RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
468 415 409 5 1 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:53:07100:15:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:54:00200:15:542500:30:1337.7300:46:07100:07:5300:00:3400:00:00
3 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIFLOR DE TRIATLOSUB23M00:54:13400:15:572400:30:1337.7300:46:10300:08:0300:00:3700:00:00
4 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM00:54:18500:15:572200:30:1237.7500:46:09500:08:0900:00:3600:00:00
5 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:54:211100:16:211500:30:0038.0000:46:21200:08:0000:00:4600:00:00
6 7186GUILLAUME LACLERGUELLICENCIA DE DIAV1M00:54:23600:15:583000:30:1637.6700:46:14400:08:0900:00:3900:00:00
7 4400JOAN MENGUAL BORDASC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:54:24700:16:062000:30:0937.8100:46:15600:08:0900:00:3700:00:00
8 3597JORDAN BELEFFICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:54:25900:16:071700:30:0537.8900:46:12900:08:1300:00:3600:00:00
9 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM00:54:30300:15:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM00:54:381400:16:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4000:00:00
11 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:54:391600:16:28400:29:3738.4900:46:052400:08:3400:00:3600:00:00
12 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:54:441000:16:082300:30:1237.7500:46:201400:08:2400:00:3900:00:00
13 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M00:54:551200:16:221300:29:5538.1100:46:172900:08:3800:00:3900:00:00
14 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:55:011300:16:231200:29:5338.1500:46:163500:08:4500:00:3900:00:00
15 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM00:55:392200:17:082600:30:1437.7100:47:221100:08:1700:00:4900:00:00
16 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:55:432400:17:093300:30:1837.6200:47:271000:08:1600:01:0100:00:00
17 985POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:55:451500:16:246400:30:5936.7900:47:231300:08:2200:00:5100:00:00
18 4235ROBERT DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM00:55:472000:17:072800:30:1537.6900:47:221700:08:2500:00:4700:00:00
19 1517POL PUEYO SOLACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:55:48800:16:078300:31:3036.1900:47:37800:08:1100:00:4000:00:00
20 4594ORIOL ALONSO SERRANOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:55:491900:17:044300:30:3537.2800:47:39700:08:1000:01:0300:00:00
21 2476JOSE LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:55:551700:16:544100:30:3237.3400:47:261900:08:2900:00:4100:00:00
22 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M00:55:562500:17:123800:30:2037.5800:47:321500:08:2400:00:4100:00:00
23 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M00:56:012800:17:152100:30:1137.7700:47:262500:08:3500:00:5800:00:00
24 3326SERGI SAEZ DAMASC.A. LES TORTUGUESABM00:56:032100:17:073600:30:1937.6000:47:262700:08:3700:00:4400:00:00
25 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM00:56:052300:17:094200:30:3237.3400:47:411600:08:2400:00:4300:00:00
26 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:56:064700:17:53300:29:3538.5400:47:282800:08:3800:00:4000:00:00
27 4899CESC LLAURADO VERNETFLOR DE TRIATLOCDM00:56:073500:17:241600:30:0537.8900:47:293000:08:3800:00:4400:00:00
28 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:56:072600:17:143700:30:2037.5800:47:342300:08:3300:00:3900:00:00
29 3636ALBERT LOPEZ DEULOFEUCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:56:082900:17:172900:30:1637.6700:47:332600:08:3500:00:4000:00:00
30 3958JORDI LINARES HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:56:093200:17:201800:30:0637.8700:47:263400:08:4300:00:4100:00:00
31 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:56:113300:17:233100:30:1737.6400:47:402100:08:3100:00:4200:00:00
32 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M00:56:155000:17:56600:29:3838.4700:47:343100:08:4100:00:4700:00:00
33 4260FERNANDO DIETSCHETEAM TRIRELAYV1M00:56:173000:17:183400:30:1837.6200:47:363200:08:4100:00:4400:00:00
34 3312ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:56:224400:17:50800:29:4438.3400:47:343900:08:4800:00:3900:00:00
35 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:56:234500:17:52700:29:3838.4700:47:304300:08:5300:00:3700:00:00
36 5674JAVI CIRCUJANO VALDERRAMAC.N. MATAROV1M00:56:244300:17:501000:29:4838.2600:47:383600:08:4600:00:4100:00:00
37 332SERGI MARTINEZ MERODIOINDEPENDIENTEABM00:56:253100:17:193500:30:1937.6000:47:383700:08:4700:00:4300:00:00
38 937EDUARDO CAMPANARIO GALANCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:56:281800:16:554600:30:4237.1300:47:374200:08:5100:00:3800:00:00
39 3866ALBERT CODINA URGELESINDEPENDIENTESUB23M00:56:334000:17:451100:29:5038.2100:47:354800:08:5800:00:4000:00:00
40 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:56:354100:17:45900:29:4838.2600:47:335400:09:0200:00:3800:00:00
41 8043ANTONIO JESÚS SÁNCHEZ LLATRIATLON ALMENDRALEJOABM00:56:393600:17:252700:30:1437.7100:47:395100:09:0000:00:3800:00:00
42 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROJNM00:56:444200:17:49500:29:3738.4900:47:267600:09:1800:00:4200:00:00
43 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:56:453700:17:261900:30:0737.8500:47:336600:09:1200:00:5300:00:00
44 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONCDM00:56:546200:18:06200:29:1538.9700:47:2110000:09:3300:00:4000:00:00
45 4414ALBERTO DIAZ LOPEZTEAM TRIRELAYABM00:57:163400:17:243200:30:1737.6400:47:4110300:09:3500:00:4900:00:00
46 4321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINTRICBM-CALELLAV1M00:57:195500:17:575700:30:5536.8700:48:521800:08:2700:01:0000:00:00
47 2574LUIS ESTORNELL MARTIN-CORC.E. NO TE PARESABM00:57:276900:18:134800:30:4537.0700:48:582000:08:2900:00:4300:00:00
48 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZTEAM TRIRELAYABM00:57:304900:17:547400:31:1636.4600:49:101200:08:2000:01:0100:00:00
49 2907CARLOS LUIS PERELLOCLUB ATLETISME OLESAABM00:57:456100:18:066200:30:5736.8300:49:033300:08:4200:01:0000:00:00
50 4195PEDRO AGUILERACLUB PROAMABM00:57:506500:18:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4800:00:00
51 5084MARTI CODINA BOQUETC.N. MATAROCDM00:57:513800:17:298700:31:3336.1300:49:024000:08:4900:00:4300:00:00
52 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM00:57:566800:18:125300:30:4936.9900:49:014600:08:5500:00:5100:00:00
53 8036JAVIER GARCIA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM00:57:577800:18:194000:30:3037.3800:48:496100:09:0800:01:0000:00:00
54 8047UNAI ESPINAL MARQUEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:57:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 4613RAFA MARTÍNEZ SANTOSTGCBINNABM00:58:025900:18:057000:31:0936.6000:49:143800:08:4800:00:4700:00:00
