RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
259 257 2 0 1000 5 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 148NURIA NOGUERA SALMECLUB NATACIO MINORISACDF00:36:333200:15:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5091MIREIA GOTZENS VIVEC.N. BADALONACDF00:43:296900:16:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5480ANNA VILLAGRASA PIQTRANSTRIATLONCDF00:52:1617800:20:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2547YAIZA RUIZ GROSGOO SPORT CLUBCDF00:53:2522700:23:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2757GERARD AGUSTINA RIBCLUB NATACIO BARCELONACDM00:32:16000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLACDM00:32:431000:13:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:35:495800:16:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3438JOSEP SALOMON PAGESINDEPENDIENTECDM00:37:4611300:18:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM00:40:266000:16:02000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7032JORDI ORTIZ ESCOBARLLICENCIA DE DIACDM01:02:1819700:22:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF00:33:331400:14:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 475PAULA MALLADO DIEGUC.N. BADALONACDF00:41:546300:16:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7034CARDONA LOLALLICENCIA DE DIACDF00:45:359500:17:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 6239BLANCA REVUELTA LOC.N. REUS PLOMSJNF00:46:4216100:19:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB NATACIO MINORISAJNM00:31:171300:13:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5770MARC ZARAGOZA CARBACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:32:39600:13:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:32:552100:14:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOJNM00:32:581800:14:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5877JOAQUIN MOJICA BAQUCLUB NATACIO BARCELONACDM00:32:581500:14:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7036GABRIEL PASTOR SANLLICENCIA DE DIAJNM00:33:00400:12:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3018ALEX PEREZ GOMEZC.N. BADALONAJNM00:35:192600:15:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4913FRANCESC MOLANO SUAC.N. SABADELLCDM00:37:165400:15:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 4244ARNAU GOMEZ RECASENC.N. TARRACOJNM00:38:049600:17:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 4964FERRAN GARROCHO FLOCLUB NATACIO RUBICDM00:38:466800:16:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 820ROGER ARIBAU GISBERCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:39:053500:15:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 4257SALVADOR PEREZ MARTTRANSTRIATLONJNM00:45:3220300:22:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8038GABRIEL LAGE PEREZLLICENCIA DE DIACDM00:54:4923700:24:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 47MERITXELL VELASCO AC.E. KATOA BARCELONASUB23F00:36:37000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5297ARIADNA ARISÓ VILANFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:37:213400:15:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4698PAULA GUERRERO RUSIC.N. SABADELLSUB23F00:38:264400:15:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2229MARTA MARTIN-MORAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:39:517900:16:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5258SARA LATORRE NAVARRC.N. BADALONASUB23F00:41:546500:16:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7037NÚRIA ANDÓN MAÑEROLLICENCIA DE DIASUB23F00:42:429900:17:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7052SANDRA ORTIZ SANCHELLICENCIA DE DIASUB23F00:49:1317200:20:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7031LIDIA FIGUERAS LUQULLICENCIA DE DIASUB23F00:59:2224900:27:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:31:59900:13:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3609MIQUEL ANTUNEZ TIRAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:34:041200:13:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4846MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADASUB23M00:34:204100:15:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSASUB23M00:34:296200:16:04000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:34:454800:15:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:35:033700:15:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 4719SERGI RONDON ROCHCLUB TRIATLO BLANESSUB23M00:35:402900:15:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5903BRUNO MONTEFUSCO DECLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:36:197800:16:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 5499JORDI ALEMANY BARTOCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:36:303900:15:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 937EDUARDO CAMPANARIOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:36:458500:17:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2618EDUARD GONZALEZ GARCLUB NATACIO RUBISUB23M00:37:5012500:18:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 4966ALBERT MAS MONTAÑÉSCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:38:127200:16:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESSUB23M00:39:1010700:18:04000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8024ÁLEX MARTÍN PASTORLLICENCIA DE DIAABM00:40:1510300:17:57000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 5488DAVID BRUNET CANOTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M00:40:2011600:18:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 