RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
468 415 409 5 1 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4574ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM TRIRELAYABF01:00:0712600:19:108600:31:3336.1300:50:438700:09:2400:01:0200:00:00
2 5066ERIKA ROBLEDA GRACIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:03:5812100:19:0821600:35:1532.3400:54:2310400:09:3500:00:4400:00:00
3 4709PAULA LOPEZ CASTILLOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:04:1114800:19:3720300:34:4632.7900:54:2312800:09:4800:00:4900:00:00
4 4109LAURA SANZBERRO SOLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:04:2516500:19:5120400:34:4732.7700:54:3812300:09:4700:01:1600:00:00
5 6123ALICE VICTORIA TOZERCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:04:2811700:19:0122700:35:4831.8400:54:4910900:09:3900:01:5600:00:00
6 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:04:5622500:20:5316200:33:2534.1100:54:1820400:10:3800:00:3900:00:00
7 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:04:5822800:20:5816100:33:2334.1500:54:2120100:10:3700:00:4500:00:00
8 1960IVET FARRIOLS ARIMONTT3 TEAMABF01:05:5122600:20:5418900:34:1433.3000:55:0821300:10:4300:01:0600:00:00
9 4664BRENDA TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:06:4224700:21:2619700:34:2933.0600:55:5522100:10:4700:00:4900:00:00
10 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:07:3822300:20:5225200:36:4331.0500:57:3514600:10:0300:00:5500:00:00
11 5485GEMMA GREGORIS DEL SAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:07:5221100:20:3825300:36:4631.0100:57:2418500:10:2800:01:0700:00:00
12 4093EVA PEREZ DEL RIOTRANSTRIATLONV1F01:08:2726100:21:4522600:35:4331.9200:57:2823300:10:5900:00:5300:00:00
13 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F01:08:4326500:21:5623000:35:5031.8100:57:4623100:10:5700:01:0900:00:00
14 3305MARIA ROCAFIGUERA BOYC.N. VIC-ETBABF01:09:2323400:21:0227800:37:5130.1200:58:5318900:10:3000:01:0100:00:00
15 1992MONTSE GALBANY FUSTEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:10:2125000:21:2827900:37:5930.0100:59:2722900:10:5400:01:1500:00:00
16 5422KATJA BLOMQVISTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:11:0029000:22:4224700:36:4031.0900:59:2228100:11:3800:01:0500:00:00
17 7177RUTH GRINTLLICENCIA DE DIAV2F01:11:4731000:23:2125700:36:5630.8701:00:1726700:11:3000:01:1200:00:00
18 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOCDF01:11:5724800:21:2629600:39:2228.9601:00:4824700:11:0900:00:4200:00:00
19 1793MONICA MONFORT ROCAC.E.T. DISTANCEABF01:12:2227700:22:1628800:38:5829.2601:01:1424300:11:0800:01:1000:00:00
20 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:12:5925400:21:3330500:40:2128.2501:01:5423800:11:0500:00:5300:00:00
21 4108SIRA ANGULO JOVECLUB TRIATLO SABADELLV1F01:13:2120700:20:2933400:42:0527.0901:02:3422200:10:4700:01:3900:00:00
22 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:13:5130100:23:1229300:39:0229.2101:02:1428000:11:3700:01:1400:00:00
23 6109PRUNELLE CHASSOTCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:14:0124300:21:2033200:42:0027.1401:03:2021000:10:4100:01:2300:00:00
24 8048M. ISABEL CRIACH DOS SANTLLICENCIA DE DIAV1F01:14:2929700:23:0130000:39:5428.5701:02:5527400:11:3400:01:2400:00:00
