RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
443 433 8 2 1500 40 10 24 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIFLOR DE TRIATLOJNM01:51:56600:19:521700:57:5141.4901:17:43200:34:1300:00:0000:00:00
2 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISAJNM01:52:481100:20:47300:57:0142.0901:17:48600:35:0000:00:0000:00:00
3 4388EUDALD BOSCH CARREIRASTGCBINNJNM02:00:203200:21:503000:58:4840.8201:20:385900:39:4200:00:0000:00:00
4 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM02:02:024900:22:564700:59:2140.4401:22:176000:39:4500:00:0000:00:00
5 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROJNM02:07:1810400:24:487601:00:5939.3601:25:479900:41:3100:00:0000:00:00
6 4464MARC TEIXIDOR VILARASSACLUB NATACIO BANYOLESJNM02:10:1914300:25:5710101:02:2138.4901:28:1811500:42:0100:00:0000:00:00
7 8043ROGER MONTSERRATLLICENCIA DE DIAJNM02:11:3110300:24:4614201:03:5937.5101:28:4513500:42:4600:00:0000:00:00
8 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM02:12:4617800:27:079901:02:1538.5501:29:2216600:43:2400:00:0000:00:00
9 4244ARNAU GOMEZ RECASENSC.N. TARRACOJNM02:14:2413000:25:4113501:03:4837.6201:29:2919000:44:5500:00:0000:00:00
10 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM02:14:3413400:25:4310801:02:3738.3301:28:2022300:46:1400:00:0000:00:00
11 7019ALEX BARRAGANLLICENCIA DE DIAJNM02:20:4430400:30:3221101:06:0236.3501:36:3418400:44:1000:00:0000:00:00
12 7021ALEIX CERVERA ARENASLLICENCIA DE DIAJNM02:24:4333000:31:3123601:06:5835.8401:38:2922400:46:1400:00:0000:00:00
13 2567XAVIER CASAJOANA SANTANDRC.N. SABADELLJNM02:29:3519200:27:2531501:11:3933.5001:39:0433400:50:3100:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:50:48100:18:40700:57:1041.9801:15:50500:34:5800:00:0000:00:00
2 2462ARITZ RODRIGUEZ ALVAREZ PRAT TRIATLO 1994SUB23M01:55:20800:20:39900:57:1241.9601:17:512200:37:2900:00:0000:00:00
3 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M02:00:409400:24:302700:58:1541.2001:22:452600:37:5500:00:0000:00:00
4 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M02:02:267300:23:521300:57:1741.9001:21:099100:41:1700:00:0000:00:00
5 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSASUB23M02:02:507700:23:593900:59:1140.5501:23:105800:39:4000:00:0000:00:00
6 441DAVID BAELL OLIVERAS CLUB NATACIO BARCELONASUB23M02:03:177500:23:533600:59:0640.6101:22:596900:40:1800:00:0000:00:00
7 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M02:04:0314800:26:025300:59:3540.2801:25:373800:38:2600:00:0000:00:00
8 5281POL JIMENEZ CALULLPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:05:3415600:26:318401:01:3538.9701:28:062100:37:2800:00:0000:00:00
9 937EDUARDO CAMPANARIO GALANCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M02:07:0815300:26:2410401:02:2538.4501:28:493300:38:1900:00:0000:00:00
10 1070JOAN GOMILA ANGLADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M02:07:119300:24:308901:01:4538.8701:26:158200:40:5600:00:0000:00:00
11 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M02:07:153800:22:0712901:03:3837.7201:25:459700:41:3000:00:0000:00:00
12 4713AITOR NOVEILLO OTONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M02:07:3311500:25:0712701:03:2837.8201:28:354300:38:5800:00:0000:00:00
13 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M02:09:1320500:27:456701:00:1939.7901:28:048500:41:0900:00:0000:00:00
14 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M02:10:2722300:28:117901:01:2139.1201:29:328000:40:5500:00:0000:00:00
15 7024WERSY JAYSONLLICENCIA DE DIASUB23M02:11:5316400:26:509301:02:0238.6901:28:5215200:43:0100:00:0000:00:00
16 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M02:16:3023700:28:3817001:04:4837.0401:33:2615500:43:0400:00:0000:00:00
17 7015NIL TORRENTÀ ROURALLICENCIA DE DIASUB23M02:18:3325400:29:1624101:07:0835.7501:36:2412100:42:0900:00:0000:00:00
18 8038ERIC ALDAO MORELLOSTADIUM CASABLANCA-ALMOZASUB23M02:35:0333700:31:4835901:13:4932.5101:45:3730800:49:2600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M01:57:281300:20:482000:57:5541.4401:18:434200:38:4500:00:0000:00:00
2 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBV1M02:00:463900:22:104000:59:1240.5401:21:225300:39:2400:00:0000:00:00
3 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M02:01:001400:20:482100:57:5941.3901:18:4712200:42:1300:00:0000:00:00
4 4723EMILIO ROMERO FERNÁNDEZT3 TEAMV1M02:02:535500:23:014800:59:2440.4001:22:257400:40:2800:00:0000:00:00
5 282LLUIS LOPEZ CUADRADASC.N. MATAROV1M02:03:594000:22:166100:59:5540.0601:22:1110900:41:4800:00:0000:00:00
6 4405OSCAR BARTOLOME LAFUENTET3 TEAMV1M02:04:475400:23:005500:59:4140.2101:22:4111800:42:0600:00:0000:00:00
7 5110CRISTOBAL ALCOBA PEREZCLUB NATACIO SITGESV1M02:05:035700:23:0211201:02:4138.2901:25:435200:39:2000:00:0000:00:00
8 1579JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M02:05:381800:21:2212301:03:2137.8801:24:438100:40:5500:00:0000:00:00
9 3982RAFA PRADO GARCIAFLOR DE TRIATLOV1M02:05:5914700:26:005600:59:4240.2001:25:426800:40:1700:00:0000:00:00
10 3910CARLES MOLINER VILLAGRASACLUB VO2 TEAMV1M02:05:598300:24:035100:59:2640.3801:23:2912900:42:3000:00:0000:00:00
11 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M02:06:124800:22:565000:59:2640.3801:22:2217500:43:5000:00:0000:00:00
12 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M02:06:317600:23:593800:59:1140.5501:23:1016400:43:2100:00:0000:00:00
13 1026CARLOS RESTOY SALMERONC.N. TERRASSAV1M02:06:3616300:26:448801:01:4438.8801:28:283000:38:0800:00:0000:00:00
14 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:07:0412300:25:307001:00:3039.6701:26:008300:41:0400:00:0000:00:00
15 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M02:07:1613100:25:416801:00:2239.7601:26:038700:41:1300:00:0000:00:00
16 5184XAVIER GARCIA COSTACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:08:5719800:27:307301:00:4339.5301:28:137800:40:4400:00:0000:00:00
17 899ENRIC GUSSINYER  COMACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:09:196400:23:196901:00:2739.7001:23:4620700:45:3300:00:0000:00:00
18 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M02:10:479100:24:268001:01:2539.0801:25:5119100:44:5600:00:0000:00:00
19 156LUCIANO FISCHERTRANSTRIATLONV1M02:11:0912800:25:4010701:02:3038.4001:28:1015000:42:5900:00:0000:00:00
20 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M02:11:2615200:26:209701:02:1238.5901:28:3214600:42:5400:00:0000:00:00
21 213GUILLAUME CAMILLE GRATTET3 TEAMV1M02:11:3516500:26:5111901:03:0538.0401:29:5610200:41:3900:00:0000:00:00
22 8016OSCAR PASTOR IGLESIASLLICENCIA DE DIAV1M02:11:4418300:27:1314701:04:0437.4601:31:177100:40:2700:00:0000:00:00
23 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M02:11:588500:24:069501:02:0738.6401:26:1321200:45:4500:00:0000:00:00
