RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
246 443 433 8 2 1500 40 10 24 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:06:251500:21:0217601:04:5336.9901:25:557500:40:3000:00:0000:00:00
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF02:07:111700:21:0516801:04:4637.0601:25:519200:41:2000:00:0000:00:00
3 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:08:461600:21:0417301:04:5037.0201:25:5414100:42:5200:00:0000:00:00
4 77TXELL JARQUE PUJALSC.E. KATOA BARCELONASUB23F02:10:469200:24:2917701:04:5436.9801:29:239400:41:2300:00:0000:00:00
5 1839JULIA RAJA GUBAUC.N. MATAROJNF02:12:0211100:24:5915001:04:0837.4201:29:0714700:42:5500:00:0000:00:00
6 2627MARINA BURGAYA NOGALES C.E. KATOA BARCELONAABF02:12:0916800:26:5317201:04:4937.0301:31:427300:40:2700:00:0000:00:00
7 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F02:12:489500:24:3116401:04:3837.1301:29:0917200:43:3900:00:0000:00:00
8 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:15:1117300:26:5818301:05:0336.8901:32:0116100:43:1000:00:0000:00:00
9 1863BARBARA RUBIO FORCADAC.E. KATOA BARCELONAABF02:16:3213600:25:4921801:06:1736.2101:32:0618600:44:2600:00:0000:00:00
10 1960IVET FARRIOLS ARIMONTT3 TEAMABF02:16:419700:24:3417401:04:5137.0101:29:2525000:47:1600:00:0000:00:00
11 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:17:089600:24:3317501:04:5237.0001:29:2525800:47:4300:00:0000:00:00
12 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994ABF02:17:194700:22:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 47MERITXELL VELASCO AYGUASAC.E. KATOA BARCELONASUB23F02:17:534500:22:3128201:09:1434.6701:31:4522100:46:0800:00:0000:00:00
14 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF02:18:1312600:25:3726801:08:2635.0701:34:0318300:44:1000:00:0000:00:00
15 51NURIA GARCIA GINJAUMEC.E. KATOA BARCELONAABF02:19:2211400:25:0324201:07:0935.7401:32:1224600:47:1000:00:0000:00:00
16 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEC.E. KATOA BARCELONAJNF02:19:3511300:24:5926201:07:5835.3101:32:5723100:46:3800:00:0000:00:00
17 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F02:20:4616900:26:5324301:07:1435.7001:34:0723200:46:3900:00:0000:00:00
18 4295GEMMA ANGUERA SARRETCCT SALOU COSTA DAURADAABF02:21:1917500:27:0021401:06:1036.2701:33:1027200:48:0900:00:0000:00:00
19 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROCLUB NATACIO SITGESSUB23F02:21:4312200:25:2927901:09:0534.7401:34:3424500:47:0900:00:0000:00:00
20 5228BARBARA VASSILATOST3 TEAMV1F02:21:4417100:26:5625001:07:3735.4901:34:3324800:47:1100:00:0000:00:00
21 3959ANNABEL NAVIO ROBLESCLUB NATACIO BANYOLESABF02:23:055300:23:0028501:09:2634.5701:32:2633600:50:3900:00:0000:00:00
22 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:23:1320400:27:3929201:10:1334.1801:37:5220200:45:2100:00:0000:00:00
23 3517CRISTINA SOLE MARCET3 TEAMABF02:25:1727900:29:4933601:12:3633.0601:42:2514200:42:5200:00:0000:00:00
24 3047AÏNA GÜELL LLURBACCT SALOU COSTA DAURADAABF02:25:4919700:27:2925201:07:3835.4901:35:0733800:50:4200:00:0000:00:00
25 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:26:4032300:31:1834201:12:5132.9401:44:0913000:42:3100:00:0000:00:00
