RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
426 387 378 9 0 6 18 3 8 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2306PAU CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:55:171700:18:153200:29:5036.2000:48:051000:07:1200:00:3300:00:32
2 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM00:55:511800:18:333000:29:4436.3200:48:172900:07:3400:00:2800:00:40
3 4235ROBERT DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM00:57:495700:19:236300:30:4335.1600:50:063900:07:4300:00:3300:00:35
4 1283JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:58:024300:19:097100:30:5135.0100:50:006600:08:0200:00:3100:00:35
5 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:59:047500:19:465000:30:2935.4300:50:1513800:08:4900:00:3100:00:40
6 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM00:59:079400:20:098300:31:0334.7800:51:125700:07:5500:00:4700:00:45
7 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROCDM00:59:598300:19:5912000:31:4933.9400:51:487800:08:1100:00:2800:00:37
8 4868MARC FERNANDEZ PERSONATPRAT TRIATLO 1994CDM01:00:572600:18:4620000:34:1831.4900:53:045400:07:5300:00:2800:00:35
9 1730ERNEST SERRED MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:02:2116200:21:2411900:31:4733.9800:53:1117300:09:1000:00:3400:00:47
10 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM01:03:4815600:21:2015500:32:5232.8600:54:1221400:09:3600:00:4200:00:41
11 4759MARC CODONY VENTURAINDEPENDIENTECDM01:04:4513300:20:5823300:35:1730.6100:56:1510500:08:3000:00:3800:00:51
12 2709ALONSO GARCIA MARTINL3SCOLA SANT JUSTCDM01:07:0122700:22:4916700:33:1132.5500:56:0031000:11:0100:00:4100:00:42
13 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MINORISACDM01:07:0524100:23:1022200:34:4431.0900:57:5417400:09:1100:00:3600:00:43
14 4684MARC SANGES PRADASC.E. RAYOTEAMCDM01:08:4021800:22:3924400:36:1429.8100:58:5323100:09:4700:00:3800:00:42
15 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:08:4617700:21:4426800:37:2428.8800:59:0821600:09:3800:00:3800:00:49
16 4726YERAY MARTINEZ SALACLUB NATACIO MINORISACDM01:14:3225900:23:5130600:40:5426.4101:04:4523000:09:4700:00:3500:00:43
17 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:22:5730600:25:1835700:46:1523.3501:11:3332500:11:2400:00:5600:00:51
18 4083GUILLEM MERCADE PUJADASCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:23:0632100:25:3935900:46:4523.1001:12:2429800:10:4200:00:5600:00:49
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:55:131200:18:033600:29:5536.1000:47:581100:07:1500:00:2800:00:32
2 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:55:324000:18:56600:29:0437.1600:48:002600:07:3200:00:2700:00:30
3 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:00:176000:19:2414100:32:2633.3000:51:5010000:08:2700:00:3900:00:38
4 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:00:208100:19:5412400:31:5333.8700:51:4710700:08:3300:00:3500:00:38
5 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROJNM01:02:3612600:20:5416000:32:5632.7900:53:5013400:08:4600:00:3100:00:36
6 4464MARC TEIXIDOR VILARASSACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:03:2116900:21:3514600:32:3333.1800:54:0817900:09:1300:00:3200:00:37
7 4110ALEX CATALAN RAMIREZC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:04:1615400:21:1816500:33:0932.5800:54:2723400:09:4900:00:4200:00:51
8 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:04:5718800:22:1116600:33:0932.5800:55:2021500:09:3700:00:3600:00:44
9 4593JAUME LOPEZ ALABAUC.A. IGUALADAJNM01:05:0515800:21:2220800:34:2731.3500:55:4918700:09:1600:00:5600:00:41
10 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESJNM01:08:2717600:21:4326100:37:0129.1800:58:4422200:09:4300:01:1400:00:52
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:53:29100:17:131500:29:1636.9000:46:29500:07:0000:00:2700:00:32
2 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:55:061000:18:023500:29:5436.1200:47:56900:07:1000:00:2600:00:32
3 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:55:372200:18:422100:29:2136.8000:48:033000:07:3400:00:3100:00:37
4 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:55:412500:18:461700:29:1936.8400:48:053200:07:3600:00:2900:00:36
5 2249DAVID ROVIRA VALLEJOFLOR DE TRIATLOSUB23M00:55:411300:18:073800:30:0235.9600:48:092700:07:3200:00:3200:00:37
6 2761CARLES BLANCO CONDECLUB TRIATLO CASTELLBISBASUB23M00:57:396500:19:317500:30:5234.9900:50:231300:07:1600:00:4100:00:46
7 441DAVID BAELL OLIVERAS CLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:57:497000:19:345100:30:3035.4100:50:044100:07:4500:00:3500:00:33
8 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:57:527100:19:384900:30:2935.4300:50:074400:07:4500:00:3300:00:31
9 2854MARC ARRIAZA I BOSCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M00:58:173200:18:5310000:31:2434.3900:50:176400:08:0000:00:3300:00:41
10 620MARC MARTIN CLOTATRICBM-CALELLASUB23M00:59:258900:20:078900:31:0834.6900:51:157700:08:1000:00:3400:00:40
11 5959ARNAU NAJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M01:00:1210000:20:2011800:31:4634.0000:52:067200:08:0600:00:4600:00:43
12 4857ORIOL GURI PÉREZTGCBINNSUB23M01:00:2511900:20:398700:31:0734.7100:51:4612000:08:3900:00:3700:00:41
13 3177MARC FIGUERAS GRABULOSACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:00:3211100:20:326700:30:4635.1000:51:1818500:09:1400:00:5400:00:49
14 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M01:00:519300:20:0912500:32:0033.7500:52:0912300:08:4200:00:3600:00:44
15 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:01:2412900:20:5613000:32:0333.7000:52:599500:08:2500:00:4000:00:46
16 2580GERARD BATET XAUSC.A. IGUALADASUB23M01:01:5416100:21:2310900:31:3934.1200:53:0214300:08:5200:00:3200:00:41
17 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:02:4512300:20:4717200:33:2232.3700:54:0911300:08:3600:00:3700:00:36
18 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:03:0515000:21:1315700:32:5432.8300:54:0715000:08:5800:01:0800:00:41
19 4633ROGER CARDELLACH FERNANDEC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:04:2614300:21:0621900:34:4131.1400:55:4711700:08:3900:01:2400:00:52
