RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 5 24 2 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2306PAU CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:10:082100:16:536300:44:1532.5401:01:082800:09:0000:00:2800:00:30
2 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM01:11:465000:17:257900:45:0131.9901:02:264800:09:2000:00:3000:00:29
3 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:12:129500:18:206000:44:1432.5501:02:347000:09:3800:00:3600:00:31
4 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM01:13:5810100:18:307800:44:5932.0101:03:2915900:10:2900:00:4000:00:32
5 5879ROGER PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:15:0111000:18:3912500:46:4230.8401:05:217100:09:4000:00:3900:00:33
6 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDM01:17:2413000:19:0515500:47:5930.0101:07:0414400:10:2000:00:3900:00:46
7 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:18:0412100:18:5216900:48:4129.5801:07:3316200:10:3100:00:3800:00:37
8 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOASS ESPORTIVA ROCKETSCDM01:18:3917700:19:4717200:48:4629.5301:08:3311200:10:0600:00:3600:00:39
9 2305VICTOR ANGLADA ROBERTCLUB NATACIO BARCELONACDM01:21:5216300:19:3920900:50:2828.5301:10:0726300:11:4500:00:3200:00:33
10 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESCDM01:23:0611700:18:5027600:54:1326.5601:13:0310600:10:0300:01:2900:01:05
11 3402MAX GASSÓ NAVARROC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:32:5226700:21:4331400:58:2024.6901:20:0331000:12:4900:00:5100:01:04
12 5912LLUC VERDAGUER GIMFERRERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:34:0825400:21:2233001:01:1623.5001:22:3824800:11:3000:00:5200:00:38
13 2446YAGO DURAN BASTRICBM-CALELLACDM01:47:1133600:24:3634701:05:5121.8701:30:2734900:16:4400:01:0600:00:55
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM01:07:231400:16:341300:42:1534.0800:58:49800:08:3400:00:2500:00:30
2 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:07:302600:16:57700:41:5234.3900:58:491400:08:4100:00:3300:00:29
3 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:10:226700:17:463100:43:1633.2801:01:024700:09:2000:00:3000:00:30
4 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO OLOTJNM01:10:354200:17:134500:43:5032.8501:01:036100:09:3200:00:3400:00:35
5 3338NIL RAMADA MUÑOZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM01:11:566800:17:477600:44:5732.0401:02:444200:09:1200:00:4700:00:40
6 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:12:5711800:18:513800:43:3633.0301:02:2716000:10:3000:00:3300:00:28
7 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:14:518500:18:1312900:46:4930.7601:05:028200:09:4900:00:3900:00:38
8 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:15:5913500:19:1010900:46:1031.1901:05:2017600:10:3900:00:3200:00:35
9 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:17:2522900:20:3710400:46:0131.2901:06:3818600:10:4700:00:3000:00:29
10 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMJNM01:17:4014400:19:1813600:47:1730.4501:06:3520800:11:0500:00:3900:00:40
11 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:17:5211300:18:4017500:48:5629.4301:07:3613400:10:1600:00:3600:00:34
12 7027ÀLEX BARRAGÁN RUIZLLICENCIA DE DIAJNM01:18:146300:17:3820600:50:1528.6601:07:5314600:10:2100:00:5200:01:04
13 7019SERGIO RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAJNM01:18:3122100:20:2513300:47:0930.5401:07:3419800:10:5700:00:5500:00:44
14 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. KATOA BARCELONAJNM01:23:4823300:20:4125500:52:3527.3901:13:1616500:10:3200:00:3100:00:32
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8006NIL RIUDAVETS VICTORYCMG FERRER HOTELSSUB23M01:06:33300:15:472000:42:2833.9100:58:15300:08:1800:00:2600:00:30
2 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:07:111100:16:281400:42:1934.0300:58:47500:08:2400:00:2700:00:30
3 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMSUB23M01:07:332000:16:52900:41:5534.3500:58:471700:08:4600:00:3100:00:29
4 4850ALEIX BIEL BOLAÑOC.E.T. DISTANCESUB23M01:07:461700:16:481000:41:5934.3000:58:472700:08:5900:00:2700:00:29
5 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:07:573700:17:05100:41:4234.5300:58:473900:09:1000:00:3200:00:32
6 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:08:003500:17:02500:41:5134.4100:58:533600:09:0700:00:2800:00:31
7 8010ALBERT SABATER MOLLFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:09:132400:16:563300:43:2133.2201:00:172400:08:5600:00:3000:00:33
8 5608ARNAU PAGES LOPEZFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:09:452800:16:576100:44:1432.5501:01:11700:08:3400:00:3300:00:35
9 2273JOAN MONFORT GUIMERÀC.E.T. DISTANCESUB23M01:09:581900:16:526200:44:1532.5401:01:072100:08:5100:00:3700:00:34
10 3177MARC FIGUERAS GRABULOSACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:11:077400:18:003000:43:1233.3301:01:129200:09:5500:00:5000:00:36
11 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:11:134600:17:215900:44:0932.6201:01:307300:09:4300:00:3300:00:00
12 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M01:11:237900:18:043700:43:2833.1301:01:328700:09:5100:00:3100:00:37
13 2232NIL GURT ESCUCHASCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:11:375200:17:258100:45:0631.9301:02:313500:09:0600:00:3300:00:28
14 1070JOAN GOMILA ANGLADAFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:12:398300:18:106500:44:2432.4301:02:3411100:10:0500:00:4000:00:34
15 620MARC MARTIN CLOTATRICBM-CALELLASUB23M01:12:426000:17:349800:45:4831.4401:03:224600:09:2000:00:3800:00:35
16 1426GENIS PURTI GRAUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:13:019000:18:178000:45:0131.9901:03:187400:09:4300:00:3800:00:31
