RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
67 104 103 1 0 0 0 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7040ANDREA GORDILLO CAÑTEAM TRIRELAYBENF00:04:46100:01:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7041MAR SORIA NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.BENF00:04:59500:02:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7010RUTH DÍAZ CASTETLLICENCIA DE DIABENF00:05:251000:02:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7029NEUS CIRUELOS DE LAGAVA TRIATLOALEF00:05:42600:02:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7042LÒLA CAVERO GONZÁLEINDEPENDENTBENF00:05:441500:02:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7022SOFIA MUÑOZ GARCIAC.E. TRIPLAY PRATALEF00:06:00900:02:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7023ARIADNA FERNANDEZ CC.E. TRIPLAY PRATALEF00:06:131400:02:40000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7019CANDELA SEGARRA PARC.E. TRIPLAY PRATALEF00:06:381900:02:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7024LEIRE MARTIN CILLERC.E. CERDANYOLA A.T.ALEF00:06:442500:03:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7025XENIA PASTOR SAN JOC.E. CERDANYOLA A.T.ALEF00:06:452200:02:57000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7026AINHOA MONTES CORTEC.E. CERDANYOLA A.T.ALEF00:06:462800:03:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7017LAURA SORIA NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.ALEF00:07:073200:03:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 7006EDURNE GALAN LOPEZLLICENCIA DE DIABENF00:07:092600:03:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7007ADEEN BUXTON-WILKILLICENCIA DE DIABENF00:07:273700:03:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7020ABRIL ORTIZ ALCALÀC.E. TRIPLAY PRATALEF00:07:283800:03:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7005SARA GARCIA LUNALLICENCIA DE DIABENF00:07:493900:03:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7028AINA TORRENT MENDOZINDEPENDENTALEF00:07:501800:02:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 7021ANDREA ORTEGA TOMÁSGAVA TRIATLOALEF00:07:534000:03:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7009NICOLE DONADONI DE LLICENCIA DE DIABENF00:07:594100:03:34000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7027PAULA DORADO OLIETEINDEPENDENTALEF00:08:033500:03:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 7057DUNE FERRAN VILADIUINDEPENDENTINFF00:09:554200:04:08000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 7062LAIA FERRER CORACHAC.E. TRIPLAY PRATINFF00:10:094400:04:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 7071LUCIA MUÑOZ GARCIAC.E. TRIPLAY PRATINFF00:10:234500:04:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 7070ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYINFF00:11:105300:04:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 7058AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:11:245000:04:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 7066MIREN ORTIZ ALCALÀC.E. TRIPLAY PRATINFF00:11:285800:05:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 7067BRUNA PERA VIDALTEAM TRIRELAYINFF00:11:516200:05:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 7064EVA TORRENT MENDOZATEAM TRIRELAYINFF00:12:085100:04:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 7068FROMSIS LÓPEZ MÉNDETRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:12:307800:06:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 7059ALBA SORIA NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:12:397400:05:57000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 7063AINA COMAS RIPOLLTEAM TRIRELAYINFF00:13:096500:05:37000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 7069CARME VERA CRESPOC.N. BADALONAINFF00:13:157000:05:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 7056IRINA TUTU REYTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:13:256800:05:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 7065ARIADNA ALCAZAR MORTEAM TRIRELAYINFF00:13:296400:05:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 7060LUCIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:13:376600:05:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 7054ERVINA BALLA STAEVATRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:14:177700:06:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 7055NIKOL BALLA STAEVATRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:14:177900:06:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 7061LAIA CEBALLOS PEREZC.N. BADALONAINFF00:15:168200:06:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 6022CARLA CIRUELOS DE LGAVA TRIATLOJVF00:15:598700:06:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 7013LAIA FERNÁNDEZ MATALLICENCIA DE DIAINFF00:16:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 575ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:16:159300:06:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 563ANDREA ROVIRA DE RUCLUB NATACIO BARCELONACDF00:16:20000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 1386SIRA MARTIN CILLEROC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:16:508800:06:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 515FIONA PARERA PALMIECLUB NATACIO BARCELONACDF00:17:209100:06:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 569ALICIA LOPEZ NIETOINDEPENDENTCDF00:18:218600:06:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:18:239400:07:04000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 1459JORDINA CASTELLAR VTEAM TRIRELAYCDF00:18:379800:07:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 1925LAIA BELLET PANTALEPRAT TRIATLO 1994CDF00:18:579000:06:40000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 1455MARTINA GONZALEZ SATEAM TRIRELAYCDF00:19:509500:07:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 2073LAURA MOLA I COLOMETEAM TRIRELAYCDF00:20:319900:07:44000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 6206MARIA CEBALLOS PEREC.N. BADALONAJVF00:22:3810000:08:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7051ALEX