RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
396 365 354 11 0 5 24 2 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:13:117500:18:019400:45:4231.5101:03:435700:09:2800:00:3100:00:35
2 106ANNA GODOY CONTRERASCIDADE DE LUGO FLUVIALABF01:15:108000:18:0513500:47:1630.4701:05:218000:09:4900:00:3000:00:32
3 3239EWA KOMANDERPRAT TRIATLO 1994ABF01:15:3513800:19:1410800:46:0731.2301:05:2113100:10:1400:00:3300:00:34
4 3320ALEXANDRA CASSAN-FERRIERC.N. MATAROABF01:18:0310900:18:3918700:49:2329.1601:08:0210300:10:0100:00:3000:00:35
5 19MONTSERRAT MAS SANZCERRR IGUALADAABF01:18:347600:18:0222400:51:0828.1601:09:105200:09:2400:00:4400:00:36
6 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:18:5615600:19:2419600:49:4228.9701:09:068400:09:5000:00:3800:00:38
7 3084MARGAUX VIGIE C.E.T. DISTANCESUB23F01:19:0420500:20:1215100:47:4730.1401:07:5920900:11:0500:00:5600:00:35
8 47MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:19:0914000:19:1519800:49:5328.8701:09:0810400:10:0100:00:3200:00:38
9 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:19:4215500:19:2419500:49:4228.9701:09:0617400:10:3600:00:3400:00:34
10 59MARTA ROMANCE OMSASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:19:5616900:19:4420000:49:5828.8201:09:4213000:10:1400:00:3700:00:32
11 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:19:5817100:19:4518600:49:2229.1701:09:0719400:10:5100:00:4000:00:36
12 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF01:20:3422000:20:2219000:49:2629.1301:09:4818400:10:4600:00:3500:00:35
13 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF01:21:0322200:20:2818200:49:1629.2301:09:4422800:11:1900:00:3600:00:33
14 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:21:2524800:21:0919400:49:3129.0801:10:4018300:10:4500:00:3700:00:44
15 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:21:3118400:19:5722800:51:2228.0301:11:1912400:10:1200:00:4200:00:47
16 8005LAIA RIUDAVETS VICTORYCMG FERRER HOTELSJNF01:21:3921800:20:1920300:50:1128.6901:10:3021600:11:0900:00:3400:00:34
17 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:21:5921300:20:1420700:50:1928.6201:10:3324300:11:2600:00:3600:00:35
18 1955ISABEL GÓMEZ FARGASCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:22:0619800:20:1022100:51:0628.1801:11:1619300:10:5000:00:3700:00:40
19 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF01:22:2517600:19:4623400:51:3827.8901:11:2420300:11:0100:00:3800:00:33
20 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:22:4817400:19:4625600:52:3827.3601:12:2414800:10:2400:00:3200:00:38
21 3053LAURENCE PRIGENTCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1F01:22:5923100:20:3822600:51:1328.1201:11:5121400:11:0800:00:3600:00:41
22 8007ANDREA TOMAS MORCILLOCMG FERRER HOTELSCDF01:23:3522400:20:3123900:51:4327.8401:12:1423500:11:2100:00:3200:00:32
23 6167MARTINA MORENO MONTEYSC.N. VIC-ETBCDF01:23:4725500:21:2421700:50:5328.3001:12:1724700:11:3000:00:4000:00:36
24 6072PATRICIA ORTEGA RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:24:0227400:22:0620200:50:1028.7001:12:1626600:11:4600:01:0100:00:52
25 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:26:0725700:21:2525900:53:0427.1401:14:2925900:11:3800:00:3800:00:37
26 2150EULÀLIA CALVERAS AUGÉTGCBINNV2F01:26:2623800:20:4928100:54:3426.3901:15:2320700:11:0300:00:5200:00:53
27 3580ANA HERNANDEZ ROLDANC.E. RAYOTEAMABF01:27:4829300:22:4326000:53:0527.1301:15:4828000:12:0000:00:3700:00:33
28 6008NATÀLIA VALLS RUIZCLUB TRIBANDA TRIATLOABF01:28:5828800:22:3328800:55:1226.0901:17:4522400:11:1300:00:5600:00:52
29 6266LUCÍA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF01:29:5931200:23:2027700:54:2326.4801:17:4329000:12:1600:00:4600:00:56
30 51NURIA GARCIA GINJAUMET3R TRIATLOABF01:30:1028400:22:2430400:56:2525.5201:18:4923400:11:2100:00:4400:00:38
31 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCAMBRILS CLUB TRIATLOV2F01:30:1531900:23:3527100:53:5826.6801:17:3330400:12:4200:00:4800:00:41
32 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB ESPORTIU Z5ABF01:30:1725100:21:1630900:57:3724.9901:18:5324000:11:2400:00:4200:00:38
33 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:30:3816500:19:4032401:00:2623.8301:20:0616400:10:3200:01:1400:01:36
34 3295MARIA ARGUIMBAU ANGLADAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23F01:30:5329600:22:4730100:56:1225.6201:18:5927100:11:5400:00:3600:00:44
35 6186LORENA MARMANEU GILASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:31:0330100:22:5029900:56:0825.6501:18:5828200:12:0500:00:4000:00:44
