RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
396 365 354 11 0 5 24 2 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:20:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
11177GENIS GRAU PLANA01:06:20
25954ARNAU TURON01:06:50
33673MARC CUNYAT CARBALLAL01:07:32

2. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 03:22:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1280RODRIGO TORRES HERNAN01:06:56
22910BERNAT COROMINAS OLUCHA01:07:11
3785ROGER MANYÀ VALENZUELA01:07:57

3. - TRICBM-CALELLA - 03:23:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
13289VICTOR MANUEL DEL CORRAL MORALES01:06:06
24870ISAM MOUNIR EL MRABET01:07:17
3637JOHN MANUEL GALINDO ROONEY01:10:25

4. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:24:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO01:06:24
2300ALBERT PARREÑO SAMPER01:07:04
3328MIQUEL SOLÉ01:11:02

5. - C.E.T. DISTANCE - 03:25:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12606JOSEP VILADOMS BELLART01:07:40
24850ALEIX BIEL BOLAÑO01:07:46
32273JOAN MONFORT GUIMERÀ01:09:58

6. - C.E. RAYOTEAM - 03:26:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
13236ENRIC BOLDU ROIG01:07:23
21619MARC GARCIA SERRAS01:07:33
35329ALBERT SANCHEZ MARTINEZ01:11:23

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:26:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11574ERIK MERINO ALAMINOS01:07:09
23327MARCEL GUAL ANDUJAR01:09:47
3705DAVID RIVERO PEREZ01:09:57

8. - C.N. MATARO - 03:27:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
1281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA01:07:43
2941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALINAS01:09:43
3366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER01:09:44

9. - C.N. VIC-ETB - 03:27:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
14825ARNAU PERICAS FIGUERAS01:07:39
2391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS01:10:00
32119PAU GONZALEZ TOR01:10:16

10. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:28:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
11564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZ01:07:38
2993LUIS ARIAS GARCIA01:10:18
33244JORDI TRUYOLS MORETÓ01:10:38

11. - C.E. KATOA BARCELONA - 03:28:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR01:07:35
21218HERIBERT CUBELLS I CUBELLS01:09:19
35635RICARD ALVAREZ HERMS01:12:00

12. - FLOR DE TRIATLÓ - 03:29:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
18010ALBERT SABATER MOLL01:09:13
25608ARNAU PAGES LOPEZ01:09:45
32911ADAN HIDALGO AGUILAR01:10:03

13. - CLUB TRI5U - 03:32:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA01:08:00
23841JORDI MIRANDA ALFRANCA01:10:34
32630CARLES PONS PEREZ01:13:34

14. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:32:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14795POL CLEMENTE GONZALEZ01:07:30
24201BRU CALPE CAPELLADES01:10:22
35879ROGER PETIT GOZALVEZ01:15:01

15. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 03:34:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11187ANGEL SERRAT GARCIA01:09:50
22232NIL GURT ESCUCHAS01:11:37
32929ANDREU HUIZINGA POL01:13:12

16. - TGCBINN - 03:34:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
14514DIEGO RIBAO RODRIGUEZ01:10:07
23312ALBERT LOPEZ MUÑOZ01:11:00
35230MARC FRAGOSO BRUIX01:13:45

17. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:35:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
12476JOSÉ LUIS CRUZ INFANTES01:10:04
23362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉ01:10:54
34490IGNASI FREIXA FURIO01:14:36

18. - CLUB NATACIO OLOT - 03:36:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
15364SERGI SOTILLO COSTA01:10:35
21027JOAN REIXACH ABRIL01:11:46
35970MARTI PALMA NOGUE01:13:58

19. - C.A. IGUALADA - 03:37:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
15233ALBERT SOLÉ SALCEDO01:11:13
2182HECTOR COLOM CASASSANYES01:12:43
32194SERGIO BURON DE LA TORRE01:13:48

20. - CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY - 03:40:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11426GENIS PURTI GRAU01:13:01
23341JORDI CANTÓ CÉSPEDES01:13:44
3796ROBERT MONTALVO CUMI01:13:51

21. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:40:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
12306PAU CAROL ADROHER01:10:08
25262AITOR ESPINOSA VALERO01:14:46
32095ELOI COMPTA TARAFA01:15:59

