RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
156 259 257 2 0 1000 5 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF00:33:331400:14:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:34:431600:14:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF00:34:493300:15:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDF00:36:333200:15:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 47MERITXELL VELASCO AYGUASAC.E. KATOA BARCELONASUB23F00:36:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 5297ARIADNA ARISÓ VILANOVAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:37:213400:15:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 1988BELEN HIDALGO VALLSC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:38:116100:16:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4698PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F00:38:264400:15:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:38:329800:17:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:38:455000:15:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:39:0310600:18:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 5485GEMMA GREGORIS DEL SAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:39:269300:17:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF00:39:3710100:17:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 2229MARTA MARTIN-MORAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:39:517900:16:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB ESPORTIU Z5ABF00:39:537100:16:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994ABF00:40:148000:16:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:40:2811900:18:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 3219SUSAGNA RODRIGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF00:41:1013000:18:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:41:1515500:19:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 5079ESTHER MARTINEZ GARCIACLUB ESPORTIU Z5ABF00:41:394700:15:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 5258SARA LATORRE NAVARROC.N. BADALONASUB23F00:41:546500:16:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 475PAULA MALLADO DIEGUEZC.N. BADALONACDF00:41:546300:16:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 5429BERTA ROMERA VAZQUEZTRANSTRIATLONV1F00:42:019700:17:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 1863BARBARA RUBIO FORCADAC.E. KATOA BARCELONAABF00:42:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 3869MARIA JESUS SANTOS BLANCHGOO SPORT CLUBV2F00:42:2010500:18:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 5362MERCE FEU MARTITRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF00:42:2512900:18:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:42:4012600:18:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 7037NÚRIA ANDÓN MAÑEROLLICENCIA DE DIASUB23F00:42:429900:17:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 1800DOLORS PALAU CARULLACERRR IGUALADAV1F00:42:5012700:18:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:43:0113500:18:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 7040VERONICA AVILALLICENCIA DE DIAABF00:43:2215800:19:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 7050ANNA FERNANDEZ BONELLLICENCIA DE DIAABF00:43:2915000:19:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 5091MIREIA GOTZENS VIVESC.N. BADALONACDF00:43:296900:16:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF00:43:4218400:21:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 5335SUSANA BARRIS ROCACLUB TRIATLO BLANESV1F00:43:4613200:18:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:44:0312200:18:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCCT SALOU COSTA DAURADAV2F00:44:2015300:19:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 4282LAIA SABATE MARQUEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1F00:44:3019600:21:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 6295CRISTINA CABALLERO NOGALC.E. KATOA BARCELONAABF00:44:3818100:20:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 3487MERITXELL LARRED FERRASC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:44:4015900:19:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 2093CARLOTA AGUILERA ORDOÑEZCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:44:5113400:18:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:45:1818300:21:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 7034CARDONA LOLALLICENCIA DE DIACDF00:45:359500:17:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:45:4216400:19:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 1943ALBA GRACIA PAÑELLACLUB NATACIO SITGESABF00:46:4015600:19:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 6239BLANCA REVUELTA LOPEZ-COC.N. REUS PLOMSJNF00:46:4216100:19:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 8030ESMERALDA ZARAGOZA SÁEZ LLICENCIA DE DIAV1F00:47:0320000:22:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 8003MIREIA CORACHAN VAQUERALLICENCIA DE DIAABF00:47:0512300:18:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 8014LAURA RÍOS TORQUETLLICENCIA DE DIAV1F00:47:1722000:23:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 8010MIRIAM JUAREZLLICENCIA DE DIAV1F00:47:2423200:24:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 3137OLGA SIERRA BERNATC.E. MEDITERRANIABF00:48:1020100:22:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 3898ADRIANA QUINTANILLA NISTAPRAT TRIATLO 1994ABF00:48:2111400:18:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 7035EVA GARCIA SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1F00:49:0522600:23:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 7052SANDRA ORTIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIASUB23F00:49:1317200:20:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 7043NÚRIA AMARO UMBERTLLICENCIA DE DIAABF00:49:2023100:24:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 5148AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF00:49:3623900:24:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 6092MERITXELL NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1F00:49:4820800:22:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 5272ROSER FEBRER TORRENSCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:49:5918600:21:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F00:50:4522200:23:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F00:51:2124800:25:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 7051BARBARA OCAÑA ORTIZLLICENCIA DE DIAABF00:51:3319200:21:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 5025ROCIO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F00:51:4723500:24:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
63 5480ANNA VILLAGRASA PIQUERTRANSTRIATLONCDF00:52:1617800:20:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
64 8012PATRÍCIA ARNER GUSARTLLICENCIA DE DIAV1F00:53:2124200:25:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 2547YAIZA RUIZ GROSGOO SPORT CLUBCDF00:53:2522700:23:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
66 8034VERONICA BAREA CANCHOLLICENCIA DE DIAV1F00:53:2622800:23:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV2F00:53:2724400:25:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
68 7054PAULINA MARTINEZLLICENCIA DE DIAABF00:53:3823300:24:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
69 5489SILVIA CARBONELL NAVARROCLUB NATACIO SITGESV1F00:55:0425100:27:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 8019YOLANDA TUDELA TUDELA LLICENCIA DE DIAV1F00:55:2124100:25:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
71 5212MONTSE SABATER BAUDETCLUB TRIATLO MALGRATV1F00:56:0623400:24:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 5149MARTA FRAILE MERINOC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:57:2023600:24:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
73 7031LIDIA FIGUERAS LUQUELLICENCIA DE DIASUB23F00:59:2224900:27:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
74 8027RAQUEL TORRES LLARIOLLICENCIA DE DIAABF01:00:2725000:27:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00






NP 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTJNF
NP 2724HELENA MORAGAS MOLINAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32