RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
246 443 433 8 2 1500 40 10 24 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:50:48100:18:40700:57:1041.9801:15:50500:34:5800:00:0000:00:00
2 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIFLOR DE TRIATLOJNM01:51:56600:19:521700:57:5141.4901:17:43200:34:1300:00:0000:00:00
3 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM01:52:282300:21:281200:57:1441.9301:18:42100:33:4600:00:0000:00:00
4 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM01:52:451000:20:41500:57:0742.0201:17:48400:34:5700:00:0000:00:00
5 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISAJNM01:52:481100:20:47300:57:0142.0901:17:48600:35:0000:00:0000:00:00
6 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:52:56700:20:38800:57:1241.9601:17:50700:35:0600:00:0000:00:00
7 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:53:10300:18:453300:59:0040.6801:17:45800:35:2500:00:0000:00:00
8 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:54:23500:19:432300:58:0641.3101:17:491300:36:3400:00:0000:00:00
9 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM01:54:372000:21:251000:57:1341.9501:18:381100:35:5900:00:0000:00:00
10 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:55:15200:18:414100:59:1340.5301:17:541900:37:2100:00:0000:00:00
11 2462ARITZ RODRIGUEZ ALVAREZ PRAT TRIATLO 1994SUB23M01:55:20800:20:39900:57:1241.9601:17:512200:37:2900:00:0000:00:00
12 3466SERGI JURADO FOIXFLOR DE TRIATLOABM01:55:382800:21:38100:56:5642.1501:18:341700:37:0400:00:0000:00:00
13 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM01:56:133700:21:563100:58:5140.7801:20:47900:35:2600:00:0000:00:00
14 1588NACHO VILLARRUEL C.E. RAYOTEAMABM01:56:502500:21:305700:59:4940.1201:21:191000:35:3100:00:0000:00:00
15 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM01:57:012200:21:27600:57:0941.9901:18:363500:38:2500:00:0000:00:00
16 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:57:122100:21:27400:57:0442.0601:18:314100:38:4100:00:0000:00:00
17 328MIQUEL SOLEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:57:256800:23:471400:57:1941.8701:21:061200:36:1900:00:0000:00:00
18 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M01:57:281300:20:482000:57:5541.4401:18:434200:38:4500:00:0000:00:00
19 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:57:3610700:24:551900:57:5541.4401:22:50300:34:4600:00:0000:00:00
20 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.N. MATAROABM01:58:096900:23:471500:57:2941.7501:21:161500:36:5300:00:0000:00:00
21 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M01:58:205800:23:042900:58:2241.1201:21:261600:36:5400:00:0000:00:00
22 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:58:43900:20:392400:58:0841.2801:18:476200:39:5600:00:0000:00:00
23 2911ADAN HIDALGO AGUILARC.E. RAYOTEAMABM01:58:496000:23:072200:58:0241.3601:21:092300:37:4000:00:0000:00:00
24 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:59:015200:22:592800:58:1541.2001:21:142400:37:4700:00:0000:00:00
25 1063ORIOL MAS ESPINALTG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:59:102700:21:364600:59:2040.4501:20:563200:38:1400:00:0000:00:00
26 844DANIEL LUCENA BUSTOSC.E.T. DISTANCEABM01:59:153300:21:514900:59:2440.4001:21:152700:38:0000:00:0000:00:00
27 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:59:367800:24:001100:57:1341.9501:21:133400:38:2300:00:0000:00:00
28 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:59:426600:23:241800:57:5241.4701:21:163700:38:2600:00:0000:00:00
29 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:59:425600:23:022500:58:0841.2801:21:103900:38:3200:00:0000:00:00
30 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM02:00:032900:21:473400:59:0340.6401:20:504800:39:1300:00:0000:00:00
31 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM02:00:083100:21:503700:59:0840.5901:20:584600:39:1000:00:0000:00:00
32 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM02:00:143500:21:546501:00:1439.8501:22:082900:38:0600:00:0000:00:00
33 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M02:00:171200:20:478601:01:3538.9701:22:222500:37:5500:00:0000:00:00
34 4388EUDALD BOSCH CARREIRASTGCBINNJNM02:00:203200:21:503000:58:4840.8201:20:385900:39:4200:00:0000:00:00
35 460IHOR PRISSIAJNYINAN OLIVERAS TEAMABM02:00:253400:21:527801:01:0939.2501:23:012000:37:2400:00:0000:00:00
36 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M02:00:409400:24:302700:58:1541.2001:22:452600:37:5500:00:0000:00:00
37 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBV1M02:00:463900:22:104000:59:1240.5401:21:225300:39:2400:00:0000:00:00
38 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M02:01:001400:20:482100:57:5941.3901:18:4712200:42:1300:00:0000:00:00
39 1179ALBERT BONILLA SOLERNAN OLIVERAS TEAMABM02:01:103000:21:494500:59:1740.4801:21:066400:40:0400:00:0000:00:00
40 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAABM02:01:248100:24:02200:56:5642.1501:20:587000:40:2600:00:0000:00:00
41 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM02:01:497400:23:521600:57:4441.5701:21:366500:40:1300:00:0000:00:00
42 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM02:02:024900:22:564700:59:2140.4401:22:176000:39:4500:00:0000:00:00
43 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM02:02:247900:24:013200:58:5540.7401:22:565400:39:2800:00:0000:00:00
44 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M02:02:267300:23:521300:57:1741.9001:21:099100:41:1700:00:0000:00:00
45 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSASUB23M02:02:507700:23:593900:59:1140.5501:23:105800:39:4000:00:0000:00:00
46 4723EMILIO ROMERO FERNÁNDEZT3 TEAMV1M02:02:535500:23:014800:59:2440.4001:22:257400:40:2800:00:0000:00:00
47 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM02:03:147100:23:505200:59:2840.3601:23:186300:39:5600:00:0000:00:00
48 441DAVID BAELL OLIVERAS CLUB NATACIO BARCELONASUB23M02:03:177500:23:533600:59:0640.6101:22:596900:40:1800:00:0000:00:00
49 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M02:03:463600:21:566601:00:1939.7901:22:159800:41:3100:00:0000:00:00
