RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
259 257 2 0 1000 5 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2757GERARD AGUSTINA RIBERACLUB NATACIO BARCELONACDM00:32:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLACDM00:32:431000:13:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:32:552100:14:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM00:32:581500:14:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:35:495800:16:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLCDM00:37:165400:15:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3438JOSEP SALOMON PAGESPETITINDEPENDIENTECDM00:37:4611300:18:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4964FERRAN GARROCHO FLORESCLUB NATACIO RUBICDM00:38:466800:16:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM00:40:266000:16:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 8038GABRIEL LAGE PEREZLLICENCIA DE DIACDM00:54:4923700:24:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7032JORDI ORTIZ ESCOBARLLICENCIA DE DIACDM01:02:1819700:22:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISAJNM00:31:171300:13:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:32:39600:13:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOJNM00:32:581800:14:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7036GABRIEL PASTOR SANCHEZLLICENCIA DE DIAJNM00:33:00400:12:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 3018ALEX PEREZ GOMEZC.N. BADALONAJNM00:35:192600:15:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4244ARNAU GOMEZ RECASENSC.N. TARRACOJNM00:38:049600:17:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 820ROGER ARIBAU GISBERTCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:39:053500:15:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4257SALVADOR PEREZ MARTITRANSTRIATLONJNM00:45:3220300:22:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:31:59900:13:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3609MIQUEL ANTUNEZ TIRADOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:34:041200:13:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4846MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADASUB23M00:34:204100:15:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSASUB23M00:34:296200:16:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:34:454800:15:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:35:033700:15:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 4719SERGI RONDON ROCHCLUB TRIATLO BLANESSUB23M00:35:402900:15:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:36:197800:16:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 937EDUARDO CAMPANARIO GALANCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:36:458500:17:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M00:37:5012500:18:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M00:39:1010700:18:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 5488DAVID BRUNET CANOTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M00:40:2011600:18:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8043JOSE CRESPOLLICENCIA DE DIASUB23M00:42:0014300:19:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:42:1211500:18:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 8023ENRIC RIVERA PEREGRINALLICENCIA DE DIASUB23M00:44:3219100:21:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7041PERE PASCUAL LOPEZLLICENCIA DE DIASUB23M00:45:0019900:22:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 8041FRANCISCO TUGORES RORBEKLLICENCIA DE DIASUB23M00:46:0519500:21:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 8025XAVIER LÓPEZ I ALBIOLLLICENCIA DE DIASUB23M00:50:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M00:32:251100:13:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5110CRISTOBAL ALCOBA PEREZCLUB NATACIO SITGESV1M00:33:501900:14:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:34:013800:15:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M00:34:142200:15:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:35:125100:15:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M00:35:564600:15:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:36:254000:15:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7042IBAN GOMEZ VAQUEROTKRONO TRIATLON GETXOV1M00:36:2910200:17:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 5687PACO GOMEZCLUB ESPORTIU Z5V1M00:36:345500:15:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 5956MARIÀ GALVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M00:36:534500:15:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M00:36:555300:15:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1044RICARD ARANYO REGASCLUB TRIATLO BLANESV1M00:37:042300:15:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:37:0411100:18:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7033CARDONA JEAN-FRANCOISLLICENCIA DE DIAV1M00:37:195200:15:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 8033ENRIC ALVAREZ VILARRASALLICENCIA DE DIAV1M00:37:266700:16:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 905ALEX DOT PIULACHSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:38:265600:15:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M00:38:3714200:19:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M00:38:476600:16:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLOS PONS THAI RUNNERS A.V1M00:38:5112100:18:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M00:38:5313800:18:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M00:38:568800:17:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M00:38:579200:17:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M00:39:0911800:18:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSV1M00:39:318900:17:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:39:4511700:18:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 879ALEIX CARBONELL GARCIAC.A. IGUALADAV1M00:39:4712000:18:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDCLUB NATACIO MINORISAV1M00:39:5112400:18:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M00:40:2713900:19:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 7057JUAN CARLOS MOJICA PEREZLLICENCIA DE DIAV1M00:40:278600:17:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 8008AGUSTI PUIGDOMENECH ALCARLLICENCIA DE DIAV1M00:40:4310000:17:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M00:40:468200:17:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M00:41:1615400:19:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 