RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
426 387 378 9 0 6 18 3 8 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:01:2113600:21:0311400:31:4234.0700:52:4511400:08:3600:00:3200:00:33
2 47MERITXELL VELASCO AYGUASAC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:01:2814700:21:0810700:31:3734.1600:52:4512800:08:4300:00:2900:00:33
3 4574ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM TRIRELAYABF01:01:4815200:21:1411200:31:4034.1100:52:5414500:08:5400:00:3400:00:38
4 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:03:4017100:21:3714700:32:3433.1600:54:1119800:09:2900:00:3200:00:37
5 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF01:04:3920900:22:2915800:32:5632.7900:55:2518400:09:1400:00:3200:00:36
6 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF01:04:4017000:21:3719100:33:5731.8100:55:3416300:09:0600:00:3400:00:38
7 1955ISABEL GOMEZ FARGASCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:05:1519400:22:2118500:33:4631.9800:56:0716500:09:0800:00:3900:00:39
8 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:05:1619700:22:2418400:33:4432.0200:56:0816600:09:0800:00:3900:00:43
9 5148AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF01:05:2120800:22:2917800:33:3732.1300:56:0618600:09:1500:00:3500:00:43
10 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:05:4923400:23:0616100:32:5732.7800:56:0322700:09:4600:00:3600:00:41
11 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF01:05:4923300:23:0616300:33:0032.7300:56:0622000:09:4300:00:3700:00:43
12 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF01:06:1820100:22:2720500:34:2531.3800:56:5219500:09:2600:00:4100:00:37
13 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:06:2018700:22:0823000:35:1230.6800:57:2015300:09:0000:00:5600:01:00
14 4709PAULA LOPEZ CASTILLOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:06:2718900:22:1721800:34:3931.1700:56:5620200:09:3100:00:3500:00:45
15 1984NATALIA RODRIGUEZ GRAGERAC.N. MATAROV1F01:06:5419300:22:2122100:34:4331.1100:57:0423500:09:5000:00:3800:00:42
16 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F01:07:3124200:23:1121700:34:3431.2400:57:4522800:09:4600:00:3700:00:41
17 4862MARGAUX ORTEGA SARMIENTOPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:07:3922900:22:5322400:34:5430.9500:57:4724100:09:5200:00:3800:00:39
18 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:07:5325200:23:3020300:34:2431.4000:57:5424800:09:5900:00:3600:00:37
19 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF01:09:0420700:22:2926900:37:2528.8600:59:5417000:09:1000:00:3700:00:47
20 6080JUDIT UGAS MERINOASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:09:1928400:24:2820700:34:2631.3600:58:5427900:10:2500:00:3700:00:44
21 4295GEMMA ANGUERA SARRETCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:09:3229500:24:4321300:34:2931.3200:59:1227300:10:2000:00:3700:00:48
22 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:10:3925400:23:3226200:37:0229.1601:00:3425300:10:0500:00:3500:00:40
23 4082HELENA FLORENTÍ C.E. KATOA BARCELONAABF01:10:5727300:24:1424800:36:3129.5801:00:4526000:10:1200:00:4900:00:53
24 2376ELECTRA GARCIA MARGALEFCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:11:2228200:24:2824500:36:1729.7701:00:4529100:10:3700:00:3300:00:38
25 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF01:12:1430500:25:1723900:35:5430.0801:01:1131300:11:0300:00:3300:00:42
26 7009CRISTINA BRU CLOTETLLICENCIA DE DIASUB23F01:12:4231300:25:2725800:36:4929.3301:02:1628100:10:2600:00:5200:00:39
27 3501MIRIAM CODINA CASTILLOC.N. BADALONAV1F01:13:0430100:24:5727700:38:1128.2801:03:0824500:09:5600:00:5100:00:48
28 3219SUSAGNA RODRIGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF01:13:0628700:24:3627300:37:5128.5301:02:2729400:10:3900:00:4200:00:53
29 4588MARTA LLAMAS LUCEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:13:0929600:24:4527400:37:5628.4701:02:4128200:10:2800:00:4900:00:52
30 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:13:1029700:24:4628000:38:3328.0201:03:1923700:09:5100:00:3700:00:57