50 282LLUIS LOPEZ CUADRADASC.N. MATAROV1M02:03:594000:22:166100:59:5540.0601:22:1110900:41:4800:00:0000:00:00
51 1180ADRIA ALCALA BECERRAASS ESPORTIVA ROCKETSABM02:04:0014100:25:555800:59:5140.1001:25:463100:38:1400:00:0000:00:00
52 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M02:04:0314800:26:025300:59:3540.2801:25:373800:38:2600:00:0000:00:00
53 1917OLEGUER BOSCH CARREIRASTGCBINNABM02:04:172400:21:285400:59:3640.2701:21:0416300:43:1300:00:0000:00:00
54 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM02:04:268400:24:053500:59:0540.6201:23:108900:41:1600:00:0000:00:00
55 4405OSCAR BARTOLOME LAFUENTET3 TEAMV1M02:04:475400:23:005500:59:4140.2101:22:4111800:42:0600:00:0000:00:00
56 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. RAYOTEAMABM02:04:5310100:24:417201:00:3539.6101:25:165700:39:3700:00:0000:00:00
57 3349LUCAS SAIED WITTROCKCLUB NATACIO SITGESABM02:04:5915500:26:314400:59:1740.4801:25:484700:39:1100:00:0000:00:00
58 5110CRISTOBAL ALCOBA PEREZCLUB NATACIO SITGESV1M02:05:035700:23:0211201:02:4138.2901:25:435200:39:2000:00:0000:00:00
59 944MARC BUSQUETS SANSTEAM TRIRELAYABM02:05:171900:21:2410301:02:2438.4601:23:489600:41:2900:00:0000:00:00
60 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLO ATLESABM02:05:258000:24:014200:59:1640.4901:23:1712000:42:0800:00:0000:00:00
61 5281POL JIMENEZ CALULLPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:05:3415600:26:318401:01:3538.9701:28:062100:37:2800:00:0000:00:00
62 1579JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M02:05:381800:21:2212301:03:2137.8801:24:438100:40:5500:00:0000:00:00
63 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM02:05:472600:21:334300:59:1640.4901:20:4919200:44:5800:00:0000:00:00
64 3982RAFA PRADO GARCIAFLOR DE TRIATLOV1M02:05:5914700:26:005600:59:4240.2001:25:426800:40:1700:00:0000:00:00
65 3910CARLES MOLINER VILLAGRASACLUB VO2 TEAMV1M02:05:598300:24:035100:59:2640.3801:23:2912900:42:3000:00:0000:00:00
66 5519XAVIER VILLASEVIL PAUTGCBINNABM02:06:126100:23:1612501:03:2337.8601:26:395600:39:3300:00:0000:00:00
67 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M02:06:124800:22:565000:59:2640.3801:22:2217500:43:5000:00:0000:00:00
68 5234DAVID CASANOVAS FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM02:06:165100:22:5811801:03:0238.0801:26:006700:40:1600:00:0000:00:00
69 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M02:06:317600:23:593800:59:1140.5501:23:1016400:43:2100:00:0000:00:00
70 8015ARNAU CANET BILBAIOLLICENCIA DE DIAABM02:06:3110600:24:519601:02:1138.6001:27:025500:39:2900:00:0000:00:00
71 1026CARLOS RESTOY SALMERONC.N. TERRASSAV1M02:06:3616300:26:448801:01:4438.8801:28:283000:38:0800:00:0000:00:00
72 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM02:06:376500:23:232600:58:1341.2301:21:3619500:45:0100:00:0000:00:00
73 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETCLUB TRIATLO ATLESABM02:06:3710000:24:407101:00:3539.6101:25:159300:41:2200:00:0000:00:00
74 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:07:0412300:25:307001:00:3039.6701:26:008300:41:0400:00:0000:00:00
75 937EDUARDO CAMPANARIO GALANCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M02:07:0815300:26:2410401:02:2538.4501:28:493300:38:1900:00:0000:00:00
76 1070JOAN GOMILA ANGLADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M02:07:119300:24:308901:01:4538.8701:26:158200:40:5600:00:0000:00:00
77 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M02:07:153800:22:0712901:03:3837.7201:25:459700:41:3000:00:0000:00:00
78 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M02:07:1613100:25:416801:00:2239.7601:26:038700:41:1300:00:0000:00:00
79 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROJNM02:07:1810400:24:487601:00:5939.3601:25:479900:41:3100:00:0000:00:00
80 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM02:07:2812400:25:3411301:02:4638.2401:28:204500:39:0800:00:0000:00:00
81 4713AITOR NOVEILLO OTONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M02:07:3311500:25:0712701:03:2837.8201:28:354300:38:5800:00:0000:00:00
82 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM02:07:3513200:25:416401:00:0739.9201:25:4810600:41:4700:00:0000:00:00
83 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM02:07:4015700:26:389201:02:0038.7101:28:384400:39:0200:00:0000:00:00
84 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM02:08:0023600:28:387401:00:4839.4701:29:264000:38:3400:00:0000:00:00
85 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:08:4714900:26:045900:59:5240.0901:25:5613900:42:5100:00:0000:00:00
86 5184XAVIER GARCIA COSTACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:08:5719800:27:307301:00:4339.5301:28:137800:40:4400:00:0000:00:00
87 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM02:09:066200:23:1610901:02:3838.3201:25:5416200:43:1200:00:0000:00:00
88 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M02:09:1320500:27:456701:00:1939.7901:28:048500:41:0900:00:0000:00:00
89 899ENRIC GUSSINYER  COMACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:09:196400:23:196901:00:2739.7001:23:4620700:45:3300:00:0000:00:00
90 7025ALBERT COROMINAS BERTRANLLICENCIA DE DIAABM02:09:384400:22:267501:00:4839.4701:23:1422800:46:2400:00:0000:00:00
91 7016JOSE ANTÚNEZLLICENCIA DE DIAABM02:09:414300:22:2615401:04:1937.3201:26:4514900:42:5600:00:0000:00:00
92 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:09:4224900:29:039801:02:1338.5701:31:163600:38:2600:00:0000:00:00
93 5499JORDI ALEMANY BARTOMEUCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:09:437000:23:4917101:04:4837.0401:28:378400:41:0600:00:0000:00:00
94 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM02:09:4610800:24:567701:01:0239.3201:25:5817400:43:4800:00:0000:00:00
95 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M02:10:1115400:26:309101:01:5438.7701:28:2410700:41:4700:00:0000:00:00
96 4464MARC TEIXIDOR VILARASSACLUB NATACIO BANYOLESJNM02:10:1914300:25:5710101:02:2138.4901:28:1811500:42:0100:00:0000:00:00
97 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M02:10:2722300:28:117901:01:2139.1201:29:328000:40:5500:00:0000:00:00