20 4866FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADASUB23M01:05:1120400:22:2819400:33:5831.8000:56:2613300:08:4500:01:1900:01:05
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZINDEPENDIENTEV1M00:55:311500:18:133400:29:5336.1400:48:061800:07:2500:00:2800:00:32
2 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:55:443300:18:531900:29:2036.8200:48:132200:07:3100:00:2900:00:34
3 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV1M00:55:483500:18:54700:29:0437.1600:47:585000:07:5000:00:3300:00:35
4 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M00:57:442000:18:369100:31:1234.6200:49:485900:07:5600:00:3000:00:39
5 2414ROBERT PARDO ROVIRAC.N. VIC-ETBV1M00:57:496300:19:276400:30:4435.1400:50:113300:07:3800:00:3600:00:34
6 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:58:047700:19:505300:30:3135.3900:50:213800:07:4300:00:3400:00:40
7 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M00:58:108000:19:544600:30:2335.5500:50:175500:07:5300:00:3200:00:38
8 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M00:58:357900:19:534700:30:2435.5300:50:178600:08:1800:00:3300:00:47
9 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:59:2211000:20:315900:30:3835.2600:51:098200:08:1300:00:4600:00:36
10 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESV1M00:59:3010500:20:237200:30:5135.0100:51:148400:08:1600:00:3200:00:36
11 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERASS ESPORTIVA ROCKETSV1M00:59:3411800:20:398200:31:0134.8200:51:405600:07:5400:00:3200:00:35
12 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M00:59:3511700:20:375800:30:3835.2600:51:158800:08:2000:00:4100:00:46
13 3416XAVI PADROS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M00:59:419200:20:0910200:31:2634.3600:51:357100:08:0600:00:3200:00:29
14 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:59:479900:20:198100:31:0034.8400:51:1910100:08:2800:00:3400:00:43
15 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:59:5412800:20:554200:30:1535.7000:51:1013100:08:4400:00:3300:00:36
16 4829SERGI CINCA MORROSCLUB NATACIO SALLENTV1M01:00:1711500:20:369600:31:1934.4900:51:558900:08:2200:00:3200:00:34
17 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:00:3214400:21:067700:30:5334.9700:51:5910800:08:3300:00:3500:00:41
18 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:00:3611600:20:369400:31:1634.5400:51:5213000:08:4400:00:3300:00:45
19 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:00:5812000:20:439800:31:2134.4500:52:0414600:08:5400:00:4400:00:45
20 447RICARD BALAGUE CAVAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:01:2010300:20:2115600:32:5232.8600:53:137400:08:0700:00:4700:00:39
21 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M01:01:2110900:20:2615200:32:4133.0400:53:078300:08:1400:00:4600:00:42
22 4841SANTI MILLAN MANSILLAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:01:3714000:21:0512900:32:0333.7000:53:0810300:08:2900:01:0300:00:57
23 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M01:01:4413900:21:057300:30:5135.0100:51:5623200:09:4800:00:3400:00:41
24 591JAUME ARANDA MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:01:4915100:21:1412200:31:5033.9300:53:0413200:08:4500:00:3200:00:43
25 1972JUAN JOSE CARBALLO NAVARRC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:02:1412700:20:5413400:32:1033.5800:53:0417200:09:1000:00:5000:00:43
26 4725SALVADOR MARTINEZ GUTIERRCLUB NATACIO MINORISAV1M01:02:2812100:20:4317900:33:3932.1000:54:226900:08:0600:01:0300:00:51
27 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:02:3416800:21:3310100:31:2534.3800:52:5821300:09:3600:00:3300:00:36
28 3395JOSE MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M01:02:5216600:21:2815300:32:4932.9100:54:1711200:08:3500:00:3500:00:39
29 3474XAVI DE BLAS GONZALEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:03:1218300:22:0213200:32:0633.6400:54:0816100:09:0400:00:3500:00:40
30 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:03:1717300:21:4114800:32:3533.1500:54:1615400:09:0100:00:3500:00:42
31 567ENRIQUE GARCIA ABADIACLUB PROAMV1M01:04:4917900:21:4919600:34:0931.6300:55:5814100:08:5100:00:5000:01:00
32 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:05:1219200:22:2117000:33:1932.4200:55:4020500:09:3200:00:3000:00:46
33 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M01:05:1819500:22:2218200:33:4332.0300:56:0518200:09:1300:00:3600:00:38
34 2991ANTONI CAPELL BUENDIAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:05:1921500:22:3417700:33:3632.1400:56:1016900:09:0900:00:4300:00:45
35 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M01:05:4320600:22:2818800:33:5131.9100:56:1919200:09:2400:00:5300:00:46
36 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M01:05:4723200:23:0417400:33:3332.1900:56:3717100:09:1000:00:3800:01:06
37 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:06:0022600:22:4916900:33:1932.4200:56:0823900:09:5200:00:3700:00:41
38 4566ALEJANDRO RAHALI VICENTEOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:06:1819100:22:2019800:34:1431.5500:56:3422500:09:4400:01:0700:01:17
39 3041JOSE TOVAR LOPEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:06:4022300:22:4520400:34:2431.4000:57:0920400:09:3100:00:0000:00:00
40 4460ALEX PONS SOLEW3TRIBCNV1M01:06:5522800:22:5321500:34:3231.2700:57:2520000:09:3000:01:1100:01:15
41 720JOSEP LLANO TOURISCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:07:0924600:23:1522000:34:4231.1200:57:5717700:09:1200:00:5800:00:54
42 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:08:2023900:23:0822500:34:5730.9000:58:0526500:10:1500:00:4100:00:49
43 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:08:2225600:23:3820100:34:2031.4600:57:5827700:10:2400:00:5800:00:47
44 3752JAVIER GONZALEZ SOTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:08:3825500:23:3620200:34:2131.4400:57:5729500:10:4100:00:4900:00:42
45 8007FRANCISCO BLAZQUEZ ALCÁNTLLICENCIA DE DIAV1M01:08:4724700:23:1723500:35:2330.5200:58:4025600:10:0700:00:5800:01:21
