RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
426 387 378 9 0 6 18 3 8 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994ABM00:53:14200:17:131200:29:1436.9400:46:27100:06:4700:00:2500:00:30
2 710ALEIX DOMENECH GUIXFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:53:20300:17:141100:29:1137.0100:46:25300:06:5500:00:2800:00:33
3 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:53:23500:17:17900:29:0537.1300:46:22600:07:0100:00:3000:00:27
4 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:53:29100:17:131500:29:1636.9000:46:29500:07:0000:00:2700:00:32
5 5654MICHELE SARZILLAPRAT TRIATLO 1994ABM00:53:34400:17:151400:29:1636.9000:46:31700:07:0300:00:2800:00:31
6 3078ALBERT MORENO MOLINSC.A. IGUALADAABM00:54:56600:17:185500:30:3335.3500:47:51800:07:0500:00:3000:00:30
7 4480ANGEL MULLERA RODRIGEZPRAT TRIATLO 1994ABM00:55:01700:17:356000:30:3835.2600:48:13200:06:4800:00:3400:00:37
8 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM00:55:01800:17:573900:30:0535.9000:48:02400:06:5900:00:2800:00:34
9 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:55:061000:18:023500:29:5436.1200:47:56900:07:1000:00:2600:00:32
10 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:55:091100:18:023300:29:5036.2000:47:521400:07:1700:00:2800:00:26
11 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:55:131200:18:033600:29:5536.1000:47:581100:07:1500:00:2800:00:32
12 2306PAU CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:55:171700:18:153200:29:5036.2000:48:051000:07:1200:00:3300:00:32
13 4859CIPRIAN BALANESCUC.E.T. DISTANCEABM00:55:202100:18:372000:29:2136.8000:47:581500:07:2200:00:2800:00:33
14 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:55:21900:17:584100:30:0835.8400:48:061200:07:1500:00:2800:00:39
15 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. RAYOTEAMABM00:55:303400:18:531300:29:1536.9200:48:081600:07:2200:00:2900:00:35
16 565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZINDEPENDIENTEV1M00:55:311500:18:133400:29:5336.1400:48:061800:07:2500:00:2800:00:32
17 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:55:324000:18:56600:29:0437.1600:48:002600:07:3200:00:2700:00:30
18 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:55:331600:18:133100:29:4936.2200:48:022400:07:3100:00:2800:00:34
19 277ORIOL BARBANY BOFILLFLOR DE TRIATLOABM00:55:341900:18:362500:29:2636.6900:48:022500:07:3200:00:2600:00:33
20 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLOABM00:55:364200:18:561000:29:0937.0500:48:052300:07:3100:00:2800:00:31
21 971ALEIX SELLARES GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM00:55:373700:18:541600:29:1736.8800:48:111900:07:2600:00:3000:00:35
22 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:55:372200:18:422100:29:2136.8000:48:033000:07:3400:00:3100:00:37
23 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:55:402700:18:462600:29:2636.6900:48:122000:07:2800:00:3100:00:36
24 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTFLOR DE TRIATLOABM00:55:401400:18:094000:30:0735.8600:48:161700:07:2400:00:3200:00:44
25 2249DAVID ROVIRA VALLEJOFLOR DE TRIATLOSUB23M00:55:411300:18:073800:30:0235.9600:48:092700:07:3200:00:3200:00:37
26 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:55:412500:18:461700:29:1936.8400:48:053200:07:3600:00:2900:00:36
27 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:55:443300:18:531900:29:2036.8200:48:132200:07:3100:00:2900:00:34
28 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV1M00:55:483500:18:54700:29:0437.1600:47:585000:07:5000:00:3300:00:35
29 340RICHARD CALLE MARTINEZC.E.T. DISTANCEABM00:55:484800:19:18100:28:4137.6500:47:594900:07:4900:00:3000:00:34
30 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:55:483000:18:522800:29:2836.6500:48:202100:07:2800:00:3300:00:42
31 383DANIEL VELASCO GARCIAC.E. KATOA BARCELONAABM00:55:482300:18:442900:29:3136.5900:48:152800:07:3300:00:3200:00:37
32 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM00:55:492900:18:512300:29:2336.7600:48:143100:07:3500:00:3000:00:37
33 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFLOR DE TRIATLOABM00:55:502400:18:452200:29:2236.7800:48:073700:07:4300:00:3300:00:34
34 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM00:55:511800:18:333000:29:4436.3200:48:172900:07:3400:00:2800:00:40
35 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM00:55:555200:19:19300:28:4437.5900:48:035200:07:5200:00:2800:00:33
36 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:002800:18:492400:29:2536.7100:48:144600:07:4600:00:3100:00:38
37 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.E.T. DISTANCEABM00:56:105000:19:18200:28:4437.5900:48:027500:08:0800:00:2900:00:35
38 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM00:56:173800:18:552700:29:2636.6900:48:215800:07:5600:00:2900:00:27
39 2515JORDI MUELA CASTROFLOR DE TRIATLOABM00:56:254100:18:561800:29:2036.8200:48:167600:08:0900:00:3300:00:41
40 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:56:534600:19:17400:28:5337.3900:48:1012400:08:4300:00:3400:00:38
