RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
468 415 409 5 1 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:53:07100:15:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:54:00200:15:542500:30:1337.7300:46:07100:07:5300:00:3400:00:00
3 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIFLOR DE TRIATLOSUB23M00:54:13400:15:572400:30:1337.7300:46:10300:08:0300:00:3700:00:00
4 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM00:54:18500:15:572200:30:1237.7500:46:09500:08:0900:00:3600:00:00
5 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:54:211100:16:211500:30:0038.0000:46:21200:08:0000:00:4600:00:00
6 7186GUILLAUME LACLERGUELLICENCIA DE DIAV1M00:54:23600:15:583000:30:1637.6700:46:14400:08:0900:00:3900:00:00
7 4400JOAN MENGUAL BORDASC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:54:24700:16:062000:30:0937.8100:46:15600:08:0900:00:3700:00:00
8 3597JORDAN BELEFFICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:54:25900:16:071700:30:0537.8900:46:12900:08:1300:00:3600:00:00
9 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM00:54:30300:15:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM00:54:381400:16:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4000:00:00
11 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:54:391600:16:28400:29:3738.4900:46:052400:08:3400:00:3600:00:00
12 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:54:441000:16:082300:30:1237.7500:46:201400:08:2400:00:3900:00:00
13 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M00:54:551200:16:221300:29:5538.1100:46:172900:08:3800:00:3900:00:00
14 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:55:011300:16:231200:29:5338.1500:46:163500:08:4500:00:3900:00:00
15 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM00:55:392200:17:082600:30:1437.7100:47:221100:08:1700:00:4900:00:00
16 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:55:432400:17:093300:30:1837.6200:47:271000:08:1600:01:0100:00:00
17 985POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:55:451500:16:246400:30:5936.7900:47:231300:08:2200:00:5100:00:00
18 4235ROBERT DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM00:55:472000:17:072800:30:1537.6900:47:221700:08:2500:00:4700:00:00
19 1517POL PUEYO SOLACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:55:48800:16:078300:31:3036.1900:47:37800:08:1100:00:4000:00:00
20 4594ORIOL ALONSO SERRANOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:55:491900:17:044300:30:3537.2800:47:39700:08:1000:01:0300:00:00
21 2476JOSE LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:55:551700:16:544100:30:3237.3400:47:261900:08:2900:00:4100:00:00
22 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M00:55:562500:17:123800:30:2037.5800:47:321500:08:2400:00:4100:00:00
23 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M00:56:012800:17:152100:30:1137.7700:47:262500:08:3500:00:5800:00:00
24 3326SERGI SAEZ DAMASC.A. LES TORTUGUESABM00:56:032100:17:073600:30:1937.6000:47:262700:08:3700:00:4400:00:00
25 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM00:56:052300:17:094200:30:3237.3400:47:411600:08:2400:00:4300:00:00
26 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:56:064700:17:53300:29:3538.5400:47:282800:08:3800:00:4000:00:00
27 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:56:072600:17:143700:30:2037.5800:47:342300:08:3300:00:3900:00:00
28 4899CESC LLAURADO VERNETFLOR DE TRIATLOCDM00:56:073500:17:241600:30:0537.8900:47:293000:08:3800:00:4400:00:00
29 3636ALBERT LOPEZ DEULOFEUCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:56:082900:17:172900:30:1637.6700:47:332600:08:3500:00:4000:00:00
30 3958JORDI LINARES HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:56:093200:17:201800:30:0637.8700:47:263400:08:4300:00:4100:00:00
31 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:56:113300:17:233100:30:1737.6400:47:402100:08:3100:00:4200:00:00
32 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M00:56:155000:17:56600:29:3838.4700:47:343100:08:4100:00:4700:00:00
33 4260FERNANDO DIETSCHETEAM TRIRELAYV1M00:56:173000:17:183400:30:1837.6200:47:363200:08:4100:00:4400:00:00
34 3312ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:56:224400:17:50800:29:4438.3400:47:343900:08:4800:00:3900:00:00
35 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:56:234500:17:52700:29:3838.4700:47:304300:08:5300:00:3700:00:00
36 5674JAVI CIRCUJANO VALDERRAMAC.N. MATAROV1M00:56:244300:17:501000:29:4838.2600:47:383600:08:4600:00:4100:00:00
37 332SERGI MARTINEZ MERODIOINDEPENDIENTEABM00:56:253100:17:193500:30:1937.6000:47:383700:08:4700:00:4300:00:00
38 937EDUARDO CAMPANARIO GALANCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:56:281800:16:554600:30:4237.1300:47:374200:08:5100:00:3800:00:00
39 3866ALBERT CODINA URGELESINDEPENDIENTESUB23M00:56:334000:17:451100:29:5038.2100:47:354800:08:5800:00:4000:00:00
40 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:56:354100:17:45900:29:4838.2600:47:335400:09:0200:00:3800:00:00
41 8043ANTONIO JESÚS SÁNCHEZ LLATRIATLON ALMENDRALEJOABM00:56:393600:17:252700:30:1437.7100:47:395100:09:0000:00:3800:00:00
42 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROJNM00:56:444200:17:49500:29:3738.4900:47:267600:09:1800:00:4200:00:00
43 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:56:453700:17:261900:30:0737.8500:47:336600:09:1200:00:5300:00:00
44 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONCDM00:56:546200:18:06200:29:1538.9700:47:2110000:09:3300:00:4000:00:00
45 4414ALBERTO DIAZ LOPEZTEAM TRIRELAYABM00:57:163400:17:243200:30:1737.6400:47:4110300:09:3500:00:4900:00:00
