RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
246 443 433 8 2 1500 40 10 24 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:50:48100:18:40700:57:1041.9801:15:50500:34:5800:00:0000:00:00
2 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIFLOR DE TRIATLOJNM01:51:56600:19:521700:57:5141.4901:17:43200:34:1300:00:0000:00:00
3 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM01:52:282300:21:281200:57:1441.9301:18:42100:33:4600:00:0000:00:00
4 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM01:52:451000:20:41500:57:0742.0201:17:48400:34:5700:00:0000:00:00
5 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISAJNM01:52:481100:20:47300:57:0142.0901:17:48600:35:0000:00:0000:00:00
6 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:52:56700:20:38800:57:1241.9601:17:50700:35:0600:00:0000:00:00
7 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:53:10300:18:453300:59:0040.6801:17:45800:35:2500:00:0000:00:00
8 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:54:23500:19:432300:58:0641.3101:17:491300:36:3400:00:0000:00:00
9 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM01:54:372000:21:251000:57:1341.9501:18:381100:35:5900:00:0000:00:00
10 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:55:15200:18:414100:59:1340.5301:17:541900:37:2100:00:0000:00:00
11 2462ARITZ RODRIGUEZ ALVAREZ PRAT TRIATLO 1994SUB23M01:55:20800:20:39900:57:1241.9601:17:512200:37:2900:00:0000:00:00
12 3466SERGI JURADO FOIXFLOR DE TRIATLOABM01:55:382800:21:38100:56:5642.1501:18:341700:37:0400:00:0000:00:00
13 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM01:56:133700:21:563100:58:5140.7801:20:47900:35:2600:00:0000:00:00
14 1588NACHO VILLARRUEL C.E. RAYOTEAMABM01:56:502500:21:305700:59:4940.1201:21:191000:35:3100:00:0000:00:00
15 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM01:57:012200:21:27600:57:0941.9901:18:363500:38:2500:00:0000:00:00
16 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:57:122100:21:27400:57:0442.0601:18:314100:38:4100:00:0000:00:00
17 328MIQUEL SOLEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:57:256800:23:471400:57:1941.8701:21:061200:36:1900:00:0000:00:00
18 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M01:57:281300:20:482000:57:5541.4401:18:434200:38:4500:00:0000:00:00
19 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:57:3610700:24:551900:57:5541.4401:22:50300:34:4600:00:0000:00:00
20 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.N. MATAROABM01:58:096900:23:471500:57:2941.7501:21:161500:36:5300:00:0000:00:00
21 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M01:58:205800:23:042900:58:2241.1201:21:261600:36:5400:00:0000:00:00
22 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:58:43900:20:392400:58:0841.2801:18:476200:39:5600:00:0000:00:00
23 2911ADAN HIDALGO AGUILARC.E. RAYOTEAMABM01:58:496000:23:072200:58:0241.3601:21:092300:37:4000:00:0000:00:00
24 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:59:015200:22:592800:58:1541.2001:21:142400:37:4700:00:0000:00:00
25 1063ORIOL MAS ESPINALTG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:59:102700:21:364600:59:2040.4501:20:563200:38:1400:00:0000:00:00
26 844DANIEL LUCENA BUSTOSC.E.T. DISTANCEABM01:59:153300:21:514900:59:2440.4001:21:152700:38:0000:00:0000:00:00
27 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:59:367800:24:001100:57:1341.9501:21:133400:38:2300:00:0000:00:00
28 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:59:426600:23:241800:57:5241.4701:21:163700:38:2600:00:0000:00:00
29 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:59:425600:23:022500:58:0841.2801:21:103900:38:3200:00:0000:00:00
30 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM02:00:032900:21:473400:59:0340.6401:20:504800:39:1300:00:0000:00:00
31 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM02:00:083100:21:503700:59:0840.5901:20:584600:39:1000:00:0000:00:00
32 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM02:00:143500:21:546501:00:1439.8501:22:082900:38:0600:00:0000:00:00
33 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M02:00:171200:20:478601:01:3538.9701:22:222500:37:5500:00:0000:00:00
34 4388EUDALD BOSCH CARREIRASTGCBINNJNM02:00:203200:21:503000:58:4840.8201:20:385900:39:4200:00:0000:00:00
35 460IHOR PRISSIAJNYINAN OLIVERAS TEAMABM02:00:253400:21:527801:01:0939.2501:23:012000:37:2400:00:0000:00:00
36 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M02:00:409400:24:302700:58:1541.2001:22:452600:37:5500:00:0000:00:00
37 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBV1M02:00:463900:22:104000:59:1240.5401:21:225300:39:2400:00:0000:00:00
38 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M02:01:001400:20:482100:57:5941.3901:18:4712200:42:1300:00:0000:00:00
39 1179ALBERT BONILLA SOLERNAN OLIVERAS TEAMABM02:01:103000:21:494500:59:1740.4801:21:066400:40:0400:00:0000:00:00
40 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAABM02:01:248100:24:02200:56:5642.1501:20:587000:40:2600:00:0000:00:00
41 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM02:01:497400:23:521600:57:4441.5701:21:366500:40:1300:00:0000:00:00
42 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM02:02:024900:22:564700:59:2140.4401:22:176000:39:4500:00:0000:00:00
43 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM02:02:247900:24:013200:58:5540.7401:22:565400:39:2800:00:0000:00:00
44 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M02:02:267300:23:521300:57:1741.9001:21:099100:41:1700:00:0000:00:00
45 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSASUB23M02:02:507700:23:593900:59:1140.5501:23:105800:39:4000:00:0000:00:00
46 4723EMILIO ROMERO FERNÁNDEZT3 TEAMV1M02:02:535500:23:014800:59:2440.4001:22:257400:40:2800:00:0000:00:00
47 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM02:03:147100:23:505200:59:2840.3601:23:186300:39:5600:00:0000:00:00
48 441DAVID BAELL OLIVERAS CLUB NATACIO BARCELONASUB23M02:03:177500:23:533600:59:0640.6101:22:596900:40:1800:00:0000:00:00
49 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M02:03:463600:21:566601:00:1939.7901:22:159800:41:3100:00:0000:00:00
50 282LLUIS LOPEZ CUADRADASC.N. MATAROV1M02:03:594000:22:166100:59:5540.0601:22:1110900:41:4800:00:0000:00:00
51 1180ADRIA ALCALA BECERRAASS ESPORTIVA ROCKETSABM02:04:0014100:25:555800:59:5140.1001:25:463100:38:1400:00:0000:00:00
52 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M02:04:0314800:26:025300:59:3540.2801:25:373800:38:2600:00:0000:00:00
53 1917OLEGUER BOSCH CARREIRASTGCBINNABM02:04:172400:21:285400:59:3640.2701:21:0416300:43:1300:00:0000:00:00
54 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM02:04:268400:24:053500:59:0540.6201:23:108900:41:1600:00:0000:00:00
55 4405OSCAR BARTOLOME LAFUENTET3 TEAMV1M02:04:475400:23:005500:59:4140.2101:22:4111800:42:0600:00:0000:00:00
56 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. RAYOTEAMABM02:04:5310100:24:417201:00:3539.6101:25:165700:39:3700:00:0000:00:00
57 3349LUCAS SAIED WITTROCKCLUB NATACIO SITGESABM02:04:5915500:26:314400:59:1740.4801:25:484700:39:1100:00:0000:00:00
58 5110CRISTOBAL ALCOBA PEREZCLUB NATACIO SITGESV1M02:05:035700:23:0211201:02:4138.2901:25:435200:39:2000:00:0000:00:00
59 944MARC BUSQUETS SANSTEAM TRIRELAYABM02:05:171900:21:2410301:02:2438.4601:23:489600:41:2900:00:0000:00:00