26 3219SUSAGNA RODRIGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF02:26:4918100:27:1229601:10:3034.0401:37:4230400:49:0700:00:0000:00:00
27 2673ARIADNA GONZALEZ FUSTERC.N. BADALONAABF02:27:2027000:29:4232501:12:0633.2901:41:4820600:45:3200:00:0000:00:00
28 5104DESIREE VIDAL COMASC.N. BADALONAABF02:27:2027400:29:4632001:11:5333.3901:41:3921000:45:4100:00:0000:00:00
29 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV2F02:28:0115000:26:0726901:08:2735.0601:34:3437700:53:2700:00:0000:00:00
30 6062MIRIAM CATALAN GILC.E. RAYOTEAMABF02:28:5819900:27:3029501:10:2334.1001:37:5334600:51:0500:00:0000:00:00
31 3136MIRIAM ARUMI DE DIOSC.E. MEDITERRANIV1F02:29:4333900:31:5629101:10:1134.2001:42:0725500:47:3600:00:0000:00:00
32 6266LUCIA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF02:30:0228100:29:5531301:11:3333.5401:41:2828900:48:3400:00:0000:00:00
33 6141SERENA SERRA MASOTRANSTRIATLONABF02:30:0326900:29:4232801:12:0833.2701:41:5027600:48:1300:00:0000:00:00
34 3094ELENA PUEYO PUYUELOCLUB NATACIO BARCELONASUB23F02:31:0824700:29:0234401:12:5932.8801:42:0130500:49:0700:00:0000:00:00
35 5015SILVIA BACH LOPEZSBR OPEN TEAMV1F02:31:4413500:25:4534101:12:4632.9801:38:3137500:53:1300:00:0000:00:00
36 4992LAURA BENEJAM BOUTINTGCBINNABF02:31:4717700:27:0537001:14:1232.3501:41:1733300:50:3000:00:0000:00:00
37 6276VERÓNICA CORRAL FIESTASC.E. RAYOTEAMV1F02:32:5523000:28:1836301:13:5232.4901:42:1033900:50:4500:00:0000:00:00
38 7022NÚRIA BERTRAN I GRIFOLSLLICENCIA DE DIAABF02:33:0132700:31:3035401:13:2732.6801:44:5727000:48:0400:00:0000:00:00
39 4282LAIA SABATE MARQUEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1F02:33:0435900:33:0434301:12:5432.9201:45:5824400:47:0600:00:0000:00:00
40 3555PAULA SCHMIDTI3 TRIATHLONV1F02:33:1636900:33:3839801:17:1031.1001:50:4812600:42:2800:00:0000:00:00
41 7033ADRIANA OLIVARES TOROLLICENCIA DE DIAABF02:33:3321700:28:0135501:13:3232.6401:41:3336200:52:0000:00:0000:00:00
42 3501MIRIAM CODINA CASTILLOC.N. BADALONAV1F02:34:0828400:30:0032201:11:5733.3601:41:5736700:52:1100:00:0000:00:00
43 2150EULALIA CALVERAS AUGETGCBINNV2F02:34:3439400:35:1236801:14:0632.3901:49:1820000:45:1600:00:0000:00:00
44 7009EVA RAMIÓ BOSCHLLICENCIA DE DIAV1F02:36:1334100:32:0138201:15:1831.8701:47:1930000:48:5400:00:0000:00:00
45 1943ALBA GRACIA PAÑELLACLUB NATACIO SITGESABF02:36:2920900:27:5335701:13:3732.6001:41:3039500:54:5900:00:0000:00:00
46 5192ANDREA MEDRANO VICENTEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF02:37:0725300:29:1340001:17:2930.9701:46:4233000:50:2500:00:0000:00:00
47 6219MIRIAM EGIDO BAYODCLUB TRIATLO ATLESV1F02:37:3231900:31:0537501:14:3432.1901:45:3936000:51:5300:00:0000:00:00
48 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F02:38:1235500:32:5334501:13:0632.8301:45:5936900:52:1300:00:0000:00:00
49 5460SILVIA RIAL VILARFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:38:4416100:26:4239401:16:3131.3701:43:1339600:55:3100:00:0000:00:00
50 3642CARLA DELGADO GONZÁLEZCLUB NATACIO SITGESABF02:38:5939500:35:2031201:11:3233.5501:46:5236400:52:0700:00:0000:00:00
