RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
396 365 354 11 0 5 24 2 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3289VICTOR MANUEL DEL CORRAL TRICBM-CALELLAABM01:06:06200:15:46200:41:4234.5300:57:281100:08:3800:00:2800:00:31
2 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994ABM01:06:20100:15:461700:42:2633.9400:58:12100:08:0800:00:2500:00:27
3 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:06:24700:15:491600:42:2433.9600:58:13200:08:1100:00:2800:00:27
4 8006NIL RIUDAVETS VICTORYCMG FERRER HOTELSSUB23M01:06:33300:15:472000:42:2833.9100:58:15300:08:1800:00:2600:00:30
5 5954ARNAU TURONPRAT TRIATLO 1994ABM01:06:50400:15:471900:42:2733.9200:58:141000:08:3600:00:3000:00:27
6 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:06:56600:15:482100:42:2933.9000:58:171200:08:3900:00:2800:00:32
7 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:07:04500:15:472400:42:5533.5500:58:42400:08:2200:00:2800:00:33
8 1574ERIK MERINO ALAMINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:09900:16:091800:42:2633.9400:58:35900:08:3400:00:2500:00:27
9 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:07:111100:16:281400:42:1934.0300:58:47500:08:2400:00:2700:00:30
10 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM01:07:17800:16:032300:42:4233.7200:58:45600:08:3200:00:2900:00:25
11 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM01:07:231400:16:341300:42:1534.0800:58:49800:08:3400:00:2500:00:30
12 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:07:302600:16:57700:41:5234.3900:58:491400:08:4100:00:3300:00:29
13 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM01:07:321200:16:291500:42:2134.0000:58:501500:08:4200:00:2700:00:31
14 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMSUB23M01:07:332000:16:52900:41:5534.3500:58:471700:08:4600:00:3100:00:29
15 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM01:07:351000:16:102200:42:3933.7600:58:491800:08:4600:00:2700:00:33
16 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:381800:16:481100:42:0934.1600:58:571300:08:4100:00:2800:00:35
17 4825ARNAU PERICAS FIGUERASC.N. VIC-ETBABM01:07:393300:17:01300:41:4234.5300:58:432500:08:5600:00:2800:00:30
18 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV1M01:07:402500:16:56600:41:5134.4100:58:472200:08:5300:00:2900:00:31
19 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M01:07:431500:16:451200:42:1334.1100:58:581600:08:4500:00:3500:00:37
20 4850ALEIX BIEL BOLAÑOC.E.T. DISTANCESUB23M01:07:461700:16:481000:41:5934.3000:58:472700:08:5900:00:2700:00:29
21 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:07:573700:17:05100:41:4234.5300:58:473900:09:1000:00:3200:00:32
22 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:08:003500:17:02500:41:5134.4100:58:533600:09:0700:00:2800:00:31
23 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM01:08:023900:17:07400:41:4334.5200:58:504100:09:1200:00:3300:00:33
24 971ALEIX SELLARÉS GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:08:293600:17:03800:41:5434.3700:58:575900:09:3200:00:3100:00:33
25 8010ALBERT SABATER MOLLFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:09:132400:16:563300:43:2133.2201:00:172400:08:5600:00:3000:00:33
26 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM01:09:193200:17:002800:43:1133.3501:00:113800:09:0800:00:2900:00:31
27 7021QUIM ALBÓ FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:09:334100:17:102900:43:1233.3301:00:224000:09:1100:00:3700:00:35
28 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALIC.N. MATAROV1M01:09:431300:16:324400:43:4932.8601:00:215100:09:2200:00:5900:00:38
29 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M01:09:445500:17:302500:42:5733.5301:00:274500:09:1700:00:3500:00:41
30 5608ARNAU PAGES LOPEZFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:09:452800:16:576100:44:1432.5501:01:11700:08:3400:00:3300:00:35
31 3327MARCEL GUAL ANDUJARCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:472300:16:555200:44:0332.6901:00:581900:08:4900:00:3000:00:39
32 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:09:503100:16:594200:43:4632.9001:00:453300:09:0500:00:3400:00:28
33 705DAVID RIVERO PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:573400:17:015500:44:0632.6501:01:072000:08:5000:00:3600:00:35
34 2273JOAN MONFORT GUIMERÀC.E.T. DISTANCESUB23M01:09:581900:16:526200:44:1532.5401:01:072100:08:5100:00:3700:00:34
35 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M01:10:004000:17:094900:43:5332.8101:01:022600:08:5800:00:3400:00:35
36 2911ADAN HIDALGO AGUILARFLOR DE TRIATLÓABM01:10:032700:16:575100:44:0232.7001:00:593100:09:0400:00:3000:00:28
37 2476JOSÉ LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:10:041600:16:476400:44:2132.4701:01:082300:08:5600:00:3500:00:34
38 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:10:074800:17:234100:43:4332.9401:01:063000:09:0100:00:3000:00:34
39 4514DIEGO RIBAO RODRIGUEZTGCBINNABM01:10:072900:16:585300:44:0532.6701:01:033200:09:0400:00:3800:00:34
