RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
500 418 412 4 2 5 19 2 8 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF00:59:228100:18:187800:31:5735.6800:50:158700:09:0700:00:5800:01:00
2 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:01:2416600:19:596200:31:4036.0000:51:3916300:09:4500:00:5100:00:49
3 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAABF01:01:4314700:19:4110700:32:3235.0400:52:1313500:09:3000:01:3400:01:10
4 1953TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:02:268000:18:1818900:35:0732.4600:53:257900:09:0100:01:0200:00:55
5 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:03:1014100:19:3715600:33:5133.6800:53:2815600:09:4200:01:0600:01:03
6 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:03:1317800:20:1013800:33:1334.3200:53:2317000:09:5000:00:5500:00:55
7 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:04:3912500:19:1819600:35:1832.2900:54:3619200:10:0300:00:5900:00:54
8 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:04:4118600:20:1817200:34:4032.8800:54:5815800:09:4300:00:5500:00:51
9 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOSUB23F01:05:0517000:20:0620000:35:2632.1700:55:3214200:09:3300:01:0900:00:56
10 4045IRENE RODRIGUEZ GUELLCLUB TRIATLO BLANESABF01:05:4122400:21:0316700:34:2633.1100:55:2921100:10:1200:00:5700:00:56
11 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:06:1017700:20:1020300:35:3132.1000:55:4125000:10:2900:01:0000:00:59
12 1838MARIA ANDREU OLIVERASC.N. MATAROCDF01:07:4220200:20:3723200:36:4331.0500:57:2023300:10:2200:01:0200:00:57
13 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:09:0520100:20:3527100:38:3729.5200:59:1217700:09:5300:01:1400:01:03
14 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:10:3922000:20:5927900:39:0529.1701:00:0425700:10:3500:01:1800:01:17
15 4069SARAI NARBONA CONEJEROCLUB PROAMABF01:11:0924100:21:2327800:39:0429.1801:00:2726500:10:4200:01:1900:01:18
16 6166LAURA GONZALEZ ARANDAC.E. VILA OLIMPICAABF01:11:1429500:22:5223600:36:5130.9400:59:4332900:11:3100:02:0900:01:19
17 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:11:3525200:21:3727700:38:5929.2401:00:3629400:10:5900:01:1300:01:05
18 1844MIREIA ALVAREZ MATALLANAC.N. MATAROCDF01:11:5530900:23:3723700:36:5230.9201:00:2932400:11:2600:01:0300:01:16
19 6235LIDIA MORA FUENTESCLUB TRIATLO PROSANV1F01:12:0023600:21:1328700:39:4128.7301:00:5430200:11:0600:01:2700:01:39
20 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:12:1419200:20:2630700:41:0027.8001:01:2627000:10:4800:01:3600:02:03
21 5096ANGELA AGUILAR FUENTESC.N. CATALUNYAV1F01:12:3024300:21:2728600:39:3628.7901:01:0332500:11:2700:01:0400:01:23
22 6163PATRICIA CAPAPEY MAGAÑACLUB NATACIO SITGESABF01:12:4132700:24:5615400:33:4833.7300:58:4440000:13:5700:01:3500:01:39
23 1943ALBA GRACIA PAÑELLACLUB NATACIO SITGESABF01:13:31000:00:00000:00:000.0001:02:3828400:10:5300:00:0000:01:14
24 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:14:3025000:21:3731700:41:2927.4801:03:0632200:11:2400:00:5900:01:00
25 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF01:14:5128800:22:3929300:40:1928.2801:02:5834600:11:5300:01:1600:01:17
26 6063YOLANDA GARCÍA CABALLEROC. TRIATLO MONTORNESABF01:15:0426600:22:1032400:42:0127.1301:04:1128300:10:5300:01:1800:01:21
27 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:15:1229000:22:4130800:41:0327.7701:03:4432600:11:2800:01:0800:01:16
28 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF01:15:2729100:22:4131900:41:3627.4001:04:1730600:11:1000:01:2400:01:27
29 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTJNF01:15:4531400:23:5029500:40:2628.1901:04:1632700:11:2900:01:2300:01:20
30 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:15:4928500:22:3832500:42:0927.0501:04:4729800:11:0200:01:5000:01:25
31 6065ZAIDA JURADO SANCHEZC. TRIATLO MONTORNESABF01:16:0330700:23:3330100:40:5027.9201:04:2333800:11:4000:01:1400:01:09
32 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:16:1133500:25:1326700:38:1929.7501:03:3237300:12:3900:01:2900:01:10
33 4076GEMMA BADIA PRATCLUB VO2 TEAMABF01:16:1430800:23:3429900:40:3528.0901:04:0935300:12:0500:01:1800:01:13
34 6233MERITXELL BOU PRATC.N. VIC-ETBJNF01:16:1828900:22:4032100:41:4927.2601:04:2934200:11:4900:01:1300:01:14
35 6231MONTSERRAT VELA ROLDÁNC.T. PARETS DEL VALLESABF01:18:0130100:23:0633200:42:5526.5601:06:0135100:12:0000:01:3900:01:39
36 6145SANDRA DENISE JONES RODRÍTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF01:18:0733300:25:1029100:40:1528.3201:05:2537900:12:4200:01:3200:01:20