8043JOSE CRESPOLLICENCIA DE DIASUB23M00:42:0014300:19:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:42:1211500:18:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 8023ENRIC RIVERA PEREGRLLICENCIA DE DIASUB23M00:44:3219100:21:37000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7041PERE PASCUAL LOPEZLLICENCIA DE DIASUB23M00:45:0019900:22:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7048ERIC ALAMOS CAPARRLLICENCIA DE DIAABM00:45:4519400:21:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 8041FRANCISCO TUGORES RLLICENCIA DE DIASUB23M00:46:0519500:21:57000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 8025XAVIER LÓPEZ I ALBILLICENCIA DE DIASUB23M00:50:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:34:431600:14:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF00:34:493300:15:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:39:0310600:18:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 29CLARA CANOVAS SANTOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:39:537100:16:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:40:2811900:18:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 5079ESTHER MARTINEZ GARCLUB ESPORTIU Z5ABF00:41:394700:15:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 1863BARBARA RUBIO FORCAC.E. KATOA BARCELONAABF00:42:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 25ALBA MARTINEZ DE LACLUB ESPORTIU Z5ABF00:43:4218400:21:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 6295CRISTINA CABALLEROC.E. KATOA BARCELONAABF00:44:3818100:20:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 2093CARLOTA AGUILERA ORCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:44:5113400:18:46000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:45:1818300:21:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 3541MERCEDES SANCHEZ-COCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:45:4216400:19:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 3898ADRIANA QUINTANILLAPRAT TRIATLO 1994ABF00:48:2111400:18:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7043NÚRIA AMARO UMBERTLLICENCIA DE DIAABF00:49:2023100:24:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 5148AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF00:49:3623900:24:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7051BARBARA OCAÑA ORTIZLLICENCIA DE DIAABF00:51:3319200:21:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:29:23300:12:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:30:09100:12:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3078ALBERT MORENO MOLINC.A. IGUALADAABM00:31:471700:14:35000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 4813ALEJANDRO DELGADO VCLUB NATACIO RUBIABM00:32:03500:13:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:32:54700:13:40000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:33:233000:15:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5450FRANCESC ESCOLA RUICLUB TRIATLO CORNELLAABM00:34:535700:15:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7046JOSE ANTÚNEZ TIRADLLICENCIA DE DIAABM00:35:272700:15:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM00:35:295900:16:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 566RUBEN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM00:38:057600:16:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 1013MIGUEL SANCHEZ RECHC.N. SABADELLABM00:39:3810400:17:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 5413KILIAN GUTIERREZ GATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM00:41:4914900:19:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 4102SALVADOR IBAÑEZ VARCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:42:4718900:21:34000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7049SALVADOR MESA RUIZLLICENCIA DE DIAABM00:42:5513100:18:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 8039IKER GARCIA ALDAYLLICENCIA DE DIAABM00:46:2518000:20:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7053GUILLERMO MARCETLLICENCIA DE DIAABM00:47:5821700:22:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 3470IGNASI BARBARROJA CC.N. SABADELLABM00:50:4820400:22:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:38:329800:17:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1894SARA CARMONA HERNANCLUB ESPORTIU Z5ABF00:38:455000:15:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3219SUSAGNA RODRIGUEZ RC.A. IGUALADAABF00:41:1013000:18:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5362MERCE FEU MARTITRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF00:42:2512900:18:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7040VERONICA AVILALLICENCIA DE DIAABF00:43:2215800:19:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7050ANNA FERNANDEZ BONELLICENCIA DE DIAABF00:43:2915000:19:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3487MERITXELL LARRED FEC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:44:4015900:19:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1943ALBA GRACIA PAÑELLACLUB NATACIO SITGESABF00:46:4015600:19:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 5272ROSER FEBRER TORRENCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:49:5918600:21:14000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7054PAULINA MARTINEZLLICENCIA DE DIAABF00:53:3823300:24:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:30:10200:12:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2433VICTOR ALVAREZ DE LPRAT TRIATLO 1994ABM00:30:47800:13:40000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7038DAMIAN BRUNO