24 5017ALEXANDRE ROMEO COMASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:12:1413300:25:4312801:03:3037.8001:29:1315300:43:0100:00:0000:00:00
25 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:12:1921900:28:028501:01:3538.9701:29:3713300:42:4200:00:0000:00:00
26 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M02:12:5424600:29:0011101:02:4038.3001:31:408800:41:1400:00:0000:00:00
27 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:13:329800:24:3813701:03:5537.5501:28:3319400:44:5900:00:0000:00:00
28 4810ISRAEL MARFIL FLORESG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:13:5020300:27:379401:02:0538.6601:29:4218200:44:0800:00:0000:00:00
29 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M02:13:554100:22:1724701:07:3135.5501:29:4818100:44:0700:00:0000:00:00
30 528JOSE MARIA CUADRADO CABELTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:14:3119400:27:2713001:03:3837.7201:31:0516700:43:2600:00:0000:00:00
31 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:14:3530200:30:2511701:03:0038.1001:33:258600:41:1000:00:0000:00:00
32 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M02:15:2614600:26:006000:59:5240.0901:25:5231300:49:3400:00:0000:00:00
33 5181JOSEP M ALMIÑANA MUNTANECLUB NATACIO SITGESV1M02:15:358600:24:0716101:04:3337.1801:28:4024000:46:5500:00:0000:00:00
34 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M02:16:1223800:28:4219001:05:1636.7701:33:5812300:42:1400:00:0000:00:00
35 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:16:2725900:29:2918801:05:1336.8001:34:4210500:41:4500:00:0000:00:00
36 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:16:3214400:25:5712201:03:1737.9201:29:1425100:47:1800:00:0000:00:00
37 8036DIEGO ZAFRILLA JIMENEZINDEPENDENTV1M02:16:4725000:29:0716901:04:4737.0501:33:5414400:42:5300:00:0000:00:00
38 2077JORDI IZQUIERDO MARTINEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:16:4824100:28:4718701:05:1236.8101:33:5913800:42:4900:00:0000:00:00
39 5393ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M02:17:0215100:26:2024801:07:3335.5301:33:5316000:43:0900:00:0000:00:00
40 8035RAIMON AMARO I PUJOLLLICENCIA DE DIAV1M02:17:1629100:30:1114301:03:5937.5101:34:1015900:43:0600:00:0000:00:00
41 2253JOSEP SANMARTÍ PUJOLCLUB NATACIO CALDESV1M02:17:174600:22:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 1006JORDI COMAS VILALTACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:17:4611200:24:5913101:03:4337.6701:28:4230300:49:0400:00:0000:00:00
43 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M02:18:0325500:29:1822901:06:4435.9601:36:0211600:42:0100:00:0000:00:00
44 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M02:18:2031800:31:0426101:07:5735.3201:39:015100:39:1900:00:0000:00:00
45 1080RAMON CASADEVALL SALACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:18:448700:24:0725301:07:3935.4801:31:4624200:46:5800:00:0000:00:00
46 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M02:18:4910200:24:4414001:03:5737.5301:28:4132500:50:0800:00:0000:00:00
47 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M02:19:0522600:28:1515101:04:1437.3601:32:2923000:46:3600:00:0000:00:00
48 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:19:2031400:30:4920201:05:4036.5501:36:2914000:42:5100:00:0000:00:00
49 4919ALBERT PLANAS MARTINEZESSENCIAL TRIATLOV1M02:19:3235300:32:4921201:06:0736.3001:38:567600:40:3600:00:0000:00:00
50 3281JOAN TARRATS BAGETCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:20:1413800:25:5219801:05:3436.6001:31:2629600:48:4800:00:0000:00:00
51 150ALBERTO CUARESMA ALVAREZTRIATLO JOVENT 79V1M02:20:1916700:26:5324001:07:0535.7801:33:5822700:46:2100:00:0000:00:00
52 7041JULIEN CHAREYRELLICENCIA DE DIAV1M02:20:2526600:29:3616301:04:3837.1301:34:1422200:46:1100:00:0000:00:00
53 2109CARLOS CARDERO GARCIAINDEPENDIENTEV1M02:20:4124200:28:5417801:04:5436.9801:33:4823900:46:5300:00:0000:00:00
54 8026ALBERTO PINTO GAÑANLLICENCIA DE DIAV1M02:21:5627300:29:4523301:06:4935.9201:36:3420300:45:2200:00:0000:00:00
55 1688CARLES PUNSI RIBUGENTCLUB CICLISTA BANYOLESV1M02:22:118200:24:0331601:11:3933.5001:35:4222900:46:2900:00:0000:00:00
56 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M02:22:2432200:31:1411401:02:5038.2001:34:0428000:48:2000:00:0000:00:00
57 3730XAVIER CARRERA NAVARROASS ESPORTIVA ROCKETSV1M02:22:3318000:27:1223401:06:5135.9001:34:0328600:48:3000:00:0000:00:00
58 8012JOSE MANUEL RIVERA RÍOS LLICENCIA DE DIAV1M02:22:3831500:30:5120801:05:5436.4201:36:4521500:45:5300:00:0000:00:00
59 2804VICENTE BLASCO LUZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:22:5639600:35:2421701:06:1536.2301:41:399000:41:1700:00:0000:00:00
60 3911RUBEN GARCIA MARTINCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:23:1528200:29:5616201:04:3337.1801:34:2929300:48:4600:00:0000:00:00
61 8004RAFAEL SANCHEZ PISTONLLICENCIA DE DIAV1M02:23:2419100:27:2424901:07:3435.5201:34:5828400:48:2600:00:0000:00:00
62 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:24:1632100:31:1318401:05:0436.8901:36:1726500:47:5900:00:0000:00:00
63 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:24:3029200:30:1119701:05:3036.6401:35:4129800:48:4900:00:0000:00:00
64 4418RAÚL SALGUERO IGLESIASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:24:3836100:33:1020401:05:4436.5101:38:5421100:45:4400:00:0000:00:00
65 7020JORDI MASSALLÉ JOSALLICENCIA DE DIAV1M02:24:4533100:31:3225801:07:4735.4101:39:1920500:45:2600:00:0000:00:00
66 1510GORKA RODRIGUEZ SAN AGUSTC.E. KATOA BARCELONAV1M02:24:5939300:35:1122301:06:2536.1401:41:3616500:43:2300:00:0000:00:00
67 2476JOSE LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:25:0843200:41:3023101:06:4735.9401:48:171400:36:5100:00:0000:00:00
68 1217FRANCISCO JAVIER MORENO MC.E. NO TE PARESV1M02:25:0927100:29:4319101:05:2236.7201:35:0532300:50:0400:00:0000:00:00
69 3157ORIOL ANGULO ROIGTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:25:2739000:34:5327301:08:3834.9701:43:3111300:41:5600:00:0000:00:00
70 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M02:26:1135100:32:4621301:06:0936.2801:38:5524900:47:1600:00:0000:00:00
71 5512GUILLEM ALVAREZ BUSTINSCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:26:1226100:29:3024401:07:1635.6801:36:4630700:49:2600:00:0000:00:00
72 745DANIEL VILLENA FRESQUETCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:28:1831300:30:4726601:08:2335.1001:39:1030600:49:0800:00:0000:00:00
73 5116CHRISTIAN RECODER SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:28:1926500:29:3528801:09:5734.3101:39:3229400:48:4700:00:0000:00:00
74 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:30:0334900:32:3522401:06:2836.1101:39:0334300:51:0000:00:0000:00:00
75 8017ISMAEL SOLA ORTIGOSALLICENCIA DE DIAV1M02:30:1240000:35:4227101:08:3035.0401:44:1221700:46:0000:00:0000:00:00
