RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
396 365 354 11 0 5 24 2 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3289VICTOR MANUEL DEL CORRAL TRICBM-CALELLAABM01:06:06200:15:46200:41:4234.5300:57:281100:08:3800:00:2800:00:31
2 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994ABM01:06:20100:15:461700:42:2633.9400:58:12100:08:0800:00:2500:00:27
3 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:06:24700:15:491600:42:2433.9600:58:13200:08:1100:00:2800:00:27
4 8006NIL RIUDAVETS VICTORYCMG FERRER HOTELSSUB23M01:06:33300:15:472000:42:2833.9100:58:15300:08:1800:00:2600:00:30
5 5954ARNAU TURONPRAT TRIATLO 1994ABM01:06:50400:15:471900:42:2733.9200:58:141000:08:3600:00:3000:00:27
6 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:06:56600:15:482100:42:2933.9000:58:171200:08:3900:00:2800:00:32
7 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:07:04500:15:472400:42:5533.5500:58:42400:08:2200:00:2800:00:33
8 1574ERIK MERINO ALAMINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:09900:16:091800:42:2633.9400:58:35900:08:3400:00:2500:00:27
9 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:07:111100:16:281400:42:1934.0300:58:47500:08:2400:00:2700:00:30
10 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM01:07:17800:16:032300:42:4233.7200:58:45600:08:3200:00:2900:00:25
11 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM01:07:231400:16:341300:42:1534.0800:58:49800:08:3400:00:2500:00:30
12 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:07:302600:16:57700:41:5234.3900:58:491400:08:4100:00:3300:00:29
13 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM01:07:321200:16:291500:42:2134.0000:58:501500:08:4200:00:2700:00:31
14 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMSUB23M01:07:332000:16:52900:41:5534.3500:58:471700:08:4600:00:3100:00:29
15 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM01:07:351000:16:102200:42:3933.7600:58:491800:08:4600:00:2700:00:33
16 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:381800:16:481100:42:0934.1600:58:571300:08:4100:00:2800:00:35
17 4825ARNAU PERICAS FIGUERASC.N. VIC-ETBABM01:07:393300:17:01300:41:4234.5300:58:432500:08:5600:00:2800:00:30
18 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV1M01:07:402500:16:56600:41:5134.4100:58:472200:08:5300:00:2900:00:31
19 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M01:07:431500:16:451200:42:1334.1100:58:581600:08:4500:00:3500:00:37
20 4850ALEIX BIEL BOLAÑOC.E.T. DISTANCESUB23M01:07:461700:16:481000:41:5934.3000:58:472700:08:5900:00:2700:00:29
21 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:07:573700:17:05100:41:4234.5300:58:473900:09:1000:00:3200:00:32
22 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:08:003500:17:02500:41:5134.4100:58:533600:09:0700:00:2800:00:31
23 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM01:08:023900:17:07400:41:4334.5200:58:504100:09:1200:00:3300:00:33
24 971ALEIX SELLARÉS GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:08:293600:17:03800:41:5434.3700:58:575900:09:3200:00:3100:00:33
25 8010ALBERT SABATER MOLLFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:09:132400:16:563300:43:2133.2201:00:172400:08:5600:00:3000:00:33
26 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM01:09:193200:17:002800:43:1133.3501:00:113800:09:0800:00:2900:00:31
27 7021QUIM ALBÓ FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:09:334100:17:102900:43:1233.3301:00:224000:09:1100:00:3700:00:35
28 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALIC.N. MATAROV1M01:09:431300:16:324400:43:4932.8601:00:215100:09:2200:00:5900:00:38
29 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M01:09:445500:17:302500:42:5733.5301:00:274500:09:1700:00:3500:00:41
30 5608ARNAU PAGES LOPEZFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:09:452800:16:576100:44:1432.5501:01:11700:08:3400:00:3300:00:35
31 3327MARCEL GUAL ANDUJARCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:472300:16:555200:44:0332.6901:00:581900:08:4900:00:3000:00:39
32 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:09:503100:16:594200:43:4632.9001:00:453300:09:0500:00:3400:00:28
33 705DAVID RIVERO PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:573400:17:015500:44:0632.6501:01:072000:08:5000:00:3600:00:35
34 2273JOAN MONFORT GUIMERÀC.E.T. DISTANCESUB23M01:09:581900:16:526200:44:1532.5401:01:072100:08:5100:00:3700:00:34
35 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M01:10:004000:17:094900:43:5332.8101:01:022600:08:5800:00:3400:00:35
36 2911ADAN HIDALGO AGUILARFLOR DE TRIATLÓABM01:10:032700:16:575100:44:0232.7001:00:593100:09:0400:00:3000:00:28
37 2476JOSÉ LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:10:041600:16:476400:44:2132.4701:01:082300:08:5600:00:3500:00:34
38 4514DIEGO RIBAO RODRIGUEZTGCBINNABM01:10:072900:16:585300:44:0532.6701:01:033200:09:0400:00:3800:00:34
39 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:10:074800:17:234100:43:4332.9401:01:063000:09:0100:00:3000:00:34
40 2306PAU CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:10:082100:16:536300:44:1532.5401:01:082800:09:0000:00:2800:00:30
41 809ORIOL PADRÓS VERAT3R TRIATLOABM01:10:155400:17:283400:43:2233.2101:00:505400:09:2500:00:3100:00:32
42 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:10:164900:17:243900:43:3733.0101:01:014300:09:1500:00:3000:00:31
43 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:184500:17:204700:43:5232.8301:01:123400:09:0600:00:3200:00:36
44 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:10:226700:17:463100:43:1633.2801:01:024700:09:2000:00:3000:00:30
45 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBM-CALELLAV1M01:10:255300:17:264000:43:4332.9401:01:094400:09:1600:00:3600:00:35
46 2795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:10:315700:17:304800:43:5332.8101:01:233700:09:0800:00:3700:00:32
47 3841JORDI MIRANDA ALFRANCACLUB TRI5UABM01:10:343800:17:066600:44:2732.4001:01:332900:09:0100:00:3500:00:34
48 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO OLOTJNM01:10:354200:17:134500:43:5032.8501:01:036100:09:3200:00:3400:00:35
