RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
246 443 433 8 2 1500 40 10 24 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 05:40:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO01:52:56
2300ALBERT PARREÑO SAMPER01:53:10
3493ANDRES EDUARDO DIAZ01:54:23

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:40:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13673MARC CUNYAT CARBALLAL01:52:28
22433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZ01:52:45
32462ARITZ RODRIGUEZ ALVAREZ 01:55:20

3. - CLUB NATACIO MINORISA - 05:43:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
13224GUILLEM MONTIEL MORENO01:50:48
22495PAU NOGUERA SALMERON01:52:48
3876MARC COMELLAS GONZALEZ02:00:14

4. - C.E.T. DISTANCE - 05:48:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1626ROBERT ZSOLT BUDAI01:54:37
23601PEDRO BALDANTONI01:57:01
31311LUCAS CHIRICO01:57:12

5. - FLOR DE TRIATLO - 05:53:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
14667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIAIN01:51:56
23466SERGI JURADO FOIX01:55:38
33982RAFA PRADO GARCIA02:05:59

6. - C.N. MATARO - 05:56:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12708VICENÇ CASTELLA SERRA01:58:09
2281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA01:58:20
3543ORIOL BRUGUERA SUPERVIA01:59:36

7. - C.E. RAYOTEAM - 05:57:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
11588NACHO VILLARRUEL 01:56:50
22911ADAN HIDALGO AGUILAR01:58:49
3809ORIOL PADROS VERA02:01:49

8. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 06:00:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15421RAUL MARTIN NUÑEZ01:58:43
2618RAUL LORENZO MASEDA02:00:08
35896SALVADOR GRAN ESTEVE02:01:24

9. - TGCBINN - 06:01:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET01:57:28
24388EUDALD BOSCH CARREIRAS02:00:20
32828XEVI GALLART GARANGOU02:03:14

10. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 06:03:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
13326SERGI SAEZ DAMAS01:59:01
25904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO02:00:40
35903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINO02:04:03

11. - CLUB NATACIO BARCELONA - 06:07:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
14775ALEX COSANO BOFILL02:02:02
24201BRU CALPE CAPELLADES02:02:26
3441DAVID BAELL OLIVERAS 02:03:17

12. - C.E. KATOA BARCELONA - 06:14:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR02:00:03
25234DAVID CASANOVAS FERRER02:06:16
31218HERIBERT CUBELLS I CUBELLS02:08:00

13. - CLUB NATACIO SITGES - 06:16:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13349LUCAS SAIED WITTROCK02:04:59
25110CRISTOBAL ALCOBA PEREZ02:05:03
34687FRANCISCO JESUS TOMAS CASTELLSAGUE02:06:31

14. - T3 TEAM - 06:19:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
14723EMILIO ROMERO FERNÁNDEZ02:02:53
24405OSCAR BARTOLOME LAFUENTE02:04:47
3213GUILLAUME CAMILLE GRATTE02:11:35

15. - G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG - 06:20:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11063ORIOL MAS ESPINALT01:59:10
21070JOAN GOMILA ANGLADA02:07:11
34810ISRAEL MARFIL FLORES02:13:50

16. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 06:21:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS02:02:50
21026CARLOS RESTOY SALMERON02:06:36
33090EDUARD GALLARDO MARTINEZ02:12:08

17. - C.A. IGUALADA - 06:25:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1182HECTOR COLOM CASASSANYES02:00:17
24429JORDI VIDAL VILASECA02:11:51
336CARLOS LARIOS JIMÉNEZ02:13:03

18. - C.N. VIC-ETB - 06:25:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1398ARNAU BELLAPART LAS HERAS02:00:46
23221RUBEN MASNOU RIBAS02:11:26
32707MARC VILA MIARONS02:13:25

19. - CLUB NATACIO BANYOLES - 06:27:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
15184XAVIER GARCIA COSTA02:08:57
24121GERARD ROMAGOS VILA02:09:13
3899ENRIC GUSSINYER  COMA02:09:19

20. - TRANSTRIATLON - 06:28:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13089IVAN SANCHEZ ALCARAZ02:04:26
2156LUCIANO FISCHER02:11:09
3372NICOLAS SAENZ BRIASCO02:12:54

21. - CLUB TRIATLO ATLES - 06:31:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
13334GREGORIO SAINZ PARDO02:05:25
22399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTET02:06:37
35191ORIOL PUJOL FONTS02:19:00

22. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 06:31:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
1937EDUARDO CAMPANARIO GALAN02:07:08
25499JORDI ALEMANY BARTOMEU02:09:43
32344ALEJANDRO SANCHEZ LIMON02:14:23

23. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 06:36:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15795CLARET ROSSET HIDALGO02:07:04
23353SERGI SANCHEZ GRAU02:13:12
3980ALBERTO RODRIGUEZ ESPINOSA02:15:59

24. - TRI+9 EL MASNOU - 06:36:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11698POL QUIÑONERO REIXACHS02:10:55
22183GERMAN GARROTE BORRULL02:11:58
35685SERGI PRADO GARCIA02:13:30

25. - CLUB TRIATLO SABADELL - 06:42:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES02:10:52
24534CARLOS CASTELLANO CARRASCO02:12:38
3163ENRIC ALTAYO VINYALS02:19:20

26. - C.E. NO TE PARES - 06:45:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA01:59:42
25476DAVID MOLINA SANCHEZ02:21:02
31217FRANCISCO JAVIER MORENO MERINO02:25:09

27. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 06:47:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
11180ADRIA ALCALA BECERRA02:04:00
22268GUILLEM ALCALA BECERRA02:20:51
33730XAVIER CARRERA NAVARRO02:22:33

28. - C.N. TARRACO - 06:47:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
14244ARNAU GOMEZ RECASENS02:14:24
21954PATRICIO GARCIA MARTINEZ02:16:10
35321MARC CAPARROS BONET02:16:55

29. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 06:48:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15676RAUL RUIZ JIMENEZ02:11:35
21552ALBERTO PRADOS CORREDOR02:13:19
33911RUBEN GARCIA MARTIN02:23:15

30. - C.N. BADALONA - 06:56:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14410ANGEL VALERA MUÑOZ02:16:12
22698ROGER PUIG ANTUNEZ02:16:32
35471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑO02:23:24

31. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 06:57:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES02:12:19
25486DAVID URETA LOPEZ02:22:20
32804VICENTE BLASCO LUZ02:22:56

32. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 06:58:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
15017ALEXANDRE ROMEO COMAS02:12:14
21539RUBEN CORPAS EXPOSITO02:21:44
34418RAÚL SALGUERO IGLESIAS02:24:38

33. - CLUB NATACIO RUBI - 07:04:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
12618EDUARD GONZALEZ GARCIA02:10:27
21585ANTONI VENTEO I FERNANDEZ02:26:46
35427NICOLAS FRICOU02:27:29

34. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 07:06:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
13312ALBERT LOPEZ MUÑOZ02:19:14
2989ROGER SEGUI SARDA02:21:46
32476JOSE LUIS CRUZ INFANTES02:25:08

35. - C.N. CATALUNYA - 07:55:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
13005JUAN PI MIRA02:29:52
2978PASCUAL COLLADO VALDES02:31:02
3969JOSEP LLUIS ARAN CATALAN02:54:08

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32