22. - CLUB VO2 TEAM - 03:41:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12788SERGI PUIGMAL OROZCO01:08:02
24241RICARD BOIX01:12:39
33971JORDI MAÑÉ CRUZ01:20:54

23. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:43:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI01:13:30
2233JUAN ANTONIO CRESPO01:14:58
34906NOEL MUÑOZ NADAL01:15:06

24. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 03:43:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12999FRANCISCO JAVIER TORRES PINO01:12:15
24730CARLOS GRACIA CALET01:12:29
33108SERGI CATALÁN YÁÑEZ01:19:00

25. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:44:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1163ENRIC ALTAYO VINYALS01:13:22
23154DANIEL SANCHEZ COBO01:15:16
31142FRANCESC MENOR DURAN01:15:51

26. - CLUB NATACIO SITGES - 03:46:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13177MARC FIGUERAS GRABULOSA01:11:07
24453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:17:12
34858RAFAEL LLAMAS URBANO01:18:02

27. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 03:46:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
15450FRANCESC ESCOLÀ RUIZ01:10:07
25770MARC ZARAGOZA CARBALLIDO01:17:52
34102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS 01:18:42

28. - T3R TRIATLO - 03:46:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1809ORIOL PADRÓS VERA01:10:15
21064JORDI PUIGDOLLERS NABAU01:17:37
32403MARC VALLS I JULIÀ01:19:01

29. - CLUB TRIATLÓ ATLES - 03:49:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
11164FRANCESC CAPÓ MOLL01:15:04
22424MARC CARRERAS SALINAS01:15:05
33334GREGORIO SAINZ PARDO01:19:07

30. - DIMENSION3 CLUB TRIATLO - 03:49:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
12522ANDREU DE JUAN BARDES01:13:40
24896ADRIÀ DALMAU GÓMEZ01:15:23
32354ALBERTO BERMEJO GOMEZ01:20:44

31. - C.N. BADALONA - 03:51:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
12694JAVIER BERTOS GONZÁLEZ01:14:39
23087FR. XAVIER PI HEREDIA01:17:57
32693ALEX VERA GUZMAN01:18:27

32. - TRI+9 EL MASNOU - 03:51:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
12183GERMAN GARROTE BORRULL01:14:04
22430JUAN PEDRO GROULT ROCA01:16:12
32429MIGUEL DOMINGUEZ CARRIO01:21:10

33. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 03:53:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
12086ISIDRO OT PADILLA01:14:25
22761CARLES BLANCO CONDE01:16:37
32452SEBASTIÀ FERNÁNDEZ TORRAS01:22:51

34. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:54:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
11351JACINT HITOS CARMONA01:16:31
22251ALBERTO JAVIER MORENO GARCÍA01:17:36
3720JOSEP LLANO TOURÍS01:19:59

35. - CLUB ATLETIC PALAFRUGELL - 03:55:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALVO01:10:31
22802RAMON FIGUERAS MONER01:16:40
35677RAUL ALMENDROS SALAS01:28:11

36. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:58:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
15925CARLES RAMOS ABELLAN01:15:47
22593IAGO RUBIO LUNA01:19:23
33659MANEL GARCIA FERRER01:23:44

37. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:59:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSA01:11:55
23292VICENT PASCUAL COLOMER01:20:29
32933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDA01:27:34

38. - CLUB NATACIO RUBI - 04:02:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12618EDUARD GONZALEZ GARCIA01:19:19
22958ORIOL OLIVAN JORBA01:21:23
32624SERGI SAURA CONCA01:21:31

39. - ABSOLUT SPORT - 04:03:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12404MIQUEL LLANERAS GAYA01:17:17
23064CARLOS VERANO GONZÁLEZ01:22:41
32468JORDI LARIOS SANCHIS01:23:23

40. - G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG - 04:05:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13306FRANK LINARES DIAZ 01:19:18
22786RAUL GONZALEZ LOPEZ01:22:53
33777GERARD MUÑOZ CASTRO01:22:54

41. - C.E. ESCOLA FES TRI TIANA - 04:46:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13401DAVID VERGES MARTÍNEZ01:31:07
23402MAX GASSÓ NAVARRO01:32:52
33310ISMAEL GUZMAN BENITEZ01:42:46

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32