98 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M02:10:479100:24:268001:01:2539.0801:25:5119100:44:5600:00:0000:00:00
99 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:10:5214500:25:5910201:02:2238.4801:28:2113100:42:3100:00:0000:00:00
100 1698POL QUIÑONERO REIXACHSTRI+9 EL MASNOUABM02:10:5510900:24:578201:01:3139.0101:26:2818700:44:2700:00:0000:00:00
101 156LUCIANO FISCHERTRANSTRIATLONV1M02:11:0912800:25:4010701:02:3038.4001:28:1015000:42:5900:00:0000:00:00
102 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM02:11:1528600:30:0913601:03:5437.5601:34:031800:37:1200:00:0000:00:00
103 7030JORDI BAIXES PEREALLICENCIA DE DIAABM02:11:2515800:26:4122701:06:4135.9901:33:222800:38:0300:00:0000:00:00
104 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M02:11:2615200:26:209701:02:1238.5901:28:3214600:42:5400:00:0000:00:00
105 8019ÀLEX GÓMEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABM02:11:3120600:27:4915501:04:2437.2701:32:135000:39:1800:00:0000:00:00
106 8043ROGER MONTSERRATLLICENCIA DE DIAJNM02:11:3110300:24:4614201:03:5937.5101:28:4513500:42:4600:00:0000:00:00
107 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:11:355000:22:5612401:03:2237.8701:26:1820100:45:1700:00:0000:00:00
108 213GUILLAUME CAMILLE GRATTET3 TEAMV1M02:11:3516500:26:5111901:03:0538.0401:29:5610200:41:3900:00:0000:00:00
109 2017SERGIO CARA QUEROC.T. PARETS DEL VALLESABM02:11:3819000:27:2311001:02:3838.3201:30:0110100:41:3700:00:0000:00:00
110 8016OSCAR PASTOR IGLESIASLLICENCIA DE DIAV1M02:11:4418300:27:1314701:04:0437.4601:31:177100:40:2700:00:0000:00:00
111 4283IVAN GARCIA FERNANDEZVILADECANS TRIATLOABM02:11:509000:24:2516001:04:3237.1901:28:5714300:42:5300:00:0000:00:00
112 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM02:11:5119600:27:2813901:03:5637.5401:31:247200:40:2700:00:0000:00:00
113 1753ALAN SALVADOR RODRIGUEZINDEPENDIENTEABM02:11:5217000:26:559001:01:5138.8001:28:4615800:43:0600:00:0000:00:00
114 7024WERSY JAYSONLLICENCIA DE DIASUB23M02:11:5316400:26:509301:02:0238.6901:28:5215200:43:0100:00:0000:00:00
115 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:11:5312500:25:356201:00:0339.9701:25:3822600:46:1500:00:0000:00:00
116 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M02:11:588500:24:069501:02:0738.6401:26:1321200:45:4500:00:0000:00:00
117 1403JORDI FORTIA BATALLETGCBINNABM02:12:0216200:26:4310001:02:1838.5201:29:0115100:43:0100:00:0000:00:00
118 3090EDUARD GALLARDO MARTINEZC.N. TERRASSAABM02:12:0821500:28:0012101:03:1437.9501:31:147900:40:5400:00:0000:00:00
119 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M02:12:1312900:25:4010601:02:3038.4001:28:1017900:44:0300:00:0000:00:00
120 5017ALEXANDRE ROMEO COMASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:12:1413300:25:4312801:03:3037.8001:29:1315300:43:0100:00:0000:00:00
121 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:12:1921900:28:028501:01:3538.9701:29:3713300:42:4200:00:0000:00:00
122 2497VICTOR HERNANDEZ ROMEROC.E. KATOA BARCELONAABM02:12:2622000:28:048301:01:3438.9801:29:3813700:42:4800:00:0000:00:00
123 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM02:12:388800:24:1022201:06:2436.1401:30:3411700:42:0400:00:0000:00:00
124 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM02:12:4617800:27:079901:02:1538.5501:29:2216600:43:2400:00:0000:00:00
125 8044MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOTRITRAIN4YOU O2-CABBERTYABM02:12:4911700:25:098701:01:3738.9501:26:4621900:46:0300:00:0000:00:00
126 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M02:12:5424600:29:0011101:02:4038.3001:31:408800:41:1400:00:0000:00:00
127 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM02:13:0324800:29:0210501:02:2538.4501:31:2710000:41:3600:00:0000:00:00
128 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:13:1214000:25:556301:00:0639.9301:26:0124700:47:1100:00:0000:00:00
129 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:13:1919300:27:2613801:03:5537.5501:31:2111400:41:5800:00:0000:00:00
130 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM02:13:2522800:28:1718901:05:1336.8001:33:306100:39:5500:00:0000:00:00
131 5771MARC RIBO AVILACCT SALOU COSTA DAURADAABM02:13:2529000:30:1114501:04:0137.4901:34:124900:39:1300:00:0000:00:00
132 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM02:13:3020000:27:3615601:04:2837.2301:32:049500:41:2600:00:0000:00:00
133 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:13:329800:24:3813701:03:5537.5501:28:3319400:44:5900:00:0000:00:00
134 2413MARC SERRA MARIMONC.N. VIC-ETBABM02:13:3218700:27:1815701:04:2937.2201:31:4710400:41:4500:00:0000:00:00
135 4810ISRAEL MARFIL FLORESG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:13:5020300:27:379401:02:0538.6601:29:4218200:44:0800:00:0000:00:00
136 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M02:13:554100:22:1724701:07:3135.5501:29:4818100:44:0700:00:0000:00:00
137 8029RAÜL COCA GARCÍA LLICENCIA DE DIAABM02:13:5612100:25:2213401:03:4737.6301:29:0918900:44:4700:00:0000:00:00
138 5330LLUIS CRIADO RUEDACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:14:1011000:24:5714401:04:0037.5001:28:5719900:45:1300:00:0000:00:00
139 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:14:2323900:28:4411601:02:5338.1701:31:3713600:42:4600:00:0000:00:00
140 4244ARNAU GOMEZ RECASENSC.N. TARRACOJNM02:14:2413000:25:4113501:03:4837.6201:29:2919000:44:5500:00:0000:00:00
141 566RUBEN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM02:14:3011800:25:1013301:03:4637.6401:28:5620900:45:3400:00:0000:00:00
142 528JOSE MARIA CUADRADO CABELTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:14:3119400:27:2713001:03:3837.7201:31:0516700:43:2600:00:0000:00:00
143 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM02:14:3413400:25:4310801:02:3738.3301:28:2022300:46:1400:00:0000:00:00
144 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:14:3530200:30:2511701:03:0038.1001:33:258600:41:1000:00:0000:00:00
145 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M02:14:5411900:25:1318001:04:5636.9601:30:0918800:44:4500:00:0000:00:00
146 2439MARC MOLINA ROIGCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:15:0324500:28:5712601:03:2337.8601:32:2013400:42:4300:00:0000:00:00
