RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
468 415 409 5 1 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4235ROBERT DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM00:55:472000:17:072800:30:1537.6900:47:221700:08:2500:00:4700:00:00
2 4899CESC LLAURADO VERNETFLOR DE TRIATLOCDM00:56:073500:17:241600:30:0537.8900:47:293000:08:3800:00:4400:00:00
3 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:56:354100:17:45900:29:4838.2600:47:335400:09:0200:00:3800:00:00
4 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONCDM00:56:546200:18:06200:29:1538.9700:47:2110000:09:3300:00:4000:00:00
5 5084MARTI CODINA BOQUETC.N. MATAROCDM00:57:513800:17:298700:31:3336.1300:49:024000:08:4900:00:4300:00:00
6 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM00:58:158700:18:254400:30:3637.2500:49:016800:09:1400:00:3800:00:00
7 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:59:106000:18:055100:30:4737.0300:48:5217000:10:1800:00:4000:00:00
8 6102PAU GUITERAS I PAIXAUCLUB NATACIO MINORISACDM00:59:378300:18:2211300:32:1235.4000:50:345600:09:0300:00:5100:00:00
9 6174DIEGO SANCHEZ GARCIAFLOR DE TRIATLOCDM00:59:399200:18:297900:31:2336.3300:49:5212100:09:4700:00:4300:00:00
10 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:59:436700:18:126600:31:0236.7300:49:1418800:10:2900:00:4100:00:00
11 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:59:5911000:18:499100:31:3936.0200:50:289800:09:3100:00:4700:00:00
12 6032MAX SANCHEZ GONZALEZGAVA TRIATLOCDM00:59:5910300:18:429700:31:5235.7700:50:348800:09:2500:00:4200:00:00
13 4684MARC SANGES PRADASL3SCOLA SANT JUSTCDM01:00:0012400:19:098500:31:3136.1700:50:407800:09:2000:00:4200:00:00
14 4538ARNAU GOMEZ CATALACLUB ESPORTIU Z5CDM01:00:049100:18:2812600:32:2935.0900:50:576000:09:0700:00:4800:00:00
15 3605ALBERT OLIVER RIBETEAM TRIRELAYCDM01:00:069800:18:409400:31:5035.8100:50:3010500:09:3600:01:3700:00:00
16 5816LUCAS SAENZ DIAZTRANSTRIATLONCDM01:00:137000:18:1312000:32:2035.2600:50:3311200:09:4000:00:4000:00:00
17 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:00:218400:18:2211100:32:1135.4200:50:3312500:09:4800:00:5300:00:00
18 5867ALAN TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:00:3215100:19:385400:30:5336.9100:50:3114200:10:0100:00:4000:00:00
19 3205DAVID ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:01:0010200:18:4212200:32:2035.2600:51:0213800:09:5800:00:4500:00:00
20 6103SIMON ALONSO OLIVEROSCLUB NATACIO BARCELONACDM01:01:3410600:18:4510500:32:0335.5700:50:4821900:10:4600:00:5100:00:00
21 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:01:438600:18:2417600:33:5133.6800:52:159500:09:2800:01:0500:00:00
22 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MINORISACDM01:02:2515600:19:4313900:32:4634.7900:52:2913600:09:5600:00:4300:00:00
23 6121FERRAN RUSIÑOL BIGASC.A. LES TORTUGUESCDM01:02:3721300:20:399800:31:5435.7400:52:3315000:10:0400:00:5200:00:00
24 4551VICTOR FERRANDO SALARICHGAVA TRIATLOCDM01:04:0314000:19:3216500:33:3234.0000:53:0423400:10:5900:00:4000:00:00
25 5859CARLES ARAGONES MALLENC.N. TARRACOCDM01:04:2311800:19:0321500:35:1332.3700:54:1615400:10:0700:00:5400:00:00
26 6122POL ROVIRA COMASC.N. VIC-ETBCDM01:04:4420100:20:2318500:34:1033.3700:54:3315800:10:1100:00:5300:00:00
27 4042MARTI PASTOR GALTESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:04:5611100:18:5019200:34:2233.1700:53:1228600:11:4400:00:4700:00:00
28 4801ALEJANDRO CANTALLOPS PEREC.N. SABADELLCDM01:05:0520300:20:2518700:34:1233.3300:54:3718600:10:2800:01:1100:00:00
29 5532CARLOS MEJIA GALLEGOC.N. TARRACOCDM01:05:138500:18:2424400:36:2531.3000:54:4918100:10:2400:02:2000:00:00
30 4232MARTI CERVANTES CABASTRICBM-CALELLACDM01:05:1517100:19:5718300:34:0933.3800:54:0624500:11:0900:00:4200:00:00
31 2709ALONSO GARCIA MARTINL3SCOLA SANT JUSTCDM01:06:0217800:20:0519400:34:2533.1200:54:3027100:11:3200:00:5100:00:00
32 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:06:4215300:19:3924600:36:3231.2000:56:1119300:10:3100:00:4900:00:00
33 6028HUGO SACO PEREZGAVA TRIATLOCDM01:07:039400:18:3528700:38:5629.2800:57:319900:09:3200:00:4600:00:00
34 5568PAU ELIAS VIÑASL3SCOLA SANT JUSTCDM01:07:069900:18:4128500:38:4829.3800:57:2910600:09:3700:00:5100:00:00
35 4220MARÇAL ROIG MOLLFULLEDATRICBM-CALELLACDM01:07:0818100:20:0626200:36:5930.8200:57:0514700:10:0300:00:4900:00:00
36 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONCDM01:07:4716200:19:4625400:36:4830.9800:56:3425300:11:1300:01:1300:00:00
37 301IAN MOLINA GARCIAC.E. RAYOTEAMCDM01:08:0023800:21:0723700:36:1131.5100:57:1821100:10:4200:00:4800:00:00
38 6045LLEIR FORNS ORTEGAC. TRIATLO MONTORNESCDM01:08:0024500:21:2420500:34:4932.7400:56:1328800:11:4700:01:0100:00:00
39 6053PABLO LOPEZ LUENGOC. TRIATLO MONTORNESCDM01:08:2616300:19:4727100:37:2830.4300:57:1524900:11:1100:01:0200:00:00
40 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:08:3427800:22:1817500:33:5033.6900:56:0832200:12:2600:01:0600:00:00
41 6048SERGIO CABALLERO MORÁNGAVA TRIATLOCDM01:08:4816800:19:5428600:38:5029.3600:58:4414900:10:0400:00:4800:00:00
42 4558ROGER GOMEZ PEREZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:09:3123900:21:0723100:35:5231.7800:56:5932900:12:3200:00:5500:00:00
43 5655NIL SOLER FERNANDEZC.N. TARRACOCDM01:10:40000:00:00000:00:000.0000:59:5521800:10:4500:00:0000:00:00
44 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONACDM01:10:5127000:22:0827000:37:2230.5100:59:3025900:11:2100:00:4700:00:00
45 6074ORIOL GOMEZ PARERAC.N. MATAROCDM01:12:1915700:19:4333900:42:1926.9401:02:0216900:10:1700:00:5600:00:00
46 5315HUGO ROURA VILANOVATRIACTIVA L AMETLLA DEL VCDM01:13:2123700:21:0531800:41:1627.6301:02:2123500:11:0000:00:4600:00:00
47 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:15:3729300:22:4527500:37:3730.3101:00:2239300:15:1500:00:5500:00:00
48 6173YERAY PEDROSA SALASTRICBM-CALELLACDM01:16:0512700:19:1135900:44:2725.6501:03:3832600:12:2700:01:0200:00:00
49 1196ETHAN GARCIA TORRESC.E. RAYOTEAMCDM01:18:2630400:23:1634400:42:3626.7601:05:5233100:12:3400:00:5200:00:00
50 8029MIQUEL OLIVERAS CEJASLLICENCIA DE DIACDM01:18:3735600:25:3530800:40:4827.9401:06:2331000:12:1400:00:5700:00:00
51 6071CRISTIAN MAINAR COCATRIATHLON VILARENC AQUA CCDM01:18:5225100:21:3135100:43:2526.2601:04:5637100:13:5600:01:1300:00:00
52 6161ALEIX CINTAS GIMENEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:20:2425700:21:3836600:45:0225.3101:06:4036400:13:4400:01:2300:00:00
