:00
55 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:09:1422600:21:0325000:37:1630.5900:58:1928700:10:5500:01:1800:01:05
56 2661JESUS VICENTE BALBAINDEPENDENTV1M01:10:0329600:22:5419300:35:1032.4200:58:0435000:11:5900:01:2100:01:08
57 1355XAVIER GARCIA TOSCACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:10:37000:00:00000:00:00001:00:0125800:10:3600:00:0000:01:48
58 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAV1M01:10:5126700:22:1223300:36:4631.0100:58:5834500:11:5300:01:1900:01:25
59 1511MANUEL ALLER LLAMAZCLUB NATACIO SITGESV1M01:11:1133900:25:4812700:33:0234.5100:58:5036000:12:2100:00:5900:01:14
60 4925JOAN GORDILLO GARCÍTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:11:1525300:21:4227300:38:4629.4101:00:2826900:10:4700:01:3300:01:20
61 288DAVID FERNANDEZ FUGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:11:21000:00:00000:00:00000:58:5536500:12:2600:00:0000:01:23
62 2583FRANCISCO ROMERO MEGAVA TRIATLOV1M01:11:5429800:22:5725500:37:3430.3501:00:3132100:11:2300:01:2600:01:19
63 5557IVÁN GONZÁLEZ GÁZQUC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:12:2623400:21:1230000:40:4627.9601:01:5824400:10:2800:02:0300:01:46
64 841ALEJANDRO ENRIQUE ACERDANYOLA CHV1M01:12:2827000:22:1428100:39:1829.0101:01:3228900:10:5600:01:4800:01:26
65 2740MARTÍN CÁRDENAS ACECLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:13:3427200:22:1628300:39:2528.9201:01:4134700:11:5300:01:4600:01:25
66 3867TONI ARNAL LOPEZTG TRIATLO SITGESV1M01:14:0628300:22:2929400:40:2328.2301:02:5230900:11:1400:01:2500:01:13
67 5571JORDI SANCHEZ BERMETEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:14:2331100:23:4526900:38:2329.701:02:0835800:12:1500:01:2700:01:27
68 2537DAVID GARCIA PERUCHC.N. MOLINS DE REIV1M01:15:1928700:22:3930900:41:0427.7601:03:4333300:11:3600:01:1800:01:11
69 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:15:2532100:24:2227600:38:5729.2701:03:1935400:12:0600:01:1400:01:47
70 5453JOSE MANUEL PEREZ VTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:18:3427600:22:2134600:45:3824.9801:07:5925500:10:3500:02:1400:02:19
71 5905IVAN GONZALEZ VIDALTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:18:3932000:24:2131800:41:3027.4701:05:5138600:12:4800:02:0600:01:46
72 5440DAVID ARTEAGA MONTETRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:21:2133600:25:1833600:43:1926.3201:08:3738000:12:4400:01:4400:01:21
73 5990SERGIO FERRER HERNAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:21:4430600:23:3234500:45:2525.101:08:5738400:12:4700:01:2700:01:55
74 5975TONI PAREJA CARDEALCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:24:2435300:27:4728200:39:2228.9601:07:0941200:17:1500:01:1700:01:48
75 3659MANEL GARCIA FERRERCLUB TRIATLO BLANESV1M01:31:0935400:28:2435300:47:0524.2101:15:2940900:15:4000:02:4500:02:03
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M00:57:585400:17:564600:31:0736.6400:49:036900:08:5500:01:0000:00:54
2 3416XAVI PADRÓS FRANQUC.N. VIC-ETBV1M00:58:514100:17:3010500:32:2935.0900:49:596100:08:5200:00:4600:00:41
3 608MARC TORO GARCIATRICBMV1M00:59:37000:00:00000:00:00000:50:544800:08:4300:00:0000:00:55
4 5214ALBERT FELIP SEGURAC.A. IGUALADAV1M00:59:4211400:19:034300:31:0436.700:50:0714600:09:3500:01:1100:01:01
5 5448LLUIS SALA CASELLAST-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:00:107400:18:1512100:32:5634.6200:51:117600:08:5900:01:2600:01:34
6 2274CARLES FUENTE CORRC.N. VIC-ETBV1M01:01:1012000:19:1511300:32:3834.9300:51:5310700:09:1700:01:0100:00:56