46 4618VICTOR PACHECO GONZALEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:08:5621100:22:3025300:36:4329.4100:59:1322100:09:4300:00:4000:00:50
47 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:09:1521200:22:3026700:37:2328.8900:59:5319000:09:2200:00:3600:00:45
48 2946NARCIS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:09:3129300:24:4220900:34:2731.3500:59:0927500:10:2200:00:4000:00:45
49 4821SERGI RIOS CANOTRANSTRIATLONV1M01:09:4426400:23:5523800:35:5030.1400:59:4524900:09:5900:00:5500:01:31
50 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:10:3130900:25:2518000:33:4032.0800:59:0532700:11:2600:00:4700:01:01
51 3340MARC URIARTE CULLEREU.C. SANT CUGATV1M01:11:3524800:23:2327600:38:0728.3301:01:3025400:10:0500:01:1900:01:12
52 4188RUBEN LOPEZ LOPEZC.E. PENEDES COSTA DAURADV1M01:11:5528300:24:2826000:36:5929.2001:01:2728300:10:2800:00:4000:00:45
53 3985RAFAEL SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:12:1226200:23:5227100:37:4228.6501:01:3429200:10:3800:01:5700:01:23
54 8008DAVID ARMENGOL RECASENSLLICENCIA DE DIAV1M01:13:5224000:23:1031100:41:1126.2201:04:2120100:09:3100:01:2500:01:51
55 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:14:4329900:24:5228100:38:3328.0201:03:2531800:11:1800:01:3800:01:27
56 1173IÑAKI FUSTE JUANOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:14:4430700:25:2128200:38:3627.9801:03:5730000:10:4700:00:5400:00:58
57 4576JUAN MANUEL HERRERA JIMENC.E. NO TE PARESV1M01:16:1927800:24:2330900:41:0526.2901:05:2830200:10:5100:01:2500:01:11
58 910DAVID COLOM VIVESC.N. VILAFRANCA V1M01:17:1431000:25:2630500:40:5126.4401:06:1730700:10:5700:00:5500:00:48
59 7001MANEL CASTELLANO ALCOBERRLLICENCIA DE DIAV1M01:17:4431700:25:3330300:40:4926.4601:06:2232100:11:2200:00:4700:00:57
60 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MINORISAV1M01:19:2126800:24:0833800:43:4324.7001:07:5133100:11:3000:01:4800:01:29
61 7008JORDI ANDRADE AGUADOLLICENCIA DE DIAV1M01:21:2835700:27:4931300:41:2626.0701:09:1535600:12:1300:01:0800:01:00
62 869MARIANO CARMONA SANCHEZTRIATLO PALLEJAV1M01:21:5534500:26:5333100:42:3625.3501:09:2936300:12:2600:01:1100:01:10
63 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:22:0732700:25:5634000:44:0124.5401:09:5735100:12:1000:01:1900:01:34
64 4827JOSE GALLARDO ALONSOC.N. MATAROV1M01:22:0732900:25:5733900:43:5924.5501:09:5635300:12:1100:01:1300:01:18
65 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M01:24:0734600:26:5834400:44:4524.1301:11:4336200:12:2400:02:1000:02:31
66 4202SERGI RAFOLS ROCAC.N. VILAFRANCA V1M01:25:5937100:30:0132800:42:2525.4601:12:2637300:13:3300:01:2800:01:06
67 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:37:3026500:23:5637701:03:1717.0701:27:1326900:10:1700:00:4300:00:52
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M00:58:077400:19:435400:30:3335.3500:50:165100:07:5100:00:2900:00:35
2 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M01:00:1613400:21:004800:30:2835.4500:51:2813700:08:4800:00:3400:00:29
3 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:00:4114800:21:096800:30:4935.0500:51:5812700:08:4300:00:3100:00:41
4 2430JUAN PEDRO GROULT ROCATRI+9 EL MASNOUV2M01:02:4216500:21:2811000:31:3934.1200:53:0721200:09:3500:00:4500:00:40
5 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M01:03:0718000:21:5213900:32:2333.3500:54:1514200:08:5200:00:4000:00:45
6 714SANTI SANCHEZ ALMAZANOPTIMS CLUB TRIATLOV2M01:03:1018500:22:0713100:32:0533.6600:54:1215100:08:5800:00:2800:00:39
7 3656JOSEP VIÑOLAS MADAULAC.N. VIC-ETBV2M01:06:2625300:23:3117300:33:3032.2400:57:0119300:09:2500:00:3300:00:45
8 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:06:2721700:22:3718900:33:5231.8900:56:2924700:09:5800:00:5300:01:04
9 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:07:0724500:23:1418600:33:4631.9800:57:0025700:10:0700:00:3500:00:46
10 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV2M01:07:3625700:23:3821200:34:2931.3200:58:0719700:09:2900:00:5200:00:52
11 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:08:1225000:23:2721600:34:3431.2400:58:0125900:10:1100:00:5600:00:49
12 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M01:08:5523600:23:0724300:36:0829.8900:59:1521700:09:4000:00:4500:01:00
13 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:11:2128500:24:3524600:36:2129.7101:00:5628000:10:2500:00:4900:00:52
14 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:12:5926100:23:5228300:38:4427.8801:02:3627600:10:2300:01:0400:00:56
15 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:13:1732500:25:5426500:37:1029.0601:03:0426100:10:1300:01:2300:00:53
16 815ALBERT LOPEZ CABALLEROCLUB NATACIO MINORISAV2M01:13:3426300:23:5428400:38:5027.8101:02:4430100:10:5000:00:5000:00:57
17 3849GERARDO BLANCO RAMIREZCLUB NATACIO RUBIV2M01:15:0527900:24:2429700:40:2026.7801:04:4427400:10:2100:01:5200:01:44
18 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:17:2032800:25:5629800:40:2026.7801:06:1631600:11:0400:01:0800:00:54
19 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:18:5934100:26:4030700:40:5726.3701:07:3732200:11:2200:01:2000:01:09
20 4717ANDRES FERNANDEZ LUQUEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:19:5633300:26:1331800:41:5025.8201:08:0334600:11:5300:01:2900:01:30
21 3388LUIS FERNANDEZ GAMARRAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:22:0021300:22:3136800:49:4921.6801:12:2021800:09:4000:00:5700:01:18
22 8004RICARD CANALS GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAV2M01:22:2335100:27:2033300:42:4025.3101:10:0036100:12:2300:00:4700:00:56
23 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV2M01:24:0335800:28:0333500:43:0725.0501:11:1037000:12:5300:01:0900:01:09
24 8003RICARD SOLÉ FIGUERASLLICENCIA DE DIAV2M01:25:2927500:24:1737000:50:4321.2901:15:0028400:10:2900:06:4400:01:24
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDIENTEV3M01:19:3533400:26:1731700:41:5025.8201:08:0733000:11:2800:00:5500:00:54
2 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:21:4835900:28:0432100:42:0525.6601:10:0933800:11:3900:01:0400:01:07