60 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLO ATLESABM02:05:258000:24:014200:59:1640.4901:23:1712000:42:0800:00:0000:00:00
61 5281POL JIMENEZ CALULLPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:05:3415600:26:318401:01:3538.9701:28:062100:37:2800:00:0000:00:00
62 1579JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M02:05:381800:21:2212301:03:2137.8801:24:438100:40:5500:00:0000:00:00
63 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM02:05:472600:21:334300:59:1640.4901:20:4919200:44:5800:00:0000:00:00
64 3982RAFA PRADO GARCIAFLOR DE TRIATLOV1M02:05:5914700:26:005600:59:4240.2001:25:426800:40:1700:00:0000:00:00
65 3910CARLES MOLINER VILLAGRASACLUB VO2 TEAMV1M02:05:598300:24:035100:59:2640.3801:23:2912900:42:3000:00:0000:00:00
66 5519XAVIER VILLASEVIL PAUTGCBINNABM02:06:126100:23:1612501:03:2337.8601:26:395600:39:3300:00:0000:00:00
67 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M02:06:124800:22:565000:59:2640.3801:22:2217500:43:5000:00:0000:00:00
68 5234DAVID CASANOVAS FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM02:06:165100:22:5811801:03:0238.0801:26:006700:40:1600:00:0000:00:00
69 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:06:251500:21:0217601:04:5336.9901:25:557500:40:3000:00:0000:00:00
70 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M02:06:317600:23:593800:59:1140.5501:23:1016400:43:2100:00:0000:00:00
71 8015ARNAU CANET BILBAIOLLICENCIA DE DIAABM02:06:3110600:24:519601:02:1138.6001:27:025500:39:2900:00:0000:00:00
72 1026CARLOS RESTOY SALMERONC.N. TERRASSAV1M02:06:3616300:26:448801:01:4438.8801:28:283000:38:0800:00:0000:00:00
73 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM02:06:376500:23:232600:58:1341.2301:21:3619500:45:0100:00:0000:00:00
74 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETCLUB TRIATLO ATLESABM02:06:3710000:24:407101:00:3539.6101:25:159300:41:2200:00:0000:00:00
75 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:07:0412300:25:307001:00:3039.6701:26:008300:41:0400:00:0000:00:00
76 937EDUARDO CAMPANARIO GALANCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M02:07:0815300:26:2410401:02:2538.4501:28:493300:38:1900:00:0000:00:00
77 1070JOAN GOMILA ANGLADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M02:07:119300:24:308901:01:4538.8701:26:158200:40:5600:00:0000:00:00
78 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF02:07:111700:21:0516801:04:4637.0601:25:519200:41:2000:00:0000:00:00
79 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M02:07:153800:22:0712901:03:3837.7201:25:459700:41:3000:00:0000:00:00
80 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M02:07:1613100:25:416801:00:2239.7601:26:038700:41:1300:00:0000:00:00
81 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROJNM02:07:1810400:24:487601:00:5939.3601:25:479900:41:3100:00:0000:00:00
82 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM02:07:2812400:25:3411301:02:4638.2401:28:204500:39:0800:00:0000:00:00
83 4713AITOR NOVEILLO OTONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M02:07:3311500:25:0712701:03:2837.8201:28:354300:38:5800:00:0000:00:00
84 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM02:07:3513200:25:416401:00:0739.9201:25:4810600:41:4700:00:0000:00:00
85 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM02:07:4015700:26:389201:02:0038.7101:28:384400:39:0200:00:0000:00:00
86 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM02:08:0023600:28:387401:00:4839.4701:29:264000:38:3400:00:0000:00:00
87 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:08:461600:21:0417301:04:5037.0201:25:5414100:42:5200:00:0000:00:00
88 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:08:4714900:26:045900:59:5240.0901:25:5613900:42:5100:00:0000:00:00
89 5184XAVIER GARCIA COSTACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:08:5719800:27:307301:00:4339.5301:28:137800:40:4400:00:0000:00:00
90 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM02:09:066200:23:1610901:02:3838.3201:25:5416200:43:1200:00:0000:00:00
91 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M02:09:1320500:27:456701:00:1939.7901:28:048500:41:0900:00:0000:00:00
92 899ENRIC GUSSINYER  COMACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:09:196400:23:196901:00:2739.7001:23:4620700:45:3300:00:0000:00:00
93 7025ALBERT COROMINAS BERTRANLLICENCIA DE DIAABM02:09:384400:22:267501:00:4839.4701:23:1422800:46:2400:00:0000:00:00
94 7016JOSE ANTÚNEZLLICENCIA DE DIAABM02:09:414300:22:2615401:04:1937.3201:26:4514900:42:5600:00:0000:00:00
95 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:09:4224900:29:039801:02:1338.5701:31:163600:38:2600:00:0000:00:00
96 5499JORDI ALEMANY BARTOMEUCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:09:437000:23:4917101:04:4837.0401:28:378400:41:0600:00:0000:00:00
97 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM02:09:4610800:24:567701:01:0239.3201:25:5817400:43:4800:00:0000:00:00
98 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M02:10:1115400:26:309101:01:5438.7701:28:2410700:41:4700:00:0000:00:00
99 4464MARC TEIXIDOR VILARASSACLUB NATACIO BANYOLESJNM02:10:1914300:25:5710101:02:2138.4901:28:1811500:42:0100:00:0000:00:00
100 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M02:10:2722300:28:117901:01:2139.1201:29:328000:40:5500:00:0000:00:00
101 77TXELL JARQUE PUJALSC.E. KATOA BARCELONASUB23F02:10:469200:24:2917701:04:5436.9801:29:239400:41:2300:00:0000:00:00
102 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M02:10:479100:24:268001:01:2539.0801:25:5119100:44:5600:00:0000:00:00
103 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:10:5214500:25:5910201:02:2238.4801:28:2113100:42:3100:00:0000:00:00
104 1698POL QUIÑONERO REIXACHSTRI+9 EL MASNOUABM02:10:5510900:24:578201:01:3139.0101:26:2818700:44:2700:00:0000:00:00
105 156LUCIANO FISCHERTRANSTRIATLONV1M02:11:0912800:25:4010701:02:3038.4001:28:1015000:42:5900:00:0000:00:00
106 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM02:11:1528600:30:0913601:03:5437.5601:34:031800:37:1200:00:0000:00:00
107 7030JORDI BAIXES PEREALLICENCIA DE DIAABM02:11:2515800:26:4122701:06:4135.9901:33:222800:38:0300:00:0000:00:00
108 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M02:11:2615200:26:209701:02:1238.5901:28:3214600:42:5400:00:0000:00:00
109 8019ÀLEX GÓMEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABM02:11:3120600:27:4915501:04:2437.2701:32:135000:39:1800:00:0000:00:00
110 8043ROGER MONTSERRATLLICENCIA DE DIAJNM02:11:3110300:24:4614201:03:5937.5101:28:4513500:42:4600:00:0000:00:00
111 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:11:355000:22:5612401:03:2237.8701:26:1820100:45:1700:00:0000:00:00
112 213GUILLAUME CAMILLE GRATTET3 TEAMV1M02:11:3516500:26:5111901:03:0538.0401:29:5610200:41:3900:00:0000:00:00
113 2017SERGIO CARA QUEROC.T. PARETS DEL VALLESABM02:11:3819000:27:2311001:02:3838.3201:30:0110100:41:3700:00:0000:00:00
114 8016OSCAR PASTOR IGLESIASLLICENCIA DE DIAV1M02:11:4418300:27:1314701:04:0437.4601:31:177100:40:2700:00:0000:00:00
115 4283IVAN GARCIA FERNANDEZVILADECANS TRIATLOABM02:11:509000:24:2516001:04:3237.1901:28:5714300:42:5300:00:0000:00:00
116 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM02:11:5119600:27:2813901:03:5637.5401:31:247200:40:2700:00:0000:00:00