49 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:384400:17:184300:43:4832.8801:01:066000:09:3200:00:3000:00:33
50 7022CESC VIDAL RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:10:396400:17:393500:43:2533.1701:01:046700:09:3500:00:3500:00:34
51 3362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:10:542200:16:557000:44:3332.3201:01:285500:09:2600:00:3300:00:29
52 3183MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:564300:17:175600:44:0732.6401:01:246300:09:3200:00:3000:00:32
53 3312ALBERT LOPEZ MUÑOZTGCBINNABM01:11:005900:17:333600:43:2733.1401:01:0010100:10:0000:00:3500:00:34
54 328MIQUEL SOLÉFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:11:024700:17:225800:44:0832.6301:01:306400:09:3200:00:3100:00:33
55 3177MARC FIGUERAS GRABULOSACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:11:077400:18:003000:43:1233.3301:01:129200:09:5500:00:5000:00:36
56 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:11:138100:18:093200:43:1933.2401:01:287800:09:4500:00:3600:00:33
57 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:11:134600:17:215900:44:0932.6201:01:307300:09:4300:00:3300:00:00
58 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M01:11:237900:18:043700:43:2833.1301:01:328700:09:5100:00:3100:00:37
59 2232NIL GURT ESCUCHASCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:11:375200:17:258100:45:0631.9301:02:313500:09:0600:00:3300:00:28
60 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM01:11:465000:17:257900:45:0131.9901:02:264800:09:2000:00:3000:00:29
61 1557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:11:5510700:18:352600:42:5833.5101:01:3314700:10:2200:00:3300:00:36
62 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLÓABM01:11:553000:16:595700:44:0732.6401:01:0619000:10:4900:00:2800:00:30
63 3338NIL RAMADA MUÑOZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM01:11:566800:17:477600:44:5732.0401:02:444200:09:1200:00:4700:00:40
64 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM01:12:005600:17:308300:45:0831.9101:02:384900:09:2200:00:3600:00:33
65 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:12:129500:18:206000:44:1432.5501:02:347000:09:3800:00:3600:00:31
66 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:12:156900:17:507300:44:4732.1501:02:376800:09:3800:00:3200:00:36
67 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:12:228200:18:096900:44:3232.3401:02:417200:09:4100:00:3900:00:37
68 8004ALBERT MENDOZA SILLEROLLICENCIA DE DIAABM01:12:2511200:18:402700:43:0133.4801:01:4118200:10:4400:00:4100:00:44
69 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:12:297800:18:026800:44:3032.3601:02:329500:09:5700:00:2800:00:30
70 4241RICARD BOIXCLUB VO2 TEAMABM01:12:397100:17:547100:44:3932.2501:02:3311600:10:0600:00:3700:00:33
71 1070JOAN GOMILA ANGLADAFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:12:398300:18:106500:44:2432.4301:02:3411100:10:0500:00:4000:00:34
72 620MARC MARTIN CLOTATRICBM-CALELLASUB23M01:12:426000:17:349800:45:4831.4401:03:224600:09:2000:00:3800:00:35
73 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M01:12:436200:17:378400:45:1631.8101:02:538500:09:5000:00:3500:00:47
74 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:12:5711800:18:513800:43:3633.0301:02:2716000:10:3000:00:3300:00:28
75 1426GENIS PURTI GRAUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:13:019000:18:178000:45:0131.9901:03:187400:09:4300:00:3800:00:31
76 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:13:117500:18:019400:45:4231.5101:03:435700:09:2800:00:3100:00:35
77 2929ANDREU HUIZINGA POLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:13:129300:18:197700:44:5832.0201:03:179000:09:5500:00:2800:00:30
78 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:13:198900:18:178200:45:0631.9301:03:239400:09:5600:00:2900:00:33
79 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:13:226500:17:439900:45:4931.4301:03:328300:09:5000:00:3500:00:40
80 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:13:3012700:18:556700:44:2932.3701:03:2411400:10:0600:00:3100:00:34
81 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:13:3415800:19:265000:43:5432.8001:03:2012800:10:1400:00:3300:00:34
82 2522ANDREU DE JUAN BARDESDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:13:4010300:18:327400:44:5232.1001:03:2413500:10:1600:00:3700:00:39
83 7004FERRAN COLL ARXERLLICENCIA DE DIAABM01:13:425100:17:2512700:46:4430.8101:04:096500:09:3300:00:0000:00:00
84 3341JORDI CANTÓ CÉSPEDESCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:13:448700:18:159600:45:4531.4801:04:007500:09:4400:00:3800:00:34
85 1131LUIS DIOGO SILVA SANTOSC.N. MATAROV1M01:13:449700:18:2210000:45:5031.4201:04:126200:09:3200:00:3200:00:41
86 5230MARC FRAGOSO BRUIXTGCBINNABM01:13:456600:17:4411600:46:2331.0501:04:076900:09:3800:00:4000:00:39
87 2194SERGIO BURON DE LA TORREC.A. IGUALADAABM01:13:4812300:18:537200:44:4032.2401:03:3313300:10:1500:00:3000:00:42
88 796ROBERT MONTALVO CUMICLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:13:517000:17:519200:45:3631.5801:03:2715000:10:2400:00:3700:00:35
89 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM01:13:5810100:18:307800:44:5932.0101:03:2915900:10:2900:00:4000:00:32
90 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M01:14:0410200:18:319100:45:3231.6301:04:0310200:10:0100:00:4200:00:39
91 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:14:135800:17:3212100:46:3730.8901:04:0910900:10:0400:00:3500:00:40
92 7003MARC COSTA PUIGPELATLLICENCIA DE DIAABM01:14:167200:17:5513100:46:5930.6501:04:545000:09:2200:00:5300:00:48
93 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:14:179400:18:199500:45:4531.4801:04:0412600:10:1300:00:3700:00:33
94 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:14:1810400:18:348700:45:2831.6701:04:0213700:10:1600:00:3000:00:33
95 2086ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:14:2510000:18:2411700:46:2631.0101:04:506600:09:3500:00:3400:00:40
96 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:14:349800:18:2311800:46:2631.0101:04:497700:09:4500:00:3400:00:35
97 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:14:3615900:19:305400:44:0532.6701:03:3520400:11:0100:00:5000:00:45