56 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M00:58:045300:17:576800:31:0436.7000:49:015500:09:0300:00:5000:00:00
57 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M00:58:047500:18:164500:30:3737.2300:48:536400:09:1100:00:3800:00:00
58 5930OSCAR BERTRAN AGUILARC.N. SABADELLV1M00:58:084600:17:537300:31:1336.5200:49:065200:09:0200:00:5400:00:00
59 3384RODOLPHE BAYLONFLOR DE TRIATLOABM00:58:108100:18:215000:30:4737.0300:49:085300:09:0200:00:4400:00:00
60 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM00:58:158700:18:254400:30:3637.2500:49:016800:09:1400:00:3800:00:00
61 316SAMUEL HUERTA RODRIGUEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:58:177400:18:156000:30:5636.8500:49:115800:09:0600:00:5200:00:00
62 4926RAUL SAYAGO VILLARRAZOCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:58:185100:17:567200:31:1236.5400:49:086300:09:1000:00:4900:00:00
63 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:58:206300:18:095500:30:5436.8900:49:037300:09:1700:00:4500:00:00
64 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5JNM00:58:258000:18:213900:30:3037.3800:48:5110100:09:3400:00:4100:00:00
65 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M00:58:288800:18:255200:30:4737.0300:49:126900:09:1600:00:4400:00:00
66 5673JORDI ROYES YUBEROTEAM TRIRELAYV1M00:58:327700:18:195900:30:5636.8500:49:157200:09:1700:00:4400:00:00
67 3507ALBERT REDOLAD CANALDAC.N. MOLINS DE REISUB23M00:58:396400:18:106700:31:0436.7000:49:149000:09:2500:00:4900:00:00
68 4529JOSEP MARÍA NOVELLAS COLLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:58:426600:18:125800:30:5636.8500:49:0810200:09:3400:00:5400:00:00
69 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M00:58:4411900:19:041400:29:5738.0600:49:0111500:09:4300:00:4400:00:00
70 5011JOSEP CANTOS TRIATLO LHOSPITALETABM00:58:465600:18:019500:31:5135.7900:49:524500:08:5400:01:1800:00:00
71 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:58:515200:17:566100:30:5736.8300:48:5314100:09:5800:00:3900:00:00
72 4971XAVIER GOMEZ JORDANAINDEPENDIENTEABM00:59:094800:17:5410600:32:0335.5700:49:576500:09:1200:01:2800:00:00
73 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:59:106000:18:055100:30:4737.0300:48:5217000:10:1800:00:4000:00:00
74 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M00:59:1111400:18:556300:30:5836.8100:49:537400:09:1800:00:3900:00:00
75 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM00:59:139600:18:367500:31:1936.4000:49:557500:09:1800:00:5000:00:00
76 5605JONATHAN MENDEZ LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:59:148900:18:268200:31:2636.2700:49:528400:09:2200:00:4400:00:00
77 4725SALVADOR MARTINEZ GUTIERRCLUB NATACIO MINORISAV1M00:59:307600:18:1712300:32:2335.2000:50:404100:08:5000:00:5000:00:00
78 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:59:3410800:18:477600:31:2036.3800:50:079400:09:2700:00:4200:00:00
79 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM00:59:3511200:18:506500:31:0136.7500:49:5111600:09:4400:00:4200:00:00
80 6102PAU GUITERAS I PAIXAUCLUB NATACIO MINORISACDM00:59:378300:18:2211300:32:1235.4000:50:345600:09:0300:00:5100:00:00
81 6174DIEGO SANCHEZ GARCIAFLOR DE TRIATLOCDM00:59:399200:18:297900:31:2336.3300:49:5212100:09:4700:00:4300:00:00
82 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:59:436700:18:126600:31:0236.7300:49:1418800:10:2900:00:4100:00:00
83 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VACLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:59:432700:17:1416700:33:3633.9300:50:504400:08:5300:00:4400:00:00
84 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M00:59:457200:18:1412900:32:3534.9900:50:494700:08:5600:00:5700:00:00
85 6117PAU LANCIS BALASCHTRICBM-CALELLAJNM00:59:4510400:18:4510400:32:0235.5900:50:474900:08:5800:00:5100:00:00
86 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M00:59:4815800:19:444900:30:4637.0500:50:307700:09:1800:00:4200:00:00
87 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:59:4910100:18:4110300:32:0035.6300:50:416200:09:0800:00:4600:00:00
88 1485REYNOLD GONZALEZ FERNANDEASS TRIATLETES MANRESANSV1M00:59:539500:18:3611500:32:1435.3700:50:505700:09:0300:00:4600:00:00
89 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M00:59:5712500:19:097700:31:2136.3600:50:309300:09:2700:00:4500:00:00
90 5326CHRISTOPHER ROSSA JOELFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:59:583900:17:4415300:33:0834.4100:50:525900:09:0600:00:5600:00:00
91 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:59:5911000:18:499100:31:3936.0200:50:289800:09:3100:00:4700:00:00
92 6032MAX SANCHEZ GONZALEZGAVA TRIATLOCDM00:59:5910300:18:429700:31:5235.7700:50:348800:09:2500:00:4200:00:00
93 6004MIQUEL MARTÍNEZ MOYAC.N. VIC-ETBABM00:59:5912800:19:118100:31:2536.2900:50:368600:09:2300:00:5100:00:00
94 4684MARC SANGES PRADASL3SCOLA SANT JUSTCDM01:00:0012400:19:098500:31:3136.1700:50:407800:09:2000:00:4200:00:00
95 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:00:029300:18:2911200:32:1135.4200:50:408200:09:2200:00:4900:00:00
96 4538ARNAU GOMEZ CATALACLUB ESPORTIU Z5CDM01:00:049100:18:2812600:32:2935.0900:50:576000:09:0700:00:4800:00:00
97 5780OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOV1M01:00:0511300:18:5310000:31:5635.7000:50:497000:09:1600:00:5800:00:00
98 3605ALBERT OLIVER RIBETEAM TRIRELAYCDM01:00:069800:18:409400:31:5035.8100:50:3010500:09:3600:01:3700:00:00
99 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:00:069700:18:3910700:32:0635.5100:50:458100:09:2100:00:4700:00:00
100 4574ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM TRIRELAYABF01:00:0712600:19:108600:31:3336.1300:50:438700:09:2400:01:0200:00:00
101 3090EDUARD GALLARDO MARTINEZC.N. TERRASSAABM01:00:097900:18:2012700:32:2935.0900:50:497900:09:2000:00:4300:00:00
102 6127RAÚL DAVID GONZÁLEZ DEL PC.E.E. SANT GERVASIV1M01:00:125800:18:0416600:33:3633.9300:51:402200:08:3200:02:0400:00:00
103 4816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:00:1313400:19:228000:31:2436.3100:50:469200:09:2700:01:0300:00:00
104 5816LUCAS SAENZ DIAZTRANSTRIATLONCDM01:00:137000:18:1312000:32:2035.2600:50:3311200:09:4000:00:4000:00:00
105 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:00:1410700:18:469300:31:4935.8300:50:3510800:09:3900:00:4900:00:00
106 5176ARIEL KISIELNICKICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:00:167300:18:1514900:33:0234.5100:51:175000:08:5900:00:4600:00:00
107 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:00:1813200:19:217100:31:1236.5400:50:3311700:09:4500:00:4400:00:00
108 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:00:218400:18:2211100:32:1135.4200:50:3312500:09:4800:00:5300:00:00
109 2846ANDRES JIMENEZ PEÑATRIATLO LHOSPITALETV1M01:00:2410900:18:4810800:32:0735.5000:50:559600:09:2900:01:0600:00:00
110 5867ALAN TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:00:3215100:19:385400:30:5336.9100:50:3114200:10:0100:00:4000:00:00
