RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
468 415 409 5 1 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 02:45:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
13597JORDAN BELEFFI00:54:25
21084GUILLEM ROJAS MORENO00:54:44
34947ALBERTO MONTES OLIVA00:56:06

2. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 02:46:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
15647FERRAN COLL ARXER00:54:21
22476JOSE LUIS CRUZ INFANTES00:55:55
33312ALBERT LOPEZ MUÑOZ00:56:22

3. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 02:46:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
14400JOAN MENGUAL BORDAS00:54:24
23958JORDI LINARES HERNANDEZ00:56:09
32271IAN PEREZ LOZANO00:56:23

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 02:48:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11574ERIK MERINO ALAMINOS00:53:07
22131ORIOL FORNS NADAL00:56:45
32808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROS00:58:20

5. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 02:48:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
15558SERGI MATAS LARGO00:54:00
22026NIL PUCHOL SOTERAS00:54:30
33156JOAQUIN LAZARO DIAZ00:59:43

6. - FLOR DE TRIATLO - 02:48:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
14667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIAIN00:54:13
24899CESC LLAURADO VERNET00:56:07
33384RODOLPHE BAYLON00:58:10

7. - C.N. MATARO - 02:48:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
14235ROBERT DE MOYA DALMAU00:55:47
25674JAVI CIRCUJANO VALDERRAMA00:56:24
34463POL PEÑA GONZALEZ00:56:44

8. - TEAM TRIRELAY - 02:51:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
14260FERNANDO DIETSCHE00:56:17
24414ALBERTO DIAZ LOPEZ00:57:16
32755DAVID GARCIA RODRIGUEZ00:57:30

9. - TRICBM-CALELLA - 02:51:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET00:54:18
24321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINO00:57:19
36117PAU LANCIS BALASCH00:59:45

10. - C.N. VIC-ETB - 02:53:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS00:56:01
22707MARC VILA MIARONS00:57:56
33182PAU MOLIST PUJADAS00:59:11

11. - C.E.T. DISTANCE - 02:54:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
13601PEDRO BALDANTONI00:54:38
25507CLAUDIO DI PIETRO00:56:05
33981GERARD COMIS LOZANO01:03:31

12. - CLUB ESPORTIU Z5 - 02:54:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
1233JUAN ANTONIO CRESPO00:58:04
24876PATRICIO ROSSI00:58:04
33277JOEL JARO LOPEZ00:58:25

13. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 02:54:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11517POL PUEYO SOLA00:55:48
28047UNAI ESPINAL MARQUEZ00:57:58
33205DAVID ROYO CALAVERA01:01:00

14. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 02:56:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
14594ORIOL ALONSO SERRANO00:55:49
24816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRAZA01:00:13
34531ALEX CASTAÑO CUELLAR01:00:34

15. - TRANSTRIATLON - 02:57:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
14526JOEL ALCARAZ PEREZ00:56:54
25816LUCAS SAENZ DIAZ01:00:13
31145NACHO ALCARAZ RUBIO01:00:18

16. - CLUB NATACIO CALDES - 02:57:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
15798IGNASI BASSAS BUJ00:55:39
22727NOEL FORNE VALENCIA00:59:57
3258JORDI CARRASCO BALDO01:02:19

17. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:58:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS00:54:39
2985POL SIMON SANCHEZ00:55:45
3297RICARDO LUIS LAZARTE CONQUEIRO01:08:20

18. - CLUB NATACIO MINORISA - 02:58:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
14725SALVADOR MARTINEZ GUTIERREZ00:59:30
26102PAU GUITERAS I PAIXAU00:59:37
3457AMAND REDONDO BRUNET00:59:48

19. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 03:00:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
14926RAUL SAYAGO VILLARRAZO00:58:18
24529JOSEP MARÍA NOVELLAS COLLADO00:58:42
32787MANEL ALBA PAREJA01:03:03