147 8042GUILLEM FARRE VILLENALLICENCIA DE DIAABM02:15:1912000:25:1521501:06:1236.2501:31:2717600:43:5200:00:0000:00:00
148 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M02:15:2614600:26:006000:59:5240.0901:25:5231300:49:3400:00:0000:00:00
149 5181JOSEP M ALMIÑANA MUNTANECLUB NATACIO SITGESV1M02:15:358600:24:0716101:04:3337.1801:28:4024000:46:5500:00:0000:00:00
150 7011ALBERT GRATACOS GRAULLICENCIA DE DIAABM02:15:5013900:25:5312001:03:0538.0401:28:5823800:46:5200:00:0000:00:00
151 4193MARTI LLOP SAUQUE VILACLUB PROAMABM02:15:5327200:29:4315301:04:1937.3201:34:0211100:41:5100:00:0000:00:00
152 980ALBERTO RODRIGUEZ ESPINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:15:5925800:29:2816601:04:4337.0801:34:1111000:41:4800:00:0000:00:00
153 1954PATRICIO GARCIA MARTINEZC.N. TARRACOV2M02:16:1018900:27:2113201:03:4537.6501:31:0619600:45:0400:00:0000:00:00
154 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M02:16:1223800:28:4219001:05:1636.7701:33:5812300:42:1400:00:0000:00:00
155 4300XEVI ROURA GAROLERACLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:16:1821600:28:0020701:05:4936.4601:33:4912700:42:2900:00:0000:00:00
156 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:16:2725900:29:2918801:05:1336.8001:34:4210500:41:4500:00:0000:00:00
157 3653DAVID RUIZ MESACLUB NATACIO SITGESABM02:16:3018200:27:138101:01:2639.0701:28:3926200:47:5100:00:0000:00:00
158 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M02:16:3023700:28:3817001:04:4837.0401:33:2615500:43:0400:00:0000:00:00
159 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:16:3214400:25:5712201:03:1737.9201:29:1425100:47:1800:00:0000:00:00
160 8036DIEGO ZAFRILLA JIMENEZINDEPENDENTV1M02:16:4725000:29:0716901:04:4737.0501:33:5414400:42:5300:00:0000:00:00
161 2077JORDI IZQUIERDO MARTINEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:16:4824100:28:4718701:05:1236.8101:33:5913800:42:4900:00:0000:00:00
162 5321MARC CAPARROS BONETC.N. TARRACOABM02:16:5523200:28:2218501:05:0536.8801:33:2716900:43:2800:00:0000:00:00
163 5393ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M02:17:0215100:26:2024801:07:3335.5301:33:5316000:43:0900:00:0000:00:00
164 519JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM02:17:025900:23:0619501:05:3036.6401:28:3628300:48:2600:00:0000:00:00
165 552JUAN CARLOS GARCIA GALINDINDEPENDIENTEV2M02:17:1323300:28:2720501:05:4436.5101:34:1115400:43:0200:00:0000:00:00
166 8035RAIMON AMARO I PUJOLLLICENCIA DE DIAV1M02:17:1629100:30:1114301:03:5937.5101:34:1015900:43:0600:00:0000:00:00
167 8001MARIO PUERTALLICENCIA DE DIAABM02:17:1716600:26:5224501:07:2035.6401:34:1215700:43:0500:00:0000:00:00
168 2253JOSEP SANMARTÍ PUJOLCLUB NATACIO CALDESV1M02:17:174600:22:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
169 3024FRANCISCO JAVIER VEGA GUECLUB TRIATLO CORNELLAABM02:17:2418600:27:1714601:04:0237.4801:31:1922000:46:0500:00:0000:00:00
170 4815CARLOS MORRONDO CERVEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM02:17:3218800:27:2025601:07:4235.4501:35:0212800:42:3000:00:0000:00:00
171 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM02:17:3825100:29:0818201:04:5736.9501:34:0517000:43:3300:00:0000:00:00
172 1006JORDI COMAS VILALTACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:17:4611200:24:5913101:03:4337.6701:28:4230300:49:0400:00:0000:00:00
173 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV2M02:17:5813700:25:4919201:05:2536.6901:31:1423400:46:4400:00:0000:00:00
174 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M02:18:0325500:29:1822901:06:4435.9601:36:0211600:42:0100:00:0000:00:00
175 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M02:18:2031800:31:0426101:07:5735.3201:39:015100:39:1900:00:0000:00:00
176 7015NIL TORRENTÀ ROURALLICENCIA DE DIASUB23M02:18:3325400:29:1624101:07:0835.7501:36:2412100:42:0900:00:0000:00:00
177 4911JOAN AMETLLER SERRAC.N. MATAROABM02:18:3624300:28:5521601:06:1436.2401:35:0916800:43:2700:00:0000:00:00
178 1080RAMON CASADEVALL SALACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:18:448700:24:0725301:07:3935.4801:31:4624200:46:5800:00:0000:00:00
179 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M02:18:4910200:24:4414001:03:5737.5301:28:4132500:50:0800:00:0000:00:00
180 5326CHRISTOPHER ROSSA JOELFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:19:0037900:34:0616501:04:4037.1101:38:466600:40:1400:00:0000:00:00
181 5191ORIOL PUJOL FONTSCLUB TRIATLO ATLESABM02:19:0024400:28:5518101:04:5636.9601:33:5119700:45:0900:00:0000:00:00
182 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M02:19:0522600:28:1515101:04:1437.3601:32:2923000:46:3600:00:0000:00:00
183 3312ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:19:1427800:29:4823701:07:0135.8101:36:4912400:42:2500:00:0000:00:00
184 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:19:2031400:30:4920201:05:4036.5501:36:2914000:42:5100:00:0000:00:00
185 4919ALBERT PLANAS MARTINEZESSENCIAL TRIATLOV1M02:19:3235300:32:4921201:06:0736.3001:38:567600:40:3600:00:0000:00:00
186 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:19:3811600:25:0722101:06:2236.1601:31:2927100:48:0900:00:0000:00:00
187 2465SERGI FERNANDEZ RODRIGUEZC.E. CERDANYOLA A.T.ABM02:19:5723400:28:3019601:05:3036.6401:34:0021600:45:5700:00:0000:00:00
188 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:19:5915900:26:4115801:04:3137.2001:31:1229500:48:4700:00:0000:00:00
189 3281JOAN TARRATS BAGETCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:20:1413800:25:5219801:05:3436.6001:31:2629600:48:4800:00:0000:00:00
190 150ALBERTO CUARESMA ALVAREZTRIATLO JOVENT 79V1M02:20:1916700:26:5324001:07:0535.7801:33:5822700:46:2100:00:0000:00:00
191 7041JULIEN CHAREYRELLICENCIA DE DIAV1M02:20:2526600:29:3616301:04:3837.1301:34:1422200:46:1100:00:0000:00:00
192 4734DAVID AUBERT I BATLLEG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:20:376700:23:2628101:09:1434.6701:32:4026400:47:5700:00:0000:00:00
193 2109CARLOS CARDERO GARCIAINDEPENDIENTEV1M02:20:4124200:28:5417801:04:5436.9801:33:4823900:46:5300:00:0000:00:00