76 2743LUIS CASADO ALCALDEI3 TRIATHLONV1M02:30:2932400:31:1926401:08:1635.1601:39:3534200:50:5400:00:0000:00:00
77 4370CARLOS DE MAYA SANCHEZPRAT TRIATLO 1994V1M02:30:3732900:31:3129901:10:4033.9601:42:1128200:48:2600:00:0000:00:00
78 5537MIQUEL BUSQUETS BADOSACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:30:497200:23:5131001:11:2633.6001:35:1739700:55:3200:00:0000:00:00
79 2765RUBÉN CABRERA GALLÉNTRI2WINV1M02:30:5030800:30:4032401:12:0033.3301:42:4027300:48:1000:00:0000:00:00
80 7029MIGUEL ANGEL PERALTA HERRLLICENCIA DE DIAV1M02:31:0526000:29:3035101:13:2032.7301:42:5027700:48:1500:00:0000:00:00
81 5510IGNASI LLOVET ROCAINDEPENDIENTEV1M02:31:1220200:27:3731901:11:5233.4001:39:2935600:51:4300:00:0000:00:00
82 305JOSEP MARIA TOMAS FIGUERACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:31:2532600:31:2133101:12:1933.1901:43:4026000:47:4500:00:0000:00:00
83 451ALFONS BLAS SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAV1M02:32:1625200:29:1223901:07:0535.7801:36:1740400:55:5900:00:0000:00:00
84 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M02:32:3320100:27:3630801:11:2433.6101:39:0037800:53:3300:00:0000:00:00
85 8030MARC FONT GIMENEZLLICENCIA DE DIAV1M02:32:5540900:36:2327501:08:5434.8301:45:1725700:47:3800:00:0000:00:00
86 1246RICART GARCIA SANCHEZC.N. VIC-ETBV1M02:33:0031100:30:4432901:12:1033.2601:42:5432400:50:0600:00:0000:00:00
87 2914ALVARO HERRERA SUAREZC.N. TARRACOV1M02:33:3023500:28:3830301:11:0333.7801:39:4138000:53:4900:00:0000:00:00
88 5274RUBEN FERNANDEZ MORENOC.N. BADALONAV1M02:34:0533800:31:5334901:13:1932.7301:45:1229900:48:5300:00:0000:00:00
89 2651JAVIER COBOS FERNANDEZCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:34:3921100:27:5530201:10:5533.8401:38:5040200:55:4900:00:0000:00:00
90 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M02:35:2926300:29:3335201:13:2032.7301:42:5337100:52:3600:00:0000:00:00
91 5451MIQUEL LOPEZ FONTALBACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:35:3636200:33:1435301:13:2132.7201:46:3530100:49:0100:00:0000:00:00
92 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:36:1641400:36:3429001:10:1034.2001:46:4431200:49:3200:00:0000:00:00
93 8031MANEL HIDALGO CORTÉSLLICENCIA DE DIAV1M02:36:3440700:36:1632601:12:0633.2901:48:2227500:48:1200:00:0000:00:00
94 7012JOAN CARLES MARTINEZ CHINLLICENCIA DE DIAV1M02:36:4340200:36:0137301:14:2832.2301:50:2922500:46:1400:00:0000:00:00
95 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:37:0738600:34:4032701:12:0833.2701:46:4832800:50:1900:00:0000:00:00
96 7014JAVI SANTOS VENTURALLICENCIA DE DIAV1M02:38:3629500:30:1738901:15:3931.7301:45:5637200:52:4000:00:0000:00:00
97 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M02:40:1520700:27:5340601:18:1430.6801:46:0738500:54:0800:00:0000:00:00
98 3128JAIRO MURCIA CORTESC.E. MEDITERRANIV1M02:40:4838700:34:4336501:13:5632.4601:48:3936500:52:0900:00:0000:00:00
99 3436ALEX RATERA APARICIOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:41:0638100:34:1337901:15:0931.9401:49:2235700:51:4400:00:0000:00:00
100 4767CARLOS MALDONADO ESTEBANCLUB NATACIO SITGESV1M02:41:5436000:33:0940201:17:4430.8701:50:5334500:51:0100:00:0000:00:00
101 5472TIM EHLERSCLUB NATACIO SITGESV1M02:44:0035200:32:4836901:14:1032.3601:46:5840800:57:0200:00:0000:00:00
102 5374DAVID DOMINGO LORENZOCLUB NATACIO SITGESV1M02:44:3438200:34:1538701:15:3831.7301:49:5339000:54:4100:00:0000:00:00
103 4578ROGER AVILES PAMIESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:45:0239900:35:4037201:14:2632.2401:50:0639300:54:5600:00:0000:00:00
104 3280ANTONIO TRIBALDOS HURTADC.T. PARETS DEL VALLESV1M02:45:1138300:34:2336401:13:5232.4901:48:1540700:56:5600:00:0000:00:00
105 4914NARCÍS BARTINA TGCBINNV1M02:45:1636800:33:2941001:19:3530.1601:53:0436800:52:1200:00:0000:00:00
106 5227LLUÍS GARCIA ASCASOINDEPENDIENTEV1M02:47:4428900:30:1039901:17:2231.0201:47:3241901:00:1200:00:0000:00:00
107 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M02:51:1042800:39:0942001:22:0929.2102:01:1831900:49:5200:00:0000:00:00
108 1684CARLOS FERNANDEZ MURILLOCLUB NATACIO SITGESV1M02:53:4337100:33:4141101:19:4730.0801:53:2842001:00:1500:00:0000:00:00
109 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSAV1M02:55:0242900:39:1742101:22:3729.0502:01:5437300:53:0800:00:0000:00:00
110 5302DAVID MARTÍ CAMPMAJORTGCBINNV1M03:04:2443300:43:1041801:21:5629.2902:05:0641600:59:1800:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M01:58:205800:23:042900:58:2241.1201:21:261600:36:5400:00:0000:00:00
2 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M02:00:171200:20:478601:01:3538.9701:22:222500:37:5500:00:0000:00:00
3 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M02:03:463600:21:566601:00:1939.7901:22:159800:41:3100:00:0000:00:00
4 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M02:10:1115400:26:309101:01:5438.7701:28:2410700:41:4700:00:0000:00:00
5 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:10:5214500:25:5910201:02:2238.4801:28:2113100:42:3100:00:0000:00:00
6 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M02:12:1312900:25:4010601:02:3038.4001:28:1017900:44:0300:00:0000:00:00
7 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:13:1214000:25:556301:00:0639.9301:26:0124700:47:1100:00:0000:00:00
8 1954PATRICIO GARCIA MARTINEZC.N. TARRACOV2M02:16:1018900:27:2113201:03:4537.6501:31:0619600:45:0400:00:0000:00:00
9 552JUAN CARLOS GARCIA GALINDINDEPENDIENTEV2M02:17:1323300:28:2720501:05:4436.5101:34:1115400:43:0200:00:0000:00:00
10 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV2M02:17:5813700:25:4919201:05:2536.6901:31:1423400:46:4400:00:0000:00:00
11 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:19:3811600:25:0722101:06:2236.1601:31:2927100:48:0900:00:0000:00:00
12 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:19:5915900:26:4115801:04:3137.2001:31:1229500:48:4700:00:0000:00:00
13 540JOAN JUNCAROL REGUANTINDEPENDIENTEV2M02:22:1716000:26:4225901:07:5235.3601:34:3425900:47:4300:00:0000:00:00
14 4941XAVIER CASORRAN SOLANOCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV2M02:22:4320800:27:5317901:04:5436.9801:32:4732100:49:5600:00:0000:00:00
15 843AQUILINO BERDEJO LAZAROCCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:22:5433400:31:4520001:05:3636.5901:37:2120800:45:3300:00:0000:00:00
16 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M02:25:2917600:27:0329401:10:2234.1101:37:2526900:48:0400:00:0000:00:00
17 8013QUIM CIURANALLICENCIA DE DIAV2M02:25:3518400:27:1426501:08:2135.1101:35:3532200:50:0000:00:0000:00:00
18 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:26:466300:23:1730701:11:2433.6101:34:4136300:52:0500:00:0000:00:00
19 1339MOISES COSTA BOSCHCLUB NATACIO BANYOLESV2M02:29:0921800:28:0127701:08:5734.8101:36:5836600:52:1100:00:0000:00:00