31 4830LAURA LOPEZ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABF01:13:1927000:24:1328800:39:0227.6701:03:1525100:10:0400:00:5300:00:48
32 6266LUCIA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF01:13:2132000:25:3625400:36:4529.3901:02:2130900:11:0000:00:4600:00:43
33 3305MARIA ROCAFIGUERA BOYC.N. VIC-ETBABF01:13:2726900:24:0829000:39:0927.5901:03:1725800:10:1000:00:4900:00:54
34 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:13:3020000:22:2532000:41:5225.8001:04:1717800:09:1300:01:1100:01:09
35 3537ALBA AMAT FERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23F01:13:3430000:24:5327800:38:1728.2101:03:1027800:10:2400:00:4600:00:49
36 3293AIDA APARISI MUÑOZCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:14:0228100:24:2628600:38:5427.7601:03:2029700:10:4200:00:5400:00:56
37 5094MARI CARMEN BALLESTEROS PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:14:1634000:26:3425700:36:4929.3301:03:2330400:10:5300:00:5400:00:56
38 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:14:2231500:25:2827900:38:1828.2001:03:4629000:10:3600:01:1300:00:47
39 4567MARTA VIDAL DIZACLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:14:4125800:23:5029900:40:2126.7701:04:1128600:10:3000:01:0200:01:03
40 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:15:0629800:24:4729300:39:4427.1801:04:3128900:10:3500:00:5500:00:57
41 6163PATRICIA CAPAPEY MAGAÑACLUB NATACIO SITGESABF01:15:0730200:25:0529500:39:4827.1401:04:5326300:10:1400:00:4800:00:46
42 4811JOANA PASCUAL NICOLAUPRAT TRIATLO 1994ABF01:15:0832200:25:4528900:39:0327.6601:04:4827200:10:2000:00:3800:00:47
43 6099LORENA CARREÑO NAVARROC.E.E. SANT GERVASIABF01:15:1130300:25:0629400:39:4527.1701:04:5127000:10:2000:01:0600:00:53
44 2673ARIADNA GONZALEZ FUSTERC.N. BADALONAABF01:15:1728600:24:3630000:40:2726.7001:05:0326400:10:1400:01:2400:01:00
45 6250PAULA MARTIN CASTELLSAGUEPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:15:1831200:25:2729100:39:2027.4601:04:4728800:10:3100:00:3700:00:47
46 4826SANDRA CUELLO CAPISTROSCLUB NATACIO SITGESABF01:15:5130400:25:0629200:39:4127.2201:04:4731500:11:0400:00:5700:01:00
47 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:15:5529000:24:4030800:41:0226.3201:05:4226200:10:1300:01:1400:01:04
48 4609CRISTINA TABAS JUANC.A. IGUALADAABF01:16:0728000:24:2530400:40:5126.4401:05:1630300:10:5100:01:0400:00:57
49 4698PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F01:16:5927600:24:2231500:41:4325.8901:06:0530500:10:5400:00:4700:00:44
50 5192ANDREA MEDRANO VICENTEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:17:2332300:25:5130100:40:2926.6801:06:2031400:11:0300:00:4300:00:53
51 1904DANIELA GOMIS PEREZC.E. RAYOTEAMABF01:17:2833000:25:5930200:40:3026.6701:06:2930800:10:5900:00:4600:00:55
52 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCCT SALOU COSTA DAURADAV2F01:18:0334900:27:1628700:38:5727.7301:06:1334400:11:5000:00:3400:00:44
53 4247EMMA COTONAT DONATFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:18:3731400:25:2732200:42:0825.6301:07:3531200:11:0200:00:5000:00:40
54 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:18:3731100:25:2731900:41:5125.8101:07:1832000:11:1900:00:4200:00:48
55 3491KATHARINE JEFFERIESC.E. KATOA BARCELONAABF01:19:0133200:26:1131600:41:4825.8401:07:5931100:11:0200:00:4300:00:55
56 5104DESIREE VIDAL COMASC.N. BADALONAABF01:19:0430800:25:2432300:42:1025.6101:07:3433300:11:3000:00:4200:00:40
57 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F01:19:5133800:26:2731400:41:4225.9001:08:0933900:11:4200:00:5700:00:43
58 5142MARIONA PERALTA GARCIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:21:0133900:26:3133000:42:3625.3501:09:0734700:11:5400:00:5600:00:59
59 6187MARINA LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:21:1633500:26:1933600:43:3224.8101:09:5132600:11:2500:00:4200:00:50
60 4098ANGELS PRAT MENDEZC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:21:1734800:27:1633200:42:3725.3401:09:5332400:11:2400:00:4600:00:52