194 7019ALEX BARRAGANLLICENCIA DE DIAJNM02:20:4430400:30:3221101:06:0236.3501:36:3418400:44:1000:00:0000:00:00
195 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:20:4631600:31:0011501:02:5138.1901:33:5124100:46:5500:00:0000:00:00
196 2268GUILLEM ALCALA BECERRAASS ESPORTIVA ROCKETSABM02:20:5117900:27:0720301:05:4236.5301:32:4926700:48:0200:00:0000:00:00
197 5528NACHO LOZANO RIUSCLUB NATACIO BARCELONAABM02:20:5327500:29:4615201:04:1837.3301:34:0423700:46:4900:00:0000:00:00
198 8005PAU PALOMER VILALLICENCIA DE DIAABM02:20:5914200:25:5619301:05:2536.6901:31:2131400:49:3800:00:0000:00:00
199 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM02:21:0228800:30:1014901:04:0737.4301:34:1723500:46:4500:00:0000:00:00
200 3826ANTONI JANDULA NOGUERACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:21:054200:22:1923801:07:0435.7901:29:2335500:51:4200:00:0000:00:00
201 3259CARLOS PERALES REYC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM02:21:2534700:32:1424601:07:2335.6201:39:3710800:41:4800:00:0000:00:00
202 8011NOEL LIMOSO GIOLLLICENCIA DE DIAABM02:21:2634600:32:0723501:06:5435.8701:39:0112500:42:2500:00:0000:00:00
203 231SERGI MARTI CERA W3TRIBCNABM02:21:4127600:29:4715901:04:3137.2001:34:1825300:47:2300:00:0000:00:00
204 1539RUBEN CORPAS EXPOSITOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:21:4430100:30:2322001:06:2236.1601:36:4519300:44:5900:00:0000:00:00
205 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:21:4639800:35:3419901:05:3536.5901:41:097700:40:3700:00:0000:00:00
206 1076JORDI MARTI SAN JOSEC.E. RAYOTEAMABM02:21:5129300:30:1225401:07:4135.4601:37:5317800:43:5800:00:0000:00:00
207 8026ALBERTO PINTO GAÑANLLICENCIA DE DIAV1M02:21:5627300:29:4523301:06:4935.9201:36:3420300:45:2200:00:0000:00:00
208 7032TOMMAS SERRANOLLICENCIA DE DIAABM02:22:0333300:31:4225701:07:4635.4201:39:2813200:42:3500:00:0000:00:00
209 7046SERGI MATÓ FERRERLLICENCIA DE DIAABM02:22:0534800:32:2223201:06:4835.9301:39:1014800:42:5500:00:0000:00:00
210 3306FRANK LINARES DIAZ G. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:22:0724000:28:4518601:05:0636.8701:33:5127800:48:1600:00:0000:00:00
211 1688CARLES PUNSI RIBUGENTCLUB CICLISTA BANYOLESV1M02:22:118200:24:0331601:11:3933.5001:35:4222900:46:2900:00:0000:00:00
212 1155FELIX MARTINEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM02:22:1529400:30:1414101:03:5737.5301:34:1126800:48:0400:00:0000:00:00
213 540JOAN JUNCAROL REGUANTINDEPENDIENTEV2M02:22:1716000:26:4225901:07:5235.3601:34:3425900:47:4300:00:0000:00:00
214 5486DAVID URETA LOPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:22:2029700:30:1814801:04:0637.4401:34:2426300:47:5600:00:0000:00:00
215 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M02:22:2432200:31:1411401:02:5038.2001:34:0428000:48:2000:00:0000:00:00
216 3730XAVIER CARRERA NAVARROASS ESPORTIVA ROCKETSV1M02:22:3318000:27:1223401:06:5135.9001:34:0328600:48:3000:00:0000:00:00
217 3662SIMON BACKESCLUB NATACIO BANYOLESABM02:22:3629900:30:1927201:08:3734.9801:38:5617300:43:4000:00:0000:00:00
218 8012JOSE MANUEL RIVERA RÍOS LLICENCIA DE DIAV1M02:22:3831500:30:5120801:05:5436.4201:36:4521500:45:5300:00:0000:00:00
219 4941XAVIER CASORRAN SOLANOCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV2M02:22:4320800:27:5317901:04:5436.9801:32:4732100:49:5600:00:0000:00:00
220 8040JOSE ANTONIO PLAYÁN CLAVELLICENCIA DE DIAABM02:22:4522900:28:1720101:05:3936.5601:33:5629700:48:4900:00:0000:00:00
221 8006TONI PUIG CANALLLICENCIA DE DIAABM02:22:4717400:26:5923001:06:4535.9601:33:4430200:49:0300:00:0000:00:00
222 843AQUILINO BERDEJO LAZAROCCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:22:5433400:31:4520001:05:3636.5901:37:2120800:45:3300:00:0000:00:00
223 2804VICENTE BLASCO LUZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:22:5639600:35:2421701:06:1536.2301:41:399000:41:1700:00:0000:00:00
224 3715JAIME RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:22:5810500:24:5122801:06:4335.9701:31:3434900:51:2400:00:0000:00:00
225 3911RUBEN GARCIA MARTINCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:23:1528200:29:5616201:04:3337.1801:34:2929300:48:4600:00:0000:00:00
226 8004RAFAEL SANCHEZ PISTONLLICENCIA DE DIAV1M02:23:2419100:27:2424901:07:3435.5201:34:5828400:48:2600:00:0000:00:00
227 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑOC.N. BADALONAABM02:23:2426700:29:4128601:09:4034.4501:39:2118000:44:0300:00:0000:00:00
228 7034DAVID SANCHO MORENOLLICENCIA DE DIAABM02:23:3036500:33:1920901:05:5836.3801:39:1718500:44:1300:00:0000:00:00
229 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:24:1632100:31:1318401:05:0436.8901:36:1726500:47:5900:00:0000:00:00
230 2083PERE MALLAFRE GARCIAC.N. TARRACOABM02:24:2919500:27:2726701:08:2435.0901:35:5129100:48:3800:00:0000:00:00
231 1215CARLES VELASCO PERARNAUC.T. DEVOURING KILOMETERSABM02:24:3030500:30:3329301:10:1934.1301:40:5217100:43:3800:00:0000:00:00
232 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:24:3029200:30:1119701:05:3036.6401:35:4129800:48:4900:00:0000:00:00
233 4418RAÚL SALGUERO IGLESIASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:24:3836100:33:1020401:05:4436.5101:38:5421100:45:4400:00:0000:00:00
234 7021ALEIX CERVERA ARENASLLICENCIA DE DIAJNM02:24:4333000:31:3123601:06:5835.8401:38:2922400:46:1400:00:0000:00:00
235 7020JORDI MASSALLÉ JOSALLICENCIA DE DIAV1M02:24:4533100:31:3225801:07:4735.4101:39:1920500:45:2600:00:0000:00:00
236 8041JAVIER SOLDADO PRESUMIDOLLICENCIA DE DIAABM02:24:4721000:27:5428301:09:1734.6401:37:1125600:47:3600:00:0000:00:00
237 1510GORKA RODRIGUEZ SAN AGUSTC.E. KATOA BARCELONAV1M02:24:5939300:35:1122301:06:2536.1401:41:3616500:43:2300:00:0000:00:00
238 2476JOSE LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:25:0843200:41:3023101:06:4735.9401:48:171400:36:5100:00:0000:00:00
239 1217FRANCISCO JAVIER MORENO MC.E. NO TE PARESV1M02:25:0927100:29:4319101:05:2236.7201:35:0532300:50:0400:00:0000:00:00
240 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:25:1238500:34:3816701:04:4637.0601:39:2421300:45:4800:00:0000:00:00
241 3157ORIOL ANGULO ROIGTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:25:2739000:34:5327301:08:3834.9701:43:3111300:41:5600:00:0000:00:00