111 3841JORDI MIRANDA ALFRANCACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:3215400:19:395600:30:5536.8700:50:3413900:09:5800:00:3900:00:00
112 4531ALEX CASTAÑO CUELLARCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:00:3410000:18:4112400:32:2735.1300:51:089100:09:2600:01:0300:00:00
113 8034JOAQUIN LAVADO TRASMONTELLICENCIA DE DIAV1M01:00:349000:18:2812100:32:2035.2600:50:4811900:09:4600:00:4900:00:00
114 1047FELICIANO GARCIA BAUTISTACLUB ATLETISME OLESAV1M01:00:345400:17:5715900:33:2134.1800:51:187100:09:1600:01:0700:00:00
115 4799LUCAS ARTIGAS RODRIGUEZC.N. TARRACOJNM01:00:388200:18:2111600:32:1535.3500:50:3614400:10:0200:01:1800:00:00
116 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M01:00:4015200:19:386900:31:0636.6600:50:4413500:09:5600:00:4500:00:00
117 156LUCIANO FISCHERTRANSTRIATLONV1M01:00:4113300:19:227800:31:2136.3600:50:4314000:09:5800:00:4900:00:00
118 5581VICENTE MARTINEZ MATEA CLUB ESPORTIU Z5ABM01:00:5012200:19:088400:31:3036.1900:50:3816100:10:1200:00:5700:00:00
119 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.JNM01:00:5111600:18:599000:31:3636.0800:50:3516700:10:1600:00:4300:00:00
120 5670GONZALO MARTIN LOPEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23M01:00:517100:18:1413800:32:4634.7900:51:0013300:09:5100:00:5100:00:00
121 6113MARC HERREROS GRIERAC.N. VIC-ETBABM01:00:5911500:18:5511800:32:1835.2900:51:1311800:09:4600:01:0200:00:00
122 3205DAVID ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:01:0010200:18:4212200:32:2035.2600:51:0213800:09:5800:00:4500:00:00
123 5083ANIOL FLORIACH MARFAC.N. MATAROJNM01:01:0510500:18:459900:31:5435.7400:50:3918300:10:2600:01:2100:00:00
124 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:01:2214100:19:3212500:32:2835.1100:52:008500:09:2200:00:5800:00:00
125 3356RAMON PUJOL DESCALSCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:01:2213000:19:1114400:32:5134.7000:52:028000:09:2000:01:1200:00:00
126 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:01:2516400:19:474700:30:4237.1300:50:2923000:10:5600:00:4900:00:00
127 6103SIMON ALONSO OLIVEROSCLUB NATACIO BARCELONACDM01:01:3410600:18:4510500:32:0335.5700:50:4821900:10:4600:00:5100:00:00
128 6112POL FERNÁNDEZ SAUSC.N. VIC-ETBJNM01:01:4017000:19:5411000:32:0935.4600:52:0310700:09:3700:00:5800:00:00
129 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:01:438600:18:2417600:33:5133.6800:52:159500:09:2800:01:0500:00:00
130 8021MARC GARCIA FERRERLLICENCIA DE DIAABM01:01:50000:00:00000:00:000.0000:51:1020800:10:4000:00:0000:00:00
131 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:01:5812900:19:1115000:33:0434.4800:52:1511400:09:4300:01:0900:00:00
132 4911JOAN AMETLLER SERRAC.N. MATAROABM01:01:5913500:19:2613500:32:4034.9000:52:0613400:09:5300:01:0800:00:00
133 4642SERGI MARZO VENTURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:02:0115900:19:4413300:32:3834.9300:52:2211000:09:3900:01:0800:00:00
134 3902EDUARD SEGURA FLIXCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:02:0118800:20:1410100:31:5635.7000:52:1013200:09:5100:00:4600:00:00
135 8020OLIVER MORGADE TOLEDOLLICENCIA DE DIAABM01:02:0214400:19:3514700:32:5734.6000:52:329700:09:3000:01:2300:00:00
136 2360LUIS ALBERTO SEVILLA HERVCLUB ATLETISME OLESAABM01:02:135700:18:0320200:34:4532.8100:52:488900:09:2500:00:5300:00:00
137 264GONZALO MARCHENA MARSETCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:02:1616900:19:5411700:32:1835.2900:52:1214800:10:0400:00:5700:00:00
138 258JORDI CARRASCO BALDOCLUB NATACIO CALDESABM01:02:1912300:19:098900:31:3536.0900:50:4427500:11:3500:00:4200:00:00
139 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:02:2113700:19:2715400:33:1334.3200:52:4011300:09:4100:01:1100:00:00
140 2031ENRIC GIL MARESC.N. VIC-ETBV3M01:02:2418300:20:0711900:32:2035.2600:52:2713700:09:5700:00:4500:00:00
141 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MINORISACDM01:02:2515600:19:4313900:32:4634.7900:52:2913600:09:5600:00:4300:00:00
142 4764JOAQUIM COOPER JORDANC.N. SABADELLV1M01:02:3417200:19:589600:31:5235.7700:51:5021400:10:4400:00:4700:00:00
143 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM01:02:3714700:19:3614000:32:4734.7700:52:2316500:10:1400:01:0900:00:00
144 6121FERRAN RUSIÑOL BIGASC.A. LES TORTUGUESCDM01:02:3721300:20:399800:31:5435.7400:52:3315000:10:0400:00:5200:00:00
145 4523JOAN RAMON MARTINEZ ESCORTRANSTRIATLONV2M01:02:5014200:19:3414600:32:5634.6200:52:3017300:10:2000:01:1400:00:00
146 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:5120500:20:2610900:32:0835.4800:52:3416800:10:1700:00:4500:00:00
147 3432ADAM GOLDTHORPWE RUN TEAMV1M01:02:5317600:20:0414200:32:4834.7600:52:5214300:10:0100:00:4800:00:00
148 492JULI PEINADO CLAPÉSTEAM TRIRELAYABM01:02:5515500:19:4014500:32:5334.6700:52:3317700:10:2200:01:1800:00:00
149 2223ORIOL PALAU I FERNANDEZT3 TEAMV1M01:03:0119300:20:1713200:32:3734.9500:52:5415300:10:0700:01:0500:00:00
150 2787MANEL ALBA PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:03:0318200:20:0713700:32:4534.8100:52:5215700:10:1100:01:0500:00:00
151 5629SERGI LA ROSA CRUZCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:03:0519600:20:2113400:32:3934.9200:53:0015100:10:0500:01:0300:00:00
152 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:03:0718600:20:1114100:32:4834.7600:52:5915600:10:0800:00:5600:00:00
153 3319OSCAR JIMENEZ GALLEGOC.E. VILA OLIMPICAABM01:03:0817900:20:0513600:32:4234.8600:52:4717600:10:2100:01:0100:00:00
154 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:03:1219000:20:1613000:32:3534.9900:52:5117500:10:2100:00:5800:00:00
155 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:03:1219100:20:1612800:32:3135.0600:52:4718200:10:2500:00:5800:00:00
156 4257SALVADOR PEREZ MARTITRANSTRIATLONJNM01:03:2016100:19:4614300:32:4934.7400:52:3521700:10:4500:01:0000:00:00
157 3981GERARD COMIS LOZANOC.E.T. DISTANCEABM01:03:3120800:20:3311400:32:1335.3900:52:4621600:10:4500:00:4800:00:00
158 5671FRANCESC XAVIER RICO CALDINDEPENDIENTEV3M01:03:3514300:19:3417100:33:4233.8300:53:1617200:10:1900:01:0500:00:00
159 4113ALEIX CALAFELL PUIGINDEPENDIENTEABM01:03:3817500:20:0315200:33:0634.4400:53:0918700:10:2900:00:5100:00:00
160 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:03:4013800:19:3016000:33:2134.1800:52:5122600:10:4900:01:0100:00:00
161 6078RUBEN MALVESI MARTINEZC.N. MATAROABM01:03:4120400:20:2513100:32:3734.9500:53:0220600:10:3900:01:0000:00:00
162 2859ADRIA MITJA CABEZOSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:03:4122400:20:539200:31:4435.9200:52:3723700:11:0400:00:4000:00:00
163 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM01:03:4216600:19:5318400:34:0933.3800:54:0211100:09:4000:00:4400:00:00
164 2418JORDI GALIAN TORRASC.N. VIC-ETBABM01:03:5422100:20:5010200:31:5735.6800:52:4724200:11:0700:00:4100:00:00
165 5066ERIKA ROBLEDA GRACIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:03:5812100:19:0821600:35:1532.3400:54:2310400:09:3500:00:4400:00:00