20 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:30:0822500:28:1527001:08:2935.0501:36:4437600:53:2400:00:0000:00:00
21 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV2M02:30:2230900:30:4228001:09:1334.6701:39:5533200:50:2700:00:0000:00:00
22 7040ENRIC CABARROCAS ILLALLICENCIA DE DIAV2M02:30:5730300:30:2722501:06:3836.0201:37:0538100:53:5200:00:0000:00:00
23 978PASCUAL COLLADO VALDESC.N. CATALUNYAV2M02:31:0222200:28:0930901:11:2533.6101:39:3435100:51:2800:00:0000:00:00
24 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ RIBERACLUB CICLISTA BANYOLESV2M02:31:0722700:28:1631801:11:5133.4001:40:0734400:51:0000:00:0000:00:00
25 8022VICENTE ALEMANY HERNANDOLLICENCIA DE DIAV2M02:32:0826800:29:4236101:13:5132.5001:43:3329000:48:3500:00:0000:00:00
26 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M02:33:3931000:30:4334601:13:0832.8201:43:5131700:49:4800:00:0000:00:00
27 1346DAVID ANDRES ESTASENCLUB TRIATLO ATLESV2M02:35:0626200:29:3137701:14:5632.0301:44:2733500:50:3900:00:0000:00:00
28 5239ANTON SABATE NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:35:1535800:33:0440801:19:1830.2601:52:2214500:42:5300:00:0000:00:00
29 426FRANCISCO GARCIA LASHERASINDEPENDIENTEV2M02:35:5836700:33:2836001:13:4932.5101:47:1729200:48:4100:00:0000:00:00
30 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M02:39:1333200:31:3434001:12:4133.0201:44:1539400:54:5800:00:0000:00:00
31 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:39:2641500:36:3833801:12:3733.0501:49:1532600:50:1100:00:0000:00:00
32 1214XAVIER MARTORELL RAMSCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M02:40:0628000:29:5228901:09:5734.3101:39:4942101:00:1700:00:0000:00:00
33 4386JOSEP MARIA TAPIES PERRAMCLUB NATACIO MINORISAV2M02:40:2728500:30:0939701:17:0631.1301:47:1537400:53:1200:00:0000:00:00
34 1050FRANCESC NAVARRO I PLATERC.N. MOLINS DE REIV2M02:41:3137500:33:4539601:17:0531.1401:50:5033700:50:4100:00:0000:00:00
35 958VICENTE VALERO SANCHEZCLUB TRIASME TRIATLOV2M02:41:4337300:33:4240901:19:2730.2101:53:0928800:48:3400:00:0000:00:00
36 2797TONI FLORIACH I PUIGC.N. MATAROV2M02:48:5028700:30:1031101:11:2933.5701:41:3942901:07:1100:00:0000:00:00
37 4279FERNANDO GUERRICO GAZPIOCCT SALOU COSTA DAURADAV2M03:00:5742700:39:0441501:20:1129.9301:59:1542301:01:4200:00:0000:00:00
38 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDIENTEV2M03:04:2338000:34:1342801:27:4527.3502:01:5842401:02:2500:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M02:14:5411900:25:1318001:04:5636.9601:30:0918800:44:4500:00:0000:00:00
2 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV3M02:29:5230700:30:4028401:09:2134.6101:40:0131800:49:5100:00:0000:00:00
3 8037RAMON GAGO QUEROTRICAIV3M02:31:479900:24:4030601:11:2033.6401:36:0040100:55:4700:00:0000:00:00
4 981RAMON BERNALDO GRAUCLUB TRIATLO SABADELLV3M02:43:4835400:32:5239501:16:5431.2101:49:4638300:54:0200:00:0000:00:00
5 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M02:54:0840600:36:1541901:22:0729.2301:58:2240000:55:4600:00:0000:00:00
6 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV3M02:54:2126400:29:3540701:18:3430.5501:48:0942701:06:1200:00:0000:00:00
7 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M03:07:0442000:37:0542401:23:5328.6102:00:5842601:06:0600:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF02:07:111700:21:0516801:04:4637.0601:25:519200:41:2000:00:0000:00:00
2 1839JULIA RAJA GUBAUC.N. MATAROJNF02:12:0211100:24:5915001:04:0837.4201:29:0714700:42:5500:00:0000:00:00
3 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEC.E. KATOA BARCELONAJNF02:19:3511300:24:5926201:07:5835.3101:32:5723100:46:3800:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:08:461600:21:0417301:04:5037.0201:25:5414100:42:5200:00:0000:00:00
2 77TXELL JARQUE PUJALSC.E. KATOA BARCELONASUB23F02:10:469200:24:2917701:04:5436.9801:29:239400:41:2300:00:0000:00:00
3 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F02:12:489500:24:3116401:04:3837.1301:29:0917200:43:3900:00:0000:00:00
4 47MERITXELL VELASCO AYGUASAC.E. KATOA BARCELONASUB23F02:17:534500:22:3128201:09:1434.6701:31:4522100:46:0800:00:0000:00:00
5 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F02:20:4616900:26:5324301:07:1435.7001:34:0723200:46:3900:00:0000:00:00
6 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROCLUB NATACIO SITGESSUB23F02:21:4312200:25:2927901:09:0534.7401:34:3424500:47:0900:00:0000:00:00
7 3094ELENA PUEYO PUYUELOCLUB NATACIO BARCELONASUB23F02:31:0824700:29:0234401:12:5932.8801:42:0130500:49:0700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:17:089600:24:3317501:04:5237.0001:29:2525800:47:4300:00:0000:00:00
2 5228BARBARA VASSILATOST3 TEAMV1F02:21:4417100:26:5625001:07:3735.4901:34:3324800:47:1100:00:0000:00:00
3 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:26:4032300:31:1834201:12:5132.9401:44:0913000:42:3100:00:0000:00:00
4 3136MIRIAM ARUMI DE DIOSC.E. MEDITERRANIV1F02:29:4333900:31:5629101:10:1134.2001:42:0725500:47:3600:00:0000:00:00
5 5015SILVIA BACH LOPEZSBR OPEN TEAMV1F02:31:4413500:25:4534101:12:4632.9801:38:3137500:53:1300:00:0000:00:00
6 6276VERÓNICA CORRAL FIESTASC.E. RAYOTEAMV1F02:32:5523000:28:1836301:13:5232.4901:42:1033900:50:4500:00:0000:00:00
7 4282LAIA SABATE MARQUEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1F02:33:0435900:33:0434301:12:5432.9201:45:5824400:47:0600:00:0000:00:00
8 3555PAULA SCHMIDTI3 TRIATHLONV1F02:33:1636900:33:3839801:17:1031.1001:50:4812600:42:2800:00:0000:00:00
9 3501MIRIAM CODINA CASTILLOC.N. BADALONAV1F02:34:0828400:30:0032201:11:5733.3601:41:5736700:52:1100:00:0000:00:00
10 7009EVA RAMIÓ BOSCHLLICENCIA DE DIAV1F02:36:1334100:32:0138201:15:1831.8701:47:1930000:48:5400:00:0000:00:00
11 6219MIRIAM EGIDO BAYODCLUB TRIATLO ATLESV1F02:37:3231900:31:0537501:14:3432.1901:45:3936000:51:5300:00:0000:00:00
12 8014LAURA ESTHER RÍOS TORQUETLLICENCIA DE DIAV1F02:38:5939200:34:5838601:15:3731.7401:50:3528100:48:2400:00:0000:00:00
13 7036ALBA VAQUERO AULINALLICENCIA DE DIAV1F02:41:5737000:33:4036201:13:5232.4901:47:3238700:54:2500:00:0000:00:00
14 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F02:42:1230600:30:3441401:20:0629.9601:50:4035200:51:3200:00:0000:00:00
15 5503MAREIKE VOLLMERCLUB NATACIO SITGESV1F02:44:4541600:36:3934801:13:1832.7401:49:5739200:54:4800:00:0000:00:00
16 8009EVA PEREZ TRUJILLOLLICENCIA DE DIAV1F02:45:4340300:36:0237801:15:0231.9901:51:0438900:54:3900:00:0000:00:00
17 6262REBECCA ROHDECLUB NATACIO SITGESV1F02:50:0241100:36:3137101:14:1432.3301:50:4541500:59:1700:00:0000:00:00
18 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F02:53:4736400:33:1942201:22:5528.9401:56:1441100:57:3300:00:0000:00:00
19 8007IMMA ENRIQUEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1F02:58:1141900:36:5242301:23:4728.6502:00:3941000:57:3200:00:0000:00:00