46 4321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINTRICBM-CALELLAV1M00:57:195500:17:575700:30:5536.8700:48:521800:08:2700:01:0000:00:00
47 2574LUIS ESTORNELL MARTIN-CORC.E. NO TE PARESABM00:57:276900:18:134800:30:4537.0700:48:582000:08:2900:00:4300:00:00
48 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZTEAM TRIRELAYABM00:57:304900:17:547400:31:1636.4600:49:101200:08:2000:01:0100:00:00
49 2907CARLOS LUIS PERELLOCLUB ATLETISME OLESAABM00:57:456100:18:066200:30:5736.8300:49:033300:08:4200:01:0000:00:00
50 4195PEDRO AGUILERACLUB PROAMABM00:57:506500:18:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4800:00:00
51 5084MARTI CODINA BOQUETC.N. MATAROCDM00:57:513800:17:298700:31:3336.1300:49:024000:08:4900:00:4300:00:00
52 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM00:57:566800:18:125300:30:4936.9900:49:014600:08:5500:00:5100:00:00
53 8036JAVIER GARCIA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM00:57:577800:18:194000:30:3037.3800:48:496100:09:0800:01:0000:00:00
54 8047UNAI ESPINAL MARQUEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:57:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 4613RAFA MARTÍNEZ SANTOSTGCBINNABM00:58:025900:18:057000:31:0936.6000:49:143800:08:4800:00:4700:00:00
56 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M00:58:045300:17:576800:31:0436.7000:49:015500:09:0300:00:5000:00:00
57 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M00:58:047500:18:164500:30:3737.2300:48:536400:09:1100:00:3800:00:00
58 5930OSCAR BERTRAN AGUILARC.N. SABADELLV1M00:58:084600:17:537300:31:1336.5200:49:065200:09:0200:00:5400:00:00
59 3384RODOLPHE BAYLONFLOR DE TRIATLOABM00:58:108100:18:215000:30:4737.0300:49:085300:09:0200:00:4400:00:00
60 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM00:58:158700:18:254400:30:3637.2500:49:016800:09:1400:00:3800:00:00
61 316SAMUEL HUERTA RODRIGUEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:58:177400:18:156000:30:5636.8500:49:115800:09:0600:00:5200:00:00
62 4926RAUL SAYAGO VILLARRAZOCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:58:185100:17:567200:31:1236.5400:49:086300:09:1000:00:4900:00:00
63 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:58:206300:18:095500:30:5436.8900:49:037300:09:1700:00:4500:00:00
64 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5JNM00:58:258000:18:213900:30:3037.3800:48:5110100:09:3400:00:4100:00:00
65 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M00:58:288800:18:255200:30:4737.0300:49:126900:09:1600:00:4400:00:00
66 5673JORDI ROYES YUBEROTEAM TRIRELAYV1M00:58:327700:18:195900:30:5636.8500:49:157200:09:1700:00:4400:00:00
67 3507ALBERT REDOLAD CANALDAC.N. MOLINS DE REISUB23M00:58:396400:18:106700:31:0436.7000:49:149000:09:2500:00:4900:00:00
68 4529JOSEP MARÍA NOVELLAS COLLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:58:426600:18:125800:30:5636.8500:49:0810200:09:3400:00:5400:00:00
69 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M00:58:4411900:19:041400:29:5738.0600:49:0111500:09:4300:00:4400:00:00
70 5011JOSEP CANTOS TRIATLO LHOSPITALETABM00:58:465600:18:019500:31:5135.7900:49:524500:08:5400:01:1800:00:00
71 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:58:515200:17:566100:30:5736.8300:48:5314100:09:5800:00:3900:00:00
72 4971XAVIER GOMEZ JORDANAINDEPENDIENTEABM00:59:094800:17:5410600:32:0335.5700:49:576500:09:1200:01:2800:00:00
73 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:59:106000:18:055100:30:4737.0300:48:5217000:10:1800:00:4000:00:00
74 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M00:59:1111400:18:556300:30:5836.8100:49:537400:09:1800:00:3900:00:00
75 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM00:59:139600:18:367500:31:1936.4000:49:557500:09:1800:00:5000:00:00
76 5605JONATHAN MENDEZ LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:59:148900:18:268200:31:2636.2700:49:528400:09:2200:00:4400:00:00
77 4725SALVADOR MARTINEZ GUTIERRCLUB NATACIO MINORISAV1M00:59:307600:18:1712300:32:2335.2000:50:404100:08:5000:00:5000:00:00
78 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:59:3410800:18:477600:31:2036.3800:50:079400:09:2700:00:4200:00:00
79 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM00:59:3511200:18:506500:31:0136.7500:49:5111600:09:4400:00:4200:00:00
80 6102PAU GUITERAS I PAIXAUCLUB NATACIO MINORISACDM00:59:378300:18:2211300:32:1235.4000:50:345600:09:0300:00:5100:00:00
81 6174DIEGO SANCHEZ GARCIAFLOR DE TRIATLOCDM00:59:399200:18:297900:31:2336.3300:49:5212100:09:4700:00:4300:00:00
82 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VACLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:59:432700:17:1416700:33:3633.9300:50:504400:08:5300:00:4400:00:00
83 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:59:436700:18:126600:31:0236.7300:49:1418800:10:2900:00:4100:00:00
84 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M00:59:457200:18:1412900:32:3534.9900:50:494700:08:5600:00:5700:00:00
85 6117PAU LANCIS BALASCHTRICBM-CALELLAJNM00:59:4510400:18:4510400:32:0235.5900:50:474900:08:5800:00:5100:00:00
86 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M00:59:4815800:19:444900:30:4637.0500:50:307700:09:1800:00:4200:00:00
87 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:59:4910100:18:4110300:32:0035.6300:50:416200:09:0800:00:4600:00:00
88 1485REYNOLD GONZALEZ FERNANDEASS TRIATLETES MANRESANSV1M00:59:539500:18:3611500:32:1435.3700:50:505700:09:0300:00:4600:00:00
89 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M00:59:5712500:19:097700:31:2136.3600:50:309300:09:2700:00:4500:00:00
90 5326CHRISTOPHER ROSSA JOELFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:59:583900:17:4415300:33:0834.4100:50:525900:09:0600:00:5600:00:00