166 4551VICTOR FERRANDO SALARICHGAVA TRIATLOCDM01:04:0314000:19:3216500:33:3234.0000:53:0423400:10:5900:00:4000:00:00
167 8039ÁLVARO FERNÁNDEZ ALEGRELLICENCIA DE DIAABM01:04:1013600:19:2722300:35:3032.1100:54:576700:09:1300:01:0000:00:00
168 858JOAN PEREZ LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSSUB23M01:04:1014500:19:3519900:34:3233.0100:54:0714500:10:0300:00:5300:00:00
169 4709PAULA LOPEZ CASTILLOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:04:1114800:19:3720300:34:4632.7900:54:2312800:09:4800:00:4900:00:00
170 6142RAUL MAÍZ SANTÍNCLUB ESPORTIU Z5ABM01:04:13000:00:00000:00:000.0000:54:518300:09:2200:00:0000:00:00
171 5859CARLES ARAGONES MALLENC.N. TARRACOCDM01:04:2311800:19:0321500:35:1332.3700:54:1615400:10:0700:00:5400:00:00
172 5727DANI MELLADO MELLADO COMACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:04:2423000:20:5916800:33:3833.8900:54:3712400:09:4700:01:0900:00:00
173 4109LAURA SANZBERRO SOLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:04:2516500:19:5120400:34:4732.7700:54:3812300:09:4700:01:1600:00:00
174 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M01:04:2513100:19:1721900:35:2232.2300:54:3912000:09:4600:01:0500:00:00
175 6123ALICE VICTORIA TOZERCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:04:2811700:19:0122700:35:4831.8400:54:4910900:09:3900:01:5600:00:00
176 5653CARLOS AGUADO GARCIAINDEPENDIENTEV2M01:04:4118700:20:1419100:34:2033.2000:54:3415200:10:0700:01:0500:00:00
177 6122POL ROVIRA COMASC.N. VIC-ETBCDM01:04:4420100:20:2318500:34:1033.3700:54:3315800:10:1100:00:5300:00:00
178 8007DAVID QUIRANT RECORTLLICENCIA DE DIAV1M01:04:4518900:20:1519000:34:1733.2500:54:3216300:10:1300:01:0200:00:00
179 3054JORDI PUJOL BELLALTATEAM TRIRELAYV1M01:04:4615000:19:3821800:35:2032.2600:54:5812600:09:4800:01:4000:00:00
180 8008ANTONIO CANALLLICENCIA DE DIAV1M01:04:4719900:20:2218600:34:1133.3500:54:3316600:10:1400:01:0300:00:00
181 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:04:5019400:20:1818200:34:0833.4000:54:2618000:10:2400:01:0400:00:00
182 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV3M01:04:5122900:20:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
183 4042MARTI PASTOR GALTESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:04:5611100:18:5019200:34:2233.1700:53:1228600:11:4400:00:4700:00:00
184 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:04:5622500:20:5316200:33:2534.1100:54:1820400:10:3800:00:3900:00:00
185 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:04:5822800:20:5816100:33:2334.1500:54:2120100:10:3700:00:4500:00:00
186 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:05:0121400:20:4117800:33:5733.5800:54:3817800:10:2300:00:5800:00:00
187 8022FRAN GARCIA VALDESLLICENCIA DE DIAABM01:05:0219800:20:2120600:34:5132.7100:55:1213100:09:5000:01:3000:00:00
188 7178SANTI NOVELLON ARGUELLOLLICENCIA DE DIAABM01:05:0421600:20:4617200:33:4333.8100:54:2919900:10:3500:01:0200:00:00
189 4801ALEJANDRO CANTALLOPS PEREC.N. SABADELLCDM01:05:0520300:20:2518700:34:1233.3300:54:3718600:10:2800:01:1100:00:00
190 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M01:05:0525300:21:3214800:32:5834.5800:54:3019500:10:3500:01:0200:00:00
191 7184ALEJANDRO NARANJOLLICENCIA DE DIAV1M01:05:0639400:28:09100:21:5651.9800:50:0539100:15:0100:00:5900:00:00
192 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:05:0818500:20:1019300:34:2333.1600:54:3319800:10:3500:01:0500:00:00
193 6125MIGUEL HERNÁNDEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:05:1123500:21:0315800:33:2034.2000:54:2322500:10:4800:00:4600:00:00
194 6126JOSÉ MARÍA NEVADO DÍAZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:05:1323100:21:0116400:33:3134.0100:54:3220900:10:4100:01:1900:00:00
195 5532CARLOS MEJIA GALLEGOC.N. TARRACOCDM01:05:138500:18:2424400:36:2531.3000:54:4918100:10:2400:02:2000:00:00
196 8040DANIEL JIMÉNEZ GARCIA LLICENCIA DE DIAABM01:05:1319200:20:1719800:34:3033.0400:54:4718400:10:2600:01:0000:00:00
197 4232MARTI CERVANTES CABASTRICBM-CALELLACDM01:05:1517100:19:5718300:34:0933.3800:54:0624500:11:0900:00:4200:00:00
198 4679TONY SAYAGO RODRIGUEZC.N. MATAROV1M01:05:1918000:20:0622100:35:2532.1900:55:3112700:09:4800:01:2000:00:00
199 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:2223200:21:0217000:33:4233.8300:54:4420300:10:3800:01:3100:00:00
200 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:05:4117700:20:0520700:34:5232.7000:54:5721500:10:4400:00:5300:00:00
201 820ROGER ARIBAU GISBERTCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:05:4216000:19:4421300:35:0532.4900:54:4922800:10:5300:01:1200:00:00
202 1960IVET FARRIOLS ARIMONTT3 TEAMABF01:05:5122600:20:5418900:34:1433.3000:55:0821300:10:4300:01:0600:00:00
203 2709ALONSO GARCIA MARTINL3SCOLA SANT JUSTCDM01:06:0217800:20:0519400:34:2533.1200:54:3027100:11:3200:00:5100:00:00
204 4980ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M01:06:0420600:20:2822000:35:2532.1900:55:5315900:10:1100:01:2600:00:00
205 6079JOSE ANTONIO MATEO GUERRETRIATLO PALLEJAABM01:06:0614900:19:3724800:36:4031.0900:56:1713000:09:4900:01:1100:00:00
206 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLTEAM TRIRELAYABM01:06:1914600:19:3621700:35:1532.3400:54:5126500:11:2800:01:0100:00:00
207 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDIENTEV1M01:06:2220200:20:2419500:34:2733.0900:54:5127000:11:3100:01:0800:00:00
208 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:06:3021000:20:3522500:35:4331.9200:56:1816200:10:1200:01:2500:00:00
209 5649CESAR SORIA SEVILLAINDEPENDIENTEV1M01:06:3024200:21:1917300:33:4633.7600:55:0526300:11:2500:01:2000:00:00
210 2242JOAN POL IVORRA IDAÑEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:06:3117300:19:5923500:36:0031.6700:55:5919400:10:3200:00:5800:00:00
211 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:06:4215300:19:3924600:36:3231.2000:56:1119300:10:3100:00:4900:00:00
212 4664BRENDA TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:06:4224700:21:2619700:34:2933.0600:55:5522100:10:4700:00:4900:00:00
213 6098ARNAU MONTASELL ESCRICHEC.N. SABADELLJNM01:06:4221700:20:4718800:34:1333.3200:55:0028400:11:4200:01:0700:00:00
214 2446YAGO DURAN DURAN BASTRICBM-CALELLAJNM01:06:4513900:19:3021400:35:1032.4200:54:4030400:12:0500:00:5800:00:00
215 2157J. DAVID FERNANDEZ MARTINCLUB ESPORTIU Z5V2M01:06:5921900:20:4822900:35:5031.8100:56:3817400:10:2100:01:0400:00:00
216 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:07:0224400:21:2421000:35:0032.5700:56:2420200:10:3800:01:1700:00:00
217 6028HUGO SACO PEREZGAVA TRIATLOCDM01:07:039400:18:3528700:38:5629.2800:57:319900:09:3200:00:4600:00:00
218 5568PAU ELIAS VIÑASL3SCOLA SANT JUSTCDM01:07:069900:18:4128500:38:4829.3800:57:2910600:09:3700:00:5100:00:00
219 4220MARÇAL ROIG MOLLFULLEDATRICBM-CALELLACDM01:07:0818100:20:0626200:36:5930.8200:57:0514700:10:0300:00:4900:00:00