98 2694JAVIER BERTOS GONZÁLEZC.N. BADALONAABM01:14:3914600:19:198800:45:2831.6701:04:478800:09:5200:00:3300:00:35
99 2991ANTONI CAPELL BUENDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:14:4210800:18:3811400:46:1731.1101:04:557900:09:4700:00:3400:00:41
100 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:14:469100:18:1811900:46:3030.9701:04:489800:09:5800:00:3400:00:35
101 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:14:486100:17:3514700:47:4430.1701:05:195800:09:2900:00:3200:00:35
102 2827PERE LLADÓ SUREDATGCBINNABM01:14:5011400:18:4310600:46:0431.2601:04:4710700:10:0300:00:3600:00:37
103 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:14:518500:18:1312900:46:4930.7601:05:028200:09:4900:00:3900:00:38
104 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:14:5420900:20:134600:43:5132.8401:04:0419200:10:5000:00:3500:00:41
105 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:14:578800:18:1512300:46:4030.8601:04:5510500:10:0200:00:3500:00:38
106 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:14:5811100:18:3911000:46:1331.1601:04:5211500:10:0600:00:5200:00:43
107 5879ROGER PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:15:0111000:18:3912500:46:4230.8401:05:217100:09:4000:00:3900:00:33
108 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:15:0415000:19:219000:45:3031.6501:04:5112700:10:1300:00:4800:00:36
109 2424MARC CARRERAS SALINASCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:15:0515100:19:218900:45:3031.6501:04:5112900:10:1400:00:4800:00:39
110 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M01:15:0612500:18:5410100:45:5331.3801:04:4714200:10:1900:00:3600:00:38
111 106ANNA GODOY CONTRERASCIDADE DE LUGO FLUVIALABF01:15:108000:18:0513500:47:1630.4701:05:218000:09:4900:00:3000:00:32
112 2497VICTOR HERNANDEZ ROMEROASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:15:1114200:19:1710200:46:0031.3001:05:178900:09:5400:00:3300:00:36
113 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:15:1612200:18:5211100:46:1331.1601:05:0512000:10:1100:00:3600:00:28
114 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:15:2311900:18:5112000:46:3730.8901:05:289100:09:5500:00:5100:00:40
115 2580GERARD BATET XAUSC.A. IGUALADASUB23M01:15:3512400:18:5410700:46:0531.2501:04:5917300:10:3600:00:4000:00:39
116 3239EWA KOMANDERPRAT TRIATLO 1994ABF01:15:3513800:19:1410800:46:0731.2301:05:2113100:10:1400:00:3300:00:34
117 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:479200:18:1814300:47:3030.3201:05:4810000:09:5900:00:3100:00:00
118 4836ROGER ALBALADEJO CASTANYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:15:4715200:19:2210300:46:0131.2901:05:2314900:10:2400:00:3300:00:34
119 237ALBERT HERNANDEZ FANECACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:15:4816000:19:3210500:46:0131.2901:05:3313200:10:1500:00:3500:00:42
120 7001JORDI SALVATELLA CADENALLICENCIA DE DIAABM01:15:4916200:19:369700:45:4631.4601:05:2215500:10:2700:00:5500:01:06
121 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:15:5117900:19:499300:45:3731.5701:05:2615100:10:2500:01:0100:00:39
122 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM01:15:528600:18:1412400:46:4130.8501:04:5519700:10:5700:00:3800:00:44
123 1714ORIOL VILAREGUT PRATC.N. VIC-ETBV1M01:15:5518800:20:008500:45:2231.7401:05:2216600:10:3300:00:3700:00:39
124 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:15:5913500:19:1010900:46:1031.1901:05:2017600:10:3900:00:3200:00:35
125 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:16:0913200:19:0711200:46:1431.1501:05:2118800:10:4800:00:5500:00:42
126 2430JUAN PEDRO GROULT ROCATRI+9 EL MASNOUV1M01:16:1213300:19:0811500:46:2231.0601:05:3018000:10:4200:00:4900:00:47
127 2394MIQUEL CAMPDERRICH LECUMC.E. KATOA BARCELONAABM01:16:187300:17:5717400:48:5529.4401:06:525600:09:2600:00:4300:00:39
128 5727DANIEL MELLADO COMACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:16:2813900:19:1413200:47:0330.6101:06:1712100:10:1100:00:5900:01:25
129 1351JACINT HITOS CARMONACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:16:3119200:20:058600:45:2731.6801:05:3220000:10:5900:00:4100:00:41
130 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:16:3417300:19:4612200:46:4030.8601:06:2611800:10:0800:00:3500:00:43
131 2761CARLES BLANCO CONDECLUB TRIATLO CASTELLBISBASUB23M01:16:378400:18:1117000:48:4129.5801:06:527600:09:4500:01:1500:00:41
132 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:16:389600:18:2115900:48:1229.8801:06:3311000:10:0500:00:3400:00:39
133 2802RAMON FIGUERAS MONERCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:16:4019400:20:0611300:46:1631.1201:06:2214000:10:1800:00:3700:00:35
134 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M01:16:4214900:19:2114400:47:3230.2901:06:538100:09:4900:00:5800:00:50
135 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M01:16:4712800:18:5813900:47:2030.4201:06:1815700:10:2900:00:3300:00:35
136 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M01:16:5213400:19:0914800:47:4530.1601:06:549700:09:5800:00:3800:00:37
137 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:16:5922500:20:327500:44:5532.0601:05:2725000:11:3200:00:3900:00:41
138 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:17:0713700:19:1315200:47:4830.1301:07:0111300:10:0600:01:1000:00:48
139 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:17:0918500:19:5813000:46:5830.6601:06:5612500:10:1300:00:3600:00:45
140 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:17:1216800:19:4212600:46:4430.8101:06:2618500:10:4600:00:3500:00:35
141 2404MIQUEL LLANERAS GAYAABSOLUT SPORTSUB23M01:17:1710600:18:3518500:49:1829.2101:07:535300:09:2400:00:3400:00:36
142 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDM01:17:2413000:19:0515500:47:5930.0101:07:0414400:10:2000:00:3900:00:46
143 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:17:2522900:20:3710400:46:0131.2901:06:3818600:10:4700:00:3000:00:29
144 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M01:17:3013600:19:1315300:47:5030.1001:07:0315400:10:2700:00:3500:00:47