41 3998CRISTIAN COFINE GARCIA C.E.T. DISTANCEABM00:57:045100:19:19500:28:5737.3100:48:1613600:08:4800:00:3300:00:38
42 2761CARLES BLANCO CONDECLUB TRIATLO CASTELLBISBASUB23M00:57:396500:19:317500:30:5234.9900:50:231300:07:1600:00:4100:00:46
43 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M00:57:442000:18:369100:31:1234.6200:49:485900:07:5600:00:3000:00:39
44 974JONATHAN LOPEZ GARCIACLUB NATACIO SALLENTABM00:57:453100:18:538600:31:0734.7100:50:004000:07:4500:00:2900:00:36
45 4851EMILIO TIZÓN VALVERDEFLOR DE TRIATLOABM00:57:475800:19:236500:30:4435.1400:50:073400:07:4000:00:3300:00:33
46 2414ROBERT PARDO ROVIRAC.N. VIC-ETBV1M00:57:496300:19:276400:30:4435.1400:50:113300:07:3800:00:3600:00:34
47 441DAVID BAELL OLIVERAS CLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:57:497000:19:345100:30:3035.4100:50:044100:07:4500:00:3500:00:33
48 4235ROBERT DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM00:57:495700:19:236300:30:4335.1600:50:063900:07:4300:00:3300:00:35
49 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:57:503600:18:549200:31:1434.5800:50:083600:07:4200:00:3300:00:36
50 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:57:527100:19:384900:30:2935.4300:50:074400:07:4500:00:3300:00:31
51 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:57:546400:19:315600:30:3435.3300:50:054800:07:4900:00:3000:00:36
52 640MANUEL LLORET ZARAGOZIC.E.T. DISTANCEABM00:57:565900:19:24800:29:0537.1300:48:2919600:09:2700:00:3300:00:50
53 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:57:577800:19:514500:30:2135.5800:50:124200:07:4500:00:3500:00:37
54 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:583900:18:559500:31:1734.5200:50:124500:07:4600:00:3300:00:37
55 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM00:58:006900:19:335700:30:3535.3100:50:085300:07:5200:00:3200:00:36
56 4819DANIEL BALSAS PEREZC.E. PENEDES COSTA DAURADABM00:58:024400:19:148800:31:0734.7100:50:213500:07:4100:00:4900:00:39
57 1283JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:58:024300:19:097100:30:5135.0100:50:006600:08:0200:00:3100:00:35
58 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:58:047700:19:505300:30:3135.3900:50:213800:07:4300:00:3400:00:40
59 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M00:58:077400:19:435400:30:3335.3500:50:165100:07:5100:00:2900:00:35
60 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:58:084700:19:178400:31:0434.7600:50:214700:07:4700:00:3700:00:43
61 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTABM00:58:108200:19:554300:30:1535.7000:50:106500:08:0000:00:3700:00:37
62 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M00:58:108000:19:544600:30:2335.5500:50:175500:07:5300:00:3200:00:38
63 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM00:58:175300:19:207900:31:0034.8400:50:206100:07:5700:00:2900:00:37
64 2854MARC ARRIAZA I BOSCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M00:58:173200:18:5310000:31:2434.3900:50:176400:08:0000:00:3300:00:41
65 4484ARNAU GRIFOLL BRAVOC.N. VIC-ETBABM00:58:227200:19:406600:30:4535.1200:50:256000:07:5700:00:3500:00:39
66 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM00:58:246200:19:267800:30:5934.8600:50:256200:07:5900:00:3400:00:48
67 1172CARLES ALCARAZ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:58:296800:19:335200:30:3135.3900:50:049400:08:2500:00:2800:00:36
68 1557DIDAC DOMINGO CARRASCOSACCT SALOU COSTA DAURADAABM00:58:337600:19:484400:30:1735.6600:50:0510200:08:2800:00:3000:00:37
69 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M00:58:357900:19:534700:30:2435.5300:50:178600:08:1800:00:3300:00:47
70 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB NATACIO RUBIABM00:58:434900:19:188000:31:0034.8400:50:189200:08:2500:00:3300:00:39
71 3130MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:515400:19:207600:30:5334.9700:50:1311500:08:3800:00:3200:00:35
72 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:59:047500:19:465000:30:2935.4300:50:1513800:08:4900:00:3100:00:40
73 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM00:59:079400:20:098300:31:0334.7800:51:125700:07:5500:00:4700:00:45
74 5778JAVIER RODRIGUEZ MILLANFLOR DE TRIATLOABM00:59:108700:20:043700:30:0235.9600:50:0616000:09:0400:00:3300:00:37
75 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM00:59:198500:20:009000:31:1234.6200:51:127300:08:0700:00:4200:00:37
76 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:59:2211000:20:315900:30:3835.2600:51:098200:08:1300:00:4600:00:36
77 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:59:2410100:20:217000:30:5035.0300:51:118100:08:1300:00:2900:00:40
78 620MARC MARTIN CLOTATRICBM-CALELLASUB23M00:59:258900:20:078900:31:0834.6900:51:157700:08:1000:00:3400:00:40
79 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESV1M00:59:3010500:20:237200:30:5135.0100:51:148400:08:1600:00:3200:00:36
80 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERASS ESPORTIVA ROCKETSV1M00:59:3411800:20:398200:31:0134.8200:51:405600:07:5400:00:3200:00:35