220 419ANDRES GARCIA RODRIGUEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:07:1216700:19:5327200:37:3230.3700:57:2512200:09:4700:01:3000:00:00
221 4135JESUS VEGAS FERNANDEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:07:1227500:22:1617400:33:4733.7400:56:0324400:11:0900:01:1200:00:00
222 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:07:1427900:22:2516900:33:3833.8900:56:0325000:11:1100:01:0500:00:00
223 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM TRIRELAYV2M01:07:2922700:20:5722200:35:2732.1600:56:2424000:11:0500:01:0500:00:00
224 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:07:3520000:20:2225600:36:5430.8900:57:1617100:10:1900:01:0200:00:00
225 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:07:3822300:20:5225200:36:4331.0500:57:3514600:10:0300:00:5500:00:00
226 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:07:3922200:20:5123900:36:1331.4800:57:0419700:10:3500:00:4700:00:00
227 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:07:4121800:20:4724500:36:3031.2300:57:1717900:10:2400:01:1300:00:00
228 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONCDM01:07:4716200:19:4625400:36:4830.9800:56:3425300:11:1300:01:1300:00:00
229 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV3M01:07:4827400:22:1421200:35:0432.5100:57:1819000:10:3000:00:5200:00:00
230 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:07:5120900:20:3426500:37:0430.7600:57:3816400:10:1300:01:1700:00:00
231 5485GEMMA GREGORIS DEL SAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:07:5221100:20:3825300:36:4631.0100:57:2418500:10:2800:01:0700:00:00
232 6045LLEIR FORNS ORTEGAC. TRIATLO MONTORNESCDM01:08:0024500:21:2420500:34:4932.7400:56:1328800:11:4700:01:0100:00:00
233 301IAN MOLINA GARCIAC.E. RAYOTEAMCDM01:08:0023800:21:0723700:36:1131.5100:57:1821100:10:4200:00:4800:00:00
234 209XAVIER SANCHO GALLARTC.E. RAYOTEAMV1M01:08:0225600:21:3723400:35:5531.7400:57:3219100:10:3000:01:1200:00:00
235 5633OSCAR MASO FERRERESCLUB ESPORTIU Z5V1M01:08:0326200:21:4919600:34:2833.0800:56:1728700:11:4600:01:1800:00:00
236 4925JOAN GORDILLO GARCIATEAM TRIRELAYV1M01:08:0523300:21:0224300:36:2331.3300:57:2520700:10:4000:01:2800:00:00
237 4890JOAQUIN DE ABREU NAVASC.E.E. SANT GERVASIV1M01:08:0921200:20:3926100:36:5930.8200:57:3819200:10:3100:02:0100:00:00
238 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV3M01:08:0925900:21:4222800:35:4831.8400:57:3020500:10:3900:01:2000:00:00
239 8023MARCO GAMEZ COBOSLLICENCIA DE DIAABM01:08:1128900:22:4115700:33:1734.2500:55:5830900:12:1300:00:4800:00:00
240 3780TONI LAPUENTE SALABERTINDEPENDIENTEV1M01:08:1325200:21:3123300:35:5431.7500:57:2522400:10:4800:01:0800:00:00
241 4994XAVIER RIERA MARGARITCLUB TRIATLO LEIX DE NAVAABM01:08:1625800:21:4220800:34:5732.6200:56:3927800:11:3700:00:5400:00:00
242 6059MIQUEL JORDÁN SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5V1M01:08:1627600:22:1620900:34:5932.5900:57:1523600:11:0100:00:5000:00:00
243 297RICARDO LUIS LAZARTE CONQPRAT TRIATLO 1994V3M01:08:2032900:24:0515100:33:0634.4400:57:1124600:11:0900:00:5000:00:00
244 4527PAU SOLANO GOMEZCLUB TRITRAININGABM01:08:2426900:22:0720100:34:4432.8200:56:5127200:11:3300:01:0700:00:00
245 6053PABLO LOPEZ LUENGOC. TRIATLO MONTORNESCDM01:08:2616300:19:4727100:37:2830.4300:57:1524900:11:1100:01:0200:00:00
246 4093EVA PEREZ DEL RIOTRANSTRIATLONV1F01:08:2726100:21:4522600:35:4331.9200:57:2823300:10:5900:00:5300:00:00
247 408ANTONIO RUIZ CATALANCLUB TRIATLO BLANESV2M01:08:3322000:20:4925800:36:5630.8700:57:4522300:10:4800:01:0700:00:00
248 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:08:3427800:22:1817500:33:5033.6900:56:0832200:12:2600:01:0600:00:00
249 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F01:08:4326500:21:5623000:35:5031.8100:57:4623100:10:5700:01:0900:00:00
250 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV2M01:08:4624000:21:1225900:36:5730.8500:58:0920000:10:3700:01:0500:00:00
251 6048SERGIO CABALLERO MORÁNGAVA TRIATLOCDM01:08:4816800:19:5428600:38:5029.3600:58:4414900:10:0400:00:4800:00:00
252 4548OSCAR RODRIGUEZ PEREZCLUB TRIATLO BLANESJNM01:08:5818400:20:0726600:37:1330.6300:57:2028200:11:3800:00:5800:00:00
253 2668JOAN BALLESCA VILERTCLUB ESPORTIU Z5ABM01:09:0627100:22:1022400:35:4231.9300:57:5225400:11:1400:00:5600:00:00
254 4477JOSE VICTORIA GALDEANOCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:09:0630300:23:1617900:34:0333.4800:57:1928900:11:4700:01:0100:00:00
255 3305MARIA ROCAFIGUERA BOYC.N. VIC-ETBABF01:09:2323400:21:0227800:37:5130.1200:58:5318900:10:3000:01:0100:00:00
256 5434POL PEREZ RODRIGUEZC.N. MATAROJNM01:09:2429200:22:4420000:34:4132.8700:57:2529800:11:5900:01:0500:00:00
257 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:09:2630600:23:1717700:33:5233.6600:57:0931600:12:1700:00:4400:00:00
258 8031SERGIO CARMONA MAGAÑALLICENCIA DE DIAABM01:09:2630700:23:1718000:34:0533.4500:57:2230200:12:0400:00:5600:00:00
259 4482ALEXANDRE FERNANDEZ OROCLUB TRIATLO SABADELLABM01:09:2824900:21:2724000:36:1831.4000:57:4528500:11:4300:01:1000:00:00
260 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:09:2826700:22:0024900:36:4131.0800:58:4122000:10:4700:00:5100:00:00
261 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:09:2931800:23:4816300:33:3034.0300:57:1830700:12:1100:01:0500:00:00
262 4558ROGER GOMEZ PEREZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:09:3123900:21:0723100:35:5231.7800:56:5932900:12:3200:00:5500:00:00
263 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:09:4426800:22:0123200:35:5431.7500:57:5529100:11:4900:01:1400:00:00
264 5592AGUSTI OLIVERAC.E.E. SANT GERVASIV1M01:09:5024100:21:1324200:36:2231.3500:57:3531200:12:1500:01:4100:00:00
265 8001ALEJANDRO REBELLON TORRALLICENCIA DE DIAABM01:09:5326400:21:5525000:36:4331.0500:58:3825600:11:1500:02:1600:00:00
266 6000IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:10:0636700:26:118800:31:3436.1100:57:4532000:12:2100:00:4900:00:00
267 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M01:10:1429100:22:4324100:36:2031.3800:59:0325100:11:1100:00:5600:00:00
268 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:10:1926300:21:5326800:37:1630.5900:59:0924800:11:1000:01:0500:00:00
269 1992MONTSE GALBANY FUSTEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:10:2125000:21:2827900:37:5930.0100:59:2722900:10:5400:01:1500:00:00
270 2083PERE MALLAFRE GARCIAC.N. TARRACOABM01:10:2128800:22:4023800:36:1331.4800:58:5326400:11:2800:00:5300:00:00
271 347SALVADOR SABORIT BRACEROSCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:10:2523600:21:0328400:38:4729.3900:59:5019600:10:3500:01:0900:00:00
272 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV3M01:10:3532500:24:0121100:35:0432.5100:59:0526800:11:3000:01:2600:00:00
273 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:10:3527300:22:1326300:37:0130.8000:59:1425800:11:2100:01:1400:00:00