145 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:17:3615400:19:2416200:48:1529.8401:07:399600:09:5700:00:4400:00:39
146 1064JORDI PUIGDOLLERS NABAUT3R TRIATLOV1M01:17:3714300:19:1715800:48:1029.9001:07:2711900:10:1000:00:4600:00:35
147 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMJNM01:17:4014400:19:1813600:47:1730.4501:06:3520800:11:0500:00:3900:00:40
148 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:17:5211300:18:4017500:48:5629.4301:07:3613400:10:1600:00:3600:00:34
149 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M01:17:5716700:19:4115000:47:4730.1401:07:2815600:10:2900:00:3400:00:33
150 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM01:17:5718300:19:5114900:47:4630.1501:07:3714500:10:2000:00:5200:00:43
151 229MANEL LÓPEZ SAMPIETROCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M01:18:0114100:19:1716100:48:1529.8401:07:3215800:10:2900:00:3600:00:41
152 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:18:0210500:18:3417900:49:0929.3001:07:4314100:10:1900:00:3900:00:40
153 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M01:18:0312600:18:5517300:48:5229.4701:07:4713600:10:1600:00:3300:00:43
154 3320ALEXANDRA CASSAN-FERRIERC.N. MATAROABF01:18:0310900:18:3918700:49:2329.1601:08:0210300:10:0100:00:3000:00:35
155 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:18:0412100:18:5216900:48:4129.5801:07:3316200:10:3100:00:3800:00:37
156 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:18:0520000:20:1113800:47:1930.4301:07:3017000:10:3500:00:4100:00:38
157 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:18:1121700:20:1713400:47:1630.4701:07:3317500:10:3800:00:3500:00:38
158 7027ÀLEX BARRAGÁN RUIZLLICENCIA DE DIAJNM01:18:146300:17:3820600:50:1528.6601:07:5314600:10:2100:00:5200:01:04
159 2693ALEX VERA GUZMANC.N. BADALONASUB23M01:18:2718700:19:5914000:47:2830.3401:07:2720100:11:0000:00:3400:00:00
160 3283DAVID MARTÍNEZ FERNÁNDEZ CLUB ESPORTIU Z5ABM01:18:2816100:19:3416700:48:2329.7601:07:5716300:10:3100:00:5000:00:49
161 7019SERGIO RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAJNM01:18:3122100:20:2513300:47:0930.5401:07:3419800:10:5700:00:5500:00:44
162 19MONTSERRAT MAS SANZCERRR IGUALADAABF01:18:347600:18:0222400:51:0828.1601:09:105200:09:2400:00:4400:00:36
163 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOASS ESPORTIVA ROCKETSCDM01:18:3917700:19:4717200:48:4629.5301:08:3311200:10:0600:00:3600:00:39
164 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:18:3920800:20:1213700:47:1930.4301:07:3121300:11:0800:00:4200:00:38
165 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB TRIATLO CORNELLAABM01:18:4218000:19:5015400:47:5230.0801:07:4220200:11:0000:00:4200:00:39
166 3185ORIOL CASULLERAS CHALAUXC.N. VIC-ETBSUB23M01:18:5421200:20:1414500:47:3330.2801:07:4721200:11:0700:01:0400:00:49
167 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:18:5615600:19:2419600:49:4228.9701:09:068400:09:5000:00:3800:00:38
168 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:19:0016400:19:3915600:47:5930.0101:07:3823600:11:2200:00:3100:00:34
169 2403MARC VALLS I JULIÀT3R TRIATLOSUB23M01:19:0123000:20:3712800:46:4930.7601:07:2625400:11:3500:00:5000:00:38
170 3084MARGAUX VIGIE C.E.T. DISTANCESUB23F01:19:0420500:20:1215100:47:4730.1401:07:5920900:11:0500:00:5600:00:35
171 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:19:0720700:20:1216500:48:1629.8301:08:2817700:10:3900:00:4300:00:42
172 1328VICTOR BERMUDEZ MELLADOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:19:0720600:20:1216300:48:1529.8401:08:2717800:10:4000:00:4900:00:42
173 47MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:19:0914000:19:1519800:49:5328.8701:09:0810400:10:0100:00:3200:00:38
174 3297SERGI ALIAGA TORRENSASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:19:1219600:20:0714100:47:2930.3301:07:3625600:11:3600:00:3100:00:35
175 264GONZALO MARCHENA MARSETT3R TRIATLOV1M01:19:1618900:20:0116800:48:3929.6001:08:4017100:10:3600:00:4200:00:40
176 3306FRANK LINARES DIAZ G. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:19:1818100:19:5014600:47:4230.1901:07:3226700:11:4600:00:3900:00:40
177 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M01:19:199900:18:2421600:50:4828.3501:09:1211700:10:0700:00:5500:00:45
178 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M01:19:2317500:19:4616600:48:1729.8201:08:0323200:11:2000:00:4000:00:43
179 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:19:4016600:19:4118900:49:2529.1401:09:0616900:10:3400:00:3200:00:33
180 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:19:4215500:19:2419500:49:4228.9701:09:0617400:10:3600:00:3400:00:34
181 464ADRIAN OLMO MORACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:19:4519000:20:0219100:49:2629.1301:09:2813900:10:1700:00:4700:00:38
182 59MARTA ROMANCE OMSASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:19:5616900:19:4420000:49:5828.8201:09:4213000:10:1400:00:3700:00:32
183 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:19:5817100:19:4518600:49:2229.1701:09:0719400:10:5100:00:4000:00:36
184 720JOSEP LLANO TOURÍSCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:19:5924000:20:5116400:48:1629.8301:09:0719500:10:5200:00:5400:01:05
185 1459ALFREDO CARO HUESOTRICBM-CALELLAABM01:20:0015700:19:2518800:49:2429.1501:08:4921800:11:1100:00:5800:00:49
186 431CRISTIAN MONTERO CLOPESTRICBM-CALELLAABM01:20:0117000:19:4417700:49:0629.3301:08:5022100:11:1100:00:5600:00:47
187 5889MARC VILAMANYA LOPEZCLUB NATACIO OLOTABM01:20:0220300:20:1118400:49:1829.2101:09:2916700:10:3300:00:4100:00:38
188 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:20:0614500:19:1821300:50:4428.3801:10:0210800:10:0400:01:0000:00:39
189 7026XAVI CABRERA MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:20:1017200:19:4520400:50:1428.6701:09:5912200:10:1100:01:1700:01:03
190 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:20:1219700:20:0819700:49:4528.9401:09:5314300:10:1900:00:3800:00:47
191 3298TONI ORTEGA GARCIAASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:20:1421000:20:1318100:49:1429.2501:09:2718700:10:4700:00:5100:00:38