5181JOSEP M ALMIÑANA MUNTANECLUB NATACIO SITGESV1M00:41:2013300:18:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M00:41:3218500:21:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 5274RUBEN FERNANDEZ MORENOC.N. BADALONAV1M00:41:4114500:19:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 7056GIL LOPEZ DOMENECHLLICENCIA DE DIAV1M00:41:4218800:21:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M00:41:5313600:18:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDIENTEV1M00:42:0716300:19:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M00:42:186400:16:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 738JOSEP SOLE VALLDAURACLUB NATACIO MINORISAV1M00:42:2314700:19:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 2804VICENTE BLASCO LUZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:42:2720600:22:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAV1M00:43:0317400:20:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 8002JAVI GONZALEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M00:43:1217300:20:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 3340MARC URIARTE CULLEREU.C. SANT CUGATV1M00:43:3517600:20:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M00:43:3816200:19:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 8037AGUS RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAV1M00:43:4920500:22:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 8032ANTONIO BUIZA GRILLOLLICENCIA DE DIAV1M00:44:1115200:19:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 8011GERARD ROS ARAGÓLLICENCIA DE DIAV1M00:44:1314400:19:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 8016CARLOS MASIP DOMINGOLLICENCIA DE DIAV1M00:44:1417000:20:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M00:44:1821200:22:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 7047JOSEP ESCOLÀ ESCRIBÀLLICENCIA DE DIAV1M00:44:4011200:18:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 8018JORDI MARTI PAPIOLLLICENCIA DE DIAV1M00:45:1321900:23:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M00:45:4920200:22:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 8009MARC MUÑOZ SORIALLICENCIA DE DIAV1M00:47:5023800:24:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 5374DAVID DOMINGO LORENZOCLUB NATACIO SITGESV1M00:48:0722100:23:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 8013ISAAC MUÑOZ MAESTRELLICENCIA DE DIAV1M00:48:2023000:23:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 8005JOSEP MANY BERENGUERASLLICENCIA DE DIAV1M00:48:4721300:22:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 2697DANIEL TOMAS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M00:49:3422900:23:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 8036JOSE A MORENOLLICENCIA DE DIAV1M00:50:2424300:25:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 8017PACO DÍAZ SANTOS LLICENCIA DE DIAV1M00:52:0922500:23:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 8001OSCAR BERMUDEZ CABRERALLICENCIA DE DIAV1M00:53:1815700:19:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 1303DAVID VILLAGRASA SANCHEZTRANSTRIATLONV1M00:54:1621400:22:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M00:35:353100:15:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 787JULIO CESAR CERVANTES BLACLUB TRIATLO SABADELLV2M00:36:572500:15:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:37:238400:17:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1181RAFAEL GOMEZ VELEZCLUB VO2 TEAMV2M00:39:073600:15:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:41:018100:17:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M00:42:219000:17:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5821XAVIER MALTAS MERCADERITRIATLETES SOLIDARISV2M00:42:4511000:18:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M00:43:2114000:19:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 3767JOAN FREGINALS FERRERC.E. CERDANYOLA A.T.V2M00:43:5516800:20:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M00:47:4920700:22:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M00:47:5219300:21:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8020ALEJANDRO SERRA OCHOALLICENCIA DE DIAV2M00:48:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV2M00:48:4117100:20:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 1938JAUME MORGADES VIDALINDEPENDIENTEV2M00:50:0016000:19:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 8029PERE ABIÁN SANZLLICENCIA DE DIAV2M00:51:0424700:25:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 2758JOSE LUIS GASPAR NAVARROCLUB NATACIO SITGESV2M00:55:2921800:23:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:40:137700:16:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:46:4018200:21:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8004ESTEVE LLITRÀ VIRGILILLICENCIA DE DIAV3M00:48:1021500:22:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8015JORDI GALVEZ HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV3M00:53:4924600:25:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 973EMILIO FERRER CORCHUELOC.N. CATALUNYAV3M00:59:2324500:25:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8022MANUEL SOLDADO COBOLLICENCIA DE DIAV3M00:59:3325200:29:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF00:33:331400:14:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDF00:36:333200:15:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 475PAULA MALLADO DIEGUEZC.N. BADALONACDF00:41:546300:16:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5091MIREIA GOTZENS VIVESC.N. BADALONACDF00:43:296900:16:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7034CARDONA LOLALLICENCIA DE DIACDF00:45:359500:17:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 5480ANNA VILLAGRASA PIQUERTRANSTRIATLONCDF00:52:1617800:20:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 2547YAIZA RUIZ GROSGOO SPORT CLUBCDF00:53:2522700:23:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6239BLANCA REVUELTA LOPEZ-COC.N. REUS PLOMSJNF00:46:4216100:19:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 47MERITXELL VELASCO AYGUASAC.E. KATOA BARCELONASUB23F00:36:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5297ARIADNA ARISÓ VILANOVAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:37:213400:15:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4698PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F00:38:264400:15:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2229MARTA