17 2580GERARD BATET XAUSC.A. IGUALADASUB23M01:15:3512400:18:5410700:46:0531.2501:04:5917300:10:3600:00:4000:00:39
18 2761CARLES BLANCO CONDECLUB TRIATLO CASTELLBISBASUB23M01:16:378400:18:1117000:48:4129.5801:06:527600:09:4500:01:1500:00:41
19 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:17:0918500:19:5813000:46:5830.6601:06:5612500:10:1300:00:3600:00:45
20 2404MIQUEL LLANERAS GAYAABSOLUT SPORTSUB23M01:17:1710600:18:3518500:49:1829.2101:07:535300:09:2400:00:3400:00:36
21 2693ALEX VERA GUZMANC.N. BADALONASUB23M01:18:2718700:19:5914000:47:2830.3401:07:2720100:11:0000:00:3400:00:00
22 3185ORIOL CASULLERAS CHALAUXC.N. VIC-ETBSUB23M01:18:5421200:20:1414500:47:3330.2801:07:4721200:11:0700:01:0400:00:49
23 2403MARC VALLS I JULIÀT3R TRIATLOSUB23M01:19:0123000:20:3712800:46:4930.7601:07:2625400:11:3500:00:5000:00:38
24 3297SERGI ALIAGA TORRENSASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:19:1219600:20:0714100:47:2930.3301:07:3625600:11:3600:00:3100:00:35
25 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M01:19:199900:18:2421600:50:4828.3501:09:1211700:10:0700:00:5500:00:45
26 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:19:4016600:19:4118900:49:2529.1401:09:0616900:10:3400:00:3200:00:33
27 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M01:20:4926800:21:4315700:48:0429.9601:09:4720600:11:0200:00:4900:00:50
28 2657ADRIÀ VALVERDE MOLINAC.N. BADALONASUB23M01:24:5425200:21:1625300:52:2927.4401:13:4521700:11:0900:00:4000:00:41
29 858JOAN PÉREZ LÓPEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:25:2023500:20:4623300:51:3827.8901:12:2431100:12:5600:00:4300:00:49
30 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:30:3030400:23:0229300:55:4025.8701:18:4226800:11:4800:01:2500:01:30
31 7012ARNAU VENTURALLICENCIA DE DIASUB23M01:30:3826500:21:3728700:55:1026.1001:16:4733100:13:5100:01:1300:00:54
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV1M01:07:402500:16:56600:41:5134.4100:58:472200:08:5300:00:2900:00:31
2 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALIC.N. MATAROV1M01:09:431300:16:324400:43:4932.8601:00:215100:09:2200:00:5900:00:38
3 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M01:09:445500:17:302500:42:5733.5301:00:274500:09:1700:00:3500:00:41
4 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M01:10:004000:17:094900:43:5332.8101:01:022600:08:5800:00:3400:00:35
5 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBM-CALELLAV1M01:10:255300:17:264000:43:4332.9401:01:094400:09:1600:00:3600:00:35
6 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:12:228200:18:096900:44:3232.3401:02:417200:09:4100:00:3900:00:37
7 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:13:226500:17:439900:45:4931.4301:03:328300:09:5000:00:3500:00:40
8 1131LUIS DIOGO SILVA SANTOSC.N. MATAROV1M01:13:449700:18:2210000:45:5031.4201:04:126200:09:3200:00:3200:00:41
9 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M01:14:0410200:18:319100:45:3231.6301:04:0310200:10:0100:00:4200:00:39
10 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:14:5420900:20:134600:43:5132.8401:04:0419200:10:5000:00:3500:00:41
11 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:14:578800:18:1512300:46:4030.8601:04:5510500:10:0200:00:3500:00:38
12 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:14:5811100:18:3911000:46:1331.1601:04:5211500:10:0600:00:5200:00:43
13 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M01:15:0612500:18:5410100:45:5331.3801:04:4714200:10:1900:00:3600:00:38
14 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:479200:18:1814300:47:3030.3201:05:4810000:09:5900:00:3100:00:00
15 237ALBERT HERNANDEZ FANECACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:15:4816000:19:3210500:46:0131.2901:05:3313200:10:1500:00:3500:00:42
16 1714ORIOL VILAREGUT PRATC.N. VIC-ETBV1M01:15:5518800:20:008500:45:2231.7401:05:2216600:10:3300:00:3700:00:39
17 2430JUAN PEDRO GROULT ROCATRI+9 EL MASNOUV1M01:16:1213300:19:0811500:46:2231.0601:05:3018000:10:4200:00:4900:00:47
18 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M01:16:4214900:19:2114400:47:3230.2901:06:538100:09:4900:00:5800:00:50
19 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M01:16:4712800:18:5813900:47:2030.4201:06:1815700:10:2900:00:3300:00:35
20 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M01:16:5213400:19:0914800:47:4530.1601:06:549700:09:5800:00:3800:00:37
21 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:16:5922500:20:327500:44:5532.0601:05:2725000:11:3200:00:3900:00:41
22 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:17:1216800:19:4212600:46:4430.8101:06:2618500:10:4600:00:3500:00:35
23 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M01:17:3013600:19:1315300:47:5030.1001:07:0315400:10:2700:00:3500:00:47
24 1064JORDI PUIGDOLLERS NABAUT3R TRIATLOV1M01:17:3714300:19:1715800:48:1029.9001:07:2711900:10:1000:00:4600:00:35
25 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M01:17:5716700:19:4115000:47:4730.1401:07:2815600:10:2900:00:3400:00:33
26 229MANEL LÓPEZ SAMPIETROCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M01:18:0114100:19:1716100:48:1529.8401:07:3215800:10:2900:00:3600:00:41
27 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M01:18:0312600:18:5517300:48:5229.4701:07:4713600:10:1600:00:3300:00:43
28 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:18:1121700:20:1713400:47:1630.4701:07:3317500:10:3800:00:3500:00:38
29 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:18:3920800:20:1213700:47:1930.4301:07:3121300:11:0800:00:4200:00:38
30 264GONZALO MARCHENA MARSETT3R TRIATLOV1M01:19:1618900:20:0116800:48:3929.6001:08:4017100:10:3600:00:4200:00:40
