RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
67 104 103 1 0 0 0 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: INFM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7077HÉCTOR BARRIOS HERNÁNDEZC.N. BADALONAINFM00:09:454300:04:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7083JAN BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:09:524600:04:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8001EUDALD GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFM00:10:014800:04:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7078DYLAN MEROTTOL´3SCOLA KATOAINFM00:11:025700:05:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7076MARTI COLL GATELLC.N. CALELLAINFM00:11:044900:04:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7074MARC SANCHEZ DOMINGUEZTEAM TRIRELAYINFM00:11:115600:05:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 8002MARC PÉREZ RODRÍGUEZCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:11:116000:05:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7080ALEIX PINEL VILCHESC.N. BADALONAINFM00:11:125200:04:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7073VICTOR DE LA CRUZ BALLESTC.N. BADALONAINFM00:11:275400:05:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7075ADRIA GORDILLO CAÑADASTEAM TRIRELAYINFM00:11:305500:05:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7079ALEX STEPAKINIC.N. CALELLAINFM00:11:344700:04:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7086MOHAMED EL AZZOUZITEAM TRIRELAYINFM00:11:538300:06:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 7082HECTOR BARTOLOME ACEVEDOC.E. TRIPLAY PRATINFM00:12:457200:05:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7081BIEL IBAÑEZ PINAL´3SCOLA KATOAINFM00:12:526300:05:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7072IAN MORILLA RODRIGUEZFASTTRIATLON CLUBINFM00:13:168400:06:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7085ADAM EL MENGADI REDONCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:13:408000:06:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7011NILS PAVIALLICENCIA DE DIAINFM00:14:479700:07:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 7014MAX CARDÓ ROQUETALLICENCIA DE DIAINFM00:14:559600:07:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1922CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:13:346100:05:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1953ADRIA CANTIL DOMENECHCLUB NATACIO BARCELONACDM00:13:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 514UNAI MIRAPEIX CAPARRÓSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:065900:05:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1128JAN NAJERA ELVIRAC.N. BADALONACDM00:14:437100:05:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 590MAURO MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:506900:05:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 581BERNAT BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:566700:05:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 1934JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:15:038900:06:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1861JOAN BRESCO BEJARANOGAVA TRIATLOCDM00:15:168500:06:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 594POL QUINTÍN MOSQUERA CLUB NATACIO BARCELONACDM00:15:217600:06:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7015OLGIERD CASAS BRZEZINSKILLICENCIA DE DIACDM00:16:267300:05:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 1294SERGI SEGARRA PARRAC.E. TRIPLAY PRATCDM00:16:479200:06:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JVM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVM00:15:178100:06:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2074JAN CRISTEL COMAPOSADAC.E. CERDANYOLA A.T.JVM00:17:017500:06:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: INFF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7057DUNE FERRAN VILADIUINDEPENDENTINFF00:09:554200:04:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7062LAIA FERRER CORACHANC.E. TRIPLAY PRATINFF00:10:094400:04:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7071LUCIA MUÑOZ GARCIAC.E. TRIPLAY PRATINFF00:10:234500:04:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7070ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYINFF00:11:105300:04:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7058AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:11:245000:04:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7066MIREN ORTIZ ALCALÀC.E. TRIPLAY PRATINFF00:11:285800:05:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7067BRUNA PERA VIDALTEAM TRIRELAYINFF00:11:516200:05:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7064EVA TORRENT MENDOZATEAM TRIRELAYINFF00:12:085100:04:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7068FROMSIS LÓPEZ MÉNDEZTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:12:307800:06:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7059ALBA SORIA NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:12:397400:05:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7063AINA COMAS RIPOLLTEAM TRIRELAYINFF00:13:096500:05:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7069CARME VERA CRESPOC.N. BADALONAINFF00:13:157000:05:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 7056IRINA TUTU REYTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:13:256800:05:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7065ARIADNA ALCAZAR MORGADOTEAM TRIRELAYINFF00:13:296400:05:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7060LUCIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:13:376600:05:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7055NIKOL BALLA STAEVATRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:14:177900:06:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7054ERVINA BALLA STAEVATRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:14:177700:06:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 7061LAIA CEBALLOS PEREZC.N. BADALONAINFF00:15:168200:06:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7013LAIA FERNÁNDEZ MATASLLICENCIA DE DIAINFF00:16:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 575ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:16:159300:06:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 563ANDREA ROVIRA DE RULLCLUB NATACIO BARCELONACDF00:16:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1386SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:16:508800:06:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 515FIONA PARERA PALMIERICLUB NATACIO BARCELONACDF00:17:209100:06:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 569ALICIA LOPEZ NIETOINDEPENDENTCDF00:18:218600:06:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1459JORDINA CASTELLAR VÁZQUEZTEAM TRIRELAYCDF00:18:379800:07:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 1925LAIA BELLET PANTALEONPRAT TRIATLO 1994CDF00:18:579000:06:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1455MARTINA GONZALEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYCDF00:19:509500:07:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 2073LAURA MOLA I COLOMERTEAM TRIRELAYCDF00:20:319900:07:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JVF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOJVF00:15:598700:06:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:18:239400:07:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 6206MARIA CEBALLOS PEREZC.N. BADALONAJVF00:22:3810000:08:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35