MARTIN-MORAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:39:517900:16:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5258SARA LATORRE NAVARROC.N. BADALONASUB23F00:41:546500:16:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7037NÚRIA ANDÓN MAÑEROLLICENCIA DE DIASUB23F00:42:429900:17:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7052SANDRA ORTIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIASUB23F00:49:1317200:20:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7031LIDIA FIGUERAS LUQUELLICENCIA DE DIASUB23F00:59:2224900:27:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:38:116100:16:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5485GEMMA GREGORIS DEL SAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:39:269300:17:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5429BERTA ROMERA VAZQUEZTRANSTRIATLONV1F00:42:019700:17:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1800DOLORS PALAU CARULLACERRR IGUALADAV1F00:42:5012700:18:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5335SUSANA BARRIS ROCACLUB TRIATLO BLANESV1F00:43:4613200:18:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:44:0312200:18:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 4282LAIA SABATE MARQUEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1F00:44:3019600:21:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8030ESMERALDA ZARAGOZA SÁEZ LLICENCIA DE DIAV1F00:47:0320000:22:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8014LAURA RÍOS TORQUETLLICENCIA DE DIAV1F00:47:1722000:23:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 8010MIRIAM JUAREZLLICENCIA DE DIAV1F00:47:2423200:24:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7035EVA GARCIA SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1F00:49:0522600:23:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 6092MERITXELL NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1F00:49:4820800:22:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8012PATRÍCIA ARNER GUSARTLLICENCIA DE DIAV1F00:53:2124200:25:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8034VERONICA BAREA CANCHOLLICENCIA DE DIAV1F00:53:2622800:23:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 5489SILVIA CARBONELL NAVARROCLUB NATACIO SITGESV1F00:55:0425100:27:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 8019YOLANDA TUDELA TUDELA LLICENCIA DE DIAV1F00:55:2124100:25:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 5212MONTSE SABATER BAUDETCLUB TRIATLO MALGRATV1F00:56:0623400:24:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 5149MARTA FRAILE MERINOC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:57:2023600:24:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3869MARIA JESUS SANTOS BLANCHGOO SPORT CLUBV2F00:42:2010500:18:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:43:0113500:18:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCCT SALOU COSTA DAURADAV2F00:44:2015300:19:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F00:51:2124800:25:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5025ROCIO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F00:51:4723500:24:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV2F00:53:2724400:25:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F00:50:4522200:23:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:29:23300:12:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:30:09100:12:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:30:10200:12:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM00:30:47800:13:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 3078ALBERT MORENO MOLINSC.A. IGUALADAABM00:31:471700:14:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB NATACIO RUBIABM00:32:03500:13:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7038DAMIAN BRUNO COPREZLLICENCIA DE DIAABM00:32:3114800:19:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:32:54700:13:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:33:233000:15:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:33:342400:15:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 460IHOR PRISSIAJNYINAN OLIVERAS TEAMABM00:33:552000:14:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM00:34:462800:15:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:34:535700:15:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM00:35:187500:16:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:35:247300:16:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7046JOSE ANTÚNEZ TIRADOLLICENCIA DE DIAABM00:35:272700:15:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM00:35:295900:16:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM00:35:514200:15:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 3341JORDI CANTO CESPEDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:36:134900:15:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 5499JORDI ALEMANY BARTOMEUCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:36:303900:15:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM00:37:308700:17:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:37:3514600:19:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 566RUBEN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM00:38:057600:16:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 4966ALBERT MAS MONTAÑÉSCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:38:127200:16:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 5122ISAAC SANCHEZ DELGADOC.E. PENEDES MARITIMABM00:38:148300:17:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:38:309100:17:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:38:439400:17:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 7055ORIOL TOMÁS ALDSLLICENCIA DE DIAABM00:38:454300:15:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 8026SERGIO ALVAREZ VILARRASALLICENCIA DE DIAABM00:38:5713700:18:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 5365ERNEST LARA SANCHEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM00:39:187400:16:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM00:39:2915100:19:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 2439MARC MOLINA ROIGCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:39:3114100:19:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM00:39:3810400:17:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 3653DAVID RUIZ MESACLUB NATACIO SITGESABM00:39:4210900:18:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 