31 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M01:19:2317500:19:4616600:48:1729.8201:08:0323200:11:2000:00:4000:00:43
32 720JOSEP LLANO TOURÍSCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:19:5924000:20:5116400:48:1629.8301:09:0719500:10:5200:00:5400:01:05
33 3292VICENT PASCUAL COLOMERCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:20:2923200:20:3918000:49:1029.2901:09:4917900:10:4000:01:0500:01:44
34 3971JORDI MAÑÉ CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:20:5413100:19:0623100:51:3127.9501:10:3713800:10:1700:00:5700:00:51
35 3014SERGIO ROMERA HERRAIZCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:20:5821500:20:1619200:49:3029.0901:09:4622200:11:1200:00:4400:00:53
36 2745OSCAR QUERO DE BORJATRICBM-CALELLAV1M01:22:1220400:20:1121800:50:5328.3001:11:0421500:11:0800:01:0100:00:51
37 3064CARLOS VERANO GONZÁLEZABSOLUT SPORTV1M01:22:417700:18:0228300:54:4326.3201:12:459300:09:5600:00:4500:00:35
38 2452SEBASTIÀ FERNÁNDEZ TORRASCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:22:5112900:19:0426600:53:2226.9801:12:2615300:10:2500:00:4500:00:44
39 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:23:2024300:20:5722300:51:0828.1601:12:0522600:11:1500:01:1800:01:00
40 2468JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTV1M01:23:2324400:20:5821000:50:3128.5101:11:2927000:11:5400:00:3500:00:52
41 3659MANEL GARCIA FERRERCLUB TRIATLO BLANESV1M01:23:4429500:22:4617100:48:4229.5701:11:2829100:12:1600:00:3600:00:40
42 929XAVIER TURON MIRANDATRICBM-CALELLAV1M01:23:5923700:20:4824300:51:5827.7101:12:4622300:11:1300:00:5200:00:52
43 5860XAVIER VILLANUEVA NUÑEZT3R TRIATLOV1M01:24:0322300:20:2925100:52:2327.4901:12:5222000:11:1100:01:1200:00:50
44 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M01:25:0927000:21:4524700:52:0527.6501:13:5022900:11:1900:00:5100:00:47
45 8008JUAN LUIS VICENTE OJEDALLICENCIA DE DIAV1M01:25:3724200:20:5725700:52:4127.3301:13:3827700:11:5900:01:0600:00:52
46 2747TONI VALBUENA MUÑOZTRICBM-CALELLAV1M01:25:5327100:21:4625400:52:3027.4301:14:1625700:11:3700:00:5100:01:00
47 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDENTV1M01:27:3019500:20:0729500:55:4525.8301:15:5226000:11:3800:00:5200:00:47
48 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:27:3429900:22:4924600:52:0327.6701:14:5230500:12:4200:01:0800:00:59
49 7016ROBERT MORALES QUINTANALLICENCIA DE DIAV1M01:27:4230700:23:1021900:51:0228.2201:14:1232300:13:3000:00:4800:01:26
50 5677RAUL ALMENDROS SALASCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:28:1124900:21:1229000:55:3625.9001:16:4823800:11:2300:00:3800:00:37
51 4507DAVID GARRIDO VALENTÍG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:28:1930200:22:5124800:52:0527.6501:14:5631900:13:2300:01:1100:01:21
52 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:28:3126000:21:2729100:55:3825.8801:17:0524400:11:2600:01:0900:01:03
53 2616DANIEL JIMENEZ MARTINCLUB NATACIO RUBIV1M01:29:5631000:23:1728500:55:0426.1501:18:2125300:11:3500:01:3000:01:38
54 3176TONI TORTOSA PEREZTRICBM-CALELLAV1M01:30:0930500:23:0327900:54:3326.4001:17:3629800:12:3300:00:5200:00:49
55 8002LLUIS NEGRE PIGEMLLICENCIA DE DIAV1M01:30:3527600:22:1030200:56:1725.5801:18:2728400:12:0800:01:1100:01:17
56 200IGNASI VILLAMAYOR ROZADOSCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:30:5430000:22:4929400:55:4525.8301:18:3429500:12:2000:01:0600:01:00
57 3401DAVID VERGES MARTÍNEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M01:31:0732900:24:2027300:53:5926.6701:18:1930900:12:4800:00:4600:00:56
58 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:31:4032400:23:5027800:54:3226.4101:18:2231800:13:1800:00:4400:00:54
59 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:32:0225900:21:2631800:59:1524.3001:20:4123300:11:2100:01:5700:01:46
60 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLESCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:33:3032000:23:3630500:56:2625.5201:20:0232200:13:2800:01:1200:01:08
61 7010LLUIS PUJADAS MULLERASLLICENCIA DE DIAV1M01:34:0728700:22:3030300:56:2125.5501:18:5134100:15:1600:01:0400:01:07
62 7025NARCÍS BARTINALLICENCIA DE DIAV1M01:37:2028900:22:4031500:59:0024.4101:21:4034400:15:4000:00:0000:00:00
63 1025MIQUEL UBEDA MASCARELLA CLUB NATACIO OLOTV1M01:39:4832600:24:0533201:01:1923.4801:25:2433800:14:2400:00:4700:01:00
64 1286SIXTO RODRIGO GARCIAINDEPENDENTV1M01:41:0932800:24:1933601:03:3422.6501:27:5331700:13:1600:01:0200:01:17
65 8001DAVID MARTÍ CAMPMAJORLLICENCIA DE DIAV1M01:41:1230300:22:5634201:04:3722.2901:27:3332600:13:3900:01:4800:01:43
66 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M01:42:4633800:25:2233801:03:3922.6201:29:0132900:13:4500:01:1300:01:41
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M01:07:431500:16:451200:42:1334.1100:58:581600:08:4500:00:3500:00:37
2 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M01:12:436200:17:378400:45:1631.8101:02:538500:09:5000:00:3500:00:47
3 5776JOAN FRANCESC CAMPOS VAZQC.N. CATALUNYAV2M01:21:0314800:19:1923200:51:3227.9401:10:5112300:10:1200:00:3500:00:43
4 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:24:2722600:20:3524900:52:0627.6401:12:4126500:11:4600:00:4300:00:46
5 3437JORGE SALIDO PINILLAC.N. BADALONAV2M01:24:5526600:21:4224400:52:0227.6701:13:4421900:11:1100:01:0200:00:46
6 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:26:2524700:21:0626200:53:0927.0901:14:1528600:12:1000:01:0900:01:25
7 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:26:2629800:22:4822900:51:2328.0201:14:1128900:12:1500:01:1200:01:10
8 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:26:4227700:22:1324100:51:5127.7701:14:0430200:12:3800:00:3500:00:47
9 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:28:1524500:21:0414200:47:2930.3301:08:3335400:19:4200:00:4500:00:46
