RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
67 104 103 1 0 0 0 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7051ALEX ROMEO PLANASL´3SCOLA KATOABENM00:04:36300:02:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7048NIZAR GARCIA HANNACHIC.E. CERDANYOLA A.T.BENM00:04:41200:01:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7047ADRIA PASTOR SAN JOSEC.E. CERDANYOLA A.T.BENM00:05:36400:02:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7045DANIEL LORENTE FONTC.E. ESCOLA FES TRI TIANABENM00:05:371200:02:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7052ASIER CASERO VIZUETEVILADECANS TRIATLOBENM00:05:391600:02:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7043LEO GOMIS GARCIAC.E. TRIPLAY PRATBENM00:05:471100:02:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7053POL BARTOLOME ACEVEDOC.E. TRIPLAY PRATBENM00:05:531300:02:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7049YANNICK GALINDO SELLESC.N. CALELLABENM00:05:59700:02:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7046POL MORILLA RODRIGUEZFASTTRIATLON BARCELONABENM00:06:01800:02:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7037MEDIR ALZURIA MARTORELLC.A. IGUALADAALEM00:06:131700:02:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7034ALEX CASTELLA MIRL´3SCOLA KATOAALEM00:06:192300:02:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7036GERARD DURO ROMERAL INDEPENDENTALEM00:06:192100:02:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 7031ALEX ESTEVE FORNELLSFASTTRIATLON BARCELONAALEM00:06:302700:03:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8003ÀLEX PÉREZ RODRÍGUEZCLUB NATACIO BARCELONAALEM00:06:323000:03:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7032KAI GALINDO SELLESC.N. CALELLAALEM00:06:552000:02:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7033ÉRIC FLORES GOMEZPRAT TRIATLO 1994ALEM00:07:062400:02:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7001MARC PAVIALLICENCIA DE DIABENM00:07:063600:03:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 7050ALAN PUERTO FERNANDEZCLUB ESPORTIU TRIKIDSBENM00:07:083300:03:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7044MARC DORADO OLIETEINDEPENDENTBENM00:07:093100:03:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7030GERARD BELLET PANTALEONPRAT TRIATLO 1994ALEM00:07:102900:03:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 7038ERNESTO MARTÍNEZ GURYANOVFASTTRIATLON BARCELONAALEM00:07:113400:03:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 7077HÉCTOR BARRIOS HERNÁNDEZC.N. BADALONAINFM00:09:454300:04:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 7083JAN BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:09:524600:04:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 8001EUDALD GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFM00:10:014800:04:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 7078DYLAN MEROTTOL´3SCOLA KATOAINFM00:11:025700:05:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 7076MARTI COLL GATELLC.N. CALELLAINFM00:11:044900:04:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 7074MARC SANCHEZ DOMINGUEZTEAM TRIRELAYINFM00:11:115600:05:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 8002MARC PÉREZ RODRÍGUEZCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:11:116000:05:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 7080ALEIX PINEL VILCHESC.N. BADALONAINFM00:11:125200:04:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 7073VICTOR DE LA CRUZ BALLESTC.N. BADALONAINFM00:11:275400:05:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 7075ADRIA GORDILLO CAÑADASTEAM TRIRELAYINFM00:11:305500:05:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 7079ALEX STEPAKINIC.N. CALELLAINFM00:11:344700:04:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 7086MOHAMED EL AZZOUZITEAM TRIRELAYINFM00:11:538300:06:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 7082HECTOR BARTOLOME ACEVEDOC.E. TRIPLAY PRATINFM00:12:457200:05:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 7081BIEL IBAÑEZ PINAL´3SCOLA KATOAINFM00:12:526300:05:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 7072IAN MORILLA RODRIGUEZFASTTRIATLON BARCELONAINFM00:13:168400:06:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 1922CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:13:346100:05:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 7085ADAM EL MENGADI REDONCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:13:408000:06:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 1953ADRIA CANTIL DOMENECHCLUB NATACIO BARCELONACDM00:13:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 514UNAI MIRAPEIX CAPARRÓSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:065900:05:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 1128JAN NAJERA ELVIRAC.N. BADALONACDM00:14:437100:05:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 7011NILS PAVIALLICENCIA DE DIAINFM00:14:479700:07:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 590MAURO MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:506900:05:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 7014MAX CARDÓ ROQUETALLICENCIA DE DIAINFM00:14:559600:07:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 581BERNAT BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:566700:05:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 1934JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:15:038900:06:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 1861JOAN BRESCO BEJARANOGAVA TRIATLOCDM00:15:168500:06:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVM00:15:178100:06:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 594POL QUINTÍN MOSQUERA CLUB NATACIO BARCELONACDM00:15:217600:06:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 7015OLGIERD CASAS BRZEZINSKILLICENCIA DE DIACDM00:16:267300:05:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 1294SERGI SEGARRA PARRAC.E. TRIPLAY PRATCDM00:16:479200:06:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 2074JAN CRISTEL COMAPOSADAC.E. CERDANYOLA A.T.JVM00:17:017500:06:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00






NP 7035ERIC HERRUZO MIÑANAC.E. RAYOTEAMALEM
NP 7084ADRIA DORADO OLIETEINDEPENDENTINFM
NP 7002HUGO BARRIOS HERNANDEZ LLICENCIA DE DIABENM
NP 7003CARLOS ROY PIFARRÉLLICENCIA DE DIABENM
NP 7004PAUL ROY PIFARRÉLLICENCIA DE DIABENM
NP 7008DANIEL PÉREZ RÍOSLLICENCIA DE DIABENM
NP 7012PAU ROIG SANCHEZLLICENCIA DE DIAINFM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35