81 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M00:59:3511700:20:375800:30:3835.2600:51:158800:08:2000:00:4100:00:46
82 2835CESAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:59:399100:20:088500:31:0434.7600:51:129900:08:2700:00:3900:00:37
83 3416XAVI PADROS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M00:59:419200:20:0910200:31:2634.3600:51:357100:08:0600:00:3200:00:29
84 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM00:59:426100:19:2514500:32:3233.2000:51:574300:07:4500:00:5500:00:40
85 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:445600:19:2213700:32:1933.4200:51:416700:08:0300:00:2800:00:30
86 4340SERGI MILLARUELO ANGULOTRICBM-CALELLAABM00:59:4712500:20:507400:30:5135.0100:51:417000:08:0600:00:3400:00:40
87 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:59:479900:20:198100:31:0034.8400:51:1910100:08:2800:00:3400:00:43
88 1179ALBERT BONILLA SOLERNAN OLIVERAS TEAMABM00:59:4810400:20:226100:30:4335.1600:51:0512900:08:4300:00:3500:00:41
89 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM00:59:514500:19:1514900:32:3633.1300:51:516300:08:0000:00:3200:00:35
90 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:59:5412800:20:554200:30:1535.7000:51:1013100:08:4400:00:3300:00:36
91 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROCDM00:59:598300:19:5912000:31:4933.9400:51:487800:08:1100:00:2800:00:37
92 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:00:008400:19:5910300:31:3234.2500:51:3110400:08:2900:00:4900:00:52
93 3061JORDI ROURA CAPDEVILA CLUB NATACIO OLOTABM01:00:029600:20:1211700:31:4534.0200:51:576800:08:0500:00:5900:00:43
94 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:027300:19:4211300:31:4134.0900:51:2311800:08:3900:00:3400:00:42
95 1019SIMON FASIELLOC.E. RAYOTEAMABM01:00:0810700:20:269900:31:2334.4100:51:498700:08:1900:00:3300:00:40
96 5959ARNAU NAJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M01:00:1210000:20:2011800:31:4634.0000:52:067200:08:0600:00:4600:00:43
97 2086ISIDRE OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:00:1413200:20:576200:30:4335.1600:51:4010900:08:3400:00:3400:00:40
98 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M01:00:1613400:21:004800:30:2835.4500:51:2813700:08:4800:00:3400:00:29
99 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:00:176000:19:2414100:32:2633.3000:51:5010000:08:2700:00:3900:00:38
100 4829SERGI CINCA MORROSCLUB NATACIO SALLENTV1M01:00:1711500:20:369600:31:1934.4900:51:558900:08:2200:00:3200:00:34
101 3362LLUIS VALL-LLOSERA NOGUETRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:00:186700:19:3313500:32:1033.5800:51:4311100:08:3500:00:3200:00:30
102 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:00:208100:19:5412400:31:5333.8700:51:4710700:08:3300:00:3500:00:38
103 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:00:2211400:20:349700:31:2134.4500:51:559800:08:2700:00:4000:00:44
104 4857ORIOL GURI PÉREZTGCBINNSUB23M01:00:2511900:20:398700:31:0734.7100:51:4612000:08:3900:00:3700:00:41
105 1753ALAN SALVADOR RODRIGUEZINDEPENDIENTEABM01:00:2713000:20:566900:30:4935.0500:51:4512200:08:4200:00:3300:00:39
106 8015MIKEL OCERIN VAZQUEZTRIATLON ARTEIXOABM01:00:289500:20:1011100:31:4034.1100:51:5011600:08:3800:00:3700:00:37
107 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:00:2910800:20:2610800:31:3734.1600:52:039600:08:2600:00:3900:00:48
108 3177MARC FIGUERAS GRABULOSACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:00:3211100:20:326700:30:4635.1000:51:1818500:09:1400:00:5400:00:49
109 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:00:3214400:21:067700:30:5334.9700:51:5910800:08:3300:00:3500:00:41
110 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:00:3611600:20:369400:31:1634.5400:51:5213000:08:4400:00:3300:00:45
111 4444DANIEL LLAMBRICH GABRIELFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIT1M01:00:3711300:20:3412100:31:5033.9300:52:248000:08:1300:00:4500:01:06
112 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:00:3911200:20:3310500:31:3434.2100:52:0710600:08:3200:00:4100:00:41
113 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:00:4112200:20:449300:31:1434.5800:51:5812600:08:4300:00:4400:00:46
114 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:00:4114800:21:096800:30:4935.0500:51:5812700:08:4300:00:3100:00:41
115 460IHOR PRISSIAJNYINAN OLIVERAS TEAMABM01:00:518800:20:0511500:31:4334.0500:51:4815900:09:0300:00:3400:00:41
116 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M01:00:519300:20:0912500:32:0033.7500:52:0912300:08:4200:00:3600:00:44
117 4868MARC FERNANDEZ PERSONATPRAT TRIATLO 1994CDM01:00:572600:18:4620000:34:1831.4900:53:045400:07:5300:00:2800:00:35
118 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:00:5812000:20:439800:31:2134.4500:52:0414600:08:5400:00:4400:00:45
119 5935RAUL CEJUDO ALBAC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:108600:20:0314300:32:2833.2600:52:3111900:08:3900:00:2700:00:34