10 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:29:0126900:21:4429700:55:5325.7701:17:3723900:11:2400:01:1300:00:58
11 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:29:1826400:21:3628600:55:1026.1001:16:4629600:12:3200:00:3500:00:41
12 3091MARTÍ VERGÉS ALLENDECLUB TRIATLO BLANESV2M01:30:0327200:21:5430000:56:1025.6401:18:0427800:11:5900:01:2100:01:12
13 2819JORDI CLARET PRIMSBR OPEN TEAMV2M01:30:2229200:22:4229800:55:5525.7501:18:3726400:11:4500:01:4300:01:29
14 1372JAVIER IGLESIAS CAYUELAC.N. MATAROV2M01:31:2731700:23:2927400:54:1226.5701:17:4133000:13:4600:00:5300:01:17
15 8003AURELI ORIOL SEGURALLICENCIA DE DIAV2M01:37:4032300:23:4533401:01:4523.3201:25:3028700:12:1000:01:3000:01:29
16 3313JOAN PEREZ CALVOTGCBINNV2M01:40:1032700:24:1633501:02:1023.1601:26:2632800:13:4400:00:5300:01:18
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V3M01:25:0628600:22:2720800:50:2028.6101:12:4729300:12:1900:00:3900:00:45
2 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:27:0931500:23:2622500:51:0928.1501:14:3529900:12:3400:01:1700:00:51
3 1452JOSÉ RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M01:27:3927500:22:0626700:53:2726.9401:15:3328300:12:0600:01:1200:01:12
4 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:58:5235000:29:1735201:12:4919.7801:42:0635000:16:4600:01:2900:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF01:21:0322200:20:2818200:49:1629.2301:09:4422800:11:1900:00:3600:00:33
2 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:22:4817400:19:4625600:52:3827.3601:12:2414800:10:2400:00:3200:00:38
3 8007ANDREA TOMAS MORCILLOCMG FERRER HOTELSCDF01:23:3522400:20:3123900:51:4327.8401:12:1423500:11:2100:00:3200:00:32
4 6167MARTINA MORENO MONTEYSC.N. VIC-ETBCDF01:23:4725500:21:2421700:50:5328.3001:12:1724700:11:3000:00:4000:00:36
5 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF01:31:0831400:23:2429600:55:4525.8301:19:0927900:11:5900:00:5700:00:52
6 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDF01:32:1025800:21:2532100:59:5624.0301:21:2119100:10:4900:00:3600:00:36
7 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESCDF01:52:2634700:26:1334901:10:0820.5301:36:2134500:16:0500:00:4100:00:00
8 3403JÚLIA NIETO ALONSOC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF02:00:1035100:30:0335301:13:3919.5501:43:4234700:16:2800:01:1100:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 59MARTA ROMANCE OMSASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:19:5616900:19:4420000:49:5828.8201:09:4213000:10:1400:00:3700:00:32
2 8005LAIA RIUDAVETS VICTORYCMG FERRER HOTELSJNF01:21:3921800:20:1920300:50:1128.6901:10:3021600:11:0900:00:3400:00:34
3 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:26:0725700:21:2525900:53:0427.1401:14:2925900:11:3800:00:3800:00:37
4 3083LAIA SALARICH SALA C.E.T. DISTANCEJNF01:49:5234900:28:0234601:05:1022.1001:33:1234800:16:4000:00:5800:00:56
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3084MARGAUX VIGIE C.E.T. DISTANCESUB23F01:19:0420500:20:1215100:47:4730.1401:07:5920900:11:0500:00:5600:00:35
2 47MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:19:0914000:19:1519800:49:5328.8701:09:0810400:10:0100:00:3200:00:38
3 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:19:4215500:19:2419500:49:4228.9701:09:0617400:10:3600:00:3400:00:34
4 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:21:5921300:20:1420700:50:1928.6201:10:3324300:11:2600:00:3600:00:35
5 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:30:3816500:19:4032401:00:2623.8301:20:0616400:10:3200:01:1400:01:36
6 3295MARIA ARGUIMBAU ANGLADAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23F01:30:5329600:22:4730100:56:1225.6201:18:5927100:11:5400:00:3600:00:44
7 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:34:1332500:23:5830800:57:3325.0201:21:3130300:12:4200:00:5300:00:57
8 6209ANNA CAPELLERA MALAGONCLUB NATACIO BANYOLESSUB23F01:34:3730800:23:1231300:58:1524.7201:21:2731500:13:1000:00:4100:00:41
9 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZT3R TRIATLOSUB23F01:36:1633000:24:2431700:59:0424.3801:23:2830800:12:4800:00:3700:00:43
10 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F01:36:2633200:24:2531600:59:0424.3801:23:2931200:12:5700:00:5100:00:46
11 3374JUDIT JANER HIDALGOASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23F01:36:4634200:25:3131100:57:5124.8901:23:2232000:13:2400:00:3600:00:43
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3053LAURENCE PRIGENTCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1F01:22:5923100:20:3822600:51:1328.1201:11:5121400:11:0800:00:3600:00:41
2 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F01:31:1831800:23:3429200:55:4025.8701:19:1428100:12:0400:00:3900:00:34
3 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1F01:35:4229700:22:4732601:00:4623.7001:23:3328500:12:0900:01:0300:00:49
4 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:42:3033700:25:1333701:03:3522.6501:28:4832700:13:4200:01:0200:00:53
5 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLÓ ATLESV1F01:43:3834300:25:3534001:04:0022.5001:29:3533600:14:0300:01:0700:01:15
6 4099ANABEL PIMENTEL DEL RIOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1F02:04:0235400:30:5535401:15:5818.9601:46:5335100:17:0900:01:0400:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2150EULÀLIA CALVERAS AUGÉTGCBINNV2F01:26:2623800:20:4928100:54:3426.3901:15:2320700:11:0300:00:5200:00:53
2 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCAMBRILS CLUB TRIATLOV2F01:30:1531900:23:3527100:53:5826.6801:17:3330400:12:4200:00:4800:00:41
3 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F01:40:0734600:26:0532000:59:3924.1401:25:4433700:14:2300:01:0500:01:18