40 2306PAU CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:10:082100:16:536300:44:1532.5401:01:082800:09:0000:00:2800:00:30
41 809ORIOL PADRÓS VERAT3R TRIATLOABM01:10:155400:17:283400:43:2233.2101:00:505400:09:2500:00:3100:00:32
42 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:10:164900:17:243900:43:3733.0101:01:014300:09:1500:00:3000:00:31
43 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:184500:17:204700:43:5232.8301:01:123400:09:0600:00:3200:00:36
44 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:10:226700:17:463100:43:1633.2801:01:024700:09:2000:00:3000:00:30
45 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBM-CALELLAV1M01:10:255300:17:264000:43:4332.9401:01:094400:09:1600:00:3600:00:35
46 2795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:10:315700:17:304800:43:5332.8101:01:233700:09:0800:00:3700:00:32
47 3841JORDI MIRANDA ALFRANCACLUB TRI5UABM01:10:343800:17:066600:44:2732.4001:01:332900:09:0100:00:3500:00:34
48 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO OLOTJNM01:10:354200:17:134500:43:5032.8501:01:036100:09:3200:00:3400:00:35
49 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:384400:17:184300:43:4832.8801:01:066000:09:3200:00:3000:00:33
50 7022CESC VIDAL RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:10:396400:17:393500:43:2533.1701:01:046700:09:3500:00:3500:00:34
51 3362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:10:542200:16:557000:44:3332.3201:01:285500:09:2600:00:3300:00:29
52 3183MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:564300:17:175600:44:0732.6401:01:246300:09:3200:00:3000:00:32
53 3312ALBERT LOPEZ MUÑOZTGCBINNABM01:11:005900:17:333600:43:2733.1401:01:0010100:10:0000:00:3500:00:34
54 328MIQUEL SOLÉFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:11:024700:17:225800:44:0832.6301:01:306400:09:3200:00:3100:00:33
55 3177MARC FIGUERAS GRABULOSACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:11:077400:18:003000:43:1233.3301:01:129200:09:5500:00:5000:00:36
56 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:11:138100:18:093200:43:1933.2401:01:287800:09:4500:00:3600:00:33
57 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:11:134600:17:215900:44:0932.6201:01:307300:09:4300:00:3300:00:00
58 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M01:11:237900:18:043700:43:2833.1301:01:328700:09:5100:00:3100:00:37
59 2232NIL GURT ESCUCHASCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:11:375200:17:258100:45:0631.9301:02:313500:09:0600:00:3300:00:28
60 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM01:11:465000:17:257900:45:0131.9901:02:264800:09:2000:00:3000:00:29
61 1557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:11:5510700:18:352600:42:5833.5101:01:3314700:10:2200:00:3300:00:36
62 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLÓABM01:11:553000:16:595700:44:0732.6401:01:0619000:10:4900:00:2800:00:30
63 3338NIL RAMADA MUÑOZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM01:11:566800:17:477600:44:5732.0401:02:444200:09:1200:00:4700:00:40
64 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM01:12:005600:17:308300:45:0831.9101:02:384900:09:2200:00:3600:00:33
65 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:12:129500:18:206000:44:1432.5501:02:347000:09:3800:00:3600:00:31
66 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:12:156900:17:507300:44:4732.1501:02:376800:09:3800:00:3200:00:36
67 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:12:228200:18:096900:44:3232.3401:02:417200:09:4100:00:3900:00:37
68 8004ALBERT MENDOZA SILLEROLLICENCIA DE DIAABM01:12:2511200:18:402700:43:0133.4801:01:4118200:10:4400:00:4100:00:44
69 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:12:297800:18:026800:44:3032.3601:02:329500:09:5700:00:2800:00:30
70 4241RICARD BOIXCLUB VO2 TEAMABM01:12:397100:17:547100:44:3932.2501:02:3311600:10:0600:00:3700:00:33
71 1070JOAN GOMILA ANGLADAFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:12:398300:18:106500:44:2432.4301:02:3411100:10:0500:00:4000:00:34
72 620MARC MARTIN CLOTATRICBM-CALELLASUB23M01:12:426000:17:349800:45:4831.4401:03:224600:09:2000:00:3800:00:35
73 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M01:12:436200:17:378400:45:1631.8101:02:538500:09:5000:00:3500:00:47
74 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:12:5711800:18:513800:43:3633.0301:02:2716000:10:3000:00:3300:00:28
75 1426GENIS PURTI GRAUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:13:019000:18:178000:45:0131.9901:03:187400:09:4300:00:3800:00:31
76 2929ANDREU HUIZINGA POLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:13:129300:18:197700:44:5832.0201:03:179000:09:5500:00:2800:00:30
77 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:13:198900:18:178200:45:0631.9301:03:239400:09:5600:00:2900:00:33
78 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:13:226500:17:439900:45:4931.4301:03:328300:09:5000:00:3500:00:40