120 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:01:1312400:20:4812600:32:0133.7300:52:499000:08:2400:00:4100:00:37
121 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:01:149000:20:0713800:32:1933.4200:52:2613500:08:4800:00:3600:01:04
122 5771MARC RIBO AVILACCT SALOU COSTA DAURADAABM01:01:1510600:20:2415000:32:3933.0800:53:037900:08:1200:00:5700:00:45
123 447RICARD BALAGUE CAVAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:01:2010300:20:2115600:32:5232.8600:53:137400:08:0700:00:4700:00:39
124 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M01:01:2110900:20:2615200:32:4133.0400:53:078300:08:1400:00:4600:00:42
125 4874ORIOL ROCHER DOLZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:01:226600:19:3217500:33:3432.1700:53:068500:08:1600:00:4200:00:36
126 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:01:2412900:20:5613000:32:0333.7000:52:599500:08:2500:00:4000:00:46
127 1403JORDI FORTA BATALLETGCBINNABM01:01:2715300:21:1711600:31:4434.0300:53:019700:08:2600:00:3700:00:38
128 5695ABEL CASTRO AGUILARTRI+9 EL MASNOUABM01:01:309800:20:1715400:32:4932.9100:53:069100:08:2400:00:3200:00:36
129 4841SANTI MILLAN MANSILLAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:01:3714000:21:0512900:32:0333.7000:53:0810300:08:2900:01:0300:00:57
130 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M01:01:4413900:21:057300:30:5135.0100:51:5623200:09:4800:00:3400:00:41
131 591JAUME ARANDA MARTINCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:01:4915100:21:1412200:31:5033.9300:53:0413200:08:4500:00:3200:00:43
132 2580GERARD BATET XAUSC.A. IGUALADASUB23M01:01:5416100:21:2310900:31:3934.1200:53:0214300:08:5200:00:3200:00:41
133 4805ANDRES BARBERO SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:5514900:21:1310600:31:3534.2000:52:4816400:09:0700:00:3600:00:41
134 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:01:5714200:21:0512300:31:5333.8700:52:5815200:08:5900:00:4700:00:39
135 7005JOAN COSTA PÉREZLLICENCIA DE DIAABM01:02:0113700:21:0413300:32:0733.6300:53:1114000:08:5000:00:3900:00:47
136 2194SERGIO BURON DE LA TORREC.A. IGUALADAABM01:02:0415900:21:2210400:31:3334.2300:52:5516800:09:0900:00:3300:00:46
137 1972JUAN JOSE CARBALLO NAVARRC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:02:1412700:20:5413400:32:1033.5800:53:0417200:09:1000:00:5000:00:43
138 1730ERNEST SERRED MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:02:2116200:21:2411900:31:4733.9800:53:1117300:09:1000:00:3400:00:47
139 4725SALVADOR MARTINEZ GUTIERRCLUB NATACIO MINORISAV1M01:02:2812100:20:4317900:33:3932.1000:54:226900:08:0600:01:0300:00:51
140 8005RUBEN GONELL PACHECOLLICENCIA DE DIAABM01:02:2813100:20:5713600:32:1833.4400:53:1518000:09:1300:01:0500:00:44
141 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:02:3416800:21:3310100:31:2534.3800:52:5821300:09:3600:00:3300:00:36
142 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROJNM01:02:3612600:20:5416000:32:5632.7900:53:5013400:08:4600:00:3100:00:36
143 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:02:4114100:21:0512700:32:0133.7300:53:0621100:09:3500:00:3800:00:48
144 2430JUAN PEDRO GROULT ROCATRI+9 EL MASNOUV2M01:02:4216500:21:2811000:31:3934.1200:53:0721200:09:3500:00:4500:00:40
145 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:02:4512300:20:4717200:33:2232.3700:54:0911300:08:3600:00:3700:00:36
146 2445VICTOR ARGUEDAS RODRIGUEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:02:499700:20:1719200:33:5731.8100:54:1411000:08:3500:00:4500:00:45
147 3395JOSE MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M01:02:5216600:21:2815300:32:4932.9100:54:1711200:08:3500:00:3500:00:39
148 3771OT AGUILERA SERRANO C.E. KATOA BARCELONAABM01:02:5615700:21:2112800:32:0133.7300:53:2220900:09:3400:00:5900:00:55
149 5825JESUS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:02:5817200:21:3814000:32:2533.3200:54:0314700:08:5500:00:5000:00:36
150 2730JAVIER VAREA RUSOC.E.E. SANT GERVASIABM01:02:5916300:21:2515100:32:4133.0400:54:0614400:08:5300:00:4100:00:42
151 4195PEDRO AGUILERACLUB PROAMABM01:03:0014500:21:0716800:33:1232.5300:54:1912100:08:4100:00:5800:00:44
152 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:03:0515000:21:1315700:32:5432.8300:54:0715000:08:5800:01:0800:00:41
153 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M01:03:0718000:21:5213900:32:2333.3500:54:1514200:08:5200:00:4000:00:45
154 714SANTI SANCHEZ ALMAZANOPTIMS CLUB TRIATLOV2M01:03:1018500:22:0713100:32:0533.6600:54:1215100:08:5800:00:2800:00:39
155 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM01:03:1017800:21:4714200:32:2833.2600:54:1514800:08:5500:00:4100:00:45
156 3474XAVI DE BLAS GONZALEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:03:1218300:22:0213200:32:0633.6400:54:0816100:09:0400:00:3500:00:40
157 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:03:1717300:21:4114800:32:3533.1500:54:1615400:09:0100:00:3500:00:42
158 4464MARC TEIXIDOR VILARASSACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:03:2116900:21:3514600:32:3333.1800:54:0817900:09:1300:00:3200:00:37