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3289VICTOR MANUEL DEL CORRAL TRICBM-CALELLAABM01:06:06200:15:46200:41:4234.5300:57:281100:08:3800:00:2800:00:31
2 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994ABM01:06:20100:15:461700:42:2633.9400:58:12100:08:0800:00:2500:00:27
3 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:06:24700:15:491600:42:2433.9600:58:13200:08:1100:00:2800:00:27
4 5954ARNAU TURONPRAT TRIATLO 1994ABM01:06:50400:15:471900:42:2733.9200:58:141000:08:3600:00:3000:00:27
5 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:06:56600:15:482100:42:2933.9000:58:171200:08:3900:00:2800:00:32
6 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:07:04500:15:472400:42:5533.5500:58:42400:08:2200:00:2800:00:33
7 1574ERIK MERINO ALAMINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:09900:16:091800:42:2633.9400:58:35900:08:3400:00:2500:00:27
8 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM01:07:17800:16:032300:42:4233.7200:58:45600:08:3200:00:2900:00:25
9 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM01:07:321200:16:291500:42:2134.0000:58:501500:08:4200:00:2700:00:31
10 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM01:07:351000:16:102200:42:3933.7600:58:491800:08:4600:00:2700:00:33
11 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:381800:16:481100:42:0934.1600:58:571300:08:4100:00:2800:00:35
12 4825ARNAU PERICAS FIGUERASC.N. VIC-ETBABM01:07:393300:17:01300:41:4234.5300:58:432500:08:5600:00:2800:00:30
13 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM01:08:023900:17:07400:41:4334.5200:58:504100:09:1200:00:3300:00:33
14 971ALEIX SELLARÉS GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:08:293600:17:03800:41:5434.3700:58:575900:09:3200:00:3100:00:33
15 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM01:09:193200:17:002800:43:1133.3501:00:113800:09:0800:00:2900:00:31
16 7021QUIM ALBÓ FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:09:334100:17:102900:43:1233.3301:00:224000:09:1100:00:3700:00:35
17 3327MARCEL GUAL ANDUJARCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:472300:16:555200:44:0332.6901:00:581900:08:4900:00:3000:00:39
18 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:09:503100:16:594200:43:4632.9001:00:453300:09:0500:00:3400:00:28
19 705DAVID RIVERO PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:573400:17:015500:44:0632.6501:01:072000:08:5000:00:3600:00:35
20 2911ADAN HIDALGO AGUILARFLOR DE TRIATLÓABM01:10:032700:16:575100:44:0232.7001:00:593100:09:0400:00:3000:00:28
21 2476JOSÉ LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:10:041600:16:476400:44:2132.4701:01:082300:08:5600:00:3500:00:34
22 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:10:074800:17:234100:43:4332.9401:01:063000:09:0100:00:3000:00:34
23 4514DIEGO RIBAO RODRIGUEZTGCBINNABM01:10:072900:16:585300:44:0532.6701:01:033200:09:0400:00:3800:00:34
24 809ORIOL PADRÓS VERAT3R TRIATLOABM01:10:155400:17:283400:43:2233.2101:00:505400:09:2500:00:3100:00:32
25 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:10:164900:17:243900:43:3733.0101:01:014300:09:1500:00:3000:00:31
26 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:184500:17:204700:43:5232.8301:01:123400:09:0600:00:3200:00:36
27 2795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:10:315700:17:304800:43:5332.8101:01:233700:09:0800:00:3700:00:32
28 3841JORDI MIRANDA ALFRANCACLUB TRI5UABM01:10:343800:17:066600:44:2732.4001:01:332900:09:0100:00:3500:00:34
29 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:384400:17:184300:43:4832.8801:01:066000:09:3200:00:3000:00:33
30 7022CESC VIDAL RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:10:396400:17:393500:43:2533.1701:01:046700:09:3500:00:3500:00:34
31 3362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:10:542200:16:557000:44:3332.3201:01:285500:09:2600:00:3300:00:29
32 3183MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:564300:17:175600:44:0732.6401:01:246300:09:3200:00:3000:00:32
33 3312ALBERT LOPEZ MUÑOZTGCBINNABM01:11:005900:17:333600:43:2733.1401:01:0010100:10:0000:00:3500:00:34
34 328MIQUEL SOLÉFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:11:024700:17:225800:44:0832.6301:01:306400:09:3200:00:3100:00:33
35 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:11:138100:18:093200:43:1933.2401:01:287800:09:4500:00:3600:00:33
36 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLÓABM01:11:553000:16:595700:44:0732.6401:01:0619000:10:4900:00:2800:00:30
37 1557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:11:5510700:18:352600:42:5833.5101:01:3314700:10:2200:00:3300:00:36
38 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM01:12:005600:17:308300:45:0831.9101:02:384900:09:2200:00:3600:00:33
39 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:12:156900:17:507300:44:4732.1501:02:376800:09:3800:00:3200:00:36
40 8004ALBERT MENDOZA SILLEROLLICENCIA DE DIAABM01:12:2511200:18:402700:43:0133.4801:01:4118200:10:4400:00:4100:00:44
41 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:12:297800:18:026800:44:3032.3601:02:329500:09:5700:00:2800:00:30
42 4241RICARD BOIXCLUB VO2 TEAMABM01:12:397100:17:547100:44:3932.2501:02:3311600:10:0600:00:3700:00:33
43 2929ANDREU HUIZINGA POLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:13:129300:18:197700:44:5832.0201:03:179000:09:5500:00:2800:00:30
44 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:13:198900:18:178200:45:0631.9301:03:239400:09:5600:00:2900:00:33
45 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:13:3012700:18:556700:44:2932.3701:03:2411400:10:0600:00:3100:00:34
46 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:13:3415800:19:265000:43:5432.8001:03:2012800:10:1400:00:3300:00:34