79 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:13:3012700:18:556700:44:2932.3701:03:2411400:10:0600:00:3100:00:34
80 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:13:3415800:19:265000:43:5432.8001:03:2012800:10:1400:00:3300:00:34
81 2522ANDREU DE JUAN BARDESDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:13:4010300:18:327400:44:5232.1001:03:2413500:10:1600:00:3700:00:39
82 7004FERRAN COLL ARXERLLICENCIA DE DIAABM01:13:425100:17:2512700:46:4430.8101:04:096500:09:3300:00:0000:00:00
83 3341JORDI CANTÓ CÉSPEDESCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:13:448700:18:159600:45:4531.4801:04:007500:09:4400:00:3800:00:34
84 1131LUIS DIOGO SILVA SANTOSC.N. MATAROV1M01:13:449700:18:2210000:45:5031.4201:04:126200:09:3200:00:3200:00:41
85 5230MARC FRAGOSO BRUIXTGCBINNABM01:13:456600:17:4411600:46:2331.0501:04:076900:09:3800:00:4000:00:39
86 2194SERGIO BURON DE LA TORREC.A. IGUALADAABM01:13:4812300:18:537200:44:4032.2401:03:3313300:10:1500:00:3000:00:42
87 796ROBERT MONTALVO CUMICLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:13:517000:17:519200:45:3631.5801:03:2715000:10:2400:00:3700:00:35
88 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM01:13:5810100:18:307800:44:5932.0101:03:2915900:10:2900:00:4000:00:32
89 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M01:14:0410200:18:319100:45:3231.6301:04:0310200:10:0100:00:4200:00:39
90 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:14:135800:17:3212100:46:3730.8901:04:0910900:10:0400:00:3500:00:40
91 7003MARC COSTA PUIGPELATLLICENCIA DE DIAABM01:14:167200:17:5513100:46:5930.6501:04:545000:09:2200:00:5300:00:48
92 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:14:179400:18:199500:45:4531.4801:04:0412600:10:1300:00:3700:00:33
93 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:14:1810400:18:348700:45:2831.6701:04:0213700:10:1600:00:3000:00:33
94 2086ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:14:2510000:18:2411700:46:2631.0101:04:506600:09:3500:00:3400:00:40
95 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:14:349800:18:2311800:46:2631.0101:04:497700:09:4500:00:3400:00:35
96 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:14:3615900:19:305400:44:0532.6701:03:3520400:11:0100:00:5000:00:45
97 2694JAVIER BERTOS GONZÁLEZC.N. BADALONAABM01:14:3914600:19:198800:45:2831.6701:04:478800:09:5200:00:3300:00:35
98 2991ANTONI CAPELL BUENDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:14:4210800:18:3811400:46:1731.1101:04:557900:09:4700:00:3400:00:41
99 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:14:469100:18:1811900:46:3030.9701:04:489800:09:5800:00:3400:00:35
100 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:14:486100:17:3514700:47:4430.1701:05:195800:09:2900:00:3200:00:35
101 2827PERE LLADÓ SUREDATGCBINNABM01:14:5011400:18:4310600:46:0431.2601:04:4710700:10:0300:00:3600:00:37
102 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:14:518500:18:1312900:46:4930.7601:05:028200:09:4900:00:3900:00:38
103 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:14:5420900:20:134600:43:5132.8401:04:0419200:10:5000:00:3500:00:41
104 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:14:578800:18:1512300:46:4030.8601:04:5510500:10:0200:00:3500:00:38
105 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:14:5811100:18:3911000:46:1331.1601:04:5211500:10:0600:00:5200:00:43
106 5879ROGER PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:15:0111000:18:3912500:46:4230.8401:05:217100:09:4000:00:3900:00:33
107 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:15:0415000:19:219000:45:3031.6501:04:5112700:10:1300:00:4800:00:36
108 2424MARC CARRERAS SALINASCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:15:0515100:19:218900:45:3031.6501:04:5112900:10:1400:00:4800:00:39
109 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M01:15:0612500:18:5410100:45:5331.3801:04:4714200:10:1900:00:3600:00:38
110 2497VICTOR HERNANDEZ ROMEROASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:15:1114200:19:1710200:46:0031.3001:05:178900:09:5400:00:3300:00:36
111 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:15:1612200:18:5211100:46:1331.1601:05:0512000:10:1100:00:3600:00:28
112 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:15:2311900:18:5112000:46:3730.8901:05:289100:09:5500:00:5100:00:40
113 2580GERARD BATET XAUSC.A. IGUALADASUB23M01:15:3512400:18:5410700:46:0531.2501:04:5917300:10:3600:00:4000:00:39
114 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:479200:18:1814300:47:3030.3201:05:4810000:09:5900:00:3100:00:00
115 4836ROGER ALBALADEJO CASTANYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:15:4715200:19:2210300:46:0131.2901:05:2314900:10:2400:00:3300:00:34
116 237ALBERT HERNANDEZ FANECACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:15:4816000:19:3210500:46:0131.2901:05:3313200:10:1500:00:3500:00:42
117 7001JORDI SALVATELLA CADENALLICENCIA DE DIAABM01:15:4916200:19:369700:45:4631.4601:05:2215500:10:2700:00:5500:01:06
118 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:15:5117900:19:499300:45:3731.5701:05:2615100:10:2500:01:0100:00:39