3 8009JOSEP GARCIA NICOLASLLICENCIA DE DIAV3M01:26:2036900:29:2533700:43:4224.7101:13:0737100:13:1300:01:3400:01:27
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:10:3925400:23:3226200:37:0229.1601:00:3425300:10:0500:00:3500:00:40
2 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:18:3731100:25:2731900:41:5125.8101:07:1832000:11:1900:00:4200:00:48
3 4247EMMA COTONAT DONATFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:18:3731400:25:2732200:42:0825.6301:07:3531200:11:0200:00:5000:00:40
4 4677ALBA TRULLOLS MALDONADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:42:5037700:33:1037400:55:2319.5001:28:3337500:14:1700:01:2100:01:03
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:01:2113600:21:0311400:31:4234.0700:52:4511400:08:3600:00:3200:00:33
2 6080JUDIT UGAS MERINOASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:09:1928400:24:2820700:34:2631.3600:58:5427900:10:2500:00:3700:00:44
3 6187MARINA LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:21:1633500:26:1933600:43:3224.8101:09:5132600:11:2500:00:4200:00:50
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 47MERITXELL VELASCO AYGUASAC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:01:2814700:21:0810700:31:3734.1600:52:4512800:08:4300:00:2900:00:33
2 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:03:4017100:21:3714700:32:3433.1600:54:1119800:09:2900:00:3200:00:37
3 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F01:07:3124200:23:1121700:34:3431.2400:57:4522800:09:4600:00:3700:00:41
4 4862MARGAUX ORTEGA SARMIENTOPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:07:3922900:22:5322400:34:5430.9500:57:4724100:09:5200:00:3800:00:39
5 7009CRISTINA BRU CLOTETLLICENCIA DE DIASUB23F01:12:4231300:25:2725800:36:4929.3301:02:1628100:10:2600:00:5200:00:39
6 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:13:3020000:22:2532000:41:5225.8001:04:1717800:09:1300:01:1100:01:09
7 3537ALBA AMAT FERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23F01:13:3430000:24:5327800:38:1728.2101:03:1027800:10:2400:00:4600:00:49
8 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:14:2231500:25:2827900:38:1828.2001:03:4629000:10:3600:01:1300:00:47
9 6250PAULA MARTIN CASTELLSAGUEPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:15:1831200:25:2729100:39:2027.4601:04:4728800:10:3100:00:3700:00:47
10 4698PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F01:16:5927600:24:2231500:41:4325.8901:06:0530500:10:5400:00:4700:00:44
11 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F01:19:5133800:26:2731400:41:4225.9001:08:0933900:11:4200:00:5700:00:43
12 4098ANGELS PRAT MENDEZC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:21:1734800:27:1633200:42:3725.3401:09:5332400:11:2400:00:4600:00:52
13 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:26:5936100:28:0935800:46:2723.2501:14:3636000:12:2300:00:5900:00:55
14 5108MARIA ESPINOSA DEL ALBACLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:35:5136000:28:0837500:55:3119.4501:23:3935400:12:1200:00:5700:00:43
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1984NATALIA RODRIGUEZ GRAGERAC.N. MATAROV1F01:06:5419300:22:2122100:34:4331.1100:57:0423500:09:5000:00:3800:00:42
2 3501MIRIAM CODINA CASTILLOC.N. BADALONAV1F01:13:0430100:24:5727700:38:1128.2801:03:0824500:09:5600:00:5100:00:48
3 5094MARI CARMEN BALLESTEROS PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:14:1634000:26:3425700:36:4929.3301:03:2330400:10:5300:00:5400:00:56
4 3938YOLANDA VALLE MORENOC.N. BADALONAV1F01:26:3434300:26:4836300:48:0822.4401:14:5633700:11:3800:01:0500:01:02
5 8001IOLANDA ALMENARA MADRIDLLICENCIA DE DIAV1F01:27:3037000:29:2635100:45:3623.6801:15:0236500:12:2800:01:4100:01:22
6 6067MERITXELL LOPEZ CONDEC. TRIATLO MONTORNESV1F01:29:1537500:30:5234600:44:4924.1001:15:4137400:13:3400:01:1100:01:05
7 4554IRENE RAMOSC.E.E. SANT GERVASIV1F01:31:4336700:29:0436900:49:5121.6601:18:5536900:12:4800:01:2900:01:27
8 4817ESTHER CRUZ FERRERC.E. PENEDES COSTA DAURADV1F01:32:1137200:30:3136700:49:2821.8301:19:5935500:12:1200:01:3800:02:32
9 103ELISABETH RIBO PALAUC.E.T. DISTANCEV1F01:46:5137300:30:3137601:01:4417.4901:32:1537600:14:3600:00:5000:00:54
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:15:0629800:24:4729300:39:4427.1801:04:3128900:10:3500:00:5500:00:57
2 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCAMBRILS CLUB TRIATLOV2F01:18:0334900:27:1628700:38:5727.7301:06:1334400:11:5000:00:3400:00:44
3 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:21:5035400:27:4132500:42:1525.5601:09:5634800:11:5400:01:1000:00:57
4 4457ISABEL SANSA ALCANTARAW3TRIBCNV2F01:21:5231900:25:3534800:45:0323.9701:10:3831700:11:1400:00:5300:00:58
5 4443MARISOL ALMEIDA MORGADOCLUB NATACIO RUBIV2F01:23:0333600:26:2134900:45:1223.8901:11:3333200:11:3000:01:1200:03:26
6 4860NURIA HERNANDO BALDOC.E.T. DISTANCEV2F01:31:3335300:27:3837300:52:2220.6201:20:0033400:11:3300:00:5300:00:49
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994ABM00:53:14200:17:131200:29:1436.9400:46:27100:06:4700:00:2500:00:30
2 710ALEIX DOMENECH GUIXFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:53:20300:17:141100:29:1137.0100:46:25300:06:5500:00:2800:00:33
3 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:53:23500:17:17900:29:0537.1300:46:22600:07:0100:00:3000:00:27
4 5654MICHELE SARZILLAPRAT TRIATLO 1994ABM00:53:34400:17:151400:29:1636.9000:46:31700:07:0300:00:2800:00:31
5 3078ALBERT MORENO MOLINSC.A. IGUALADAABM00:54:56600:17:185500:30:3335.3500:47:51800:07:0500:00:3000:00:30
6 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM00:55:01800:17:573900:30:0535.9000:48:02400:06:5900:00:2800:00:34
7 4480ANGEL MULLERA RODRIGEZPRAT TRIATLO 1994ABM00:55:01700:17:356000:30:3835.2600:48:13200:06:4800:00:3400:00:37
8 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:55:091100:18:023300:29:5036.2000:47:521400:07:1700:00:2800:00:26
9 4859CIPRIAN BALANESCUC.E.T. DISTANCEABM00:55:202100:18:372000:29:2136.8000:47:581500:07:2200:00:2800:00:33
10 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:55:21900:17:584100:30:0835.8400:48:061200:07:1500:00:2800:00:39