51 8014LAURA ESTHER RÍOS TORQUETLLICENCIA DE DIAV1F02:38:5939200:34:5838601:15:3731.7401:50:3528100:48:2400:00:0000:00:00
52 7039IMAI NESVARALLICENCIA DE DIAABF02:39:1222400:28:1438101:15:1531.8901:43:2939900:55:4300:00:0000:00:00
53 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F02:40:0736600:33:2538301:15:1831.8701:48:4335000:51:2400:00:0000:00:00
54 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCCT SALOU COSTA DAURADAABF02:40:0738400:34:2536601:14:0132.4301:48:2635400:51:4100:00:0000:00:00
55 2766PATRICIA MARTINEZ SOLETRANSTRIATLONABF02:40:4235600:32:5541301:19:5930.0101:52:5426100:47:4800:00:0000:00:00
56 7036ALBA VAQUERO AULINALLICENCIA DE DIAV1F02:41:5737000:33:4036201:13:5232.4901:47:3238700:54:2500:00:0000:00:00
57 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F02:42:1230600:30:3441401:20:0629.9601:50:4035200:51:3200:00:0000:00:00
58 6138SARA DELPUEYO CASANOVAC.E. RAYOTEAMABF02:43:2928300:29:5839201:16:2131.4301:46:1940900:57:1000:00:0000:00:00
59 5503MAREIKE VOLLMERCLUB NATACIO SITGESV1F02:44:4541600:36:3934801:13:1832.7401:49:5739200:54:4800:00:0000:00:00
60 8009EVA PEREZ TRUJILLOLLICENCIA DE DIAV1F02:45:4340300:36:0237801:15:0231.9901:51:0438900:54:3900:00:0000:00:00
61 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:47:3640500:36:1340301:17:4430.8701:53:5737900:53:3900:00:0000:00:00
62 6262REBECCA ROHDECLUB NATACIO SITGESV1F02:50:0241100:36:3137101:14:1432.3301:50:4541500:59:1700:00:0000:00:00
63 3978LAURA BALETA FARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF02:50:4937200:33:4240101:17:2930.9701:51:1141700:59:3800:00:0000:00:00
64 1950BEA RODRIGUEZ RODRIGUEZASS ESPORTIVA ROCKETSABF02:53:1142300:37:4142901:28:2727.1302:06:0824300:47:0300:00:0000:00:00
65 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F02:53:4736400:33:1942201:22:5528.9401:56:1441100:57:3300:00:0000:00:00
66 7018EMMA RIBA SANTURÉLLICENCIA DE DIAABF02:54:3034400:32:0542501:26:3327.7301:58:3840300:55:5200:00:0000:00:00
67 8046AMANDA CORSETTI ENDRIGHILLICENCIA DE DIAABF02:54:5640400:36:0541201:19:5830.0101:56:0341300:58:5300:00:0000:00:00
68 5025ROCIO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F02:56:1935000:32:4342701:27:1427.5101:59:5740500:56:2200:00:0000:00:00
69 8007IMMA ENRIQUEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1F02:58:1141900:36:5242301:23:4728.6502:00:3941000:57:3200:00:0000:00:00
70 4087JACQUELINE CAMOS WIEWELTGCBINNV1F03:04:1542500:38:3242601:26:5027.6402:05:2241400:58:5300:00:0000:00:00
71 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV2F03:12:0442100:37:1443101:31:5626.1102:09:1042501:02:5400:00:0000:00:00
72 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F03:15:3438800:34:4743001:31:2526.2502:06:1243001:09:2200:00:0000:00:00


NF 2402LAURA SITJA XIVILLEC.E. KATOA BARCELONAABF00:00:00000:31:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F
NP 8021VERONICA AVILA LAGO LLICENCIA DE DIAABF
NP 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F
NP 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F
NP 5173MARIA JORDA ESCODAC.N. MATAROV2F
NP 1840JESSICA URBANO MARTINEZCCT SALOU COSTA DAURADAABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32