91 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:59:5911000:18:499100:31:3936.0200:50:289800:09:3100:00:4700:00:00
92 6004MIQUEL MARTÍNEZ MOYAC.N. VIC-ETBABM00:59:5912800:19:118100:31:2536.2900:50:368600:09:2300:00:5100:00:00
93 6032MAX SANCHEZ GONZALEZGAVA TRIATLOCDM00:59:5910300:18:429700:31:5235.7700:50:348800:09:2500:00:4200:00:00
94 4684MARC SANGES PRADASL3SCOLA SANT JUSTCDM01:00:0012400:19:098500:31:3136.1700:50:407800:09:2000:00:4200:00:00
95 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:00:029300:18:2911200:32:1135.4200:50:408200:09:2200:00:4900:00:00
96 4538ARNAU GOMEZ CATALACLUB ESPORTIU Z5CDM01:00:049100:18:2812600:32:2935.0900:50:576000:09:0700:00:4800:00:00
97 5780OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOV1M01:00:0511300:18:5310000:31:5635.7000:50:497000:09:1600:00:5800:00:00
98 3605ALBERT OLIVER RIBETEAM TRIRELAYCDM01:00:069800:18:409400:31:5035.8100:50:3010500:09:3600:01:3700:00:00
99 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:00:069700:18:3910700:32:0635.5100:50:458100:09:2100:00:4700:00:00
100 3090EDUARD GALLARDO MARTINEZC.N. TERRASSAABM01:00:097900:18:2012700:32:2935.0900:50:497900:09:2000:00:4300:00:00
101 6127RAÚL DAVID GONZÁLEZ DEL PC.E.E. SANT GERVASIV1M01:00:125800:18:0416600:33:3633.9300:51:402200:08:3200:02:0400:00:00
102 4816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:00:1313400:19:228000:31:2436.3100:50:469200:09:2700:01:0300:00:00
103 5816LUCAS SAENZ DIAZTRANSTRIATLONCDM01:00:137000:18:1312000:32:2035.2600:50:3311200:09:4000:00:4000:00:00
104 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:00:1410700:18:469300:31:4935.8300:50:3510800:09:3900:00:4900:00:00
105 5176ARIEL KISIELNICKICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:00:167300:18:1514900:33:0234.5100:51:175000:08:5900:00:4600:00:00
106 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:00:1813200:19:217100:31:1236.5400:50:3311700:09:4500:00:4400:00:00
107 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:00:218400:18:2211100:32:1135.4200:50:3312500:09:4800:00:5300:00:00
108 2846ANDRES JIMENEZ PEÑATRIATLO LHOSPITALETV1M01:00:2410900:18:4810800:32:0735.5000:50:559600:09:2900:01:0600:00:00
109 3841JORDI MIRANDA ALFRANCACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:3215400:19:395600:30:5536.8700:50:3413900:09:5800:00:3900:00:00
110 5867ALAN TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:00:3215100:19:385400:30:5336.9100:50:3114200:10:0100:00:4000:00:00
111 4531ALEX CASTAÑO CUELLARCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:00:3410000:18:4112400:32:2735.1300:51:089100:09:2600:01:0300:00:00
112 1047FELICIANO GARCIA BAUTISTACLUB ATLETISME OLESAV1M01:00:345400:17:5715900:33:2134.1800:51:187100:09:1600:01:0700:00:00
113 8034JOAQUIN LAVADO TRASMONTELLICENCIA DE DIAV1M01:00:349000:18:2812100:32:2035.2600:50:4811900:09:4600:00:4900:00:00
114 4799LUCAS ARTIGAS RODRIGUEZC.N. TARRACOJNM01:00:388200:18:2111600:32:1535.3500:50:3614400:10:0200:01:1800:00:00
115 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M01:00:4015200:19:386900:31:0636.6600:50:4413500:09:5600:00:4500:00:00
116 156LUCIANO FISCHERTRANSTRIATLONV1M01:00:4113300:19:227800:31:2136.3600:50:4314000:09:5800:00:4900:00:00
117 5581VICENTE MARTINEZ MATEA CLUB ESPORTIU Z5ABM01:00:5012200:19:088400:31:3036.1900:50:3816100:10:1200:00:5700:00:00
118 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.JNM01:00:5111600:18:599000:31:3636.0800:50:3516700:10:1600:00:4300:00:00
119 5670GONZALO MARTIN LOPEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23M01:00:517100:18:1413800:32:4634.7900:51:0013300:09:5100:00:5100:00:00
120 6113MARC HERREROS GRIERAC.N. VIC-ETBABM01:00:5911500:18:5511800:32:1835.2900:51:1311800:09:4600:01:0200:00:00
121 3205DAVID ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:01:0010200:18:4212200:32:2035.2600:51:0213800:09:5800:00:4500:00:00
122 5083ANIOL FLORIACH MARFAC.N. MATAROJNM01:01:0510500:18:459900:31:5435.7400:50:3918300:10:2600:01:2100:00:00
123 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:01:2214100:19:3212500:32:2835.1100:52:008500:09:2200:00:5800:00:00
124 3356RAMON PUJOL DESCALSCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:01:2213000:19:1114400:32:5134.7000:52:028000:09:2000:01:1200:00:00
125 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:01:2516400:19:474700:30:4237.1300:50:2923000:10:5600:00:4900:00:00
126 6103SIMON ALONSO OLIVEROSCLUB NATACIO BARCELONACDM01:01:3410600:18:4510500:32:0335.5700:50:4821900:10:4600:00:5100:00:00
127 6112POL FERNÁNDEZ SAUSC.N. VIC-ETBJNM01:01:4017000:19:5411000:32:0935.4600:52:0310700:09:3700:00:5800:00:00
128 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:01:438600:18:2417600:33:5133.6800:52:159500:09:2800:01:0500:00:00
129 8021MARC GARCIA FERRERLLICENCIA DE DIAABM01:01:50000:00:00000:00:000.0000:51:1020800:10:4000:00:0000:00:00
130 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:01:5812900:19:1115000:33:0434.4800:52:1511400:09:4300:01:0900:00:00
131 4911JOAN AMETLLER SERRAC.N. MATAROABM01:01:5913500:19:2613500:32:4034.9000:52:0613400:09:5300:01:0800:00:00
132 4642SERGI MARZO VENTURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:02:0115900:19:4413300:32:3834.9300:52:2211000:09:3900:01:0800:00:00
133 3902EDUARD SEGURA FLIXCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:02:0118800:20:1410100:31:5635.7000:52:1013200:09:5100:00:4600:00:00
134 8020OLIVER MORGADE TOLEDOLLICENCIA DE DIAABM01:02:0214400:19:3514700:32:5734.6000:52:329700:09:3000:01:2300:00:00
135 2360LUIS ALBERTO SEVILLA HERVCLUB ATLETISME OLESAABM01:02:135700:18:0320200:34:4532.8100:52:488900:09:2500:00:5300:00:00