192 3292VICENT PASCUAL COLOMERCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:20:2923200:20:3918000:49:1029.2901:09:4917900:10:4000:01:0500:01:44
193 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF01:20:3422000:20:2219000:49:2629.1301:09:4818400:10:4600:00:3500:00:35
194 2354ALBERTO BERMEJO GOMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:20:4422800:20:3617800:49:0729.3201:09:4320500:11:0100:00:5700:00:00
195 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M01:20:4926800:21:4315700:48:0429.9601:09:4720600:11:0200:00:4900:00:50
196 2663ALBERTO BRAVO GARCÍAC.N. BADALONAABM01:20:5019300:20:0621500:50:4628.3701:10:529900:09:5800:02:1300:01:16
197 3971JORDI MAÑÉ CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:20:5413100:19:0623100:51:3127.9501:10:3713800:10:1700:00:5700:00:51
198 3014SERGIO ROMERA HERRAIZCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:20:5821500:20:1619200:49:3029.0901:09:4622200:11:1200:00:4400:00:53
199 5776JOAN FRANCESC CAMPOS VAZQC.N. CATALUNYAV2M01:21:0314800:19:1923200:51:3227.9401:10:5112300:10:1200:00:3500:00:43
200 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF01:21:0322200:20:2818200:49:1629.2301:09:4422800:11:1900:00:3600:00:33
201 1036XAVIER BUSQUETS DUARTECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:21:0314700:19:1922700:51:1928.0601:10:3815200:10:2500:00:4200:00:41
202 2429MIGUEL DOMINGUEZ CARRIOTRI+9 EL MASNOUABM01:21:1024600:21:0517600:49:0029.3901:10:0521000:11:0500:00:4700:00:33
203 3060JOAN ANTONI GARCIA CANOCLUB NATACIO OLOTABM01:21:1325600:21:2516000:48:1429.8501:09:3925200:11:3400:00:5400:00:46
204 2958ORIOL OLIVAN JORBACLUB NATACIO RUBIABM01:21:2315300:19:2323000:51:2428.0201:10:4717200:10:3600:00:4400:00:36
205 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:21:2524800:21:0919400:49:3129.0801:10:4018300:10:4500:00:3700:00:44
206 5245ABEL JOVÉ DOLZT3R TRIATLOABM01:21:2619100:20:0321100:50:4028.4201:10:4318100:10:4300:00:3700:00:29
207 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:21:3118400:19:5722800:51:2228.0301:11:1912400:10:1200:00:4200:00:47
208 2624SERGI SAURA CONCACLUB NATACIO RUBIABM01:21:3121400:20:1520100:50:0228.7801:10:1722500:11:1400:00:5100:00:50
209 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:21:3423400:20:4219300:49:3029.0901:10:1223700:11:2200:00:3600:00:44
210 8005LAIA RIUDAVETS VICTORYCMG FERRER HOTELSJNF01:21:3921800:20:1920300:50:1128.6901:10:3021600:11:0900:00:3400:00:34
211 2305VICTOR ANGLADA ROBERTCLUB NATACIO BARCELONACDM01:21:5216300:19:3920900:50:2828.5301:10:0726300:11:4500:00:3200:00:33
212 3235ALBERT PERXACHS PLANASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:21:5221600:20:1622200:51:0628.1801:11:2216100:10:3000:01:0000:01:23
213 3024FRANCISCO JAVIER VEGA GUECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:21:5522700:20:3520500:50:1528.6601:10:5021100:11:0500:01:0000:00:00
214 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:21:5921300:20:1420700:50:1928.6201:10:3324300:11:2600:00:3600:00:35
215 1955ISABEL GÓMEZ FARGASCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:22:0619800:20:1022100:51:0628.1801:11:1619300:10:5000:00:3700:00:40
216 2748ALBERTO GOMEZ SANCHEZTRICBM-CALELLAABM01:22:1226200:21:3118300:49:1629.2301:10:4724100:11:2500:00:5100:00:37
217 2745OSCAR QUERO DE BORJATRICBM-CALELLAV1M01:22:1220400:20:1121800:50:5328.3001:11:0421500:11:0800:01:0100:00:51
218 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF01:22:2517600:19:4623400:51:3827.8901:11:2420300:11:0100:00:3800:00:33
219 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBABM01:22:3221100:20:1421400:50:4528.3701:10:5925100:11:3300:00:5300:00:46
220 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB NATACIO OLOTABM01:22:3720100:20:1124200:51:5227.7601:12:0316800:10:3400:00:3300:00:35
221 3064CARLOS VERANO GONZÁLEZABSOLUT SPORTV1M01:22:417700:18:0228300:54:4326.3201:12:459300:09:5600:00:4500:00:35
222 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTABM01:22:4619900:20:1023700:51:4127.8601:11:5119600:10:5500:00:4100:00:45
223 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:22:4817400:19:4625600:52:3827.3601:12:2414800:10:2400:00:3200:00:38
224 2452SEBASTIÀ FERNÁNDEZ TORRASCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:22:5112900:19:0426600:53:2226.9801:12:2615300:10:2500:00:4500:00:44
225 2786RAUL GONZALEZ LOPEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:22:5311600:18:4927500:54:1326.5601:13:028600:09:5100:01:0400:00:59
226 3777GERARD MUÑOZ CASTROG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:22:5424100:20:5222000:51:0428.2001:11:5619900:10:5800:01:0300:00:41
227 3053LAURENCE PRIGENTCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1F01:22:5923100:20:3822600:51:1328.1201:11:5121400:11:0800:00:3600:00:41
228 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESCDM01:23:0611700:18:5027600:54:1326.5601:13:0310600:10:0300:01:2900:01:05
229 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:23:0811500:18:4724500:52:0227.6701:10:4929400:12:1900:00:3900:00:57
230 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:23:2024300:20:5722300:51:0828.1601:12:0522600:11:1500:01:1800:01:00
231 2468JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTV1M01:23:2324400:20:5821000:50:3128.5101:11:2927000:11:5400:00:3500:00:52
232 3369ROGER SALVADOR MONNERCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:23:2512000:18:5226100:53:0727.1101:11:5924200:11:2600:00:4500:00:42
233 8007ANDREA TOMAS MORCILLOCMG FERRER HOTELSCDF01:23:3522400:20:3123900:51:4327.8401:12:1423500:11:2100:00:3200:00:32
234 3659MANEL GARCIA FERRERCLUB TRIATLO BLANESV1M01:23:4429500:22:4617100:48:4229.5701:11:2829100:12:1600:00:3600:00:40
235 6167MARTINA MORENO MONTEYSC.N. VIC-ETBCDF01:23:4725500:21:2421700:50:5328.3001:12:1724700:11:3000:00:4000:00:36
236 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. KATOA BARCELONAJNM01:23:4823300:20:4125500:52:3527.3901:13:1616500:10:3200:00:3100:00:32
237 159JHON MARIO BARCO CASTAÑEDCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:23:4918200:19:5025000:52:0827.6201:11:5826900:11:5100:01:2400:01:07