117 1753ALAN SALVADOR RODRIGUEZINDEPENDIENTEABM02:11:5217000:26:559001:01:5138.8001:28:4615800:43:0600:00:0000:00:00
118 7024WERSY JAYSONLLICENCIA DE DIASUB23M02:11:5316400:26:509301:02:0238.6901:28:5215200:43:0100:00:0000:00:00
119 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:11:5312500:25:356201:00:0339.9701:25:3822600:46:1500:00:0000:00:00
120 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M02:11:588500:24:069501:02:0738.6401:26:1321200:45:4500:00:0000:00:00
121 1403JORDI FORTIA BATALLETGCBINNABM02:12:0216200:26:4310001:02:1838.5201:29:0115100:43:0100:00:0000:00:00
122 1839JULIA RAJA GUBAUC.N. MATAROJNF02:12:0211100:24:5915001:04:0837.4201:29:0714700:42:5500:00:0000:00:00
123 3090EDUARD GALLARDO MARTINEZC.N. TERRASSAABM02:12:0821500:28:0012101:03:1437.9501:31:147900:40:5400:00:0000:00:00
124 2627MARINA BURGAYA NOGALES C.E. KATOA BARCELONAABF02:12:0916800:26:5317201:04:4937.0301:31:427300:40:2700:00:0000:00:00
125 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M02:12:1312900:25:4010601:02:3038.4001:28:1017900:44:0300:00:0000:00:00
126 5017ALEXANDRE ROMEO COMASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:12:1413300:25:4312801:03:3037.8001:29:1315300:43:0100:00:0000:00:00
127 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:12:1921900:28:028501:01:3538.9701:29:3713300:42:4200:00:0000:00:00
128 2497VICTOR HERNANDEZ ROMEROC.E. KATOA BARCELONAABM02:12:2622000:28:048301:01:3438.9801:29:3813700:42:4800:00:0000:00:00
129 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM02:12:388800:24:1022201:06:2436.1401:30:3411700:42:0400:00:0000:00:00
130 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM02:12:4617800:27:079901:02:1538.5501:29:2216600:43:2400:00:0000:00:00
131 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F02:12:489500:24:3116401:04:3837.1301:29:0917200:43:3900:00:0000:00:00
132 8044MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOTRITRAIN4YOU O2-CABBERTYABM02:12:4911700:25:098701:01:3738.9501:26:4621900:46:0300:00:0000:00:00
133 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M02:12:5424600:29:0011101:02:4038.3001:31:408800:41:1400:00:0000:00:00
134 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM02:13:0324800:29:0210501:02:2538.4501:31:2710000:41:3600:00:0000:00:00
135 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:13:1214000:25:556301:00:0639.9301:26:0124700:47:1100:00:0000:00:00
136 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:13:1919300:27:2613801:03:5537.5501:31:2111400:41:5800:00:0000:00:00
137 5771MARC RIBO AVILACCT SALOU COSTA DAURADAABM02:13:2529000:30:1114501:04:0137.4901:34:124900:39:1300:00:0000:00:00
138 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM02:13:2522800:28:1718901:05:1336.8001:33:306100:39:5500:00:0000:00:00
139 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM02:13:3020000:27:3615601:04:2837.2301:32:049500:41:2600:00:0000:00:00
140 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:13:329800:24:3813701:03:5537.5501:28:3319400:44:5900:00:0000:00:00
141 2413MARC SERRA MARIMONC.N. VIC-ETBABM02:13:3218700:27:1815701:04:2937.2201:31:4710400:41:4500:00:0000:00:00
142 4810ISRAEL MARFIL FLORESG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:13:5020300:27:379401:02:0538.6601:29:4218200:44:0800:00:0000:00:00
143 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M02:13:554100:22:1724701:07:3135.5501:29:4818100:44:0700:00:0000:00:00
144 8029RAÜL COCA GARCÍA LLICENCIA DE DIAABM02:13:5612100:25:2213401:03:4737.6301:29:0918900:44:4700:00:0000:00:00
145 5330LLUIS CRIADO RUEDACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:14:1011000:24:5714401:04:0037.5001:28:5719900:45:1300:00:0000:00:00
146 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:14:2323900:28:4411601:02:5338.1701:31:3713600:42:4600:00:0000:00:00
147 4244ARNAU GOMEZ RECASENSC.N. TARRACOJNM02:14:2413000:25:4113501:03:4837.6201:29:2919000:44:5500:00:0000:00:00
148 566RUBEN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM02:14:3011800:25:1013301:03:4637.6401:28:5620900:45:3400:00:0000:00:00
149 528JOSE MARIA CUADRADO CABELTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:14:3119400:27:2713001:03:3837.7201:31:0516700:43:2600:00:0000:00:00
150 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM02:14:3413400:25:4310801:02:3738.3301:28:2022300:46:1400:00:0000:00:00
151 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:14:3530200:30:2511701:03:0038.1001:33:258600:41:1000:00:0000:00:00
152 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M02:14:5411900:25:1318001:04:5636.9601:30:0918800:44:4500:00:0000:00:00
153 2439MARC MOLINA ROIGCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:15:0324500:28:5712601:03:2337.8601:32:2013400:42:4300:00:0000:00:00
154 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:15:1117300:26:5818301:05:0336.8901:32:0116100:43:1000:00:0000:00:00
155 8042GUILLEM FARRE VILLENALLICENCIA DE DIAABM02:15:1912000:25:1521501:06:1236.2501:31:2717600:43:5200:00:0000:00:00
156 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M02:15:2614600:26:006000:59:5240.0901:25:5231300:49:3400:00:0000:00:00
157 5181JOSEP M ALMIÑANA MUNTANECLUB NATACIO SITGESV1M02:15:358600:24:0716101:04:3337.1801:28:4024000:46:5500:00:0000:00:00
158 7011ALBERT GRATACOS GRAULLICENCIA DE DIAABM02:15:5013900:25:5312001:03:0538.0401:28:5823800:46:5200:00:0000:00:00
159 4193MARTI LLOP SAUQUE VILACLUB PROAMABM02:15:5327200:29:4315301:04:1937.3201:34:0211100:41:5100:00:0000:00:00
160 980ALBERTO RODRIGUEZ ESPINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:15:5925800:29:2816601:04:4337.0801:34:1111000:41:4800:00:0000:00:00
161 1954PATRICIO GARCIA MARTINEZC.N. TARRACOV2M02:16:1018900:27:2113201:03:4537.6501:31:0619600:45:0400:00:0000:00:00
162 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M02:16:1223800:28:4219001:05:1636.7701:33:5812300:42:1400:00:0000:00:00
163 4300XEVI ROURA GAROLERACLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:16:1821600:28:0020701:05:4936.4601:33:4912700:42:2900:00:0000:00:00
164 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:16:2725900:29:2918801:05:1336.8001:34:4210500:41:4500:00:0000:00:00
165 3653DAVID RUIZ MESACLUB NATACIO SITGESABM02:16:3018200:27:138101:01:2639.0701:28:3926200:47:5100:00:0000:00:00
166 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M02:16:3023700:28:3817001:04:4837.0401:33:2615500:43:0400:00:0000:00:00
167 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:16:3214400:25:5712201:03:1737.9201:29:1425100:47:1800:00:0000:00:00
168 1863BARBARA RUBIO FORCADAC.E. KATOA BARCELONAABF02:16:3213600:25:4921801:06:1736.2101:32:0618600:44:2600:00:0000:00:00
169 1960IVET FARRIOLS ARIMONTT3 TEAMABF02:16:419700:24:3417401:04:5137.0101:29:2525000:47:1600:00:0000:00:00
170 8036DIEGO ZAFRILLA JIMENEZINDEPENDENTV1M02:16:4725000:29:0716901:04:4737.0501:33:5414400:42:5300:00:0000:00:00
171 2077JORDI IZQUIERDO MARTINEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:16:4824100:28:4718701:05:1236.8101:33:5913800:42:4900:00:0000:00:00
172 5321MARC CAPARROS BONETC.N. TARRACOABM02:16:5523200:28:2218501:05:0536.8801:33:2716900:43:2800:00:0000:00:00
173 5393ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M02:17:0215100:26:2024801:07:3335.5301:33:5316000:43:0900:00:0000:00:00
174 519JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM02:17:025900:23:0619501:05:3036.6401:28:3628300:48:2600:00:0000:00:00