136 264GONZALO MARCHENA MARSETCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:02:1616900:19:5411700:32:1835.2900:52:1214800:10:0400:00:5700:00:00
137 258JORDI CARRASCO BALDOCLUB NATACIO CALDESABM01:02:1912300:19:098900:31:3536.0900:50:4427500:11:3500:00:4200:00:00
138 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:02:2113700:19:2715400:33:1334.3200:52:4011300:09:4100:01:1100:00:00
139 2031ENRIC GIL MARESC.N. VIC-ETBV3M01:02:2418300:20:0711900:32:2035.2600:52:2713700:09:5700:00:4500:00:00
140 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MINORISACDM01:02:2515600:19:4313900:32:4634.7900:52:2913600:09:5600:00:4300:00:00
141 4764JOAQUIM COOPER JORDANC.N. SABADELLV1M01:02:3417200:19:589600:31:5235.7700:51:5021400:10:4400:00:4700:00:00
142 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM01:02:3714700:19:3614000:32:4734.7700:52:2316500:10:1400:01:0900:00:00
143 6121FERRAN RUSIÑOL BIGASC.A. LES TORTUGUESCDM01:02:3721300:20:399800:31:5435.7400:52:3315000:10:0400:00:5200:00:00
144 4523JOAN RAMON MARTINEZ ESCORTRANSTRIATLONV2M01:02:5014200:19:3414600:32:5634.6200:52:3017300:10:2000:01:1400:00:00
145 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:5120500:20:2610900:32:0835.4800:52:3416800:10:1700:00:4500:00:00
146 3432ADAM GOLDTHORPWE RUN TEAMV1M01:02:5317600:20:0414200:32:4834.7600:52:5214300:10:0100:00:4800:00:00
147 492JULI PEINADO CLAPÉSTEAM TRIRELAYABM01:02:5515500:19:4014500:32:5334.6700:52:3317700:10:2200:01:1800:00:00
148 2223ORIOL PALAU I FERNANDEZT3 TEAMV1M01:03:0119300:20:1713200:32:3734.9500:52:5415300:10:0700:01:0500:00:00
149 2787MANEL ALBA PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:03:0318200:20:0713700:32:4534.8100:52:5215700:10:1100:01:0500:00:00
150 5629SERGI LA ROSA CRUZCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:03:0519600:20:2113400:32:3934.9200:53:0015100:10:0500:01:0300:00:00
151 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:03:0718600:20:1114100:32:4834.7600:52:5915600:10:0800:00:5600:00:00
152 3319OSCAR JIMENEZ GALLEGOC.E. VILA OLIMPICAABM01:03:0817900:20:0513600:32:4234.8600:52:4717600:10:2100:01:0100:00:00
153 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:03:1219000:20:1613000:32:3534.9900:52:5117500:10:2100:00:5800:00:00
154 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:03:1219100:20:1612800:32:3135.0600:52:4718200:10:2500:00:5800:00:00
155 4257SALVADOR PEREZ MARTITRANSTRIATLONJNM01:03:2016100:19:4614300:32:4934.7400:52:3521700:10:4500:01:0000:00:00
156 3981GERARD COMIS LOZANOC.E.T. DISTANCEABM01:03:3120800:20:3311400:32:1335.3900:52:4621600:10:4500:00:4800:00:00
157 5671FRANCESC XAVIER RICO CALDINDEPENDIENTEV3M01:03:3514300:19:3417100:33:4233.8300:53:1617200:10:1900:01:0500:00:00
158 4113ALEIX CALAFELL PUIGINDEPENDIENTEABM01:03:3817500:20:0315200:33:0634.4400:53:0918700:10:2900:00:5100:00:00
159 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:03:4013800:19:3016000:33:2134.1800:52:5122600:10:4900:01:0100:00:00
160 6078RUBEN MALVESI MARTINEZC.N. MATAROABM01:03:4120400:20:2513100:32:3734.9500:53:0220600:10:3900:01:0000:00:00
161 2859ADRIA MITJA CABEZOSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:03:4122400:20:539200:31:4435.9200:52:3723700:11:0400:00:4000:00:00
162 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM01:03:4216600:19:5318400:34:0933.3800:54:0211100:09:4000:00:4400:00:00
163 2418JORDI GALIAN TORRASC.N. VIC-ETBABM01:03:5422100:20:5010200:31:5735.6800:52:4724200:11:0700:00:4100:00:00
164 4551VICTOR FERRANDO SALARICHGAVA TRIATLOCDM01:04:0314000:19:3216500:33:3234.0000:53:0423400:10:5900:00:4000:00:00
165 858JOAN PEREZ LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSSUB23M01:04:1014500:19:3519900:34:3233.0100:54:0714500:10:0300:00:5300:00:00
166 8039ÁLVARO FERNÁNDEZ ALEGRELLICENCIA DE DIAABM01:04:1013600:19:2722300:35:3032.1100:54:576700:09:1300:01:0000:00:00
167 6142RAUL MAÍZ SANTÍNCLUB ESPORTIU Z5ABM01:04:13000:00:00000:00:000.0000:54:518300:09:2200:00:0000:00:00
168 5859CARLES ARAGONES MALLENC.N. TARRACOCDM01:04:2311800:19:0321500:35:1332.3700:54:1615400:10:0700:00:5400:00:00
169 5727DANI MELLADO MELLADO COMACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:04:2423000:20:5916800:33:3833.8900:54:3712400:09:4700:01:0900:00:00
170 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M01:04:2513100:19:1721900:35:2232.2300:54:3912000:09:4600:01:0500:00:00
171 5653CARLOS AGUADO GARCIAINDEPENDIENTEV2M01:04:4118700:20:1419100:34:2033.2000:54:3415200:10:0700:01:0500:00:00
172 6122POL ROVIRA COMASC.N. VIC-ETBCDM01:04:4420100:20:2318500:34:1033.3700:54:3315800:10:1100:00:5300:00:00
173 8007DAVID QUIRANT RECORTLLICENCIA DE DIAV1M01:04:4518900:20:1519000:34:1733.2500:54:3216300:10:1300:01:0200:00:00
174 3054JORDI PUJOL BELLALTATEAM TRIRELAYV1M01:04:4615000:19:3821800:35:2032.2600:54:5812600:09:4800:01:4000:00:00
175 8008ANTONIO CANALLLICENCIA DE DIAV1M01:04:4719900:20:2218600:34:1133.3500:54:3316600:10:1400:01:0300:00:00
176 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:04:5019400:20:1818200:34:0833.4000:54:2618000:10:2400:01:0400:00:00
177 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV3M01:04:5122900:20:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
178 4042MARTI PASTOR GALTESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:04:5611100:18:5019200:34:2233.1700:53:1228600:11:4400:00:4700:00:00
179 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:05:0121400:20:4117800:33:5733.5800:54:3817800:10:2300:00:5800:00:00
180 8022FRAN GARCIA VALDESLLICENCIA DE DIAABM01:05:0219800:20:2120600:34:5132.7100:55:1213100:09:5000:01:3000:00:00
181 7178SANTI NOVELLON ARGUELLOLLICENCIA DE DIAABM01:05:0421600:20:4617200:33:4333.8100:54:2919900:10:3500:01:0200:00:00