119 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM01:15:528600:18:1412400:46:4130.8501:04:5519700:10:5700:00:3800:00:44
120 1714ORIOL VILAREGUT PRATC.N. VIC-ETBV1M01:15:5518800:20:008500:45:2231.7401:05:2216600:10:3300:00:3700:00:39
121 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:15:5913500:19:1010900:46:1031.1901:05:2017600:10:3900:00:3200:00:35
122 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:16:0913200:19:0711200:46:1431.1501:05:2118800:10:4800:00:5500:00:42
123 2430JUAN PEDRO GROULT ROCATRI+9 EL MASNOUV1M01:16:1213300:19:0811500:46:2231.0601:05:3018000:10:4200:00:4900:00:47
124 2394MIQUEL CAMPDERRICH LECUMC.E. KATOA BARCELONAABM01:16:187300:17:5717400:48:5529.4401:06:525600:09:2600:00:4300:00:39
125 5727DANIEL MELLADO COMACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:16:2813900:19:1413200:47:0330.6101:06:1712100:10:1100:00:5900:01:25
126 1351JACINT HITOS CARMONACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:16:3119200:20:058600:45:2731.6801:05:3220000:10:5900:00:4100:00:41
127 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:16:3417300:19:4612200:46:4030.8601:06:2611800:10:0800:00:3500:00:43
128 2761CARLES BLANCO CONDECLUB TRIATLO CASTELLBISBASUB23M01:16:378400:18:1117000:48:4129.5801:06:527600:09:4500:01:1500:00:41
129 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:16:389600:18:2115900:48:1229.8801:06:3311000:10:0500:00:3400:00:39
130 2802RAMON FIGUERAS MONERCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:16:4019400:20:0611300:46:1631.1201:06:2214000:10:1800:00:3700:00:35
131 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M01:16:4214900:19:2114400:47:3230.2901:06:538100:09:4900:00:5800:00:50
132 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M01:16:4712800:18:5813900:47:2030.4201:06:1815700:10:2900:00:3300:00:35
133 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M01:16:5213400:19:0914800:47:4530.1601:06:549700:09:5800:00:3800:00:37
134 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:16:5922500:20:327500:44:5532.0601:05:2725000:11:3200:00:3900:00:41
135 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:17:0713700:19:1315200:47:4830.1301:07:0111300:10:0600:01:1000:00:48
136 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:17:0918500:19:5813000:46:5830.6601:06:5612500:10:1300:00:3600:00:45
137 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:17:1216800:19:4212600:46:4430.8101:06:2618500:10:4600:00:3500:00:35
138 2404MIQUEL LLANERAS GAYAABSOLUT SPORTSUB23M01:17:1710600:18:3518500:49:1829.2101:07:535300:09:2400:00:3400:00:36
139 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDM01:17:2413000:19:0515500:47:5930.0101:07:0414400:10:2000:00:3900:00:46
140 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:17:2522900:20:3710400:46:0131.2901:06:3818600:10:4700:00:3000:00:29
141 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M01:17:3013600:19:1315300:47:5030.1001:07:0315400:10:2700:00:3500:00:47
142 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:17:3615400:19:2416200:48:1529.8401:07:399600:09:5700:00:4400:00:39
143 1064JORDI PUIGDOLLERS NABAUT3R TRIATLOV1M01:17:3714300:19:1715800:48:1029.9001:07:2711900:10:1000:00:4600:00:35
144 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMJNM01:17:4014400:19:1813600:47:1730.4501:06:3520800:11:0500:00:3900:00:40
145 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:17:5211300:18:4017500:48:5629.4301:07:3613400:10:1600:00:3600:00:34
146 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M01:17:5716700:19:4115000:47:4730.1401:07:2815600:10:2900:00:3400:00:33
147 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM01:17:5718300:19:5114900:47:4630.1501:07:3714500:10:2000:00:5200:00:43
148 229MANEL LÓPEZ SAMPIETROCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M01:18:0114100:19:1716100:48:1529.8401:07:3215800:10:2900:00:3600:00:41
149 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:18:0210500:18:3417900:49:0929.3001:07:4314100:10:1900:00:3900:00:40
150 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M01:18:0312600:18:5517300:48:5229.4701:07:4713600:10:1600:00:3300:00:43
151 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:18:0412100:18:5216900:48:4129.5801:07:3316200:10:3100:00:3800:00:37
152 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:18:0520000:20:1113800:47:1930.4301:07:3017000:10:3500:00:4100:00:38
153 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:18:1121700:20:1713400:47:1630.4701:07:3317500:10:3800:00:3500:00:38
154 7027ÀLEX BARRAGÁN RUIZLLICENCIA DE DIAJNM01:18:146300:17:3820600:50:1528.6601:07:5314600:10:2100:00:5200:01:04
155 2693ALEX VERA GUZMANC.N. BADALONASUB23M01:18:2718700:19:5914000:47:2830.3401:07:2720100:11:0000:00:3400:00:00
156 3283DAVID MARTÍNEZ FERNÁNDEZ CLUB ESPORTIU Z5ABM01:18:2816100:19:3416700:48:2329.7601:07:5716300:10:3100:00:5000:00:49
157 7019SERGIO RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAJNM01:18:3122100:20:2513300:47:0930.5401:07:3419800:10:5700:00:5500:00:44