11 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. RAYOTEAMABM00:55:303400:18:531300:29:1536.9200:48:081600:07:2200:00:2900:00:35
12 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:55:331600:18:133100:29:4936.2200:48:022400:07:3100:00:2800:00:34
13 277ORIOL BARBANY BOFILLFLOR DE TRIATLOABM00:55:341900:18:362500:29:2636.6900:48:022500:07:3200:00:2600:00:33
14 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLOABM00:55:364200:18:561000:29:0937.0500:48:052300:07:3100:00:2800:00:31
15 971ALEIX SELLARES GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM00:55:373700:18:541600:29:1736.8800:48:111900:07:2600:00:3000:00:35
16 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:55:402700:18:462600:29:2636.6900:48:122000:07:2800:00:3100:00:36
17 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTFLOR DE TRIATLOABM00:55:401400:18:094000:30:0735.8600:48:161700:07:2400:00:3200:00:44
18 383DANIEL VELASCO GARCIAC.E. KATOA BARCELONAABM00:55:482300:18:442900:29:3136.5900:48:152800:07:3300:00:3200:00:37
19 340RICHARD CALLE MARTINEZC.E.T. DISTANCEABM00:55:484800:19:18100:28:4137.6500:47:594900:07:4900:00:3000:00:34
20 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:55:483000:18:522800:29:2836.6500:48:202100:07:2800:00:3300:00:42
21 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM00:55:492900:18:512300:29:2336.7600:48:143100:07:3500:00:3000:00:37
22 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFLOR DE TRIATLOABM00:55:502400:18:452200:29:2236.7800:48:073700:07:4300:00:3300:00:34
23 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM00:55:555200:19:19300:28:4437.5900:48:035200:07:5200:00:2800:00:33
24 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:002800:18:492400:29:2536.7100:48:144600:07:4600:00:3100:00:38
25 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.E.T. DISTANCEABM00:56:105000:19:18200:28:4437.5900:48:027500:08:0800:00:2900:00:35
26 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM00:56:173800:18:552700:29:2636.6900:48:215800:07:5600:00:2900:00:27
27 2515JORDI MUELA CASTROFLOR DE TRIATLOABM00:56:254100:18:561800:29:2036.8200:48:167600:08:0900:00:3300:00:41
28 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:56:534600:19:17400:28:5337.3900:48:1012400:08:4300:00:3400:00:38
29 3998CRISTIAN COFINE GARCIA C.E.T. DISTANCEABM00:57:045100:19:19500:28:5737.3100:48:1613600:08:4800:00:3300:00:38
30 974JONATHAN LOPEZ GARCIACLUB NATACIO SALLENTABM00:57:453100:18:538600:31:0734.7100:50:004000:07:4500:00:2900:00:36
31 4851EMILIO TIZÓN VALVERDEFLOR DE TRIATLOABM00:57:475800:19:236500:30:4435.1400:50:073400:07:4000:00:3300:00:33
32 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:57:503600:18:549200:31:1434.5800:50:083600:07:4200:00:3300:00:36
33 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:57:546400:19:315600:30:3435.3300:50:054800:07:4900:00:3000:00:36
34 640MANUEL LLORET ZARAGOZIC.E.T. DISTANCEABM00:57:565900:19:24800:29:0537.1300:48:2919600:09:2700:00:3300:00:50
35 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:57:577800:19:514500:30:2135.5800:50:124200:07:4500:00:3500:00:37
36 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:583900:18:559500:31:1734.5200:50:124500:07:4600:00:3300:00:37
37 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM00:58:006900:19:335700:30:3535.3100:50:085300:07:5200:00:3200:00:36
38 4819DANIEL BALSAS PEREZC.E. PENEDES COSTA DAURADABM00:58:024400:19:148800:31:0734.7100:50:213500:07:4100:00:4900:00:39
39 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:58:084700:19:178400:31:0434.7600:50:214700:07:4700:00:3700:00:43
40 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTABM00:58:108200:19:554300:30:1535.7000:50:106500:08:0000:00:3700:00:37
41 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM00:58:175300:19:207900:31:0034.8400:50:206100:07:5700:00:2900:00:37
42 4484ARNAU GRIFOLL BRAVOC.N. VIC-ETBABM00:58:227200:19:406600:30:4535.1200:50:256000:07:5700:00:3500:00:39
43 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM00:58:246200:19:267800:30:5934.8600:50:256200:07:5900:00:3400:00:48
44 1172CARLES ALCARAZ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:58:296800:19:335200:30:3135.3900:50:049400:08:2500:00:2800:00:36
45 1557DIDAC DOMINGO CARRASCOSACAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:337600:19:484400:30:1735.6600:50:0510200:08:2800:00:3000:00:37
46 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB NATACIO RUBIABM00:58:434900:19:188000:31:0034.8400:50:189200:08:2500:00:3300:00:39
47 3130MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:515400:19:207600:30:5334.9700:50:1311500:08:3800:00:3200:00:35
48 5778JAVIER RODRIGUEZ MILLANFLOR DE TRIATLOABM00:59:108700:20:043700:30:0235.9600:50:0616000:09:0400:00:3300:00:37
49 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM00:59:198500:20:009000:31:1234.6200:51:127300:08:0700:00:4200:00:37
50 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:59:2410100:20:217000:30:5035.0300:51:118100:08:1300:00:2900:00:40
51 2835CESAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:59:399100:20:088500:31:0434.7600:51:129900:08:2700:00:3900:00:37
52 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM00:59:426100:19:2514500:32:3233.2000:51:574300:07:4500:00:5500:00:40
53 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:445600:19:2213700:32:1933.4200:51:416700:08:0300:00:2800:00:30
54 4340SERGI MILLARUELO ANGULOTRICBM-CALELLAABM00:59:4712500:20:507400:30:5135.0100:51:417000:08:0600:00:3400:00:40
55 1179ALBERT BONILLA SOLERNAN OLIVERAS TEAMABM00:59:4810400:20:226100:30:4335.1600:51:0512900:08:4300:00:3500:00:41
56 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM00:59:514500:19:1514900:32:3633.1300:51:516300:08:0000:00:3200:00:35
57 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:00:008400:19:5910300:31:3234.2500:51:3110400:08:2900:00:4900:00:52
58 3061JORDI ROURA CAPDEVILA CLUB NATACIO OLOTABM01:00:029600:20:1211700:31:4534.0200:51:576800:08:0500:00:5900:00:43
59 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:027300:19:4211300:31:4134.0900:51:2311800:08:3900:00:3400:00:42
