RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
156 259 257 2 0 1000 5 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:29:23300:12:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:30:09100:12:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:30:10200:12:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM00:30:47800:13:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISAJNM00:31:171300:13:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3078ALBERT MORENO MOLINSC.A. IGUALADAABM00:31:471700:14:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:31:59900:13:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB NATACIO RUBIABM00:32:03500:13:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 2757GERARD AGUSTINA RIBERACLUB NATACIO BARCELONACDM00:32:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M00:32:251100:13:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7038DAMIAN BRUNO COPREZLLICENCIA DE DIAABM00:32:3114800:19:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:32:39600:13:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLACDM00:32:431000:13:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:32:54700:13:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:32:552100:14:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM00:32:581500:14:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOJNM00:32:581800:14:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 7036GABRIEL PASTOR SANCHEZLLICENCIA DE DIAJNM00:33:00400:12:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:33:233000:15:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF00:33:331400:14:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:33:342400:15:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 5110CRISTOBAL ALCOBA PEREZCLUB NATACIO SITGESV1M00:33:501900:14:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 460IHOR PRISSIAJNYINAN OLIVERAS TEAMABM00:33:552000:14:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:34:013800:15:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 3609MIQUEL ANTUNEZ TIRADOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:34:041200:13:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M00:34:142200:15:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 4846MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADASUB23M00:34:204100:15:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSASUB23M00:34:296200:16:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:34:431600:14:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:34:454800:15:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM00:34:462800:15:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF00:34:493300:15:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:34:535700:15:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:35:033700:15:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:35:125100:15:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM00:35:187500:16:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 3018ALEX PEREZ GOMEZC.N. BADALONAJNM00:35:192600:15:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:35:247300:16:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 7046JOSE ANTÚNEZ TIRADOLLICENCIA DE DIAABM00:35:272700:15:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM00:35:295900:16:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M00:35:353100:15:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 4719SERGI RONDON ROCHCLUB TRIATLO BLANESSUB23M00:35:402900:15:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:35:495800:16:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM00:35:514200:15:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M00:35:564600:15:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 3341JORDI CANTO CESPEDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:36:134900:15:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:36:197800:16:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:36:254000:15:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 7042IBAN GOMEZ VAQUEROTKRONO TRIATLON GETXOV1M00:36:2910200:17:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 5499JORDI ALEMANY BARTOMEUCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:36:303900:15:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDF00:36:333200:15:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 5687PACO GOMEZCLUB ESPORTIU Z5V1M00:36:345500:15:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 47MERITXELL VELASCO AYGUASAC.E. KATOA BARCELONASUB23F00:36:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 937EDUARDO CAMPANARIO GALANCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:36:458500:17:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 5956MARIÀ GALVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M00:36:534500:15:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M00:36:555300:15:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 787JULIO CESAR CERVANTES BLACLUB TRIATLO SABADELLV2M00:36:572500:15:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 1044RICARD ARANYO REGASCLUB TRIATLO BLANESV1M00:37:042300:15:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:37:0411100:18:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLCDM00:37:165400:15:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 7033CARDONA JEAN-FRANCOISLLICENCIA DE DIAV1M00:37:195200:15:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 5297ARIADNA ARISÓ VILANOVAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:37:213400:15:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
63 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:37:238400:17:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
64 8033ENRIC ALVAREZ VILARRASALLICENCIA DE DIAV1M00:37:266700:16:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM00:37:308700:17:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
66 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:37:3514600:19:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 3438JOSEP SALOMON PAGESPETITINDEPENDIENTECDM00:37:4611300:18:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
68 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M00:37:5012500:18:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