158 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:18:3920800:20:1213700:47:1930.4301:07:3121300:11:0800:00:4200:00:38
159 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOASS ESPORTIVA ROCKETSCDM01:18:3917700:19:4717200:48:4629.5301:08:3311200:10:0600:00:3600:00:39
160 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB TRIATLO CORNELLAABM01:18:4218000:19:5015400:47:5230.0801:07:4220200:11:0000:00:4200:00:39
161 3185ORIOL CASULLERAS CHALAUXC.N. VIC-ETBSUB23M01:18:5421200:20:1414500:47:3330.2801:07:4721200:11:0700:01:0400:00:49
162 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:19:0016400:19:3915600:47:5930.0101:07:3823600:11:2200:00:3100:00:34
163 2403MARC VALLS I JULIÀT3R TRIATLOSUB23M01:19:0123000:20:3712800:46:4930.7601:07:2625400:11:3500:00:5000:00:38
164 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:19:0720700:20:1216500:48:1629.8301:08:2817700:10:3900:00:4300:00:42
165 1328VICTOR BERMUDEZ MELLADOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:19:0720600:20:1216300:48:1529.8401:08:2717800:10:4000:00:4900:00:42
166 3297SERGI ALIAGA TORRENSASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:19:1219600:20:0714100:47:2930.3301:07:3625600:11:3600:00:3100:00:35
167 264GONZALO MARCHENA MARSETT3R TRIATLOV1M01:19:1618900:20:0116800:48:3929.6001:08:4017100:10:3600:00:4200:00:40
168 3306FRANK LINARES DIAZ G. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:19:1818100:19:5014600:47:4230.1901:07:3226700:11:4600:00:3900:00:40
169 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M01:19:199900:18:2421600:50:4828.3501:09:1211700:10:0700:00:5500:00:45
170 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M01:19:2317500:19:4616600:48:1729.8201:08:0323200:11:2000:00:4000:00:43
171 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:19:4016600:19:4118900:49:2529.1401:09:0616900:10:3400:00:3200:00:33
172 464ADRIAN OLMO MORACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:19:4519000:20:0219100:49:2629.1301:09:2813900:10:1700:00:4700:00:38
173 720JOSEP LLANO TOURÍSCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:19:5924000:20:5116400:48:1629.8301:09:0719500:10:5200:00:5400:01:05
174 1459ALFREDO CARO HUESOTRICBM-CALELLAABM01:20:0015700:19:2518800:49:2429.1501:08:4921800:11:1100:00:5800:00:49
175 431CRISTIAN MONTERO CLOPESTRICBM-CALELLAABM01:20:0117000:19:4417700:49:0629.3301:08:5022100:11:1100:00:5600:00:47
176 5889MARC VILAMANYA LOPEZCLUB NATACIO OLOTABM01:20:0220300:20:1118400:49:1829.2101:09:2916700:10:3300:00:4100:00:38
177 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:20:0614500:19:1821300:50:4428.3801:10:0210800:10:0400:01:0000:00:39
178 7026XAVI CABRERA MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:20:1017200:19:4520400:50:1428.6701:09:5912200:10:1100:01:1700:01:03
179 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:20:1219700:20:0819700:49:4528.9401:09:5314300:10:1900:00:3800:00:47
180 3298TONI ORTEGA GARCIAASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:20:1421000:20:1318100:49:1429.2501:09:2718700:10:4700:00:5100:00:38
181 3292VICENT PASCUAL COLOMERCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:20:2923200:20:3918000:49:1029.2901:09:4917900:10:4000:01:0500:01:44
182 2354ALBERTO BERMEJO GOMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:20:4422800:20:3617800:49:0729.3201:09:4320500:11:0100:00:5700:00:00
183 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M01:20:4926800:21:4315700:48:0429.9601:09:4720600:11:0200:00:4900:00:50
184 2663ALBERTO BRAVO GARCÍAC.N. BADALONAABM01:20:5019300:20:0621500:50:4628.3701:10:529900:09:5800:02:1300:01:16
185 3971JORDI MAÑÉ CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:20:5413100:19:0623100:51:3127.9501:10:3713800:10:1700:00:5700:00:51
186 3014SERGIO ROMERA HERRAIZCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:20:5821500:20:1619200:49:3029.0901:09:4622200:11:1200:00:4400:00:53
187 5776JOAN FRANCESC CAMPOS VAZQC.N. CATALUNYAV2M01:21:0314800:19:1923200:51:3227.9401:10:5112300:10:1200:00:3500:00:43
188 1036XAVIER BUSQUETS DUARTECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:21:0314700:19:1922700:51:1928.0601:10:3815200:10:2500:00:4200:00:41
189 2429MIGUEL DOMINGUEZ CARRIOTRI+9 EL MASNOUABM01:21:1024600:21:0517600:49:0029.3901:10:0521000:11:0500:00:4700:00:33
190 3060JOAN ANTONI GARCIA CANOCLUB NATACIO OLOTABM01:21:1325600:21:2516000:48:1429.8501:09:3925200:11:3400:00:5400:00:46
191 2958ORIOL OLIVAN JORBACLUB NATACIO RUBIABM01:21:2315300:19:2323000:51:2428.0201:10:4717200:10:3600:00:4400:00:36
192 5245ABEL JOVÉ DOLZT3R TRIATLOABM01:21:2619100:20:0321100:50:4028.4201:10:4318100:10:4300:00:3700:00:29
193 2624SERGI SAURA CONCACLUB NATACIO RUBIABM01:21:3121400:20:1520100:50:0228.7801:10:1722500:11:1400:00:5100:00:50
194 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:21:3423400:20:4219300:49:3029.0901:10:1223700:11:2200:00:3600:00:44