COPREZLLICENCIA DE DIAABM00:32:3114800:19:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:33:342400:15:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 460IHOR PRISSIAJNYINAN OLIVERAS TEAMABM00:33:552000:14:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1813DAVID RODRIGUEZ PERCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:37:3514600:19:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:38:439400:17:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7055ORIOL TOMÁS ALDSLLICENCIA DE DIAABM00:38:454300:15:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8006JAVIER SOLDADO PRESLLICENCIA DE DIAABM00:41:3510800:18:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 1682SERGIO GARCIA GILCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:43:0616500:19:57000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 5055ALEX MUNTANE ORDOÑECLUB NATACIO SITGESABM00:43:3416600:19:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 5418RUBEN MARTINEZ RIVECLUB ESPORTIU Z5ABM00:44:537000:16:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8007SANTIAGO MANUEL SOLLLICENCIA DE DIAABM00:45:4016700:19:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 3093MARC SANJUAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:46:3821100:22:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7030XAVIER FONDEVILA SALLICENCIA DE DIAABM00:54:2017500:20:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRIGPRAT TRIATLO 1994ABF00:39:3710100:17:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 409NAIARA GONZALEZ HIPRAT TRIATLO 1994ABF00:40:148000:16:57000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:41:1515500:19:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5356BLANCA SANROMA DALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:42:4012600:18:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8003MIREIA CORACHAN VAQLLICENCIA DE DIAABF00:47:0512300:18:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3137OLGA SIERRA BERNATC.E. MEDITERRANIABF00:48:1020100:22:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 8027RAQUEL TORRES LLARILLICENCIA DE DIAABF01:00:2725000:27:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM00:34:462800:15:08000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM00:35:187500:16:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4623CARLOS FERNANDEZ DEC.A. IGUALADAABM00:35:247300:16:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3089IVAN SANCHEZ ALCARATRANSTRIATLONABM00:35:514200:15:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 3341JORDI CANTO CESPEDECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:36:134900:15:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM00:37:308700:17:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5122ISAAC SANCHEZ DELGAC.E. PENEDES MARITIMABM00:38:148300:17:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM00:38:309100:17:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8026SERGIO ALVAREZ VILALLICENCIA DE DIAABM00:38:5713700:18:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 5365ERNEST LARA SANCHETRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM00:39:187400:16:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 717DANIEL SEGURA ELVIRC.A. IGUALADAABM00:39:2915100:19:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 2439MARC MOLINA ROIGCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:39:3114100:19:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 3653DAVID RUIZ MESACLUB NATACIO SITGESABM00:39:4210900:18:08000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 5427NICOLAS FRICOUCLUB NATACIO RUBIABM00:42:0312800:18:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 4603DIEGO ORTIZ GOMEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:42:4718700:21:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM00:42:5019800:22:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 8040JORDI LOPEZ RODRIGULLICENCIA DE DIAABM00:43:3117700:20:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 5750JAUME GRANE SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:44:0417900:20:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 2928FRANC LIRIA BERRUEZCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:44:0919000:21:37000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 8021MIGUEL CAMACHO LALLICENCIA DE DIAABM00:44:3521000:22:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM00:45:0716900:20:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 3125IVAN ROJO PEREZC.E. MEDITERRANIABM00:47:2522400:23:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 3815EMILIO ARTURO MARILC.N. BADALONAABM00:48:1722300:23:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 7044ARTURO JAVIER BARROLLICENCIA DE DIAABM00:48:4424000:25:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 7039ENRIC SANCHEZ LLOPILLICENCIA DE DIAABM00:48:5220900:22:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5485GEMMA GREGORIS DEL FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:39:269300:17:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5429BERTA ROMERA VAZQUETRANSTRIATLONV1F00:42:019700:17:37000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:44:0312200:18:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 4282LAIA SABATE MARQUECCT SALOU COSTA DAURADAV1F00:44:3019600:21:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8014LAURA RÍOS TORQUETLLICENCIA DE DIAV1F00:47:1722000:23:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8010MIRIAM JUAREZLLICENCIA DE DIAV1F00:47:2423200:24:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7035EVA