274 4467JAVI FERNANDEZ VALVERDETRIATLO LHOSPITALETV1M01:10:3928400:22:3425500:36:5030.9500:59:2425700:11:1500:01:1100:00:00
275 5655NIL SOLER FERNANDEZC.N. TARRACOCDM01:10:40000:00:00000:00:000.0000:59:5521800:10:4500:00:0000:00:00
276 3766JOSEP TORRENT VALLSTEAM TRIRELAYV1M01:10:4125500:21:3728000:37:5930.0100:59:3623900:11:0500:00:5400:00:00
277 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM01:10:4419700:20:2130300:40:1528.3201:00:3615500:10:0800:01:1900:00:00
278 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONACDM01:10:5127000:22:0827000:37:2230.5100:59:3025900:11:2100:00:4700:00:00
279 5844RICARDO RODRIGUEZ MUÑOZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:10:5924600:21:2528200:38:4429.4301:00:0922700:10:5000:01:1000:00:00
280 5422KATJA BLOMQVISTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:11:0029000:22:4224700:36:4031.0900:59:2228100:11:3800:01:0500:00:00
281 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:11:2017400:20:0030100:39:5728.5400:59:5726100:11:2300:01:1600:00:00
282 8018ALBERT RANDÉ PUIGLLICENCIA DE DIAV1M01:11:2219500:20:1831700:41:1527.6401:01:3312900:09:4900:01:4600:00:00
283 8002FERRAN ESTRAGUÉS GÓMEZLLICENCIA DE DIAABM01:11:2526000:21:4428100:38:2729.6501:00:1125500:11:1400:01:2600:00:00
284 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLJNM01:11:3221500:20:4330200:40:0728.4201:00:5021200:10:4200:01:0700:00:00
285 7177RUTH GRINTLLICENCIA DE DIAV2F01:11:4731000:23:2125700:36:5630.8701:00:1726700:11:3000:01:1200:00:00
286 7179DAVID MAELL PARRALLICENCIA DE DIAABM01:11:5134500:24:5618100:34:0833.4000:59:0433800:12:4700:01:2100:00:00
287 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOCDF01:11:5724800:21:2629600:39:2228.9601:00:4824700:11:0900:00:4200:00:00
288 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994V1M01:12:0128500:22:3627400:37:3630.3201:00:1229200:11:4900:00:5800:00:00
289 866FRANCISCO BAENA GOMEZSBR OPEN TEAMV1M01:12:1131400:23:3226400:37:0330.7701:00:3527600:11:3600:01:3200:00:00
290 8035ANTONIO BERMUDO MORALLICENCIA DE DIAV2M01:12:1231500:23:4125100:36:4331.0501:00:2429000:11:4800:01:0500:00:00
291 6074ORIOL GOMEZ PARERAC.N. MATAROCDM01:12:1915700:19:4333900:42:1926.9401:02:0216900:10:1700:00:5600:00:00
292 1793MONICA MONFORT ROCAC.E.T. DISTANCEABF01:12:2227700:22:1628800:38:5829.2601:01:1424300:11:0800:01:1000:00:00
293 375JOSEP NAVARRO GARCIACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV3M01:12:4028700:22:4028900:39:0129.2201:01:4123200:10:5900:01:3600:00:00
294 5589JOAN BARBANY BUFIC.A. LES TORTUGUESV1M01:12:4830200:23:1427600:37:3830.2901:00:5229600:11:5600:00:4500:00:00
295 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:12:5633600:24:1523600:36:0831.5501:00:2333000:12:3300:01:1400:00:00
296 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:12:5925400:21:3330500:40:2128.2501:01:5423800:11:0500:00:5300:00:00
297 6132JAVIER LOZANO TROYANOCLUB TRITRAININGABM01:13:0033400:24:1426700:37:1530.6001:01:2926900:11:3100:01:4700:00:00
298 8005JOSE NUÑEZLLICENCIA DE DIAV1M01:13:1328600:22:3729200:39:0229.2101:01:3927300:11:3400:01:4700:00:00
299 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:13:1535700:25:3515600:33:1534.2900:58:5037900:14:2500:01:2100:00:00
300 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M01:13:1930800:23:1826900:37:1930.5501:00:3733600:12:4200:01:1000:00:00
301 1472JOSEP M LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:13:2112000:19:0735500:44:0325.8801:03:1016000:10:1100:01:0600:00:00
302 5315HUGO ROURA VILANOVATRIACTIVA L AMETLLA DEL VCDM01:13:2123700:21:0531800:41:1627.6301:02:2123500:11:0000:00:4600:00:00
303 4108SIRA ANGULO JOVECLUB TRIATLO SABADELLV1F01:13:2120700:20:2933400:42:0527.0901:02:3422200:10:4700:01:3900:00:00
304 6060JUAN MANUEL SANTIAGO BELLINDEPENDIENTEV1M01:13:3733700:24:1927700:37:4130.2501:02:0027700:11:3700:01:2800:00:00
305 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:13:5130100:23:1229300:39:0229.2101:02:1428000:11:3700:01:1400:00:00
306 6109PRUNELLE CHASSOTCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:14:0124300:21:2033200:42:0027.1401:03:2021000:10:4100:01:2300:00:00
307 3147ISMAEL MARTINEZ ADANINDEPENDIENTEV1M01:14:0433000:24:0527300:37:3230.3701:01:3732300:12:2700:01:0900:00:00
308 8048M. ISABEL CRIACH DOS SANTLLICENCIA DE DIAV1F01:14:2929700:23:0130000:39:5428.5701:02:5527400:11:3400:01:2400:00:00
309 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F01:14:3226600:21:5832300:41:2827.4901:03:2624100:11:0600:01:0700:00:00
310 5549HELENA MARINA RODRIGO SANTRICBM-CALELLACDF01:14:3827200:22:1330700:40:4827.9401:03:0127900:11:3700:00:5100:00:00
311 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M01:15:0231700:23:4729700:39:2528.9201:03:1229400:11:5000:01:2900:00:00
312 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:15:3729300:22:4527500:37:3730.3101:00:2239300:15:1500:00:5500:00:00
313 8015CARLES SERRA CAMPAMALLICENCIA DE DIAV2M01:15:3828200:22:2732100:41:2027.5801:03:4729500:11:5100:01:3200:00:00
314 7170LUIS MATEU MIRALLICENCIA DE DIAABM01:15:5029500:22:4832700:41:3727.3901:04:2526200:11:2500:01:1500:00:00
315 6173YERAY PEDROSA SALASTRICBM-CALELLACDM01:16:0512700:19:1135900:44:2725.6501:03:3832600:12:2700:01:0200:00:00
316 4302JORDI ARCOS ALACIOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:16:1032100:23:5129500:39:2028.9801:03:1134200:12:5900:01:3000:00:00
317 776PAU VELASCO MENDEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAJNM01:16:1032400:23:5829000:39:0129.2201:02:5935200:13:1100:01:0300:00:00
318 7174CARLOS TOMÁS GARBI HUERGALLICENCIA DE DIAABM01:16:1832800:24:0429800:39:3328.8201:03:3733500:12:4100:01:3200:00:00
319 6162ROSA CASADO MIRALLESC.E.E. SANT GERVASIV2F01:16:2433100:24:0630400:40:1628.3101:04:2229900:12:0200:01:4100:00:00
320 5669GUILLEM DELGADO GONZALOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:16:2935900:25:3615500:33:1434.3000:58:5040000:17:3900:01:4300:00:00
321 4092SERGIO CARLOS PEREZ RODRITEAM TRIRELAYV1M01:16:3228100:22:2632600:41:3527.4101:04:0132800:12:3100:01:2000:00:00
322 4590DAVID JAIME FERNANDEZCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:16:4028000:22:2534800:43:0426.4701:05:2925200:11:1100:01:1800:00:00
323 8019JORDI GONZÁLEZ CARMONA LLICENCIA DE DIAV1M01:16:4534200:24:3529100:39:0129.2201:03:3634900:13:0900:01:3300:00:00
324 6089MERITXELL SOLÉ AGUSTÍCLUB TRIATLO SABADELLABF01:16:4631300:23:3131100:40:5127.9101:04:2232100:12:2400:01:3600:00:00
325 4041CAROLINA APARICIO CABANILCLUB TRIATLO SABADELLABF01:16:4634000:24:2829900:39:5128.6101:04:1932400:12:2700:01:2000:00:00
326 1680CARLES MAJÓ CASASCLUB ESPORTIU TRIKIDSV2M01:17:0531100:23:2632000:41:1927.5901:04:4531900:12:2000:01:3900:00:00
327 4317MANEL VAQUERO DURANTRI+9 EL MASNOUV2M01:17:0829900:23:1033800:42:1826.9501:05:2828300:11:4000:01:3600:00:00
328 5115LAURA BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDF01:17:1230500:23:1633000:41:5427.2101:05:1030100:12:0200:00:4400:00:00