7 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:01:1710800:18:5513500:33:1234.3400:52:079700:09:1000:01:1500:01:07
8 3844FEDERICO HABA MARTIUNIO ATLETICA RUBIV1M01:01:2112300:19:1711000:32:3534.9900:51:5213200:09:2900:01:3500:00:55
9 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV1M01:01:3311600:19:0712600:33:0134.5300:52:0812000:09:2500:00:5400:01:02
10 2672ENRIC SUBIÑA COLLC.N. MATAROV1M01:01:4812900:19:2410000:32:2135.2400:51:4519300:10:0300:00:5500:00:56
11 2128CARLES MORENO ANDREC. TRIATLO MONTORNESV1M01:03:4212400:19:1816100:34:0333.4800:53:2123100:10:2100:01:2000:00:58
12 3971JORDI MAÑÉ CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:04:297500:18:1624200:37:0030.8100:55:169900:09:1300:01:3500:01:07
13 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:04:5013400:19:3117000:34:333300:54:0426800:10:4600:01:1000:01:26
14 1327ANTONIO ENCINAS GACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:06:0615600:19:5021500:36:1031.5200:56:0020100:10:0600:01:2700:01:14
15 512EDUARDO ROS FERNÁNDC.E. VILA OLIMPICAV1M01:06:1916800:20:0020700:35:4731.8600:55:4725300:10:3200:01:4000:01:16
16 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:06:4021700:20:5516900:34:3133.0300:55:2631200:11:1400:01:2100:01:01
17 5372DAVID SANGLAS PUNTÍC.N. VIC-ETBV1M01:06:5921500:20:5122200:36:1931.3900:57:1016800:09:4900:01:0500:01:14
18 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:07:3429200:22:4516500:34:1533.2800:57:0025400:10:3400:01:0700:01:13
19 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:08:3025700:21:5320600:35:4631.8700:57:3927800:10:5100:01:4000:01:40
20 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:08:5225400:21:4520900:35:5131.800:57:3631500:11:1600:01:2800:01:13
21 3885JAVIER RASCHE CASTIGAVA TRIATLOV1M01:09:4929900:22:5719100:35:0832.4500:58:0534000:11:4400:01:2500:01:07
22 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:10:0924200:21:2625700:37:4230.2400:59:0829600:11:0100:01:4300:01:10
23 5924JOSE FRANCISCO MARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:11:0628000:22:2726800:38:2229.7101:00:4922200:10:1700:01:5700:01:38
24 1666ORIOL FOGUERAS BAYATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:11:3026200:22:0427000:38:3329.5701:00:3728500:10:5300:01:4000:01:41
25 3863CARLES MOLINA ESCRCLUB NATACIO SITGESV1M01:12:3228100:22:2827500:38:5629.2801:01:2430300:11:0800:01:1700:01:12
26 2862FRANCISCO ÁLVAREZ DTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:13:2728600:22:3926600:38:1429.8201:00:5337000:12:3400:01:3000:01:41
27 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:14:2626000:22:0030300:40:5427.8701:02:5433000:11:3200:01:2900:01:35
28 5939DAVID MUÑOZ CUADROSCLUB ESPORTIU Z5V1M01:14:5026900:22:1432300:41:5727.1801:04:1126100:10:3900:02:0200:01:47
29 5291JAUME POLO ESCUDÉASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV1M01:21:4133700:25:2732000:41:4527.3101:07:1240400:14:2900:01:4900:02:04
30 1334JULIO MEROÑO SALVATABSOLUT SPORTV1M01:22:2934500:26:1333400:43:0426.4701:09:1739300:13:1200:01:3100:01:29
31 5885JAN RAMIREZ RUIZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:24:3232200:24:2235200:46:2924.5201:10:5139800:13:4100:01:2200:01:36
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4131ROBERTO CAMARASA TRCLUB NATACIO SITGESV2M00:59:469000:18:296700:31:5135.7900:50:2012200:09:2600:00:5900:01:09
2 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:01:0410400:18:5313000:33:0434.4800:51:578800:09:0700:00:5900:00:57