182 4801ALEJANDRO CANTALLOPS PEREC.N. SABADELLCDM01:05:0520300:20:2518700:34:1233.3300:54:3718600:10:2800:01:1100:00:00
183 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M01:05:0525300:21:3214800:32:5834.5800:54:3019500:10:3500:01:0200:00:00
184 7184ALEJANDRO NARANJOLLICENCIA DE DIAV1M01:05:0639400:28:09100:21:5651.9800:50:0539100:15:0100:00:5900:00:00
185 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:05:0818500:20:1019300:34:2333.1600:54:3319800:10:3500:01:0500:00:00
186 6125MIGUEL HERNÁNDEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:05:1123500:21:0315800:33:2034.2000:54:2322500:10:4800:00:4600:00:00
187 6126JOSÉ MARÍA NEVADO DÍAZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:05:1323100:21:0116400:33:3134.0100:54:3220900:10:4100:01:1900:00:00
188 8040DANIEL JIMÉNEZ GARCIA LLICENCIA DE DIAABM01:05:1319200:20:1719800:34:3033.0400:54:4718400:10:2600:01:0000:00:00
189 5532CARLOS MEJIA GALLEGOC.N. TARRACOCDM01:05:138500:18:2424400:36:2531.3000:54:4918100:10:2400:02:2000:00:00
190 4232MARTI CERVANTES CABASTRICBM-CALELLACDM01:05:1517100:19:5718300:34:0933.3800:54:0624500:11:0900:00:4200:00:00
191 4679TONY SAYAGO RODRIGUEZC.N. MATAROV1M01:05:1918000:20:0622100:35:2532.1900:55:3112700:09:4800:01:2000:00:00
192 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:2223200:21:0217000:33:4233.8300:54:4420300:10:3800:01:3100:00:00
193 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:05:4117700:20:0520700:34:5232.7000:54:5721500:10:4400:00:5300:00:00
194 820ROGER ARIBAU GISBERTCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:05:4216000:19:4421300:35:0532.4900:54:4922800:10:5300:01:1200:00:00
195 2709ALONSO GARCIA MARTINL3SCOLA SANT JUSTCDM01:06:0217800:20:0519400:34:2533.1200:54:3027100:11:3200:00:5100:00:00
196 4980ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M01:06:0420600:20:2822000:35:2532.1900:55:5315900:10:1100:01:2600:00:00
197 6079JOSE ANTONIO MATEO GUERRETRIATLO PALLEJAABM01:06:0614900:19:3724800:36:4031.0900:56:1713000:09:4900:01:1100:00:00
198 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLTEAM TRIRELAYABM01:06:1914600:19:3621700:35:1532.3400:54:5126500:11:2800:01:0100:00:00
199 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDIENTEV1M01:06:2220200:20:2419500:34:2733.0900:54:5127000:11:3100:01:0800:00:00
200 5649CESAR SORIA SEVILLAINDEPENDIENTEV1M01:06:3024200:21:1917300:33:4633.7600:55:0526300:11:2500:01:2000:00:00
201 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:06:3021000:20:3522500:35:4331.9200:56:1816200:10:1200:01:2500:00:00
202 2242JOAN POL IVORRA IDAÑEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:06:3117300:19:5923500:36:0031.6700:55:5919400:10:3200:00:5800:00:00
203 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:06:4215300:19:3924600:36:3231.2000:56:1119300:10:3100:00:4900:00:00
204 6098ARNAU MONTASELL ESCRICHEC.N. SABADELLJNM01:06:4221700:20:4718800:34:1333.3200:55:0028400:11:4200:01:0700:00:00
205 2446YAGO DURAN DURAN BASTRICBM-CALELLAJNM01:06:4513900:19:3021400:35:1032.4200:54:4030400:12:0500:00:5800:00:00
206 2157J. DAVID FERNANDEZ MARTINCLUB ESPORTIU Z5V2M01:06:5921900:20:4822900:35:5031.8100:56:3817400:10:2100:01:0400:00:00
207 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:07:0224400:21:2421000:35:0032.5700:56:2420200:10:3800:01:1700:00:00
208 6028HUGO SACO PEREZGAVA TRIATLOCDM01:07:039400:18:3528700:38:5629.2800:57:319900:09:3200:00:4600:00:00
209 5568PAU ELIAS VIÑASL3SCOLA SANT JUSTCDM01:07:069900:18:4128500:38:4829.3800:57:2910600:09:3700:00:5100:00:00
210 4220MARÇAL ROIG MOLLFULLEDATRICBM-CALELLACDM01:07:0818100:20:0626200:36:5930.8200:57:0514700:10:0300:00:4900:00:00
211 419ANDRES GARCIA RODRIGUEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:07:1216700:19:5327200:37:3230.3700:57:2512200:09:4700:01:3000:00:00
212 4135JESUS VEGAS FERNANDEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:07:1227500:22:1617400:33:4733.7400:56:0324400:11:0900:01:1200:00:00
213 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:07:1427900:22:2516900:33:3833.8900:56:0325000:11:1100:01:0500:00:00
214 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM TRIRELAYV2M01:07:2922700:20:5722200:35:2732.1600:56:2424000:11:0500:01:0500:00:00
215 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:07:3520000:20:2225600:36:5430.8900:57:1617100:10:1900:01:0200:00:00
216 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:07:3922200:20:5123900:36:1331.4800:57:0419700:10:3500:00:4700:00:00
217 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:07:4121800:20:4724500:36:3031.2300:57:1717900:10:2400:01:1300:00:00
218 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONCDM01:07:4716200:19:4625400:36:4830.9800:56:3425300:11:1300:01:1300:00:00
219 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV3M01:07:4827400:22:1421200:35:0432.5100:57:1819000:10:3000:00:5200:00:00
220 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:07:5120900:20:3426500:37:0430.7600:57:3816400:10:1300:01:1700:00:00
221 301IAN MOLINA GARCIAC.E. RAYOTEAMCDM01:08:0023800:21:0723700:36:1131.5100:57:1821100:10:4200:00:4800:00:00
222 6045LLEIR FORNS ORTEGAC. TRIATLO MONTORNESCDM01:08:0024500:21:2420500:34:4932.7400:56:1328800:11:4700:01:0100:00:00
223 209XAVIER SANCHO GALLARTC.E. RAYOTEAMV1M01:08:0225600:21:3723400:35:5531.7400:57:3219100:10:3000:01:1200:00:00
224 5633OSCAR MASO FERRERESCLUB ESPORTIU Z5V1M01:08:0326200:21:4919600:34:2833.0800:56:1728700:11:4600:01:1800:00:00
225 4925JOAN GORDILLO GARCIATEAM TRIRELAYV1M01:08:0523300:21:0224300:36:2331.3300:57:2520700:10:4000:01:2800:00:00
226 4890JOAQUIN DE ABREU NAVASC.E.E. SANT GERVASIV1M01:08:0921200:20:3926100:36:5930.8200:57:3819200:10:3100:02:0100:00:00