195 2305VICTOR ANGLADA ROBERTCLUB NATACIO BARCELONACDM01:21:5216300:19:3920900:50:2828.5301:10:0726300:11:4500:00:3200:00:33
196 3235ALBERT PERXACHS PLANASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:21:5221600:20:1622200:51:0628.1801:11:2216100:10:3000:01:0000:01:23
197 3024FRANCISCO JAVIER VEGA GUECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:21:5522700:20:3520500:50:1528.6601:10:5021100:11:0500:01:0000:00:00
198 2748ALBERTO GOMEZ SANCHEZTRICBM-CALELLAABM01:22:1226200:21:3118300:49:1629.2301:10:4724100:11:2500:00:5100:00:37
199 2745OSCAR QUERO DE BORJATRICBM-CALELLAV1M01:22:1220400:20:1121800:50:5328.3001:11:0421500:11:0800:01:0100:00:51
200 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBABM01:22:3221100:20:1421400:50:4528.3701:10:5925100:11:3300:00:5300:00:46
201 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB NATACIO OLOTABM01:22:3720100:20:1124200:51:5227.7601:12:0316800:10:3400:00:3300:00:35
202 3064CARLOS VERANO GONZÁLEZABSOLUT SPORTV1M01:22:417700:18:0228300:54:4326.3201:12:459300:09:5600:00:4500:00:35
203 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTABM01:22:4619900:20:1023700:51:4127.8601:11:5119600:10:5500:00:4100:00:45
204 2452SEBASTIÀ FERNÁNDEZ TORRASCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:22:5112900:19:0426600:53:2226.9801:12:2615300:10:2500:00:4500:00:44
205 2786RAUL GONZALEZ LOPEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:22:5311600:18:4927500:54:1326.5601:13:028600:09:5100:01:0400:00:59
206 3777GERARD MUÑOZ CASTROG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:22:5424100:20:5222000:51:0428.2001:11:5619900:10:5800:01:0300:00:41
207 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESCDM01:23:0611700:18:5027600:54:1326.5601:13:0310600:10:0300:01:2900:01:05
208 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:23:0811500:18:4724500:52:0227.6701:10:4929400:12:1900:00:3900:00:57
209 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:23:2024300:20:5722300:51:0828.1601:12:0522600:11:1500:01:1800:01:00
210 2468JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTV1M01:23:2324400:20:5821000:50:3128.5101:11:2927000:11:5400:00:3500:00:52
211 3369ROGER SALVADOR MONNERCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:23:2512000:18:5226100:53:0727.1101:11:5924200:11:2600:00:4500:00:42
212 3659MANEL GARCIA FERRERCLUB TRIATLO BLANESV1M01:23:4429500:22:4617100:48:4229.5701:11:2829100:12:1600:00:3600:00:40
213 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. KATOA BARCELONAJNM01:23:4823300:20:4125500:52:3527.3901:13:1616500:10:3200:00:3100:00:32
214 159JHON MARIO BARCO CASTAÑEDCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:23:4918200:19:5025000:52:0827.6201:11:5826900:11:5100:01:2400:01:07
215 929XAVIER TURON MIRANDATRICBM-CALELLAV1M01:23:5923700:20:4824300:51:5827.7101:12:4622300:11:1300:00:5200:00:52
216 2767DAMIÀ LARENA SANTIAGOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:23:5918600:19:5825800:52:4527.3001:12:4322700:11:1600:00:4000:00:40
217 5860XAVIER VILLANUEVA NUÑEZT3R TRIATLOV1M01:24:0322300:20:2925100:52:2327.4901:12:5222000:11:1100:01:1200:00:50
218 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:24:2722600:20:3524900:52:0627.6401:12:4126500:11:4600:00:4300:00:46
219 1155FELIX MARTÍNEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM01:24:3726100:21:3023500:51:3927.8801:13:0924500:11:2800:00:4000:00:42
220 2657ADRIÀ VALVERDE MOLINAC.N. BADALONASUB23M01:24:5425200:21:1625300:52:2927.4401:13:4521700:11:0900:00:4000:00:41
221 3285PAU AVINYO ARASAC.N. BADALONAABM01:24:5417800:19:4826300:53:1127.0801:12:5927300:11:5500:00:5400:00:49
222 3437JORGE SALIDO PINILLAC.N. BADALONAV2M01:24:5526600:21:4224400:52:0227.6701:13:4421900:11:1100:01:0200:00:46
223 7020JOSE MARIA GUERRERO GALLALLICENCIA DE DIAABM01:24:5525000:21:1324000:51:4427.8401:12:5727600:11:5800:01:1300:01:21
224 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V3M01:25:0628600:22:2720800:50:2028.6101:12:4729300:12:1900:00:3900:00:45
225 1502JOAN VILÀ SOTOCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAABM01:25:0726300:21:3223600:51:4127.8601:13:1327200:11:5400:00:4500:00:44
226 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M01:25:0927000:21:4524700:52:0527.6501:13:5022900:11:1900:00:5100:00:47
227 3486MIGUEL DE PABLO MADRIDC.E.T. DISTANCEABM01:25:1621900:20:1926500:53:1527.0401:13:3426100:11:4200:01:0600:01:02
228 858JOAN PÉREZ LÓPEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:25:2023500:20:4623300:51:3827.8901:12:2431100:12:5600:00:4300:00:49
229 3303ESTEVE VILARASSA CODINAC.N. VIC-ETBABM01:25:2223900:20:4926400:53:1427.0501:14:0323000:11:1900:00:4700:00:44
230 3284CEDRIC PETIT GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:25:2228300:22:2321200:50:4228.4001:13:0529200:12:1700:00:5600:00:56
231 1170ROBERT FLORES SERRANOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:25:3523600:20:4727200:53:5926.6701:14:4618900:10:4900:00:5600:00:44
232 286SERGIO MENA FUNCIAT3R TRIATLOABM01:25:3625300:21:2223800:51:4227.8501:13:0429700:12:3200:00:4500:01:33