47 2522ANDREU DE JUAN BARDESDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:13:4010300:18:327400:44:5232.1001:03:2413500:10:1600:00:3700:00:39
48 7004FERRAN COLL ARXERLLICENCIA DE DIAABM01:13:425100:17:2512700:46:4430.8101:04:096500:09:3300:00:0000:00:00
49 3341JORDI CANTÓ CÉSPEDESCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:13:448700:18:159600:45:4531.4801:04:007500:09:4400:00:3800:00:34
50 5230MARC FRAGOSO BRUIXTGCBINNABM01:13:456600:17:4411600:46:2331.0501:04:076900:09:3800:00:4000:00:39
51 2194SERGIO BURON DE LA TORREC.A. IGUALADAABM01:13:4812300:18:537200:44:4032.2401:03:3313300:10:1500:00:3000:00:42
52 796ROBERT MONTALVO CUMICLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:13:517000:17:519200:45:3631.5801:03:2715000:10:2400:00:3700:00:35
53 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:14:135800:17:3212100:46:3730.8901:04:0910900:10:0400:00:3500:00:40
54 7003MARC COSTA PUIGPELATLLICENCIA DE DIAABM01:14:167200:17:5513100:46:5930.6501:04:545000:09:2200:00:5300:00:48
55 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:14:179400:18:199500:45:4531.4801:04:0412600:10:1300:00:3700:00:33
56 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:14:1810400:18:348700:45:2831.6701:04:0213700:10:1600:00:3000:00:33
57 2086ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:14:2510000:18:2411700:46:2631.0101:04:506600:09:3500:00:3400:00:40
58 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:14:349800:18:2311800:46:2631.0101:04:497700:09:4500:00:3400:00:35
59 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:14:3615900:19:305400:44:0532.6701:03:3520400:11:0100:00:5000:00:45
60 2694JAVIER BERTOS GONZÁLEZC.N. BADALONAABM01:14:3914600:19:198800:45:2831.6701:04:478800:09:5200:00:3300:00:35
61 2991ANTONI CAPELL BUENDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:14:4210800:18:3811400:46:1731.1101:04:557900:09:4700:00:3400:00:41
62 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:14:469100:18:1811900:46:3030.9701:04:489800:09:5800:00:3400:00:35
63 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:14:486100:17:3514700:47:4430.1701:05:195800:09:2900:00:3200:00:35
64 2827PERE LLADÓ SUREDATGCBINNABM01:14:5011400:18:4310600:46:0431.2601:04:4710700:10:0300:00:3600:00:37
65 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:15:0415000:19:219000:45:3031.6501:04:5112700:10:1300:00:4800:00:36
66 2424MARC CARRERAS SALINASCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:15:0515100:19:218900:45:3031.6501:04:5112900:10:1400:00:4800:00:39
67 2497VICTOR HERNANDEZ ROMEROASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:15:1114200:19:1710200:46:0031.3001:05:178900:09:5400:00:3300:00:36
68 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:15:1612200:18:5211100:46:1331.1601:05:0512000:10:1100:00:3600:00:28
69 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:15:2311900:18:5112000:46:3730.8901:05:289100:09:5500:00:5100:00:40
70 4836ROGER ALBALADEJO CASTANYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:15:4715200:19:2210300:46:0131.2901:05:2314900:10:2400:00:3300:00:34
71 7001JORDI SALVATELLA CADENALLICENCIA DE DIAABM01:15:4916200:19:369700:45:4631.4601:05:2215500:10:2700:00:5500:01:06
72 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:15:5117900:19:499300:45:3731.5701:05:2615100:10:2500:01:0100:00:39
73 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM01:15:528600:18:1412400:46:4130.8501:04:5519700:10:5700:00:3800:00:44
74 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:16:0913200:19:0711200:46:1431.1501:05:2118800:10:4800:00:5500:00:42
75 2394MIQUEL CAMPDERRICH LECUMC.E. KATOA BARCELONAABM01:16:187300:17:5717400:48:5529.4401:06:525600:09:2600:00:4300:00:39
76 5727DANIEL MELLADO COMACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:16:2813900:19:1413200:47:0330.6101:06:1712100:10:1100:00:5900:01:25
77 1351JACINT HITOS CARMONACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:16:3119200:20:058600:45:2731.6801:05:3220000:10:5900:00:4100:00:41
78 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:16:3417300:19:4612200:46:4030.8601:06:2611800:10:0800:00:3500:00:43
79 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:16:389600:18:2115900:48:1229.8801:06:3311000:10:0500:00:3400:00:39
80 2802RAMON FIGUERAS MONERCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:16:4019400:20:0611300:46:1631.1201:06:2214000:10:1800:00:3700:00:35
81 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:17:0713700:19:1315200:47:4830.1301:07:0111300:10:0600:01:1000:00:48
82 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:17:3615400:19:2416200:48:1529.8401:07:399600:09:5700:00:4400:00:39
83 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM01:17:5718300:19:5114900:47:4630.1501:07:3714500:10:2000:00:5200:00:43
84 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:18:0210500:18:3417900:49:0929.3001:07:4314100:10:1900:00:3900:00:40
85 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:18:0520000:20:1113800:47:1930.4301:07:3017000:10:3500:00:4100:00:38
86 3283DAVID MARTÍNEZ FERNÁNDEZ CLUB ESPORTIU Z5ABM01:18:2816100:19:3416700:48:2329.7601:07:5716300:10:3100:00:5000:00:49
87 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB TRIATLO CORNELLAABM01:18:4218000:19:5015400:47:5230.0801:07:4220200:11:0000:00:4200:00:39
88 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:19:0016400:19:3915600:47:5930.0101:07:3823600:11:2200:00:3100:00:34
89 1328VICTOR BERMUDEZ MELLADOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:19:0720600:20:1216300:48:1529.8401:08:2717800:10:4000:00:4900:00:42
90 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:19:0720700:20:1216500:48:1629.8301:08:2817700:10:3900:00:4300:00:42