53 6084ALBERT ASENSIO CARRILLOC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:24:0432300:23:5737500:46:0924.7001:10:0637200:13:5800:01:0300:00:00
54 6058ALEX PICALLO MARTINTEAM TRIRELAYCDM01:26:4428300:22:3139500:51:0522.3201:13:3634800:13:0800:00:4800:00:00
55 6106POL FONTARNAU TORRESTRIACTIVA L AMETLLA DEL VCDM01:27:2230900:23:1833600:42:1327.0001:05:3140200:21:5100:00:5300:00:00
56 5317RUBÉN MORENO CAMPOSCLUB TRIATLO CORNELLACDM01:35:1740200:30:5538300:48:0123.7401:18:5639700:16:2100:00:4800:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM00:54:30300:15:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROJNM00:56:444200:17:49500:29:3738.4900:47:267600:09:1800:00:4200:00:00
3 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5JNM00:58:258000:18:213900:30:3037.3800:48:5110100:09:3400:00:4100:00:00
4 6117PAU LANCIS BALASCHTRICBM-CALELLAJNM00:59:4510400:18:4510400:32:0235.5900:50:474900:08:5800:00:5100:00:00
5 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:00:029300:18:2911200:32:1135.4200:50:408200:09:2200:00:4900:00:00
6 4799LUCAS ARTIGAS RODRIGUEZC.N. TARRACOJNM01:00:388200:18:2111600:32:1535.3500:50:3614400:10:0200:01:1800:00:00
7 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.JNM01:00:5111600:18:599000:31:3636.0800:50:3516700:10:1600:00:4300:00:00
8 5083ANIOL FLORIACH MARFAC.N. MATAROJNM01:01:0510500:18:459900:31:5435.7400:50:3918300:10:2600:01:2100:00:00
9 6112POL FERNÁNDEZ SAUSC.N. VIC-ETBJNM01:01:4017000:19:5411000:32:0935.4600:52:0310700:09:3700:00:5800:00:00
10 4257SALVADOR PEREZ MARTITRANSTRIATLONJNM01:03:2016100:19:4614300:32:4934.7400:52:3521700:10:4500:01:0000:00:00
11 2242JOAN POL IVORRA IDAÑEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:06:3117300:19:5923500:36:0031.6700:55:5919400:10:3200:00:5800:00:00
12 6098ARNAU MONTASELL ESCRICHEC.N. SABADELLJNM01:06:4221700:20:4718800:34:1333.3200:55:0028400:11:4200:01:0700:00:00
13 2446YAGO DURAN DURAN BASTRICBM-CALELLAJNM01:06:4513900:19:3021400:35:1032.4200:54:4030400:12:0500:00:5800:00:00
14 4548OSCAR RODRIGUEZ PEREZCLUB TRIATLO BLANESJNM01:08:5818400:20:0726600:37:1330.6300:57:2028200:11:3800:00:5800:00:00
15 5434POL PEREZ RODRIGUEZC.N. MATAROJNM01:09:2429200:22:4420000:34:4132.8700:57:2529800:11:5900:01:0500:00:00
16 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLJNM01:11:3221500:20:4330200:40:0728.4201:00:5021200:10:4200:01:0700:00:00
17 776PAU VELASCO MENDEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAJNM01:16:1032400:23:5829000:39:0129.2201:02:5935200:13:1100:01:0300:00:00
18 7173JOAN PIZZORNO PERDIGOTRIATHLON VILARENC AQUA CJNM01:45:4340000:30:4139900:57:1819.9001:27:5940100:17:4400:00:5700:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIFLOR DE TRIATLOSUB23M00:54:13400:15:572400:30:1337.7300:46:10300:08:0300:00:3700:00:00
2 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:54:391600:16:28400:29:3738.4900:46:052400:08:3400:00:3600:00:00
3 985POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:55:451500:16:246400:30:5936.7900:47:231300:08:2200:00:5100:00:00
4 1517POL PUEYO SOLACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:55:48800:16:078300:31:3036.1900:47:37800:08:1100:00:4000:00:00
5 3866ALBERT CODINA URGELESINDEPENDIENTESUB23M00:56:334000:17:451100:29:5038.2100:47:354800:08:5800:00:4000:00:00
6 8047UNAI ESPINAL MARQUEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:57:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3507ALBERT REDOLAD CANALDAC.N. MOLINS DE REISUB23M00:58:396400:18:106700:31:0436.7000:49:149000:09:2500:00:4900:00:00
8 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M00:59:1111400:18:556300:30:5836.8100:49:537400:09:1800:00:3900:00:00
9 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VACLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:59:432700:17:1416700:33:3633.9300:50:504400:08:5300:00:4400:00:00
10 5670GONZALO MARTIN LOPEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23M01:00:517100:18:1413800:32:4634.7900:51:0013300:09:5100:00:5100:00:00
11 3356RAMON PUJOL DESCALSCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:01:2213000:19:1114400:32:5134.7000:52:028000:09:2000:01:1200:00:00
12 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:03:1219000:20:1613000:32:3534.9900:52:5117500:10:2100:00:5800:00:00
13 858JOAN PEREZ LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSSUB23M01:04:1014500:19:3519900:34:3233.0100:54:0714500:10:0300:00:5300:00:00
14 820ROGER ARIBAU GISBERTCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:05:4216000:19:4421300:35:0532.4900:54:4922800:10:5300:01:1200:00:00
15 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:09:4426800:22:0123200:35:5431.7500:57:5529100:11:4900:01:1400:00:00
16 1472JOSEP M LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:13:2112000:19:0735500:44:0325.8801:03:1016000:10:1100:01:0600:00:00
17 7185XAVIER ARRIEZU ARROYOLLICENCIA DE DIASUB23M01:19:2536000:25:3729400:39:1729.0201:04:5438300:14:3100:02:0900:00:00
18 8041SERGIO ACEITUNO TORRESLLICENCIA DE DIASUB23M01:31:3338400:27:1139400:50:5422.4001:18:0535800:13:2800:01:3400:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7186GUILLAUME LACLERGUELLICENCIA DE DIAV1M00:54:23600:15:583000:30:1637.6700:46:14400:08:0900:00:3900:00:00
2 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M00:54:551200:16:221300:29:5538.1100:46:172900:08:3800:00:3900:00:00
3 2476JOSE LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:55:551700:16:544100:30:3237.3400:47:261900:08:2900:00:4100:00:00
4 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M00:55:562500:17:123800:30:2037.5800:47:321500:08:2400:00:4100:00:00
5 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M00:56:012800:17:152100:30:1137.7700:47:262500:08:3500:00:5800:00:00
6 3958JORDI LINARES HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:56:093200:17:201800:30:0637.8700:47:263400:08:4300:00:4100:00:00
7 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:56:113300:17:233100:30:1737.6400:47:402100:08:3100:00:4200:00:00
8 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M00:56:155000:17:56600:29:3838.4700:47:343100:08:4100:00:4700:00:00
9 4260FERNANDO DIETSCHETEAM TRIRELAYV1M00:56:173000:17:183400:30:1837.6200:47:363200:08:4100:00:4400:00:00
10 5674JAVI CIRCUJANO VALDERRAMAC.N. MATAROV1M00:56:244300:17:501000:29:4838.2600:47:383600:08:4600:00:4100:00:00