8024ÁLEX MARTÍN PASTORLLICENCIA DE DIAABM00:40:1510300:17:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 8006JAVIER SOLDADO PRESUMIDOLLICENCIA DE DIAABM00:41:3510800:18:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM00:41:4914900:19:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 5427NICOLAS FRICOUCLUB NATACIO RUBIABM00:42:0312800:18:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB TRIATLO CORNELLAABM00:42:4718900:21:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 4603DIEGO ORTIZ GOMEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:42:4718700:21:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM00:42:5019800:22:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 7049SALVADOR MESA RUIZLLICENCIA DE DIAABM00:42:5513100:18:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 1682SERGIO GARCIA GILCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:43:0616500:19:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 8040JORDI LOPEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM00:43:3117700:20:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 5055ALEX MUNTANE ORDOÑEZCLUB NATACIO SITGESABM00:43:3416600:19:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 5750JAUME GRANE SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:44:0417900:20:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:44:0919000:21:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 8021MIGUEL CAMACHO LARA LLICENCIA DE DIAABM00:44:3521000:22:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 5418RUBEN MARTINEZ RIVEROSCLUB ESPORTIU Z5ABM00:44:537000:16:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM00:45:0716900:20:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 8007SANTIAGO MANUEL SOLDADO PLLICENCIA DE DIAABM00:45:4016700:19:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 7048ERIC ALAMOS CAPARRÓS LLICENCIA DE DIAABM00:45:4519400:21:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 8039IKER GARCIA ALDAYLLICENCIA DE DIAABM00:46:2518000:20:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 3093MARC SANJUAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:46:3821100:22:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 3125IVAN ROJO PEREZC.E. MEDITERRANIABM00:47:2522400:23:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 7053GUILLERMO MARCETLLICENCIA DE DIAABM00:47:5821700:22:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM00:48:1722300:23:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 7044ARTURO JAVIER BARROSO JAELLICENCIA DE DIAABM00:48:4424000:25:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 7039ENRIC SANCHEZ LLOPISLLICENCIA DE DIAABM00:48:5220900:22:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM00:50:4820400:22:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 7030XAVIER FONDEVILA SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM00:54:2017500:20:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:34:431600:14:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF00:34:493300:15:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:38:329800:17:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:38:455000:15:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:39:0310600:18:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF00:39:3710100:17:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB ESPORTIU Z5ABF00:39:537100:16:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994ABF00:40:148000:16:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:40:2811900:18:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 3219SUSAGNA RODRIGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF00:41:1013000:18:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:41:1515500:19:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 5079ESTHER MARTINEZ GARCIACLUB ESPORTIU Z5ABF00:41:394700:15:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 1863BARBARA RUBIO FORCADAC.E. KATOA BARCELONAABF00:42:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 5362MERCE FEU MARTITRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF00:42:2512900:18:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:42:4012600:18:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7040VERONICA AVILALLICENCIA DE DIAABF00:43:2215800:19:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7050ANNA FERNANDEZ BONELLLICENCIA DE DIAABF00:43:2915000:19:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF00:43:4218400:21:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 6295CRISTINA CABALLERO NOGALC.E. KATOA BARCELONAABF00:44:3818100:20:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 3487MERITXELL LARRED FERRASC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:44:4015900:19:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 2093CARLOTA AGUILERA ORDOÑEZCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:44:5113400:18:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:45:1818300:21:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:45:4216400:19:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 1943ALBA GRACIA PAÑELLACLUB NATACIO SITGESABF00:46:4015600:19:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 8003MIREIA CORACHAN VAQUERALLICENCIA DE DIAABF00:47:0512300:18:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 3137OLGA SIERRA BERNATC.E. MEDITERRANIABF00:48:1020100:22:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 3898ADRIANA QUINTANILLA NISTAPRAT TRIATLO 1994ABF00:48:2111400:18:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 7043NÚRIA AMARO UMBERTLLICENCIA DE DIAABF00:49:2023100:24:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 5148AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF00:49:3623900:24:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 5272ROSER FEBRER TORRENSCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:49:5918600:21:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 7051BARBARA OCAÑA ORTIZLLICENCIA DE DIAABF00:51:3319200:21:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 7054PAULINA MARTINEZLLICENCIA DE DIAABF00:53:3823300:24:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 8027RAQUEL TORRES LLARIOLLICENCIA DE DIAABF01:00:2725000:27:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: T1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3917XAVIER YAGÜE GONZALEZCLUB ESPORTIU Z5T1M00:44:5621600:22:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32