175 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:17:089600:24:3317501:04:5237.0001:29:2525800:47:4300:00:0000:00:00
176 552JUAN CARLOS GARCIA GALINDINDEPENDIENTEV2M02:17:1323300:28:2720501:05:4436.5101:34:1115400:43:0200:00:0000:00:00
177 8035RAIMON AMARO I PUJOLLLICENCIA DE DIAV1M02:17:1629100:30:1114301:03:5937.5101:34:1015900:43:0600:00:0000:00:00
178 8001MARIO PUERTALLICENCIA DE DIAABM02:17:1716600:26:5224501:07:2035.6401:34:1215700:43:0500:00:0000:00:00
179 2253JOSEP SANMARTÍ PUJOLCLUB NATACIO CALDESV1M02:17:174600:22:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
180 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994ABF02:17:194700:22:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
181 3024FRANCISCO JAVIER VEGA GUECLUB TRIATLO CORNELLAABM02:17:2418600:27:1714601:04:0237.4801:31:1922000:46:0500:00:0000:00:00
182 4815CARLOS MORRONDO CERVEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM02:17:3218800:27:2025601:07:4235.4501:35:0212800:42:3000:00:0000:00:00
183 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM02:17:3825100:29:0818201:04:5736.9501:34:0517000:43:3300:00:0000:00:00
184 1006JORDI COMAS VILALTACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:17:4611200:24:5913101:03:4337.6701:28:4230300:49:0400:00:0000:00:00
185 47MERITXELL VELASCO AYGUASAC.E. KATOA BARCELONASUB23F02:17:534500:22:3128201:09:1434.6701:31:4522100:46:0800:00:0000:00:00
186 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV2M02:17:5813700:25:4919201:05:2536.6901:31:1423400:46:4400:00:0000:00:00
187 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M02:18:0325500:29:1822901:06:4435.9601:36:0211600:42:0100:00:0000:00:00
188 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF02:18:1312600:25:3726801:08:2635.0701:34:0318300:44:1000:00:0000:00:00
189 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M02:18:2031800:31:0426101:07:5735.3201:39:015100:39:1900:00:0000:00:00
190 7015NIL TORRENTÀ ROURALLICENCIA DE DIASUB23M02:18:3325400:29:1624101:07:0835.7501:36:2412100:42:0900:00:0000:00:00
191 4911JOAN AMETLLER SERRAC.N. MATAROABM02:18:3624300:28:5521601:06:1436.2401:35:0916800:43:2700:00:0000:00:00
192 1080RAMON CASADEVALL SALACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:18:448700:24:0725301:07:3935.4801:31:4624200:46:5800:00:0000:00:00
193 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M02:18:4910200:24:4414001:03:5737.5301:28:4132500:50:0800:00:0000:00:00
194 5326CHRISTOPHER ROSSA JOELFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:19:0037900:34:0616501:04:4037.1101:38:466600:40:1400:00:0000:00:00
195 5191ORIOL PUJOL FONTSCLUB TRIATLO ATLESABM02:19:0024400:28:5518101:04:5636.9601:33:5119700:45:0900:00:0000:00:00
196 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M02:19:0522600:28:1515101:04:1437.3601:32:2923000:46:3600:00:0000:00:00
197 3312ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:19:1427800:29:4823701:07:0135.8101:36:4912400:42:2500:00:0000:00:00
198 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:19:2031400:30:4920201:05:4036.5501:36:2914000:42:5100:00:0000:00:00
199 51NURIA GARCIA GINJAUMEC.E. KATOA BARCELONAABF02:19:2211400:25:0324201:07:0935.7401:32:1224600:47:1000:00:0000:00:00
200 4919ALBERT PLANAS MARTINEZESSENCIAL TRIATLOV1M02:19:3235300:32:4921201:06:0736.3001:38:567600:40:3600:00:0000:00:00
201 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEC.E. KATOA BARCELONAJNF02:19:3511300:24:5926201:07:5835.3101:32:5723100:46:3800:00:0000:00:00
202 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:19:3811600:25:0722101:06:2236.1601:31:2927100:48:0900:00:0000:00:00
203 2465SERGI FERNANDEZ RODRIGUEZC.E. CERDANYOLA A.T.ABM02:19:5723400:28:3019601:05:3036.6401:34:0021600:45:5700:00:0000:00:00
204 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:19:5915900:26:4115801:04:3137.2001:31:1229500:48:4700:00:0000:00:00
205 3281JOAN TARRATS BAGETCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:20:1413800:25:5219801:05:3436.6001:31:2629600:48:4800:00:0000:00:00
206 150ALBERTO CUARESMA ALVAREZTRIATLO JOVENT 79V1M02:20:1916700:26:5324001:07:0535.7801:33:5822700:46:2100:00:0000:00:00
207 7041JULIEN CHAREYRELLICENCIA DE DIAV1M02:20:2526600:29:3616301:04:3837.1301:34:1422200:46:1100:00:0000:00:00
208 4734DAVID AUBERT I BATLLEG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:20:376700:23:2628101:09:1434.6701:32:4026400:47:5700:00:0000:00:00
209 2109CARLOS CARDERO GARCIAINDEPENDIENTEV1M02:20:4124200:28:5417801:04:5436.9801:33:4823900:46:5300:00:0000:00:00
210 7019ALEX BARRAGANLLICENCIA DE DIAJNM02:20:4430400:30:3221101:06:0236.3501:36:3418400:44:1000:00:0000:00:00
211 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:20:4631600:31:0011501:02:5138.1901:33:5124100:46:5500:00:0000:00:00
212 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F02:20:4616900:26:5324301:07:1435.7001:34:0723200:46:3900:00:0000:00:00
213 2268GUILLEM ALCALA BECERRAASS ESPORTIVA ROCKETSABM02:20:5117900:27:0720301:05:4236.5301:32:4926700:48:0200:00:0000:00:00
214 5528NACHO LOZANO RIUSCLUB NATACIO BARCELONAABM02:20:5327500:29:4615201:04:1837.3301:34:0423700:46:4900:00:0000:00:00
215 8005PAU PALOMER VILALLICENCIA DE DIAABM02:20:5914200:25:5619301:05:2536.6901:31:2131400:49:3800:00:0000:00:00
216 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM02:21:0228800:30:1014901:04:0737.4301:34:1723500:46:4500:00:0000:00:00
217 3826ANTONI JANDULA NOGUERACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:21:054200:22:1923801:07:0435.7901:29:2335500:51:4200:00:0000:00:00
218 4295GEMMA ANGUERA SARRETCCT SALOU COSTA DAURADAABF02:21:1917500:27:0021401:06:1036.2701:33:1027200:48:0900:00:0000:00:00
219 3259CARLOS PERALES REYC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM02:21:2534700:32:1424601:07:2335.6201:39:3710800:41:4800:00:0000:00:00
220 8011NOEL LIMOSO GIOLLLICENCIA DE DIAABM02:21:2634600:32:0723501:06:5435.8701:39:0112500:42:2500:00:0000:00:00
221 231SERGI MARTI CERA W3TRIBCNABM02:21:4127600:29:4715901:04:3137.2001:34:1825300:47:2300:00:0000:00:00
222 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROCLUB NATACIO SITGESSUB23F02:21:4312200:25:2927901:09:0534.7401:34:3424500:47:0900:00:0000:00:00
223 1539RUBEN CORPAS EXPOSITOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:21:4430100:30:2322001:06:2236.1601:36:4519300:44:5900:00:0000:00:00
224 5228BARBARA VASSILATOST3 TEAMV1F02:21:4417100:26:5625001:07:3735.4901:34:3324800:47:1100:00:0000:00:00
225 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:21:4639800:35:3419901:05:3536.5901:41:097700:40:3700:00:0000:00:00
226 1076JORDI MARTI SAN JOSEC.E. RAYOTEAMABM02:21:5129300:30:1225401:07:4135.4601:37:5317800:43:5800:00:0000:00:00
227 8026ALBERTO PINTO GAÑANLLICENCIA DE DIAV1M02:21:5627300:29:4523301:06:4935.9201:36:3420300:45:2200:00:0000:00:00
228 7032TOMMAS SERRANOLLICENCIA DE DIAABM02:22:0333300:31:4225701:07:4635.4201:39:2813200:42:3500:00:0000:00:00
229 7046SERGI MATÓ FERRERLLICENCIA DE DIAABM02:22:0534800:32:2223201:06:4835.9301:39:1014800:42:5500:00:0000:00:00
230 3306FRANK LINARES DIAZ G. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:22:0724000:28:4518601:05:0636.8701:33:5127800:48:1600:00:0000:00:00
231 1688CARLES PUNSI RIBUGENTCLUB CICLISTA BANYOLESV1M02:22:118200:24:0331601:11:3933.5001:35:4222900:46:2900:00:0000:00:00