227 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV3M01:08:0925900:21:4222800:35:4831.8400:57:3020500:10:3900:01:2000:00:00
228 8023MARCO GAMEZ COBOSLLICENCIA DE DIAABM01:08:1128900:22:4115700:33:1734.2500:55:5830900:12:1300:00:4800:00:00
229 3780TONI LAPUENTE SALABERTINDEPENDIENTEV1M01:08:1325200:21:3123300:35:5431.7500:57:2522400:10:4800:01:0800:00:00
230 4994XAVIER RIERA MARGARITCLUB TRIATLO LEIX DE NAVAABM01:08:1625800:21:4220800:34:5732.6200:56:3927800:11:3700:00:5400:00:00
231 6059MIQUEL JORDÁN SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5V1M01:08:1627600:22:1620900:34:5932.5900:57:1523600:11:0100:00:5000:00:00
232 297RICARDO LUIS LAZARTE CONQPRAT TRIATLO 1994V3M01:08:2032900:24:0515100:33:0634.4400:57:1124600:11:0900:00:5000:00:00
233 4527PAU SOLANO GOMEZCLUB TRITRAININGABM01:08:2426900:22:0720100:34:4432.8200:56:5127200:11:3300:01:0700:00:00
234 6053PABLO LOPEZ LUENGOC. TRIATLO MONTORNESCDM01:08:2616300:19:4727100:37:2830.4300:57:1524900:11:1100:01:0200:00:00
235 408ANTONIO RUIZ CATALANCLUB TRIATLO BLANESV2M01:08:3322000:20:4925800:36:5630.8700:57:4522300:10:4800:01:0700:00:00
236 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:08:3427800:22:1817500:33:5033.6900:56:0832200:12:2600:01:0600:00:00
237 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV2M01:08:4624000:21:1225900:36:5730.8500:58:0920000:10:3700:01:0500:00:00
238 6048SERGIO CABALLERO MORÁNGAVA TRIATLOCDM01:08:4816800:19:5428600:38:5029.3600:58:4414900:10:0400:00:4800:00:00
239 4548OSCAR RODRIGUEZ PEREZCLUB TRIATLO BLANESJNM01:08:5818400:20:0726600:37:1330.6300:57:2028200:11:3800:00:5800:00:00
240 2668JOAN BALLESCA VILERTCLUB ESPORTIU Z5ABM01:09:0627100:22:1022400:35:4231.9300:57:5225400:11:1400:00:5600:00:00
241 4477JOSE VICTORIA GALDEANOCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:09:0630300:23:1617900:34:0333.4800:57:1928900:11:4700:01:0100:00:00
242 5434POL PEREZ RODRIGUEZC.N. MATAROJNM01:09:2429200:22:4420000:34:4132.8700:57:2529800:11:5900:01:0500:00:00
243 8031SERGIO CARMONA MAGAÑALLICENCIA DE DIAABM01:09:2630700:23:1718000:34:0533.4500:57:2230200:12:0400:00:5600:00:00
244 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:09:2630600:23:1717700:33:5233.6600:57:0931600:12:1700:00:4400:00:00
245 4482ALEXANDRE FERNANDEZ OROCLUB TRIATLO SABADELLABM01:09:2824900:21:2724000:36:1831.4000:57:4528500:11:4300:01:1000:00:00
246 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:09:2826700:22:0024900:36:4131.0800:58:4122000:10:4700:00:5100:00:00
247 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:09:2931800:23:4816300:33:3034.0300:57:1830700:12:1100:01:0500:00:00
248 4558ROGER GOMEZ PEREZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:09:3123900:21:0723100:35:5231.7800:56:5932900:12:3200:00:5500:00:00
249 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:09:4426800:22:0123200:35:5431.7500:57:5529100:11:4900:01:1400:00:00
250 5592AGUSTI OLIVERAC.E.E. SANT GERVASIV1M01:09:5024100:21:1324200:36:2231.3500:57:3531200:12:1500:01:4100:00:00
251 8001ALEJANDRO REBELLON TORRALLICENCIA DE DIAABM01:09:5326400:21:5525000:36:4331.0500:58:3825600:11:1500:02:1600:00:00
252 6000IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:10:0636700:26:118800:31:3436.1100:57:4532000:12:2100:00:4900:00:00
253 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M01:10:1429100:22:4324100:36:2031.3800:59:0325100:11:1100:00:5600:00:00
254 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:10:1926300:21:5326800:37:1630.5900:59:0924800:11:1000:01:0500:00:00
255 2083PERE MALLAFRE GARCIAC.N. TARRACOABM01:10:2128800:22:4023800:36:1331.4800:58:5326400:11:2800:00:5300:00:00
256 347SALVADOR SABORIT BRACEROSCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:10:2523600:21:0328400:38:4729.3900:59:5019600:10:3500:01:0900:00:00
257 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV3M01:10:3532500:24:0121100:35:0432.5100:59:0526800:11:3000:01:2600:00:00
258 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:10:3527300:22:1326300:37:0130.8000:59:1425800:11:2100:01:1400:00:00
259 4467JAVI FERNANDEZ VALVERDETRIATLO LHOSPITALETV1M01:10:3928400:22:3425500:36:5030.9500:59:2425700:11:1500:01:1100:00:00
260 5655NIL SOLER FERNANDEZC.N. TARRACOCDM01:10:40000:00:00000:00:000.0000:59:5521800:10:4500:00:0000:00:00
261 3766JOSEP TORRENT VALLSTEAM TRIRELAYV1M01:10:4125500:21:3728000:37:5930.0100:59:3623900:11:0500:00:5400:00:00
262 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM01:10:4419700:20:2130300:40:1528.3201:00:3615500:10:0800:01:1900:00:00
263 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONACDM01:10:5127000:22:0827000:37:2230.5100:59:3025900:11:2100:00:4700:00:00
264 5844RICARDO RODRIGUEZ MUÑOZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:10:5924600:21:2528200:38:4429.4301:00:0922700:10:5000:01:1000:00:00
265 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:11:2017400:20:0030100:39:5728.5400:59:5726100:11:2300:01:1600:00:00
266 8018ALBERT RANDÉ PUIGLLICENCIA DE DIAV1M01:11:2219500:20:1831700:41:1527.6401:01:3312900:09:4900:01:4600:00:00
267 8002FERRAN ESTRAGUÉS GÓMEZLLICENCIA DE DIAABM01:11:2526000:21:4428100:38:2729.6501:00:1125500:11:1400:01:2600:00:00
268 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLJNM01:11:3221500:20:4330200:40:0728.4201:00:5021200:10:4200:01:0700:00:00
269 7179DAVID MAELL PARRALLICENCIA DE DIAABM01:11:5134500:24:5618100:34:0833.4000:59:0433800:12:4700:01:2100:00:00
270 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994V1M01:12:0128500:22:3627400:37:3630.3201:00:1229200:11:4900:00:5800:00:00
271 866FRANCISCO BAENA GOMEZSBR OPEN TEAMV1M01:12:1131400:23:3226400:37:0330.7701:00:3527600:11:3600:01:3200:00:00