3 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:03:35000:00:00000:00:00000:53:2320900:10:1200:00:0000:01:10
4 4116FRANCESC MARTINEZ MTRIATLO 3MPORDAV2M01:03:3919300:20:2613300:33:1034.3700:53:3619400:10:0300:01:0000:01:17
5 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:03:39000:00:00000:00:00000:53:2322000:10:1600:00:0000:01:05
6 2007VICENS OMS LANZACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M01:07:2324600:21:3320800:35:4931.8300:57:2218700:10:0100:01:2400:01:27
7 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M01:08:00000:00:00000:00:00000:57:0927700:10:5100:00:0000:01:18
8 5619EMILIO TORRES GUTIETEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:08:1620800:20:4525400:37:2730.4400:58:1219700:10:0400:01:4200:01:21
9 5850FRANCISCO SALA MARTC.A. LES TORTUGUESV2M01:10:2521100:20:4828000:39:0829.1300:59:5624900:10:2900:01:4700:01:51
10 1275JOSEP FIGUEREO BAULTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:10:3527100:22:1524300:37:0130.800:59:1631700:11:1900:01:2000:01:31
11 5966MANOLO LUQUE MENDEZASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV2M01:10:3727500:22:1924600:37:0430.7600:59:2331000:11:1400:03:3000:01:53
12 1005JOSE MANUEL GONZALVCLUB NATACIO SITGESV2M01:14:3034000:25:4822000:36:1631.4301:02:0436400:12:2600:01:0100:01:20
13 3088JOSEP MIQUEL OLIVERTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:15:39000:00:00000:00:00001:03:0736900:12:3200:00:0000:01:41
14 5914JOSEP SOLE RODRIGUEC.A. LES TORTUGUESV2M01:17:4534100:25:5328500:39:2828.8901:05:2136100:12:2400:01:0900:01:14
15 2156MANEL BOLAÑOS PUJOLINDEPENDENTV2M01:18:5531000:23:4533700:43:2026.3101:07:0534300:11:5000:01:4500:01:13
16 4580JORGE VON JESS SANCTG TRIATLO SITGESV2M01:19:3832300:24:4232800:42:1027.0401:06:5238300:12:4600:01:3200:01:42
17 1094JOSEP ORIOL CASADEMTRIATLO JOVENT 79V2M01:25:3833800:25:3135500:47:1824.101:12:4938700:12:4900:01:5800:02:15
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4961ANTONI LINARES TORRC.T. LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:06:1519700:20:2918100:34:5332.6800:55:2228200:10:5300:01:0700:01:10
2 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M01:07:0623000:21:0916600:34:2333.1600:55:3233200:11:3400:01:0100:01:06
3 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M01:07:21000:00:00000:00:00000:57:1619800:10:0500:00:0000:01:03
4 3460FRANCESC GAROFANO TEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:08:0820700:20:4524100:36:5930.8200:57:4423800:10:2400:01:3900:01:40
5 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:10:0125900:21:5724900:37:1330.6300:59:1027500:10:5100:01:2100:01:28
6 5357PEDRO TALAVERA ROMECLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:10:0626400:22:0924800:37:0730.7100:59:1627300:10:5000:01:5100:01:38
7 4882JORDI ZABALETA GASCGAVA TRIATLOV2M01:10:2529400:22:5121700:36:1231.4900:59:0332000:11:2200:01:2400:01:12
8 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV2M01:12:4023800:21:1629800:40:3328.1101:01:4927600:10:5100:01:5800:01:27
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:19:4534200:25:5429700:40:3228.1301:06:2639500:13:1900:01:5400:01:34
2 961ANTONIO PAREJA MOCHCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:24:2435200:27:4728400:39:2728.901:07:1441100:17:1000:01:3300:01:47
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2498JUAN MANUEL BORRAS CLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:08:2731500:23:5112200:32:5734.600:56:4833700:11:3900:01:1800:01:22

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32