232 1155FELIX MARTINEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM02:22:1529400:30:1414101:03:5737.5301:34:1126800:48:0400:00:0000:00:00
233 540JOAN JUNCAROL REGUANTINDEPENDIENTEV2M02:22:1716000:26:4225901:07:5235.3601:34:3425900:47:4300:00:0000:00:00
234 5486DAVID URETA LOPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:22:2029700:30:1814801:04:0637.4401:34:2426300:47:5600:00:0000:00:00
235 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M02:22:2432200:31:1411401:02:5038.2001:34:0428000:48:2000:00:0000:00:00
236 3730XAVIER CARRERA NAVARROASS ESPORTIVA ROCKETSV1M02:22:3318000:27:1223401:06:5135.9001:34:0328600:48:3000:00:0000:00:00
237 3662SIMON BACKESCLUB NATACIO BANYOLESABM02:22:3629900:30:1927201:08:3734.9801:38:5617300:43:4000:00:0000:00:00
238 8012JOSE MANUEL RIVERA RÍOS LLICENCIA DE DIAV1M02:22:3831500:30:5120801:05:5436.4201:36:4521500:45:5300:00:0000:00:00
239 4941XAVIER CASORRAN SOLANOCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV2M02:22:4320800:27:5317901:04:5436.9801:32:4732100:49:5600:00:0000:00:00
240 8040JOSE ANTONIO PLAYÁN CLAVELLICENCIA DE DIAABM02:22:4522900:28:1720101:05:3936.5601:33:5629700:48:4900:00:0000:00:00
241 8006TONI PUIG CANALLLICENCIA DE DIAABM02:22:4717400:26:5923001:06:4535.9601:33:4430200:49:0300:00:0000:00:00
242 843AQUILINO BERDEJO LAZAROCCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:22:5433400:31:4520001:05:3636.5901:37:2120800:45:3300:00:0000:00:00
243 2804VICENTE BLASCO LUZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:22:5639600:35:2421701:06:1536.2301:41:399000:41:1700:00:0000:00:00
244 3715JAIME RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:22:5810500:24:5122801:06:4335.9701:31:3434900:51:2400:00:0000:00:00
245 3959ANNABEL NAVIO ROBLESCLUB NATACIO BANYOLESABF02:23:055300:23:0028501:09:2634.5701:32:2633600:50:3900:00:0000:00:00
246 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:23:1320400:27:3929201:10:1334.1801:37:5220200:45:2100:00:0000:00:00
247 3911RUBEN GARCIA MARTINCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:23:1528200:29:5616201:04:3337.1801:34:2929300:48:4600:00:0000:00:00
248 8004RAFAEL SANCHEZ PISTONLLICENCIA DE DIAV1M02:23:2419100:27:2424901:07:3435.5201:34:5828400:48:2600:00:0000:00:00
249 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑOC.N. BADALONAABM02:23:2426700:29:4128601:09:4034.4501:39:2118000:44:0300:00:0000:00:00
250 7034DAVID SANCHO MORENOLLICENCIA DE DIAABM02:23:3036500:33:1920901:05:5836.3801:39:1718500:44:1300:00:0000:00:00
251 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:24:1632100:31:1318401:05:0436.8901:36:1726500:47:5900:00:0000:00:00
252 2083PERE MALLAFRE GARCIAC.N. TARRACOABM02:24:2919500:27:2726701:08:2435.0901:35:5129100:48:3800:00:0000:00:00
253 1215CARLES VELASCO PERARNAUC.T. DEVOURING KILOMETERSABM02:24:3030500:30:3329301:10:1934.1301:40:5217100:43:3800:00:0000:00:00
254 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:24:3029200:30:1119701:05:3036.6401:35:4129800:48:4900:00:0000:00:00
255 4418RAÚL SALGUERO IGLESIASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:24:3836100:33:1020401:05:4436.5101:38:5421100:45:4400:00:0000:00:00
256 7021ALEIX CERVERA ARENASLLICENCIA DE DIAJNM02:24:4333000:31:3123601:06:5835.8401:38:2922400:46:1400:00:0000:00:00
257 7020JORDI MASSALLÉ JOSALLICENCIA DE DIAV1M02:24:4533100:31:3225801:07:4735.4101:39:1920500:45:2600:00:0000:00:00
258 8041JAVIER SOLDADO PRESUMIDOLLICENCIA DE DIAABM02:24:4721000:27:5428301:09:1734.6401:37:1125600:47:3600:00:0000:00:00
259 1510GORKA RODRIGUEZ SAN AGUSTC.E. KATOA BARCELONAV1M02:24:5939300:35:1122301:06:2536.1401:41:3616500:43:2300:00:0000:00:00
260 2476JOSE LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:25:0843200:41:3023101:06:4735.9401:48:171400:36:5100:00:0000:00:00
261 1217FRANCISCO JAVIER MORENO MC.E. NO TE PARESV1M02:25:0927100:29:4319101:05:2236.7201:35:0532300:50:0400:00:0000:00:00
262 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:25:1238500:34:3816701:04:4637.0601:39:2421300:45:4800:00:0000:00:00
263 3517CRISTINA SOLE MARCET3 TEAMABF02:25:1727900:29:4933601:12:3633.0601:42:2514200:42:5200:00:0000:00:00
264 3157ORIOL ANGULO ROIGTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:25:2739000:34:5327301:08:3834.9701:43:3111300:41:5600:00:0000:00:00
265 7048SERGIO DÍAZ GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAABM02:25:2938900:34:4827401:08:4734.8901:43:3511200:41:5400:00:0000:00:00
266 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M02:25:2917600:27:0329401:10:2234.1101:37:2526900:48:0400:00:0000:00:00
267 8013QUIM CIURANALLICENCIA DE DIAV2M02:25:3518400:27:1426501:08:2135.1101:35:3532200:50:0000:00:0000:00:00
268 3047AÏNA GÜELL LLURBACCT SALOU COSTA DAURADAABF02:25:4919700:27:2925201:07:3835.4901:35:0733800:50:4200:00:0000:00:00
269 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM02:25:5041700:36:4421001:06:0136.3501:42:4515600:43:0500:00:0000:00:00
270 2429MIGUEL DOMINGUEZ CARRIOTRI+9 EL MASNOUABM02:25:5531200:30:4719401:05:2936.6501:36:1631500:49:3900:00:0000:00:00
271 1682SERGIO GARCIA GILCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:26:0029600:30:1727601:08:5634.8201:39:1323600:46:4700:00:0000:00:00
272 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M02:26:1135100:32:4621301:06:0936.2801:38:5524900:47:1600:00:0000:00:00
273 5512GUILLEM ALVAREZ BUSTINSCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:26:1226100:29:3024401:07:1635.6801:36:4630700:49:2600:00:0000:00:00
274 4080MARIO PRIETO CONESACLUB NATACIO SITGESABM02:26:2427700:29:4822601:06:4036.0001:36:2832000:49:5600:00:0000:00:00
275 7023POL LLOVERAS CLAVELLLLICENCIA DE DIAABM02:26:2818500:27:1428701:09:4334.4301:36:5731100:49:3100:00:0000:00:00
276 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:26:4032300:31:1834201:12:5132.9401:44:0913000:42:3100:00:0000:00:00
277 7035MANUEL LOPEZ MARULLLLICENCIA DE DIAABM02:26:4421200:27:5729801:10:3534.0001:38:3227400:48:1200:00:0000:00:00
278 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:26:466300:23:1730701:11:2433.6101:34:4136300:52:0500:00:0000:00:00
279 3219SUSAGNA RODRIGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF02:26:4918100:27:1229601:10:3034.0401:37:4230400:49:0700:00:0000:00:00
280 2673ARIADNA GONZALEZ FUSTERC.N. BADALONAABF02:27:2027000:29:4232501:12:0633.2901:41:4820600:45:3200:00:0000:00:00
281 5104DESIREE VIDAL COMASC.N. BADALONAABF02:27:2027400:29:4632001:11:5333.3901:41:3921000:45:4100:00:0000:00:00
282 5427NICOLAS FRICOUCLUB NATACIO RUBIABM02:27:2917200:26:5630101:10:4733.9101:37:4331600:49:4600:00:0000:00:00
283 4927ANGEL DELGADO FERNANDEZINDEPENDIENTEABM02:27:3425700:29:2826001:07:5235.3601:37:2032700:50:1400:00:0000:00:00
284 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV2F02:28:0115000:26:0726901:08:2735.0601:34:3437700:53:2700:00:0000:00:00
285 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUABM02:28:0237800:34:0226301:07:5935.3001:42:0121800:46:0100:00:0000:00:00
286 745DANIEL VILLENA FRESQUETCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:28:1831300:30:4726601:08:2335.1001:39:1030600:49:0800:00:0000:00:00
287 5116CHRISTIAN RECODER SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:28:1926500:29:3528801:09:5734.3101:39:3229400:48:4700:00:0000:00:00