GARCIA SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1F00:49:0522600:23:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 6092MERITXELL NOGUERA OCLUB NATACIO SITGESV1F00:49:4820800:22:27000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8012PATRÍCIA ARNER GUSALLICENCIA DE DIAV1F00:53:2124200:25:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 8034VERONICA BAREA CANCLLICENCIA DE DIAV1F00:53:2622800:23:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 5212MONTSE SABATER BAUDCLUB TRIATLO MALGRATV1F00:56:0623400:24:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 5149MARTA FRAILE MERINOC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:57:2023600:24:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1301RAUL GOMEZ GARCES DPRAT TRIATLO 1994V1M00:32:251100:13:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5110CRISTOBAL ALCOBA PECLUB NATACIO SITGESV1M00:33:501900:14:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 330RAÜL CARRIZOSA PEDRC.N. VILAFRANCA V1M00:34:142200:15:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2070DAVID SEVILLA CASTIC.A. IGUALADAV1M00:35:564600:15:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:36:254000:15:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7042IBAN GOMEZ VAQUEROTKRONO TRIATLON GETXOV1M00:36:2910200:17:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5687PACO GOMEZCLUB ESPORTIU Z5V1M00:36:345500:15:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5956MARIÀ GALVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:36:534500:15:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 3087FR. XAVIER PI HEREDC.N. BADALONAV1M00:36:555300:15:57000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 1044RICARD ARANYO REGASCLUB TRIATLO BLANESV1M00:37:042300:15:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:37:0411100:18:14000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8033ENRIC ALVAREZ VILARLLICENCIA DE DIAV1M00:37:266700:16:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 4325IVAN ARTIGAS REIXACTRANSTRIATLONV1M00:38:3714200:19:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M00:38:5313800:18:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M00:38:568800:17:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M00:38:579200:17:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 1449ALBERT GISBERT BRULASS ESPORTIVA ROCKETSV1M00:39:318900:17:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M00:40:2713900:19:02000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAV1M00:41:3218500:21:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 5274RUBEN FERNANDEZ MORC.N. BADALONAV1M00:41:4114500:19:08000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 7056GIL LOPEZ DOMENECHLLICENCIA DE DIAV1M00:41:4218800:21:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M00:41:5313600:18:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDIENTEV1M00:42:0716300:19:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 4081ERNEST AGUILAR SORIC.N. SABADELLV1M00:42:186400:16:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 4607CRISTIAN RODRIGUEZ CLUB NATACIO MINORISAV1M00:43:0317400:20:27000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 8037AGUS RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAV1M00:43:4920500:22:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 8032ANTONIO BUIZA GRILLLLICENCIA DE DIAV1M00:44:1115200:19:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 8011GERARD ROS ARAGÓLLICENCIA DE DIAV1M00:44:1314400:19:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 5446ROGER SALVADOR GIMETRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M00:44:1821200:22:34000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 7047JOSEP ESCOLÀ ESCRIBLLICENCIA DE DIAV1M00:44:4011200:18:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M00:45:4920200:22:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 8009MARC MUÑOZ SORIALLICENCIA DE DIAV1M00:47:5023800:24:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 5374DAVID DOMINGO LORENCLUB NATACIO SITGESV1M00:48:0722100:23:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 8013ISAAC MUÑOZ MAESTRLLICENCIA DE DIAV1M00:48:2023000:23:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 8005JOSEP MANY BERENGUELLICENCIA DE DIAV1M00:48:4721300:22:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 2697DANIEL TOMAS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M00:49:3422900:23:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 8036JOSE A MORENOLLICENCIA DE DIAV1M00:50:2424300:25:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 8017PACO DÍAZ SANTOS LLICENCIA DE DIAV1M00:52:0922500:23:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 8001OSCAR BERMUDEZ CABRLLICENCIA DE DIAV1M00:53:1815700:19:27000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:38:116100:16:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1800DOLORS PALAU CARULLCERRR IGUALADAV1F00:42:5012700:18:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5335SUSANA BARRIS ROCACLUB TRIATLO BLANESV1F00:43:4613200:18:40000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8030ESMERALDA ZARAGOZALLICENCIA DE DIAV1F00:47:0320000:22:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5489SILVIA CARBONELL NACLUB NATACIO SITGESV1F00:55:0425100:27:46000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8019YOLANDA TUDELA TUDELLICENCIA DE DIAV1F00:55:2124100:25:14000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5203JORGE DE ANDRES SANTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:34:013800:15:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M00:35:125100:15:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7033CARDONA JEAN-FRANCOLLICENCIA DE DIAV1M00:37:195200:15:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 905ALEX DOT PIULACHSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:38:265600:15:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1395FERNANDO GARROCHO CLUB NATACIO RUBIV1M00:38:476600:16:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3050JORGE MORILLAS SANCCLOS PONS THAI RUNNERS A.V1M00:38:5112100:18:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M00:39:0911800:18:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:39:4511700:18:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 879ALEIX CARBONELL GARC.A. IGUALADAV1M00:39:4712000:18:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 629FERNANDO MAHAMUD MACLUB NATACIO MINORISAV1M00:39:5112400:18:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7057JUAN CARLOS MOJICA LLICENCIA DE DIAV1M00:40:278600:17:20000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8008AGUSTI PUIGDOMENECHLLICENCIA DE DIAV1M00:40:4310000:17:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M00:40:468200:17:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M00:41:1615400:19:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 5181JOSEP M ALMIÑANA MUCLUB NATACIO SITGESV1M00:41:2013300:18:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 738JOSEP SOLE VALLDAURCLUB NATACIO MINORISAV1M00:42:2314700:19:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 2804VICENTE BLASCO LUZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:42:2720600:22:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 8002JAVI GONZALEZ RODRILLICENCIA DE DIAV1M00:43:1217300:20:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 3340MARC URIARTE CULLERU.C. SANT CUGATV1M00:43:3517600:20:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M00:43:3816200:19:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 8016CARLOS MASIP DOMINGLLICENCIA DE DIAV1M00:44:1417000:20:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 3917XAVIER YAGÜE GONZACLUB ESPORTIU Z5T1M00:44:5621600:22:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 8018JORDI MARTI PAPIOLLLICENCIA DE DIAV1M00:45:1321900:23:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 1303DAVID VILLAGRASA SATRANSTRIATLONV1M00:54:1621400:22:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3869MARIA JESUS SANTOS GOO SPORT CLUBV2F00:42:2010500:18:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 6057LAURA MERCEDES LUECCT SALOU COSTA DAURADAV2F00:44:2015300:19:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F00:51:2124800:25:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5025ROCIO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F00:51:4723500:24:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 28ROSA MARIA GIBERGA CERRR IGUALADAV2F00:53:2724400:25:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M00:35:353100:15:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 787JULIO CESAR CERVANTCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:36:572500:15:02000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M00:37:238400:17:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1041JOAN VALLEJO SERRANCLUB NATACIO MINORISAV2M00:41:018100:17:02000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5821XAVIER MALTAS MERCAITRIATLETES SOLIDARISV2M00:42:4511000:18:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M00:43:2114000:19:04000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3310ISMAEL GUZMAN BENITC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M00:47:5219300:21:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8020ALEJANDRO SERRA OCHLLICENCIA DE DIAV2M00:48:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1648MIGUEL ANGEL ESTEBCLUB NATACIO MINORISAV2M00:48:4117100:20:14000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 8029PERE ABIÁN SANZLLICENCIA DE DIAV2M00:51:0424700:25:37000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2758JOSE LUIS GASPAR NACLUB NATACIO SITGESV2M00:55:2921800:23:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV2F00:43:0113500:18:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1181RAFAEL GOMEZ VELEZCLUB VO2 TEAMV2M00:39:073600:15:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3884JUAN JOSE SANCHEZ TCLUB NATACIO RUBIV2M00:42:219000:17:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3767JOAN FREGINALS FERRC.E. CERDANYOLA A.T.V2M00:43:5516800:20:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2335SALVADOR PONCE ZAMUCERRR IGUALADAV2M00:47:4920700:22:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1938JAUME MORGADES VIDAINDEPENDIENTEV2M00:50:0016000:19:44000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 31MONTSE CUEVAS CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F00:50:4522200:23:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:40:137700:16:44000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8004ESTEVE LLITRÀ VIRGILLICENCIA DE DIAV3M00:48:1021500:22:46000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8015JORDI GALVEZ HERNANLLICENCIA DE DIAV3M00:53:4924600:25:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 973EMILIO FERRER CORCHC.N. CATALUNYAV3M00:59:2324500:25:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8022MANUEL SOLDADO COBOLLICENCIA DE DIAV3M00:59:3325200:29:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:46:4018200:21:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32