11 4321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINTRICBM-CALELLAV1M00:57:195500:17:575700:30:5536.8700:48:521800:08:2700:01:0000:00:00
12 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M00:58:045300:17:576800:31:0436.7000:49:015500:09:0300:00:5000:00:00
13 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M00:58:047500:18:164500:30:3737.2300:48:536400:09:1100:00:3800:00:00
14 5930OSCAR BERTRAN AGUILARC.N. SABADELLV1M00:58:084600:17:537300:31:1336.5200:49:065200:09:0200:00:5400:00:00
15 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:58:206300:18:095500:30:5436.8900:49:037300:09:1700:00:4500:00:00
16 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M00:58:288800:18:255200:30:4737.0300:49:126900:09:1600:00:4400:00:00
17 5673JORDI ROYES YUBEROTEAM TRIRELAYV1M00:58:327700:18:195900:30:5636.8500:49:157200:09:1700:00:4400:00:00
18 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:58:515200:17:566100:30:5736.8300:48:5314100:09:5800:00:3900:00:00
19 4725SALVADOR MARTINEZ GUTIERRCLUB NATACIO MINORISAV1M00:59:307600:18:1712300:32:2335.2000:50:404100:08:5000:00:5000:00:00
20 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M00:59:457200:18:1412900:32:3534.9900:50:494700:08:5600:00:5700:00:00
21 1485REYNOLD GONZALEZ FERNANDEASS TRIATLETES MANRESANSV1M00:59:539500:18:3611500:32:1435.3700:50:505700:09:0300:00:4600:00:00
22 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M00:59:5712500:19:097700:31:2136.3600:50:309300:09:2700:00:4500:00:00
23 5780OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOV1M01:00:0511300:18:5310000:31:5635.7000:50:497000:09:1600:00:5800:00:00
24 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:00:069700:18:3910700:32:0635.5100:50:458100:09:2100:00:4700:00:00
25 6127RAÚL DAVID GONZÁLEZ DEL PC.E.E. SANT GERVASIV1M01:00:125800:18:0416600:33:3633.9300:51:402200:08:3200:02:0400:00:00
26 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:00:1813200:19:217100:31:1236.5400:50:3311700:09:4500:00:4400:00:00
27 2846ANDRES JIMENEZ PEÑATRIATLO LHOSPITALETV1M01:00:2410900:18:4810800:32:0735.5000:50:559600:09:2900:01:0600:00:00
28 8034JOAQUIN LAVADO TRASMONTELLICENCIA DE DIAV1M01:00:349000:18:2812100:32:2035.2600:50:4811900:09:4600:00:4900:00:00
29 1047FELICIANO GARCIA BAUTISTACLUB ATLETISME OLESAV1M01:00:345400:17:5715900:33:2134.1800:51:187100:09:1600:01:0700:00:00
30 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M01:00:4015200:19:386900:31:0636.6600:50:4413500:09:5600:00:4500:00:00
31 156LUCIANO FISCHERTRANSTRIATLONV1M01:00:4113300:19:227800:31:2136.3600:50:4314000:09:5800:00:4900:00:00
32 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:01:2214100:19:3212500:32:2835.1100:52:008500:09:2200:00:5800:00:00
33 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:01:2516400:19:474700:30:4237.1300:50:2923000:10:5600:00:4900:00:00
34 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:01:5812900:19:1115000:33:0434.4800:52:1511400:09:4300:01:0900:00:00
35 4642SERGI MARZO VENTURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:02:0115900:19:4413300:32:3834.9300:52:2211000:09:3900:01:0800:00:00
36 3902EDUARD SEGURA FLIXCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:02:0118800:20:1410100:31:5635.7000:52:1013200:09:5100:00:4600:00:00
37 264GONZALO MARCHENA MARSETCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:02:1616900:19:5411700:32:1835.2900:52:1214800:10:0400:00:5700:00:00
38 4764JOAQUIM COOPER JORDANC.N. SABADELLV1M01:02:3417200:19:589600:31:5235.7700:51:5021400:10:4400:00:4700:00:00
39 3432ADAM GOLDTHORPWE RUN TEAMV1M01:02:5317600:20:0414200:32:4834.7600:52:5214300:10:0100:00:4800:00:00
40 2223ORIOL PALAU I FERNANDEZT3 TEAMV1M01:03:0119300:20:1713200:32:3734.9500:52:5415300:10:0700:01:0500:00:00
41 5629SERGI LA ROSA CRUZCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:03:0519600:20:2113400:32:3934.9200:53:0015100:10:0500:01:0300:00:00
42 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:03:4013800:19:3016000:33:2134.1800:52:5122600:10:4900:01:0100:00:00
43 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M01:04:2513100:19:1721900:35:2232.2300:54:3912000:09:4600:01:0500:00:00
44 8007DAVID QUIRANT RECORTLLICENCIA DE DIAV1M01:04:4518900:20:1519000:34:1733.2500:54:3216300:10:1300:01:0200:00:00
45 3054JORDI PUJOL BELLALTATEAM TRIRELAYV1M01:04:4615000:19:3821800:35:2032.2600:54:5812600:09:4800:01:4000:00:00
46 8008ANTONIO CANALLLICENCIA DE DIAV1M01:04:4719900:20:2218600:34:1133.3500:54:3316600:10:1400:01:0300:00:00
47 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M01:05:0525300:21:3214800:32:5834.5800:54:3019500:10:3500:01:0200:00:00
48 7184ALEJANDRO NARANJOLLICENCIA DE DIAV1M01:05:0639400:28:09100:21:5651.9800:50:0539100:15:0100:00:5900:00:00
49 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:05:0818500:20:1019300:34:2333.1600:54:3319800:10:3500:01:0500:00:00
50 6126JOSÉ MARÍA NEVADO DÍAZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:05:1323100:21:0116400:33:3134.0100:54:3220900:10:4100:01:1900:00:00
51 4679TONY SAYAGO RODRIGUEZC.N. MATAROV1M01:05:1918000:20:0622100:35:2532.1900:55:3112700:09:4800:01:2000:00:00
52 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:05:4117700:20:0520700:34:5232.7000:54:5721500:10:4400:00:5300:00:00
53 4980ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M01:06:0420600:20:2822000:35:2532.1900:55:5315900:10:1100:01:2600:00:00
54 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDIENTEV1M01:06:2220200:20:2419500:34:2733.0900:54:5127000:11:3100:01:0800:00:00
55 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:06:3021000:20:3522500:35:4331.9200:56:1816200:10:1200:01:2500:00:00
56 5649CESAR SORIA SEVILLAINDEPENDIENTEV1M01:06:3024200:21:1917300:33:4633.7600:55:0526300:11:2500:01:2000:00:00
57 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:07:0224400:21:2421000:35:0032.5700:56:2420200:10:3800:01:1700:00:00
58 419ANDRES GARCIA RODRIGUEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:07:1216700:19:5327200:37:3230.3700:57:2512200:09:4700:01:3000:00:00
59 4135JESUS VEGAS FERNANDEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:07:1227500:22:1617400:33:4733.7400:56:0324400:11:0900:01:1200:00:00
60 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:07:4121800:20:4724500:36:3031.2300:57:1717900:10:2400:01:1300:00:00
61 209XAVIER SANCHO GALLARTC.E. RAYOTEAMV1M01:08:0225600:21:3723400:35:5531.7400:57:3219100:10:3000:01:1200:00:00