60 1019SIMON FASIELLOC.E. RAYOTEAMABM01:00:0810700:20:269900:31:2334.4100:51:498700:08:1900:00:3300:00:40
61 2086ISIDRE OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:00:1413200:20:576200:30:4335.1600:51:4010900:08:3400:00:3400:00:40
62 3362LLUIS VALL-LLOSERA NOGUETRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:00:186700:19:3313500:32:1033.5800:51:4311100:08:3500:00:3200:00:30
63 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:00:2211400:20:349700:31:2134.4500:51:559800:08:2700:00:4000:00:44
64 1753ALAN SALVADOR RODRIGUEZINDEPENDIENTEABM01:00:2713000:20:566900:30:4935.0500:51:4512200:08:4200:00:3300:00:39
65 8015MIKEL OCERIN VAZQUEZTRIATLON ARTEIXOABM01:00:289500:20:1011100:31:4034.1100:51:5011600:08:3800:00:3700:00:37
66 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:00:2910800:20:2610800:31:3734.1600:52:039600:08:2600:00:3900:00:48
67 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:00:3911200:20:3310500:31:3434.2100:52:0710600:08:3200:00:4100:00:41
68 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:00:4112200:20:449300:31:1434.5800:51:5812600:08:4300:00:4400:00:46
69 460IHOR PRISSIAJNYINAN OLIVERAS TEAMABM01:00:518800:20:0511500:31:4334.0500:51:4815900:09:0300:00:3400:00:41
70 5935RAUL CEJUDO ALBAC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:108600:20:0314300:32:2833.2600:52:3111900:08:3900:00:2700:00:34
71 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:01:1312400:20:4812600:32:0133.7300:52:499000:08:2400:00:4100:00:37
72 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:01:149000:20:0713800:32:1933.4200:52:2613500:08:4800:00:3600:01:04
73 5771MARC RIBO AVILACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:01:1510600:20:2415000:32:3933.0800:53:037900:08:1200:00:5700:00:45
74 4874ORIOL ROCHER DOLZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:01:226600:19:3217500:33:3432.1700:53:068500:08:1600:00:4200:00:36
75 1403JORDI FORTA BATALLETGCBINNABM01:01:2715300:21:1711600:31:4434.0300:53:019700:08:2600:00:3700:00:38
76 5695ABEL CASTRO AGUILARTRI+9 EL MASNOUABM01:01:309800:20:1715400:32:4932.9100:53:069100:08:2400:00:3200:00:36
77 4805ANDRES BARBERO SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:5514900:21:1310600:31:3534.2000:52:4816400:09:0700:00:3600:00:41
78 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:01:5714200:21:0512300:31:5333.8700:52:5815200:08:5900:00:4700:00:39
79 7005JOAN COSTA PÉREZLLICENCIA DE DIAABM01:02:0113700:21:0413300:32:0733.6300:53:1114000:08:5000:00:3900:00:47
80 2194SERGIO BURON DE LA TORREC.A. IGUALADAABM01:02:0415900:21:2210400:31:3334.2300:52:5516800:09:0900:00:3300:00:46
81 8005RUBEN GONELL PACHECOLLICENCIA DE DIAABM01:02:2813100:20:5713600:32:1833.4400:53:1518000:09:1300:01:0500:00:44
82 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:02:4114100:21:0512700:32:0133.7300:53:0621100:09:3500:00:3800:00:48
83 2445VICTOR ARGUEDAS RODRIGUEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:02:499700:20:1719200:33:5731.8100:54:1411000:08:3500:00:4500:00:45
84 3771OT AGUILERA SERRANO C.E. KATOA BARCELONAABM01:02:5615700:21:2112800:32:0133.7300:53:2220900:09:3400:00:5900:00:55
85 5825JESUS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:02:5817200:21:3814000:32:2533.3200:54:0314700:08:5500:00:5000:00:36
86 2730JAVIER VAREA RUSOC.E.E. SANT GERVASIABM01:02:5916300:21:2515100:32:4133.0400:54:0614400:08:5300:00:4100:00:42
87 4195PEDRO AGUILERACLUB PROAMABM01:03:0014500:21:0716800:33:1232.5300:54:1912100:08:4100:00:5800:00:44
88 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM01:03:1017800:21:4714200:32:2833.2600:54:1514800:08:5500:00:4100:00:45
89 7003ISAAC SOARES CAPARROS LLICENCIA DE DIAABM01:03:2913500:21:0314400:32:2933.2500:53:3224600:09:5700:01:1100:01:07
90 4193MARTI LLOP SAUQUE VILACLUB PROAMABM01:03:4516000:21:2315900:32:5632.7900:54:1919400:09:2600:01:0100:00:40
91 3074ALEJANDRO ROMERO GAMACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:04:2914600:21:0820600:34:2531.3800:55:3314900:08:5600:00:4000:00:40
92 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDIENTEABM01:04:3219600:22:2216400:33:0132.7100:55:2316700:09:0900:00:4200:00:37
93 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:04:3515500:21:2019700:34:1231.5800:55:3215800:09:0300:00:5400:00:39
94 2442MARC OLLE ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM01:04:4118200:22:0017600:33:3632.1400:55:3616200:09:0500:00:4100:00:45
95 4349ALBERT REVERTE PRUNEDAC.N. BADALONAABM01:04:5213800:21:0522700:35:0430.8000:56:0912500:08:4300:00:4400:00:38
96 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:04:5918100:21:5319000:33:5531.8400:55:4817500:09:1100:00:5400:00:51
97 3283DAVID MARTINEZ FERNANDEZ CLUB ESPORTIU Z5ABM01:05:0316700:21:3019300:33:5831.8000:55:2821000:09:3500:00:4100:00:39
98 2675DANIEL RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:05:0822400:22:4517100:33:2132.3800:56:0615600:09:0200:00:4900:00:43
99 4283IVAN GARCIA FERNANDEZVILADECANS TRIATLOABM01:05:1317500:21:4321100:34:2831.3300:56:1115500:09:0200:00:5000:00:52
100 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:05:2220300:22:2716200:33:0032.7300:55:2724300:09:5500:00:3400:00:39
101 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:05:3019800:22:2418700:33:4931.9400:56:1318900:09:1700:01:0000:00:43
102 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:05:3321000:22:3018100:33:4032.0800:56:1019100:09:2300:00:4100:00:41
103 4096ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLABM01:05:545500:19:2227200:37:4328.6300:57:0513900:08:4900:00:4000:00:40
104 1036XAVIER BUSQUETS DUARTECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:0017400:21:4223200:35:1630.6200:56:5815700:09:0200:00:4400:00:43
105 464ADRIAN OLMO MORACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:06:2323800:23:0818300:33:4332.0300:56:5120600:09:3200:00:3600:00:43
106 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:06:2618600:22:0722600:35:0230.8300:57:0918800:09:1700:00:5700:00:50