159 7003ISAAC SOARES CAPARROS LLICENCIA DE DIAABM01:03:2913500:21:0314400:32:2933.2500:53:3224600:09:5700:01:1100:01:07
160 4193MARTI LLOP SAUQUE VILACLUB PROAMABM01:03:4516000:21:2315900:32:5632.7900:54:1919400:09:2600:01:0100:00:40
161 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM01:03:4815600:21:2015500:32:5232.8600:54:1221400:09:3600:00:4200:00:41
162 4110ALEX CATALAN RAMIREZC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:04:1615400:21:1816500:33:0932.5800:54:2723400:09:4900:00:4200:00:51
163 4633ROGER CARDELLACH FERNANDEC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:04:2614300:21:0621900:34:4131.1400:55:4711700:08:3900:01:2400:00:52
164 3074ALEJANDRO ROMERO GAMACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:04:2914600:21:0820600:34:2531.3800:55:3314900:08:5600:00:4000:00:40
165 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDIENTEABM01:04:3219600:22:2216400:33:0132.7100:55:2316700:09:0900:00:4200:00:37
166 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:04:3515500:21:2019700:34:1231.5800:55:3215800:09:0300:00:5400:00:39
167 2442MARC OLLE ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM01:04:4118200:22:0017600:33:3632.1400:55:3616200:09:0500:00:4100:00:45
168 4759MARC CODONY VENTURAINDEPENDIENTECDM01:04:4513300:20:5823300:35:1730.6100:56:1510500:08:3000:00:3800:00:51
169 567ENRIQUE GARCIA ABADIACLUB PROAMV1M01:04:4917900:21:4919600:34:0931.6300:55:5814100:08:5100:00:5000:01:00
170 4349ALBERT REVERTE PRUNEDAC.N. BADALONAABM01:04:5213800:21:0522700:35:0430.8000:56:0912500:08:4300:00:4400:00:38
171 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:04:5718800:22:1116600:33:0932.5800:55:2021500:09:3700:00:3600:00:44
172 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:04:5918100:21:5319000:33:5531.8400:55:4817500:09:1100:00:5400:00:51
173 3283DAVID MARTINEZ FERNANDEZ CLUB ESPORTIU Z5ABM01:05:0316700:21:3019300:33:5831.8000:55:2821000:09:3500:00:4100:00:39
174 4593JAUME LOPEZ ALABAUC.A. IGUALADAJNM01:05:0515800:21:2220800:34:2731.3500:55:4918700:09:1600:00:5600:00:41
175 2675DANIEL RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:05:0822400:22:4517100:33:2132.3800:56:0615600:09:0200:00:4900:00:43
176 4866FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADASUB23M01:05:1120400:22:2819400:33:5831.8000:56:2613300:08:4500:01:1900:01:05
177 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:05:1219200:22:2117000:33:1932.4200:55:4020500:09:3200:00:3000:00:46
178 4283IVAN GARCIA FERNANDEZVILADECANS TRIATLOABM01:05:1317500:21:4321100:34:2831.3300:56:1115500:09:0200:00:5000:00:52
179 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M01:05:1819500:22:2218200:33:4332.0300:56:0518200:09:1300:00:3600:00:38
180 2991ANTONI CAPELL BUENDIAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:05:1921500:22:3417700:33:3632.1400:56:1016900:09:0900:00:4300:00:45
181 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:05:2220300:22:2716200:33:0032.7300:55:2724300:09:5500:00:3400:00:39
182 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:05:3019800:22:2418700:33:4931.9400:56:1318900:09:1700:01:0000:00:43
183 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:05:3321000:22:3018100:33:4032.0800:56:1019100:09:2300:00:4100:00:41
184 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M01:05:4320600:22:2818800:33:5131.9100:56:1919200:09:2400:00:5300:00:46
185 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M01:05:4723200:23:0417400:33:3332.1900:56:3717100:09:1000:00:3800:01:06
186 4096ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLABM01:05:545500:19:2227200:37:4328.6300:57:0513900:08:4900:00:4000:00:40
187 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:06:0022600:22:4916900:33:1932.4200:56:0823900:09:5200:00:3700:00:41
188 1036XAVIER BUSQUETS DUARTECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:0017400:21:4223200:35:1630.6200:56:5815700:09:0200:00:4400:00:43
189 4566ALEJANDRO RAHALI VICENTEOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:06:1819100:22:2019800:34:1431.5500:56:3422500:09:4400:01:0700:01:17
190 464ADRIAN OLMO MORACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:06:2323800:23:0818300:33:4332.0300:56:5120600:09:3200:00:3600:00:43
191 3656JOSEP VIÑOLAS MADAULAC.N. VIC-ETBV2M01:06:2625300:23:3117300:33:3032.2400:57:0119300:09:2500:00:3300:00:45
192 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:06:2618600:22:0722600:35:0230.8300:57:0918800:09:1700:00:5700:00:50
193 760ENRIC BALAÑA FERRECCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:06:2721700:22:3718900:33:5231.8900:56:2924700:09:5800:00:5300:01:04
194 4822OSCAR MONTSERRAT AGUILOCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:06:2816400:21:2725000:36:3629.5100:58:039300:08:2500:00:4900:00:49
195 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM01:06:3023100:23:0019900:34:1731.5000:57:1718100:09:1300:00:5800:00:55