62 5633OSCAR MASO FERRERESCLUB ESPORTIU Z5V1M01:08:0326200:21:4919600:34:2833.0800:56:1728700:11:4600:01:1800:00:00
63 4925JOAN GORDILLO GARCIATEAM TRIRELAYV1M01:08:0523300:21:0224300:36:2331.3300:57:2520700:10:4000:01:2800:00:00
64 4890JOAQUIN DE ABREU NAVASC.E.E. SANT GERVASIV1M01:08:0921200:20:3926100:36:5930.8200:57:3819200:10:3100:02:0100:00:00
65 3780TONI LAPUENTE SALABERTINDEPENDIENTEV1M01:08:1325200:21:3123300:35:5431.7500:57:2522400:10:4800:01:0800:00:00
66 6059MIQUEL JORDÁN SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5V1M01:08:1627600:22:1620900:34:5932.5900:57:1523600:11:0100:00:5000:00:00
67 4477JOSE VICTORIA GALDEANOCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:09:0630300:23:1617900:34:0333.4800:57:1928900:11:4700:01:0100:00:00
68 5592AGUSTI OLIVERAC.E.E. SANT GERVASIV1M01:09:5024100:21:1324200:36:2231.3500:57:3531200:12:1500:01:4100:00:00
69 6000IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:10:0636700:26:118800:31:3436.1100:57:4532000:12:2100:00:4900:00:00
70 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M01:10:1429100:22:4324100:36:2031.3800:59:0325100:11:1100:00:5600:00:00
71 347SALVADOR SABORIT BRACEROSCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:10:2523600:21:0328400:38:4729.3900:59:5019600:10:3500:01:0900:00:00
72 4467JAVI FERNANDEZ VALVERDETRIATLO LHOSPITALETV1M01:10:3928400:22:3425500:36:5030.9500:59:2425700:11:1500:01:1100:00:00
73 3766JOSEP TORRENT VALLSTEAM TRIRELAYV1M01:10:4125500:21:3728000:37:5930.0100:59:3623900:11:0500:00:5400:00:00
74 5844RICARDO RODRIGUEZ MUÑOZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:10:5924600:21:2528200:38:4429.4301:00:0922700:10:5000:01:1000:00:00
75 8018ALBERT RANDÉ PUIGLLICENCIA DE DIAV1M01:11:2219500:20:1831700:41:1527.6401:01:3312900:09:4900:01:4600:00:00
76 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994V1M01:12:0128500:22:3627400:37:3630.3201:00:1229200:11:4900:00:5800:00:00
77 866FRANCISCO BAENA GOMEZSBR OPEN TEAMV1M01:12:1131400:23:3226400:37:0330.7701:00:3527600:11:3600:01:3200:00:00
78 5589JOAN BARBANY BUFIC.A. LES TORTUGUESV1M01:12:4830200:23:1427600:37:3830.2901:00:5229600:11:5600:00:4500:00:00
79 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:12:5633600:24:1523600:36:0831.5501:00:2333000:12:3300:01:1400:00:00
80 8005JOSE NUÑEZLLICENCIA DE DIAV1M01:13:1328600:22:3729200:39:0229.2101:01:3927300:11:3400:01:4700:00:00
81 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:13:1535700:25:3515600:33:1534.2900:58:5037900:14:2500:01:2100:00:00
82 6060JUAN MANUEL SANTIAGO BELLINDEPENDIENTEV1M01:13:3733700:24:1927700:37:4130.2501:02:0027700:11:3700:01:2800:00:00
83 3147ISMAEL MARTINEZ ADANINDEPENDIENTEV1M01:14:0433000:24:0527300:37:3230.3701:01:3732300:12:2700:01:0900:00:00
84 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M01:15:0231700:23:4729700:39:2528.9201:03:1229400:11:5000:01:2900:00:00
85 4092SERGIO CARLOS PEREZ RODRITEAM TRIRELAYV1M01:16:3228100:22:2632600:41:3527.4101:04:0132800:12:3100:01:2000:00:00
86 4590DAVID JAIME FERNANDEZCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:16:4028000:22:2534800:43:0426.4701:05:2925200:11:1100:01:1800:00:00
87 8019JORDI GONZÁLEZ CARMONA LLICENCIA DE DIAV1M01:16:4534200:24:3529100:39:0129.2201:03:3634900:13:0900:01:3300:00:00
88 7176OSCAR SEMPERE FRANCESLLICENCIA DE DIAV1M01:17:4531900:23:5031300:40:5527.8601:04:4534400:13:0000:01:3700:00:00
89 8045MARC ROBERT GARRIGALLICENCIA DE DIAV1M01:17:5934800:25:0331000:40:5127.9101:05:5430500:12:0500:02:1000:00:00
90 8011CESC PUIGLLICENCIA DE DIAV1M01:17:5935000:25:0331200:40:5127.9101:05:5430600:12:0500:02:0700:00:00
91 4904JUAN MANUEL MENDOZA BRAVOC.N. SABADELLV1M01:18:0332700:24:0332400:41:2927.4801:05:3232700:12:3100:01:2600:00:00
92 5753DAVID ADRIÀ ALCAÑIZINDEPENDIENTEV1M01:18:2529400:22:4735600:44:1625.7501:07:0326000:11:2200:02:0700:00:00
93 8004JUAN CARLOS RODRÍGUEZ OTELLICENCIA DE DIAV1M01:20:5832600:24:0236000:44:2925.6301:08:3132500:12:2700:01:2900:00:00
94 8042TONI GENDRA HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:21:0535100:25:1034000:42:2226.9101:07:3236200:13:3300:01:5200:00:00
95 3912PERE VIDAL SURÍSTRICBM-CALELLAV1M01:21:2135200:25:1034200:42:2826.8401:07:3836300:13:4300:01:2700:00:00
96 6136SAMUEL MARTÍNEZ FLORENTÍNSBR OPEN TEAMV1M01:21:5740400:31:5626000:36:5830.8401:08:5434600:13:0300:01:2700:00:00
97 8003CARLOS ALVAREZ VILLARLLICENCIA DE DIAV1M01:22:1035300:25:1735700:44:1825.7301:09:3533200:12:3500:02:1900:00:00
98 7172LUIS ÁNGEL FÚNEZ BENITO LLICENCIA DE DIAV1M01:22:1035400:25:1735200:43:2826.2301:08:4535700:13:2500:02:1800:00:00
99 6090XAVIER PASCUAL HURTADOTRANSTRIATLONV1M01:22:3437800:26:5134100:42:2626.8701:09:1735400:13:1700:01:1300:00:00
100 1675GABRIEL GÜIMIL GOIMILCLUB ESPORTIU Z5V1M01:25:2337500:26:4036200:44:4725.4601:11:2737000:13:5600:00:5000:00:00
101 7175JOSE MIGUEL CAÑADAS GARCILLICENCIA DE DIAV1M01:26:0939500:28:4834300:42:3526.7701:11:2338800:14:4600:03:2600:00:00
102 8027ANTONIO IT’S RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:29:2339600:28:5437300:45:5124.8601:14:4538500:14:3800:02:0900:00:00
103 3680XAVIER ZAMORA VALERIC.E.E. SANT GERVASIV1M01:29:5939100:27:5438500:48:1423.6401:16:0836800:13:5100:02:2200:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M00:58:4411900:19:041400:29:5738.0600:49:0111500:09:4300:00:4400:00:00
2 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:59:3410800:18:477600:31:2036.3800:50:079400:09:2700:00:4200:00:00
3 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M00:59:4815800:19:444900:30:4637.0500:50:307700:09:1800:00:4200:00:00
4 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:59:4910100:18:4110300:32:0035.6300:50:416200:09:0800:00:4600:00:00
5 4523JOAN RAMON MARTINEZ ESCORTRANSTRIATLONV2M01:02:5014200:19:3414600:32:5634.6200:52:3017300:10:2000:01:1400:00:00
6 5653CARLOS AGUADO GARCIAINDEPENDIENTEV2M01:04:4118700:20:1419100:34:2033.2000:54:3415200:10:0700:01:0500:00:00
7 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:04:5019400:20:1818200:34:0833.4000:54:2618000:10:2400:01:0400:00:00
8 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:05:0121400:20:4117800:33:5733.5800:54:3817800:10:2300:00:5800:00:00
9 2157J. DAVID FERNANDEZ MARTINCLUB ESPORTIU Z5V2M01:06:5921900:20:4822900:35:5031.8100:56:3817400:10:2100:01:0400:00:00
10 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:07:1427900:22:2516900:33:3833.8900:56:0325000:11:1100:01:0500:00:00