272 8035ANTONIO BERMUDO MORALLICENCIA DE DIAV2M01:12:1231500:23:4125100:36:4331.0501:00:2429000:11:4800:01:0500:00:00
273 6074ORIOL GOMEZ PARERAC.N. MATAROCDM01:12:1915700:19:4333900:42:1926.9401:02:0216900:10:1700:00:5600:00:00
274 375JOSEP NAVARRO GARCIACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV3M01:12:4028700:22:4028900:39:0129.2201:01:4123200:10:5900:01:3600:00:00
275 5589JOAN BARBANY BUFIC.A. LES TORTUGUESV1M01:12:4830200:23:1427600:37:3830.2901:00:5229600:11:5600:00:4500:00:00
276 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:12:5633600:24:1523600:36:0831.5501:00:2333000:12:3300:01:1400:00:00
277 6132JAVIER LOZANO TROYANOCLUB TRITRAININGABM01:13:0033400:24:1426700:37:1530.6001:01:2926900:11:3100:01:4700:00:00
278 8005JOSE NUÑEZLLICENCIA DE DIAV1M01:13:1328600:22:3729200:39:0229.2101:01:3927300:11:3400:01:4700:00:00
279 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:13:1535700:25:3515600:33:1534.2900:58:5037900:14:2500:01:2100:00:00
280 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M01:13:1930800:23:1826900:37:1930.5501:00:3733600:12:4200:01:1000:00:00
281 1472JOSEP M LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:13:2112000:19:0735500:44:0325.8801:03:1016000:10:1100:01:0600:00:00
282 5315HUGO ROURA VILANOVATRIACTIVA L AMETLLA DEL VCDM01:13:2123700:21:0531800:41:1627.6301:02:2123500:11:0000:00:4600:00:00
283 6060JUAN MANUEL SANTIAGO BELLINDEPENDIENTEV1M01:13:3733700:24:1927700:37:4130.2501:02:0027700:11:3700:01:2800:00:00
284 3147ISMAEL MARTINEZ ADANINDEPENDIENTEV1M01:14:0433000:24:0527300:37:3230.3701:01:3732300:12:2700:01:0900:00:00
285 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M01:15:0231700:23:4729700:39:2528.9201:03:1229400:11:5000:01:2900:00:00
286 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:15:3729300:22:4527500:37:3730.3101:00:2239300:15:1500:00:5500:00:00
287 8015CARLES SERRA CAMPAMALLICENCIA DE DIAV2M01:15:3828200:22:2732100:41:2027.5801:03:4729500:11:5100:01:3200:00:00
288 7170LUIS MATEU MIRALLICENCIA DE DIAABM01:15:5029500:22:4832700:41:3727.3901:04:2526200:11:2500:01:1500:00:00
289 6173YERAY PEDROSA SALASTRICBM-CALELLACDM01:16:0512700:19:1135900:44:2725.6501:03:3832600:12:2700:01:0200:00:00
290 776PAU VELASCO MENDEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAJNM01:16:1032400:23:5829000:39:0129.2201:02:5935200:13:1100:01:0300:00:00
291 4302JORDI ARCOS ALACIOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:16:1032100:23:5129500:39:2028.9801:03:1134200:12:5900:01:3000:00:00
292 7174CARLOS TOMÁS GARBI HUERGALLICENCIA DE DIAABM01:16:1832800:24:0429800:39:3328.8201:03:3733500:12:4100:01:3200:00:00
293 5669GUILLEM DELGADO GONZALOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:16:2935900:25:3615500:33:1434.3000:58:5040000:17:3900:01:4300:00:00
294 4092SERGIO CARLOS PEREZ RODRITEAM TRIRELAYV1M01:16:3228100:22:2632600:41:3527.4101:04:0132800:12:3100:01:2000:00:00
295 4590DAVID JAIME FERNANDEZCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:16:4028000:22:2534800:43:0426.4701:05:2925200:11:1100:01:1800:00:00
296 8019JORDI GONZÁLEZ CARMONA LLICENCIA DE DIAV1M01:16:4534200:24:3529100:39:0129.2201:03:3634900:13:0900:01:3300:00:00
297 1680CARLES MAJÓ CASASCLUB ESPORTIU TRIKIDSV2M01:17:0531100:23:2632000:41:1927.5901:04:4531900:12:2000:01:3900:00:00
298 4317MANEL VAQUERO DURANTRI+9 EL MASNOUV2M01:17:0829900:23:1033800:42:1826.9501:05:2828300:11:4000:01:3600:00:00
299 2568DAVID PASTOR COMAINDEPENDIENTEABM01:17:2829600:22:5833700:42:1726.9601:05:1530800:12:1300:01:1700:00:00
300 7176OSCAR SEMPERE FRANCESLLICENCIA DE DIAV1M01:17:4531900:23:5031300:40:5527.8601:04:4534400:13:0000:01:3700:00:00
301 5699JORDI ESTRADA TANYÀINDEPENDIENTEABM01:17:5036200:25:5228300:38:4529.4201:04:3735300:13:1300:00:5300:00:00
302 8032XAVIER ROBERT GARRIGALLICENCIA DE DIAV2M01:17:5934900:25:0330900:40:5127.9101:05:5430300:12:0500:02:0900:00:00
303 8045MARC ROBERT GARRIGALLICENCIA DE DIAV1M01:17:5934800:25:0331000:40:5127.9101:05:5430500:12:0500:02:1000:00:00
304 8011CESC PUIGLLICENCIA DE DIAV1M01:17:5935000:25:0331200:40:5127.9101:05:5430600:12:0500:02:0700:00:00
305 4904JUAN MANUEL MENDOZA BRAVOC.N. SABADELLV1M01:18:0332700:24:0332400:41:2927.4801:05:3232700:12:3100:01:2600:00:00
306 5753DAVID ADRIÀ ALCAÑIZINDEPENDIENTEV1M01:18:2529400:22:4735600:44:1625.7501:07:0326000:11:2200:02:0700:00:00
307 1196ETHAN GARCIA TORRESC.E. RAYOTEAMCDM01:18:2630400:23:1634400:42:3626.7601:05:5233100:12:3400:00:5200:00:00
308 8029MIQUEL OLIVERAS CEJASLLICENCIA DE DIACDM01:18:3735600:25:3530800:40:4827.9401:06:2331000:12:1400:00:5700:00:00
309 6071CRISTIAN MAINAR COCATRIATHLON VILARENC AQUA CCDM01:18:5225100:21:3135100:43:2526.2601:04:5637100:13:5600:01:1300:00:00
310 5738ENRIC MUDARRA HERRERATRI+9 EL MASNOUV2M01:18:5830000:23:1235300:43:4426.0701:06:5630000:12:0200:01:2000:00:00
311 7185XAVIER ARRIEZU ARROYOLLICENCIA DE DIASUB23M01:19:2536000:25:3729400:39:1729.0201:04:5438300:14:3100:02:0900:00:00
312 8017SANTIAGO MANUEL SOLDADO PLLICENCIA DE DIAABM01:19:5434100:24:3431400:40:5627.8501:05:3037700:14:2400:01:0800:00:00
313 8016MANUEL SOLDADO COBOLLICENCIA DE DIAV3M01:19:5534400:24:5030600:40:4427.9901:05:3437600:14:2100:01:1700:00:00
314 6161ALEIX CINTAS GIMENEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:20:2425700:21:3836600:45:0225.3101:06:4036400:13:4400:01:2300:00:00
315 8004JUAN CARLOS RODRÍGUEZ OTELLICENCIA DE DIAV1M01:20:5832600:24:0236000:44:2925.6301:08:3132500:12:2700:01:2900:00:00
316 8042TONI GENDRA HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:21:0535100:25:1034000:42:2226.9101:07:3236200:13:3300:01:5200:00:00