91 3306FRANK LINARES DIAZ G. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:19:1818100:19:5014600:47:4230.1901:07:3226700:11:4600:00:3900:00:40
92 464ADRIAN OLMO MORACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:19:4519000:20:0219100:49:2629.1301:09:2813900:10:1700:00:4700:00:38
93 1459ALFREDO CARO HUESOTRICBM-CALELLAABM01:20:0015700:19:2518800:49:2429.1501:08:4921800:11:1100:00:5800:00:49
94 431CRISTIAN MONTERO CLOPESTRICBM-CALELLAABM01:20:0117000:19:4417700:49:0629.3301:08:5022100:11:1100:00:5600:00:47
95 5889MARC VILAMANYA LOPEZCLUB NATACIO OLOTABM01:20:0220300:20:1118400:49:1829.2101:09:2916700:10:3300:00:4100:00:38
96 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:20:0614500:19:1821300:50:4428.3801:10:0210800:10:0400:01:0000:00:39
97 7026XAVI CABRERA MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:20:1017200:19:4520400:50:1428.6701:09:5912200:10:1100:01:1700:01:03
98 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:20:1219700:20:0819700:49:4528.9401:09:5314300:10:1900:00:3800:00:47
99 3298TONI ORTEGA GARCIAASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:20:1421000:20:1318100:49:1429.2501:09:2718700:10:4700:00:5100:00:38
100 2354ALBERTO BERMEJO GOMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:20:4422800:20:3617800:49:0729.3201:09:4320500:11:0100:00:5700:00:00
101 2663ALBERTO BRAVO GARCÍAC.N. BADALONAABM01:20:5019300:20:0621500:50:4628.3701:10:529900:09:5800:02:1300:01:16
102 1036XAVIER BUSQUETS DUARTECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:21:0314700:19:1922700:51:1928.0601:10:3815200:10:2500:00:4200:00:41
103 2429MIGUEL DOMINGUEZ CARRIOTRI+9 EL MASNOUABM01:21:1024600:21:0517600:49:0029.3901:10:0521000:11:0500:00:4700:00:33
104 3060JOAN ANTONI GARCIA CANOCLUB NATACIO OLOTABM01:21:1325600:21:2516000:48:1429.8501:09:3925200:11:3400:00:5400:00:46
105 2958ORIOL OLIVAN JORBACLUB NATACIO RUBIABM01:21:2315300:19:2323000:51:2428.0201:10:4717200:10:3600:00:4400:00:36
106 5245ABEL JOVÉ DOLZT3R TRIATLOABM01:21:2619100:20:0321100:50:4028.4201:10:4318100:10:4300:00:3700:00:29
107 2624SERGI SAURA CONCACLUB NATACIO RUBIABM01:21:3121400:20:1520100:50:0228.7801:10:1722500:11:1400:00:5100:00:50
108 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:21:3423400:20:4219300:49:3029.0901:10:1223700:11:2200:00:3600:00:44
109 3235ALBERT PERXACHS PLANASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:21:5221600:20:1622200:51:0628.1801:11:2216100:10:3000:01:0000:01:23
110 3024FRANCISCO JAVIER VEGA GUECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:21:5522700:20:3520500:50:1528.6601:10:5021100:11:0500:01:0000:00:00
111 2748ALBERTO GOMEZ SANCHEZTRICBM-CALELLAABM01:22:1226200:21:3118300:49:1629.2301:10:4724100:11:2500:00:5100:00:37
112 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBABM01:22:3221100:20:1421400:50:4528.3701:10:5925100:11:3300:00:5300:00:46
113 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB NATACIO OLOTABM01:22:3720100:20:1124200:51:5227.7601:12:0316800:10:3400:00:3300:00:35
114 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTABM01:22:4619900:20:1023700:51:4127.8601:11:5119600:10:5500:00:4100:00:45
115 2786RAUL GONZALEZ LOPEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:22:5311600:18:4927500:54:1326.5601:13:028600:09:5100:01:0400:00:59
116 3777GERARD MUÑOZ CASTROG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:22:5424100:20:5222000:51:0428.2001:11:5619900:10:5800:01:0300:00:41
117 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:23:0811500:18:4724500:52:0227.6701:10:4929400:12:1900:00:3900:00:57
118 3369ROGER SALVADOR MONNERCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:23:2512000:18:5226100:53:0727.1101:11:5924200:11:2600:00:4500:00:42
119 159JHON MARIO BARCO CASTAÑEDCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:23:4918200:19:5025000:52:0827.6201:11:5826900:11:5100:01:2400:01:07
120 2767DAMIÀ LARENA SANTIAGOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:23:5918600:19:5825800:52:4527.3001:12:4322700:11:1600:00:4000:00:40
121 1155FELIX MARTÍNEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM01:24:3726100:21:3023500:51:3927.8801:13:0924500:11:2800:00:4000:00:42
122 3285PAU AVINYO ARASAC.N. BADALONAABM01:24:5417800:19:4826300:53:1127.0801:12:5927300:11:5500:00:5400:00:49
123 7020JOSE MARIA GUERRERO GALLALLICENCIA DE DIAABM01:24:5525000:21:1324000:51:4427.8401:12:5727600:11:5800:01:1300:01:21
124 1502JOAN VILÀ SOTOCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAABM01:25:0726300:21:3223600:51:4127.8601:13:1327200:11:5400:00:4500:00:44
125 3486MIGUEL DE PABLO MADRIDC.E.T. DISTANCEABM01:25:1621900:20:1926500:53:1527.0401:13:3426100:11:4200:01:0600:01:02
126 3284CEDRIC PETIT GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:25:2228300:22:2321200:50:4228.4001:13:0529200:12:1700:00:5600:00:56
127 3303ESTEVE VILARASSA CODINAC.N. VIC-ETBABM01:25:2223900:20:4926400:53:1427.0501:14:0323000:11:1900:00:4700:00:44
128 1170ROBERT FLORES SERRANOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:25:3523600:20:4727200:53:5926.6701:14:4618900:10:4900:00:5600:00:44
129 286SERGIO MENA FUNCIAT3R TRIATLOABM01:25:3625300:21:2223800:51:4227.8501:13:0429700:12:3200:00:4500:01:33
130 3304JULIÀ FERRER MONTIELC.N. VIC-ETBABM01:26:2728500:22:2425200:52:2527.4701:14:4925800:11:3800:00:5300:00:49
131 3114ALBERT NOLLA CLOPTRICBM-CALELLAABM01:26:4420200:20:1128400:54:4926.2701:15:0026200:11:4400:01:2100:01:03
132 1435ORIOL PISOS TABERNERCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:27:4929000:22:4026800:53:3926.8401:16:1924900:11:3000:00:4400:00:51
133 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:28:2227800:22:1619900:49:5628.8401:12:1234600:16:1000:00:3600:00:38