196 3041JOSE TOVAR LOPEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:06:4022300:22:4520400:34:2431.4000:57:0920400:09:3100:00:0000:00:00
197 4460ALEX PONS SOLEW3TRIBCNV1M01:06:5522800:22:5321500:34:3231.2700:57:2520000:09:3000:01:1100:01:15
198 2709ALONSO GARCIA MARTINL3SCOLA SANT JUSTCDM01:07:0122700:22:4916700:33:1132.5500:56:0031000:11:0100:00:4100:00:42
199 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MINORISACDM01:07:0524100:23:1022200:34:4431.0900:57:5417400:09:1100:00:3600:00:43
200 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM01:07:0621400:22:3323400:35:2230.5400:57:5517600:09:1100:00:5000:00:42
201 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:07:0724500:23:1418600:33:4631.9800:57:0025700:10:0700:00:3500:00:46
202 2329PAU ARAGONES TRIADUCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:07:0722200:22:4522800:35:0830.7400:57:5318300:09:1400:01:1500:00:40
203 720JOSEP LLANO TOURISCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:07:0924600:23:1522000:34:4231.1200:57:5717700:09:1200:00:5800:00:54
204 1451JAVI TRENCHS ALFONSOCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:07:1322000:22:4121000:34:2831.3300:57:0925200:10:0400:00:4400:00:54
205 2360LUIS ALBERTO SEVILLA HERVCLUB ATLETISME OLESAABM01:07:3018400:22:0324000:35:5730.0400:58:0019900:09:3000:00:5900:00:45
206 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV2M01:07:3625700:23:3821200:34:2931.3200:58:0719700:09:2900:00:5200:00:52
207 4615FRANCISCO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:07:4019900:22:2523100:35:1530.6400:57:4025000:10:0000:00:4300:00:39
208 2035JOSEP LLUIS MORENO CAMPOSVILADECANS TRIATLOABM01:07:4025100:23:2921400:34:3031.3000:57:5921900:09:4100:00:5400:00:52
209 605HECTOR MEDRANO MARTINEZTRI+9 EL MASNOUABM01:07:4026000:23:5219500:34:0431.7000:57:5622400:09:4400:00:3500:00:42
210 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:07:5020500:22:2822300:34:4431.0900:57:1229300:10:3800:00:4300:00:48
211 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:08:1225000:23:2721600:34:3431.2400:58:0125900:10:1100:00:5600:00:49
212 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:08:2023900:23:0822500:34:5730.9000:58:0526500:10:1500:00:4100:00:49
213 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:08:2225600:23:3820100:34:2031.4600:57:5827700:10:2400:00:5800:00:47
214 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESJNM01:08:2717600:21:4326100:37:0129.1800:58:4422200:09:4300:01:1400:00:52
215 1785GABRIEL CAMPISTOL PRUJACLUB NATACIO BANYOLESABM01:08:3723500:23:0623700:35:4730.1800:58:5322300:09:4400:00:3700:00:41
216 3752JAVIER GONZALEZ SOTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:08:3825500:23:3620200:34:2131.4400:57:5729500:10:4100:00:4900:00:42
217 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:08:3921600:22:3424900:36:3129.5800:59:0520800:09:3400:00:3900:00:45
218 4684MARC SANGES PRADASC.E. RAYOTEAMCDM01:08:4021800:22:3924400:36:1429.8100:58:5323100:09:4700:00:3800:00:42
219 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:08:4617700:21:4426800:37:2428.8800:59:0821600:09:3800:00:3800:00:49
220 8007FRANCISCO BLAZQUEZ ALCÁNTLLICENCIA DE DIAV1M01:08:4724700:23:1723500:35:2330.5200:58:4025600:10:0700:00:5800:01:21
221 1502JOAN VILA SOTOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:08:4823000:22:5924100:35:5930.0100:58:5823600:09:5000:00:3900:00:52
222 4572MARCO ANTONIO BRAVO MORALCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:08:5320200:22:2725100:36:4129.4400:59:0822600:09:4500:01:0000:00:46
223 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M01:08:5523600:23:0724300:36:0829.8900:59:1521700:09:4000:00:4500:01:00
224 4290ALBERT ARBONES ALBAC.N. BADALONAABM01:08:5522100:22:4424700:36:2429.6700:59:0822900:09:4700:00:5200:00:52
225 4618VICTOR PACHECO GONZALEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:08:5621100:22:3025300:36:4329.4100:59:1322100:09:4300:00:4000:00:50
226 5475JOAN GONZALEZ MARTINEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:09:0624400:23:1424200:36:0329.9600:59:1723300:09:4900:00:4200:00:56
227 8006EDUARDO ALARCÓN FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:09:0923700:23:0723600:35:4230.2500:58:4927100:10:2000:01:1100:01:39
228 4168ANDREU DICHÓS MUÑOZINDEPENDIENTEABM01:09:0919000:22:1825900:36:5629.2400:59:1424200:09:5500:00:5800:00:49
229 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:09:1521200:22:3026700:37:2328.8900:59:5319000:09:2200:00:3600:00:45
230 3284CEDRIC PETIT GOMEZC.N. VIC-ETBABM01:09:2926700:24:0322900:35:1030.7100:59:1326700:10:1600:01:0800:00:53
231 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:09:3129300:24:4220900:34:2731.3500:59:0927500:10:2200:00:4000:00:45
232 4821SERGI RIOS CANOTRANSTRIATLONV1M01:09:4426400:23:5523800:35:5030.1400:59:4524900:09:5900:00:5500:01:31
233 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:10:3130900:25:2518000:33:4032.0800:59:0532700:11:2600:00:4700:01:01
234 8014JOSÉ ANTONIO MATEO GUERRELLICENCIA DE DIAABM01:10:4122500:22:4527500:38:0428.3701:00:4923800:09:5200:01:0300:00:41