20 4087JACQUELINE CAMOS WIEWELTGCBINNV1F03:04:1542500:38:3242601:26:5027.6402:05:2241400:58:5300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV2F02:28:0115000:26:0726901:08:2735.0601:34:3437700:53:2700:00:0000:00:00
2 2150EULALIA CALVERAS AUGETGCBINNV2F02:34:3439400:35:1236801:14:0632.3901:49:1820000:45:1600:00:0000:00:00
3 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F02:38:1235500:32:5334501:13:0632.8301:45:5936900:52:1300:00:0000:00:00
4 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F02:40:0736600:33:2538301:15:1831.8701:48:4335000:51:2400:00:0000:00:00
5 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:47:3640500:36:1340301:17:4430.8701:53:5737900:53:3900:00:0000:00:00
6 5025ROCIO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F02:56:1935000:32:4342701:27:1427.5101:59:5740500:56:2200:00:0000:00:00
7 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV2F03:12:0442100:37:1443101:31:5626.1102:09:1042501:02:5400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F03:15:3438800:34:4743001:31:2526.2502:06:1243001:09:2200:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM01:52:282300:21:281200:57:1441.9301:18:42100:33:4600:00:0000:00:00
2 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM01:52:451000:20:41500:57:0742.0201:17:48400:34:5700:00:0000:00:00
3 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:52:56700:20:38800:57:1241.9601:17:50700:35:0600:00:0000:00:00
4 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:53:10300:18:453300:59:0040.6801:17:45800:35:2500:00:0000:00:00
5 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:54:23500:19:432300:58:0641.3101:17:491300:36:3400:00:0000:00:00
6 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM01:54:372000:21:251000:57:1341.9501:18:381100:35:5900:00:0000:00:00
7 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:55:15200:18:414100:59:1340.5301:17:541900:37:2100:00:0000:00:00
8 3466SERGI JURADO FOIXFLOR DE TRIATLOABM01:55:382800:21:38100:56:5642.1501:18:341700:37:0400:00:0000:00:00
9 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM01:56:133700:21:563100:58:5140.7801:20:47900:35:2600:00:0000:00:00
10 1588NACHO VILLARRUEL C.E. RAYOTEAMABM01:56:502500:21:305700:59:4940.1201:21:191000:35:3100:00:0000:00:00
11 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM01:57:012200:21:27600:57:0941.9901:18:363500:38:2500:00:0000:00:00
12 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:57:122100:21:27400:57:0442.0601:18:314100:38:4100:00:0000:00:00
13 328MIQUEL SOLEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:57:256800:23:471400:57:1941.8701:21:061200:36:1900:00:0000:00:00
14 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:57:3610700:24:551900:57:5541.4401:22:50300:34:4600:00:0000:00:00
15 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.N. MATAROABM01:58:096900:23:471500:57:2941.7501:21:161500:36:5300:00:0000:00:00
16 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:58:43900:20:392400:58:0841.2801:18:476200:39:5600:00:0000:00:00
17 2911ADAN HIDALGO AGUILARC.E. RAYOTEAMABM01:58:496000:23:072200:58:0241.3601:21:092300:37:4000:00:0000:00:00
18 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:59:015200:22:592800:58:1541.2001:21:142400:37:4700:00:0000:00:00
19 1063ORIOL MAS ESPINALTG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:59:102700:21:364600:59:2040.4501:20:563200:38:1400:00:0000:00:00
20 844DANIEL LUCENA BUSTOSC.E.T. DISTANCEABM01:59:153300:21:514900:59:2440.4001:21:152700:38:0000:00:0000:00:00
21 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:59:367800:24:001100:57:1341.9501:21:133400:38:2300:00:0000:00:00
22 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:59:426600:23:241800:57:5241.4701:21:163700:38:2600:00:0000:00:00
23 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:59:425600:23:022500:58:0841.2801:21:103900:38:3200:00:0000:00:00
24 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM02:00:032900:21:473400:59:0340.6401:20:504800:39:1300:00:0000:00:00
25 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM02:00:083100:21:503700:59:0840.5901:20:584600:39:1000:00:0000:00:00
26 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM02:00:143500:21:546501:00:1439.8501:22:082900:38:0600:00:0000:00:00
27 460IHOR PRISSIAJNYINAN OLIVERAS TEAMABM02:00:253400:21:527801:01:0939.2501:23:012000:37:2400:00:0000:00:00
28 1179ALBERT BONILLA SOLERNAN OLIVERAS TEAMABM02:01:103000:21:494500:59:1740.4801:21:066400:40:0400:00:0000:00:00
29 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAABM02:01:248100:24:02200:56:5642.1501:20:587000:40:2600:00:0000:00:00
30 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM02:01:497400:23:521600:57:4441.5701:21:366500:40:1300:00:0000:00:00
31 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM02:02:247900:24:013200:58:5540.7401:22:565400:39:2800:00:0000:00:00
32 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM02:03:147100:23:505200:59:2840.3601:23:186300:39:5600:00:0000:00:00
33 1180ADRIA ALCALA BECERRAASS ESPORTIVA ROCKETSABM02:04:0014100:25:555800:59:5140.1001:25:463100:38:1400:00:0000:00:00
34 1917OLEGUER BOSCH CARREIRASTGCBINNABM02:04:172400:21:285400:59:3640.2701:21:0416300:43:1300:00:0000:00:00
35 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM02:04:268400:24:053500:59:0540.6201:23:108900:41:1600:00:0000:00:00
36 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. RAYOTEAMABM02:04:5310100:24:417201:00:3539.6101:25:165700:39:3700:00:0000:00:00
37 3349LUCAS SAIED WITTROCKCLUB NATACIO SITGESABM02:04:5915500:26:314400:59:1740.4801:25:484700:39:1100:00:0000:00:00
38 944MARC BUSQUETS SANSTEAM TRIRELAYABM02:05:171900:21:2410301:02:2438.4601:23:489600:41:2900:00:0000:00:00
39 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLO ATLESABM02:05:258000:24:014200:59:1640.4901:23:1712000:42:0800:00:0000:00:00
40 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM02:05:472600:21:334300:59:1640.4901:20:4919200:44:5800:00:0000:00:00
41 5519XAVIER VILLASEVIL PAUTGCBINNABM02:06:126100:23:1612501:03:2337.8601:26:395600:39:3300:00:0000:00:00
42 5234DAVID CASANOVAS FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM02:06:165100:22:5811801:03:0238.0801:26:006700:40:1600:00:0000:00:00
43 8015ARNAU CANET BILBAIOLLICENCIA DE DIAABM02:06:3110600:24:519601:02:1138.6001:27:025500:39:2900:00:0000:00:00
44 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM02:06:376500:23:232600:58:1341.2301:21:3619500:45:0100:00:0000:00:00
45 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETCLUB TRIATLO ATLESABM02:06:3710000:24:407101:00:3539.6101:25:159300:41:2200:00:0000:00:00
46 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM02:07:2812400:25:3411301:02:4638.2401:28:204500:39:0800:00:0000:00:00
47 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM02:07:3513200:25:416401:00:0739.9201:25:4810600:41:4700:00:0000:00:00