61 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:21:5035400:27:4132500:42:1525.5601:09:5634800:11:5400:01:1000:00:57
62 4457ISABEL SANSA ALCANTARAW3TRIBCNV2F01:21:5231900:25:3534800:45:0323.9701:10:3831700:11:1400:00:5300:00:58
63 4853ANNA LAREDO QUESADAC.N. SABADELLABF01:22:4029200:24:4236100:47:1722.8401:11:5929600:10:4100:01:2100:00:52
64 4854LAURA MARTINEZ BUCARDOTGCBINNABF01:22:5136200:28:2532900:42:3325.3801:10:5834500:11:5300:01:0100:01:01
65 4443MARISOL ALMEIDA MORGADOCLUB NATACIO RUBIV2F01:23:0333600:26:2134900:45:1223.8901:11:3333200:11:3000:01:1200:03:26
66 4612ANNIA CASTILLO NIELLTGCBINNABF01:23:1736600:28:2732400:42:1125.6001:10:3836600:12:3900:01:0000:00:55
67 4818HENRIETTA MEYER SANCHEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABF01:23:1736300:28:2533400:42:4825.2301:11:1334900:12:0400:00:5700:01:00
68 4601ASUNCION BOSCA NAVARROCLUB NATACIO SITGESABF01:23:2733700:26:2735000:45:3323.7101:12:0032800:11:2700:01:0600:01:09
69 3641PILAR PORTA FIGUEROLAC.N. VILAFRANCA ABF01:24:0034200:26:4235400:45:4223.6301:12:2433600:11:3600:01:1300:00:59
70 4823LAURA FRAILE MARTINEZCLUB TRIATLO ARENYSABF01:24:3634400:26:4935600:45:5923.4901:12:4834200:11:4800:01:5000:01:27
71 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:25:5233100:26:0736400:48:1022.4201:14:1733500:11:3500:01:2100:00:51
72 4435LIDIA OBRADO TORTOSACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:26:2032400:25:5336500:48:3922.2001:14:3234100:11:4800:01:0300:00:54
73 3938YOLANDA VALLE MORENOC.N. BADALONAV1F01:26:3434300:26:4836300:48:0822.4401:14:5633700:11:3800:01:0500:01:02
74 6284OLGA PORRO MARTORELLTGCBINNABF01:26:4636500:28:2635200:45:4123.6401:14:0736700:12:3900:00:5800:01:03
75 4856MYRIAM RAMOS CASTELLTGCBINNABF01:26:4636400:28:2535500:45:5323.5401:14:1836400:12:2800:01:0600:01:05
76 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:26:5936100:28:0935800:46:2723.2501:14:3636000:12:2300:00:5900:00:55
77 8001IOLANDA ALMENARA MADRIDLLICENCIA DE DIAV1F01:27:3037000:29:2635100:45:3623.6801:15:0236500:12:2800:01:4100:01:22
78 4158ANABEL PRIETO BONILLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:27:5935200:27:3636200:48:0522.4601:15:4135900:12:1800:01:2200:01:04
79 3500ELISABET QUER BOUC.N. VILAFRANCA ABF01:29:0036800:29:2536000:46:5323.0401:16:1836800:12:4200:01:1100:01:35
80 6067MERITXELL LOPEZ CONDEC. TRIATLO MONTORNESV1F01:29:1537500:30:5234600:44:4924.1001:15:4137400:13:3400:01:1100:01:05
81 4860NURIA HERNANDO BALDOC.E.T. DISTANCEV2F01:31:3335300:27:3837300:52:2220.6201:20:0033400:11:3300:00:5300:00:49
82 4554IRENE RAMOSC.E.E. SANT GERVASIV1F01:31:4336700:29:0436900:49:5121.6601:18:5536900:12:4800:01:2900:01:27
83 4817ESTHER CRUZ FERRERC.E. PENEDES COSTA DAURADV1F01:32:1137200:30:3136700:49:2821.8301:19:5935500:12:1200:01:3800:02:32
84 4445ANDREA SANCHEZ CELADACLUB NATACIO RUBIABF01:32:3337400:30:3236600:48:4222.1801:19:1437200:13:1900:01:3300:01:16
85 5108MARIA ESPINOSA DEL ALBACLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:35:5136000:28:0837500:55:3119.4501:23:3935400:12:1200:00:5700:00:43
86 4419VERONICA JUANOLA MESEGUERC. TRIATLO MONTORNESABF01:40:3337600:33:0737100:51:3220.9601:24:3937700:15:5400:01:2900:01:22
87 3814CRISTINA PRADOS RUIZC.N. BADALONAABF01:42:4137800:34:3937200:51:4920.8401:26:2837800:16:1300:01:2000:01:40
88 4677ALBA TRULLOLS MALDONADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:42:5037700:33:1037400:55:2319.5001:28:3337500:14:1700:01:2100:01:03
89 103ELISABETH RIBO PALAUC.E.T. DISTANCEV1F01:46:5137300:30:3137601:01:4417.4901:32:1537600:14:3600:00:5000:00:54


NF 6062MIRIAM CATALAN GILC.E. RAYOTEAMABF00:00:00000:00:00000:00:000.0000:38:56000:00:0000:00:0000:00:00




NP 4664BRENDA TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF
NP 1419CELIA MEMBRILLERA SERRANOC.E. RAYOTEAMABF
NP 4611ARANTZAZU RUIZ SARMIENTO CLUB TRIATLO CORNELLAABF
NP 3857MATILDE ESTEVES-GARCIA BIC.E.E. SANT GERVASIABF
NP 3320ALEXANDRA CASSAN-FERRIERC.N. MATAROABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32