233 8008JUAN LUIS VICENTE OJEDALLICENCIA DE DIAV1M01:25:3724200:20:5725700:52:4127.3301:13:3827700:11:5900:01:0600:00:52
234 2747TONI VALBUENA MUÑOZTRICBM-CALELLAV1M01:25:5327100:21:4625400:52:3027.4301:14:1625700:11:3700:00:5100:01:00
235 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:26:2524700:21:0626200:53:0927.0901:14:1528600:12:1000:01:0900:01:25
236 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:26:2629800:22:4822900:51:2328.0201:14:1128900:12:1500:01:1200:01:10
237 3304JULIÀ FERRER MONTIELC.N. VIC-ETBABM01:26:2728500:22:2425200:52:2527.4701:14:4925800:11:3800:00:5300:00:49
238 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:26:4227700:22:1324100:51:5127.7701:14:0430200:12:3800:00:3500:00:47
239 3114ALBERT NOLLA CLOPTRICBM-CALELLAABM01:26:4420200:20:1128400:54:4926.2701:15:0026200:11:4400:01:2100:01:03
240 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:27:0931500:23:2622500:51:0928.1501:14:3529900:12:3400:01:1700:00:51
241 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDENTV1M01:27:3019500:20:0729500:55:4525.8301:15:5226000:11:3800:00:5200:00:47
242 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:27:3429900:22:4924600:52:0327.6701:14:5230500:12:4200:01:0800:00:59
243 1452JOSÉ RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M01:27:3927500:22:0626700:53:2726.9401:15:3328300:12:0600:01:1200:01:12
244 7016ROBERT MORALES QUINTANALLICENCIA DE DIAV1M01:27:4230700:23:1021900:51:0228.2201:14:1232300:13:3000:00:4800:01:26
245 1435ORIOL PISOS TABERNERCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:27:4929000:22:4026800:53:3926.8401:16:1924900:11:3000:00:4400:00:51
246 5677RAUL ALMENDROS SALASCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:28:1124900:21:1229000:55:3625.9001:16:4823800:11:2300:00:3800:00:37
247 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:28:1524500:21:0414200:47:2930.3301:08:3335400:19:4200:00:4500:00:46
248 4507DAVID GARRIDO VALENTÍG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:28:1930200:22:5124800:52:0527.6501:14:5631900:13:2300:01:1100:01:21
249 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:28:2227800:22:1619900:49:5628.8401:12:1234600:16:1000:00:3600:00:38
250 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:28:3126000:21:2729100:55:3825.8801:17:0524400:11:2600:01:0900:01:03
251 5993RAMON SOLER TOUSC.N. VIC-ETBABM01:28:3628200:22:2128200:54:3926.3501:17:0025500:11:3600:01:1000:00:47
252 2268GUILLEM ALCALÁ BECERRAASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:28:4828000:22:1828000:54:3326.4001:16:5127500:11:5700:00:4000:00:37
253 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBABM01:29:0028100:22:2028900:55:2026.0201:17:4023100:11:2000:00:5200:00:37
254 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:29:0126900:21:4429700:55:5325.7701:17:3723900:11:2400:01:1300:00:58
255 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:29:1826400:21:3628600:55:1026.1001:16:4629600:12:3200:00:3500:00:41
256 2616DANIEL JIMENEZ MARTINCLUB NATACIO RUBIV1M01:29:5631000:23:1728500:55:0426.1501:18:2125300:11:3500:01:3000:01:38
257 2736XAVIER SENSINDEPENDENTABM01:30:0130600:23:0727000:53:5526.7101:17:0231300:12:5900:01:0100:00:54
258 3091MARTÍ VERGÉS ALLENDECLUB TRIATLO BLANESV2M01:30:0327200:21:5430000:56:1025.6401:18:0427800:11:5900:01:2100:01:12
259 3176TONI TORTOSA PEREZTRICBM-CALELLAV1M01:30:0930500:23:0327900:54:3326.4001:17:3629800:12:3300:00:5200:00:49
260 2819JORDI CLARET PRIMSBR OPEN TEAMV2M01:30:2229200:22:4229800:55:5525.7501:18:3726400:11:4500:01:4300:01:29
261 7013ALBERT ALEGRETLLICENCIA DE DIAABM01:30:3027300:22:0330600:56:3225.4701:18:3527400:11:5500:00:0000:00:00
262 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:30:3030400:23:0229300:55:4025.8701:18:4226800:11:4800:01:2500:01:30
263 7011DANIEL SOBRAL TIRADOLLICENCIA DE DIAABM01:30:3230900:23:1526900:53:4226.8201:16:5732500:13:3500:00:5900:00:50
264 8002LLUIS NEGRE PIGEMLLICENCIA DE DIAV1M01:30:3527600:22:1030200:56:1725.5801:18:2728400:12:0800:01:1100:01:17
265 7012ARNAU VENTURALLICENCIA DE DIASUB23M01:30:3826500:21:3728700:55:1026.1001:16:4733100:13:5100:01:1300:00:54
266 200IGNASI VILLAMAYOR ROZADOSCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:30:5430000:22:4929400:55:4525.8301:18:3429500:12:2000:01:0600:01:00
267 3401DAVID VERGES MARTÍNEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M01:31:0732900:24:2027300:53:5926.6701:18:1930900:12:4800:00:4600:00:56
268 1372JAVIER IGLESIAS CAYUELAC.N. MATAROV2M01:31:2731700:23:2927400:54:1226.5701:17:4133000:13:4600:00:5300:01:17
269 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:31:4032400:23:5027800:54:3226.4101:18:2231800:13:1800:00:4400:00:54
270 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:32:0225900:21:2631800:59:1524.3001:20:4123300:11:2100:01:5700:01:46
271 3402MAX GASSÓ NAVARROC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:32:5226700:21:4331400:58:2024.6901:20:0331000:12:4900:00:5100:01:04