48 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM02:07:4015700:26:389201:02:0038.7101:28:384400:39:0200:00:0000:00:00
49 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM02:08:0023600:28:387401:00:4839.4701:29:264000:38:3400:00:0000:00:00
50 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:08:4714900:26:045900:59:5240.0901:25:5613900:42:5100:00:0000:00:00
51 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM02:09:066200:23:1610901:02:3838.3201:25:5416200:43:1200:00:0000:00:00
52 7025ALBERT COROMINAS BERTRANLLICENCIA DE DIAABM02:09:384400:22:267501:00:4839.4701:23:1422800:46:2400:00:0000:00:00
53 7016JOSE ANTÚNEZLLICENCIA DE DIAABM02:09:414300:22:2615401:04:1937.3201:26:4514900:42:5600:00:0000:00:00
54 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:09:4224900:29:039801:02:1338.5701:31:163600:38:2600:00:0000:00:00
55 5499JORDI ALEMANY BARTOMEUCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:09:437000:23:4917101:04:4837.0401:28:378400:41:0600:00:0000:00:00
56 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM02:09:4610800:24:567701:01:0239.3201:25:5817400:43:4800:00:0000:00:00
57 1698POL QUIÑONERO REIXACHSTRI+9 EL MASNOUABM02:10:5510900:24:578201:01:3139.0101:26:2818700:44:2700:00:0000:00:00
58 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM02:11:1528600:30:0913601:03:5437.5601:34:031800:37:1200:00:0000:00:00
59 7030JORDI BAIXES PEREALLICENCIA DE DIAABM02:11:2515800:26:4122701:06:4135.9901:33:222800:38:0300:00:0000:00:00
60 8019ÀLEX GÓMEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABM02:11:3120600:27:4915501:04:2437.2701:32:135000:39:1800:00:0000:00:00
61 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:11:355000:22:5612401:03:2237.8701:26:1820100:45:1700:00:0000:00:00
62 2017SERGIO CARA QUEROC.T. PARETS DEL VALLESABM02:11:3819000:27:2311001:02:3838.3201:30:0110100:41:3700:00:0000:00:00
63 4283IVAN GARCIA FERNANDEZVILADECANS TRIATLOABM02:11:509000:24:2516001:04:3237.1901:28:5714300:42:5300:00:0000:00:00
64 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM02:11:5119600:27:2813901:03:5637.5401:31:247200:40:2700:00:0000:00:00
65 1753ALAN SALVADOR RODRIGUEZINDEPENDIENTEABM02:11:5217000:26:559001:01:5138.8001:28:4615800:43:0600:00:0000:00:00
66 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:11:5312500:25:356201:00:0339.9701:25:3822600:46:1500:00:0000:00:00
67 1403JORDI FORTIA BATALLETGCBINNABM02:12:0216200:26:4310001:02:1838.5201:29:0115100:43:0100:00:0000:00:00
68 3090EDUARD GALLARDO MARTINEZC.N. TERRASSAABM02:12:0821500:28:0012101:03:1437.9501:31:147900:40:5400:00:0000:00:00
69 2497VICTOR HERNANDEZ ROMEROC.E. KATOA BARCELONAABM02:12:2622000:28:048301:01:3438.9801:29:3813700:42:4800:00:0000:00:00
70 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM02:12:388800:24:1022201:06:2436.1401:30:3411700:42:0400:00:0000:00:00
71 8044MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOTRITRAIN4YOU O2-CABBERTYABM02:12:4911700:25:098701:01:3738.9501:26:4621900:46:0300:00:0000:00:00
72 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM02:13:0324800:29:0210501:02:2538.4501:31:2710000:41:3600:00:0000:00:00
73 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:13:1919300:27:2613801:03:5537.5501:31:2111400:41:5800:00:0000:00:00
74 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM02:13:2522800:28:1718901:05:1336.8001:33:306100:39:5500:00:0000:00:00
75 5771MARC RIBO AVILACCT SALOU COSTA DAURADAABM02:13:2529000:30:1114501:04:0137.4901:34:124900:39:1300:00:0000:00:00
76 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM02:13:3020000:27:3615601:04:2837.2301:32:049500:41:2600:00:0000:00:00
77 2413MARC SERRA MARIMONC.N. VIC-ETBABM02:13:3218700:27:1815701:04:2937.2201:31:4710400:41:4500:00:0000:00:00
78 8029RAÜL COCA GARCÍA LLICENCIA DE DIAABM02:13:5612100:25:2213401:03:4737.6301:29:0918900:44:4700:00:0000:00:00
79 5330LLUIS CRIADO RUEDACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:14:1011000:24:5714401:04:0037.5001:28:5719900:45:1300:00:0000:00:00
80 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:14:2323900:28:4411601:02:5338.1701:31:3713600:42:4600:00:0000:00:00
81 566RUBEN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM02:14:3011800:25:1013301:03:4637.6401:28:5620900:45:3400:00:0000:00:00
82 2439MARC MOLINA ROIGCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:15:0324500:28:5712601:03:2337.8601:32:2013400:42:4300:00:0000:00:00
83 8042GUILLEM FARRE VILLENALLICENCIA DE DIAABM02:15:1912000:25:1521501:06:1236.2501:31:2717600:43:5200:00:0000:00:00
84 7011ALBERT GRATACOS GRAULLICENCIA DE DIAABM02:15:5013900:25:5312001:03:0538.0401:28:5823800:46:5200:00:0000:00:00
85 4193MARTI LLOP SAUQUE VILACLUB PROAMABM02:15:5327200:29:4315301:04:1937.3201:34:0211100:41:5100:00:0000:00:00
86 980ALBERTO RODRIGUEZ ESPINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:15:5925800:29:2816601:04:4337.0801:34:1111000:41:4800:00:0000:00:00
87 4300XEVI ROURA GAROLERACLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:16:1821600:28:0020701:05:4936.4601:33:4912700:42:2900:00:0000:00:00
88 3653DAVID RUIZ MESACLUB NATACIO SITGESABM02:16:3018200:27:138101:01:2639.0701:28:3926200:47:5100:00:0000:00:00
89 5321MARC CAPARROS BONETC.N. TARRACOABM02:16:5523200:28:2218501:05:0536.8801:33:2716900:43:2800:00:0000:00:00
90 519JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM02:17:025900:23:0619501:05:3036.6401:28:3628300:48:2600:00:0000:00:00
91 8001MARIO PUERTALLICENCIA DE DIAABM02:17:1716600:26:5224501:07:2035.6401:34:1215700:43:0500:00:0000:00:00
92 3024FRANCISCO JAVIER VEGA GUECLUB TRIATLO CORNELLAABM02:17:2418600:27:1714601:04:0237.4801:31:1922000:46:0500:00:0000:00:00
93 4815CARLOS MORRONDO CERVEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM02:17:3218800:27:2025601:07:4235.4501:35:0212800:42:3000:00:0000:00:00
94 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM02:17:3825100:29:0818201:04:5736.9501:34:0517000:43:3300:00:0000:00:00
95 4911JOAN AMETLLER SERRAC.N. MATAROABM02:18:3624300:28:5521601:06:1436.2401:35:0916800:43:2700:00:0000:00:00
96 5191ORIOL PUJOL FONTSCLUB TRIATLO ATLESABM02:19:0024400:28:5518101:04:5636.9601:33:5119700:45:0900:00:0000:00:00
97 5326CHRISTOPHER ROSSA JOELFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:19:0037900:34:0616501:04:4037.1101:38:466600:40:1400:00:0000:00:00
98 3312ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:19:1427800:29:4823701:07:0135.8101:36:4912400:42:2500:00:0000:00:00
99 2465SERGI FERNANDEZ RODRIGUEZC.E. CERDANYOLA A.T.ABM02:19:5723400:28:3019601:05:3036.6401:34:0021600:45:5700:00:0000:00:00
100 4734DAVID AUBERT I BATLLEG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:20:376700:23:2628101:09:1434.6701:32:4026400:47:5700:00:0000:00:00