107 4822OSCAR MONTSERRAT AGUILOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:2816400:21:2725000:36:3629.5100:58:039300:08:2500:00:4900:00:49
108 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM01:06:3023100:23:0019900:34:1731.5000:57:1718100:09:1300:00:5800:00:55
109 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM01:07:0621400:22:3323400:35:2230.5400:57:5517600:09:1100:00:5000:00:42
110 2329PAU ARAGONES TRIADUCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:07:0722200:22:4522800:35:0830.7400:57:5318300:09:1400:01:1500:00:40
111 1451JAVI TRENCHS ALFONSOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:07:1322000:22:4121000:34:2831.3300:57:0925200:10:0400:00:4400:00:54
112 2360LUIS ALBERTO SEVILLA HERVCLUB ATLETISME OLESAABM01:07:3018400:22:0324000:35:5730.0400:58:0019900:09:3000:00:5900:00:45
113 2035JOSEP LLUIS MORENO CAMPOSVILADECANS TRIATLOABM01:07:4025100:23:2921400:34:3031.3000:57:5921900:09:4100:00:5400:00:52
114 4615FRANCISCO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:07:4019900:22:2523100:35:1530.6400:57:4025000:10:0000:00:4300:00:39
115 605HECTOR MEDRANO MARTINEZTRI+9 EL MASNOUABM01:07:4026000:23:5219500:34:0431.7000:57:5622400:09:4400:00:3500:00:42
116 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:07:5020500:22:2822300:34:4431.0900:57:1229300:10:3800:00:4300:00:48
117 1785GABRIEL CAMPISTOL PRUJACLUB NATACIO BANYOLESABM01:08:3723500:23:0623700:35:4730.1800:58:5322300:09:4400:00:3700:00:41
118 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:08:3921600:22:3424900:36:3129.5800:59:0520800:09:3400:00:3900:00:45
119 1502JOAN VILA SOTOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:08:4823000:22:5924100:35:5930.0100:58:5823600:09:5000:00:3900:00:52
120 4572MARCO ANTONIO BRAVO MORALCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:08:5320200:22:2725100:36:4129.4400:59:0822600:09:4500:01:0000:00:46
121 4290ALBERT ARBONES ALBAC.N. BADALONAABM01:08:5522100:22:4424700:36:2429.6700:59:0822900:09:4700:00:5200:00:52
122 5475JOAN GONZALEZ MARTINEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:09:0624400:23:1424200:36:0329.9600:59:1723300:09:4900:00:4200:00:56
123 8006EDUARDO ALARCÓN FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:09:0923700:23:0723600:35:4230.2500:58:4927100:10:2000:01:1100:01:39
124 4168ANDREU DICHÓS MUÑOZINDEPENDIENTEABM01:09:0919000:22:1825900:36:5629.2400:59:1424200:09:5500:00:5800:00:49
125 3284CEDRIC PETIT GOMEZC.N. VIC-ETBABM01:09:2926700:24:0322900:35:1030.7100:59:1326700:10:1600:01:0800:00:53
126 8014JOSÉ ANTONIO MATEO GUERRELLICENCIA DE DIAABM01:10:4122500:22:4527500:38:0428.3701:00:4923800:09:5200:01:0300:00:41
127 3063MARCOS IÑIGO PARRA ALBARETG TRIATLO SITGESABM01:10:5827400:24:1726600:37:1029.0601:01:2720300:09:3100:01:0400:01:29
128 209XAVIER SANCHO GALLARTW3TRIBCNABM01:11:4529100:24:4125500:36:4829.3501:01:2926600:10:1600:00:5600:00:53
129 684GERARD FRANCH MARGARITINDEPENDIENTEABM01:11:5228900:24:4025200:36:4329.4101:01:2328500:10:2900:00:4800:00:45
130 1349ALBERT GARCIA BORRASTGCBINNABM01:12:3329400:24:4326300:37:0529.1201:01:4829900:10:4500:01:0200:01:18
131 4828VICTOR CONRADO ANDIONTRIATLO LHOSPITALETABM01:12:4926600:24:0028500:38:5427.7601:02:5424400:09:5500:01:0000:00:53
132 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM01:13:1732600:25:5427000:37:3128.7901:03:2524000:09:5200:01:2000:00:43
133 4080MARIO PRIETO CONESACLUB NATACIO SITGESABM01:13:1827700:24:2326400:37:0729.1001:01:3034300:11:4800:01:0200:00:49
134 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:13:4131800:25:3425600:36:4829.3501:02:2231900:11:1900:01:0200:00:51
135 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:14:3827200:24:1429600:39:5327.0801:04:0728700:10:3100:01:2100:01:09
136 8013VICTOR GRANADOS PARTIDALLICENCIA DE DIAABM01:15:0621900:22:3932600:42:2125.5001:05:0025500:10:0600:00:4300:01:11
137 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM01:17:0224900:23:2434100:44:0524.5001:07:2920700:09:3300:01:2500:01:44
138 4842MARC CARRERES LOPEZC.A. IGUALADAABM01:19:0224300:23:1134700:44:5624.0401:08:0730600:10:5500:00:4300:00:53
139 8012ENRIQUE PEÑA GODOYLLICENCIA DE DIAABM01:20:2034700:26:5931200:41:1326.2001:08:1235000:12:0800:01:0300:01:10
140 8011MARC ROVIRA SALVADOLLICENCIA DE DIAABM01:20:4427100:24:1334500:44:4624.1301:08:5934000:11:4500:01:3200:02:14
141 2226JURI FARRUS ROCACLUB NATACIO SITGESABM01:21:0835500:27:4431000:41:0826.2601:08:5235800:12:1600:00:4100:01:02
142 4400JOAN MENGUAL BORDASC.E.E. SANT GERVASIABM01:21:1631600:25:2934300:44:2424.3201:09:5332300:11:2300:01:0600:00:53
143 2469JOAN LLUCH CALMOC.N. VILAFRANCA ABM01:22:2235600:27:4732700:42:2425.4701:10:1135200:12:1100:01:0600:01:23
144 7010GUILLEM MENSA MONCUNILLLLICENCIA DE DIAABM01:22:3228800:24:3735300:45:4123.6401:10:1835700:12:1400:01:0400:00:59
145 2152ENRIQUE FONTOBA ESPIMALC.E. NO TE PARESABM01:22:5735000:27:1934200:44:1124.4401:11:3032900:11:2700:01:1400:01:22
146 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:37:2910200:20:2137801:06:5216.1501:27:1326800:10:1600:00:3600:00:53
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4574ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:01:4815200:21:1411200:31:4034.1100:52:5414500:08:5400:00:3400:00:38
2 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF01:04:3920900:22:2915800:32:5632.7900:55:2518400:09:1400:00:3200:00:36
3 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF01:04:4017000:21:3719100:33:5731.8100:55:3416300:09:0600:00:3400:00:38
4 1955ISABEL GOMEZ FARGASCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:05:1519400:22:2118500:33:4631.9800:56:0716500:09:0800:00:3900:00:39
5 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:05:1619700:22:2418400:33:4432.0200:56:0816600:09:0800:00:3900:00:43
6 5148AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF01:05:2120800:22:2917800:33:3732.1300:56:0618600:09:1500:00:3500:00:43
7 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:05:4923400:23:0616100:32:5732.7800:56:0322700:09:4600:00:3600:00:41
8 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF01:05:4923300:23:0616300:33:0032.7300:56:0622000:09:4300:00:3700:00:43