69 4244ARNAU GOMEZ RECASENSC.N. TARRACOJNM00:38:049600:17:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 566RUBEN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM00:38:057600:16:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
71 1988BELEN HIDALGO VALLSC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:38:116100:16:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 4966ALBERT MAS MONTAÑÉSCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:38:127200:16:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
73 5122ISAAC SANCHEZ DELGADOC.E. PENEDES MARITIMABM00:38:148300:17:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
74 4698PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F00:38:264400:15:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
75 905ALEX DOT PIULACHSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:38:265600:15:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
76 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:38:309100:17:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
77 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:38:329800:17:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
78 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M00:38:3714200:19:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
79 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:38:439400:17:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
80 7055ORIOL TOMÁS ALDSLLICENCIA DE DIAABM00:38:454300:15:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
81 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:38:455000:15:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
82 4964FERRAN GARROCHO FLORESCLUB NATACIO RUBICDM00:38:466800:16:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
83 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M00:38:476600:16:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
84 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLOS PONS THAI RUNNERS A.V1M00:38:5112100:18:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
85 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M00:38:5313800:18:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
86 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M00:38:568800:17:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
87 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M00:38:579200:17:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
88 8026SERGIO ALVAREZ VILARRASALLICENCIA DE DIAABM00:38:5713700:18:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
89 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:39:0310600:18:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
90 820ROGER ARIBAU GISBERTCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:39:053500:15:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
91 1181RAFAEL GOMEZ VELEZCLUB VO2 TEAMV2M00:39:073600:15:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
92 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M00:39:0911800:18:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
93 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M00:39:1010700:18:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
94 5365ERNEST LARA SANCHEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM00:39:187400:16:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
95 5485GEMMA GREGORIS DEL SAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:39:269300:17:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
96 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM00:39:2915100:19:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
97 2439MARC MOLINA ROIGCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:39:3114100:19:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
98 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSV1M00:39:318900:17:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
99 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF00:39:3710100:17:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
100 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM00:39:3810400:17:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
101 3653DAVID RUIZ MESACLUB NATACIO SITGESABM00:39:4210900:18:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
102 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:39:4511700:18:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
103 879ALEIX CARBONELL GARCIAC.A. IGUALADAV1M00:39:4712000:18:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
104 2229MARTA MARTIN-MORAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:39:517900:16:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
105 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDCLUB NATACIO MINORISAV1M00:39:5112400:18:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
106 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB ESPORTIU Z5ABF00:39:537100:16:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
107 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:40:137700:16:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
108 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994ABF00:40:148000:16:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
109 8024ÁLEX MARTÍN PASTORLLICENCIA DE DIAABM00:40:1510300:17:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
110 5488DAVID BRUNET CANOTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M00:40:2011600:18:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
111 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM00:40:266000:16:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
112 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M00:40:2713900:19:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
113 7057JUAN CARLOS MOJICA PEREZLLICENCIA DE DIAV1M00:40:278600:17:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
114 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:40:2811900:18:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
115 8008AGUSTI PUIGDOMENECH ALCARLLICENCIA DE DIAV1M00:40:4310000:17:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
116 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M00:40:468200:17:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
117 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:41:018100:17:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
