RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
426 387 378 9 0 6 18 3 8 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:41:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
11177GENIS GRAU PLANA00:53:14
25654MICHELE SARZILLA00:53:34
33673MARC CUNYAT CARBALLAL00:55:01

2. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 02:42:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1710ALEIX DOMENECH GUIX00:53:20
2300ALBERT PARREÑO SAMPER00:53:23
3493ANDRES EDUARDO DIAZ00:55:21

3. - CLUB NATACIO MINORISA - 02:44:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13224GUILLEM MONTIEL MORENO00:53:29
25682ARNAU MONTIEL MORENO00:55:06
31074XAVIER NUÑEZ FAUSTE00:55:49

4. - C.E.T. DISTANCE - 02:46:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1626ROBERT ZSOLT BUDAI00:55:09
24859CIPRIAN BALANESCU00:55:20
3340RICHARD CALLE MARTINEZ00:55:48

5. - FLOR DE TRIATLO - 02:46:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1277ORIOL BARBANY BOFILL00:55:34
2201AARON PAGES URBANO00:55:36
33649ORIOL MARIMON CASTELLTORT00:55:40

6. - C.A. IGUALADA - 02:48:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
13078ALBERT MORENO MOLINS00:54:56
25233ALBERT SOLE SALCEDO00:55:37
3754JOSEP MARTINEZ CORTES00:57:44

7. - C.E. KATOA BARCELONA - 02:49:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR00:55:40
2383DANIEL VELASCO GARCIA00:55:48
35635RICARD ALVAREZ HERMS00:57:58

8. - C.E. RAYOTEAM - 02:49:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13930DIEGO MORAL MARTEL00:55:30
21090RICARD MARI FERRER00:55:55
31095IVAN HERRUZO FERNANDEZ00:58:10

9. - CLUB NATACIO BARCELONA - 02:50:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
14559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN00:55:13
2441DAVID BAELL OLIVERAS 00:57:49
34201BRU CALPE CAPELLADES00:57:52

10. - C. TRIATLO MONTORNES - 02:51:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1993LUIS ARIAS GARCIA00:55:48
21564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZ00:56:00
34342JAUME GONZALEZ INSENSE00:59:30

11. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 02:52:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN00:55:44
21813DAVID RODRIGUEZ PEREZ00:57:50
31557DIDAC DOMINGO CARRASCOSA00:58:33

12. - C.N. VIC-ETB - 02:52:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11464MARC GRACIA ALOY00:56:17
22414ROBERT PARDO ROVIRA00:57:49
34465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA00:58:17

13. - CLUB NATACIO SALLENT - 02:53:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1971ALEIX SELLARES GONZALEZ00:55:37
2974JONATHAN LOPEZ GARCIA00:57:45
34829SERGI CINCA MORROS01:00:17

14. - C.N. MATARO - 02:54:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
14235ROBERT DE MOYA DALMAU00:57:49
2281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA00:58:07
3366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER00:58:35

15. - CLUB NATACIO BANYOLES - 02:54:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
12306PAU CAROL ADROHER00:55:17
21283JOAN REIXACH ABRIL00:58:02
33989ROGER VILLAR ARJONA01:01:24

16. - TRICBM-CALELLA - 02:55:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
12337NADIR BOURAS MOUSSAOUI00:55:51
2620MARC MARTIN CLOTA00:59:25
34340SERGI MILLARUELO ANGULO00:59:47

17. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 02:55:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
15450FRANCESC ESCOLA RUIZ00:56:53
21172CARLES ALCARAZ RUIZ00:58:29
35770MARC ZARAGOZA CARBALLIDO01:00:20

18. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 02:58:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12503ABEL SERRA SUCARRATS00:55:32
2687JORDI FABRA  PARDO01:00:32
31730ERNEST SERRED MARTINEZ01:02:21

19. - CLUB NATACIO OLOT - 02:58:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13311MARC MALLARACH GUINART00:58:10
23061JORDI ROURA CAPDEVILA 01:00:02
35886JOEL VILA FARRE01:00:29

20. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 02:58:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12612ABEL ALMODOVAR MORALES00:59:22
22835CESAR CASTAÑO VICENTE00:59:39
33167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ00:59:54

21. - CLUB NATACIO SITGES - 03:00:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1362RODRIGO CARRIL MORALES01:00:00
24131ROBERTO CAMARASA TRISTANTE01:00:16
34858RAFAEL LLAMAS URBANO01:00:22

22. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 03:00:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
12761CARLES BLANCO CONDE00:57:39
22086ISIDRE OT PADILLA01:00:14
32445VICTOR ARGUEDAS RODRIGUEZ01:02:49

23. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 03:04:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES00:58:04
2714SANTI SANCHEZ ALMAZAN01:03:10
34773FRANK GARCIA SOLER01:03:17

24. - TRI+9 EL MASNOU - 03:05:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
15685SERGI PRADO GARCIA01:01:13
25695ABEL CASTRO AGUILAR01:01:30
32430JUAN PEDRO GROULT ROCA01:02:42

25. - CLUB PROAM - 03:06:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
14393JORDI ALBA ROBLEDO00:59:35
24195PEDRO AGUILERA01:03:00
34193MARTI LLOP SAUQUE VILA01:03:45

26. - CLUB NATACIO RUBI - 03:06:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
14813ALEJANDRO DELGADO VALLEJO00:58:43
22618EDUARD GONZALEZ GARCIA01:00:51
34436FRANCESC MARTINEZ RIDAURA01:07:06

27. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:06:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
14363RUBEN GARCIA CANO01:00:41
2233JUAN ANTONIO CRESPO01:00:58
33283DAVID MARTINEZ FERNANDEZ 01:05:03

28. - VILADECANS TRIATLO - 03:09:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
14626PEDRO PEREZ SANCHEZ01:01:57
22676ALBERTO RODRIGUEZ MATA01:02:41
32675DANIEL RODRIGUEZ MATA01:05:08

29. - GAVA TRIATLO - 03:13:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
15825JESUS NIÑO PRUANO01:02:58
24547MAX VELASCO RAJO01:03:48
31061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZ01:06:30

30. - TGCBINN - 03:14:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
14857ORIOL GURI PÉREZ01:00:25
21403JORDI FORTA BATALLE01:01:27
31349ALBERT GARCIA BORRAS01:12:33

31. - C.E. NO TE PARES - 03:14:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA00:57:57
25959ARNAU NAJERA SANTANDREU01:00:12
34576JUAN MANUEL HERRERA JIMENEZ01:16:19

32. - TRIATLO PALLEJA - 03:15:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
12442MARC OLLE ALDEGUER01:04:41
22219DAVID LEMOS ARIZA01:04:59
3350JOAN MONTEJO CUNILLERAS01:05:47

33. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 03:15:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
14269ALBERTO AGUILERA GOMEZ01:04:35
25413KILIAN GUTIERREZ GARCIA01:05:30
34000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZ01:05:33

34. - CERRR IGUALADA - 03:15:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
13395JOSE MARIA PRIETO AJENJO01:02:52
24866FIDEL COMPTE RABELL01:05:11
33194JOEL SIBILA DE TENA01:07:50

35. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 03:16:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
15681ROGER GUAL RUIZ00:57:54
24874ORIOL ROCHER DOLZ01:01:22
35312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZ01:17:20

36. - C.N. BADALONA - 03:19:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
14349ALBERT REVERTE PRUNEDA01:04:52
24410ANGEL VALERA MUÑOZ01:05:18
34290ALBERT ARBONES ALBA01:08:55

37. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:23:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12329PAU ARAGONES TRIADU01:07:07
2720JOSEP LLANO TOURIS01:07:09
35475JOAN GONZALEZ MARTINEZ01:09:06

38. - W3TRIBCN - 03:26:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
14460ALEX PONS SOLE01:06:55
2173JORDI OLIVELLA PUJOL01:07:36
3209XAVIER SANCHO GALLART01:11:45

39. - C.E.E. SANT GERVASI - 03:27:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
12730JAVIER VAREA RUSO01:02:59
23474XAVI DE BLAS GONZALEZ01:03:12
34400JOAN MENGUAL BORDAS01:21:16

40. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:27:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
11036XAVIER BUSQUETS DUARTE01:06:00
23752JAVIER GONZALEZ SOTOS01:08:38
34337ORIOL MARTI ALTES01:13:17

41. - C.N. VILAFRANCA - 03:46:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12011ALBERT SARDA GIMENO01:06:26
2910DAVID COLOM VIVES01:17:14
32469JOAN LLUCH CALMO01:22:22

42. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 04:00:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1447RICARD BALAGUE CAVA01:01:20
23388LUIS FERNANDEZ GAMARRA01:22:00
33763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAIN01:37:29

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32