RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
426 387 378 9 0 6 18 3 8 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:13:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
164GEMMA DIAZ RUIZ01:01:21
243CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOMEZ01:04:40
34862MARGAUX ORTEGA SARMIENTO01:07:39

2. - C.N. MATARO - 03:18:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
12927IVANA PERALTA LUCCHINI01:05:49
221AIDA FABREGA ARGERICH01:05:49
31984NATALIA RODRIGUEZ GRAGERA01:06:54

3. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:20:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
11894SARA CARMONA HERNANDO01:04:39
24077MARTA MARTIN ALEGRE01:06:18
325ALBA MARTINEZ DE LA CRUZ01:09:04

4. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 03:20:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11853LAURA PEREZ CANTERO01:06:20
24709PAULA LOPEZ CASTILLO01:06:27
3645ANA MARTINEZ ALONSO01:07:31

5. - C.E. KATOA BARCELONA - 03:25:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
147MERITXELL VELASCO AYGUASANOSA01:01:28
24082HELENA FLORENTÍ 01:10:57
34830LAURA LOPEZ FERRER01:13:19

6. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:26:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11955ISABEL GOMEZ FARGAS01:05:15
24295GEMMA ANGUERA SARRET01:09:32
32376ELECTRA GARCIA MARGALEF01:11:22

7. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:27:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
145LAIA CONESA I MUR01:03:40
26246ELISE MAURY01:05:16
32968MARIONA CESARI ROVIRA01:18:37

8. - C.A. IGUALADA - 03:33:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
15148AÏDA SOLA HERNANDEZ01:05:21
23219SUSAGNA RODRIGUEZ RUANO01:13:06
33584ASSUMPTA CASTELLTORT AMOROS01:15:06

9. - C.N. VIC-ETB - 03:33:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
13516NURIA PEIX TARRES01:07:53
25029ANNA VIÑOLAS RAMISA01:12:14
33305MARIA ROCAFIGUERA BOY01:13:27

10. - C.N. BADALONA - 03:47:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
13501MIRIAM CODINA CASTILLO01:13:04
22673ARIADNA GONZALEZ FUSTER01:15:17
35104DESIREE VIDAL COMAS01:19:04

11. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:48:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
14588MARTA LLAMAS LUCERO01:13:09
234JUDITH ANDUJAR PIÑOL01:13:10
3196LAURA SARAROLS RAMSAY01:21:50

12. - C.E. RAYOTEAM - 03:50:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
16266LUCIA CORDOBA MIÑANA01:13:21
21904DANIELA GOMIS PEREZ01:17:28
35048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZ01:19:51

13. - CLUB NATACIO SITGES - 03:54:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
16163PATRICIA CAPAPEY MAGAÑA01:15:07
24826SANDRA CUELLO CAPISTROS01:15:51
34601ASUNCION BOSCA NAVARRO01:23:27

14. - TGCBINN - 04:12:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
14854LAURA MARTINEZ BUCARDO01:22:51
24612ANNIA CASTILLO NIELL01:23:17
34856MYRIAM RAMOS CASTELL01:26:46

15. - C. TRIATLO MONTORNES - 04:13:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
13726JULIA LLONCH ABELLA01:15:55
24158ANABEL PRIETO BONILLA01:27:59
36067MERITXELL LOPEZ CONDE01:29:15

16. - CLUB NATACIO BARCELONA - 04:24:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
16187MARINA LLADO PASTOR01:21:16
23585MARTA COSANO BOFILL01:26:59
35108MARIA ESPINOSA DEL ALBA01:35:51

17. - C.E.T. DISTANCE - 04:32:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
13096LAURA MUNNE MAS01:14:22
24860NURIA HERNANDO BALDO01:31:33
3103ELISABETH RIBO PALAU01:46:51

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32