235 3063MARCOS IÑIGO PARRA ALBARETG TRIATLO SITGESABM01:10:5827400:24:1726600:37:1029.0601:01:2720300:09:3100:01:0400:01:29
236 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:11:2128500:24:3524600:36:2129.7101:00:5628000:10:2500:00:4900:00:52
237 3340MARC URIARTE CULLEREU.C. SANT CUGATV1M01:11:3524800:23:2327600:38:0728.3301:01:3025400:10:0500:01:1900:01:12
238 209XAVIER SANCHO GALLARTW3TRIBCNABM01:11:4529100:24:4125500:36:4829.3501:01:2926600:10:1600:00:5600:00:53
239 684GERARD FRANCH MARGARITINDEPENDIENTEABM01:11:5228900:24:4025200:36:4329.4101:01:2328500:10:2900:00:4800:00:45
240 4188RUBEN LOPEZ LOPEZC.E. PENEDES COSTA DAURADV1M01:11:5528300:24:2826000:36:5929.2001:01:2728300:10:2800:00:4000:00:45
241 3985RAFAEL SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:12:1226200:23:5227100:37:4228.6501:01:3429200:10:3800:01:5700:01:23
242 1349ALBERT GARCIA BORRASTGCBINNABM01:12:3329400:24:4326300:37:0529.1201:01:4829900:10:4500:01:0200:01:18
243 4828VICTOR CONRADO ANDIONTRIATLO L´HOSPITALETABM01:12:4926600:24:0028500:38:5427.7601:02:5424400:09:5500:01:0000:00:53
244 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:12:5926100:23:5228300:38:4427.8801:02:3627600:10:2300:01:0400:00:56
245 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM01:13:1732600:25:5427000:37:3128.7901:03:2524000:09:5200:01:2000:00:43
246 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:13:1732500:25:5426500:37:1029.0601:03:0426100:10:1300:01:2300:00:53
247 4080MARIO PRIETO CONESACLUB NATACIO SITGESABM01:13:1827700:24:2326400:37:0729.1001:01:3034300:11:4800:01:0200:00:49
248 815ALBERT LOPEZ CABALLEROCLUB NATACIO MINORISAV2M01:13:3426300:23:5428400:38:5027.8101:02:4430100:10:5000:00:5000:00:57
249 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:13:4131800:25:3425600:36:4829.3501:02:2231900:11:1900:01:0200:00:51
250 8008DAVID ARMENGOL RECASENSLLICENCIA DE DIAV1M01:13:5224000:23:1031100:41:1126.2201:04:2120100:09:3100:01:2500:01:51
251 4726YERAY MARTINEZ SALACLUB NATACIO MINORISACDM01:14:3225900:23:5130600:40:5426.4101:04:4523000:09:4700:00:3500:00:43
252 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:14:3827200:24:1429600:39:5327.0801:04:0728700:10:3100:01:2100:01:09
253 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:14:4329900:24:5228100:38:3328.0201:03:2531800:11:1800:01:3800:01:27
254 1173IÑAKI FUSTE JUANOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:14:4430700:25:2128200:38:3627.9801:03:5730000:10:4700:00:5400:00:58
255 3849GERARDO BLANCO RAMIREZCLUB NATACIO RUBIV2M01:15:0527900:24:2429700:40:2026.7801:04:4427400:10:2100:01:5200:01:44
256 8013VICTOR GRANADOS PARTIDALLICENCIA DE DIAABM01:15:0621900:22:3932600:42:2125.5001:05:0025500:10:0600:00:4300:01:11
257 4576JUAN MANUEL HERRERA JIMENC.E. NO TE PARESV1M01:16:1927800:24:2330900:41:0526.2901:05:2830200:10:5100:01:2500:01:11
258 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM01:17:0224900:23:2434100:44:0524.5001:07:2920700:09:3300:01:2500:01:44
259 910DAVID COLOM VIVESC.N. VILAFRANCA V1M01:17:1431000:25:2630500:40:5126.4401:06:1730700:10:5700:00:5500:00:48
260 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:17:2032800:25:5629800:40:2026.7801:06:1631600:11:0400:01:0800:00:54
261 7001MANEL CASTELLANO ALCOBERRLLICENCIA DE DIAV1M01:17:4431700:25:3330300:40:4926.4601:06:2232100:11:2200:00:4700:00:57
262 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:18:5934100:26:4030700:40:5726.3701:07:3732200:11:2200:01:2000:01:09
263 4842MARC CARRERES LOPEZC.A. IGUALADAABM01:19:0224300:23:1134700:44:5624.0401:08:0730600:10:5500:00:4300:00:53
264 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MINORISAV1M01:19:2126800:24:0833800:43:4324.7001:07:5133100:11:3000:01:4800:01:29
265 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDIENTEV3M01:19:3533400:26:1731700:41:5025.8201:08:0733000:11:2800:00:5500:00:54
266 4717ANDRES FERNANDEZ LUQUEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:19:5633300:26:1331800:41:5025.8201:08:0334600:11:5300:01:2900:01:30
267 8012ENRIQUE PEÑA GODOYLLICENCIA DE DIAABM01:20:2034700:26:5931200:41:1326.2001:08:1235000:12:0800:01:0300:01:10
268 8011MARC ROVIRA SALVADOLLICENCIA DE DIAABM01:20:4427100:24:1334500:44:4624.1301:08:5934000:11:4500:01:3200:02:14
269 2226JURI FARRUS ROCACLUB NATACIO SITGESABM01:21:0835500:27:4431000:41:0826.2601:08:5235800:12:1600:00:4100:01:02
270 4400JOAN MENGUAL BORDASC.E.E. SANT GERVASIABM01:21:1631600:25:2934300:44:2424.3201:09:5332300:11:2300:01:0600:00:53
271 7008JORDI ANDRADE AGUADOLLICENCIA DE DIAV1M01:21:2835700:27:4931300:41:2626.0701:09:1535600:12:1300:01:0800:01:00
272 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:21:4835900:28:0432100:42:0525.6601:10:0933800:11:3900:01:0400:01:07
273 869MARIANO CARMONA SANCHEZTRIATLO PALLEJAV1M01:21:5534500:26:5333100:42:3625.3501:09:2936300:12:2600:01:1100:01:10
274 3388LUIS FERNANDEZ GAMARRAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:22:0021300:22:3136800:49:4921.6801:12:2021800:09:4000:00:5700:01:18