20. - CLUB ATLETISME OLESA - 03:00:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
12907CARLOS LUIS PERELLO00:57:45
21047FELICIANO GARCIA BAUTISTA01:00:34
32360LUIS ALBERTO SEVILLA HERVAS01:02:13

21. - C.N. SABADELL - 03:00:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
15930OSCAR BERTRAN AGUILAR00:58:08
23173MARC DONIGA MARTINEZ01:00:02
34764JOAQUIM COOPER JORDAN01:02:34

22. - L3SCOLA SANT JUST - 03:03:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
14004MARC PEREZ FLORES00:58:15
24684MARC SANGES PRADAS01:00:00
34042MARTI PASTOR GALTES01:04:56

23. - C.A. LES TORTUGUES - 03:03:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13326SERGI SAEZ DAMAS00:56:03
26121FERRAN RUSIÑOL BIGAS01:02:37
32097RAFAEL CEREZUELA LORENZO01:05:05

24. - GAVA TRIATLO - 03:04:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
16032MAX SANCHEZ GONZALEZ00:59:59
24547MAX VELASCO RAJO00:59:59
34551VICTOR FERRANDO SALARICH01:04:03

25. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:04:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES00:59:34
23154DANIEL SANCHEZ COBO01:01:25
32733MARC LORENZO01:03:07

26. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:04:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
15925CARLES RAMOS ABELLAN00:55:56
22941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON00:59:49
3408ANTONIO RUIZ CATALAN01:08:33

27. - TRIATLO LHOSPITALET - 03:09:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
15011JOSEP CANTOS 00:58:46
22846ANDRES JIMENEZ PEÑA01:00:24
34467JAVI FERNANDEZ VALVERDE01:10:39

28. - C.N. TARRACO - 03:10:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
14799LUCAS ARTIGAS RODRIGUEZ01:00:38
25859CARLES ARAGONES MALLEN01:04:23
35532CARLOS MEJIA GALLEGO01:05:13

29. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 03:10:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1833DANIEL CAMPOS HUERTAS00:54:55
26126JOSÉ MARÍA NEVADO DÍAZ01:05:13
35312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZ01:10:35

30. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:11:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1993LUIS ARIAS GARCIA00:55:01
26045LLEIR FORNS ORTEGA01:08:00
36053PABLO LOPEZ LUENGO01:08:26

31. - CLUB MEDINA TRIATLO - 03:14:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
15780OSCAR YANEZ ORPI01:00:05
2800ALBERT PUYAL MASGORET01:04:51
34477JOSE VICTORIA GALDEANO01:09:06

32. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 03:14:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
15622ARNAU GRAU FERRER01:03:12
25413KILIAN GUTIERREZ GARCIA01:03:12
3132FRANC CAPEL RUBIO01:07:41

33. - C.E.E. SANT GERVASI - 03:14:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
16127RAÚL DAVID GONZÁLEZ DEL POZO01:00:12
2419ANDRES GARCIA RODRIGUEZ01:07:12
34135JESUS VEGAS FERNANDEZ01:07:12

34. - C.E. RAYOTEAM - 03:15:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
11627JAVIER CARVAJAL PICHEL00:59:35
2301IAN MOLINA GARCIA01:08:00
3209XAVIER SANCHO GALLART01:08:02

35. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:43:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
15844RICARDO RODRIGUEZ MUÑOZ01:10:59
24302JORDI ARCOS ALACIO01:16:10
3776PAU VELASCO MENDEZ01:16:10

36. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 03:48:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1937EDUARDO CAMPANARIO GALAN00:56:28
24590DAVID JAIME FERNANDEZ01:16:40
35317RUBÉN MORENO CAMPOS01:35:17

37. - C.E. ESCOLA FES TRI TIANA - 03:53:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13310ISMAEL GUZMAN BENITEZ01:13:19
24071ORIOL GUZMAN JIMENEZ01:15:37
36084ALBERT ASENSIO CARRILLO01:24:04

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32