272 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLESCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:33:3032000:23:3630500:56:2625.5201:20:0232200:13:2800:01:1200:01:08
273 7010LLUIS PUJADAS MULLERASLLICENCIA DE DIAV1M01:34:0728700:22:3030300:56:2125.5501:18:5134100:15:1600:01:0400:01:07
274 5912LLUC VERDAGUER GIMFERRERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:34:0825400:21:2233001:01:1623.5001:22:3824800:11:3000:00:5200:00:38
275 1689FRANCISCO TORRES VERÓNCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:36:2729400:22:4332801:01:0823.5601:23:5130100:12:3600:01:0600:00:54
276 7025NARCÍS BARTINALLICENCIA DE DIAV1M01:37:2028900:22:4031500:59:0024.4101:21:4034400:15:4000:00:0000:00:00
277 8003AURELI ORIOL SEGURALLICENCIA DE DIAV2M01:37:4032300:23:4533401:01:4523.3201:25:3028700:12:1000:01:3000:01:29
278 1223IGNASI CERDÀ EMBUENACLUB TRIATLÓ ATLESABM01:38:1733100:24:2432300:59:5924.0101:24:2333200:13:5400:00:5800:01:07
279 1025MIQUEL UBEDA MASCARELLA CLUB NATACIO OLOTV1M01:39:4832600:24:0533201:01:1923.4801:25:2433800:14:2400:00:4700:01:00
280 3313JOAN PEREZ CALVOTGCBINNV2M01:40:1032700:24:1633501:02:1023.1601:26:2632800:13:4400:00:5300:01:18
281 7015JOEL CUERVAS CUBEROLLICENCIA DE DIAABM01:40:4233300:24:2933101:01:1823.4901:25:4734000:14:5500:01:1400:01:06
282 1286SIXTO RODRIGO GARCIAINDEPENDENTV1M01:41:0932800:24:1933601:03:3422.6501:27:5331700:13:1600:01:0200:01:17
283 8001DAVID MARTÍ CAMPMAJORLLICENCIA DE DIAV1M01:41:1230300:22:5634201:04:3722.2901:27:3332600:13:3900:01:4800:01:43
284 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M01:42:4633800:25:2233801:03:3922.6201:29:0132900:13:4500:01:1300:01:41
285 7024JORDI VILLAR ESPARZAINDEPENDENTABM01:45:4834000:25:3034301:04:5022.2101:30:2034200:15:2800:01:4100:01:16
286 2446YAGO DURAN BASTRICBM-CALELLACDM01:47:1133600:24:3634701:05:5121.8701:30:2734900:16:4400:01:0600:00:55
287 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:58:5235000:29:1735201:12:4919.7801:42:0635000:16:4600:01:2900:00:00
288 7006MARC RODRIGUEZ PALETLLICENCIA DE DIAABM01:59:4735200:30:2935101:11:1720.2001:41:4635200:18:0100:01:3400:00:00
289 7007GERARD SÁNCHEZ VILARLLICENCIA DE DIAABM01:59:4735300:30:2935001:11:1720.2001:41:4635300:18:0100:01:3400:00:00


NF 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:00:00000:16:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2800:00:00
NF 7023IGNASI FERRER NIETOLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:17:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3700:00:00
NF 8009ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLÓABM00:00:00000:17:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3100:00:00
NF 2461PELAYO CORONADO BLASCOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:00:00000:18:29000:48:3429.6501:07:03000:00:0000:00:4600:00:35
NF 3105ABEL REY ALSINAC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM00:00:00000:17:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3300:00:00
NF 3157ORIOL ANGULO ROIGTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:00:00000:18:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1500:00:00
NF 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAC.E. RAYOTEAMSUB23M00:00:00000:18:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3300:00:00
NF 7017JORGE GOMEZ NUÑEZLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:22:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5400:00:00
NF 4810ISRAEL MARFIL FLORESG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M00:00:00000:18:53000:46:0631.2401:04:59000:00:0000:00:3600:00:47
NF 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM00:00:00000:19:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4300:00:00




NP 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM
NP 5945JORDI ALTAYÓ RIPOLLC. TRIATLO MONTORNESV1M
NP 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M
NP 3250ALBERT IGLESIAS BARBÉC.N. BADALONAABM
NP 3291ERIC IZQUIERDO BAASTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM
NP 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM
NP 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM
NP 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM
NP 5232ALFRED GONZALEZ LANUZAINDEPENDENTV2M
NP 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFLOR DE TRIATLÓABM
NP 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM
NP 3495CARLOS CRUZ GALLEGOINDEPENDENTABM
NP 7002VICENT REVERT SANCHISLLICENCIA DE DIAABM
NP 7008SERGIO POYATOS GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 7014MOISÉS CORDERO MALDONADOLLICENCIA DE DIAABM
NP 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM
NP 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M
NP 657JOAN RAMON PRÓFUMO VENTURTRICBM-CALELLAV1M
NP 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M
NP 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM
NP 1092JOSEP SALMORAL GONZALEZCLUB TRIATLO BLANESV1M
NP 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32