RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
156 259 257 2 0 1000 5 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 01:29:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1493ANDRES EDUARDO DIAZ00:29:23
21997ADRIA MUÑOZ ILLANA00:30:09
3300ALBERT PARREÑO SAMPER00:30:10

2. - CLUB NATACIO BARCELONA - 01:37:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
14795POL CLEMENTE GONZALEZ00:31:59
22757GERARD AGUSTINA RIBERA00:32:16
35877JOAQUIN MOJICA BAQUERO00:32:58

3. - PRAT TRIATLO 1994 - 01:37:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
12433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZ00:30:47
21301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO00:32:25
33609MIQUEL ANTUNEZ TIRADO00:34:04

4. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 01:40:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15770MARC ZARAGOZA CARBALLIDO00:32:39
22311PAU TORRES BOSCH00:32:43
35450FRANCESC ESCOLA RUIZ00:34:53

5. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 01:42:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
15421RAUL MARTIN NUÑEZ00:32:54
24846MARTI MORENO PRATS 00:34:20
3618RAUL LORENZO MASEDA00:34:46

6. - C.A. IGUALADA - 01:43:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
13078ALBERT MORENO MOLINS00:31:47
24623CARLOS FERNANDEZ DE DIOS00:35:24
32070DAVID SEVILLA CASTILLO00:35:56

7. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 01:44:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13326SERGI SAEZ DAMAS00:33:23
25904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO00:34:45
33341JORDI CANTO CESPEDES00:36:13

8. - CLUB NATACIO MINORISA - 01:46:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
12495PAU NOGUERA SALMERON00:31:17
2457AMAND REDONDO BRUNET00:35:35
3629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUD00:39:51

9. - CLUB NATACIO RUBI - 01:48:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
14813ALEJANDRO DELGADO VALLEJO00:32:03
22618EDUARD GONZALEZ GARCIA00:37:50
34964FERRAN GARROCHO FLORES00:38:46

10. - CLUB NATACIO SITGES - 01:48:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
15110CRISTOBAL ALCOBA PEREZ00:33:50
2385ENRIC BUCH RIPOLL00:36:25
34858RAFAEL LLAMAS URBANO00:38:30

11. - CLUB TRIATLO SABADELL - 01:49:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
14534CARLOS CASTELLANO CARRASCO00:35:29
25956MARIÀ GALVEZ I VALDERRAMA00:36:53
3787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ00:36:57

12. - CLUB TRIATLO BLANES - 01:50:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14719SERGI RONDON ROCH00:35:40
21044RICARD ARANYO REGAS00:37:04
32941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON00:37:23

13. - C.N. BADALONA - 01:51:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
13018ALEX PEREZ GOMEZ00:35:19
23087FR. XAVIER PI HEREDIA00:36:55
34410ANGEL VALERA MUÑOZ00:39:09

14. - TRANSTRIATLON - 01:53:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13089IVAN SANCHEZ ALCARAZ00:35:51
24325IVAN ARTIGAS REIXACH00:38:37
33335JOAN FERRE BALMON00:38:53

15. - CLUB ESPORTIU Z5 - 01:55:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
15687PACO GOMEZ00:36:34
22865TONI SOLA SANCHEZ00:38:43
32635JAVIER VERA00:40:27

16. - C.N. SABADELL - 01:57:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
14913FRANCESC MOLANO SUAGE00:37:16
21013MIGUEL SANCHEZ RECHE 00:39:38
34078ARNAU AGUILAR PAYA00:40:26

17. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 01:59:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES00:37:04
24773FRANK GARCIA SOLER00:39:45
32804VICENTE BLASCO LUZ00:42:27

18. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 02:05:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
15365ERNEST LARA SANCHEZ00:39:18
25413KILIAN GUTIERREZ GARCIA00:41:49
35446ROGER SALVADOR GIMENO00:44:18

19. - CERRR IGUALADA - 02:12:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
13987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS00:40:46
24711ANTONIO ROMERO BELTRAN00:43:38
32335SALVADOR PONCE ZAMUDIO00:47:49

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32