RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
67 104 103 1 0 0 0 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7040ANDREA GORDILLO CAÑADASTEAM TRIRELAYBENF00:04:46100:01:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7041MAR SORIA NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.BENF00:04:59500:02:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7010RUTH DÍAZ CASTETLLICENCIA DE DIABENF00:05:251000:02:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7029NEUS CIRUELOS DE LA FUENTGAVA TRIATLOALEF00:05:42600:02:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7042LÒLA CAVERO GONZÁLEZINDEPENDENTBENF00:05:441500:02:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7022SOFIA MUÑOZ GARCIAC.E. TRIPLAY PRATALEF00:06:00900:02:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7023ARIADNA FERNANDEZ CABEZASC.E. TRIPLAY PRATALEF00:06:131400:02:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7019CANDELA SEGARRA PARRAC.E. TRIPLAY PRATALEF00:06:381900:02:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7024LEIRE MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.ALEF00:06:442500:03:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7025XENIA PASTOR SAN JOSÉC.E. CERDANYOLA A.T.ALEF00:06:452200:02:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7026AINHOA MONTES CORTESC.E. CERDANYOLA A.T.ALEF00:06:462800:03:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7017LAURA SORIA NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.ALEF00:07:073200:03:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 7006EDURNE GALAN LOPEZLLICENCIA DE DIABENF00:07:092600:03:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7007ADEEN BUXTON-WILKINSLLICENCIA DE DIABENF00:07:273700:03:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7020ABRIL ORTIZ ALCALÀC.E. TRIPLAY PRATALEF00:07:283800:03:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7005SARA GARCIA LUNALLICENCIA DE DIABENF00:07:493900:03:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7028AINA TORRENT MENDOZAINDEPENDENTALEF00:07:501800:02:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 7021ANDREA ORTEGA TOMÁSGAVA TRIATLOALEF00:07:534000:03:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7009NICOLE DONADONI DE ARRUDALLICENCIA DE DIABENF00:07:594100:03:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7027PAULA DORADO OLIETEINDEPENDENTALEF00:08:033500:03:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 7057DUNE FERRAN VILADIUINDEPENDENTINFF00:09:554200:04:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 7062LAIA FERRER CORACHANC.E. TRIPLAY PRATINFF00:10:094400:04:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 7071LUCIA MUÑOZ GARCIAC.E. TRIPLAY PRATINFF00:10:234500:04:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 7070ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYINFF00:11:105300:04:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 7058AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:11:245000:04:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 7066MIREN ORTIZ ALCALÀC.E. TRIPLAY PRATINFF00:11:285800:05:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 7067BRUNA PERA VIDALTEAM TRIRELAYINFF00:11:516200:05:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 7064EVA TORRENT MENDOZATEAM TRIRELAYINFF00:12:085100:04:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 7068FROMSIS LÓPEZ MÉNDEZTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:12:307800:06:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 7059ALBA SORIA NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:12:397400:05:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 7063AINA COMAS RIPOLLTEAM TRIRELAYINFF00:13:096500:05:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 7069CARME VERA CRESPOC.N. BADALONAINFF00:13:157000:05:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 7056IRINA TUTU REYTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:13:256800:05:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 7065ARIADNA ALCAZAR MORGADOTEAM TRIRELAYINFF00:13:296400:05:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 7060LUCIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:13:376600:05:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 7054ERVINA BALLA STAEVATRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:14:177700:06:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 7055NIKOL BALLA STAEVATRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:14:177900:06:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 7061LAIA CEBALLOS PEREZC.N. BADALONAINFF00:15:168200:06:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOJVF00:15:598700:06:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 7013LAIA FERNÁNDEZ MATASLLICENCIA DE DIAINFF00:16:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 575ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:16:159300:06:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 563ANDREA ROVIRA DE RULLCLUB NATACIO BARCELONACDF00:16:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 1386SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:16:508800:06:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 515FIONA PARERA PALMIERICLUB NATACIO BARCELONACDF00:17:209100:06:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 569ALICIA LOPEZ NIETOINDEPENDENTCDF00:18:218600:06:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:18:239400:07:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 1459JORDINA CASTELLAR VÁZQUEZTEAM TRIRELAYCDF00:18:379800:07:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 1925LAIA BELLET PANTALEONPRAT TRIATLO 1994CDF00:18:579000:06:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 1455MARTINA GONZALEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYCDF00:19:509500:07:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 2073LAURA MOLA I COLOMERTEAM TRIRELAYCDF00:20:319900:07:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 6206MARIA CEBALLOS PEREZC.N. BADALONAJVF00:22:3810000:08:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NF 7016BERTA BADELL HERNANDEZLLICENCIA DE DIACDF00:00:00000:07:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 7039LUCÍA CAMINAL JIMÉNEZ FASTTRIATLON BARCELONABENF
NP 565CARLA MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDF
NP 579LUCIA MALHOTRA MALLABIABACLUB NATACIO BARCELONACDF
NP 1456BERTA NARCISO BASCOMPTETEAM TRIRELAYJVF
NP 7018JÚLIA ARIAS SOLÉC.E. TRIPLAY PRATALEF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35