ROMEO PLANASL´3SCOLA KATOABENM00:04:36300:02:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7048NIZAR GARCIA HANNACC.E. CERDANYOLA A.T.BENM00:04:41200:01:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7047ADRIA PASTOR SAN JOC.E. CERDANYOLA A.T.BENM00:05:36400:02:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7045DANIEL LORENTE FONTC.E. ESCOLA FES TRI TIANABENM00:05:371200:02:34000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7052ASIER CASERO VIZUETVILADECANS TRIATLOBENM00:05:391600:02:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7043LEO GOMIS GARCIAC.E. TRIPLAY PRATBENM00:05:471100:02:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7053POL BARTOLOME ACEVEC.E. TRIPLAY PRATBENM00:05:531300:02:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7049YANNICK GALINDO SELC.N. CALELLABENM00:05:59700:02:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7046POL MORILLA RODRIGUFASTTRIATLON CLUBBENM00:06:01800:02:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7037MEDIR ALZURIA MARTOC.A. IGUALADAALEM00:06:131700:02:48000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7034ALEX CASTELLA MIRL´3SCOLA KATOAALEM00:06:192300:02:57000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7036GERARD DURO ROMERAINDEPENDENTALEM00:06:192100:02:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 7031ALEX ESTEVE FORNELFASTTRIATLON CLUBALEM00:06:302700:03:02000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8003ÀLEX PÉREZ RODRÍGUECLUB NATACIO BARCELONAALEM00:06:323000:03:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7032KAI GALINDO SELLESC.N. CALELLAALEM00:06:552000:02:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7033ÉRIC FLORES GOMEZPRAT TRIATLO 1994ALEM00:07:062400:02:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7001MARC PAVIALLICENCIA DE DIABENM00:07:063600:03:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 7050ALAN PUERTO FERNANDCLUB ESPORTIU TRIKIDSBENM00:07:083300:03:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7044MARC DORADO OLIETEINDEPENDENTBENM00:07:093100:03:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7030GERARD BELLET PANPRAT TRIATLO 1994ALEM00:07:102900:03:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 7038ERNESTO MARTÍNEZ GUFASTTRIATLON CLUBALEM00:07:113400:03:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 7077HÉCTOR BARRIOS HERC.N. BADALONAINFM00:09:454300:04:14000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 7083JAN BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:09:524600:04:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 8001EUDALD GUZMAN JIMENC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFM00:10:014800:04:37000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 7078DYLAN MEROTTOL´3SCOLA KATOAINFM00:11:025700:05:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 7076MARTI COLL GATELLC.N. CALELLAINFM00:11:044900:04:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 7074MARC SANCHEZ DOMINTEAM TRIRELAYINFM00:11:115600:05:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 8002MARC PÉREZ RODRÍGUECLUB NATACIO BARCELONAINFM00:11:116000:05:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 7080ALEIX PINEL VILCHESC.N. BADALONAINFM00:11:125200:04:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 7073VICTOR DE LA CRUZ BC.N. BADALONAINFM00:11:275400:05:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 7075ADRIA GORDILLO CAÑATEAM TRIRELAYINFM00:11:305500:05:08000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 7079ALEX STEPAKINIC.N. CALELLAINFM00:11:344700:04:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 7086MOHAMED EL AZZOUZITEAM TRIRELAYINFM00:11:538300:06:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 7082HECTOR BARTOLOME ACC.E. TRIPLAY PRATINFM00:12:457200:05:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 7081BIEL IBAÑEZ PINAL´3SCOLA KATOAINFM00:12:526300:05:35000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 7072IAN MORILLA RODRIGUFASTTRIATLON CLUBINFM00:13:168400:06:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 1922CESC PARRAMONA TORRC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:13:346100:05:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 7085ADAM EL MENGADI REDCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:13:408000:06:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 1953ADRIA CANTIL DOMENECLUB NATACIO BARCELONACDM00:13:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 514UNAI MIRAPEIX CAPARCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:065900:05:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 1128JAN NAJERA ELVIRAC.N. BADALONACDM00:14:437100:05:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 7011NILS PAVIALLICENCIA DE DIAINFM00:14:479700:07:27000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 590MAURO MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:506900:05:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 7014MAX CARDÓ ROQUETALLICENCIA DE DIAINFM00:14:559600:07:27000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 581BERNAT BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:566700:05:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 1934JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:15:038900:06:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 1861JOAN BRESCO BEJARANGAVA TRIATLOCDM00:15:168500:06:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 4071ORIOL GUZMAN JIMENEC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVM00:15:178100:06:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 594POL QUINTÍN MOSQUERCLUB NATACIO BARCELONACDM00:15:217600:06:04000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 7015OLGIERD CASAS BRZEZLLICENCIA DE DIACDM00:16:267300:05:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 1294SERGI SEGARRA PARRAC.E. TRIPLAY PRATCDM00:16:479200:06:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 2074JAN CRISTEL COMAPOSC.E. CERDANYOLA A.T.JVM00:17:017500:06:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35