11 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM TRIRELAYV2M01:07:2922700:20:5722200:35:2732.1600:56:2424000:11:0500:01:0500:00:00
12 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:07:3520000:20:2225600:36:5430.8900:57:1617100:10:1900:01:0200:00:00
13 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:07:3922200:20:5123900:36:1331.4800:57:0419700:10:3500:00:4700:00:00
14 408ANTONIO RUIZ CATALANCLUB TRIATLO BLANESV2M01:08:3322000:20:4925800:36:5630.8700:57:4522300:10:4800:01:0700:00:00
15 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV2M01:08:4624000:21:1225900:36:5730.8500:58:0920000:10:3700:01:0500:00:00
16 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:09:2826700:22:0024900:36:4131.0800:58:4122000:10:4700:00:5100:00:00
17 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:10:1926300:21:5326800:37:1630.5900:59:0924800:11:1000:01:0500:00:00
18 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:10:3527300:22:1326300:37:0130.8000:59:1425800:11:2100:01:1400:00:00
19 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:11:2017400:20:0030100:39:5728.5400:59:5726100:11:2300:01:1600:00:00
20 8035ANTONIO BERMUDO MORALLICENCIA DE DIAV2M01:12:1231500:23:4125100:36:4331.0501:00:2429000:11:4800:01:0500:00:00
21 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M01:13:1930800:23:1826900:37:1930.5501:00:3733600:12:4200:01:1000:00:00
22 8015CARLES SERRA CAMPAMALLICENCIA DE DIAV2M01:15:3828200:22:2732100:41:2027.5801:03:4729500:11:5100:01:3200:00:00
23 1680CARLES MAJÓ CASASCLUB ESPORTIU TRIKIDSV2M01:17:0531100:23:2632000:41:1927.5901:04:4531900:12:2000:01:3900:00:00
24 4317MANEL VAQUERO DURANTRI+9 EL MASNOUV2M01:17:0829900:23:1033800:42:1826.9501:05:2828300:11:4000:01:3600:00:00
25 8032XAVIER ROBERT GARRIGALLICENCIA DE DIAV2M01:17:5934900:25:0330900:40:5127.9101:05:5430300:12:0500:02:0900:00:00
26 5738ENRIC MUDARRA HERRERATRI+9 EL MASNOUV2M01:18:5830000:23:1235300:43:4426.0701:06:5630000:12:0200:01:2000:00:00
27 8037RICARDO BAYO PLAZALLICENCIA DE DIAV2M01:28:0539800:29:5637200:45:4924.8801:15:4531800:12:2000:01:3400:00:00
28 8028VÍCTOR LORIZ PERALTA LLICENCIA DE DIAV2M01:29:2338100:27:0237700:46:3024.5201:13:3239600:15:5100:01:4700:00:00
29 4808BLAS GARCIA DEL TOROL3SCOLA SANT JUSTV2M01:32:0838800:27:4138800:49:1723.1301:16:5839200:15:1000:01:2400:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:02:2113700:19:2715400:33:1334.3200:52:4011300:09:4100:01:1100:00:00
2 2031ENRIC GIL MARESC.N. VIC-ETBV3M01:02:2418300:20:0711900:32:2035.2600:52:2713700:09:5700:00:4500:00:00
3 5671FRANCESC XAVIER RICO CALDINDEPENDIENTEV3M01:03:3514300:19:3417100:33:4233.8300:53:1617200:10:1900:01:0500:00:00
4 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV3M01:04:5122900:20:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV3M01:07:4827400:22:1421200:35:0432.5100:57:1819000:10:3000:00:5200:00:00
6 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:07:5120900:20:3426500:37:0430.7600:57:3816400:10:1300:01:1700:00:00
7 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV3M01:08:0925900:21:4222800:35:4831.8400:57:3020500:10:3900:01:2000:00:00
8 297RICARDO LUIS LAZARTE CONQPRAT TRIATLO 1994V3M01:08:2032900:24:0515100:33:0634.4400:57:1124600:11:0900:00:5000:00:00
9 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:09:2931800:23:4816300:33:3034.0300:57:1830700:12:1100:01:0500:00:00
10 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV3M01:10:3532500:24:0121100:35:0432.5100:59:0526800:11:3000:01:2600:00:00
11 375JOSEP NAVARRO GARCIACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV3M01:12:4028700:22:4028900:39:0129.2201:01:4123200:10:5900:01:3600:00:00
12 8016MANUEL SOLDADO COBOLLICENCIA DE DIAV3M01:19:5534400:24:5030600:40:4427.9901:05:3437600:14:2100:01:1700:00:00
13 535LUCAS CANELO INFANTESINDEPENDIENTEV3M01:23:3136300:25:5735800:44:2525.6701:10:2235000:13:0900:01:5600:00:00
14 8014XAVIER CARBO FRESNEDALLICENCIA DE DIAV3M01:25:1233800:24:2438600:48:3223.4901:12:5631300:12:1600:02:0700:00:00
15 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:26:5637600:26:4537000:45:2725.0801:12:1238700:14:4400:01:1000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5066ERIKA ROBLEDA GRACIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:03:5812100:19:0821600:35:1532.3400:54:2310400:09:3500:00:4400:00:00
2 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:04:5622500:20:5316200:33:2534.1100:54:1820400:10:3800:00:3900:00:00
3 4664BRENDA TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:06:4224700:21:2619700:34:2933.0600:55:5522100:10:4700:00:4900:00:00
4 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOCDF01:11:5724800:21:2629600:39:2228.9601:00:4824700:11:0900:00:4200:00:00
5 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:12:5925400:21:3330500:40:2128.2501:01:5423800:11:0500:00:5300:00:00
6 5549HELENA MARINA RODRIGO SANTRICBM-CALELLACDF01:14:3827200:22:1330700:40:4827.9401:03:0127900:11:3700:00:5100:00:00
7 5115LAURA BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDF01:17:1230500:23:1633000:41:5427.2101:05:1030100:12:0200:00:4400:00:00
8 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:19:1834600:24:5731500:41:1427.6501:06:1134700:13:0700:00:4700:00:00
9 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOCDF01:20:2229800:23:1036100:44:3225.6001:07:4233300:12:4000:00:5400:00:00
10 5564JANA ABADAL GINESTAL3SCOLA SANT JUSTCDF01:20:2532000:23:5035400:43:4426.0701:07:3433900:12:5100:00:4800:00:00
11 5309GEORGINA MARTÍNEZ ESTEVETRANSTRIATLONCDF01:21:2836400:25:5832900:41:4527.3101:07:4336600:13:4500:01:0900:00:00
12 5238VICTORIA YEDRA LOPEZTRANSTRIATLONCDF01:21:2836500:25:5932800:41:4427.3201:07:4336500:13:4500:01:1800:00:00
13 6051PAULA DE LA CRUZ BALLESTEC.N. BADALONACDF01:28:4738000:26:5638100:47:2124.0801:14:1738200:14:3000:00:5300:00:00
14 5349CARL NAJERA ELVIRAC.N. BADALONACDF01:31:2337900:26:5639100:49:5822.8201:16:5438100:14:2900:00:5300:00:00
15 6135JUDIT TOLEDANO MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:31:4537000:26:1639600:51:3722.0901:17:5336900:13:5200:01:0000:00:00
16 4009NATALIA MINGORANCE MBANG C.N. TARRACOCDF01:35:0737400:26:3239700:54:0921.0501:20:4138000:14:2600:01:0400:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6114MARIONA MOLAS SALAC.N. VIC-ETBJNF01:22:3836600:26:0133300:42:0027.1401:08:0138400:14:3700:00:5400:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:07:3822300:20:5225200:36:4331.0500:57:3514600:10:0300:00:5500:00:00