9 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF01:06:1820100:22:2720500:34:2531.3800:56:5219500:09:2600:00:4100:00:37
10 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:06:2018700:22:0823000:35:1230.6800:57:2015300:09:0000:00:5600:01:00
11 4709PAULA LOPEZ CASTILLOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:06:2718900:22:1721800:34:3931.1700:56:5620200:09:3100:00:3500:00:45
12 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:07:5325200:23:3020300:34:2431.4000:57:5424800:09:5900:00:3600:00:37
13 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF01:09:0420700:22:2926900:37:2528.8600:59:5417000:09:1000:00:3700:00:47
14 4295GEMMA ANGUERA SARRETCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:09:3229500:24:4321300:34:2931.3200:59:1227300:10:2000:00:3700:00:48
15 4082HELENA FLORENTÍ C.E. KATOA BARCELONAABF01:10:5727300:24:1424800:36:3129.5801:00:4526000:10:1200:00:4900:00:53
16 2376ELECTRA GARCIA MARGALEFCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:11:2228200:24:2824500:36:1729.7701:00:4529100:10:3700:00:3300:00:38
17 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF01:12:1430500:25:1723900:35:5430.0801:01:1131300:11:0300:00:3300:00:42
18 3219SUSAGNA RODRIGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF01:13:0628700:24:3627300:37:5128.5301:02:2729400:10:3900:00:4200:00:53
19 4588MARTA LLAMAS LUCEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:13:0929600:24:4527400:37:5628.4701:02:4128200:10:2800:00:4900:00:52
20 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:13:1029700:24:4628000:38:3328.0201:03:1923700:09:5100:00:3700:00:57
21 4830LAURA LOPEZ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABF01:13:1927000:24:1328800:39:0227.6701:03:1525100:10:0400:00:5300:00:48
22 6266LUCIA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF01:13:2132000:25:3625400:36:4529.3901:02:2130900:11:0000:00:4600:00:43
23 3305MARIA ROCAFIGUERA BOYC.N. VIC-ETBABF01:13:2726900:24:0829000:39:0927.5901:03:1725800:10:1000:00:4900:00:54
24 3293AIDA APARISI MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:14:0228100:24:2628600:38:5427.7601:03:2029700:10:4200:00:5400:00:56
25 4567MARTA VIDAL DIZACLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:14:4125800:23:5029900:40:2126.7701:04:1128600:10:3000:01:0200:01:03
26 6163PATRICIA CAPAPEY MAGAÑACLUB NATACIO SITGESABF01:15:0730200:25:0529500:39:4827.1401:04:5326300:10:1400:00:4800:00:46
27 4811JOANA PASCUAL NICOLAUPRAT TRIATLO 1994ABF01:15:0832200:25:4528900:39:0327.6601:04:4827200:10:2000:00:3800:00:47
28 6099LORENA CARREÑO NAVARROC.E.E. SANT GERVASIABF01:15:1130300:25:0629400:39:4527.1701:04:5127000:10:2000:01:0600:00:53
29 2673ARIADNA GONZALEZ FUSTERC.N. BADALONAABF01:15:1728600:24:3630000:40:2726.7001:05:0326400:10:1400:01:2400:01:00
30 4826SANDRA CUELLO CAPISTROSCLUB NATACIO SITGESABF01:15:5130400:25:0629200:39:4127.2201:04:4731500:11:0400:00:5700:01:00
31 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:15:5529000:24:4030800:41:0226.3201:05:4226200:10:1300:01:1400:01:04
32 4609CRISTINA TABAS JUANC.A. IGUALADAABF01:16:0728000:24:2530400:40:5126.4401:05:1630300:10:5100:01:0400:00:57
33 5192ANDREA MEDRANO VICENTEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:17:2332300:25:5130100:40:2926.6801:06:2031400:11:0300:00:4300:00:53
34 1904DANIELA GOMIS PEREZC.E. RAYOTEAMABF01:17:2833000:25:5930200:40:3026.6701:06:2930800:10:5900:00:4600:00:55
35 3491KATHARINE JEFFERIESC.E. KATOA BARCELONAABF01:19:0133200:26:1131600:41:4825.8401:07:5931100:11:0200:00:4300:00:55
36 5104DESIREE VIDAL COMASC.N. BADALONAABF01:19:0430800:25:2432300:42:1025.6101:07:3433300:11:3000:00:4200:00:40
37 5142MARIONA PERALTA GARCIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:21:0133900:26:3133000:42:3625.3501:09:0734700:11:5400:00:5600:00:59
38 4853ANNA LAREDO QUESADAC.N. SABADELLABF01:22:4029200:24:4236100:47:1722.8401:11:5929600:10:4100:01:2100:00:52
39 4854LAURA MARTINEZ BUCARDOTGCBINNABF01:22:5136200:28:2532900:42:3325.3801:10:5834500:11:5300:01:0100:01:01
40 4612ANNIA CASTILLO NIELLTGCBINNABF01:23:1736600:28:2732400:42:1125.6001:10:3836600:12:3900:01:0000:00:55
41 4818HENRIETTA MEYER SANCHEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABF01:23:1736300:28:2533400:42:4825.2301:11:1334900:12:0400:00:5700:01:00
42 4601ASUNCION BOSCA NAVARROCLUB NATACIO SITGESABF01:23:2733700:26:2735000:45:3323.7101:12:0032800:11:2700:01:0600:01:09
43 3641PILAR PORTA FIGUEROLAC.N. VILAFRANCA ABF01:24:0034200:26:4235400:45:4223.6301:12:2433600:11:3600:01:1300:00:59
44 4823LAURA FRAILE MARTINEZCLUB TRIATLO ARENYSABF01:24:3634400:26:4935600:45:5923.4901:12:4834200:11:4800:01:5000:01:27
45 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:25:5233100:26:0736400:48:1022.4201:14:1733500:11:3500:01:2100:00:51
46 4435LIDIA OBRADO TORTOSACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:26:2032400:25:5336500:48:3922.2001:14:3234100:11:4800:01:0300:00:54
47 4856MYRIAM RAMOS CASTELLTGCBINNABF01:26:4636400:28:2535500:45:5323.5401:14:1836400:12:2800:01:0600:01:05
48 6284OLGA PORRO MARTORELLTGCBINNABF01:26:4636500:28:2635200:45:4123.6401:14:0736700:12:3900:00:5800:01:03
49 4158ANABEL PRIETO BONILLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:27:5935200:27:3636200:48:0522.4601:15:4135900:12:1800:01:2200:01:04
50 3500ELISABET QUER BOUC.N. VILAFRANCA ABF01:29:0036800:29:2536000:46:5323.0401:16:1836800:12:4200:01:1100:01:35
51 4445ANDREA SANCHEZ CELADACLUB NATACIO RUBIABF01:32:3337400:30:3236600:48:4222.1801:19:1437200:13:1900:01:3300:01:16
52 4419VERONICA JUANOLA MESEGUERC. TRIATLO MONTORNESABF01:40:3337600:33:0737100:51:3220.9601:24:3937700:15:5400:01:2900:01:22
53 3814CRISTINA PRADOS RUIZC.N. BADALONAABF01:42:4137800:34:3937200:51:4920.8401:26:2837800:16:1300:01:2000:01:40
CATEGORIA: T1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4444DANIEL LLAMBRICH GABRIELFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIT1M01:00:3711300:20:3412100:31:5033.9300:52:248000:08:1300:00:4500:01:06

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32