25 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F01:14:3226600:21:5832300:41:2827.4901:03:2624100:11:0600:01:0700:00:00
26 5549HELENA MARINA RODRIGO SANTRICBM-CALELLACDF01:14:3827200:22:1330700:40:4827.9401:03:0127900:11:3700:00:5100:00:00
27 6162ROSA CASADO MIRALLESC.E.E. SANT GERVASIV2F01:16:2433100:24:0630400:40:1628.3101:04:2229900:12:0200:01:4100:00:00
28 4041CAROLINA APARICIO CABANILCLUB TRIATLO SABADELLABF01:16:4634000:24:2829900:39:5128.6101:04:1932400:12:2700:01:2000:00:00
29 6089MERITXELL SOLÉ AGUSTÍCLUB TRIATLO SABADELLABF01:16:4631300:23:3131100:40:5127.9101:04:2232100:12:2400:01:3600:00:00
30 5115LAURA BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDF01:17:1230500:23:1633000:41:5427.2101:05:1030100:12:0200:00:4400:00:00
31 5706MERCÈ BARNILS CODINAC.N. VIC-ETBABF01:17:1431200:23:3032500:41:3027.4701:05:0031100:12:1400:01:1100:00:00
32 5675M. ÀNGELS PÉREZ DURÁNC.N. VIC-ETBV2F01:17:1731600:23:4231900:41:1727.6101:04:5931700:12:1800:01:0600:00:00
33 6100NURIA QUINTANA SALACLUB TRIATLO BLANESV1F01:18:0732200:23:5134500:42:4726.6501:06:3826600:11:2900:01:5800:00:00
34 5335SUSANA BARRIS ROCACLUB TRIATLO BLANESV1F01:18:4134300:24:3633500:42:0827.0601:06:4429700:11:5700:02:0500:00:00
35 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:19:1834600:24:5731500:41:1427.6501:06:1134700:13:0700:00:4700:00:00
36 2602INES SANTIAGO GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:19:2133200:24:1134700:42:5326.5801:07:0431400:12:1700:01:1400:00:00
37 3487MERITXELL LARRED FERRASC.E. CERDANYOLA A.T.ABF01:19:2133300:24:1434600:42:5026.6101:07:0431500:12:1700:01:0900:00:00
38 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:19:2933900:24:2635000:43:1326.3801:07:3929300:11:5000:01:1800:00:00
39 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOCDF01:20:2229800:23:1036100:44:3225.6001:07:4233300:12:4000:00:5400:00:00
40 6158PAULA BALCARCE VARGASC.N. MATAROABF01:20:2536100:25:5033100:41:5427.2101:07:4433400:12:4100:01:3100:00:00
41 5564JANA ABADAL GINESTAL3SCOLA SANT JUSTCDF01:20:2532000:23:5035400:43:4426.0701:07:3433900:12:5100:00:4800:00:00
42 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:20:5237100:26:2732200:41:2227.5601:07:4934500:13:0300:01:1700:00:00
43 6104SARA HERNANDEZ MOLFULLEDACLUB TRIATLO BLANESABF01:21:2736800:26:1331600:41:1527.6401:07:2837300:13:5900:01:0100:00:00
44 5238VICTORIA YEDRA LOPEZTRANSTRIATLONCDF01:21:2836500:25:5932800:41:4427.3201:07:4336500:13:4500:01:1800:00:00
45 5309GEORGINA MARTÍNEZ ESTEVETRANSTRIATLONCDF01:21:2836400:25:5832900:41:4527.3101:07:4336600:13:4500:01:0900:00:00
46 8025MÒNICA MORALES GOENAGALLICENCIA DE DIAABF01:22:1333500:24:1536700:45:1325.2101:09:2833700:12:4500:01:4600:00:00
47 6114MARIONA MOLAS SALAC.N. VIC-ETBJNF01:22:3836600:26:0133300:42:0027.1401:08:0138400:14:3700:00:5400:00:00
48 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:23:1637700:26:5034900:43:0426.4701:09:5435600:13:2200:01:0500:00:00
49 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:23:2934700:24:5736900:45:2225.1301:10:1935100:13:1000:01:1800:00:00
50 6001VIRGINIA POMAR SOLCHAGAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:24:1337300:26:2936300:44:5025.4301:11:1934100:12:5400:01:4700:00:00