2 5485GEMMA GREGORIS DEL SAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:07:5221100:20:3825300:36:4631.0100:57:2418500:10:2800:01:0700:00:00
3 4093EVA PEREZ DEL RIOTRANSTRIATLONV1F01:08:2726100:21:4522600:35:4331.9200:57:2823300:10:5900:00:5300:00:00
4 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F01:08:4326500:21:5623000:35:5031.8100:57:4623100:10:5700:01:0900:00:00
5 1992MONTSE GALBANY FUSTEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:10:2125000:21:2827900:37:5930.0100:59:2722900:10:5400:01:1500:00:00
6 5422KATJA BLOMQVISTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:11:0029000:22:4224700:36:4031.0900:59:2228100:11:3800:01:0500:00:00
7 4108SIRA ANGULO JOVECLUB TRIATLO SABADELLV1F01:13:2120700:20:2933400:42:0527.0901:02:3422200:10:4700:01:3900:00:00
8 8048M. ISABEL CRIACH DOS SANTLLICENCIA DE DIAV1F01:14:2929700:23:0130000:39:5428.5701:02:5527400:11:3400:01:2400:00:00
9 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F01:14:3226600:21:5832300:41:2827.4901:03:2624100:11:0600:01:0700:00:00
10 6100NURIA QUINTANA SALACLUB TRIATLO BLANESV1F01:18:0732200:23:5134500:42:4726.6501:06:3826600:11:2900:01:5800:00:00
11 5335SUSANA BARRIS ROCACLUB TRIATLO BLANESV1F01:18:4134300:24:3633500:42:0827.0601:06:4429700:11:5700:02:0500:00:00
12 2602INES SANTIAGO GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:19:2133200:24:1134700:42:5326.5801:07:0431400:12:1700:01:1400:00:00
13 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:20:5237100:26:2732200:41:2227.5601:07:4934500:13:0300:01:1700:00:00
14 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:23:1637700:26:5034900:43:0426.4701:09:5435600:13:2200:01:0500:00:00
15 6001VIRGINIA POMAR SOLCHAGAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:24:1337300:26:2936300:44:5025.4301:11:1934100:12:5400:01:4700:00:00
16 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:25:0935500:25:2737600:46:2524.5601:11:5235500:13:1700:02:1300:00:00
17 8006MÒNICA PRADASLLICENCIA DE DIAV1F01:27:2839300:28:0136800:45:1625.1801:13:1737500:14:1100:01:3000:00:00
18 8030SANDRA GONZALEZ TROGERLLICENCIA DE DIAV1F01:28:3038500:27:1338000:47:1724.1101:14:3037400:14:0000:01:5700:00:00
19 4554IRENE RAMOSC.E.E. SANT GERVASIV1F01:30:2438900:27:4638200:47:5223.8201:15:3838900:14:4600:02:2900:00:00
20 8024MARTA RICART CAMPOSLLICENCIA DE DIAV1F01:30:2439200:27:5438700:48:3923.4301:16:3336700:13:5100:02:0600:00:00
21 8038LAURA MOLINA CAZORLALLICENCIA DE DIAV1F01:31:0139900:29:5737100:45:4824.8901:15:4539400:15:1600:01:3100:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7177RUTH GRINTLLICENCIA DE DIAV2F01:11:4731000:23:2125700:36:5630.8701:00:1726700:11:3000:01:1200:00:00
2 6162ROSA CASADO MIRALLESC.E.E. SANT GERVASIV2F01:16:2433100:24:0630400:40:1628.3101:04:2229900:12:0200:01:4100:00:00
3 5675M. ÀNGELS PÉREZ DURÁNC.N. VIC-ETBV2F01:17:1731600:23:4231900:41:1727.6101:04:5931700:12:1800:01:0600:00:00
4 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:19:2933900:24:2635000:43:1326.3801:07:3929300:11:5000:01:1800:00:00
5 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:24:5137200:26:2936400:44:5025.4301:11:1936000:13:3200:01:5300:00:00
6 7189SONSOLES DE CARALTLLICENCIA DE DIAV2F01:27:5338300:27:0437900:47:1724.1101:14:2136100:13:3200:02:4200:00:00
7 5659MERCE ESTIVILL VILELLATRI+9 EL MASNOUV2F01:29:4338700:27:2338900:49:2623.0601:16:4934000:12:5400:02:1800:00:00
8 3165MONTSE SUBIRANA CODINAC.N. VIC-ETBV2F01:32:3739000:27:5138400:48:1323.6401:16:0439800:16:3300:00:5500:00:00
9 7183ANNA SANDOVALLLICENCIA DE DIAV2F01:33:1239700:29:1439000:49:3323.0101:18:4737800:14:2500:02:1200:00:00
10 8033NURIA MORENO MESALLICENCIA DE DIAV2F01:37:5340100:30:5139200:50:0022.8001:20:5139900:17:0200:01:1000:00:00
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV3F01:36:5940300:30:5639300:50:2422.6201:21:2039500:15:3900:01:4400:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:53:07100:15:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:54:00200:15:542500:30:1337.7300:46:07100:07:5300:00:3400:00:00
3 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM00:54:18500:15:572200:30:1237.7500:46:09500:08:0900:00:3600:00:00
4 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:54:211100:16:211500:30:0038.0000:46:21200:08:0000:00:4600:00:00
5 4400JOAN MENGUAL BORDASC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:54:24700:16:062000:30:0937.8100:46:15600:08:0900:00:3700:00:00
6 3597JORDAN BELEFFICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:54:25900:16:071700:30:0537.8900:46:12900:08:1300:00:3600:00:00
7 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM00:54:381400:16:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4000:00:00
8 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:54:441000:16:082300:30:1237.7500:46:201400:08:2400:00:3900:00:00
9 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:55:011300:16:231200:29:5338.1500:46:163500:08:4500:00:3900:00:00
10 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM00:55:392200:17:082600:30:1437.7100:47:221100:08:1700:00:4900:00:00
11 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:55:432400:17:093300:30:1837.6200:47:271000:08:1600:01:0100:00:00
12 4594ORIOL ALONSO SERRANOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:55:491900:17:044300:30:3537.2800:47:39700:08:1000:01:0300:00:00
13 3326SERGI SAEZ DAMASC.A. LES TORTUGUESABM00:56:032100:17:073600:30:1937.6000:47:262700:08:3700:00:4400:00:00
14 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM00:56:052300:17:094200:30:3237.3400:47:411600:08:2400:00:4300:00:00
15 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:56:064700:17:53300:29:3538.5400:47:282800:08:3800:00:4000:00:00
16 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:56:072600:17:143700:30:2037.5800:47:342300:08:3300:00:3900:00:00
17 3636ALBERT LOPEZ DEULOFEUCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:56:082900:17:172900:30:1637.6700:47:332600:08:3500:00:4000:00:00
18 3312ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:56:224400:17:50800:29:4438.3400:47:343900:08:4800:00:3900:00:00
19 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:56:234500:17:52700:29:3838.4700:47:304300:08:5300:00:3700:00:00