118 3219SUSAGNA RODRIGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF00:41:1013000:18:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
119 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:41:1515500:19:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
120 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M00:41:1615400:19:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
121 5181JOSEP M ALMIÑANA MUNTANECLUB NATACIO SITGESV1M00:41:2013300:18:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
122 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M00:41:3218500:21:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
123 8006JAVIER SOLDADO PRESUMIDOLLICENCIA DE DIAABM00:41:3510800:18:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
124 5079ESTHER MARTINEZ GARCIACLUB ESPORTIU Z5ABF00:41:394700:15:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
125 5274RUBEN FERNANDEZ MORENOC.N. BADALONAV1M00:41:4114500:19:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
126 7056GIL LOPEZ DOMENECHLLICENCIA DE DIAV1M00:41:4218800:21:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
127 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM00:41:4914900:19:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
128 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M00:41:5313600:18:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
129 475PAULA MALLADO DIEGUEZC.N. BADALONACDF00:41:546300:16:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
130 5258SARA LATORRE NAVARROC.N. BADALONASUB23F00:41:546500:16:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
131 8043JOSE CRESPOLLICENCIA DE DIASUB23M00:42:0014300:19:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
132 5429BERTA ROMERA VAZQUEZTRANSTRIATLONV1F00:42:019700:17:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
133 5427NICOLAS FRICOUCLUB NATACIO RUBIABM00:42:0312800:18:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
134 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDIENTEV1M00:42:0716300:19:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
135 1863BARBARA RUBIO FORCADAC.E. KATOA BARCELONAABF00:42:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
136 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:42:1211500:18:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
137 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M00:42:186400:16:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
138 3869MARIA JESUS SANTOS BLANCHGOO SPORT CLUBV2F00:42:2010500:18:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
139 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M00:42:219000:17:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
140 738JOSEP SOLE VALLDAURACLUB NATACIO MINORISAV1M00:42:2314700:19:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
141 5362MERCE FEU MARTITRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF00:42:2512900:18:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
142 2804VICENTE BLASCO LUZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:42:2720600:22:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
143 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:42:4012600:18:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
144 7037NÚRIA ANDÓN MAÑEROLLICENCIA DE DIASUB23F00:42:429900:17:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
145 5821XAVIER MALTAS MERCADERITRIATLETES SOLIDARISV2M00:42:4511000:18:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
146 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB TRIATLO CORNELLAABM00:42:4718900:21:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
147 4603DIEGO ORTIZ GOMEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:42:4718700:21:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
148 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM00:42:5019800:22:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
149 1800DOLORS PALAU CARULLACERRR IGUALADAV1F00:42:5012700:18:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
150 7049SALVADOR MESA RUIZLLICENCIA DE DIAABM00:42:5513100:18:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
151 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:43:0113500:18:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
152 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAV1M00:43:0317400:20:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
153 1682SERGIO GARCIA GILCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:43:0616500:19:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
154 8002JAVI GONZALEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M00:43:1217300:20:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
155 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M00:43:2114000:19:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
156 7040VERONICA AVILALLICENCIA DE DIAABF00:43:2215800:19:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
157 7050ANNA FERNANDEZ BONELLLICENCIA DE DIAABF00:43:2915000:19:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
158 5091MIREIA GOTZENS VIVESC.N. BADALONACDF00:43:296900:16:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
159 8040JORDI LOPEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM00:43:3117700:20:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
160 5055ALEX MUNTANE ORDOÑEZCLUB NATACIO SITGESABM00:43:3416600:19:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
161 3340MARC URIARTE CULLEREU.C. SANT CUGATV1M00:43:3517600:20:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
162 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M00:43:3816200:19:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
163 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF00:43:4218400:21:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
164 5335SUSANA BARRIS ROCACLUB TRIATLO BLANESV1F00:43:4613200:18:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
165 8037AGUS RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAV1M00:43:4920500:22:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
166 3767JOAN FREGINALS FERRERC.E. CERDANYOLA A.T.V2M00:43:5516800:20:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
167 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:44:0312200:18:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