329 5706MERCÈ BARNILS CODINAC.N. VIC-ETBABF01:17:1431200:23:3032500:41:3027.4701:05:0031100:12:1400:01:1100:00:00
330 5675M. ÀNGELS PÉREZ DURÁNC.N. VIC-ETBV2F01:17:1731600:23:4231900:41:1727.6101:04:5931700:12:1800:01:0600:00:00
331 2568DAVID PASTOR COMAINDEPENDIENTEABM01:17:2829600:22:5833700:42:1726.9601:05:1530800:12:1300:01:1700:00:00
332 7176OSCAR SEMPERE FRANCESLLICENCIA DE DIAV1M01:17:4531900:23:5031300:40:5527.8601:04:4534400:13:0000:01:3700:00:00
333 5699JORDI ESTRADA TANYÀINDEPENDIENTEABM01:17:5036200:25:5228300:38:4529.4201:04:3735300:13:1300:00:5300:00:00
334 8045MARC ROBERT GARRIGALLICENCIA DE DIAV1M01:17:5934800:25:0331000:40:5127.9101:05:5430500:12:0500:02:1000:00:00
335 8011CESC PUIGLLICENCIA DE DIAV1M01:17:5935000:25:0331200:40:5127.9101:05:5430600:12:0500:02:0700:00:00
336 8032XAVIER ROBERT GARRIGALLICENCIA DE DIAV2M01:17:5934900:25:0330900:40:5127.9101:05:5430300:12:0500:02:0900:00:00
337 4904JUAN MANUEL MENDOZA BRAVOC.N. SABADELLV1M01:18:0332700:24:0332400:41:2927.4801:05:3232700:12:3100:01:2600:00:00
338 6100NURIA QUINTANA SALACLUB TRIATLO BLANESV1F01:18:0732200:23:5134500:42:4726.6501:06:3826600:11:2900:01:5800:00:00
339 5753DAVID ADRIÀ ALCAÑIZINDEPENDIENTEV1M01:18:2529400:22:4735600:44:1625.7501:07:0326000:11:2200:02:0700:00:00
340 1196ETHAN GARCIA TORRESC.E. RAYOTEAMCDM01:18:2630400:23:1634400:42:3626.7601:05:5233100:12:3400:00:5200:00:00
341 8029MIQUEL OLIVERAS CEJASLLICENCIA DE DIACDM01:18:3735600:25:3530800:40:4827.9401:06:2331000:12:1400:00:5700:00:00
342 5335SUSANA BARRIS ROCACLUB TRIATLO BLANESV1F01:18:4134300:24:3633500:42:0827.0601:06:4429700:11:5700:02:0500:00:00
343 6071CRISTIAN MAINAR COCATRIATHLON VILARENC AQUA CCDM01:18:5225100:21:3135100:43:2526.2601:04:5637100:13:5600:01:1300:00:00
344 5738ENRIC MUDARRA HERRERATRI+9 EL MASNOUV2M01:18:5830000:23:1235300:43:4426.0701:06:5630000:12:0200:01:2000:00:00
345 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:19:1834600:24:5731500:41:1427.6501:06:1134700:13:0700:00:4700:00:00
346 2602INES SANTIAGO GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:19:2133200:24:1134700:42:5326.5801:07:0431400:12:1700:01:1400:00:00
347 3487MERITXELL LARRED FERRASC.E. CERDANYOLA A.T.ABF01:19:2133300:24:1434600:42:5026.6101:07:0431500:12:1700:01:0900:00:00
348 7185XAVIER ARRIEZU ARROYOLLICENCIA DE DIASUB23M01:19:2536000:25:3729400:39:1729.0201:04:5438300:14:3100:02:0900:00:00
349 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:19:2933900:24:2635000:43:1326.3801:07:3929300:11:5000:01:1800:00:00
350 8017SANTIAGO MANUEL SOLDADO PLLICENCIA DE DIAABM01:19:5434100:24:3431400:40:5627.8501:05:3037700:14:2400:01:0800:00:00
351 8016MANUEL SOLDADO COBOLLICENCIA DE DIAV3M01:19:5534400:24:5030600:40:4427.9901:05:3437600:14:2100:01:1700:00:00
352 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOCDF01:20:2229800:23:1036100:44:3225.6001:07:4233300:12:4000:00:5400:00:00
353 6161ALEIX CINTAS GIMENEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:20:2425700:21:3836600:45:0225.3101:06:4036400:13:4400:01:2300:00:00
354 6158PAULA BALCARCE VARGASC.N. MATAROABF01:20:2536100:25:5033100:41:5427.2101:07:4433400:12:4100:01:3100:00:00
355 5564JANA ABADAL GINESTAL3SCOLA SANT JUSTCDF01:20:2532000:23:5035400:43:4426.0701:07:3433900:12:5100:00:4800:00:00
356 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:20:5237100:26:2732200:41:2227.5601:07:4934500:13:0300:01:1700:00:00
357 8004JUAN CARLOS RODRÍGUEZ OTELLICENCIA DE DIAV1M01:20:5832600:24:0236000:44:2925.6301:08:3132500:12:2700:01:2900:00:00
358 8042TONI GENDRA HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:21:0535100:25:1034000:42:2226.9101:07:3236200:13:3300:01:5200:00:00
359 3912PERE VIDAL SURÍSTRICBM-CALELLAV1M01:21:2135200:25:1034200:42:2826.8401:07:3836300:13:4300:01:2700:00:00
360 6104SARA HERNANDEZ MOLFULLEDACLUB TRIATLO BLANESABF01:21:2736800:26:1331600:41:1527.6401:07:2837300:13:5900:01:0100:00:00
361 5238VICTORIA YEDRA LOPEZTRANSTRIATLONCDF01:21:2836500:25:5932800:41:4427.3201:07:4336500:13:4500:01:1800:00:00
362 5309GEORGINA MARTÍNEZ ESTEVETRANSTRIATLONCDF01:21:2836400:25:5832900:41:4527.3101:07:4336600:13:4500:01:0900:00:00
363 6136SAMUEL MARTÍNEZ FLORENTÍNSBR OPEN TEAMV1M01:21:5740400:31:5626000:36:5830.8401:08:5434600:13:0300:01:2700:00:00
364 7171SERGIO POYATOS GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:22:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
365 7172LUIS ÁNGEL FÚNEZ BENITO LLICENCIA DE DIAV1M01:22:1035400:25:1735200:43:2826.2301:08:4535700:13:2500:02:1800:00:00
366 8003CARLOS ALVAREZ VILLARLLICENCIA DE DIAV1M01:22:1035300:25:1735700:44:1825.7301:09:3533200:12:3500:02:1900:00:00
367 8025MÒNICA MORALES GOENAGALLICENCIA DE DIAABF01:22:1333500:24:1536700:45:1325.2101:09:2833700:12:4500:01:4600:00:00
368 6090XAVIER PASCUAL HURTADOTRANSTRIATLONV1M01:22:3437800:26:5134100:42:2626.8701:09:1735400:13:1700:01:1300:00:00
369 6114MARIONA MOLAS SALAC.N. VIC-ETBJNF01:22:3836600:26:0133300:42:0027.1401:08:0138400:14:3700:00:5400:00:00
370 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:23:1637700:26:5034900:43:0426.4701:09:5435600:13:2200:01:0500:00:00
371 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:23:2934700:24:5736900:45:2225.1301:10:1935100:13:1000:01:1800:00:00
372 535LUCAS CANELO INFANTESINDEPENDIENTEV3M01:23:3136300:25:5735800:44:2525.6701:10:2235000:13:0900:01:5600:00:00
373 6084ALBERT ASENSIO CARRILLOC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:24:0432300:23:5737500:46:0924.7001:10:0637200:13:5800:01:0300:00:00
374 6001VIRGINIA POMAR SOLCHAGAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:24:1337300:26:2936300:44:5025.4301:11:1934100:12:5400:01:4700:00:00
375 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:24:5137200:26:2936400:44:5025.4301:11:1936000:13:3200:01:5300:00:00
376 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:25:0935500:25:2737600:46:2524.5601:11:5235500:13:1700:02:1300:00:00
377 8014XAVIER CARBO FRESNEDALLICENCIA DE DIAV3M01:25:1233800:24:2438600:48:3223.4901:12:5631300:12:1600:02:0700:00:00
378 7182CLARA REMACHA CORBALANLLICENCIA DE DIAABF01:25:1235800:25:3637400:46:0424.7501:11:4035900:13:3200:00:5200:00:00
379 1675GABRIEL GÜIMIL GOIMILCLUB ESPORTIU Z5V1M01:25:2337500:26:4036200:44:4725.4601:11:2737000:13:5600:00:5000:00:00
380 2322AGUSTIN ALDAZABAL GILINDEPENDIENTEABM01:25:5936900:26:1536500:45:0225.3101:11:1738600:14:4200:01:4500:00:00
381 7175JOSE MIGUEL CAÑADAS GARCILLICENCIA DE DIAV1M01:26:0939500:28:4834300:42:3526.7701:11:2338800:14:4600:03:2600:00:00
382 6058ALEX PICALLO MARTINTEAM TRIRELAYCDM01:26:4428300:22:3139500:51:0522.3201:13:3634800:13:0800:00:4800:00:00
383 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:26:5637600:26:4537000:45:2725.0801:12:1238700:14:4400:01:1000:00:00
384 7188BARBARA GARCIALLICENCIA DE DIAABF01:27:1938200:27:0437800:47:1524.1301:14:1934300:13:0000:02:4300:00:00