20 332SERGI MARTINEZ MERODIOINDEPENDIENTEABM00:56:253100:17:193500:30:1937.6000:47:383700:08:4700:00:4300:00:00
21 937EDUARDO CAMPANARIO GALANCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:56:281800:16:554600:30:4237.1300:47:374200:08:5100:00:3800:00:00
22 8043ANTONIO JESÚS SÁNCHEZ LLATRIATLON ALMENDRALEJOABM00:56:393600:17:252700:30:1437.7100:47:395100:09:0000:00:3800:00:00
23 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:56:453700:17:261900:30:0737.8500:47:336600:09:1200:00:5300:00:00
24 4414ALBERTO DIAZ LOPEZTEAM TRIRELAYABM00:57:163400:17:243200:30:1737.6400:47:4110300:09:3500:00:4900:00:00
25 2574LUIS ESTORNELL MARTIN-CORC.E. NO TE PARESABM00:57:276900:18:134800:30:4537.0700:48:582000:08:2900:00:4300:00:00
26 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZTEAM TRIRELAYABM00:57:304900:17:547400:31:1636.4600:49:101200:08:2000:01:0100:00:00
27 2907CARLOS LUIS PERELLOCLUB ATLETISME OLESAABM00:57:456100:18:066200:30:5736.8300:49:033300:08:4200:01:0000:00:00
28 4195PEDRO AGUILERACLUB PROAMABM00:57:506500:18:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4800:00:00
29 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM00:57:566800:18:125300:30:4936.9900:49:014600:08:5500:00:5100:00:00
30 8036JAVIER GARCIA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM00:57:577800:18:194000:30:3037.3800:48:496100:09:0800:01:0000:00:00
31 4613RAFA MARTÍNEZ SANTOSTGCBINNABM00:58:025900:18:057000:31:0936.6000:49:143800:08:4800:00:4700:00:00
32 3384RODOLPHE BAYLONFLOR DE TRIATLOABM00:58:108100:18:215000:30:4737.0300:49:085300:09:0200:00:4400:00:00
33 316SAMUEL HUERTA RODRIGUEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:58:177400:18:156000:30:5636.8500:49:115800:09:0600:00:5200:00:00
34 4926RAUL SAYAGO VILLARRAZOCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:58:185100:17:567200:31:1236.5400:49:086300:09:1000:00:4900:00:00
35 4529JOSEP MARÍA NOVELLAS COLLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:58:426600:18:125800:30:5636.8500:49:0810200:09:3400:00:5400:00:00
36 5011JOSEP CANTOS TRIATLO LHOSPITALETABM00:58:465600:18:019500:31:5135.7900:49:524500:08:5400:01:1800:00:00
37 4971XAVIER GOMEZ JORDANAINDEPENDIENTEABM00:59:094800:17:5410600:32:0335.5700:49:576500:09:1200:01:2800:00:00
38 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM00:59:139600:18:367500:31:1936.4000:49:557500:09:1800:00:5000:00:00
39 5605JONATHAN MENDEZ LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:59:148900:18:268200:31:2636.2700:49:528400:09:2200:00:4400:00:00
40 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM00:59:3511200:18:506500:31:0136.7500:49:5111600:09:4400:00:4200:00:00
41 5326CHRISTOPHER ROSSA JOELFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:59:583900:17:4415300:33:0834.4100:50:525900:09:0600:00:5600:00:00
42 6004MIQUEL MARTÍNEZ MOYAC.N. VIC-ETBABM00:59:5912800:19:118100:31:2536.2900:50:368600:09:2300:00:5100:00:00
43 3090EDUARD GALLARDO MARTINEZC.N. TERRASSAABM01:00:097900:18:2012700:32:2935.0900:50:497900:09:2000:00:4300:00:00
44 4816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:00:1313400:19:228000:31:2436.3100:50:469200:09:2700:01:0300:00:00
45 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:00:1410700:18:469300:31:4935.8300:50:3510800:09:3900:00:4900:00:00
46 5176ARIEL KISIELNICKICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:00:167300:18:1514900:33:0234.5100:51:175000:08:5900:00:4600:00:00
47 3841JORDI MIRANDA ALFRANCACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:3215400:19:395600:30:5536.8700:50:3413900:09:5800:00:3900:00:00
48 4531ALEX CASTAÑO CUELLARCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:00:3410000:18:4112400:32:2735.1300:51:089100:09:2600:01:0300:00:00
49 5581VICENTE MARTINEZ MATEA CLUB ESPORTIU Z5ABM01:00:5012200:19:088400:31:3036.1900:50:3816100:10:1200:00:5700:00:00
50 6113MARC HERREROS GRIERAC.N. VIC-ETBABM01:00:5911500:18:5511800:32:1835.2900:51:1311800:09:4600:01:0200:00:00
51 8021MARC GARCIA FERRERLLICENCIA DE DIAABM01:01:50000:00:00000:00:000.0000:51:1020800:10:4000:00:0000:00:00
52 4911JOAN AMETLLER SERRAC.N. MATAROABM01:01:5913500:19:2613500:32:4034.9000:52:0613400:09:5300:01:0800:00:00
53 8020OLIVER MORGADE TOLEDOLLICENCIA DE DIAABM01:02:0214400:19:3514700:32:5734.6000:52:329700:09:3000:01:2300:00:00
54 2360LUIS ALBERTO SEVILLA HERVCLUB ATLETISME OLESAABM01:02:135700:18:0320200:34:4532.8100:52:488900:09:2500:00:5300:00:00
55 258JORDI CARRASCO BALDOCLUB NATACIO CALDESABM01:02:1912300:19:098900:31:3536.0900:50:4427500:11:3500:00:4200:00:00
56 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM01:02:3714700:19:3614000:32:4734.7700:52:2316500:10:1400:01:0900:00:00
57 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:5120500:20:2610900:32:0835.4800:52:3416800:10:1700:00:4500:00:00
58 492JULI PEINADO CLAPÉSTEAM TRIRELAYABM01:02:5515500:19:4014500:32:5334.6700:52:3317700:10:2200:01:1800:00:00
59 2787MANEL ALBA PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:03:0318200:20:0713700:32:4534.8100:52:5215700:10:1100:01:0500:00:00
60 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:03:0718600:20:1114100:32:4834.7600:52:5915600:10:0800:00:5600:00:00
61 3319OSCAR JIMENEZ GALLEGOC.E. VILA OLIMPICAABM01:03:0817900:20:0513600:32:4234.8600:52:4717600:10:2100:01:0100:00:00
62 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:03:1219100:20:1612800:32:3135.0600:52:4718200:10:2500:00:5800:00:00
63 3981GERARD COMIS LOZANOC.E.T. DISTANCEABM01:03:3120800:20:3311400:32:1335.3900:52:4621600:10:4500:00:4800:00:00
64 4113ALEIX CALAFELL PUIGINDEPENDIENTEABM01:03:3817500:20:0315200:33:0634.4400:53:0918700:10:2900:00:5100:00:00
65 2859ADRIA MITJA CABEZOSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:03:4122400:20:539200:31:4435.9200:52:3723700:11:0400:00:4000:00:00
66 6078RUBEN MALVESI MARTINEZC.N. MATAROABM01:03:4120400:20:2513100:32:3734.9500:53:0220600:10:3900:01:0000:00:00
67 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM01:03:4216600:19:5318400:34:0933.3800:54:0211100:09:4000:00:4400:00:00
68 2418JORDI GALIAN TORRASC.N. VIC-ETBABM01:03:5422100:20:5010200:31:5735.6800:52:4724200:11:0700:00:4100:00:00
69 8039ÁLVARO FERNÁNDEZ ALEGRELLICENCIA DE DIAABM01:04:1013600:19:2722300:35:3032.1100:54:576700:09:1300:01:0000:00:00
70 6142RAUL MAÍZ SANTÍNCLUB ESPORTIU Z5ABM01:04:13000:00:00000:00:000.0000:54:518300:09:2200:00:0000:00:00