242 7048SERGIO DÍAZ GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAABM02:25:2938900:34:4827401:08:4734.8901:43:3511200:41:5400:00:0000:00:00
243 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M02:25:2917600:27:0329401:10:2234.1101:37:2526900:48:0400:00:0000:00:00
244 8013QUIM CIURANALLICENCIA DE DIAV2M02:25:3518400:27:1426501:08:2135.1101:35:3532200:50:0000:00:0000:00:00
245 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM02:25:5041700:36:4421001:06:0136.3501:42:4515600:43:0500:00:0000:00:00
246 2429MIGUEL DOMINGUEZ CARRIOTRI+9 EL MASNOUABM02:25:5531200:30:4719401:05:2936.6501:36:1631500:49:3900:00:0000:00:00
247 1682SERGIO GARCIA GILCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:26:0029600:30:1727601:08:5634.8201:39:1323600:46:4700:00:0000:00:00
248 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M02:26:1135100:32:4621301:06:0936.2801:38:5524900:47:1600:00:0000:00:00
249 5512GUILLEM ALVAREZ BUSTINSCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:26:1226100:29:3024401:07:1635.6801:36:4630700:49:2600:00:0000:00:00
250 4080MARIO PRIETO CONESACLUB NATACIO SITGESABM02:26:2427700:29:4822601:06:4036.0001:36:2832000:49:5600:00:0000:00:00
251 7023POL LLOVERAS CLAVELLLLICENCIA DE DIAABM02:26:2818500:27:1428701:09:4334.4301:36:5731100:49:3100:00:0000:00:00
252 7035MANUEL LOPEZ MARULLLLICENCIA DE DIAABM02:26:4421200:27:5729801:10:3534.0001:38:3227400:48:1200:00:0000:00:00
253 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:26:466300:23:1730701:11:2433.6101:34:4136300:52:0500:00:0000:00:00
254 5427NICOLAS FRICOUCLUB NATACIO RUBIABM02:27:2917200:26:5630101:10:4733.9101:37:4331600:49:4600:00:0000:00:00
255 4927ANGEL DELGADO FERNANDEZINDEPENDIENTEABM02:27:3425700:29:2826001:07:5235.3601:37:2032700:50:1400:00:0000:00:00
256 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUABM02:28:0237800:34:0226301:07:5935.3001:42:0121800:46:0100:00:0000:00:00
257 745DANIEL VILLENA FRESQUETCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:28:1831300:30:4726601:08:2335.1001:39:1030600:49:0800:00:0000:00:00
258 5531MIQUEL FERRÓN SOLÀC.N. VIC-ETBABM02:28:1921400:27:5921901:06:2136.1701:34:2038200:53:5900:00:0000:00:00
259 5116CHRISTIAN RECODER SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:28:1926500:29:3528801:09:5734.3101:39:3229400:48:4700:00:0000:00:00
260 7045ABEL TRIOLA I PUIGDEVALLLLICENCIA DE DIAABM02:28:2732800:31:3137601:14:4832.0901:46:1911900:42:0800:00:0000:00:00
261 1339MOISES COSTA BOSCHCLUB NATACIO BANYOLESV2M02:29:0921800:28:0127701:08:5734.8101:36:5836600:52:1100:00:0000:00:00
262 209XAVIER SANCHO GALLARTW3TRIBCNABM02:29:3229800:30:1930001:10:4433.9301:41:0328500:48:2900:00:0000:00:00
263 2567XAVIER CASAJOANA SANTANDRC.N. SABADELLJNM02:29:3519200:27:2531501:11:3933.5001:39:0433400:50:3100:00:0000:00:00
264 684GERARD FRANCH MARGARITINDEPENDIENTEABM02:29:4732500:31:2025101:07:3735.4901:38:5734100:50:5000:00:0000:00:00
265 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV3M02:29:5230700:30:4028401:09:2134.6101:40:0131800:49:5100:00:0000:00:00
266 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:30:0334900:32:3522401:06:2836.1101:39:0334300:51:0000:00:0000:00:00
267 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:30:0822500:28:1527001:08:2935.0501:36:4437600:53:2400:00:0000:00:00
268 8017ISMAEL SOLA ORTIGOSALLICENCIA DE DIAV1M02:30:1240000:35:4227101:08:3035.0401:44:1221700:46:0000:00:0000:00:00
269 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV2M02:30:2230900:30:4228001:09:1334.6701:39:5533200:50:2700:00:0000:00:00
270 2743LUIS CASADO ALCALDEI3 TRIATHLONV1M02:30:2932400:31:1926401:08:1635.1601:39:3534200:50:5400:00:0000:00:00
271 4370CARLOS DE MAYA SANCHEZPRAT TRIATLO 1994V1M02:30:3732900:31:3129901:10:4033.9601:42:1128200:48:2600:00:0000:00:00
272 5537MIQUEL BUSQUETS BADOSACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:30:497200:23:5131001:11:2633.6001:35:1739700:55:3200:00:0000:00:00
273 2765RUBÉN CABRERA GALLÉNTRI2WINV1M02:30:5030800:30:4032401:12:0033.3301:42:4027300:48:1000:00:0000:00:00
274 7040ENRIC CABARROCAS ILLALLICENCIA DE DIAV2M02:30:5730300:30:2722501:06:3836.0201:37:0538100:53:5200:00:0000:00:00
275 978PASCUAL COLLADO VALDESC.N. CATALUNYAV2M02:31:0222200:28:0930901:11:2533.6101:39:3435100:51:2800:00:0000:00:00
276 7029MIGUEL ANGEL PERALTA HERRLLICENCIA DE DIAV1M02:31:0526000:29:3035101:13:2032.7301:42:5027700:48:1500:00:0000:00:00
277 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ RIBERACLUB CICLISTA BANYOLESV2M02:31:0722700:28:1631801:11:5133.4001:40:0734400:51:0000:00:0000:00:00
278 2121MARC VALLMAJO MICALOCLUB NATACIO BANYOLESABM02:31:1143000:39:3425501:07:4235.4501:47:1617700:43:5500:00:0000:00:00
279 5510IGNASI LLOVET ROCAINDEPENDIENTEV1M02:31:1220200:27:3731901:11:5233.4001:39:2935600:51:4300:00:0000:00:00
280 225ARNAUD BASSONC.E. KATOA BARCELONAABM02:31:1923100:28:1933501:12:3433.0701:40:5333100:50:2600:00:0000:00:00
281 5055ALEX MUNTANE ORDOÑEZCLUB NATACIO SITGESABM02:31:2122100:28:0833301:12:2833.1201:40:3634000:50:4500:00:0000:00:00
282 305JOSEP MARIA TOMAS FIGUERACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:31:2532600:31:2133101:12:1933.1901:43:4026000:47:4500:00:0000:00:00
283 8037RAMON GAGO QUEROTRICAIV3M02:31:479900:24:4030601:11:2033.6401:36:0040100:55:4700:00:0000:00:00
284 3172JAVIER GUTIERREZ MARTINEZC.N. VIC-ETBABM02:31:59400:19:2333401:12:3233.0901:31:5541801:00:0400:00:0000:00:00
285 3547DAVID FONTANET BASSASC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:32:0512700:25:3837401:14:2832.2301:40:0636100:51:5900:00:0000:00:00
286 8022VICENTE ALEMANY HERNANDOLLICENCIA DE DIAV2M02:32:0826800:29:4236101:13:5132.5001:43:3329000:48:3500:00:0000:00:00
287 8028DANIEL LOPEZ GAVILANLLICENCIA DE DIAABM02:32:1137400:33:4330501:11:1033.7201:44:5325200:47:1800:00:0000:00:00
288 451ALFONS BLAS SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAV1M02:32:1625200:29:1223901:07:0535.7801:36:1740400:55:5900:00:0000:00:00
289 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M02:32:3320100:27:3630801:11:2433.6101:39:0037800:53:3300:00:0000:00:00