238 929XAVIER TURON MIRANDATRICBM-CALELLAV1M01:23:5923700:20:4824300:51:5827.7101:12:4622300:11:1300:00:5200:00:52
239 2767DAMIÀ LARENA SANTIAGOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:23:5918600:19:5825800:52:4527.3001:12:4322700:11:1600:00:4000:00:40
240 6072PATRICIA ORTEGA RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:24:0227400:22:0620200:50:1028.7001:12:1626600:11:4600:01:0100:00:52
241 5860XAVIER VILLANUEVA NUÑEZT3R TRIATLOV1M01:24:0322300:20:2925100:52:2327.4901:12:5222000:11:1100:01:1200:00:50
242 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:24:2722600:20:3524900:52:0627.6401:12:4126500:11:4600:00:4300:00:46
243 1155FELIX MARTÍNEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM01:24:3726100:21:3023500:51:3927.8801:13:0924500:11:2800:00:4000:00:42
244 3285PAU AVINYO ARASAC.N. BADALONAABM01:24:5417800:19:4826300:53:1127.0801:12:5927300:11:5500:00:5400:00:49
245 2657ADRIÀ VALVERDE MOLINAC.N. BADALONASUB23M01:24:5425200:21:1625300:52:2927.4401:13:4521700:11:0900:00:4000:00:41
246 7020JOSE MARIA GUERRERO GALLALLICENCIA DE DIAABM01:24:5525000:21:1324000:51:4427.8401:12:5727600:11:5800:01:1300:01:21
247 3437JORGE SALIDO PINILLAC.N. BADALONAV2M01:24:5526600:21:4224400:52:0227.6701:13:4421900:11:1100:01:0200:00:46
248 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V3M01:25:0628600:22:2720800:50:2028.6101:12:4729300:12:1900:00:3900:00:45
249 1502JOAN VILÀ SOTOCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAABM01:25:0726300:21:3223600:51:4127.8601:13:1327200:11:5400:00:4500:00:44
250 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M01:25:0927000:21:4524700:52:0527.6501:13:5022900:11:1900:00:5100:00:47
251 3486MIGUEL DE PABLO MADRIDC.E.T. DISTANCEABM01:25:1621900:20:1926500:53:1527.0401:13:3426100:11:4200:01:0600:01:02
252 858JOAN PÉREZ LÓPEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:25:2023500:20:4623300:51:3827.8901:12:2431100:12:5600:00:4300:00:49
253 3303ESTEVE VILARASSA CODINAC.N. VIC-ETBABM01:25:2223900:20:4926400:53:1427.0501:14:0323000:11:1900:00:4700:00:44
254 3284CEDRIC PETIT GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:25:2228300:22:2321200:50:4228.4001:13:0529200:12:1700:00:5600:00:56
255 1170ROBERT FLORES SERRANOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:25:3523600:20:4727200:53:5926.6701:14:4618900:10:4900:00:5600:00:44
256 286SERGIO MENA FUNCIAT3R TRIATLOABM01:25:3625300:21:2223800:51:4227.8501:13:0429700:12:3200:00:4500:01:33
257 8008JUAN LUIS VICENTE OJEDALLICENCIA DE DIAV1M01:25:3724200:20:5725700:52:4127.3301:13:3827700:11:5900:01:0600:00:52
258 2747TONI VALBUENA MUÑOZTRICBM-CALELLAV1M01:25:5327100:21:4625400:52:3027.4301:14:1625700:11:3700:00:5100:01:00
259 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:26:0725700:21:2525900:53:0427.1401:14:2925900:11:3800:00:3800:00:37
260 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:26:2524700:21:0626200:53:0927.0901:14:1528600:12:1000:01:0900:01:25
261 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:26:2629800:22:4822900:51:2328.0201:14:1128900:12:1500:01:1200:01:10
262 2150EULÀLIA CALVERAS AUGÉTGCBINNV2F01:26:2623800:20:4928100:54:3426.3901:15:2320700:11:0300:00:5200:00:53
263 3304JULIÀ FERRER MONTIELC.N. VIC-ETBABM01:26:2728500:22:2425200:52:2527.4701:14:4925800:11:3800:00:5300:00:49
264 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:26:4227700:22:1324100:51:5127.7701:14:0430200:12:3800:00:3500:00:47
265 3114ALBERT NOLLA CLOPTRICBM-CALELLAABM01:26:4420200:20:1128400:54:4926.2701:15:0026200:11:4400:01:2100:01:03
266 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:27:0931500:23:2622500:51:0928.1501:14:3529900:12:3400:01:1700:00:51
267 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDENTV1M01:27:3019500:20:0729500:55:4525.8301:15:5226000:11:3800:00:5200:00:47
268 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:27:3429900:22:4924600:52:0327.6701:14:5230500:12:4200:01:0800:00:59
269 1452JOSÉ RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M01:27:3927500:22:0626700:53:2726.9401:15:3328300:12:0600:01:1200:01:12
270 7016ROBERT MORALES QUINTANALLICENCIA DE DIAV1M01:27:4230700:23:1021900:51:0228.2201:14:1232300:13:3000:00:4800:01:26
271 3580ANA HERNANDEZ ROLDANC.E. RAYOTEAMABF01:27:4829300:22:4326000:53:0527.1301:15:4828000:12:0000:00:3700:00:33
272 1435ORIOL PISOS TABERNERCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:27:4929000:22:4026800:53:3926.8401:16:1924900:11:3000:00:4400:00:51
273 5677RAUL ALMENDROS SALASCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:28:1124900:21:1229000:55:3625.9001:16:4823800:11:2300:00:3800:00:37
274 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:28:1524500:21:0414200:47:2930.3301:08:3335400:19:4200:00:4500:00:46
275 4507DAVID GARRIDO VALENTÍG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:28:1930200:22:5124800:52:0527.6501:14:5631900:13:2300:01:1100:01:21
276 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:28:2227800:22:1619900:49:5628.8401:12:1234600:16:1000:00:3600:00:38
277 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:28:3126000:21:2729100:55:3825.8801:17:0524400:11:2600:01:0900:01:03
278 5993RAMON SOLER TOUSC.N. VIC-ETBABM01:28:3628200:22:2128200:54:3926.3501:17:0025500:11:3600:01:1000:00:47
279 2268GUILLEM ALCALÁ BECERRAASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:28:4828000:22:1828000:54:3326.4001:16:5127500:11:5700:00:4000:00:37
280 6008NATÀLIA VALLS RUIZCLUB TRIBANDA TRIATLOABF01:28:5828800:22:3328800:55:1226.0901:17:4522400:11:1300:00:5600:00:52
281 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBABM01:29:0028100:22:2028900:55:2026.0201:17:4023100:11:2000:00:5200:00:37
282 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:29:0126900:21:4429700:55:5325.7701:17:3723900:11:2400:01:1300:00:58
283 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:29:1826400:21:3628600:55:1026.1001:16:4629600:12:3200:00:3500:00:41
284 2616DANIEL JIMENEZ MARTINCLUB NATACIO RUBIV1M01:29:5631000:23:1728500:55:0426.1501:18:2125300:11:3500:01:3000:01:38
285 6266LUCÍA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF01:29:5931200:23:2027700:54:2326.4801:17:4329000:12:1600:00:4600:00:56