317 3912PERE VIDAL SURÍSTRICBM-CALELLAV1M01:21:2135200:25:1034200:42:2826.8401:07:3836300:13:4300:01:2700:00:00
318 6136SAMUEL MARTÍNEZ FLORENTÍNSBR OPEN TEAMV1M01:21:5740400:31:5626000:36:5830.8401:08:5434600:13:0300:01:2700:00:00
319 7171SERGIO POYATOS GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:22:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
320 7172LUIS ÁNGEL FÚNEZ BENITO LLICENCIA DE DIAV1M01:22:1035400:25:1735200:43:2826.2301:08:4535700:13:2500:02:1800:00:00
321 8003CARLOS ALVAREZ VILLARLLICENCIA DE DIAV1M01:22:1035300:25:1735700:44:1825.7301:09:3533200:12:3500:02:1900:00:00
322 6090XAVIER PASCUAL HURTADOTRANSTRIATLONV1M01:22:3437800:26:5134100:42:2626.8701:09:1735400:13:1700:01:1300:00:00
323 535LUCAS CANELO INFANTESINDEPENDIENTEV3M01:23:3136300:25:5735800:44:2525.6701:10:2235000:13:0900:01:5600:00:00
324 6084ALBERT ASENSIO CARRILLOC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:24:0432300:23:5737500:46:0924.7001:10:0637200:13:5800:01:0300:00:00
325 8014XAVIER CARBO FRESNEDALLICENCIA DE DIAV3M01:25:1233800:24:2438600:48:3223.4901:12:5631300:12:1600:02:0700:00:00
326 1675GABRIEL GÜIMIL GOIMILCLUB ESPORTIU Z5V1M01:25:2337500:26:4036200:44:4725.4601:11:2737000:13:5600:00:5000:00:00
327 2322AGUSTIN ALDAZABAL GILINDEPENDIENTEABM01:25:5936900:26:1536500:45:0225.3101:11:1738600:14:4200:01:4500:00:00
328 7175JOSE MIGUEL CAÑADAS GARCILLICENCIA DE DIAV1M01:26:0939500:28:4834300:42:3526.7701:11:2338800:14:4600:03:2600:00:00
329 6058ALEX PICALLO MARTINTEAM TRIRELAYCDM01:26:4428300:22:3139500:51:0522.3201:13:3634800:13:0800:00:4800:00:00
330 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:26:5637600:26:4537000:45:2725.0801:12:1238700:14:4400:01:1000:00:00
331 6106POL FONTARNAU TORRESTRIACTIVA L AMETLLA DEL VCDM01:27:2230900:23:1833600:42:1327.0001:05:3140200:21:5100:00:5300:00:00
332 8037RICARDO BAYO PLAZALLICENCIA DE DIAV2M01:28:0539800:29:5637200:45:4924.8801:15:4531800:12:2000:01:3400:00:00
333 8027ANTONIO IT’S RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:29:2339600:28:5437300:45:5124.8601:14:4538500:14:3800:02:0900:00:00
334 8028VÍCTOR LORIZ PERALTA LLICENCIA DE DIAV2M01:29:2338100:27:0237700:46:3024.5201:13:3239600:15:5100:01:4700:00:00
335 3680XAVIER ZAMORA VALERIC.E.E. SANT GERVASIV1M01:29:5939100:27:5438500:48:1423.6401:16:0836800:13:5100:02:2200:00:00
336 8041SERGIO ACEITUNO TORRESLLICENCIA DE DIASUB23M01:31:3338400:27:1139400:50:5422.4001:18:0535800:13:2800:01:3400:00:00
337 4808BLAS GARCIA DEL TOROL3SCOLA SANT JUSTV2M01:32:0838800:27:4138800:49:1723.1301:16:5839200:15:1000:01:2400:00:00
338 5317RUBÉN MORENO CAMPOSCLUB TRIATLO CORNELLACDM01:35:1740200:30:5538300:48:0123.7401:18:5639700:16:2100:00:4800:00:00
339 7173JOAN PIZZORNO PERDIGOTRIATHLON VILARENC AQUA CJNM01:45:4340000:30:4139900:57:1819.9001:27:5940100:17:4400:00:5700:00:00


NF 5574PATRICK CARBAJAL MALATOL3SCOLA SANT JUSTCDM00:00:00000:36:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5500:00:00
NF 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M00:00:00000:18:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1020RAFAEL PERNIA MARTINC.N. SABADELLV2M00:00:00000:29:26001:00:0019.0001:29:26000:00:0000:01:5500:00:00
NF 4011ALEJANDRO GARCIA RODRIGUETRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:00:00000:22:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5200:00:00


DQ 1972JUAN JOSE CARBALLO NAVARRC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:00:02000:18:44000:31:3436.1100:50:18000:09:4400:00:4800:00:00


NP 4671DANI MALAGON GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM
NP 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M
NP 4246DAVID RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLAJNM
NP 4362ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROSUB23M
NP 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 4723EMILIO ROMERO FERNÁNDEZT3 TEAMV1M
NP 4726YERAY MARTINEZ SALACLUB NATACIO MINORISACDM
NP 4772NIL ROIG AGEACLUB NATACIO OLOTCDM
NP 5473SERGIO BAUTISTA GONZÁLEZ TRIATLO LHOSPITALETSUB23M
NP 7180DIOGO DONADONI SANTOSLLICENCIA DE DIAABM
NP 360MARC PRIEGO CAMPOST3 TEAMABM
NP 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 8009XAVIER MONTESINOS LLICENCIA DE DIAV1M
NP 8010RAUL MORALES MATEOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 1871DANIEL DORADO FERNANDEZC.N. SABADELLABM
NP 2393XAVI REYES SALAMANCACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 2594JAN LLOPIS I ARAGONESCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 3765RUBÉN MARTIN PEINADOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M
NP 4178MARTI CARRE PEREZCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROJNM
NP 5917DAVID ROMERO MOYANOC.E.E. SANT GERVASIV1M
NP 4460ALEX PONS SOLEC.E. TRIATLO PICORNELLV1M
NP 4885BERNAT XIQUES ALVAREZCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 5217DANIEL TULLOCH JIMÉNEZTRANSTRIATLONJNM
NP 8026SERGIO TEJADA VELEZA.D. NAUTICO DE NARONABM
NP 5788RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM
NP 5800CARLOS VIZUETE ENSESAINDEPENDIENTEV2M
NP 8044SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M
NP 8046ALBERT BALLESCÀ VILERTLLICENCIA DE DIAABM
NP 83DAVID LOPEZ CARRASCOC.E.E. SANT GERVASIV1M
NP 88ALEX ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESCDM
NP 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M
NP 6198ERICK MONCUSI FLORESCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM
NP 2730JAVIER VAREA RUSOC.E.E. SANT GERVASIV1M
NP 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM
NP 4083GUILLEM MERCADE PUJADASCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM
NP 4119CARLOS REYES NAVARROTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32