275 4827JOSE GALLARDO ALONSOC.N. MATAROV1M01:22:0732900:25:5733900:43:5924.5501:09:5635300:12:1100:01:1300:01:18
276 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:22:0732700:25:5634000:44:0124.5401:09:5735100:12:1000:01:1900:01:34
277 2469JOAN LLUCH CALMOC.N. VILAFRANCA ABM01:22:2235600:27:4732700:42:2425.4701:10:1135200:12:1100:01:0600:01:23
278 8004RICARD CANALS GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAV2M01:22:2335100:27:2033300:42:4025.3101:10:0036100:12:2300:00:4700:00:56
279 7010GUILLEM MENSA MONCUNILLLLICENCIA DE DIAABM01:22:3228800:24:3735300:45:4123.6401:10:1835700:12:1400:01:0400:00:59
280 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:22:5730600:25:1835700:46:1523.3501:11:3332500:11:2400:00:5600:00:51
281 2152ENRIQUE FONTOBA ESPIMALC.E. NO TE PARESABM01:22:5735000:27:1934200:44:1124.4401:11:3032900:11:2700:01:1400:01:22
282 4083GUILLEM MERCADE PUJADASCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:23:0632100:25:3935900:46:4523.1001:12:2429800:10:4200:00:5600:00:49
283 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV2M01:24:0335800:28:0333500:43:0725.0501:11:1037000:12:5300:01:0900:01:09
284 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M01:24:0734600:26:5834400:44:4524.1301:11:4336200:12:2400:02:1000:02:31
285 8003RICARD SOLÉ FIGUERASLLICENCIA DE DIAV2M01:25:2927500:24:1737000:50:4321.2901:15:0028400:10:2900:06:4400:01:24
286 4202SERGI RAFOLS ROCAC.N. VILAFRANCA V1M01:25:5937100:30:0132800:42:2525.4601:12:2637300:13:3300:01:2800:01:06
287 8009JOSEP GARCIA NICOLASLLICENCIA DE DIAV3M01:26:2036900:29:2533700:43:4224.7101:13:0737100:13:1300:01:3400:01:27
288 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:37:2910200:20:2137801:06:5216.1501:27:1326800:10:1600:00:3600:00:53
289 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:37:3026500:23:5637701:03:1717.0701:27:1326900:10:1700:00:4300:00:52


NF 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDIENTEV1M00:00:00000:22:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0200:00:00
NF 3436ALEX RATERA APARICIOINDEPENDIENTEV1M00:00:00000:24:59000:38:1228.2701:03:11000:00:0000:01:2800:00:49
NF 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M00:00:00000:23:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4200:00:00
NF 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M00:00:00000:19:26000:31:3834.1400:51:04000:00:0000:00:3200:01:17
NF 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:00:00000:20:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4800:00:00
NF 3168JOSEP SOTO PEREZC.E. NO TE PARESABM00:00:00000:22:50000:40:0326.9701:02:53000:00:0000:00:5800:01:02
NF 2018PAU CAPDEVILA VERAFLOR DE TRIATLOSUB23M00:00:00000:19:25000:30:3035.4100:49:55000:00:0000:00:2900:00:35
NF 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM00:00:00000:21:20000:31:4733.9800:53:07000:00:0000:00:5800:00:51




NP 2114PERE FRANCITORRA FERRERC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M
NP 3352TOMAS CORREDOR PEREZCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M
NP 334PAU DAVI ROCACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M
NP 926DANI BLANCHART LOPEZTRICBM-CALELLASUB23M
NP 1030ORIOL ROVIRA RIBASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 2292ALBERT GARCIA MARMOLTRIATLO L´HOSPITALETABM
NP 3396FROILAN TUTUSAUS LOPEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M
NP 4292TOMAS FULGUEIRA MAYANSINDEPENDIENTEV1M
NP 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO BANYOLESJNM
NP 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONAABM
NP 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUABM
NP 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAABM
NP 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M
NP 7002FERRAN GONZALEZ TORGUETLLICENCIA DE DIAJNM
NP 8010FRANCESC NAVARRO ESPINOSALLICENCIA DE DIAABM
NP 7004ORIOL DURAN DURANLLICENCIA DE DIAABM
NP 7006ALFONSO GAÑAN MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV2M
NP 7007BIEL SERRACANTA PUJOLLLICENCIA DE DIAJNM
NP 7011ÀLEX PALMALLICENCIA DE DIAJNM
NP 8002EDUARDO RIBERA CHALERLLICENCIA DE DIAV1M
NP 4321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINTRICBM-CALELLAV1M
NP 4825ARNAU PERICAS FIGUERASC.N. VIC-ETBABM
NP 4837ARNAU TURONNAN OLIVERAS TEAMABM
NP 2783ARCADI VILA SERRATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M
NP 2939DANIEL JAVIER MARTIN TORRCLUB PROAMABM
NP 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M
NP 3629EUDALD CURCO FILELLACLUB TRIATLO LLEIDA SUB23M
NP 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBABM
NP 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM
NP 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM
NP 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM
NP 105BERNAT MATEU POUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M
NP 4455ISIDRE BANCELLS SABORITC.N. VIC-ETBV1M
NP 3190JAN ARANDA COMASCLUB NATACIO BANYOLESCDM
NP 4153EDUARD CAPDEVILA GUINARTCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32