286 2736XAVIER SENSINDEPENDENTABM01:30:0130600:23:0727000:53:5526.7101:17:0231300:12:5900:01:0100:00:54
287 3091MARTÍ VERGÉS ALLENDECLUB TRIATLO BLANESV2M01:30:0327200:21:5430000:56:1025.6401:18:0427800:11:5900:01:2100:01:12
288 3176TONI TORTOSA PEREZTRICBM-CALELLAV1M01:30:0930500:23:0327900:54:3326.4001:17:3629800:12:3300:00:5200:00:49
289 51NURIA GARCIA GINJAUMET3R TRIATLOABF01:30:1028400:22:2430400:56:2525.5201:18:4923400:11:2100:00:4400:00:38
290 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCAMBRILS CLUB TRIATLOV2F01:30:1531900:23:3527100:53:5826.6801:17:3330400:12:4200:00:4800:00:41
291 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB ESPORTIU Z5ABF01:30:1725100:21:1630900:57:3724.9901:18:5324000:11:2400:00:4200:00:38
292 2819JORDI CLARET PRIMSBR OPEN TEAMV2M01:30:2229200:22:4229800:55:5525.7501:18:3726400:11:4500:01:4300:01:29
293 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:30:3030400:23:0229300:55:4025.8701:18:4226800:11:4800:01:2500:01:30
294 7013ALBERT ALEGRETLLICENCIA DE DIAABM01:30:3027300:22:0330600:56:3225.4701:18:3527400:11:5500:00:0000:00:00
295 7011DANIEL SOBRAL TIRADOLLICENCIA DE DIAABM01:30:3230900:23:1526900:53:4226.8201:16:5732500:13:3500:00:5900:00:50
296 8002LLUIS NEGRE PIGEMLLICENCIA DE DIAV1M01:30:3527600:22:1030200:56:1725.5801:18:2728400:12:0800:01:1100:01:17
297 7012ARNAU VENTURALLICENCIA DE DIASUB23M01:30:3826500:21:3728700:55:1026.1001:16:4733100:13:5100:01:1300:00:54
298 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:30:3816500:19:4032401:00:2623.8301:20:0616400:10:3200:01:1400:01:36
299 3295MARIA ARGUIMBAU ANGLADAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23F01:30:5329600:22:4730100:56:1225.6201:18:5927100:11:5400:00:3600:00:44
300 200IGNASI VILLAMAYOR ROZADOSCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:30:5430000:22:4929400:55:4525.8301:18:3429500:12:2000:01:0600:01:00
301 6186LORENA MARMANEU GILASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:31:0330100:22:5029900:56:0825.6501:18:5828200:12:0500:00:4000:00:44
302 3401DAVID VERGES MARTÍNEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M01:31:0732900:24:2027300:53:5926.6701:18:1930900:12:4800:00:4600:00:56
303 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF01:31:0831400:23:2429600:55:4525.8301:19:0927900:11:5900:00:5700:00:52
304 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F01:31:1831800:23:3429200:55:4025.8701:19:1428100:12:0400:00:3900:00:34
305 1372JAVIER IGLESIAS CAYUELAC.N. MATAROV2M01:31:2731700:23:2927400:54:1226.5701:17:4133000:13:4600:00:5300:01:17
306 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:31:4032400:23:5027800:54:3226.4101:18:2231800:13:1800:00:4400:00:54
307 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:32:0225900:21:2631800:59:1524.3001:20:4123300:11:2100:01:5700:01:46
308 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDF01:32:1025800:21:2532100:59:5624.0301:21:2119100:10:4900:00:3600:00:36
309 3305MARIA ROCAFIGUERA BOYC.N. VIC-ETBABF01:32:2431300:23:2430700:57:3025.0401:20:5424600:11:3000:00:5300:00:59
310 3402MAX GASSÓ NAVARROC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:32:5226700:21:4331400:58:2024.6901:20:0331000:12:4900:00:5100:01:04
311 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLESCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:33:3032000:23:3630500:56:2625.5201:20:0232200:13:2800:01:1200:01:08
312 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:33:4231100:23:1831000:57:3924.9801:20:5730600:12:4500:00:4900:00:49
313 7010LLUIS PUJADAS MULLERASLLICENCIA DE DIAV1M01:34:0728700:22:3030300:56:2125.5501:18:5134100:15:1600:01:0400:01:07
314 5912LLUC VERDAGUER GIMFERRERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:34:0825400:21:2233001:01:1623.5001:22:3824800:11:3000:00:5200:00:38
315 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:34:1332500:23:5830800:57:3325.0201:21:3130300:12:4200:00:5300:00:57
316 6209ANNA CAPELLERA MALAGONCLUB NATACIO BANYOLESSUB23F01:34:3730800:23:1231300:58:1524.7201:21:2731500:13:1000:00:4100:00:41
317 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1F01:35:4229700:22:4732601:00:4623.7001:23:3328500:12:0900:01:0300:00:49
318 3293AIDA APARISI MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:36:0529100:22:4232901:01:0823.5601:23:5028800:12:1500:01:0100:01:08
319 2371LAURA MUÑOZ BRAVOTGCBINNABF01:36:0927900:22:1631900:59:1924.2801:21:3533900:14:3400:01:0600:00:46
320 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZT3R TRIATLOSUB23F01:36:1633000:24:2431700:59:0424.3801:23:2830800:12:4800:00:3700:00:43
321 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F01:36:2633200:24:2531600:59:0424.3801:23:2931200:12:5700:00:5100:00:46
322 1689FRANCISCO TORRES VERÓNCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:36:2729400:22:4332801:01:0823.5601:23:5130100:12:3600:01:0600:00:54
323 6138SARA DELPUEYO CASANOVAC.E. RAYOTEAMABF01:36:4431600:23:2732501:00:2923.8101:23:5630700:12:4800:00:5000:00:54
324 3374JUDIT JANER HIDALGOASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23F01:36:4634200:25:3131100:57:5124.8901:23:2232000:13:2400:00:3600:00:43
325 2704MARIA COSTAS SEGURACLUB NATACIO RUBIABF01:37:1132100:23:4332701:00:5323.6501:24:3630000:12:3500:01:0000:00:55
326 1976SILVIA RIAL VILARASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:37:1834100:25:3131200:58:1324.7401:23:4432400:13:3400:00:3900:00:43
327 7025NARCÍS BARTINALLICENCIA DE DIAV1M01:37:2028900:22:4031500:59:0024.4101:21:4034400:15:4000:00:0000:00:00
328 8003AURELI ORIOL SEGURALLICENCIA DE DIAV2M01:37:4032300:23:4533401:01:4523.3201:25:3028700:12:1000:01:3000:01:29
329 1223IGNASI CERDÀ EMBUENACLUB TRIATLÓ ATLESABM01:38:1733100:24:2432300:59:5924.0101:24:2333200:13:5400:00:5800:01:07
330 2093CARLOTA AGUILERA ORDÓÑEZCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:38:2132200:23:4533301:01:2623.4401:25:1131600:13:1000:00:5300:00:43
331 7018ANNA VILA RUAIXLLICENCIA DE DIAABF01:39:2133900:25:2832200:59:5924.0101:25:2733300:13:5400:00:5800:01:00
332 1025MIQUEL UBEDA MASCARELLA CLUB NATACIO OLOTV1M01:39:4832600:24:0533201:01:1923.4801:25:2433800:14:2400:00:4700:01:00