101 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:20:4631600:31:0011501:02:5138.1901:33:5124100:46:5500:00:0000:00:00
102 2268GUILLEM ALCALA BECERRAASS ESPORTIVA ROCKETSABM02:20:5117900:27:0720301:05:4236.5301:32:4926700:48:0200:00:0000:00:00
103 5528NACHO LOZANO RIUSCLUB NATACIO BARCELONAABM02:20:5327500:29:4615201:04:1837.3301:34:0423700:46:4900:00:0000:00:00
104 8005PAU PALOMER VILALLICENCIA DE DIAABM02:20:5914200:25:5619301:05:2536.6901:31:2131400:49:3800:00:0000:00:00
105 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM02:21:0228800:30:1014901:04:0737.4301:34:1723500:46:4500:00:0000:00:00
106 3826ANTONI JANDULA NOGUERACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:21:054200:22:1923801:07:0435.7901:29:2335500:51:4200:00:0000:00:00
107 3259CARLOS PERALES REYC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM02:21:2534700:32:1424601:07:2335.6201:39:3710800:41:4800:00:0000:00:00
108 8011NOEL LIMOSO GIOLLLICENCIA DE DIAABM02:21:2634600:32:0723501:06:5435.8701:39:0112500:42:2500:00:0000:00:00
109 231SERGI MARTI CERA W3TRIBCNABM02:21:4127600:29:4715901:04:3137.2001:34:1825300:47:2300:00:0000:00:00
110 1539RUBEN CORPAS EXPOSITOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:21:4430100:30:2322001:06:2236.1601:36:4519300:44:5900:00:0000:00:00
111 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:21:4639800:35:3419901:05:3536.5901:41:097700:40:3700:00:0000:00:00
112 1076JORDI MARTI SAN JOSEC.E. RAYOTEAMABM02:21:5129300:30:1225401:07:4135.4601:37:5317800:43:5800:00:0000:00:00
113 7032TOMMAS SERRANOLLICENCIA DE DIAABM02:22:0333300:31:4225701:07:4635.4201:39:2813200:42:3500:00:0000:00:00
114 7046SERGI MATÓ FERRERLLICENCIA DE DIAABM02:22:0534800:32:2223201:06:4835.9301:39:1014800:42:5500:00:0000:00:00
115 3306FRANK LINARES DIAZ G. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:22:0724000:28:4518601:05:0636.8701:33:5127800:48:1600:00:0000:00:00
116 1155FELIX MARTINEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM02:22:1529400:30:1414101:03:5737.5301:34:1126800:48:0400:00:0000:00:00
117 5486DAVID URETA LOPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:22:2029700:30:1814801:04:0637.4401:34:2426300:47:5600:00:0000:00:00
118 3662SIMON BACKESCLUB NATACIO BANYOLESABM02:22:3629900:30:1927201:08:3734.9801:38:5617300:43:4000:00:0000:00:00
119 8040JOSE ANTONIO PLAYÁN CLAVELLICENCIA DE DIAABM02:22:4522900:28:1720101:05:3936.5601:33:5629700:48:4900:00:0000:00:00
120 8006TONI PUIG CANALLLICENCIA DE DIAABM02:22:4717400:26:5923001:06:4535.9601:33:4430200:49:0300:00:0000:00:00
121 3715JAIME RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:22:5810500:24:5122801:06:4335.9701:31:3434900:51:2400:00:0000:00:00
122 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑOC.N. BADALONAABM02:23:2426700:29:4128601:09:4034.4501:39:2118000:44:0300:00:0000:00:00
123 7034DAVID SANCHO MORENOLLICENCIA DE DIAABM02:23:3036500:33:1920901:05:5836.3801:39:1718500:44:1300:00:0000:00:00
124 2083PERE MALLAFRE GARCIAC.N. TARRACOABM02:24:2919500:27:2726701:08:2435.0901:35:5129100:48:3800:00:0000:00:00
125 1215CARLES VELASCO PERARNAUC.T. DEVOURING KILOMETERSABM02:24:3030500:30:3329301:10:1934.1301:40:5217100:43:3800:00:0000:00:00
126 8041JAVIER SOLDADO PRESUMIDOLLICENCIA DE DIAABM02:24:4721000:27:5428301:09:1734.6401:37:1125600:47:3600:00:0000:00:00
127 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:25:1238500:34:3816701:04:4637.0601:39:2421300:45:4800:00:0000:00:00
128 7048SERGIO DÍAZ GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAABM02:25:2938900:34:4827401:08:4734.8901:43:3511200:41:5400:00:0000:00:00
129 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM02:25:5041700:36:4421001:06:0136.3501:42:4515600:43:0500:00:0000:00:00
130 2429MIGUEL DOMINGUEZ CARRIOTRI+9 EL MASNOUABM02:25:5531200:30:4719401:05:2936.6501:36:1631500:49:3900:00:0000:00:00
131 1682SERGIO GARCIA GILCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:26:0029600:30:1727601:08:5634.8201:39:1323600:46:4700:00:0000:00:00
132 4080MARIO PRIETO CONESACLUB NATACIO SITGESABM02:26:2427700:29:4822601:06:4036.0001:36:2832000:49:5600:00:0000:00:00
133 7023POL LLOVERAS CLAVELLLLICENCIA DE DIAABM02:26:2818500:27:1428701:09:4334.4301:36:5731100:49:3100:00:0000:00:00
134 7035MANUEL LOPEZ MARULLLLICENCIA DE DIAABM02:26:4421200:27:5729801:10:3534.0001:38:3227400:48:1200:00:0000:00:00
135 5427NICOLAS FRICOUCLUB NATACIO RUBIABM02:27:2917200:26:5630101:10:4733.9101:37:4331600:49:4600:00:0000:00:00
136 4927ANGEL DELGADO FERNANDEZINDEPENDIENTEABM02:27:3425700:29:2826001:07:5235.3601:37:2032700:50:1400:00:0000:00:00
137 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUABM02:28:0237800:34:0226301:07:5935.3001:42:0121800:46:0100:00:0000:00:00
138 5531MIQUEL FERRÓN SOLÀC.N. VIC-ETBABM02:28:1921400:27:5921901:06:2136.1701:34:2038200:53:5900:00:0000:00:00
139 7045ABEL TRIOLA I PUIGDEVALLLLICENCIA DE DIAABM02:28:2732800:31:3137601:14:4832.0901:46:1911900:42:0800:00:0000:00:00
140 209XAVIER SANCHO GALLARTW3TRIBCNABM02:29:3229800:30:1930001:10:4433.9301:41:0328500:48:2900:00:0000:00:00
141 684GERARD FRANCH MARGARITINDEPENDIENTEABM02:29:4732500:31:2025101:07:3735.4901:38:5734100:50:5000:00:0000:00:00
142 2121MARC VALLMAJO MICALOCLUB NATACIO BANYOLESABM02:31:1143000:39:3425501:07:4235.4501:47:1617700:43:5500:00:0000:00:00
143 225ARNAUD BASSONC.E. KATOA BARCELONAABM02:31:1923100:28:1933501:12:3433.0701:40:5333100:50:2600:00:0000:00:00
144 5055ALEX MUNTANE ORDOÑEZCLUB NATACIO SITGESABM02:31:2122100:28:0833301:12:2833.1201:40:3634000:50:4500:00:0000:00:00
145 3172JAVIER GUTIERREZ MARTINEZC.N. VIC-ETBABM02:31:59400:19:2333401:12:3233.0901:31:5541801:00:0400:00:0000:00:00
146 3547DAVID FONTANET BASSASC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:32:0512700:25:3837401:14:2832.2301:40:0636100:51:5900:00:0000:00:00
147 8028DANIEL LOPEZ GAVILANLLICENCIA DE DIAABM02:32:1137400:33:4330501:11:1033.7201:44:5325200:47:1800:00:0000:00:00
148 8045JORDI LOPEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM02:32:5731700:31:0338001:15:1331.9101:46:1623300:46:4100:00:0000:00:00
149 4613RAFA MARTÍNEZ SANTOSTGCBINNABM02:33:0442600:38:5933201:12:2033.1801:51:1910300:41:4500:00:0000:00:00
150 8034ORIOL GARCIA BOSCHLLICENCIA DE DIAABM02:33:1235700:32:5532301:11:5833.3501:44:5327900:48:1900:00:0000:00:00
151 8024JOSE M MUÑOZ CUBOLLICENCIA DE DIAABM02:33:5221300:27:5831401:11:3333.5401:39:3138600:54:2100:00:0000:00:00
152 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM02:33:5634200:32:0339301:16:2831.3901:48:3120400:45:2500:00:0000:00:00
153 5394BORJA HIDALGO TOCACLUB TRIATLO CORNELLAABM02:34:4933500:31:4738501:15:2631.8201:47:1325400:47:3600:00:0000:00:00
154 7026PAU FIGUERES VINYALSLLICENCIA DE DIAABM02:36:0325600:29:2736701:14:0232.4201:43:2937000:52:3400:00:0000:00:00