168 5750JAUME GRANE SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:44:0417900:20:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
169 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:44:0919000:21:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
170 8032ANTONIO BUIZA GRILLOLLICENCIA DE DIAV1M00:44:1115200:19:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
171 8011GERARD ROS ARAGÓLLICENCIA DE DIAV1M00:44:1314400:19:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
172 8016CARLOS MASIP DOMINGOLLICENCIA DE DIAV1M00:44:1417000:20:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
173 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M00:44:1821200:22:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
174 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCCT SALOU COSTA DAURADAV2F00:44:2015300:19:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
175 4282LAIA SABATE MARQUEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1F00:44:3019600:21:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
176 8023ENRIC RIVERA PEREGRINALLICENCIA DE DIASUB23M00:44:3219100:21:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
177 8021MIGUEL CAMACHO LARA LLICENCIA DE DIAABM00:44:3521000:22:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
178 6295CRISTINA CABALLERO NOGALC.E. KATOA BARCELONAABF00:44:3818100:20:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
179 3487MERITXELL LARRED FERRASC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:44:4015900:19:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
180 7047JOSEP ESCOLÀ ESCRIBÀLLICENCIA DE DIAV1M00:44:4011200:18:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
181 2093CARLOTA AGUILERA ORDOÑEZCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:44:5113400:18:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
182 5418RUBEN MARTINEZ RIVEROSCLUB ESPORTIU Z5ABM00:44:537000:16:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
183 3917XAVIER YAGÜE GONZALEZCLUB ESPORTIU Z5T1M00:44:5621600:22:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
184 7041PERE PASCUAL LOPEZLLICENCIA DE DIASUB23M00:45:0019900:22:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
185 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM00:45:0716900:20:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
186 8018JORDI MARTI PAPIOLLLICENCIA DE DIAV1M00:45:1321900:23:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
187 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:45:1818300:21:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
188 4257SALVADOR PEREZ MARTITRANSTRIATLONJNM00:45:3220300:22:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
189 7034CARDONA LOLALLICENCIA DE DIACDF00:45:359500:17:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
190 8007SANTIAGO MANUEL SOLDADO PLLICENCIA DE DIAABM00:45:4016700:19:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
191 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:45:4216400:19:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
192 7048ERIC ALAMOS CAPARRÓS LLICENCIA DE DIAABM00:45:4519400:21:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
193 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M00:45:4920200:22:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
194 8041FRANCISCO TUGORES RORBEKLLICENCIA DE DIASUB23M00:46:0519500:21:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
195 8039IKER GARCIA ALDAYLLICENCIA DE DIAABM00:46:2518000:20:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
196 3093MARC SANJUAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:46:3821100:22:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
197 1943ALBA GRACIA PAÑELLACLUB NATACIO SITGESABF00:46:4015600:19:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
198 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:46:4018200:21:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
199 6239BLANCA REVUELTA LOPEZ-COC.N. REUS PLOMSJNF00:46:4216100:19:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
200 8030ESMERALDA ZARAGOZA SÁEZ LLICENCIA DE DIAV1F00:47:0320000:22:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
201 8003MIREIA CORACHAN VAQUERALLICENCIA DE DIAABF00:47:0512300:18:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
202 8014LAURA RÍOS TORQUETLLICENCIA DE DIAV1F00:47:1722000:23:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
203 8010MIRIAM JUAREZLLICENCIA DE DIAV1F00:47:2423200:24:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
204 3125IVAN ROJO PEREZC.E. MEDITERRANIABM00:47:2522400:23:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
205 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M00:47:4920700:22:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
206 8009MARC MUÑOZ SORIALLICENCIA DE DIAV1M00:47:5023800:24:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
207 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M00:47:5219300:21:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
208 7053GUILLERMO MARCETLLICENCIA DE DIAABM00:47:5821700:22:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
209 5374DAVID DOMINGO LORENZOCLUB NATACIO SITGESV1M00:48:0722100:23:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
210 3137OLGA SIERRA BERNATC.E. MEDITERRANIABF00:48:1020100:22:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
211 8004ESTEVE LLITRÀ VIRGILILLICENCIA DE DIAV3M00:48:1021500:22:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
212 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM00:48:1722300:23:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
213 8013ISAAC MUÑOZ MAESTRELLICENCIA DE DIAV1M00:48:2023000:23:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
214 3898ADRIANA QUINTANILLA NISTAPRAT TRIATLO 1994ABF00:48:2111400:18:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
215 8020ALEJANDRO SERRA OCHOALLICENCIA DE DIAV2M00:48:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
216 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV2M00:48:4117100:20:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
217 7044ARTURO JAVIER BARROSO JAELLICENCIA DE DIAABM00:48:4424000:25:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
218 8005JOSEP MANY BERENGUERASLLICENCIA DE DIAV1M00:48:4721300:22:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
219 7039ENRIC SANCHEZ LLOPISLLICENCIA DE DIAABM00:48:5220900:22:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