134 5993RAMON SOLER TOUSC.N. VIC-ETBABM01:28:3628200:22:2128200:54:3926.3501:17:0025500:11:3600:01:1000:00:47
135 2268GUILLEM ALCALÁ BECERRAASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:28:4828000:22:1828000:54:3326.4001:16:5127500:11:5700:00:4000:00:37
136 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBABM01:29:0028100:22:2028900:55:2026.0201:17:4023100:11:2000:00:5200:00:37
137 2736XAVIER SENSINDEPENDENTABM01:30:0130600:23:0727000:53:5526.7101:17:0231300:12:5900:01:0100:00:54
138 7013ALBERT ALEGRETLLICENCIA DE DIAABM01:30:3027300:22:0330600:56:3225.4701:18:3527400:11:5500:00:0000:00:00
139 7011DANIEL SOBRAL TIRADOLLICENCIA DE DIAABM01:30:3230900:23:1526900:53:4226.8201:16:5732500:13:3500:00:5900:00:50
140 1689FRANCISCO TORRES VERÓNCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:36:2729400:22:4332801:01:0823.5601:23:5130100:12:3600:01:0600:00:54
141 1223IGNASI CERDÀ EMBUENACLUB TRIATLÓ ATLESABM01:38:1733100:24:2432300:59:5924.0101:24:2333200:13:5400:00:5800:01:07
142 7015JOEL CUERVAS CUBEROLLICENCIA DE DIAABM01:40:4233300:24:2933101:01:1823.4901:25:4734000:14:5500:01:1400:01:06
143 7024JORDI VILLAR ESPARZAINDEPENDENTABM01:45:4834000:25:3034301:04:5022.2101:30:2034200:15:2800:01:4100:01:16
144 7006MARC RODRIGUEZ PALETLLICENCIA DE DIAABM01:59:4735200:30:2935101:11:1720.2001:41:4635200:18:0100:01:3400:00:00
145 7007GERARD SÁNCHEZ VILARLLICENCIA DE DIAABM01:59:4735300:30:2935001:11:1720.2001:41:4635300:18:0100:01:3400:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:13:117500:18:019400:45:4231.5101:03:435700:09:2800:00:3100:00:35
2 106ANNA GODOY CONTRERASCIDADE DE LUGO FLUVIALABF01:15:108000:18:0513500:47:1630.4701:05:218000:09:4900:00:3000:00:32
3 3239EWA KOMANDERPRAT TRIATLO 1994ABF01:15:3513800:19:1410800:46:0731.2301:05:2113100:10:1400:00:3300:00:34
4 3320ALEXANDRA CASSAN-FERRIERC.N. MATAROABF01:18:0310900:18:3918700:49:2329.1601:08:0210300:10:0100:00:3000:00:35
5 19MONTSERRAT MAS SANZCERRR IGUALADAABF01:18:347600:18:0222400:51:0828.1601:09:105200:09:2400:00:4400:00:36
6 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:18:5615600:19:2419600:49:4228.9701:09:068400:09:5000:00:3800:00:38
7 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:19:5817100:19:4518600:49:2229.1701:09:0719400:10:5100:00:4000:00:36
8 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF01:20:3422000:20:2219000:49:2629.1301:09:4818400:10:4600:00:3500:00:35
9 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:21:2524800:21:0919400:49:3129.0801:10:4018300:10:4500:00:3700:00:44
10 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:21:3118400:19:5722800:51:2228.0301:11:1912400:10:1200:00:4200:00:47
11 1955ISABEL GÓMEZ FARGASCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:22:0619800:20:1022100:51:0628.1801:11:1619300:10:5000:00:3700:00:40
12 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF01:22:2517600:19:4623400:51:3827.8901:11:2420300:11:0100:00:3800:00:33
13 6072PATRICIA ORTEGA RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:24:0227400:22:0620200:50:1028.7001:12:1626600:11:4600:01:0100:00:52
14 3580ANA HERNANDEZ ROLDANC.E. RAYOTEAMABF01:27:4829300:22:4326000:53:0527.1301:15:4828000:12:0000:00:3700:00:33
15 6008NATÀLIA VALLS RUIZCLUB TRIBANDA TRIATLOABF01:28:5828800:22:3328800:55:1226.0901:17:4522400:11:1300:00:5600:00:52
16 6266LUCÍA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF01:29:5931200:23:2027700:54:2326.4801:17:4329000:12:1600:00:4600:00:56
17 51NURIA GARCIA GINJAUMET3R TRIATLOABF01:30:1028400:22:2430400:56:2525.5201:18:4923400:11:2100:00:4400:00:38
18 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB ESPORTIU Z5ABF01:30:1725100:21:1630900:57:3724.9901:18:5324000:11:2400:00:4200:00:38
19 6186LORENA MARMANEU GILASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:31:0330100:22:5029900:56:0825.6501:18:5828200:12:0500:00:4000:00:44
20 3305MARIA ROCAFIGUERA BOYC.N. VIC-ETBABF01:32:2431300:23:2430700:57:3025.0401:20:5424600:11:3000:00:5300:00:59
21 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:33:4231100:23:1831000:57:3924.9801:20:5730600:12:4500:00:4900:00:49
22 3293AIDA APARISI MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:36:0529100:22:4232901:01:0823.5601:23:5028800:12:1500:01:0100:01:08
23 2371LAURA MUÑOZ BRAVOTGCBINNABF01:36:0927900:22:1631900:59:1924.2801:21:3533900:14:3400:01:0600:00:46
24 6138SARA DELPUEYO CASANOVAC.E. RAYOTEAMABF01:36:4431600:23:2732501:00:2923.8101:23:5630700:12:4800:00:5000:00:54
25 2704MARIA COSTAS SEGURACLUB NATACIO RUBIABF01:37:1132100:23:4332701:00:5323.6501:24:3630000:12:3500:01:0000:00:55
26 1976SILVIA RIAL VILARASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:37:1834100:25:3131200:58:1324.7401:23:4432400:13:3400:00:3900:00:43
27 2093CARLOTA AGUILERA ORDÓÑEZCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:38:2132200:23:4533301:01:2623.4401:25:1131600:13:1000:00:5300:00:43
28 7018ANNA VILA RUAIXLLICENCIA DE DIAABF01:39:2133900:25:2832200:59:5924.0101:25:2733300:13:5400:00:5800:01:00
29 2412BIANCA CHERUBINI BARRAUTRI+9 EL MASNOUABF01:42:3733400:24:3034401:05:0022.1501:29:3031400:13:0700:01:0600:01:07
30 3307INGRID BERNAT BLACHATRI+9 EL MASNOUABF01:42:5533500:24:3134501:05:0022.1501:29:3132100:13:2400:01:2300:01:08
31 2879MERITXELL SOLER RODRIGOCLUB TRIATLÓ ATLESABF01:43:3834400:25:3634101:04:0122.4901:29:3733400:14:0100:01:0400:01:15
32 6261ARANTXA CLAVELL FONTCLUB TRIATLÓ ATLESABF01:43:3834500:25:3733901:04:0022.5001:29:3733500:14:0100:01:0400:00:55
33 5198ANNA GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATABF01:52:0634800:27:4634801:08:4720.9401:36:3334300:15:3300:01:0300:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32