288 5531MIQUEL FERRÓN SOLÀC.N. VIC-ETBABM02:28:1921400:27:5921901:06:2136.1701:34:2038200:53:5900:00:0000:00:00
289 7045ABEL TRIOLA I PUIGDEVALLLLICENCIA DE DIAABM02:28:2732800:31:3137601:14:4832.0901:46:1911900:42:0800:00:0000:00:00
290 6062MIRIAM CATALAN GILC.E. RAYOTEAMABF02:28:5819900:27:3029501:10:2334.1001:37:5334600:51:0500:00:0000:00:00
291 1339MOISES COSTA BOSCHCLUB NATACIO BANYOLESV2M02:29:0921800:28:0127701:08:5734.8101:36:5836600:52:1100:00:0000:00:00
292 209XAVIER SANCHO GALLARTW3TRIBCNABM02:29:3229800:30:1930001:10:4433.9301:41:0328500:48:2900:00:0000:00:00
293 2567XAVIER CASAJOANA SANTANDRC.N. SABADELLJNM02:29:3519200:27:2531501:11:3933.5001:39:0433400:50:3100:00:0000:00:00
294 3136MIRIAM ARUMI DE DIOSC.E. MEDITERRANIV1F02:29:4333900:31:5629101:10:1134.2001:42:0725500:47:3600:00:0000:00:00
295 684GERARD FRANCH MARGARITINDEPENDIENTEABM02:29:4732500:31:2025101:07:3735.4901:38:5734100:50:5000:00:0000:00:00
296 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV3M02:29:5230700:30:4028401:09:2134.6101:40:0131800:49:5100:00:0000:00:00
297 6266LUCIA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF02:30:0228100:29:5531301:11:3333.5401:41:2828900:48:3400:00:0000:00:00
298 6141SERENA SERRA MASOTRANSTRIATLONABF02:30:0326900:29:4232801:12:0833.2701:41:5027600:48:1300:00:0000:00:00
299 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:30:0334900:32:3522401:06:2836.1101:39:0334300:51:0000:00:0000:00:00
300 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:30:0822500:28:1527001:08:2935.0501:36:4437600:53:2400:00:0000:00:00
301 8017ISMAEL SOLA ORTIGOSALLICENCIA DE DIAV1M02:30:1240000:35:4227101:08:3035.0401:44:1221700:46:0000:00:0000:00:00
302 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV2M02:30:2230900:30:4228001:09:1334.6701:39:5533200:50:2700:00:0000:00:00
303 2743LUIS CASADO ALCALDEI3 TRIATHLONV1M02:30:2932400:31:1926401:08:1635.1601:39:3534200:50:5400:00:0000:00:00
304 4370CARLOS DE MAYA SANCHEZPRAT TRIATLO 1994V1M02:30:3732900:31:3129901:10:4033.9601:42:1128200:48:2600:00:0000:00:00
305 5537MIQUEL BUSQUETS BADOSACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:30:497200:23:5131001:11:2633.6001:35:1739700:55:3200:00:0000:00:00
306 2765RUBÉN CABRERA GALLÉNTRI2WINV1M02:30:5030800:30:4032401:12:0033.3301:42:4027300:48:1000:00:0000:00:00
307 7040ENRIC CABARROCAS ILLALLICENCIA DE DIAV2M02:30:5730300:30:2722501:06:3836.0201:37:0538100:53:5200:00:0000:00:00
308 978PASCUAL COLLADO VALDESC.N. CATALUNYAV2M02:31:0222200:28:0930901:11:2533.6101:39:3435100:51:2800:00:0000:00:00
309 7029MIGUEL ANGEL PERALTA HERRLLICENCIA DE DIAV1M02:31:0526000:29:3035101:13:2032.7301:42:5027700:48:1500:00:0000:00:00
310 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ RIBERACLUB CICLISTA BANYOLESV2M02:31:0722700:28:1631801:11:5133.4001:40:0734400:51:0000:00:0000:00:00
311 3094ELENA PUEYO PUYUELOCLUB NATACIO BARCELONASUB23F02:31:0824700:29:0234401:12:5932.8801:42:0130500:49:0700:00:0000:00:00
312 2121MARC VALLMAJO MICALOCLUB NATACIO BANYOLESABM02:31:1143000:39:3425501:07:4235.4501:47:1617700:43:5500:00:0000:00:00
313 5510IGNASI LLOVET ROCAINDEPENDIENTEV1M02:31:1220200:27:3731901:11:5233.4001:39:2935600:51:4300:00:0000:00:00
314 225ARNAUD BASSONC.E. KATOA BARCELONAABM02:31:1923100:28:1933501:12:3433.0701:40:5333100:50:2600:00:0000:00:00
315 5055ALEX MUNTANE ORDOÑEZCLUB NATACIO SITGESABM02:31:2122100:28:0833301:12:2833.1201:40:3634000:50:4500:00:0000:00:00
316 305JOSEP MARIA TOMAS FIGUERACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:31:2532600:31:2133101:12:1933.1901:43:4026000:47:4500:00:0000:00:00
317 5015SILVIA BACH LOPEZSBR OPEN TEAMV1F02:31:4413500:25:4534101:12:4632.9801:38:3137500:53:1300:00:0000:00:00
318 4992LAURA BENEJAM BOUTINTGCBINNABF02:31:4717700:27:0537001:14:1232.3501:41:1733300:50:3000:00:0000:00:00
319 8037RAMON GAGO QUEROTRICAIV3M02:31:479900:24:4030601:11:2033.6401:36:0040100:55:4700:00:0000:00:00
320 3172JAVIER GUTIERREZ MARTINEZC.N. VIC-ETBABM02:31:59400:19:2333401:12:3233.0901:31:5541801:00:0400:00:0000:00:00
321 3547DAVID FONTANET BASSASC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:32:0512700:25:3837401:14:2832.2301:40:0636100:51:5900:00:0000:00:00
322 8022VICENTE ALEMANY HERNANDOLLICENCIA DE DIAV2M02:32:0826800:29:4236101:13:5132.5001:43:3329000:48:3500:00:0000:00:00
323 8028DANIEL LOPEZ GAVILANLLICENCIA DE DIAABM02:32:1137400:33:4330501:11:1033.7201:44:5325200:47:1800:00:0000:00:00
324 451ALFONS BLAS SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAV1M02:32:1625200:29:1223901:07:0535.7801:36:1740400:55:5900:00:0000:00:00
325 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M02:32:3320100:27:3630801:11:2433.6101:39:0037800:53:3300:00:0000:00:00
326 6276VERÓNICA CORRAL FIESTASC.E. RAYOTEAMV1F02:32:5523000:28:1836301:13:5232.4901:42:1033900:50:4500:00:0000:00:00
327 8030MARC FONT GIMENEZLLICENCIA DE DIAV1M02:32:5540900:36:2327501:08:5434.8301:45:1725700:47:3800:00:0000:00:00
328 8045JORDI LOPEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM02:32:5731700:31:0338001:15:1331.9101:46:1623300:46:4100:00:0000:00:00
329 1246RICART GARCIA SANCHEZC.N. VIC-ETBV1M02:33:0031100:30:4432901:12:1033.2601:42:5432400:50:0600:00:0000:00:00
330 7022NÚRIA BERTRAN I GRIFOLSLLICENCIA DE DIAABF02:33:0132700:31:3035401:13:2732.6801:44:5727000:48:0400:00:0000:00:00
331 4282LAIA SABATE MARQUEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1F02:33:0435900:33:0434301:12:5432.9201:45:5824400:47:0600:00:0000:00:00
332 4613RAFA MARTÍNEZ SANTOSTGCBINNABM02:33:0442600:38:5933201:12:2033.1801:51:1910300:41:4500:00:0000:00:00
333 8034ORIOL GARCIA BOSCHLLICENCIA DE DIAABM02:33:1235700:32:5532301:11:5833.3501:44:5327900:48:1900:00:0000:00:00
334 3555PAULA SCHMIDTI3 TRIATHLONV1F02:33:1636900:33:3839801:17:1031.1001:50:4812600:42:2800:00:0000:00:00
335 2914ALVARO HERRERA SUAREZC.N. TARRACOV1M02:33:3023500:28:3830301:11:0333.7801:39:4138000:53:4900:00:0000:00:00
336 7033ADRIANA OLIVARES TOROLLICENCIA DE DIAABF02:33:3321700:28:0135501:13:3232.6401:41:3336200:52:0000:00:0000:00:00
337 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M02:33:3931000:30:4334601:13:0832.8201:43:5131700:49:4800:00:0000:00:00
338 8024JOSE M MUÑOZ CUBOLLICENCIA DE DIAABM02:33:5221300:27:5831401:11:3333.5401:39:3138600:54:2100:00:0000:00:00
339 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM02:33:5634200:32:0339301:16:2831.3901:48:3120400:45:2500:00:0000:00:00
340 5274RUBEN FERNANDEZ MORENOC.N. BADALONAV1M02:34:0533800:31:5334901:13:1932.7301:45:1229900:48:5300:00:0000:00:00
341 3501MIRIAM CODINA CASTILLOC.N. BADALONAV1F02:34:0828400:30:0032201:11:5733.3601:41:5736700:52:1100:00:0000:00:00
342 2150EULALIA CALVERAS AUGETGCBINNV2F02:34:3439400:35:1236801:14:0632.3901:49:1820000:45:1600:00:0000:00:00
343 2651JAVIER COBOS FERNANDEZCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:34:3921100:27:5530201:10:5533.8401:38:5040200:55:4900:00:0000:00:00
344 5394BORJA HIDALGO TOCACLUB TRIATLO CORNELLAABM02:34:4933500:31:4738501:15:2631.8201:47:1325400:47:3600:00:0000:00:00
345 8038ERIC ALDAO MORELLOSTADIUM CASABLANCA-ALMOZASUB23M02:35:0333700:31:4835901:13:4932.5101:45:3730800:49:2600:00:0000:00:00
346 1346DAVID ANDRES ESTASENCLUB TRIATLO ATLESV2M02:35:0626200:29:3137701:14:5632.0301:44:2733500:50:3900:00:0000:00:00