290 8030MARC FONT GIMENEZLLICENCIA DE DIAV1M02:32:5540900:36:2327501:08:5434.8301:45:1725700:47:3800:00:0000:00:00
291 8045JORDI LOPEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM02:32:5731700:31:0338001:15:1331.9101:46:1623300:46:4100:00:0000:00:00
292 1246RICART GARCIA SANCHEZC.N. VIC-ETBV1M02:33:0031100:30:4432901:12:1033.2601:42:5432400:50:0600:00:0000:00:00
293 4613RAFA MARTÍNEZ SANTOSTGCBINNABM02:33:0442600:38:5933201:12:2033.1801:51:1910300:41:4500:00:0000:00:00
294 8034ORIOL GARCIA BOSCHLLICENCIA DE DIAABM02:33:1235700:32:5532301:11:5833.3501:44:5327900:48:1900:00:0000:00:00
295 2914ALVARO HERRERA SUAREZC.N. TARRACOV1M02:33:3023500:28:3830301:11:0333.7801:39:4138000:53:4900:00:0000:00:00
296 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M02:33:3931000:30:4334601:13:0832.8201:43:5131700:49:4800:00:0000:00:00
297 8024JOSE M MUÑOZ CUBOLLICENCIA DE DIAABM02:33:5221300:27:5831401:11:3333.5401:39:3138600:54:2100:00:0000:00:00
298 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM02:33:5634200:32:0339301:16:2831.3901:48:3120400:45:2500:00:0000:00:00
299 5274RUBEN FERNANDEZ MORENOC.N. BADALONAV1M02:34:0533800:31:5334901:13:1932.7301:45:1229900:48:5300:00:0000:00:00
300 2651JAVIER COBOS FERNANDEZCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:34:3921100:27:5530201:10:5533.8401:38:5040200:55:4900:00:0000:00:00
301 5394BORJA HIDALGO TOCACLUB TRIATLO CORNELLAABM02:34:4933500:31:4738501:15:2631.8201:47:1325400:47:3600:00:0000:00:00
302 8038ERIC ALDAO MORELLOSTADIUM CASABLANCA-ALMOZASUB23M02:35:0333700:31:4835901:13:4932.5101:45:3730800:49:2600:00:0000:00:00
303 1346DAVID ANDRES ESTASENCLUB TRIATLO ATLESV2M02:35:0626200:29:3137701:14:5632.0301:44:2733500:50:3900:00:0000:00:00
304 5239ANTON SABATE NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:35:1535800:33:0440801:19:1830.2601:52:2214500:42:5300:00:0000:00:00
305 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M02:35:2926300:29:3335201:13:2032.7301:42:5337100:52:3600:00:0000:00:00
306 5451MIQUEL LOPEZ FONTALBACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:35:3636200:33:1435301:13:2132.7201:46:3530100:49:0100:00:0000:00:00
307 426FRANCISCO GARCIA LASHERASINDEPENDIENTEV2M02:35:5836700:33:2836001:13:4932.5101:47:1729200:48:4100:00:0000:00:00
308 7026PAU FIGUERES VINYALSLLICENCIA DE DIAABM02:36:0325600:29:2736701:14:0232.4201:43:2937000:52:3400:00:0000:00:00
309 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:36:1641400:36:3429001:10:1034.2001:46:4431200:49:3200:00:0000:00:00
310 8031MANEL HIDALGO CORTÉSLLICENCIA DE DIAV1M02:36:3440700:36:1632601:12:0633.2901:48:2227500:48:1200:00:0000:00:00
311 7012JOAN CARLES MARTINEZ CHINLLICENCIA DE DIAV1M02:36:4340200:36:0137301:14:2832.2301:50:2922500:46:1400:00:0000:00:00
312 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:37:0738600:34:4032701:12:0833.2701:46:4832800:50:1900:00:0000:00:00
313 8008JOSE MARIA SAN MARTIN SUÑLLICENCIA DE DIAABM02:37:0941200:36:3238401:15:2531.8201:51:5719800:45:1200:00:0000:00:00
314 7037MANEL MAINARLLICENCIA DE DIAABM02:37:5240800:36:1835601:13:3332.6301:49:5126600:48:0100:00:0000:00:00
315 7006SERGI MARQUEZ ANDREULLICENCIA DE DIAABM02:38:0030000:30:2230401:11:0933.7301:41:3140600:56:2900:00:0000:00:00
316 7017CAMILO GONZALEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM02:38:0440100:35:4632101:11:5733.3601:47:4332900:50:2100:00:0000:00:00
317 7013ORIOL MASSA GAYÀLLICENCIA DE DIAABM02:38:2234300:32:0433001:12:1633.2101:44:2038400:54:0200:00:0000:00:00
318 8033ALBERTO GONZALEZ MATELLICENCIA DE DIAABM02:38:2739100:34:5327801:09:0034.7801:43:5338800:54:3400:00:0000:00:00
319 7014JAVI SANTOS VENTURALLICENCIA DE DIAV1M02:38:3629500:30:1738901:15:3931.7301:45:5637200:52:4000:00:0000:00:00
320 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM02:38:4241000:36:3133901:12:4133.0201:49:1230900:49:3000:00:0000:00:00
321 7047IGNACIO NUEZLLICENCIA DE DIAABM02:38:5142200:37:2138801:15:3931.7301:53:0021400:45:5100:00:0000:00:00
322 8039VÍCTOR GIMÉNEZ BAÑOSLLICENCIA DE DIAABM02:38:5741800:36:4829701:10:3534.0001:47:2335300:51:3400:00:0000:00:00
323 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M02:39:1333200:31:3434001:12:4133.0201:44:1539400:54:5800:00:0000:00:00
324 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:39:2641500:36:3833801:12:3733.0501:49:1532600:50:1100:00:0000:00:00
325 4872PEP PERAIRE SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANEST2M02:39:5333600:31:4735001:13:1932.7301:45:0639100:54:4700:00:0000:00:00
326 1214XAVIER MARTORELL RAMSCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M02:40:0628000:29:5228901:09:5734.3101:39:4942101:00:1700:00:0000:00:00
327 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M02:40:1520700:27:5340601:18:1430.6801:46:0738500:54:0800:00:0000:00:00
328 4386JOSEP MARIA TAPIES PERRAMCLUB NATACIO MINORISAV2M02:40:2728500:30:0939701:17:0631.1301:47:1537400:53:1200:00:0000:00:00
329 3128JAIRO MURCIA CORTESC.E. MEDITERRANIV1M02:40:4838700:34:4336501:13:5632.4601:48:3936500:52:0900:00:0000:00:00
330 5054XAVIER ROCABERT PEREZ-POC.E. KATOA BARCELONAABM02:40:5437600:33:5039001:15:4431.6901:49:3434800:51:2000:00:0000:00:00
331 3436ALEX RATERA APARICIOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:41:0638100:34:1337901:15:0931.9401:49:2235700:51:4400:00:0000:00:00
332 7031ARNAU MACH RUFILLICENCIA DE DIAABM02:41:0741300:36:3334701:13:1532.7601:49:4834700:51:1900:00:0000:00:00
333 1050FRANCESC NAVARRO I PLATERC.N. MOLINS DE REIV2M02:41:3137500:33:4539601:17:0531.1401:50:5033700:50:4100:00:0000:00:00
334 7027ELOI GUELL PEREZLLICENCIA DE DIAABM02:41:4234500:32:0640401:17:4430.8701:49:5035900:51:5200:00:0000:00:00
335 7028GERARD CATEURA PLANALLICENCIA DE DIAABM02:41:4234000:31:5840501:17:5230.8201:49:5035800:51:5200:00:0000:00:00
336 958VICENTE VALERO SANCHEZCLUB TRIASME TRIATLOV2M02:41:4337300:33:4240901:19:2730.2101:53:0928800:48:3400:00:0000:00:00
337 4767CARLOS MALDONADO ESTEBANCLUB NATACIO SITGESV1M02:41:5436000:33:0940201:17:4430.8701:50:5334500:51:0100:00:0000:00:00
338 8025JORDI FARRÉS VILAVENDRELLLLICENCIA DE DIAABM02:42:2543100:41:1533701:12:3733.0501:53:5228700:48:3300:00:0000:00:00