36 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF01:31:0831400:23:2429600:55:4525.8301:19:0927900:11:5900:00:5700:00:52
37 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F01:31:1831800:23:3429200:55:4025.8701:19:1428100:12:0400:00:3900:00:34
38 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDF01:32:1025800:21:2532100:59:5624.0301:21:2119100:10:4900:00:3600:00:36
39 3305MARIA ROCAFIGUERA BOYC.N. VIC-ETBABF01:32:2431300:23:2430700:57:3025.0401:20:5424600:11:3000:00:5300:00:59
40 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:33:4231100:23:1831000:57:3924.9801:20:5730600:12:4500:00:4900:00:49
41 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:34:1332500:23:5830800:57:3325.0201:21:3130300:12:4200:00:5300:00:57
42 6209ANNA CAPELLERA MALAGONCLUB NATACIO BANYOLESSUB23F01:34:3730800:23:1231300:58:1524.7201:21:2731500:13:1000:00:4100:00:41
43 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1F01:35:4229700:22:4732601:00:4623.7001:23:3328500:12:0900:01:0300:00:49
44 3293AIDA APARISI MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:36:0529100:22:4232901:01:0823.5601:23:5028800:12:1500:01:0100:01:08
45 2371LAURA MUÑOZ BRAVOTGCBINNABF01:36:0927900:22:1631900:59:1924.2801:21:3533900:14:3400:01:0600:00:46
46 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZT3R TRIATLOSUB23F01:36:1633000:24:2431700:59:0424.3801:23:2830800:12:4800:00:3700:00:43
47 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F01:36:2633200:24:2531600:59:0424.3801:23:2931200:12:5700:00:5100:00:46
48 6138SARA DELPUEYO CASANOVAC.E. RAYOTEAMABF01:36:4431600:23:2732501:00:2923.8101:23:5630700:12:4800:00:5000:00:54
49 3374JUDIT JANER HIDALGOASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23F01:36:4634200:25:3131100:57:5124.8901:23:2232000:13:2400:00:3600:00:43
50 2704MARIA COSTAS SEGURACLUB NATACIO RUBIABF01:37:1132100:23:4332701:00:5323.6501:24:3630000:12:3500:01:0000:00:55
51 1976SILVIA RIAL VILARASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:37:1834100:25:3131200:58:1324.7401:23:4432400:13:3400:00:3900:00:43
52 2093CARLOTA AGUILERA ORDÓÑEZCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:38:2132200:23:4533301:01:2623.4401:25:1131600:13:1000:00:5300:00:43
53 7018ANNA VILA RUAIXLLICENCIA DE DIAABF01:39:2133900:25:2832200:59:5924.0101:25:2733300:13:5400:00:5800:01:00
54 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F01:40:0734600:26:0532000:59:3924.1401:25:4433700:14:2300:01:0500:01:18
55 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:42:3033700:25:1333701:03:3522.6501:28:4832700:13:4200:01:0200:00:53
56 2412BIANCA CHERUBINI BARRAUTRI+9 EL MASNOUABF01:42:3733400:24:3034401:05:0022.1501:29:3031400:13:0700:01:0600:01:07
57 3307INGRID BERNAT BLACHATRI+9 EL MASNOUABF01:42:5533500:24:3134501:05:0022.1501:29:3132100:13:2400:01:2300:01:08
58 2879MERITXELL SOLER RODRIGOCLUB TRIATLÓ ATLESABF01:43:3834400:25:3634101:04:0122.4901:29:3733400:14:0100:01:0400:01:15
59 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLÓ ATLESV1F01:43:3834300:25:3534001:04:0022.5001:29:3533600:14:0300:01:0700:01:15
60 6261ARANTXA CLAVELL FONTCLUB TRIATLÓ ATLESABF01:43:3834500:25:3733901:04:0022.5001:29:3733500:14:0100:01:0400:00:55
61 3083LAIA SALARICH SALA C.E.T. DISTANCEJNF01:49:5234900:28:0234601:05:1022.1001:33:1234800:16:4000:00:5800:00:56
62 5198ANNA GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATABF01:52:0634800:27:4634801:08:4720.9401:36:3334300:15:3300:01:0300:00:00
63 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESCDF01:52:2634700:26:1334901:10:0820.5301:36:2134500:16:0500:00:4100:00:00
64 3403JÚLIA NIETO ALONSOC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF02:00:1035100:30:0335301:13:3919.5501:43:4234700:16:2800:01:1100:00:00
65 4099ANABEL PIMENTEL DEL RIOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1F02:04:0235400:30:5535401:15:5818.9601:46:5335100:17:0900:01:0400:00:00


NF 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:00:00000:23:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00




NP 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F
NP 2313TIZIANA COLET GUALTIERICLUB TRIATLO VALLIRANAV1F
NP 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F
NP 6035IRENE PEREZ TORRESASS ESPORTIVA ROCKETSJNF
NP 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F
NP 3301IVONNE ANDREA VASQUEZ SANTRI+9 EL MASNOUABF
NP 7005ANGELS PLANAS MESASLLICENCIA DE DIAABF
NP 7009CHEYNNA TRETO SUTHERLANDLLICENCIA DE DIAABF
NP 892ESTEFANIA CHAMORRO I PADITGCBINNJNF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32