385 6106POL FONTARNAU TORRESTRIACTIVA L AMETLLA DEL VCDM01:27:2230900:23:1833600:42:1327.0001:05:3140200:21:5100:00:5300:00:00
386 8006MÒNICA PRADASLLICENCIA DE DIAV1F01:27:2839300:28:0136800:45:1625.1801:13:1737500:14:1100:01:3000:00:00
387 7189SONSOLES DE CARALTLLICENCIA DE DIAV2F01:27:5338300:27:0437900:47:1724.1101:14:2136100:13:3200:02:4200:00:00
388 8037RICARDO BAYO PLAZALLICENCIA DE DIAV2M01:28:0539800:29:5637200:45:4924.8801:15:4531800:12:2000:01:3400:00:00
389 8030SANDRA GONZALEZ TROGERLLICENCIA DE DIAV1F01:28:3038500:27:1338000:47:1724.1101:14:3037400:14:0000:01:5700:00:00
390 6051PAULA DE LA CRUZ BALLESTEC.N. BADALONACDF01:28:4738000:26:5638100:47:2124.0801:14:1738200:14:3000:00:5300:00:00
391 8027ANTONIO IT’S RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:29:2339600:28:5437300:45:5124.8601:14:4538500:14:3800:02:0900:00:00
392 8028VÍCTOR LORIZ PERALTA LLICENCIA DE DIAV2M01:29:2338100:27:0237700:46:3024.5201:13:3239600:15:5100:01:4700:00:00
393 5659MERCE ESTIVILL VILELLATRI+9 EL MASNOUV2F01:29:4338700:27:2338900:49:2623.0601:16:4934000:12:5400:02:1800:00:00
394 3680XAVIER ZAMORA VALERIC.E.E. SANT GERVASIV1M01:29:5939100:27:5438500:48:1423.6401:16:0836800:13:5100:02:2200:00:00
395 8024MARTA RICART CAMPOSLLICENCIA DE DIAV1F01:30:2439200:27:5438700:48:3923.4301:16:3336700:13:5100:02:0600:00:00
396 4554IRENE RAMOSC.E.E. SANT GERVASIV1F01:30:2438900:27:4638200:47:5223.8201:15:3838900:14:4600:02:2900:00:00
397 8038LAURA MOLINA CAZORLALLICENCIA DE DIAV1F01:31:0139900:29:5737100:45:4824.8901:15:4539400:15:1600:01:3100:00:00
398 5349CARL NAJERA ELVIRAC.N. BADALONACDF01:31:2337900:26:5639100:49:5822.8201:16:5438100:14:2900:00:5300:00:00
399 8041SERGIO ACEITUNO TORRESLLICENCIA DE DIASUB23M01:31:3338400:27:1139400:50:5422.4001:18:0535800:13:2800:01:3400:00:00
400 6135JUDIT TOLEDANO MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:31:4537000:26:1639600:51:3722.0901:17:5336900:13:5200:01:0000:00:00
401 4808BLAS GARCIA DEL TOROL3SCOLA SANT JUSTV2M01:32:0838800:27:4138800:49:1723.1301:16:5839200:15:1000:01:2400:00:00
402 3165MONTSE SUBIRANA CODINAC.N. VIC-ETBV2F01:32:3739000:27:5138400:48:1323.6401:16:0439800:16:3300:00:5500:00:00
403 7183ANNA SANDOVALLLICENCIA DE DIAV2F01:33:1239700:29:1439000:49:3323.0101:18:4737800:14:2500:02:1200:00:00
404 4009NATALIA MINGORANCE MBANG C.N. TARRACOCDF01:35:0737400:26:3239700:54:0921.0501:20:4138000:14:2600:01:0400:00:00
405 5317RUBÉN MORENO CAMPOSCLUB TRIATLO CORNELLACDM01:35:1740200:30:5538300:48:0123.7401:18:5639700:16:2100:00:4800:00:00
406 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV3F01:36:5940300:30:5639300:50:2422.6201:21:2039500:15:3900:01:4400:00:00
407 8033NURIA MORENO MESALLICENCIA DE DIAV2F01:37:5340100:30:5139200:50:0022.8001:20:5139900:17:0200:01:1000:00:00
408 6124JUDIT SALGADO CUCURULLTRI+9 EL MASNOUABF01:38:3738600:27:1839800:56:2220.2201:23:4039000:14:5700:01:2300:00:00
409 7173JOAN PIZZORNO PERDIGOTRIATHLON VILARENC AQUA CJNM01:45:4340000:30:4139900:57:1819.9001:27:5940100:17:4400:00:5700:00:00


NF 5574PATRICK CARBAJAL MALATOL3SCOLA SANT JUSTCDM00:00:00000:36:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5500:00:00
NF 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M00:00:00000:18:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1020RAFAEL PERNIA MARTINC.N. SABADELLV2M00:00:00000:29:26001:00:0019.0001:29:26000:00:0000:01:5500:00:00
NF 5707XENIA CADENA TURROTRICBM-CALELLACDF00:00:00000:00:00000:00:000.0000:42:43000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4011ALEJANDRO GARCIA RODRIGUETRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:00:00000:22:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5200:00:00


DQ 1972JUAN JOSE CARBALLO NAVARRC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:00:02000:18:44000:31:3436.1100:50:18000:09:4400:00:4800:00:00


NP 4671DANI MALAGON GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM
NP 5851CANDELA CASTRILLO PÉREZC.N. TARRACOCDF
NP 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M
NP 4246DAVID RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLAJNM
NP 4362ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROSUB23M
NP 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 4723EMILIO ROMERO FERNÁNDEZT3 TEAMV1M
NP 4726YERAY MARTINEZ SALACLUB NATACIO MINORISACDM
NP 4772NIL ROIG AGEACLUB NATACIO OLOTCDM
NP 5473SERGIO BAUTISTA GONZÁLEZ TRIATLO LHOSPITALETSUB23M
NP 7181LANNA TORO LOZANO LLICENCIA DE DIACDF
NP 7187CRISTINA IBERN BOSCHLLICENCIA DE DIAABF
NP 6222MAMEN ROMAN MARINCLUB TRIATLO LEIX DE NAVAABF
NP 7180DIOGO DONADONI SANTOSLLICENCIA DE DIAABM
NP 360MARC PRIEGO CAMPOST3 TEAMABM
NP 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 8009XAVIER MONTESINOS LLICENCIA DE DIAV1M
NP 8010RAUL MORALES MATEOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8012RAQUEL JUANES VEGALLICENCIA DE DIAV1F
NP 8013IVANA JUAN PLAC.N. BADALONACDF
NP 1839JULIA RAJA GUBAUC.N. MATAROJNF
NP 1871DANIEL DORADO FERNANDEZC.N. SABADELLABM
NP 2393XAVI REYES SALAMANCACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 2594JAN LLOPIS I ARAGONESCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 3765RUBÉN MARTIN PEINADOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M
NP 4178MARTI CARRE PEREZCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 5864XANTAL SABATER ROIGC.N. TARRACOCDF
NP 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROJNM
NP 5917DAVID ROMERO MOYANOC.E.E. SANT GERVASIV1M
NP 4460ALEX PONS SOLEC.E. TRIATLO PICORNELLV1M
NP 4885BERNAT XIQUES ALVAREZCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 5217DANIEL TULLOCH JIMÉNEZTRANSTRIATLONJNM
NP 8026SERGIO TEJADA VELEZA.D. NAUTICO DE NARONABM
NP 5678ALBA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF
NP 5788RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM
NP 5800CARLOS VIZUETE ENSESAINDEPENDIENTEV2M
NP 8044SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M
NP 8046ALBERT BALLESCÀ VILERTLLICENCIA DE DIAABM
NP 83DAVID LOPEZ CARRASCOC.E.E. SANT GERVASIV1M
NP 88ALEX ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESCDM
NP 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M
NP 6131ANNA NADAL AIXENDRIC.E. TRILERCAVONS TERRES CDF
NP 6144ANA THIELENINDEPENDIENTEABF
NP 6163PATRICIA CAPAPEY MAGAÑACLUB NATACIO SITGESABF
NP 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYCDF
NP 6198ERICK MONCUSI FLORESCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM
NP 1915ANNA DUARTE VELASCOC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1F
NP 5404ALBA BARROSO MONTOROC.N. MATAROJNF
NP 2730JAVIER VAREA RUSOC.E.E. SANT GERVASIV1M
NP 4014CARLOTA CABALLERO DOMINGUTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF
NP 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM
NP 4083GUILLEM MERCADE PUJADASCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM
NP 4119CARLOS REYES NAVARROTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32