339 7042DENIS PAROLA AYOGETXO TRIATLOI TALDEAABM02:42:458900:24:2031701:11:4033.4901:36:0042801:06:4500:00:0000:00:00
340 4699ALBERTO FERNANDEZ GAMEROC.E. NO TE PARESABM02:42:5932000:31:1139101:16:0631.5401:47:1739800:55:4200:00:0000:00:00
341 981RAMON BERNALDO GRAUCLUB TRIATLO SABADELLV3M02:43:4835400:32:5239501:16:5431.2101:49:4638300:54:0200:00:0000:00:00
342 5472TIM EHLERSCLUB NATACIO SITGESV1M02:44:0035200:32:4836901:14:1032.3601:46:5840800:57:0200:00:0000:00:00
343 5374DAVID DOMINGO LORENZOCLUB NATACIO SITGESV1M02:44:3438200:34:1538701:15:3831.7301:49:5339000:54:4100:00:0000:00:00
344 4578ROGER AVILES PAMIESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:45:0239900:35:4037201:14:2632.2401:50:0639300:54:5600:00:0000:00:00
345 3280ANTONIO TRIBALDOS HURTADC.T. PARETS DEL VALLESV1M02:45:1138300:34:2336401:13:5232.4901:48:1540700:56:5600:00:0000:00:00
346 4914NARCÍS BARTINA TGCBINNV1M02:45:1636800:33:2941001:19:3530.1601:53:0436800:52:1200:00:0000:00:00
347 5227LLUÍS GARCIA ASCASOINDEPENDIENTEV1M02:47:4428900:30:1039901:17:2231.0201:47:3241901:00:1200:00:0000:00:00
348 4999OSCAR NIETO RUIZC.E. NO TE PARESABM02:47:5942400:38:1441601:20:1429.9101:58:2831000:49:3100:00:0000:00:00
349 3254PEDRO NIETO GUIJARROC.E. NO TE PARESABM02:47:5937700:33:5935801:13:4332.5601:47:4242201:00:1700:00:0000:00:00
350 2797TONI FLORIACH I PUIGC.N. MATAROV2M02:48:5028700:30:1031101:11:2933.5701:41:3942901:07:1100:00:0000:00:00
351 5530JAN MARSAL MERCADERCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:49:2536300:33:1520601:05:4836.4701:39:0343101:10:2200:00:0000:00:00
352 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M02:51:1042800:39:0942001:22:0929.2102:01:1831900:49:5200:00:0000:00:00
353 1684CARLOS FERNANDEZ MURILLOCLUB NATACIO SITGESV1M02:53:4337100:33:4141101:19:4730.0801:53:2842001:00:1500:00:0000:00:00
354 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M02:54:0840600:36:1541901:22:0729.2301:58:2240000:55:4600:00:0000:00:00
355 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV3M02:54:2126400:29:3540701:18:3430.5501:48:0942701:06:1200:00:0000:00:00
356 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSAV1M02:55:0242900:39:1742101:22:3729.0502:01:5437300:53:0800:00:0000:00:00
357 7038JESUS RODRIGUEZ CALVO-PARLLICENCIA DE DIAABM02:55:2139700:35:3441701:21:4829.3401:57:2241200:57:5900:00:0000:00:00
358 4279FERNANDO GUERRICO GAZPIOCCT SALOU COSTA DAURADAV2M03:00:5742700:39:0441501:20:1129.9301:59:1542301:01:4200:00:0000:00:00
359 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDIENTEV2M03:04:2338000:34:1342801:27:4527.3502:01:5842401:02:2500:00:0000:00:00
360 5302DAVID MARTÍ CAMPMAJORTGCBINNV1M03:04:2443300:43:1041801:21:5629.2902:05:0641600:59:1800:00:0000:00:00
361 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M03:07:0442000:37:0542401:23:5328.6102:00:5842601:06:0600:00:0000:00:00


NF 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M00:00:00000:27:18001:03:4237.6801:31:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM00:00:00000:25:40001:02:2338.4701:28:03000:00:0000:00:0000:00:00
NF 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:00:00000:24:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3634MARÇAL PEDRENYC.E. TRIATLO PICORNELLV1M00:00:00000:23:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:00:00000:20:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M00:00:00000:27:16001:00:4839.4701:28:04000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1695CARLES SILVA SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:00:00000:27:01001:08:5334.8401:35:54000:00:0000:00:0000:00:00


DQ 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M02:01:38000:33:26000:42:4556.1401:16:11000:45:2700:00:0000:00:00
DQ 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M02:24:28000:31:15001:06:5135.9001:38:06000:46:2200:00:0000:00:00


NP 177ELOI MORAGUES PAÑELLACLUB TRIATLO CATALUNYAABM
NP 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATIC.N. CATALUNYAV3M
NP 3660GIORDANO MORALES CALVETC.E. NO TE PARESABM
NP 5517DAVID VIVAR LABRADORCLUB NATACIO BANYOLESV1M
NP 5745BERNAT BAS PUJOLS BAS PUJC.E. KATOA BARCELONAABM
NP 5959ARNAU NAJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M
NP 2658JOSE RAMON MOTA MORENOFLOR DE TRIATLOV1M
NP 3957JOAN SOL PUIGCLUB NATACIO CALDESABM
NP 4788JORGE GARCIA FERNANDEZC.N. TARRACOV1M
NP 7003LILI FERRER DOMINGUEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 7043IVAN OÑATE PRUAÑOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7044ALAIN BEYENSLLICENCIA DE DIAV2M
NP 8002SERGI REXACH VERGAYLLICENCIA DE DIAABM
NP 8003MANU MEJÍAS VÁZQUEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8010JAVIER LOPEZ FAZLLICENCIA DE DIAABM
NP 8018JORDI ROSET LLOBETLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8020LOLO RUIZ RUANO GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8023ORIOL ALCARAZLLICENCIA DE DIAV2M
NP 8027XEVI MARI GIRONELLALLICENCIA DE DIAABM
NP 8032ENRIC RIVERA PEREGRINALLICENCIA DE DIASUB23M
NP 7010JOAQUIM BOSCH GUTIERREZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8047ALONSO FERNÁNDEZ MANZANERLLICENCIA DE DIAV1M
NP 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M
NP 7002TONI MOLINOS MARTOSLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7004SERGIO DEL RIO CABALLERLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7005ALBERTO CARRION GOMEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7007CARLOS VACA VIÑUELASLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7008CRISTIAN CORCOBADO MORENOLLICENCIA DE DIAABM
NP 4245DAVID BERROZPE RIVASCLUB TRIATLO BLANESABM
NP 4871SERGI NOGUERA ROCADEMBOSCCLUB TRIATLO LLUÇANESABM
NP 5157ANGEL MATA FARGATRI+9 EL MASNOUABM
NP 1351JACINT HITOS CARMONATRI+9 EL MASNOUABM
NP 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDIENTEV2M
NP 541FRANCESC PRAT VICENSCLUB NATACIO BANYOLESABM
NP 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLOV2M
NP 1POL MOLINOS VILLALBALLICENCIA DE DIABENM
NP 1735MIGUEL RUBIO MEDINATRIATLO L´HOSPITALETABM
NP 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32