155 8008JOSE MARIA SAN MARTIN SUÑLLICENCIA DE DIAABM02:37:0941200:36:3238401:15:2531.8201:51:5719800:45:1200:00:0000:00:00
156 7037MANEL MAINARLLICENCIA DE DIAABM02:37:5240800:36:1835601:13:3332.6301:49:5126600:48:0100:00:0000:00:00
157 7006SERGI MARQUEZ ANDREULLICENCIA DE DIAABM02:38:0030000:30:2230401:11:0933.7301:41:3140600:56:2900:00:0000:00:00
158 7017CAMILO GONZALEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM02:38:0440100:35:4632101:11:5733.3601:47:4332900:50:2100:00:0000:00:00
159 7013ORIOL MASSA GAYÀLLICENCIA DE DIAABM02:38:2234300:32:0433001:12:1633.2101:44:2038400:54:0200:00:0000:00:00
160 8033ALBERTO GONZALEZ MATELLICENCIA DE DIAABM02:38:2739100:34:5327801:09:0034.7801:43:5338800:54:3400:00:0000:00:00
161 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM02:38:4241000:36:3133901:12:4133.0201:49:1230900:49:3000:00:0000:00:00
162 7047IGNACIO NUEZLLICENCIA DE DIAABM02:38:5142200:37:2138801:15:3931.7301:53:0021400:45:5100:00:0000:00:00
163 8039VÍCTOR GIMÉNEZ BAÑOSLLICENCIA DE DIAABM02:38:5741800:36:4829701:10:3534.0001:47:2335300:51:3400:00:0000:00:00
164 5054XAVIER ROCABERT PEREZ-POC.E. KATOA BARCELONAABM02:40:5437600:33:5039001:15:4431.6901:49:3434800:51:2000:00:0000:00:00
165 7031ARNAU MACH RUFILLICENCIA DE DIAABM02:41:0741300:36:3334701:13:1532.7601:49:4834700:51:1900:00:0000:00:00
166 7028GERARD CATEURA PLANALLICENCIA DE DIAABM02:41:4234000:31:5840501:17:5230.8201:49:5035800:51:5200:00:0000:00:00
167 7027ELOI GUELL PEREZLLICENCIA DE DIAABM02:41:4234500:32:0640401:17:4430.8701:49:5035900:51:5200:00:0000:00:00
168 8025JORDI FARRÉS VILAVENDRELLLLICENCIA DE DIAABM02:42:2543100:41:1533701:12:3733.0501:53:5228700:48:3300:00:0000:00:00
169 7042DENIS PAROLA AYOGETXO TRIATLOI TALDEAABM02:42:458900:24:2031701:11:4033.4901:36:0042801:06:4500:00:0000:00:00
170 4699ALBERTO FERNANDEZ GAMEROC.E. NO TE PARESABM02:42:5932000:31:1139101:16:0631.5401:47:1739800:55:4200:00:0000:00:00
171 3254PEDRO NIETO GUIJARROC.E. NO TE PARESABM02:47:5937700:33:5935801:13:4332.5601:47:4242201:00:1700:00:0000:00:00
172 4999OSCAR NIETO RUIZC.E. NO TE PARESABM02:47:5942400:38:1441601:20:1429.9101:58:2831000:49:3100:00:0000:00:00
173 5530JAN MARSAL MERCADERCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:49:2536300:33:1520601:05:4836.4701:39:0343101:10:2200:00:0000:00:00
174 7038JESUS RODRIGUEZ CALVO-PARLLICENCIA DE DIAABM02:55:2139700:35:3441701:21:4829.3401:57:2241200:57:5900:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:06:251500:21:0217601:04:5336.9901:25:557500:40:3000:00:0000:00:00
2 2627MARINA BURGAYA NOGALES C.E. KATOA BARCELONAABF02:12:0916800:26:5317201:04:4937.0301:31:427300:40:2700:00:0000:00:00
3 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:15:1117300:26:5818301:05:0336.8901:32:0116100:43:1000:00:0000:00:00
4 1863BARBARA RUBIO FORCADAC.E. KATOA BARCELONAABF02:16:3213600:25:4921801:06:1736.2101:32:0618600:44:2600:00:0000:00:00
5 1960IVET FARRIOLS ARIMONTT3 TEAMABF02:16:419700:24:3417401:04:5137.0101:29:2525000:47:1600:00:0000:00:00
6 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994ABF02:17:194700:22:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF02:18:1312600:25:3726801:08:2635.0701:34:0318300:44:1000:00:0000:00:00
8 51NURIA GARCIA GINJAUMEC.E. KATOA BARCELONAABF02:19:2211400:25:0324201:07:0935.7401:32:1224600:47:1000:00:0000:00:00
9 4295GEMMA ANGUERA SARRETCCT SALOU COSTA DAURADAABF02:21:1917500:27:0021401:06:1036.2701:33:1027200:48:0900:00:0000:00:00
10 3959ANNABEL NAVIO ROBLESCLUB NATACIO BANYOLESABF02:23:055300:23:0028501:09:2634.5701:32:2633600:50:3900:00:0000:00:00
11 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:23:1320400:27:3929201:10:1334.1801:37:5220200:45:2100:00:0000:00:00
12 3517CRISTINA SOLE MARCET3 TEAMABF02:25:1727900:29:4933601:12:3633.0601:42:2514200:42:5200:00:0000:00:00
13 3047AÏNA GÜELL LLURBACCT SALOU COSTA DAURADAABF02:25:4919700:27:2925201:07:3835.4901:35:0733800:50:4200:00:0000:00:00
14 3219SUSAGNA RODRIGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF02:26:4918100:27:1229601:10:3034.0401:37:4230400:49:0700:00:0000:00:00
15 5104DESIREE VIDAL COMASC.N. BADALONAABF02:27:2027400:29:4632001:11:5333.3901:41:3921000:45:4100:00:0000:00:00
16 2673ARIADNA GONZALEZ FUSTERC.N. BADALONAABF02:27:2027000:29:4232501:12:0633.2901:41:4820600:45:3200:00:0000:00:00
17 6062MIRIAM CATALAN GILC.E. RAYOTEAMABF02:28:5819900:27:3029501:10:2334.1001:37:5334600:51:0500:00:0000:00:00
18 6266LUCIA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF02:30:0228100:29:5531301:11:3333.5401:41:2828900:48:3400:00:0000:00:00
19 6141SERENA SERRA MASOTRANSTRIATLONABF02:30:0326900:29:4232801:12:0833.2701:41:5027600:48:1300:00:0000:00:00
20 4992LAURA BENEJAM BOUTINTGCBINNABF02:31:4717700:27:0537001:14:1232.3501:41:1733300:50:3000:00:0000:00:00
21 7022NÚRIA BERTRAN I GRIFOLSLLICENCIA DE DIAABF02:33:0132700:31:3035401:13:2732.6801:44:5727000:48:0400:00:0000:00:00
22 7033ADRIANA OLIVARES TOROLLICENCIA DE DIAABF02:33:3321700:28:0135501:13:3232.6401:41:3336200:52:0000:00:0000:00:00
23 1943ALBA GRACIA PAÑELLACLUB NATACIO SITGESABF02:36:2920900:27:5335701:13:3732.6001:41:3039500:54:5900:00:0000:00:00
24 5192ANDREA MEDRANO VICENTEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF02:37:0725300:29:1340001:17:2930.9701:46:4233000:50:2500:00:0000:00:00
25 5460SILVIA RIAL VILARFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:38:4416100:26:4239401:16:3131.3701:43:1339600:55:3100:00:0000:00:00
26 3642CARLA DELGADO GONZÁLEZCLUB NATACIO SITGESABF02:38:5939500:35:2031201:11:3233.5501:46:5236400:52:0700:00:0000:00:00
27 7039IMAI NESVARALLICENCIA DE DIAABF02:39:1222400:28:1438101:15:1531.8901:43:2939900:55:4300:00:0000:00:00
28 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCCT SALOU COSTA DAURADAABF02:40:0738400:34:2536601:14:0132.4301:48:2635400:51:4100:00:0000:00:00
29 2766PATRICIA MARTINEZ SOLETRANSTRIATLONABF02:40:4235600:32:5541301:19:5930.0101:52:5426100:47:4800:00:0000:00:00
30 6138SARA DELPUEYO CASANOVAC.E. RAYOTEAMABF02:43:2928300:29:5839201:16:2131.4301:46:1940900:57:1000:00:0000:00:00
31 3978LAURA BALETA FARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF02:50:4937200:33:4240101:17:2930.9701:51:1141700:59:3800:00:0000:00:00
32 1950BEA RODRIGUEZ RODRIGUEZASS ESPORTIVA ROCKETSABF02:53:1142300:37:4142901:28:2727.1302:06:0824300:47:0300:00:0000:00:00
33 7018EMMA RIBA SANTURÉLLICENCIA DE DIAABF02:54:3034400:32:0542501:26:3327.7301:58:3840300:55:5200:00:0000:00:00
34 8046AMANDA CORSETTI ENDRIGHILLICENCIA DE DIAABF02:54:5640400:36:0541201:19:5830.0101:56:0341300:58:5300:00:0000:00:00
CATEGORIA: T2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4872PEP PERAIRE SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANEST2M02:39:5333600:31:4735001:13:1932.7301:45:0639100:54:4700:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32