347 5239ANTON SABATE NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:35:1535800:33:0440801:19:1830.2601:52:2214500:42:5300:00:0000:00:00
348 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M02:35:2926300:29:3335201:13:2032.7301:42:5337100:52:3600:00:0000:00:00
349 5451MIQUEL LOPEZ FONTALBACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:35:3636200:33:1435301:13:2132.7201:46:3530100:49:0100:00:0000:00:00
350 426FRANCISCO GARCIA LASHERASINDEPENDIENTEV2M02:35:5836700:33:2836001:13:4932.5101:47:1729200:48:4100:00:0000:00:00
351 7026PAU FIGUERES VINYALSLLICENCIA DE DIAABM02:36:0325600:29:2736701:14:0232.4201:43:2937000:52:3400:00:0000:00:00
352 7009EVA RAMIÓ BOSCHLLICENCIA DE DIAV1F02:36:1334100:32:0138201:15:1831.8701:47:1930000:48:5400:00:0000:00:00
353 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:36:1641400:36:3429001:10:1034.2001:46:4431200:49:3200:00:0000:00:00
354 1943ALBA GRACIA PAÑELLACLUB NATACIO SITGESABF02:36:2920900:27:5335701:13:3732.6001:41:3039500:54:5900:00:0000:00:00
355 8031MANEL HIDALGO CORTÉSLLICENCIA DE DIAV1M02:36:3440700:36:1632601:12:0633.2901:48:2227500:48:1200:00:0000:00:00
356 7012JOAN CARLES MARTINEZ CHINLLICENCIA DE DIAV1M02:36:4340200:36:0137301:14:2832.2301:50:2922500:46:1400:00:0000:00:00
357 5192ANDREA MEDRANO VICENTEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF02:37:0725300:29:1340001:17:2930.9701:46:4233000:50:2500:00:0000:00:00
358 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:37:0738600:34:4032701:12:0833.2701:46:4832800:50:1900:00:0000:00:00
359 8008JOSE MARIA SAN MARTIN SUÑLLICENCIA DE DIAABM02:37:0941200:36:3238401:15:2531.8201:51:5719800:45:1200:00:0000:00:00
360 6219MIRIAM EGIDO BAYODCLUB TRIATLO ATLESV1F02:37:3231900:31:0537501:14:3432.1901:45:3936000:51:5300:00:0000:00:00
361 7037MANEL MAINARLLICENCIA DE DIAABM02:37:5240800:36:1835601:13:3332.6301:49:5126600:48:0100:00:0000:00:00
362 7006SERGI MARQUEZ ANDREULLICENCIA DE DIAABM02:38:0030000:30:2230401:11:0933.7301:41:3140600:56:2900:00:0000:00:00
363 7017CAMILO GONZALEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM02:38:0440100:35:4632101:11:5733.3601:47:4332900:50:2100:00:0000:00:00
364 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F02:38:1235500:32:5334501:13:0632.8301:45:5936900:52:1300:00:0000:00:00
365 7013ORIOL MASSA GAYÀLLICENCIA DE DIAABM02:38:2234300:32:0433001:12:1633.2101:44:2038400:54:0200:00:0000:00:00
366 8033ALBERTO GONZALEZ MATELLICENCIA DE DIAABM02:38:2739100:34:5327801:09:0034.7801:43:5338800:54:3400:00:0000:00:00
367 7014JAVI SANTOS VENTURALLICENCIA DE DIAV1M02:38:3629500:30:1738901:15:3931.7301:45:5637200:52:4000:00:0000:00:00
368 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM02:38:4241000:36:3133901:12:4133.0201:49:1230900:49:3000:00:0000:00:00
369 5460SILVIA RIAL VILARFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:38:4416100:26:4239401:16:3131.3701:43:1339600:55:3100:00:0000:00:00
370 7047IGNACIO NUEZLLICENCIA DE DIAABM02:38:5142200:37:2138801:15:3931.7301:53:0021400:45:5100:00:0000:00:00
371 8039VÍCTOR GIMÉNEZ BAÑOSLLICENCIA DE DIAABM02:38:5741800:36:4829701:10:3534.0001:47:2335300:51:3400:00:0000:00:00
372 3642CARLA DELGADO GONZÁLEZCLUB NATACIO SITGESABF02:38:5939500:35:2031201:11:3233.5501:46:5236400:52:0700:00:0000:00:00
373 8014LAURA ESTHER RÍOS TORQUETLLICENCIA DE DIAV1F02:38:5939200:34:5838601:15:3731.7401:50:3528100:48:2400:00:0000:00:00
374 7039IMAI NESVARALLICENCIA DE DIAABF02:39:1222400:28:1438101:15:1531.8901:43:2939900:55:4300:00:0000:00:00
375 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M02:39:1333200:31:3434001:12:4133.0201:44:1539400:54:5800:00:0000:00:00
376 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:39:2641500:36:3833801:12:3733.0501:49:1532600:50:1100:00:0000:00:00
377 4872PEP PERAIRE SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANEST2M02:39:5333600:31:4735001:13:1932.7301:45:0639100:54:4700:00:0000:00:00
378 1214XAVIER MARTORELL RAMSCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M02:40:0628000:29:5228901:09:5734.3101:39:4942101:00:1700:00:0000:00:00
379 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F02:40:0736600:33:2538301:15:1831.8701:48:4335000:51:2400:00:0000:00:00
380 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCCT SALOU COSTA DAURADAABF02:40:0738400:34:2536601:14:0132.4301:48:2635400:51:4100:00:0000:00:00
381 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M02:40:1520700:27:5340601:18:1430.6801:46:0738500:54:0800:00:0000:00:00
382 4386JOSEP MARIA TAPIES PERRAMCLUB NATACIO MINORISAV2M02:40:2728500:30:0939701:17:0631.1301:47:1537400:53:1200:00:0000:00:00
383 2766PATRICIA MARTINEZ SOLETRANSTRIATLONABF02:40:4235600:32:5541301:19:5930.0101:52:5426100:47:4800:00:0000:00:00
384 3128JAIRO MURCIA CORTESC.E. MEDITERRANIV1M02:40:4838700:34:4336501:13:5632.4601:48:3936500:52:0900:00:0000:00:00
385 5054XAVIER ROCABERT PEREZ-POC.E. KATOA BARCELONAABM02:40:5437600:33:5039001:15:4431.6901:49:3434800:51:2000:00:0000:00:00
386 3436ALEX RATERA APARICIOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:41:0638100:34:1337901:15:0931.9401:49:2235700:51:4400:00:0000:00:00
387 7031ARNAU MACH RUFILLICENCIA DE DIAABM02:41:0741300:36:3334701:13:1532.7601:49:4834700:51:1900:00:0000:00:00
388 1050FRANCESC NAVARRO I PLATERC.N. MOLINS DE REIV2M02:41:3137500:33:4539601:17:0531.1401:50:5033700:50:4100:00:0000:00:00
389 7027ELOI GUELL PEREZLLICENCIA DE DIAABM02:41:4234500:32:0640401:17:4430.8701:49:5035900:51:5200:00:0000:00:00
390 7028GERARD CATEURA PLANALLICENCIA DE DIAABM02:41:4234000:31:5840501:17:5230.8201:49:5035800:51:5200:00:0000:00:00
391 958VICENTE VALERO SANCHEZCLUB TRIASME TRIATLOV2M02:41:4337300:33:4240901:19:2730.2101:53:0928800:48:3400:00:0000:00:00
392 4767CARLOS MALDONADO ESTEBANCLUB NATACIO SITGESV1M02:41:5436000:33:0940201:17:4430.8701:50:5334500:51:0100:00:0000:00:00
393 7036ALBA VAQUERO AULINALLICENCIA DE DIAV1F02:41:5737000:33:4036201:13:5232.4901:47:3238700:54:2500:00:0000:00:00
394 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F02:42:1230600:30:3441401:20:0629.9601:50:4035200:51:3200:00:0000:00:00
395 8025JORDI FARRÉS VILAVENDRELLLLICENCIA DE DIAABM02:42:2543100:41:1533701:12:3733.0501:53:5228700:48:3300:00:0000:00:00
396 7042DENIS PAROLA AYOGETXO TRIATLOI TALDEAABM02:42:458900:24:2031701:11:4033.4901:36:0042801:06:4500:00:0000:00:00
397 4699ALBERTO FERNANDEZ GAMEROC.E. NO TE PARESABM02:42:5932000:31:1139101:16:0631.5401:47:1739800:55:4200:00:0000:00:00
398 6138SARA DELPUEYO CASANOVAC.E. RAYOTEAMABF02:43:2928300:29:5839201:16:2131.4301:46:1940900:57:1000:00:0000:00:00
399 981RAMON BERNALDO GRAUCLUB TRIATLO SABADELLV3M02:43:4835400:32:5239501:16:5431.2101:49:4638300:54:0200:00:0000:00:00
400 5472TIM EHLERSCLUB NATACIO SITGESV1M02:44:0035200:32:4836901:14:1032.3601:46:5840800:57:0200:00:0000:00:00
401 5374DAVID DOMINGO LORENZOCLUB NATACIO SITGESV1M02:44:3438200:34:1538701:15:3831.7301:49:5339000:54:4100:00:0000:00:00
402 5503MAREIKE VOLLMERCLUB NATACIO SITGESV1F02:44:4541600:36:3934801:13:1832.7401:49:5739200:54:4800:00:0000:00:00
403 4578ROGER AVILES PAMIESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:45:0239900:35:4037201:14:2632.2401:50:0639300:54:5600:00:0000:00:00
404 3280ANTONIO TRIBALDOS HURTADC.T. PARETS DEL VALLESV1M02:45:1138300:34:2336401:13:5232.4901:48:1540700:56:5600:00:0000:00:00