333 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F01:40:0734600:26:0532000:59:3924.1401:25:4433700:14:2300:01:0500:01:18
334 3313JOAN PEREZ CALVOTGCBINNV2M01:40:1032700:24:1633501:02:1023.1601:26:2632800:13:4400:00:5300:01:18
335 7015JOEL CUERVAS CUBEROLLICENCIA DE DIAABM01:40:4233300:24:2933101:01:1823.4901:25:4734000:14:5500:01:1400:01:06
336 1286SIXTO RODRIGO GARCIAINDEPENDENTV1M01:41:0932800:24:1933601:03:3422.6501:27:5331700:13:1600:01:0200:01:17
337 8001DAVID MARTÍ CAMPMAJORLLICENCIA DE DIAV1M01:41:1230300:22:5634201:04:3722.2901:27:3332600:13:3900:01:4800:01:43
338 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:42:3033700:25:1333701:03:3522.6501:28:4832700:13:4200:01:0200:00:53
339 2412BIANCA CHERUBINI BARRAUTRI+9 EL MASNOUABF01:42:3733400:24:3034401:05:0022.1501:29:3031400:13:0700:01:0600:01:07
340 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M01:42:4633800:25:2233801:03:3922.6201:29:0132900:13:4500:01:1300:01:41
341 3307INGRID BERNAT BLACHATRI+9 EL MASNOUABF01:42:5533500:24:3134501:05:0022.1501:29:3132100:13:2400:01:2300:01:08
342 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLÓ ATLESV1F01:43:3834300:25:3534001:04:0022.5001:29:3533600:14:0300:01:0700:01:15
343 6261ARANTXA CLAVELL FONTCLUB TRIATLÓ ATLESABF01:43:3834500:25:3733901:04:0022.5001:29:3733500:14:0100:01:0400:00:55
344 2879MERITXELL SOLER RODRIGOCLUB TRIATLÓ ATLESABF01:43:3834400:25:3634101:04:0122.4901:29:3733400:14:0100:01:0400:01:15
345 7024JORDI VILLAR ESPARZAINDEPENDENTABM01:45:4834000:25:3034301:04:5022.2101:30:2034200:15:2800:01:4100:01:16
346 2446YAGO DURAN BASTRICBM-CALELLACDM01:47:1133600:24:3634701:05:5121.8701:30:2734900:16:4400:01:0600:00:55
347 3083LAIA SALARICH SALA C.E.T. DISTANCEJNF01:49:5234900:28:0234601:05:1022.1001:33:1234800:16:4000:00:5800:00:56
348 5198ANNA GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATABF01:52:0634800:27:4634801:08:4720.9401:36:3334300:15:3300:01:0300:00:00
349 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESCDF01:52:2634700:26:1334901:10:0820.5301:36:2134500:16:0500:00:4100:00:00
350 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:58:5235000:29:1735201:12:4919.7801:42:0635000:16:4600:01:2900:00:00
351 7006MARC RODRIGUEZ PALETLLICENCIA DE DIAABM01:59:4735200:30:2935101:11:1720.2001:41:4635200:18:0100:01:3400:00:00
352 7007GERARD SÁNCHEZ VILARLLICENCIA DE DIAABM01:59:4735300:30:2935001:11:1720.2001:41:4635300:18:0100:01:3400:00:00
353 3403JÚLIA NIETO ALONSOC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF02:00:1035100:30:0335301:13:3919.5501:43:4234700:16:2800:01:1100:00:00
354 4099ANABEL PIMENTEL DEL RIOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1F02:04:0235400:30:5535401:15:5818.9601:46:5335100:17:0900:01:0400:00:00


NF 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:00:00000:16:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2800:00:00
NF 7023IGNASI FERRER NIETOLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:17:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3700:00:00
NF 8009ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLÓABM00:00:00000:17:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3100:00:00
NF 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:00:00000:23:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00
NF 2461PELAYO CORONADO BLASCOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:00:00000:18:29000:48:3429.6501:07:03000:00:0000:00:4600:00:35
NF 3105ABEL REY ALSINAC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM00:00:00000:17:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3300:00:00
NF 3157ORIOL ANGULO ROIGTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:00:00000:18:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1500:00:00
NF 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAC.E. RAYOTEAMSUB23M00:00:00000:18:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3300:00:00
NF 7017JORGE GOMEZ NUÑEZLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:22:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5400:00:00
NF 4810ISRAEL MARFIL FLORESG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M00:00:00000:18:53000:46:0631.2401:04:59000:00:0000:00:3600:00:47
NF 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM00:00:00000:19:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4300:00:00




NP 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F
NP 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM
NP 5945JORDI ALTAYÓ RIPOLLC. TRIATLO MONTORNESV1M
NP 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M
NP 2313TIZIANA COLET GUALTIERICLUB TRIATLO VALLIRANAV1F
NP 3250ALBERT IGLESIAS BARBÉC.N. BADALONAABM
NP 3291ERIC IZQUIERDO BAASTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM
NP 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F
NP 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM
NP 6035IRENE PEREZ TORRESASS ESPORTIVA ROCKETSJNF
NP 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F
NP 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM
NP 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM
NP 5232ALFRED GONZALEZ LANUZAINDEPENDENTV2M
NP 3301IVONNE ANDREA VASQUEZ SANTRI+9 EL MASNOUABF
NP 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFLOR DE TRIATLÓABM
NP 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM
NP 3495CARLOS CRUZ GALLEGOINDEPENDENTABM
NP 7002VICENT REVERT SANCHISLLICENCIA DE DIAABM
NP 7005ANGELS PLANAS MESASLLICENCIA DE DIAABF
NP 7008SERGIO POYATOS GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 7009CHEYNNA TRETO SUTHERLANDLLICENCIA DE DIAABF
NP 7014MOISÉS CORDERO MALDONADOLLICENCIA DE DIAABM
NP 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM
NP 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M
NP 657JOAN RAMON PRÓFUMO VENTURTRICBM-CALELLAV1M
NP 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M
NP 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM
NP 892ESTEFANIA CHAMORRO I PADITGCBINNJNF
NP 1092JOSEP SALMORAL GONZALEZCLUB TRIATLO BLANESV1M
NP 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32