220 7035EVA GARCIA SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1F00:49:0522600:23:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
221 7052SANDRA ORTIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIASUB23F00:49:1317200:20:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
222 7043NÚRIA AMARO UMBERTLLICENCIA DE DIAABF00:49:2023100:24:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
223 2697DANIEL TOMAS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M00:49:3422900:23:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
224 5148AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF00:49:3623900:24:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
225 6092MERITXELL NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1F00:49:4820800:22:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
226 5272ROSER FEBRER TORRENSCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:49:5918600:21:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
227 1938JAUME MORGADES VIDALINDEPENDIENTEV2M00:50:0016000:19:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
228 8025XAVIER LÓPEZ I ALBIOLLLICENCIA DE DIASUB23M00:50:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
229 8036JOSE A MORENOLLICENCIA DE DIAV1M00:50:2424300:25:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
230 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F00:50:4522200:23:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
231 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM00:50:4820400:22:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
232 8029PERE ABIÁN SANZLLICENCIA DE DIAV2M00:51:0424700:25:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
233 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F00:51:2124800:25:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
234 7051BARBARA OCAÑA ORTIZLLICENCIA DE DIAABF00:51:3319200:21:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
235 5025ROCIO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F00:51:4723500:24:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
236 8017PACO DÍAZ SANTOS LLICENCIA DE DIAV1M00:52:0922500:23:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
237 5480ANNA VILLAGRASA PIQUERTRANSTRIATLONCDF00:52:1617800:20:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
238 8001OSCAR BERMUDEZ CABRERALLICENCIA DE DIAV1M00:53:1815700:19:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
239 8012PATRÍCIA ARNER GUSARTLLICENCIA DE DIAV1F00:53:2124200:25:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
240 2547YAIZA RUIZ GROSGOO SPORT CLUBCDF00:53:2522700:23:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
241 8034VERONICA BAREA CANCHOLLICENCIA DE DIAV1F00:53:2622800:23:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
242 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV2F00:53:2724400:25:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
243 7054PAULINA MARTINEZLLICENCIA DE DIAABF00:53:3823300:24:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
244 8015JORDI GALVEZ HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV3M00:53:4924600:25:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
245 1303DAVID VILLAGRASA SANCHEZTRANSTRIATLONV1M00:54:1621400:22:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
246 7030XAVIER FONDEVILA SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM00:54:2017500:20:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
247 8038GABRIEL LAGE PEREZLLICENCIA DE DIACDM00:54:4923700:24:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
248 5489SILVIA CARBONELL NAVARROCLUB NATACIO SITGESV1F00:55:0425100:27:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
249 8019YOLANDA TUDELA TUDELA LLICENCIA DE DIAV1F00:55:2124100:25:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
250 2758JOSE LUIS GASPAR NAVARROCLUB NATACIO SITGESV2M00:55:2921800:23:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
251 5212MONTSE SABATER BAUDETCLUB TRIATLO MALGRATV1F00:56:0623400:24:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
252 5149MARTA FRAILE MERINOC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:57:2023600:24:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
253 7031LIDIA FIGUERAS LUQUELLICENCIA DE DIASUB23F00:59:2224900:27:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
254 973EMILIO FERRER CORCHUELOC.N. CATALUNYAV3M00:59:2324500:25:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
255 8022MANUEL SOLDADO COBOLLICENCIA DE DIAV3M00:59:3325200:29:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
256 8027RAQUEL TORRES LLARIOLLICENCIA DE DIAABF01:00:2725000:27:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
257 7032JORDI ORTIZ ESCOBARLLICENCIA DE DIACDM01:02:1819700:22:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NF 1020RAFAEL PERNIA MARTINC.N. SABADELLV2M00:00:00000:30:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8035GABRIEL MARIA MANCILLALLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:15:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 5371ANTONIO BELTRAN FERNANDEC.N. BADALONAV1M
NP 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAV1M
NP 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M
NP 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTJNF
NP 1924OSCAR MARTINEZ ARIASINDEPENDIENTEV2M
NP 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM
NP 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M
NP 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 3950FERNANDO SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLABM
NP 983EMILI VALERO ROVIRAU.C. SANT CUGATV1M
NP 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM
NP 2194SERGIO BURON DE LA TORREC.A. IGUALADAABM
NP 3698MIGUEL ANGEL MALLADO MOYACLUB TRIATLO SABADELLV1M
NP 8028CARLOS PALOM RICOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7045JORDI FRANCH TRILLALLICENCIA DE DIAABM
NP 8031ENRIC FOLCH PUIGLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8042MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOTRITRAIN4YOU O2-CABBERTYABM
NP 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M
NP 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M
NP 2724HELENA MORAGAS MOLINAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF
NP 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32