405 4914NARCÍS BARTINA TGCBINNV1M02:45:1636800:33:2941001:19:3530.1601:53:0436800:52:1200:00:0000:00:00
406 8009EVA PEREZ TRUJILLOLLICENCIA DE DIAV1F02:45:4340300:36:0237801:15:0231.9901:51:0438900:54:3900:00:0000:00:00
407 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:47:3640500:36:1340301:17:4430.8701:53:5737900:53:3900:00:0000:00:00
408 5227LLUÍS GARCIA ASCASOINDEPENDIENTEV1M02:47:4428900:30:1039901:17:2231.0201:47:3241901:00:1200:00:0000:00:00
409 4999OSCAR NIETO RUIZC.E. NO TE PARESABM02:47:5942400:38:1441601:20:1429.9101:58:2831000:49:3100:00:0000:00:00
410 3254PEDRO NIETO GUIJARROC.E. NO TE PARESABM02:47:5937700:33:5935801:13:4332.5601:47:4242201:00:1700:00:0000:00:00
411 2797TONI FLORIACH I PUIGC.N. MATAROV2M02:48:5028700:30:1031101:11:2933.5701:41:3942901:07:1100:00:0000:00:00
412 5530JAN MARSAL MERCADERCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:49:2536300:33:1520601:05:4836.4701:39:0343101:10:2200:00:0000:00:00
413 6262REBECCA ROHDECLUB NATACIO SITGESV1F02:50:0241100:36:3137101:14:1432.3301:50:4541500:59:1700:00:0000:00:00
414 3978LAURA BALETA FARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF02:50:4937200:33:4240101:17:2930.9701:51:1141700:59:3800:00:0000:00:00
415 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M02:51:1042800:39:0942001:22:0929.2102:01:1831900:49:5200:00:0000:00:00
416 1950BEA RODRIGUEZ RODRIGUEZASS ESPORTIVA ROCKETSABF02:53:1142300:37:4142901:28:2727.1302:06:0824300:47:0300:00:0000:00:00
417 1684CARLOS FERNANDEZ MURILLOCLUB NATACIO SITGESV1M02:53:4337100:33:4141101:19:4730.0801:53:2842001:00:1500:00:0000:00:00
418 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F02:53:4736400:33:1942201:22:5528.9401:56:1441100:57:3300:00:0000:00:00
419 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M02:54:0840600:36:1541901:22:0729.2301:58:2240000:55:4600:00:0000:00:00
420 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV3M02:54:2126400:29:3540701:18:3430.5501:48:0942701:06:1200:00:0000:00:00
421 7018EMMA RIBA SANTURÉLLICENCIA DE DIAABF02:54:3034400:32:0542501:26:3327.7301:58:3840300:55:5200:00:0000:00:00
422 8046AMANDA CORSETTI ENDRIGHILLICENCIA DE DIAABF02:54:5640400:36:0541201:19:5830.0101:56:0341300:58:5300:00:0000:00:00
423 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSAV1M02:55:0242900:39:1742101:22:3729.0502:01:5437300:53:0800:00:0000:00:00
424 7038JESUS RODRIGUEZ CALVO-PARLLICENCIA DE DIAABM02:55:2139700:35:3441701:21:4829.3401:57:2241200:57:5900:00:0000:00:00
425 5025ROCIO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F02:56:1935000:32:4342701:27:1427.5101:59:5740500:56:2200:00:0000:00:00
426 8007IMMA ENRIQUEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1F02:58:1141900:36:5242301:23:4728.6502:00:3941000:57:3200:00:0000:00:00
427 4279FERNANDO GUERRICO GAZPIOCCT SALOU COSTA DAURADAV2M03:00:5742700:39:0441501:20:1129.9301:59:1542301:01:4200:00:0000:00:00
428 4087JACQUELINE CAMOS WIEWELTGCBINNV1F03:04:1542500:38:3242601:26:5027.6402:05:2241400:58:5300:00:0000:00:00
429 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDIENTEV2M03:04:2338000:34:1342801:27:4527.3502:01:5842401:02:2500:00:0000:00:00
430 5302DAVID MARTÍ CAMPMAJORTGCBINNV1M03:04:2443300:43:1041801:21:5629.2902:05:0641600:59:1800:00:0000:00:00
431 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M03:07:0442000:37:0542401:23:5328.6102:00:5842601:06:0600:00:0000:00:00
432 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV2F03:12:0442100:37:1443101:31:5626.1102:09:1042501:02:5400:00:0000:00:00
433 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F03:15:3438800:34:4743001:31:2526.2502:06:1243001:09:2200:00:0000:00:00


NF 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M00:00:00000:27:18001:03:4237.6801:31:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM00:00:00000:25:40001:02:2338.4701:28:03000:00:0000:00:0000:00:00
NF 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:00:00000:24:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3634MARÇAL PEDRENYC.E. TRIATLO PICORNELLV1M00:00:00000:23:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:00:00000:20:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M00:00:00000:27:16001:00:4839.4701:28:04000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2402LAURA SITJA XIVILLEC.E. KATOA BARCELONAABF00:00:00000:31:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1695CARLES SILVA SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:00:00000:27:01001:08:5334.8401:35:54000:00:0000:00:0000:00:00


DQ 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M02:01:38000:33:26000:42:4556.1401:16:11000:45:2700:00:0000:00:00
DQ 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M02:24:28000:31:15001:06:5135.9001:38:06000:46:2200:00:0000:00:00


NP 177ELOI MORAGUES PAÑELLACLUB TRIATLO CATALUNYAABM
NP 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATIC.N. CATALUNYAV3M
NP 3660GIORDANO MORALES CALVETC.E. NO TE PARESABM
NP 5517DAVID VIVAR LABRADORCLUB NATACIO BANYOLESV1M
NP 5745BERNAT BAS PUJOLS BAS PUJC.E. KATOA BARCELONAABM
NP 5959ARNAU NAJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M
NP 2658JOSE RAMON MOTA MORENOFLOR DE TRIATLOV1M
NP 3957JOAN SOL PUIGCLUB NATACIO CALDESABM
NP 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F
NP 4788JORGE GARCIA FERNANDEZC.N. TARRACOV1M
NP 7003LILI FERRER DOMINGUEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 7043IVAN OÑATE PRUAÑOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7044ALAIN BEYENSLLICENCIA DE DIAV2M
NP 8002SERGI REXACH VERGAYLLICENCIA DE DIAABM
NP 8003MANU MEJÍAS VÁZQUEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8010JAVIER LOPEZ FAZLLICENCIA DE DIAABM
NP 8018JORDI ROSET LLOBETLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8020LOLO RUIZ RUANO GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8021VERONICA AVILA LAGO LLICENCIA DE DIAABF
NP 8023ORIOL ALCARAZLLICENCIA DE DIAV2M
NP 8027XEVI MARI GIRONELLALLICENCIA DE DIAABM
NP 8032ENRIC RIVERA PEREGRINALLICENCIA DE DIASUB23M
NP 7010JOAQUIM BOSCH GUTIERREZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8047ALONSO FERNÁNDEZ MANZANERLLICENCIA DE DIAV1M
NP 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M
NP 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F
NP 7002TONI MOLINOS MARTOSLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7004SERGIO DEL RIO CABALLERLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7005ALBERTO CARRION GOMEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7007CARLOS VACA VIÑUELASLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7008CRISTIAN CORCOBADO MORENOLLICENCIA DE DIAABM
NP 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F
NP 4245DAVID BERROZPE RIVASCLUB TRIATLO BLANESABM
NP 4871SERGI NOGUERA ROCADEMBOSCCLUB TRIATLO LLUÇANESABM
NP 5157ANGEL MATA FARGATRI+9 EL MASNOUABM
NP 5173MARIA JORDA ESCODAC.N. MATAROV2F
NP 1351JACINT HITOS CARMONATRI+9 EL MASNOUABM
NP 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDIENTEV2M
NP 541FRANCESC PRAT VICENSCLUB NATACIO BANYOLESABM
NP 1840JESSICA URBANO MARTINEZCCT SALOU COSTA DAURADAABF
NP 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLOV2M
NP 1POL MOLINOS VILLALBALLICENCIA DE DIABENM
NP 1735MIGUEL RUBIO MEDINATRIATLO L´HOSPITALETABM
NP 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32