71 5727DANI MELLADO MELLADO COMACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:04:2423000:20:5916800:33:3833.8900:54:3712400:09:4700:01:0900:00:00
72 8022FRAN GARCIA VALDESLLICENCIA DE DIAABM01:05:0219800:20:2120600:34:5132.7100:55:1213100:09:5000:01:3000:00:00
73 7178SANTI NOVELLON ARGUELLOLLICENCIA DE DIAABM01:05:0421600:20:4617200:33:4333.8100:54:2919900:10:3500:01:0200:00:00
74 6125MIGUEL HERNÁNDEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:05:1123500:21:0315800:33:2034.2000:54:2322500:10:4800:00:4600:00:00
75 8040DANIEL JIMÉNEZ GARCIA LLICENCIA DE DIAABM01:05:1319200:20:1719800:34:3033.0400:54:4718400:10:2600:01:0000:00:00
76 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:2223200:21:0217000:33:4233.8300:54:4420300:10:3800:01:3100:00:00
77 6079JOSE ANTONIO MATEO GUERRETRIATLO PALLEJAABM01:06:0614900:19:3724800:36:4031.0900:56:1713000:09:4900:01:1100:00:00
78 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLTEAM TRIRELAYABM01:06:1914600:19:3621700:35:1532.3400:54:5126500:11:2800:01:0100:00:00
79 8023MARCO GAMEZ COBOSLLICENCIA DE DIAABM01:08:1128900:22:4115700:33:1734.2500:55:5830900:12:1300:00:4800:00:00
80 4994XAVIER RIERA MARGARITCLUB TRIATLO LEIX DE NAVAABM01:08:1625800:21:4220800:34:5732.6200:56:3927800:11:3700:00:5400:00:00
81 4527PAU SOLANO GOMEZCLUB TRITRAININGABM01:08:2426900:22:0720100:34:4432.8200:56:5127200:11:3300:01:0700:00:00
82 2668JOAN BALLESCA VILERTCLUB ESPORTIU Z5ABM01:09:0627100:22:1022400:35:4231.9300:57:5225400:11:1400:00:5600:00:00
83 8031SERGIO CARMONA MAGAÑALLICENCIA DE DIAABM01:09:2630700:23:1718000:34:0533.4500:57:2230200:12:0400:00:5600:00:00
84 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:09:2630600:23:1717700:33:5233.6600:57:0931600:12:1700:00:4400:00:00
85 4482ALEXANDRE FERNANDEZ OROCLUB TRIATLO SABADELLABM01:09:2824900:21:2724000:36:1831.4000:57:4528500:11:4300:01:1000:00:00
86 8001ALEJANDRO REBELLON TORRALLICENCIA DE DIAABM01:09:5326400:21:5525000:36:4331.0500:58:3825600:11:1500:02:1600:00:00
87 2083PERE MALLAFRE GARCIAC.N. TARRACOABM01:10:2128800:22:4023800:36:1331.4800:58:5326400:11:2800:00:5300:00:00
88 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM01:10:4419700:20:2130300:40:1528.3201:00:3615500:10:0800:01:1900:00:00
89 8002FERRAN ESTRAGUÉS GÓMEZLLICENCIA DE DIAABM01:11:2526000:21:4428100:38:2729.6501:00:1125500:11:1400:01:2600:00:00
90 7179DAVID MAELL PARRALLICENCIA DE DIAABM01:11:5134500:24:5618100:34:0833.4000:59:0433800:12:4700:01:2100:00:00
91 6132JAVIER LOZANO TROYANOCLUB TRITRAININGABM01:13:0033400:24:1426700:37:1530.6001:01:2926900:11:3100:01:4700:00:00
92 7170LUIS MATEU MIRALLICENCIA DE DIAABM01:15:5029500:22:4832700:41:3727.3901:04:2526200:11:2500:01:1500:00:00
93 4302JORDI ARCOS ALACIOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:16:1032100:23:5129500:39:2028.9801:03:1134200:12:5900:01:3000:00:00
94 7174CARLOS TOMÁS GARBI HUERGALLICENCIA DE DIAABM01:16:1832800:24:0429800:39:3328.8201:03:3733500:12:4100:01:3200:00:00
95 5669GUILLEM DELGADO GONZALOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:16:2935900:25:3615500:33:1434.3000:58:5040000:17:3900:01:4300:00:00
96 2568DAVID PASTOR COMAINDEPENDIENTEABM01:17:2829600:22:5833700:42:1726.9601:05:1530800:12:1300:01:1700:00:00
97 5699JORDI ESTRADA TANYÀINDEPENDIENTEABM01:17:5036200:25:5228300:38:4529.4201:04:3735300:13:1300:00:5300:00:00
98 8017SANTIAGO MANUEL SOLDADO PLLICENCIA DE DIAABM01:19:5434100:24:3431400:40:5627.8501:05:3037700:14:2400:01:0800:00:00
99 7171SERGIO POYATOS GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:22:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
100 2322AGUSTIN ALDAZABAL GILINDEPENDIENTEABM01:25:5936900:26:1536500:45:0225.3101:11:1738600:14:4200:01:4500:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4574ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM TRIRELAYABF01:00:0712600:19:108600:31:3336.1300:50:438700:09:2400:01:0200:00:00
2 4709PAULA LOPEZ CASTILLOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:04:1114800:19:3720300:34:4632.7900:54:2312800:09:4800:00:4900:00:00
3 4109LAURA SANZBERRO SOLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:04:2516500:19:5120400:34:4732.7700:54:3812300:09:4700:01:1600:00:00
4 6123ALICE VICTORIA TOZERCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:04:2811700:19:0122700:35:4831.8400:54:4910900:09:3900:01:5600:00:00
5 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:04:5822800:20:5816100:33:2334.1500:54:2120100:10:3700:00:4500:00:00
6 1960IVET FARRIOLS ARIMONTT3 TEAMABF01:05:5122600:20:5418900:34:1433.3000:55:0821300:10:4300:01:0600:00:00
7 3305MARIA ROCAFIGUERA BOYC.N. VIC-ETBABF01:09:2323400:21:0227800:37:5130.1200:58:5318900:10:3000:01:0100:00:00
8 1793MONICA MONFORT ROCAC.E.T. DISTANCEABF01:12:2227700:22:1628800:38:5829.2601:01:1424300:11:0800:01:1000:00:00
9 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:13:5130100:23:1229300:39:0229.2101:02:1428000:11:3700:01:1400:00:00
10 6109PRUNELLE CHASSOTCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:14:0124300:21:2033200:42:0027.1401:03:2021000:10:4100:01:2300:00:00
11 6089MERITXELL SOLÉ AGUSTÍCLUB TRIATLO SABADELLABF01:16:4631300:23:3131100:40:5127.9101:04:2232100:12:2400:01:3600:00:00
12 4041CAROLINA APARICIO CABANILCLUB TRIATLO SABADELLABF01:16:4634000:24:2829900:39:5128.6101:04:1932400:12:2700:01:2000:00:00
13 5706MERCÈ BARNILS CODINAC.N. VIC-ETBABF01:17:1431200:23:3032500:41:3027.4701:05:0031100:12:1400:01:1100:00:00
14 3487MERITXELL LARRED FERRASC.E. CERDANYOLA A.T.ABF01:19:2133300:24:1434600:42:5026.6101:07:0431500:12:1700:01:0900:00:00
15 6158PAULA BALCARCE VARGASC.N. MATAROABF01:20:2536100:25:5033100:41:5427.2101:07:4433400:12:4100:01:3100:00:00
16 6104SARA HERNANDEZ MOLFULLEDACLUB TRIATLO BLANESABF01:21:2736800:26:1331600:41:1527.6401:07:2837300:13:5900:01:0100:00:00
17 8025MÒNICA MORALES GOENAGALLICENCIA DE DIAABF01:22:1333500:24:1536700:45:1325.2101:09:2833700:12:4500:01:4600:00:00
18 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:23:2934700:24:5736900:45:2225.1301:10:1935100:13:1000:01:1800:00:00
19 7182CLARA REMACHA CORBALANLLICENCIA DE DIAABF01:25:1235800:25:3637400:46:0424.7501:11:4035900:13:3200:00:5200:00:00
20 7188BARBARA GARCIALLICENCIA DE DIAABF01:27:1938200:27:0437800:47:1524.1301:14:1934300:13:0000:02:4300:00:00
21 6124JUDIT SALGADO CUCURULLTRI+9 EL MASNOUABF01:38:3738600:27:1839800:56:2220.2201:23:4039000:14:5700:01:2300:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32