37 6088MIREIA LAPEÑA CALABUYC.E. RAYOTEAMABF01:18:1832500:24:5430600:40:5927.8201:05:5336300:12:2500:01:2700:01:32
38 6003MARI CARMEN GÓMEZ REALGAVA TRIATLOABF01:18:4131600:23:5333100:42:3826.7401:06:3135600:12:1000:01:5400:01:36
39 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F01:18:4231300:23:4833000:42:2926.8301:06:1736200:12:2500:01:3400:01:30
40 6141SERENA SERRA MASÓCLUB NATACIO SITGESABF01:18:4632600:24:5631500:41:1927.5901:06:1536800:12:3100:01:3500:01:22
41 6108CRISTINA ALDEHUELA CORRALCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:18:4633000:24:5631400:41:1927.5901:06:1536700:12:3100:01:3600:01:22
42 5168OLGA MARTIN RUBIOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:19:0632800:24:5631600:41:2927.4801:06:2537500:12:4100:01:3900:01:37
43 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:19:4432900:24:5633300:42:5626.5501:07:5234400:11:5200:01:0600:01:18
44 6236JORDINA ESTEVE ESTEVECLUB TRIATLO PROSANABF01:20:2531200:23:4634400:44:4225.5001:08:2834800:11:5700:01:4400:01:24
45 6150MIRIAM PASCUAL FERNANDEZABSOLUT SPORTABF01:20:3033400:25:1132700:42:1027.0401:07:2139100:13:0900:01:4400:01:30
46 6044GINA CANSECO RIBASC.E. VILA OLIMPICAABF01:20:3231700:23:5334000:43:5725.9401:07:5037800:12:4200:01:4900:01:27
47 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:20:3231800:23:5534100:44:1925.7201:08:1435900:12:1800:01:3500:01:50
48 5095CLAUDIA SOGAS LOPEZGAVA TRIATLOJNF01:21:4634700:26:4430500:40:5827.8301:07:4240200:14:0400:01:1500:01:04
49 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:22:31000:00:00000:00:000.0001:09:1939200:13:1200:00:0000:01:34
50 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF01:22:3226500:22:0935600:47:2324.0601:09:3238900:13:0000:01:2900:01:16
51 55SONIA RODRIGUEZ FRAMISCLUB TRIATLO BLANESV1F01:22:56000:00:00000:00:000.0001:09:5838800:12:5800:00:0000:02:02
52 6217PAULA FERNANDEZ BACERRAT-BIKES CLUB TRIATLOCDF01:23:2135000:27:4230200:40:5227.9001:08:3440700:14:4700:01:3700:01:31
53 6133ESTER DE LA FUENTE ALMEIDC.E. VILA OLIMPICAABF01:23:3333200:25:0534800:45:4624.9101:10:5137700:12:4200:01:3100:01:40
54 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:23:59000:00:00000:00:000.0001:11:1837600:12:4100:00:0000:01:55
55 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:24:3734300:26:0734900:45:5024.8701:11:5737400:12:4000:01:3600:01:24
56 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLABF01:24:3732400:24:5135400:47:0724.2001:11:5837100:12:3900:01:4700:01:50
57 6232SARA CASAS GARCÍACLUB TRIATLO BLANESABF01:26:0134900:27:2834300:44:3125.6101:11:5940100:14:0200:01:3100:01:55
58 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:26:0135100:27:4434200:44:3125.6101:12:1539900:13:4600:01:1400:01:26
59 5198ANNA GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATSUB23F01:26:2935500:28:2433900:43:3426.1701:11:5840500:14:3100:01:2600:01:13
60 6067MERITXELL LÓPEZ CONDEC. TRIATLO MONTORNESV1F01:29:5035700:29:2934700:45:4024.9601:15:0940600:14:4100:01:2000:01:31
61 6229NURIA TIJERO GONZALEZCLUB TRIATLO BLANESV1F01:31:1835800:29:4535000:45:5024.8701:15:3541000:15:4300:01:3600:02:04
62 4099ANABEL PIMENTEL DEL RIOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF01:31:2135600:28:5635700:48:1823.6001:17:1440300:14:0700:01:2600:01:24
63 6234CLARA VERGÉS BALLESTEROSCLUB TRIATLO BLANESJNF01:32:0234800:26:5435900:51:3222.1201:18:2639700:13:3600:01:3300:01:45
64 6230ROSER SOLA ARMADASTRIACTIVA L AMETLLA DEL VCDF01:37:2435900:31:0035800:50:5322.4001:21:5340800:15:3100:01:4000:01:39


NF 6149MARTA BOTSORA TOLOCHKOC.A. IGUALADASUB23F00:00:00000:21:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1800:00:00




NP 5064BERTA HIJOS GAGOC.E. VILA OLIMPICAABF
NP 5199ANNA CARRIÓN I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF
NP 6221LAURA MARTÍN CANOCLUB ESPORTIU Z5ABF
NP 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF
NP 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF
NP 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F
NP 5034JULIA LEIRADO SILVAABSOLUT SPORTABF
NP 1921MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F
NP 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F
NP 6023VERONICA PEREZ CARRANZAC. TRIATLO MONTORNESABF
NP 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF
NP 6054IVET RUBIO COMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF
NP 92EVA DONAT VEIGAC.N. CATALUNYAV2F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32