51 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:24:5137200:26:2936400:44:5025.4301:11:1936000:13:3200:01:5300:00:00
52 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:25:0935500:25:2737600:46:2524.5601:11:5235500:13:1700:02:1300:00:00
53 7182CLARA REMACHA CORBALANLLICENCIA DE DIAABF01:25:1235800:25:3637400:46:0424.7501:11:4035900:13:3200:00:5200:00:00
54 7188BARBARA GARCIALLICENCIA DE DIAABF01:27:1938200:27:0437800:47:1524.1301:14:1934300:13:0000:02:4300:00:00
55 8006MÒNICA PRADASLLICENCIA DE DIAV1F01:27:2839300:28:0136800:45:1625.1801:13:1737500:14:1100:01:3000:00:00
56 7189SONSOLES DE CARALTLLICENCIA DE DIAV2F01:27:5338300:27:0437900:47:1724.1101:14:2136100:13:3200:02:4200:00:00
57 8030SANDRA GONZALEZ TROGERLLICENCIA DE DIAV1F01:28:3038500:27:1338000:47:1724.1101:14:3037400:14:0000:01:5700:00:00
58 6051PAULA DE LA CRUZ BALLESTEC.N. BADALONACDF01:28:4738000:26:5638100:47:2124.0801:14:1738200:14:3000:00:5300:00:00
59 5659MERCE ESTIVILL VILELLATRI+9 EL MASNOUV2F01:29:4338700:27:2338900:49:2623.0601:16:4934000:12:5400:02:1800:00:00
60 8024MARTA RICART CAMPOSLLICENCIA DE DIAV1F01:30:2439200:27:5438700:48:3923.4301:16:3336700:13:5100:02:0600:00:00
61 4554IRENE RAMOSC.E.E. SANT GERVASIV1F01:30:2438900:27:4638200:47:5223.8201:15:3838900:14:4600:02:2900:00:00
62 8038LAURA MOLINA CAZORLALLICENCIA DE DIAV1F01:31:0139900:29:5737100:45:4824.8901:15:4539400:15:1600:01:3100:00:00
63 5349CARL NAJERA ELVIRAC.N. BADALONACDF01:31:2337900:26:5639100:49:5822.8201:16:5438100:14:2900:00:5300:00:00
64 6135JUDIT TOLEDANO MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:31:4537000:26:1639600:51:3722.0901:17:5336900:13:5200:01:0000:00:00
65 3165MONTSE SUBIRANA CODINAC.N. VIC-ETBV2F01:32:3739000:27:5138400:48:1323.6401:16:0439800:16:3300:00:5500:00:00
66 7183ANNA SANDOVALLLICENCIA DE DIAV2F01:33:1239700:29:1439000:49:3323.0101:18:4737800:14:2500:02:1200:00:00
67 4009NATALIA MINGORANCE MBANG C.N. TARRACOCDF01:35:0737400:26:3239700:54:0921.0501:20:4138000:14:2600:01:0400:00:00
68 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV3F01:36:5940300:30:5639300:50:2422.6201:21:2039500:15:3900:01:4400:00:00
69 8033NURIA MORENO MESALLICENCIA DE DIAV2F01:37:5340100:30:5139200:50:0022.8001:20:5139900:17:0200:01:1000:00:00
70 6124JUDIT SALGADO CUCURULLTRI+9 EL MASNOUABF01:38:3738600:27:1839800:56:2220.2201:23:4039000:14:5700:01:2300:00:00


NF 5707XENIA CADENA TURROTRICBM-CALELLACDF00:00:00000:00:00000:00:000.0000:42:43000:00:0000:00:0000:00:00




NP 5851CANDELA CASTRILLO PÉREZC.N. TARRACOCDF
NP 7181LANNA TORO LOZANO LLICENCIA DE DIACDF
NP 7187CRISTINA IBERN BOSCHLLICENCIA DE DIAABF
NP 6222MAMEN ROMAN MARINCLUB TRIATLO LEIX DE NAVAABF
NP 8012RAQUEL JUANES VEGALLICENCIA DE DIAV1F
NP 8013IVANA JUAN PLAC.N. BADALONACDF
NP 1839JULIA RAJA GUBAUC.N. MATAROJNF
NP 5864XANTAL SABATER ROIGC.N. TARRACOCDF
NP 5678ALBA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF
NP 6131ANNA NADAL AIXENDRIC.E. TRILERCAVONS TERRES CDF
NP 6144ANA THIELENINDEPENDIENTEABF
NP 6163PATRICIA CAPAPEY MAGAÑACLUB NATACIO SITGESABF
NP 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYCDF
NP 1915ANNA DUARTE VELASCOC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1F
NP 5404ALBA BARROSO MONTOROC.N. MATAROJNF
NP 4014CARLOTA CABALLERO DOMINGUTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32